تبلیغات
برایان آرمسترانگ معرفی افراد تاثیرگذار

برایان آرمسترانگ مدیر عامل کوین بین

  • توسط mahsa
  • 13 دقیقه

یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارزها که توانسته است برای یکی از بهترین رمز ارزها به نام کوین بیس صرافی ای را ارائه دهد، برایان آرمسترانگ brian armstrong می باشد. این فرد در واقع بنیان گذار صرافی بیس کوین می باشد. در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به صورت اختصاصی به بیوگرافی این فرد تاثیر گذار در زمینه بلاکچین و کریپتو بپردازیم.

برایان آرمسترانگ کیست؟

برایان در 25 ژانویه 1983 در نزدیکی سن خوزه کالیفرنیا به دنیا آمد. پدر و مادرش هر دو مهندس بودند. وی در دانشگاه رایس در تگزاس تحصیلات خود را گذراند و در سال 2005 مدرک لیسانس دوگانه خود را در اقتصاد و علوم کامپیوتر گرفت و پس از آن در سال 2006 مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم کامپیوتر دریافت کرد.

زمانی که در رایس بود تجارتی را شروع کرد که در این تجارت معلمان خصوصی را با دانش آموزان تطبیق می داد و برای آن ها کلاس هایی را راه اندازی می کرد و پس از فارغ التحصیلی یک سال را در بوینس آیرس گذراند و در یک شرکت آموزشی کار کرد. اولین حرفه آرمسترانگ شامل کار به عنوان توسعه دهنده برای IBM و مشاور در Deloitte بود.

در سال 2010 او با وایت پیپر بیت کوین آشنا شد که با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو منتشر شد. در سال 2012 او وارد شتاب دهنده استارت آپ Y Combinator شد و 150000 دلار سرمایه گذاری دریافت کرد که از آن برای تامین مالی کوین بیس استفاده کرد.

در سال 2012 آرمسترانگ و فرد ارسام Coinbase را به عنوان راهی برای تجارت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تأسیس کردند که آرمسترانگ اولین مدیرعامل آن بود. یک دور تامین مالی در سال 2018 ارزش شرکت را 8.1 میلیارد دلار ارزیابی کرد و در دسامبر 2020 شرکت با SEC درخواست داد تا از طریق یک فهرست مستقیم به عموم عرضه شود.

دارایی خالص برایان آرمسترانگ چقدر است؟

دارایی خالص برایان آرمسترانگ چقدر است؟

brian armstrong با وارد شدن به عرصه رمز ارزها و هم چنین راه اندازی کردن صرافی کوین بیس توانست به دارایی بسیاری برسد. در آوریل 2021 ارزش کوین بیس به 81 میلیارد دلار افزایش یافت و همین موضوع تاثیر بسیار مستقیم و خوبی را بر روی دارای خالص برایان آرمسترانگ گذاشت. این فرد در حال حاضر تا ماه ژانویه 2022 درآمد خالص 9.6 میلیارد دلاری داشته است.

برایان آرمسترانگ بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

این شخص پس از این که شغل های بسیاری را در آمریکا شمالی و جنوبی امتحان کرد، تصمیم گرفت به شغل خودش روی آورد. وی زمانی که با وایت پیپر بیت کوین آشنا شد، فهمید که باید تمامی تلاش خود را بر روی این موضوع بگذارد تا بتواند کد گذاری را بیاموزد. آموختن کد گذاری برای این فرد باعث شد تا او بتواند رمز ارز خود یعنی کوین بیس را ارائه دهد و در کنار آن نیز صرافی مخصوص این رمز را راه اندازی کند.

برایان آرمسترانگ از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

این موضوع که برایان از چه زمانی وارد حوزه رمز ارز شده است به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول برای سال 2010 می باشد. زمانی که ساتوشی ناکاموتو تازه بیت کوین را راه اندازی کرده بود و افراد بسیار کمی به سمت آن سوق پیدا می کردند زیرا تمامی افراد بر این باور بودند که بیت کوین تنها یک کلاهبرداری توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال است. اما در این بین برایان آرمسترانگ بسیار تلاش کرد تا توانست وات پیپر بیت کوین را بفهمند و سپس تا سال 2012 در این زمینه تلاش کرد تا در سال 2012 به صورت رسمی با دارایی 150 هزار دلاری خود کوین بیس را راه اندازی کرد.

شغل برایان آرمسترانگ قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

شغل برایان آرمسترانگ قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

وی قبل از این که وارد زمینه بلاکچین و رمز ارز شود، دارای یک شرکت بود که در آن دانش آموزان را با معلم های خصوصی پیوست می داد. پس از آن در دو شرکت به عنوان توسعه دهنده و مشاور به فعالیت می پرداخت و سر انجام وارد حوزه بلاکچین و رمز ارز شد.

عکس های برایان آرمسترانگ را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های برایان آرمسترانگ کافیست تنها نام این شخص را به صورت فارسی یا لاتین Brian Armstrong در قسمت تصاویر گوگل جست و جو کرده و سپس تمامی عکس های این فرد را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

تحصیلات برایان آرمسترانگ چقدر است؟

این فرد بسیار مطرح در زمینه رمز ارزها دارای مدرک تحصیلی در درجه بالا می باشد. وی دارای دو مدرک لیسانس در زمینه اقتصاد و علوم کامپیوتری می باشد. مدرک ارشد او نیز تنها در زمینه علوم کامپیوتری می باشد که به او در زمینه رمز ارزها نیز کمک بسیاری کرده است.

پیج اینستاگرام برایان آرمسترانگ چیست؟

brian armstrong در اینستاگرام دارای پیج اینستاگرام می باشد. این پیج از سوی اینستاگرام تایید شده است و دارای تیک آبی است اما برایان اجازه نمی دهد تا هر فردی وارد پیجش شود! او پیج خود را به حالت پرایوت قرار داده است و خود انتخاب می کند که چه فردی وارد پیج او شده از اخبار جدید مربوط به این شخص و کوین بیس مطلع شود. با جست و جو brian_armstrong در اینستاگرام می توانید وارد این صفحه شوید.

اخبار مربوط به برایان آرمسترانگ را در کجا مشاهده کنیم؟

اخبار مربوط به برایان آرمسترانگ را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که اشاره شد، این فرد در اینستاگرام دارای پیج است و اخبار مربوط به خود و رمز ارز خود را در این پیج ارائه می دهد اما در حال حاضر پیج این فرد به صورت پرایوت می باشد پس باید راه های دیگری را جایگزین کرد تا اخبار مربوط به برایان آرمسترانگ را مشاهده کرد. برای مشاهده کردن اخبار مربوط به برایان می توانید از سایت های معتبر دیگر که به صورت فارسی ارائه اخبار می کنند و هم چنین توییتر این شخص استفاده کنید.

برایان آرمسترانگ مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

این شخص قبل از این که وارد ارز دیجیتال شود، در زمینه های مختلفی کار کرده است اما شرکتی را به صورت اختصاصی برپا نکرده است. او بیشتر وقت خود را بر روی کار در شرکت های دیگر قرار داده است و هم چنین پس از این که با بیت کوین آشنا شد وقت خود را بر روی کد گذاری قرار داد. او اولین شرکت خود را که به عنوان مدیر عامل او شناخته شد و صورت رسمی آن را ارائه داد در سال 2012 راه اندازی کرد.

آیا brian armstrong عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

این فرد یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه رمز ارز می باشد که بنیان گذار صرافی کوین بیس می باشد اما در زمینه ارز دیجیتال تا به امروز به تحلیل نپرداخته است و هم چنین در یکی از توییت های خود از این که قیمت بیت کوین سقوط کرده بود اشاره کرد که بسیار از این موضوع متعجب شده است. این دسته توییت ها نشان می دهد که وی به تحلیلگری در این زمینه نمی پردازد و تنها روش سرمایه گذاری را پیش گرفته است.

برایان آرمسترانگ کجا زندگی می کند؟

این میلیاردر مطرح آمریکایی در حال حاضر در کشور آمریکا سکونت دارد. وی در همین کشور به دنیا آمده و به دانشگاه رفته است و فعالیت خود را نیز در زمینه رمز ارزها در همین کشور راه برده. او یکی از بهترین صرافی های آمریکا و سپس جهان را اداره می کند.

مصاحبه و کنفرانس های brian armstrong در کجا مشاهده کنیم؟

مصاحبه و کنفرانس های brian armstrong در کجا مشاهده کنیم؟

یکی از راه های بسیار خوب ایجاد حس هم فکری با برایان آرمسترانگ در زمینه رمز ارزها مشاهده کردن مصاحبه ها و کنفرانس های این شخص می باشد. مصاحبه کردن این ویدیو ها تا حد زیادی شما را برای دست یابی به انواع راهنمایی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال پیش می برد. برای مشاهده کردن این ویدیو ها کافیست در یوتیوب به جست و جو بپردازید تا بتوانید به راحتی تمامی این ویدیو ها را به همراه زیر نویس مربوطه مشاهده کنید.

برایان آرمسترانگ چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

این فرد با صرافی ای که در زمینه رمز ارزها ایجاد کرد و هم چنین ارائه یکی از بهترین رمز ارزها و پر سود ترین ارز دیجیتال توانست ارزش کوین بیس را با اطلاعاتی که از آن به مردم ارائه داد بالا ببرد و بتواند تاثیر بسیار مثبتی در زمینه بلاکچین و هم چنین کوین بیس بگذارد و او توانست ارزش این ارز دیجیتال را به درجات بسیار بالا برساند.

آیا این فرد ازدواج کرده است؟

خبر هایی درمورد زندگی شخصی این شخص وجود ندارد اما گمان می رود که وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد زیرا هیچ یک از خبر گذاری های ایرانی و خارجی از زندگی احساسی این فرد خبری را مبنی بر ازدواج او تا به امروز منتشر نکرده اند.

سوالات متداول

برایان آرمسترانگ کیست و چرا معروف شده است؟

وی مدیر عامل و بنیان گذار صرافی و رمز ارز کوین بیس است که تا به امروز تاثیرات بسیار مثبتی بر روی بازار رمز ارزها گذاشته است.

آیا این فرد مدیر عامل کوین بیس است؟

این فرد در حال حاضر مدیر عامل کوین بیس می باشد و از ابتدا نیز همین سمت را برای خود داشت.

زندگینامه برایان آرمسترانگ چگونه بوده است؟

او ابتدا کار خود را با کار در گاراژ همسایه خود آغاز کرده است و سپس به عنوان میلیاردر آمریکایی شناخته شده است.

او چگونه با رمز ارزها آشنا شد؟

در سال 2010 وی با وایت پیپر بیت کوین آشنا شد و به مدت دو سال تمامی تلاش های خود را در این زمینه برای نحوه نوشتن کد در زمینه رمز ارزها گذاشت.

این فرد در چه سالی وارد زمینه رمز ارز شد؟

برایان آرمسترانگ به صورت اختصاصی از سال 2012 وارد زمینه رمز ارز شد.

این فرد خالق چه رمز ارزی می باشد؟

این فرد خالق رمز ارز کوین بیس است.

اولین شرکتی که این فرد برپا کرد در چه زمینه ای فعالیت داشت؟

اولین شرکت برایان در زمینه اتصال دانش آموزان به معلم های خصوصی برای برپایی کلاس ها بود.

این فرد در چه حوزه هایی به تحصیل پرداخته است؟

وی در زمینه اقتصاد و علوم کامپیوتری دارای دو مدرک لیسانس و در زمینه علوم کامپیوتری دارای مدرک فوق لیسانس می باشد.

برایان آرمسترانگ متولد چه تاریخی و در چه کشوری می باشد؟

وی متولد ۱۵ ژانویه سال ۱۹۸۳ در سن خوزه کالیفرنیا می باشد.

آیا وی در حال حاضر در کشور آمریکا زندگی می کند؟

وی در حال حاضر همچنان در حال زندگی در کشور آمریکا می باشد.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها