آموزش ترید در صرافی کوینکس صرافی

آموزش ترید در صرافی کوینکس + 3 نکته طلایی که باید بدانید

  • توسط asie
  • 17 دقیقه

این روز ها که ایرانی ها بسیار به ترید در صرافی کوینکس وابسته شده اند و بسیاری از معامله های خود را در بهترین صرافی ها انجام می‌ دهند. کوینکس یکی از صرافی های معتبر خارجی می باشد که بیشتر کاربران آن را ایرانی ها تشکیل می دهند و بعد از این که صرافی بایننس برای ایرانیان تحریم شد کاربران ایرانی به سمت این صرافی رفتند و در حال حاضر خرید و فروش و معاملات شان را در کوینکس انجام می دهند. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این بحث آشنا گردید.

مزایای ترید در صرافی کوینکس چیست؟

مزایای ترید در صرافی کوینکس چیست؟

در این صرافی سرمایه گذاری و معامله گری بسیار ساده تر است در این صرافی شما نیاز به استفاده از فیلتر شکن با ای پی های ثابت ندارید و این امر می‌ تواند بسیاری از معامله‌ گران را مجاب به استفاده از این صرافی کند. ناگفته نماند که این صرافی از لحاظ حجم بازار در رده ۵۴ اکسچنج ها قرار دارد و بسیاری از مردم باعث پیشرفت این صرافی شدند.

در حال حاضر میان ایرانی‌ ها این صرافی یکی از نسبتا بهترین شبکه‌ های صرافی می باشد و باید گفت که بسیاری از ایرانی‌ ها به این صرافی اعتماد کرده اند. همان‌ طور که در گذشته نیز پیدا بوده است استفاده از این صرافی می‌ تواند در مقطعی مناسب باشد اما به صورت بلند مدت ریسک خرید ها و معاملات بر عهده خود شما می باشد و توصیه نمی‌ شود که از این صرافی به عنوان مرجع و یا کیف پول استفاده کنید‌.

معایب ترید در صرافی کوینکس چیست؟

این صرافی دارای معایب بسیار زیادی است. بزرگ ترین ایراد یک صرافی می‌ تواند نداشتن حجم بالا در اکثر ارزها باشد که این عیب در صرافی کوینکس بسیار زیاد است و شما می توانید به صورت کلی در این صرافی شاهد آن باشید که در بسیاری از مواقع حد ضرر شما رعایت نمی‌ شود و پس از گذشت زمان بسیاری را با دیدن معامله خود به این قضیه پی می برید که با توجه به نداشتن حجمی که در صرافی بوده است ارز ما توسط فرد دیگری خریداری نشده است که می‌ توان گفت این قضیه کاملاً قضیه جدی می‌ باشد.

پس برای افرادی که حجم های بالایی از ارز را در این صرافی‌ ها دارند دچار مشکل می شوند و این مشکلات مسبب ضرر های بزرگ می شود. یکی از عیب های آن غیر قابل اعتماد بودن می باشد که برای بسیاری از ایرانی‌ ها این قضیه حل شده است اما همیشه باید از صرافی‌ ها ترسید چه از بزرگ ترین آن ها و چه کوچک ترین آن ها. برای اطمینان بیشتر و استفاده مناسب تر از این صرافی پیشنهاد می‌شود که از فیلتر شکن استفاده شود.

یک تریدر صرافی کوینکس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک تریدر صرافی کوینکس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

در واقع سبک معامله گری در بازار های مالی تفاوت چندانی در کلیت ندارد و شما می توانید در هر صرافی و یا هر صرافی غیر متمرکزی این استراتژی‌ ها را پیاده کنید. بسیاری از تریدر ها وجود دارند که معاملات خود را در صرافی های مختلف انجام می‌ دهند و همگی معاملات آن ها سودمند می‌ باشد و این که شما چه سبکی دارید بسیار مهم تر از این است که چه ویژگی در صرافی کوینکس دارید. اما می توان به مزایا کوچکی از تریدر های این صرافی اشاره کرد.

صبور باشند

از آن جایی که همه صرافی ها یک قیمت را در هر مکانی نشان می‌ دهند و معامله‌ گران به خوبی این قضیه را درک کرده اند که تفاوت قیمت در برخی از صرافی‌ ها به صورت پوشالی است و سریعاً قیمت به حالت عادی خود باز می‌ گردد باید بدانند که پس از باز کردن یک معامله باید صبور باشند. زیرا همیشه بازار قیمت‌ های گذشته خود را تکرار می‌کند و شما می‌ توانید از این فرصت‌ ها استفاده کنید و در همه موارد شما باید به عنوان یک تریدر صبور باشید.

ترس و طمع نداشته باشد

در بسیاری از افراد می بینیم که همگی آن ها دچار ترس و طمع می شوند. در واقع پس از ریزش های سنگین دچار ترس و پس از صعود های بزرگ دچار توهم می‌ شوند و در ریزش های سنگین ورود به بازار را غیر ممکن برای خود می‌ دانند و در سود های بسیار سنگین در سقف قیمتی وارد بازار می‌ شوند که هر دوی این ها برای یک ترید سم می باشد. لذا توصیه می‌ شود که در بازار از هر گونه هیجان و ترسی دوری کنید.

چرا باید ترید در صرافی کوینکس را بیاموزیم؟

این که چرا باید ترید در صرافی کوینکس را یاد بگیریم مربوط به خودمان است. زیرا اگر ما بخواهیم با حجم بسیار کمی در بازار اقدام به مقابله کنیم ترافیک نیست و برای شروع می تواند صرافی مناسبی باشد. زیرا از لحاظ تحریم داخلی و همچنین تحریم خارجی ایرانیان را دچار تهدید نمی‌ کند و بار ها برای این امنیت ایرانیان ایمیل زده است.

در واقع باید گفت که برای شروع هر فردی باید از یک صرافی کم ترافیک شروع کند تا بتواند به درجات بالا تر برسد و بعد از پیشرفت سراغ صرافی‌ های بزرگ برود اما کمتر اقدام به معامله گری کند تا تجربه کسب کند و پس از امتحانی که از خود می‌ گیرد بتواند به صرافی های بزرگی مانند بایننس ورود پیدا کند.

تریدر های معروف ایرانی در حوزه صرافی کوینکس کدامند؟

تریدر های معروف ایرانی در حوزه صرافی کوینکس کدامند؟

از آن جایی که صرافی کوینکس مدت بسیار زیادی نیست که وارد عرصه ارزهای دیجیتال شده است و از طراحی آن مدت بسیار زیادی نمی گذرد باید گفت که افرادی که از قبل در این صرافی ها مشغول به فعالیت بودند کد های رفرالی دریافت کرده اند یا کد های معرفی‌. در واقع با استفاده از این کد ها این صرافی را به مردم ایران پیشنهاد کردند که توانستند بسیاری از مردم ایران را به این صرافی وارد کنند.

باعث شده است که مزایا و سود بسیار زیادی برای آن ها سرازیر شود اما واقعیت این است که بسیاری از تریدر ها استفاده از این صرافی را ممنوع کرده اند و فقط در موارد خاص استفاده از این صرافی را به صورت کاملاً غیر منطقی و با حجم کم پیشنهاد کردند اما باید بدانیم که صرافی کوینکس در حالت کلی قابل اعتماد نیست و شما می توانید صرافی دیگری را برای معاملات کلی و همیشگی در نظر بگیرید.

آدام مرادی

آدام مرادی از آن دسته از افرادی است که در این صرافی به صورت کامل اقدام به معامله گری می کند. باید گفت که آدام مرادی فقط برای آموزشی صرافی را انتخاب کرده است و همیشه نیز تاکید می کند که انتخاب اصلی ام نیست و نمی توان از آن به عنوان یک مرجع استفاده کرد و فقط برای آموزش‌ های کلی این صرافی را مورد نظر قرار داده است و شما می توانید آموزش‌ هایش را در این صرافی به خوبی تماشا کنید‌.

حسینی فایننس

از دیگر افراد می توان به آقا حسینی فایننس اشاره که با دادن کد های معروفی که از سوی این صرافی به آن رسیده است و پول های بسیار کلانی را به جیب زده است و باید گفت که استفاده از این صرافی را بلامانع دانسته است. اما باید بدانید که این صرافی صرافی امن نیست و برای معاملات همیشگی شما توصیه می شود که یک صرافی پیدا کنید و حداقل آن چیزی که در رابطه با ایران، مشخص از تحریم ایران باشد و در واقع صرافی هایی که ایران را تحریم می کنند صرافی های مناسب تری می باشد و این یک واقعیت تلخ است.

جدول اطلاعات

نکاتی در مورد ترید در صرافی‌ کوینکس را با هم مرور می کنیم.

موضوع ترید در صرافی‌ کوینکس
مزایای ترید در صرافی کوینکس چیست؟ داشتن ابزار های کافی
معایب ترید در صرافی کوینکس چیست؟ نداشتن حجم بالا در اکثر ارزها
اندیکاتور های مهم برای ترید در صرافی کوینکس چیست؟ macd & Cci
تریدر های صرافی کوینکس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟ پرایس اکشن و اندیکاتور

آموزش ترید در صرافی کوینکس را از کجا دنبال کنیم؟

ماهیت کلی صرافی ها همگی یکی می باشد و شما می توانید با آموزش دیدن یک صرافی به کلیت بازار و ماهیت اصلی همه صرافی‌ ها پی ببرید اما آن چیزی که مشهود است صرافی ها پلتفرم های متفاوتی دارند و هر صرافی پلتفرم مخصوص به خود را دارد و از آن جایی که کوینکس یک صرافی کاملاً مجزا می باشد آموزش های آن نیز کاملاً مجزا می باشد که شما می توانید در کانال های تلگرامی و همچنین چنل های یوتیوب با استفاده از یوتیوبر های معروف استفاده از این صرافی را به راحتی فرا بگیرید و این صرافی را به عنوان یک مرجع برای معاملات کوتاه‌ مدت خود انتخاب کنید.

آموزش رایگان ترید در صرافی کوینکس

آموزش رایگان ترید در صرافی کوینکس

آموزش رایگان هر نوع صرافی و هر نوع کیف پولی و همچنین کل بازار ارزهای دیجیتال و بازار های مالی در اینترنت وجود دارد و شما می توانید این آموزش ها را به صورت کامل در پایین یاد بگیرید و همچنین آموزش های پولی آن نیز به صورت کاملاً مجزا در اختیار عموم قرار دارد و شما با انتخاب استاد می توانید یک آموزش پولی را دریافت کنید اما به صورت کلی باید گفت که صرافی کوینکس نیز از این قاعده مستثنی نیست و می‌ توانید آموزش رایگان این صرافی را در کانال های یوتیوب و تلگرام ببینید.

دانلود کتاب ۱۰ روش برتر ترید

دانلود کتاب ۱۰ روش برتر ترید

از آن جایی که این کتاب مانند کتاب های ارز دیجیتال بسیار مهم می باشد و همگی تریدر ها باید آشنایی نسبی با این کتاب داشته باشند توصیه می‌ شود که این کتاب را حتماً دانلود کرده و مطالعه کنید. البته باید گفت که نسخه چاپ این کتاب نیز وجود دارد اما نسخه pdf آن چه به صورت رایگان و چه به صورت پولی وجود دارد.

همچنین نسخه هایی که به صورت صوتی ترجمه شده اند را نیز می توانید تهیه کنید و با استفاده از محتوا صوتی این کتاب را گوش دهید و مطالب آن را یاد بگیرید و در کل باید گفت که سبک های ترید به صورت کلی در این کتاب وجود دارند و می‌ توان آن را به نحو احسنت یاد بگیرید.

اندیکاتور های مهم برای ترید در صرافی کوینکس چیست؟

باید گفت که اندیکاتور ها و یا اسیلاتور ها مختص به صرافی‌ها نمی باشند و این اسیلاتور ها را می توانید درون شبکه های مربوط به آن ها پیدا کنید و راجع به آن ها تحقیق کنید و به عنوان مرجع می توانید به سایت تریدینگ ویو مراجعه کنید و تمامی محصولات آن ها را که به صورت رایگان در آن وجود دارد استفاده کنید. البته اندیکاتور ها و اسیلاتور هایی وجود دارند که به صورت پولی توسط افرادی در این سایت قرار داده شده که با توجه به اختیار شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و بابت آن پول بدهید.

اما اندیکاتور های مشهور و کارآمد همگی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته و شما می توانید در تریدینگ آن ها را مشاهده کنید و باید گفت که هیچ اندیکاتوری مربوط به هیچ صرافی نمی باشد و در درون صرافی ها همگی سخت افزاری را بر اساس و اصول صرافی ها بر روی چارت قیمتی درون صرافی تعبیر کرده اند که شامل مویینگ اوریج ها می باشد و شما می توانید بر اساس این سه مووینگ اوریجی که از پیش تعیین شده است نیز ترید کنید.

Macd

یکی از مهم‌ ترین اصول بازار استفاده از اندیکاتور های مهمی مانند اندیکاتور مک دی می باشد این اندیکاتور به عنوان شاه ماهی بازار شناخته می شود و شما می توانید با استفاده از این اندیکاتور حجم قیمت های از قبل تعیین شده را پیش بینی کنید و بتوانید آینده بازار را تا حدود بسیار زیادی تهیه کنید. استفاده از این اندیکاتور می‌ تواند در صورت کوتاه مدت و یا همچنین بلندمدت مثمر ثمر باشد و شما به خوبی از این اندیکاتور استفاده کنید و بستگی به شما دارد برخی از افراد این اندیکاتور را در دیگر اندیکاتور ها نیز ترکیب می کنند.

Cci

اندیکاتور cci یا همان شاخص جریان مالی یکی از اندیکاتور های بسیار مهم می باشد که استفاده از آن در برخی از افراد مرسوم نیست اما باید گفت که استفاده از این اندیکاتور می‌ تواند سود های بسیار کلانی را به شما بدهد و در بلند مدت و فهمیدن طریقه استفاده این اندیکاتور می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. در کل باید گفت که استفاده از اندیکاتور ها به صورت مداوم با قوانین خاص آن ها می‌تواند سود خوبی به شما بدهد اما استفاده یک سوی و تک‌ بعدی اندیکاتور ها توصیه نمی شود.

ترید در صرافی کوینکس در ایران جرم است؟

از آن جایی که استفاده از ارزهای دیجیتال در داخل کشور هنوز با مشکل خاصی مواجه نشده است و در صنعت تریدینگ این بازار هیچگونه خللی وارد نشده است باید گفت که استفاده از صرافی کوینکس در ایران هیچگونه جرمی ندارد و شما می توانید از این صرافی استفاده کنید. البته در چند روز گذشته خبری از تحریم‌ های این صرافی توسط ایران داده شده است اما استفاده از آن از سوی شما جرم نمی باشد.

تریدر های صرافی کوینکس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟

از آن جایی که همه تریدر ها و معامله گران در هر صرافی که باشند یا در هرکجا دنیا برای آن ها تفاوتی ندارد زیرا آن ها با استراتژی که دارند در هر صرافی ممکن می توانند اقدام به خرید و معامله گری کنند. در واقع افرادی که در ترافیک سنگین فعالیت دارند استراتژی مخصوص به خود را دارند که می‌ توانند به شرح زیر باشد.

پرایس اکشن

استفاده از این استراتژی در بسیاری از مکان های دنیا مرسوم است و از آن جایی که این استراتژی توسط بسیاری از افراد شناخته شده است استفاده از آن بسیار توصیه می شود و شما می توانید از این استراتژی بیشتر از اندیکاتور ها استفاده کنید زیرا خبر دادن اندیکاتور ها را پیش‌ بینی می‌ کند. در ادامه می توان گفت که آموزش پرایس اکشن یکی از مواردی است که باید آن را در نظر و فرا بگیرید.

اندیکاتوری

استفاده از اندیکاتور ها به صورت کاملاً مجزا برای معامله گری می تواند مثبت باشد. اما باید گفت که اندیکاتور ها می‌ توانند با انجام کار هایی در معامله شما خللی ایجاد کنند و به همین دلیل باید از همه تحلیل ها به صورت متمرکز استفاده کنید و همه را یک جا بر روی یک ترید پیاده سازی کنید و بتوانید از همه تحلیل ها به نحو احسن استفاده کنید.

ترید در صرافی کوینکس با موبایل امکان پذیر است؟

نه تنها صرافی کوینکس بلکه هر صرافی با موبایل قابل استفاده است و شما می توانید با گوشی موبایل خود از هر صرافی استفاده کنید و دقیقا بر عکس صنعت استخراج ارزهای دیجیتال استفاده از موبایل در صنعت تجارت ارزهای دیجیتال کاملاً آزاد می باشد و در برخی از مواقع می تواند استفاده از موبایل یک پوئن کاملاً مثبت برای شما باشد.

منظور از ترید مارجین در صرافی کوینکس چیست؟

استفاده از بازار های فیوچرز و مارجین در هر صرافی مرسوم است. شما می توانید از مزایا مارجین و فیوچرز این صرافی استفاده کنید در واقع شما با استفاده از مارجین تریدینگ می توانید مبلغ پول خود را بیشتر از آن چیزی که است از طرفی قرض کنید و اقدام به معامله گری کنید و ریسک های شما در این گونه معامله ها بیش از پیش بیشتر می‌ شود و نسبت به اهرم شما با ضرایب بیشتر بالا تر می رود‌.

سوالات متداول

کارمزد ترید در صرافی کوینکس چقدر است؟

اول از همه باید گفت که این صرافی از صرافی های خارجی بازار کریپتوکارنسی می باشد که تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال را در خود لیست کرده است و همچنین کاربران بسیاری در این صرافی اقدام به معامله می کنند و کارمزد های این صرافی از یک دهم درصد تا سقف دو دهم درصد است‌.

منظور از ترید ارز دیجیتال چیست؟

افرادی که به خرید ارز دیجیتال و فروش و معامله در بازار ارزهای دیجیتال می‌ پردازند مشغول به شغل تریدری می باشند و در واقع این عمل را ترید در ارز دیجیتال می گویند.

بهترین آموزش ترید در صرافی کوینکس مربوط به کدام اساتید می باشد؟

باید گفت که در حوزه بازار ارزهای دیجیتال اساتید بسیاری مشغول به فعالیت و آموزش می باشند که هر کدام از این اساتید چند صرافی را برای خرید و فروش پیشنهاد می کنند و استاد محمد هلاکویی آموزش های بسیار پر محتوایی در این رابطه به اشتراک گذاشته است.

نحوه ثبت نام در کوینکس چگونه است؟

در ابتدا باید به سایت کوینکس مراجعه کنید و در بالا صفحه آیکون ثبت نام را انتخاب کنید، بعد از آن صفحه ای برای شما باز می‌ شود که باید در آن ایمیل و کد تایید ارسال شده را وارد بفرمایید، در نهایت تیک من شرایط سرویس را خوانده ام را تایید و در نهایت ثبت نام شما به پایان می رسد.

منظور از ترید لایو کوینکس چیست؟

یک نوع ترید در بایننس و بازار های مالی می باشد که پوزیشن های مثبت و منفی همراه با منیج کردن پوزیشن ها و مدیریت سرمایه طبق برنامه هدف کاربر گرفته شده است.

ویدیو های آموزش ترید در صرافی کوینکس مبتدی را باید از چه اپلیکیشنی دنبال کرد؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اپلیکیشن های آپارات، یوتیوب و اینستاگرام بهترین گزینه برای دنبال کردن ویدیو های آموزشی صفر تا صد ترید در صرافی کوینکس می باشند.

بهترین نرم افزار ترید در صرافی کوینکس چیست؟

در این جا منظور از بهترین نرم افزار همان صرافی کوینکس می باشد که شما با مراجعه به این سایت می توانید خرید و فروش بسیار راحت و بدون دغدغه ای داشته باشید زیرا از صرافی‌ های معتبر بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

عیب های ترید در صرافی کوینکس چیست؟

متاسفانه با وجود ابزار های بسیاری که در این صرافی وجود دارد از داشتن ابزار نوسان گیری تهی می باشد که عیب بزرگ این صرافی است و همچنین حجم معاملات در این صرافی نسبت به صرافی های هم رده اش کم تر می باشد.

تریدر های موفق در صرافی کوینکس چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

یک تریدر خوب باید ویژگی هایی چون استقلال، صبر و شکیبایی را داشته باشد علاوه بر این باید خودکفا باشد و در بازار ارزهای دیجیتال احساسی تصمیم نگیرد.

آموزش رایگان ترید در صرافی کوینکس در چه برنامه هایی موجود می باشد؟

برای دسترسی و مشاهده به این آموزش ها کافی است که سراغ اپلیکیشن یوتیوب بروید تا به صورت رایگان تمامی آموزش های لازم را در رابطه با ترید در صرافی کوینکس مشاهده کنید.

ترید در صرافی کوینکس با گوشی های اندروید و ios امکان پذیر است؟

باید گفت یکی از مزایا اصلی این بازار هوشمند بودنش می باشد و هر تریدری در هر جای جهان با داشتن نت و گوشی هوشمند می تواند اقدام به ترید در تمامی صرافی های جهان و کوینکس کند.

ترید در صرافی کوینکس برای کاربران ایرانی جرم محسوب می شود؟

در رابطه با این سوال باید گفت خیر و ترید کردن در ارزهای دیجیتال برای ایرانیان هیچ مشکل قانونی ایجاد نمی‌ کند و می‌ توانند به راحتی در این عرصه اقدام به خرید و فروش کنند.

مزایا ترید در صرافی کوینکس چیست؟

این صرافی ویژگی های منحصر به فردی در رابطه با ابزار ها دارد و هر ابزاری که مورد نیاز کاربران باشد در این صرافی پیدا می شود، علاوه بر آن در این صرافی نهنگ های ارز دیجیتال و ربات هایی وجود دارند که بازار ارزهای دیجیتال را کنترل می کنند و در نهایت باید گفت که به ازای معاملات کاربران کارمزد کمی را دریافت می‌ کند.

در حال حاضر که صرافی بایننس برای ایرانی ها تحریم شده است جایگزین آن کدام صرافی می باشد؟

متاسفانه بعد از این که صرافی بایننس برای کاربران ایرانی تحریم شد کاربران ایرانی روی به سمت صرافی کوینکس بردند و در حال حاضر بیشتر کاربران این صرافی خارجی، ایرانی می باشند و با خیال راحت در این صرافی اقدام به خرید و فروش می‌ کنند.

منظور از ترید آزمایشی در کوینکس چیست؟

در کل ترید آزمایشی به معنا حساب دمو می باشد به این صورت که شما در صرافی یک حساب دمو ایجاد می کنید و صرافی مقدار قابل توجهی به شما پول می دهد و شما باید با توجه به تحلیل ها و آزمایش هایی که از خود دارید این حساب را بالا ببرید در صورت موفقیت برای بالا بردن این حساب می توانید به خود اطمینان کنید که با پول واقعی اقدام به ترید کنید.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها