تبلیغات
کیف پول ترزور کیف پول

آموزش کیف پول ترزور + ترفندهای ویژه و دانلود

  • توسط zeinab
  • 13 دقیقه

یکی از امن ترین والت های ارزهای دیجیتال ترزور نام دارد که ما در این مقاله به نحوه کار کردن این والت می پردازیم. کیف پول ترزور در حال حاضر یکی از مهم ترین والت ها برای ارزهای دیجیتالی می باشد که دارای چندین نوع است. ما در این مقاله به تمامی اطلاعات مربوط به این والت می پردازیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا برترین کیف پول های ارز دیجیتال را بشناسید.

کیف پول ترزور چیست؟

این والت دارای دو مدل وان و Tمی باشد و تمامی تریدر هایی که از این کیف پول استفاده کرده اند، می دانند که امنیت بالای آن زبان زد همه می باشد. به طور کل این کیف پول یکی از والت های سخت افزاری می باشد و به همین دلیل از دست هکران و دیگر سارقان کمی دور می ماند. این والت تا زمانی که شما در حال انجام معامله باشید و معامله خود را انجام دهید با استفاده از اطلاعاتی که در اختیار آن قرارداده اید، از شما محافظت می کند.

انواع والت های ترزور

انواع والت های ترزور

در ابتدا کیف پول ترزور وان تولید شد و زمانی که به تولید انبوه رسید و شرکت آن در کشور چک از فروش آن حسابی سود کرد، مدل T روانه بازار شد. این دو مدل دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشد که ما در این بخش برخی از ویژگی های آن ها را با یک دیگر مقایسه می کنیم.

کیف پول ترزور وان

این والت تا به امروز از سکه های و آلت کوین های زیادی پشتیبانی کرده است و تنها برخی از کاربران آن، از پشتیبانی نکردن این والت از توکن ها ناراحت هستند. به طور کل می توان گفت که دارای امنیت قابل ستایشی می باشد. این دستگاه با قیمت 60 یورو و یا 55 دلار به فروش می رود. شما می توانید این والت را به واسطه برخی از سایت های مربوط به فروش کیف پول ها خریداری کنید.

کیف پول ترزور تی

این دستگاه همزمان برای رقابت با دستگاه لجر نانو اس وارد بازار شد و در فوریه 2018 نیز رونمایی شد. به طور کلی این والت از نظر ساختاری با ترزور وان تفاوتی ندارد، اما جزئیات زیادی دارد و این عمل آن را بین تریدر ها محبوب کرده است. بهترین ویژگی این والت صفحه لمسی و رنگی آن می باشد. این والت دارای صفحه نمایش بسیار بزرگی می باشد.

ویژگی های کیف پول ترزور والت

کیف پول ترزور (trezor) دارای دو نوع می باشد که ویژگی های مشابه ای دارند و یکی از ویژگی هایی که زبان زد همه است استفاده کاربران از بقیه جزئیات مانند ارسال و دریافت پیام ها می باشد. به طور کلی این والت ها دارای طیف وسیعی از رمزنگاری ها است و این امر یکی از ویژگی های آن ها می باشد. هر دو آن ها کلید های خصوصی را ذخیره می کنند. این دو والت با احراز هویت جهانی فاکتور 2 نیز عملیات را انجام می دهند و شما می توانید به واسطه این عمل وارد سایت ها شوید.

جدول اطلاعات

یکی از مهم ترین بخش ها در این مقاله، جدول اطلاعات می باشد که به شما اجازه می دهد برخی از اطلاعات را به صورت چکیده و به صورت جدول و خلاصه دنبال کنید.

موضوع کیف پول ترزور
قیمت ترزور وان 55 دلار( 60 یورو)
ارزهای پشتیبانی شده توسط والت ترزوربیت کوین، اتریوم، لایت کوین
انواع والت ترزورترزور وان، ترزور T
سایت های معتبر برای خرید این والتتهران ولت
کیف پول ترزور وان از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

کیف پول ترزور وان از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر این والت از ارزهای زیادی پشتیبانی می کند. به طور کلی این والت از ارزهای اصلی و آلت کوین ها پشتیبانی می کند. شما می توانید برخی از ارزهای مربوط به این والت را در این بخش بشناسید. ترزور در حال حاضر لیست ارزهای خود را روز به روز بیشتر کرده است و به دنبال پیشرفت در کار خود می باشد.

بیت کوین

یکی از ارزهایی که به واسطه این والت پشتیبانی می شود، بیت کوین می باشد و تا به امروز این والت دارای لقب بهترین کیف پول برای بیت کوین را دارا می باشد. این والت از ارزهای دیگری مانند بیت کوین کش نیز پشتیبانی می کند. اگر به دنبال سوال “کیف پول ترزور وان از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟” هستید، می توانید در این قسمت برخی از اصلی ترین ارزهای پشتیبانی شده را ببینید.

اتریوم

یکی دیگر از ارزهایی که به واسطه این والت پشتیبانی می شود، اتریوم می باشد. اتریوم یکی از مهم ترین ارزها در بازار دیجیتالی می باشد که با توکن های زیاد به واسطه بلاک چین کار می کنند، اما والت ترزور از هیچ کدام آن ها پشتیبانی نمی کند و تا به امروز از توکن ها پشتیبانی نکرده است.

لایت کوین

یکی دیگر از ارزهایی که توسط این والت پشتیبانی می شود، لایت کوین می باشد. به طور کلی می توان گفت این والت از ارزهای اصلی پشتیبانی می کند. اگر شما به دنبال سوال کیف پول ترزور تی از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟ هستید، می توانید در این قسمت با برخی از آن ها آشنا شوید. این دو والت از ارزهای مشابه زیادی پشتیبانی می کنند و تنها برخی از آن ها با یک دیگر متفاوت هستند.

کیف پول ترزور دانلود آسانی دارد؟

کیف پول ترزور یکی از والت های سخت افزاری معروف می باشد. شما در ابتدا امر باید دستگاه را با پورت یو اس بی به کامپیوتر خود وصل کنید و بعد از آن به قسمت MY TREZOR بروید و یک پلاگین دانلود کنید. پلاگین به صورت خودکار دانلود می شود و شما باید به آن برنامه اجازه دانلود دهید. بعد از دانلود، شما می توانید پین کد خود را وارد کنید و این پین دارای رشته ای 24 کلمه ای می باشد.

قیمت کیف پول ترزور چقدر است؟

قیمت کیف پول ترزور در حال حاضر نزدیک به 55 دلار می باشد و شما می توانید آن را به واسطه سایت های معتبر زیادی خرید کنید. در هنگام خرید توجه داشته باشید که کارتون والت شما سالم باشد و دارای خراش نباشد، چرا که در این صورت امکان هک آن وجود دارد. برای خرید کیف پول ترزور وان می توانید از سایت تهران ولت استفاده کنید و برای خرید کیف پول ترزور تی می توانید از سایت ترب و تهران ولت نیز استفاده کنید.

راه اندازی کیف پول ترزور به چه صورت است؟

راه اندازی کیف پول ترزور به چه صورت است؟

در ابتدا امر باید دستگاه را به کامپیوتر خود متصل کنید و بعد از آن برنامه پلاگین را دانلود کنید و بعد از آن پین کد 24 کلمه ای را برای خود انتخاب کنید و عبارت بازیابی و یا ریکاوری را بر روی کاغذ برای خود یادداشت کنید. به طور کلی می توانید بعد از انجام این مراحل از دستگاه خود استفاده کنید.

کیف پول ترزور ساخته چه کسی است؟

این کیف پول توسط شرکتی در کشور چک ساخته شده است و یکی از پر فروش ترین والت ها می باشد. به طور کلی می توان گفت که این والت دارای پیشینه بسیار خوبی در زمینه فروش است. این والت به رقابت با لجر نانو اس و نانو ایکس برخواسته است و باید بدانید که تا به امروز نتوانسته است فروش نانو اس را رد کند.

آیا می توان به این والت اطمینان کرد؟

یکی از امن ترین والت ها در رده بندی کیف پول های دیجیتالی می باشد که تنها دلیل قرار گرفتن این والت در این دسته، امنیت بیش از حد آن است. شما می توانید به راحتی به این والت اعتماد کنید و با استفاده از آن ارزهای دیجیتال خود را پشتیبانی کنید.

  • برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می شود تا مقاله امن ترین کیف پول را در وب سایت ما مطالعه کنید.
چه سیستم عامل هایی این والت را پشتیبانی می کنند؟

چه سیستم عامل هایی این والت را پشتیبانی می کنند؟

کیف پول ترزور در حال حاضر یکی از والت های سخت افزاری می باشد و تنها سیستم عامل های سخت افزاری از آن پشتیبانی می کنند. به طور کل می توان گفت که این والت در سیستم عامل های آی او اس و اندروید پشتیبانی نمی شود.

سوالات متداول

آیا کیف پول ترزور دارای امنیت خوبی می باشد؟

این والت دارای امنیت بسیار خوبی می باشد و یکی از والت های سخت افزاری نیز می باشد. این کیف پول در لیست امن ترین والت ها قرار دارد.

آیا ترزور از بیت کوین پشتیبانی می کند؟

این والت از ارزهای اصلی مانند بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می کند و در لیست بهترین والت ها برای بیت کوین می باشد. به طور کل این والت دارای پشتیبانی بسیار قوی از این ارز است.

آیا والت ترزور T دارای ویژگی یکسان با ترزور وان است؟

هر دو این کیف پول ها دارای ویژگی هایی مشابه به هم می باشند. به طور کل می توان گفت که هر دوی آن ها از کلید های خصوصی محافظت می کنند.

رقابت ترزور T با کدام والت است؟

در حال حاضر این والت در حال رقابت با لجر نانو ایکس، بهترین والت بیت کوین است.

این والت در کدام کشور ساخته شده است؟

این والت در شرکتی متعلق به کشور چک ساخته شده است و دارای فعالیت بسیار خوبی در راستای کیف پول های سخت افزاری می باشد.

آیا لجر نانو اس در شرکت ترزور ساخته شده است؟

لجر نانو اس در شرکتی فرانسوی تهیه می شود و رقیب سر سخت این والت می باشد.

قیمت کیف پول ترزور چقدر می باشد؟

این والت در حال حاضر بین 55 تا 60 دلار قیمت گذاری شده است.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها