تبلیغات
هیت تاربرت معرفی افراد تاثیرگذار

هیت تاربرت کیست؟ بیوگرافی و دارای خالص او

  • توسط mozhde
  • 10 دقیقه

برای اینکه قوانین در دنیای رمز ارزها رعایت شود و بازار آن تنظیم شود، عده ای باید بر آن ها نظارت داشته باشند و معاملات را زیر نظر بگیرند. معمولا این کار ها را افراد سیاسی و یا اقتصادی معتبر در این زمینه انجام می دهند. یکی از این افراد هیت تاربرت است که در این متن و صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم به او بپردازیم و با وی بیشتر آشنا شویم.

هیت تاربرت کیست؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم بدانیم که هیت تاربرت کیست و چه کاری در دنیای ارز دیجیتال انجام داده است. این فرد متولد آمریکا و بالتیمور است. وی کار خود را با سمت های ارشد در دفاتر دادگستری آمریکا آغاز کرد. وی در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ در دادگاه عالی بود. او به عنوان مشاور معاون رئیس جمهور بوش نیز فعالیت کرده است و به علت سابقه حقوقی بالایی که داشت ریاست CFTC را نیز به عهده گرفت.

این نهاد بازار کالا ها را تنظیم می کند و بر معاملات و چیز های وابسته به آن در آمریکا نظارت دارد. همان طور که می دانید در رمز ارزها نیز معامله انجام می شود. پس این بازار نیز به هیت تاربرت ارتباط داشت. این شخص حسن نیت خود را به ارزهای دیجیتال نشان داد و در سال ۲۰۱۹ معاون قبلی صرافی کوین بیس یعنی دوروتی دیویت را به سمت مدیر نظارت بر بازار قبول کرد.

دارایی خالص هیت تاربرت چقدر است؟

دارایی خالص هیت تاربرت چقدر است؟

هیت تاربرت یکی از بهترین وکلای آمریکا است و هم چنین در دفاتر دولتی نیز فعالیت کرده است. به نظر می رسد این فرد سرمایه ای را نیز در ارز دیجیتال داشته باشد. به همین دلیل جز افراد ثروتمند در آمریکا حساب می شود که ثروت وی تقریبا ۱/۵ میلیون دلار است. بیشتر این ثروت از راه انجام کار های حقوقی و سمت های دولتی به دست آمده است.

هیت تاربرت بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

هیت تاربرت در واقع بر روی رمز ارزها و حتی مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال فعالیتی ندارد. او فقط سمت تنظیم‌ بازار آن ها و نظارت‌ بر ارزهای دیجیتال را انجام می دهد. اما وی تا به حال درباره اتریوم و بیت کوین صحبت هایی کرده است و به نظر می رسد به رمز ارز فیسبوک یعنی لیبرا نیز علاقمند باشد.

هیت تاربرت از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

هیت تاربرت همان طور که در بالا نیز بیان کردیم از سال ۲۰۱۹ وارد دنیای رمز ارزها شد. البته این ورود به صورت مستقیم نبود، وی ابتدا تنظیم بازار را بر عهده داشت و بعد از آن شروع به قانون گذاری و توجه به رمز ارزها کرد. باید این موضوع را بدانیم که تاربرت به صورت مستقیم با رمز ارزها ارتباط ندارد اما حضور غیر مستقیم او نیز بسیار مهم است.

شغل هیت تاربرت قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

تاربرت یکی از مقامات عالی رتبه حقوقی در دولت آمریکا است. وی پس از پیوستن ترامپ به کاخ سفید در سمت های مهم در آن جا مشغول به کار بود. همان طور که گفتیم وی در شرکت های حقوقی نیز کار کرده است و هم چنین یکی از وکلای ماهر نیز در آمریکا است. وی هم چنین در بورس سمت مشاوره ای داشته است و کار های مالی زیاد را انجام داده است.

عکس های هیت تاربرت را در کجا مشاهده کنیم؟

هیت تاربرت همان طور که می دانید یکی از سیاستمداران آمریکا است، پس این موضوع بدیهی است که عکس های بسیاری از وی در اینترنت موجود باشد. شما می توانید عکس های او را در سایت های مختلف تماشا کنید. اما برای راحتی کار خود نام او را در گوگل بنویسید و روی قسمت تصاویر آن کلیک کنید. می توانید در صفحه نتایج تمام عکس های موجود از او در اینترنت را مشاهده کنید.

تحصیلات Heath Tarbert چقدر است؟

تحصیلات Heath Tarbert چقدر است؟

این شخص مدارک مختلفی دارد. وی مدرک حسابداری و تجارت بین الملل خود را از دانشگاه هنر های لیبرال سنت ماری گرفته است. بعد از آن چهار سال را در دانشکده حقوق در پنسلیوانیا گذرانده است و دکترای حقوق خود را نیز بعد از آن گرفته است. وی سپس به عنوان جایزه یک بورسیه تحصیلی نیز گرفت است که همین باعث شد تا او یک دکترای دیگه نیز بگیرد.

پیج اینستاگرام Heath Tarbert چیست؟

این فرد در اینستاگرام حسابی ندارد. معمولا اشخاص سیاسی و کسانی که در دولت کار می کنند، به دلیل مسائل امنیتی کمتر در شبکه های اجتماعی حضور پیدا می کنند. این افراد می توانند قسمت کمی از زندگی خود را به اشتراک بگذارند و به همین دلیل از این اپلیکیشن ها استفاده نمی کنند.

اخبار مربوط به Heath Tarbert را در کجا مشاهده کنیم؟

Heath Tarbert معروف در رمز ارز همان طور که گفتیم یکی از مقامات دولتی مهم است و تصمیمات او برای رمز ارز نیز اهمیت دارد. به همین دلیل اخباری زیادی از او در اینترنت موجود است که با جستجوی نام او در گوگل و کلیک روی قسمت خبر ها می توانید آن اخبار را بخوانید و از آن ها مطلع شوید.

هیت تاربرت مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

هیت تاربرت مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

در بالا نیز به این مورد اشاره کردیم که این شخص ریاست CFTC را بر عهده دارد. این نهاد وظیفه نظارت بر بازار را دارد و بر بازار رمز ارز نیز ناظر است. معمولا بخش ارز دیجیتال آن جدا از بقیه کار می کند که هیت یکی از کسانی که در این زمینه موفق بودند را به ریاست آن برگزیده است.

آیا هیت تاربرت به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

این مقام آمریکایی در رمز ارزها اطلاعات دارد ولی معمولا این اطلاعات کمتر از بقیه افراد مشغول در این زمینه است، به همین دلیل تا به حال تحلیلی نداشته است و درباره رمز ارزها زیاد اظهار نظر نکرده است. وی بیشتر ترجیح می دهد تا در دنیای رمز ارزها قوانین رعایت شود و به این صورت گسترش پیدا کنند.

هیت تاربرت کجا زندگی می کند؟

این شخص یکی از مقامات دولتی آمریکا است پس باید در آمریکا زندگی کند و از این کشور خارج نشود. شاید در آینده در زمان بازنشستگی یک کشور دیگر را انتخاب کند، اما در حال حاضر در آمریکا است و به دولت و همین طور بازار ارز دیجیتال خدمت می کند.

مصاحبه و کنفرانس های هیت تاربرت را در کجا مشاهده کنیم؟

این فرد تا به حال مصاحبه ها و سخنرانی های زیادی را داشته است. این مصاحبه ها معمولا در آرشیو شبکه های خبری و در وب سایت های آن تا موجود است. می توانید با جستجوی نام تاربرت به انگلیسی و گذاشتن کلمه interview بعد از آن، به مصاحبه ها دسترسی داشته و آن ها را بخوانید. هم چنین ویدئو های سخنرانی ها نیز در یوتیوب موجود است که می توانید آن ها را تماشا کنید.

هیت تاربرت چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

هیت تاربرت می تواند تاثیر زیادی را بر روی ارزهای دیجیتال داشته باشد. این فرد یک قانون گذار است و با اینکه این قانون ها فقط برای آمریکا گذاشته می شود اما ممکن است روی ارزهای دیجیتال در تمام دنیا تاثیر داشته باشد. به همین دلیل تاربرت نقش پر رنگی را در دنیای دیجیتال دارد و معمولا سعی می کند که درباره آن درست تصمیم گیری کند و حتی در این رابطه نیز آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها بسیار احساس می شود.

سوالات متداول

آیا هیت تاربرت ویکی پدیا دارد؟

هیت تاربرت به عنوان یکی از مقام های اعظم دولتی در آمریکا یک صفحه ویکی پدیا برای خودش دارد که در آن تمام اطلاعات کاری وی نوشته شده است و می توانید با جستجو در اینترنت به این صفحه دسترسی داشته باشید.

آدرس توییتر هیت تاربرت چیست؟

هیت تاربرت در توییتر فعال است و حساب کاربری به نام خود دارد که آدرس آن Chairmanheath است. شما می توانید این فرد را در این مکان دنبال کرده و اخبار مربوط به او را بخوانید.

بیوگرافی هیت تاربرت چیست؟

هیت تاربرت متولد 15 جولای 1976 در آمریکا است و یک وکیل ماهر است که سمت های قانون گذاری دولتی نیز دارد. وی هم چنین رئیس CFTC است و بر بازار های کالا و معاملات از جمله ارز دیجیتال نظارت دارد.

آیا هیت تاربرت از افراد ثروتمند در آمریکا است؟

این فرد سمت های دولتی زیادی دارد و هم چنین در سمت تنظیم بازار نیز فعالیت می کند. این شخص وکیل نیز هست و ممکن است سرمایه ای را در ارزهای دیجیتال داشته باشد. همه اینا باعث می شود تا این فرد یکی از افراد ثروتمند در آمریکا باشد.

آیا هیت تاربرت تا به حال از مقام دولتی خود برای ارز دیجیتال استفاده کرده است؟

این فرد با مقامی که دارد تا به حال قوانینی را برای ارزهای دیجیتال تصویب کرده است که به نفع آن ها بوده است. در واقع این شخص چهره مثبت سیاسی را در دنیای رمز ارزها دارد و تا به حال خدمات زیادی را نیز ارائه داده است.

آیا هیت تاربرت صرافی رمز ارز دارد؟

هیت تاربرت به صورت مستقیم در بازار رمز ارزها فعالیت ندارد و صرافی نیز ندارد، وظیفه این شخص نظارت و اجرای قوانین است و هم چنین در دولت نیز خدمت می کند.

همسر هیت تاربرت کیست؟

هیت تاربرت با همسر خود کاترین در سال های 2006 یا 2007 ازدواج کرده است و آن ها شغلی مانند یکدیگر دارند. این دو فرد دو پسر نیز دارند.

آیا هیت تاربرت کارآفرین است؟

به نظر نمی رسد که این فرد فعالیتی شرکت مانند داشته باشد و یا برای افراد زیادی کار تولید کرده باشد.

آدرس یوتیوب هیت تاربرت چیست؟

هیت تاربرت یوتیوب ندارد اما کاربران دیگر فیلم های بسیاری از او در یوتیوب قرار داده اند که می توانید آن ها را مشاهده کنید.

آیا هیت تاربرت در کاخ سفید نیز فعالیت داشته است؟

این فرد مدتی را نیز در کاخ سفید به عنوان مشاور معاون رئیس جمهور فعالیت کرده است.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها