تبلیغات
آموزش رایگان ترید در صرافی کوینکس صرافی

آموزش ترید در کوینکس با گوشی به زبان ساده و گویا

  • توسط asie
  • 17 دقیقه

برای آموزش ترید در صرافی کوینکس شما نیاز به دیدن کلیپ هایی در داخل اینستاگرام، اپلیکیشن یوتیوب و همچنین اپلیکیشن های دیگر دارید. اما باید بدانید که بهترین اپلیکیشن برای دیدن آموزش های مختلف همان اپلیکیشن یوتیوب می باشد (با استفاده از یوتیوبر های معروفی که در گذشته آموزش های بسیار مناسبی را داشته باشند). همچنین باید گفت استفاده از صرافی کوینکس در ایران مشکلی ندارد.

شما می توانید به راحتی از این صرافی در داخل کشور بدون هیچگونه فیلتر شکنی و یا وی پی انی استفاده کنید. اما باید بدانید که این صرافی بیشتر کاربران خود را از داخل ایران دارد و از لحاظ غیر قابل اعتماد بودن می تواند بسیار کاربران ایرانی را اذیت کند. لذا پیشنهاد می شود که برای استفاده از این صرافی حداقل پول های خود را واریز کنید و پول های اصلی خود را در داخل امن ترین کیف پول های دیجیتالی نگهداری کنید. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

مزایای آموزش درست ترید در صرافی کوینکس چیست؟

مزایای آموزش درست ترید در صرافی کوینکس چیست؟

در حالت کلی آموزش دیدن در داخل صرافی ها می توانند وظایف بسیار بزرگی را برای شما داشته باشد. به این صورت که اگر آموزش درستی از صرافی‌ ها را ببینید می توانید از تمامی مزایا صرافی ها استفاده کنید. صرافی ها ارزهای بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهند که بسیاری از افراد بدون دیدن آموزش اقدام به معامله گری می کنند.

همچنین با ندانستن بسیاری از کاراکتر های مختلف در داخل خود صرافی دچار ضرر های بسیار سنگین می شوند و یا مشکلات بسیار زیادی برای آن ها به وجود می آید. برای همین توصیه می شود که آموزش درست را برای هر صرافی ببیند و همچنین با دیدن آموزش درست و همچنین با مقایسه کردن با آموزش مختلف از دو استاد به راحتی می‌ توانید ترید در صرافی‌ کوینکس به نحو احسن انجام دهید.

ویژگی های تریدر ها در این صرافی

ویژگی های تریدر ها در این صرافی

از آن جایی که بیشتر کاربران این صرافی از سوی ایرانی‌ ها می باشد باید گفت که این صرافی برای کاربران ایرانی خود مزایا بسیار زیادی را در نظر گرفته است که با ورود به این صرافی می‌ توانند از این مزایا استفاده کنند و مزایایی که در صرافی های دیگر برای ایرانی ها وجود ندارد.

آن چیزی که واضح و واقعیت تلخ است این می باشد که در صرافی‌ های دیگر ایرانی ها دچار تحریم شده اند. تنها صرافی خارجی که دارای حجم های مناسب در بازار می باشد که ایران را تحریم نکرده صرافی کوینکس می باشد که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. اما خطرات مخصوص به خود را دارد و نباید فراموش کنیم که ایرانی‌ ها دچار تحریم شده اند.

زبان فارسی

یکی از مزایا بسیار بزرگ استفاده از صرافی کوینکس برای کاربران ایرانی داشتن زبان فارسی می باشد. از آن جایی که این صرافی یکی از صرافی های مناسب برای ایرانی ها می باشد و ایران را تحریم نکرده است و بیشتر از ۷۰ درصد کاربران خود را از سوی ایرانی‌ ها دارد‌ باید گفت که زبان فارسی را به پلتفرم خود اضافه کرده است و شما با اضافه کردن زبان فارسی برای معامله کردن خود می توانید به راحتی و بدون اشتباه ترید ها و معاملات خود را انجام دهید.

تحربم نبودن

این صرافی بیشتر کاربران خود را از ایران دارد از همین سو ایران را تحریم نکرده است و از همان ابتدا برای ایجاد همکاری با کشورمان ایران مشکلات سازمان جهانی را کنار گذاشته و ایران را در لیست تحریم خود قرار نداده است. در حالی که بسیاری از صرافی ها ایران را به عنوان یک کشور تروریسم تحریم کرده اند و اجازه استفاده از پلتفرم های خود را به کاربران ایرانی نمی دهد. ولی باید گفت که صرافی کوینکس ایران را تحریم نکرده است و این می تواند به عنوان یک مزیت برای همه قابل استفاده باشد.

چرا باید ترید در صرافی کوینکس را بیاموزیم؟

از آن جایی که صرافی کوینکس صرافی خارجی نسبتاً معتبری می‌ باشد باید گفت که استفاده از این صرافی و آموزش ترید در صرافی کوینکس برای ایرانیان تا حد بسیار زیادی مهم می‌ باشد. لذا شما در این صرافی از بابت مشکلاتی چون از بین رفتن پول و بلوکه شدن پول خیالتان راحت است. اما باید گفت که صرافی کوینکس اعتبار بسیار چندانی به کاربران مختلف نداده است و از این رو می تواند خطرناک باشد.

پس باید دقت کنید که در این صرافی شما باید حتماً مقدار پول کمتری را وارد کنید به پول های اصلی خود را کیف پول های دیجیتالی نگهداری کنید و برای استفاده از این صرافی مقدار پول کمتری وارد کنید و از مزایا این صرافی استفاده کنید.

تریدر های معروف ایرانی در حوزه صرافی کوینکس کدامند؟

تریدر های معروف ایرانی در حوزه صرافی کوینکس کدامند؟

از آن جایی که ایرانیان علاقه بسیار زیادی به ارزهای دیجیتال دارند و بسیاری از آن ها در این حوزه مشغول به کار می‌ باشند و کار اصلی زندگی خود را بر روی این حوزه گذاشته اند. باید گفت که افراد مشهور بسیار زیادی نیز در این حوزه وجود دارند که مشغول به کار می باشند و به عنوان استاد تریدر های ایرانی استفاده از این صرافی را پیشنهاد می‌ کنند اما با مبلغی که اساس و منطق پشت آن نیست و همه جانبه به این صرافی اطمینان دارند و استفاده از این صرافی را برای ایرانیان امری واجب دانسته اند. باید گفت که استفاده از کد رفرال این افراد می‌ توانند به صورت ماهانه و مزایا بسیار زیادی را به آن ها برساند‌.

آدام مرادی

یکی از اشخاصی که در طول آموزش های خود اسطوره خود را به شدت صرافی کوینکس قرار می‌ دهد. این استاد در حال حاضر از این صرافی استفاده می‌ کند و آموزش این صرافی را نیز برای کاربران خود باز گذاشته است. اما ناگفته نماند که این فرد نیز استفاده از این صرافی را با مبلغ بسیار کم پیشنهاد کرده است و از کاربران خود خواسته است که به این صرافی اعتمادی نداشته باشند و استفاده از این صرافی را فقط برای آموزش گذاشته است.

حسینی فایننس

دیگر فردی که در این حوزه مشغول به کار است و این صرافی را برای کاربران خود پیشنهاد کرده است آقا حسینی می باشد و گفته شده است که ایشان را با توجه به درآمد هایی که در صرافی کوینکس در پلتفرم ها نمایش داده می شود ایمیل این آقا به عنوان یکی از پر درآمد ترین افراد نسبت به تایید کد رفرال می باشد و باید گفت که استفاده از این صرافی برای کاربران ایرانی را پیشنهاد می‌ کند البته طبق کدی که خود بارگذاری می‌ کند. اما باید بدانید که این کد ها برای آن ها سود زیادی دارد و با از بین رفتن صرافی هیچ سودی برای شما حاصل نمی‌ شود و ثروت شما از بین می رود.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا درباره آموزش ترید در صرافی‌ کوینکس نکاتی را با هم مرور می کنیم.

موضوع آموزش ترید در صرافی‌ کوینکس
آموزش ترید در صرافی کوینکس را از کجا دنبال کنیم؟ یوتیوب
تریدر های معروف ایرانی در حوزه صرافی کوینکس کدامند؟ آدام مرادی و حسینی بایننس
ویژگی های تریدر ها در صرافی کوینکس تحریم نبودن برای ایران و زبان فارسی
تریدر های صرافی کوینکس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟ مووینگ ها و فاندامنتال

آموزش ترید در صرافی کوینکس را از کجا دنبال کنیم؟

شما می توانید این آموزش ها را در بسیاری از برنامه ها دنبال کنید از جمله یوتیوب. در یوتیوب بسیاری از افراد برای آموزش صرافی های مختلف کانال های یوتیوب را طراحی کرده اند و اقدام به یوتیوبری می کند و شما می توانید در این کانال ها ورود کنید و با سابسکرایب کردن این کانال ها مطالب جدیدی را که از یوتیوب و دیگر صرافی هایی که به بازار می‌ آیند را ببینید و از آن ها استفاده کنید و از نظر ما بهترین مکان برای آموزش صرافی‌ ها و همچنین برای آموزش بازار ارز دیجیتال می تواند یوتیوب باشد.

آموزش رایگان ترید در صرافی کوینکس

آموزش رایگان ترید در صرافی کوینکس

اگر قصد دارید بدون پرداخت هزینه وارد بازار ترید در صرافی کوینکس بشوید کافیست که فیلتر شکن خود را روشن کرده و به اپلیکیشن یوتیوب بروید و با سرچ کردن در این برنامه می توانید آموزش های رایگان بسیاری در رابطه با ترید در صرافی کوینکس مشاهده کنید. با جرات می توان گفت که در اپلیکیشن یوتیوب و آپارات صفر تا صد آموزش های مختلف علی الخصوص آموزش ترید در صرافی کوینکس به صورت رایگان موجود می باشد.

بهترین راه برای آموزش ترید در کوینکس چیست؟

بهترین راه برای آموزش ترید در کوینکس استفاده از کانال های یوتیوب می باشد. شما می توانید به کانال های تلگرامی نیز مراجعه کنید و از آن جا مطالبی را نیز برداشت کنید و همچنین به سایت مراجعه کنید و با ورود به سایت اصلی صرافی کوینکس آموزش های مربوط به این صرافی را به شکل انگلیسی تماشا کنید. همچنین آموزش های مربوط به این صرافی هنگام ثبت نام شما در اولین صرافی نمایش داده می‌شود که در صورت تمایل شما می توانید این آموزش را ابتدا در آن جا تماشا کنید.

اما توصیه می‌ شود که آموزش‌ ها را به زبان فارسی و در بخش‌ های مختلفی که مورد علاقه شما می باشد تماشا کنید و آموزش‌ های مربوط به صرافی را که به زبان انگلیسی می باشد را تماشا نکنید زیرا برد های مختلفی دارد و می‌ توانید به زبان‌ های فارسی از این کاربرد ها استفاده کنید.

دانلود کتاب ۱۰ روش برتر ترید

دانلود کتاب ۱۰ روش برتر ترید

هر معامله گر تازه ورودی به بازار که در بازار اقدام به معامله گری می کند و هر معامله گری که در گذشته در بازار وجود داشته و استفاده از این کتاب را برای خود بی نصیب گذاشته است باید بداند که استفاده از این کتاب مانند کتاب های ارز دیجیتال می‌ تواند برای او بسیار مناسب باشد و با خواندن این کتاب روش های معامله ها عوض می شود. اما باید بدانید که سبک های معامله گری همگی طراحی شده اند ولی همه نمی توانند از آن استفاده کند.

تاکتیک های معامله گری یکی می باشد اما چگونگی به کاربردن آن ها دیگر بستگی به خود شما دارد و باید بدانید که استفاده از این تکنیک ها می تواند در بلند مدت بسیار موثر باشد و شما را از لحاظ پولی بسیار ثروتمند کند اما فراموش نکنید که معامله گری یک شغل بسیار پر خطر می باشد و می تواند شما را در هر لحظه به نابودی بکشاند.

ترید در صرافی کوینکس در ایران جرم است؟

استفاده از این صرافی در داخل کشور جرم نیست و شما می توانید از این صرافی استفاده کنید. البته باید گفت که استفاده از صرافی‌ ها و بازار ارزهای دیجیتال در ایران به صورت کلی هیچ محدودیتی ندارد و شما می توانید بدون محدودیت از این صرافی استفاده کنید. آن چیزی که ما را دچار تحریم کرده است تحریم‌ های خارجی می باشد به این صورت که صرافی مانند بایننس خود کشور ما را تحریم کرده است اما از سوی ایران تحریم نشده است.

صرافی کوینکس نیز به این شکل نمی باشد و این صرافی ایران را تحریم نکرده است. از این سو نیز ایران هیچ تحریم برای این صرافی نداشته است و به صورت کلی اقدام به معامله گری در داخل ایران هیچگونه جرمی محسوب نمی شود.

تریدر های صرافی کوینکس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟

در واقع می توان با یک مثال این تیتر را توضیح داد به این شکل که فقط نقش واسطه را برای ما ایجاد می‌ کند. به این صورت که به عنوان یک واسطه یک معامله‌ گر را به دیگر معامله گر متصل می‌ کند و با اتصال این دو معامله‌ گر کارمزدی را برای خود بر می دارند.

از این سو باید گفت که استفاده از استراتژی هیچ ربطی به صرافی ندارد و شما استراتژی خود را می‌ توانید در هر صورتی که می باشد در هر صرافی پیاده کنید و دقت کنید که صرافی‌ ها فقط نقش یک واسطه را دارند که برای ایجاد همچین پلتفرمی کارمزد های هر چند کم از شما دریافت می کنند و معامله گران را به یکدیگر متصل می کنند.

مووینگ ها

استفاده از میانگین های متحرک در گذشته های بسیار دور در زمان به وجود آمدن معامله گری و ترید بازار های مالی مرسوم بوده است و تا به الان که بیش از ۱۵۰ سال گذشته است ادامه دار شده است. باید بدانیم که ترید ارزهای دیجیتال نیز به گذشته بازار های مالی واکنش نشان داده است و استفاده از میانگین های متحرک را یک رکن اساسی در بازار خود می‌ داند و استفاده از این موضوع می‌ تواند برای شما سود های بسیار زیادی را بیاورد که استراتژی‌ های مخصوص خود را دارد.

فاندامنتال

فاندامنتال یا همان تحلیل بنیادی باید بدانید که برای استفاده از تحلیل بنیادی یا همان فاندامنتال شما باید به زبان انگلیسی تقریباً تسلط کافی را داشته باشید و از نرم افزاری مانند کوین تلگراف و یا سایت تحلیل فاندامنتال استفاده کنید. در این سبک افراد به دنبال اخبار مثبت و منفی بازار می باشند.

به این شکل که اگر اخبار فاندامنتال مثبت و منفی برای یک ارز دیجیتال روانه بازار شود قبل از این که مردم خبردار شوند و اقدام به معامله گری کنند این افراد فقط به این شکل اقدام به معامله گری می کنند و می توانند سود های بسیار خوبی را به جیب بزنند.

در آموزش ترید کوینکس بهتر است چه مواردی را زود تر فرا بگیریم؟

در آموزش ترید کوینکس بهتر است چه مواردی را زود تر فرا بگیریم؟

برای آموزش صرافی‌ ها که صرافی کوینکس نیز جزئی از آن دسته می باشد شما بهتر است ابتدا تمامی موارد امنیتی را آموزش ببینید. به این شکل که همگی کد ها و رمز هایی را که بر روی حساب کاربری خود در پلتفرم صرافی بارگذاری می‌ کنید را فراموش نکنید و همچنین از رمز های بسیار قوی استفاده کنید که امکان هک در آن ها وجود نداشته باشد.

بعد از پایان بردن موارد امنیتی به خاطر داشته باشید که در نگهداری این رمز ها نهایت تلاش را داشته باشید و در نهایت استفاده از پلتفرم صرافی را به خوبی یاد بگیرید. زیرا در معامله گری امروزه با زدن چند کد شما می توانید سرمایه خود را نابود کنید و تمامی آن را از بین ببرید و توصیه می‌ شود که استفاده از پلتفرم را به خوبی یاد بگیرید.

ترید آزمایشی در کوینکس چه مزایایی دارد؟

از آن جایی که معامله‌ گری و تریدی برای بسیاری از افراد خطرناک می باشد توصیه می شود که قبل از انجام معامله گری با پول های غیر واقعی در صرافی ها شروع به معامله گری کنید. به این شکل که اگر در این کار توانایی افزایش رقم پولی خود را در پول غیر واقعی دارید آن گاه می‌ توانید با پول های واقعی خود شروع به معامله گری کنید نه تنها در ترافیک نیست بلکه برای هر مورد دیگری که به تازگی بازار ارزهای دیجیتال آشنا شده است توصیه می‌ شود که ابتدا شروع به معامله گری در بازار های دمو و یا همان ترید های آزمایشی کنید.

سوالات متداول

ترید لایو بایننس چیست؟

یک نوع ترید در بایننس و بازار های مالی می باشد که پوزیشن های مثبت و منفی همراه با منیج کردن پوزیشن ها و مدیریت سرمایه طبق برنامه هدف کاربر گرفته شده است بسیاری از افراد از طریق این نوع ترید کردن به سود های بسیار کلانی رسیده‌ اند.

کلیپ های آموزش ترید در صرافی کوین را در کجا ببینیم؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که کلیپ ها و فیلم های بسیاری در فضای مجازی موجود می باشند که این فیلم‌ ها را به صورت رایگان و پولی می توان مشاهده و دانلود کرد و بهترین برنامه برای دسترسی به چنین فیلم هایی اپلیکیشن یوتیوب می باشد.

منظور از ترید ارز دیجیتال چیست؟

در وهله اول باید بدانید که کلمه ترید به معنی تجارت می‌ باشد که از این کلمه در بازار های مالی استفاده می شود و به افرادی که در بازار ارزهای دیجیتال، فارکس و بورس ایران مشغول به معامله، خرید، فروش و تبدیل می باشند تریدر می گویند که این عمل آن ها را به عنوان ترید ارز دیجیتال می شناسند.

بهترين نرم افزار تريد در صرافی کوینکس چیست؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که صرافی کوینکس سایت و اپلیکیشن مخصوص خود را دارد که از طریق همین برنامه می توان اقدام به ترید کردن کرد و همچنین در این صرافی حجم معاملاتی بسیار بالایی وجود دارد که بیشتر کاربران کوینکس ایرانی می باشند.

در کدام اپلیکیشن ها می توان آموزش ترید در صرافی کوینکس مبتدی را دنبال کرد؟

خوشبختانه کلیپ های آموزشی بسیاری در رابطه با آموزش ترید در صرافی کوینکس موجود می باشند که اکثر این آموزش ها توسط اساتید با تجربه و سرمایه‌ گذاران بزرگ مالی بازار ارزهای دیجیتال منتشر شده‌ اند و با مراجعه به اپلیکیشن یوتیوب می توان تمامی آموزش های صفر تا صد ترید در صرافی کوینکس را مشاهده کرد.

ترید آموزشی در صرافی بایننس چیست؟

ترید آزمایشی به معنا حساب دمو می باشد به این صورت که شما در صرافی یک حساب دمو ایجاد می کنید و صرافی مقدار قابل توجهی به شما پول می دهد و شما باید با توجه به تحلیل ها و آزمایش هایی که از خود دارید این حساب را بالا ببرید در صورت موفقیت برای بالا بردن این حساب می توانید به خود اطمینان کنید که با پول واقعی اقدام به ترید کنید اما تا کنون حساب آزمایشی در بایننس تست نشده است و این حساب‌ ها در صرافی اوککس قابل استفاده می باشد.

منظور از ترید مارجین در صرافی کوینکس چه می باشد؟

شما می توانید از مزایا مارجین و فیوچرز این صرافی استفاده کنید در واقع شما با استفاده از مارجین تریدینگ می توانید مبلغ پول خود را بیشتر از آن چیزی که است از طرفی قرض کنید و اقدام به معامله گری کنید و ریسک های شما در این گونه معامله ها بیش از پیش بیشتر می‌ شود و نسبت به اهرم شما با ضرایب بیشتر بالا تر می رود‌.

کارمزد ترید در صرافی کوینکس چقدر است؟

در رابطه با کارمزد این صرافی باید گفت که بسته به مقدار حجم معاملات شما متفاوت می باشد و نمی توان عدد دقیقی را نسبت به این موضوع در اختیار شما قرار داد اما جز صرافی هایی می باشد که کارمزد آن نسبتاً پایین است.

ثبت نام در کوینکس چگونه است؟

با وارد کردن ایمیل و پسورد خود و همچنین احراز هویت ثبت نام شما تمام می شود.

بیشتر کاربران صرافی کوینکس از کدام کشور هستند؟

بیش از ۷۰ درصد کاربران این صرافی را ایرانی ها تشکیل می دهند.

از ویژگی‌ های اصلی ترید در صرافی کوینکس چیست؟

در این صرافی تمامی ابزار های کافی برای ترید وجود دارند‌.

صرافی کوینکس در چه سالی تاسیس شد؟

این صرافی در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد.

تریدر های صرافی کوینکس معمولا از چه استراتژی هایی استفاده می کنند؟

استراتژی مووینگ ها و فاندامنتال.

ترید در صرافی کوینکس در ایران جرم محسوب می شود؟

باید گفت خیر و هیچ جرم قانونی ندارد.

تریدر های معروف ایرانی در حوزه صرافی کوینکس کدامند؟

آدام مرادی و حسینی بایننس.

5/5 - (1 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها