تبلیغات
فرد ارسام معرفی افراد تاثیرگذار

دارایی خالص فرد ارسام فعال و فرد موثر در بازار ارزهای دیجیتال

  • توسط mozhde
  • 9 دقیقه

آیا شما هم از آن دسته از افراد هستید که به دنیای ارز دیجیتال و رمز ارز علاقمند هستند و روزانه زمان زیادی را در این زمینه می گذارند؟ اگر جواب این پاسخ بله باشد پس به افرادی که در این زمینه ثروتمند و محبوب هستند نیز علاقه دارید و دوست دارید درباره آن ها بدانید. در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از افراد موفق به نام فرد ارسام Fred Ehrsam مطالبی را فرا بگیریم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

فرد ارسام کیست؟

در سال 2013 فرد ارسام به عنوان یکی از سی فرد تاثیر گذار زیر سی سال در مجله تایمز معرفی شد. ارسام که قبلا به عنوان تاجر در گلدمن ساکس مشغول به کار بود، وال استریت را ترک کرد تا همراه برایان آرمسترانگ کوین بیس را تاسیس کند. همان طور که گفتیم فرد سال در سال 2013 در مجله تایمز جزو سی افرادی بود که زیر سن سی سال دارای موفقیت بود.

در سال 2018 تبدیل به یکی از موسسین یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای پایه به نام پارادایم شد. شرکت پارادایم در سال 2019 توسط ارسام تاسیس شد که یک شرکت در چندین پروژه زیر ساختی و پروتکل در فضای بلاک چین سرمایه گذاری کرد که از جمله آن ها می توان به شبکه بی تی سی، پروتکلی برای توکسن سازی بیت کوین در شبکه اتریوم اشاره کرد. شرکت پارادیوم در سال  2020 هم چنان به فعالیت خود در زمینه رهبری و مشارکت در ادوار مختلف سرمایه گذاری زیر ساختی و پروتکل در فضای بلاک چین ادامه می دهد.

دارایی خالص این فرد چه چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چه چقدر است؟

فرد ارسام با سن 32 سال با دارایی خالص 3.5 میلیارد دلار جز پانزده نفر فرد ثروتمند آمریکا است. ارسام در سال 2013 کوین بیس گلوبال را تاسیس کرد و در سال 2017 شرکت را ترک کرد، اما حدود 6 درصد از سهام آن را در اختیار داشت که بیشتر ثروت او را تشکیل می داد. هم چنین در سال 2018 او پارادیوم یک شرکت سرمایه گذاری با سهام ده ها شرکت ارزهای دیجیتال را تاسیس کرد.

فرد ارسام روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

Fred Ehrsam در سال 2017 کوین بیس را ترک کرد اما همچنان در هیئت مدیره این شرکت حضور دارد و شش درصد از سهام آن را در دست گرفته است. ارسام قبل از ورود به دنیای رمز ارزها به عنوان معامله گر بازار های خارجی در شرکت گلدمن ساکس فعالیت می کرد. هم چنین ارسام معتقد است که بخشی از موفقیت وی در دنیای ارزهای دیجیتال را مدیون گیمر بودن او در دوران دبیرستان است. همین تمرکز او روی کوین بیس بود که باعث شد سود بسیاری را از این رمز ارز به دست آورد و معامله های پر سودی را در ساعت و تاریخ های درست انجام دهد تا دچار زیان نشود و معامله های او همراه با سود بسیار برای او باشد. البته که گاهی در دنیای رمز ارزها ممکنه دچار زیان هم بشوید که نباید امید خود را از دست بدهید.

فرد ارسام از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

همان طور که قبل تر هم گفتیم فرد ارسام در سال 2013 جزو سی افرادی بود که قبل از سی سالگی موفقیت کسب کرده بود. می توانیم همین سال را سال ورود وی به حوزه رمز ارزها بدانیم که برای او سال درخشانی بود. ارسام توانست با اطلاعات زیاد و دانش کافی که در مورد رمز ارزها و سایت های دیجیتالی داشت با معامله های به موقع و پر سود سرمایه زیادی را برای خود به دست آورد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های فرد ارسام جوان سی و چهار سال موفق در دنیای رمز ارزها را می توان با جست و جو کردن در موتور جست و جو گر گوگل مشاهده کنید.

آیا فرد ارسام در اینستاگرام فعالیت دارد؟

فرد ارسام پیجی در اینستاگرام ندارد و اهل فضای مجازی نیست. هر پیجی به نام ارسام در اینستا است تقلبی است و متعلق به شخص ارسام نیست. اگر صفحه ای را در اینستاگرام مشاهده کردید و به نام این فرد بود ممکن است طرفداران برای او ساخته باشند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

فرد ارسام دارای تحصیلات و اطلاعات بسیاری در مورد رمز ارزها و سایت های دیجیتال است که می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه خرید و فروش و معامله به موقع در سایت های رمز ارزی که دارای سود بسیار زیاد باشد دارا است. همین اطلاعات بود که باعث شد جزو موفق ترین افراد زیر سی سال در مجله تایمز شود. همان طور که قبلا هم گفتیم اولین جرقه ای که باعث شد ارسام به دنیای رمز ارزها و حتی پر سود ترین ارز دیجیتال رو بیاورد دوران دبیرستان او بود که به بازی های کامپیوتری یا همان گیمر بودن علاقه زیادی داشت.

اخبار مربوط به فرد ارسام را در کجا مشاهده کنیم؟

 اخبار مربوط به Fred Ehrsam که جزو یکی از افراد موفق در زمینه رمز ارزها و سایت های دیجیتال است را می توان در گوگل و هم چنین سایت هایی که مربوط به این رمز ارزها است دنبال کنید. ارسام اطلاعات بسیار مفیدی را برای افرادی که مشتاق یاد گرفتن این دنیای ارزی هستند در اختیار گذاشته است. هم چنین می توانید مصاحبه های فرد ارسام را در گوگل جست و جو کنید و بخوانید تا در مورد این فرد بتوانید اطلاعات زیادی کسب کنید. شاید شما هم مشتاق شوید وارد دنیای رمز ارزها شوید و با سرمایه گذاری مناسب جزو افراد ثروت مند شوید و زندگی خود را از این رو به آن رو کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

 اولین مصاحبه ارسام بر می گردد به سال 2013 که جزو افراد موفق زیر سی سال در مجله تایمز معرفی شد که ارسام در این مصاحبه گفته است موفق بودن الان را مدیون گیمر بودن خود در دوران دبیرستان می داند. سپس شبکه بلومبرگ با هم بنیان گذار خود یعنی کوین بیس مصاحبه ای ترتیب داد که در آن مصاحبه ارسام گفته است که دوج کوین هنوز راه طولانی در پیش دارد و نباید توسط مردم دست کم گرفته شود.

هم چنین در ادامه مصاحبه خود گفته است که حوزه توکن های غیر مثلی نود درصد ارزش خود را از دست خواهند داد اما فناوری به دست آمده توسط آن ها می تواند بر پایه قوی برای توسعه های وسیع تری باشد. ارسام در سال 2021 شرکت گلدمن ساکس را ترک کرد تا تمرکز خود را بر روی تاسیس شرکتش که در زمینه های ارزهای دیجیتال فعالیت می کند را ایجاد کند. نکته قابل توجه در این مصاحبه آن است که ارسام به همراه شریک خود برایان آرمسترانگ کوین بیس را در یک آپارتمان دو خوابه در سانفرانسیسکو تاسیس کرده اند.

آیا فرد ارسام به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

 فرد سام به عنوان تحلیل گر هم فعالیت می کند. او تمام وقت خود را صرف چک کردن سایت برای خرید و فروش و معامله می کند. میزان سود و ضرر در هر ساعت و تاریخ را بررسی می کند تا متوجه شود چرا در آن زمان معامله دچار سود و یا زیان شده است. زیرا دلایلی از جمله تعطیلات می تواند در این دنیای رمز ارزی موثر باشد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

ارسام بر روی نوسانات رمز ارزها تاثیر دارد پس آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها یکی از مهم ترین موارد در این زمینه است. او با چک کردن سایت در ساعت و تاریخ مشخص می تواند به نوسانات سود و ضرر دسترسی پیدا کند و به دنبال علت اصلی آن برود تا ببیند چه دلیل یا دلایلی باعث شده نوسانات داشته باشد. گاه این نوسانات می تواند تعطیلات باشد گاه هم می تواند یه خبر یا نامه مهم از سوی سایت های اصلی رمز ارزها باشد که ارسام با چک کردن این اخبار متوجه علت نوسانات رمز ارزها می شود.

فرد ارسام در کجا زندگی می کند؟

 فرد ارسام در آمریکا زندگی می کند. هم چنین او جزو افراد موفق و ثروتمند آمریکا در سال 2021 بوده است که ثروت خود را از همین رمز ارزها و پشت کار و فعالیتی که داشته به دست آورده است. زیرا او با اطلاعات زیادی که در مورد رمز ارزها دارد به موقع وارد معالمه می شود و با فروش سهام خود در دنیای رمز ارزها می تواند سود زیادی کسب کند.

در مقاله بسیار از بیت کوین نام برده شد. اگر برای شناخت آن توجه شما جلب شده است می توانید از لینک های خود پرداز بیت کوین و etf بیت کوین مقالات مرتبط را برای شناخت بیشتر مطالعه کنید.

سوالات متداول

کوین بیس که فرد ارسام آن را تاسیس کرد چیست؟

Coinbase Global, Inc با نام تجاری Coinbase یک شرکت آمریکایی است که یک پلت فرم مبادله ارزهای دیجیتال را اداره می کند. کوین بیس یک شرکت توزیع شده است. همه کارکنان از راه دور کار می کنند و شرکت فاقد یک دفتر مرکزی فیزیکی است. این بزرگ ترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده از نظر حجم معاملات است.

آیا فرد ارسام هم چنان فرد موفقی است؟

فرد ارسام در سال 2021 به عنوان یکی از افراد موفق در حوزه رمز ارزها معرفی شد که با دانش زیادی که در مورد این رمز ارزها دارد توانسته است سود بسیار زیادی را به دست آورد و هم چنان در این حوزه فعالیت کند.

فرد آسام کیست؟

وی یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد که در طول مقاله به صورت مفصل به آن اشاره شده است.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها