تبلیغات
جرمی آلر معرفی افراد تاثیرگذار

جرمی آلر(Jeremy Allaire) مدیر عامل شرکت سیرکل 

  • توسط mahsa
  • 10 دقیقه

جرمی آلر (Jeremy Allaire) یکی از بهترین های رمز ارز می باشد که توانسته با تحولی که در زمینه رمز ارزها به وجود آورده است توانسته نام خود را به عنوان صد فرد تاثیر گذار در زمینه بلاک چین، کاربرد بلاک چین و رمز ارز ارائه داده است. در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به صورت اختصاصی به زندگینامه این فرد بپردازیم.

جرمی آلر کیست؟

Jeremy D. Allaire متولد 13 می 1971 یک تکنولوژیست و کارآفرین اینترنتی متولد آمریکا است. او مدیر عامل و موسس شرکت ارز دیجیتال Circle و رئیس هیئت مدیره Brightcove می باشد. وی به همراه برادرش JJ Allaire شرکت Allaire را در سال 1995 تاسیس کرد و توانست خود را به عنوان بهترین ها در این زمینه نشان دهد.

آلر در فوریه 2003 Macromedia را ترک کرد تا به عنوان یک فناور و مدیر اجرایی به شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر General Catalyst بپیوندد. در سال 2004 آلر Brightcove را تاسیس کرد. یک پلتفرم ویدئویی آنلاین که توسط بسیاری از رسانه ها و سازمان های بازاریابی در سراسر جهان استفاده می شود. پس از یک IPO موفقیت آمیز در اوایل سال 2012، آلر در سال 2013 از سمت مدیرعاملی کنار رفت و اکنون به عنوان رئیس هیئت مدیره فعالیت می کند.

در اکتبر 2013 آلر راه اندازی Circle یک شرکت تامین مالی مصرف کننده مبتنی بر اینترنت را اعلام کرد که هدف آن ارائه قدرت و مزایای پول دیجیتال مانند بیت کوین به مصرف کنندگان است. اگر بخواهیم بیشتر به گذشته این شخص و فعالیت های او اشاره کنیم باید بگوییم که از سال 1990 تا زمان فارغ التحصیلی، آلر به اینترنت و چگونگی استفاده از آن برای تغییر سیستم های ارتباطات و رسانه ها و هم چنین تاثیر آن بر حقوق اساسی بشر مانند آزادی بیان علاقه مند شد. او یکی از پیروان اولیه بنیاد Electronic Frontier بود و بعد ها میچ کاپور، بنیانگذار EFF را در هیئت مدیره شرکت Allaire استخدام کرد.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

با تحقیقاتی که انجام شده است و بر طبق ویکی‌ پدیا، گوگل، فوربس، IMDb و منابع آنلاین معتبر مختلف ارزش خالص جرمی دی آلر بسیار بالا است. البته در ابتدا جالب است بدانید که جرمی 3 میلیون الی 5 میلیون دلار درآمد نت ورث به ارمغان آورد اما بیشتر درآمد این شخص از کفش های ورزشی Yeezy جمع آوری می شود و معمولا بسیاری از افراد فکر می کنند که دارایی خالص این شخص توسط رمز ارزها به دست می آید که با این حساب این طور نیست!

در حالی که او در طول سال ها در مورد مقدار پولی که از کسب و کار خود به دست می آورد اغراض کرده بود و مبلغ بسیار پایینی را در مصاحبه های خودش ارائه داده بود، بهتر است بدانید که پولی که از حرفه خود به دست می آورد (فروش کفش ورزشی) به اندازه ای است که می توان نام او را به عنوان ثروتمند ترین فرد در آمریکا ارائه داد.

یعنی تنها منبع درآمد او از طریق فروش این کفش ها بیشتر از یک تاجر موفق در آمریکا می باشد. در حال حاضر طبقه تحقیقاتی که از منابع معتبر انجام شده است، دارایی خالص او بین 5 تا 10 میلیون دلار است.

جرمی آلر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

جرمی آلر در زمینه کریپتو فعالیت دارد. کریپتوکارنسی جهان را طوفانی کرده است و به گفته بسیاری از افراد که در این زمینه به فعالیت می پردازند و به نوعی جریان اصلی بازار رمز ارز شده است. مزیت استفاده زیادی برای ارز دیجیتال در دنیای مدرن وجود دارد. به عنوان مثال نقل و انتقالات بین المللی آسان بدون نگرانی در مورد مبادلات فارکس، تراکنش های خصوصی و موارد دیگر.

به دلیل نوسانات، بیت کوین و اتریوم دیگر گزینه های خوبی برای ارسال مبالغ هنگفت نیستند. به عنوان مثال اگر شخصی 10000 دلار بیت کوین را برای دوستی ارسال کند تا زمانی که به او برسد می تواند تنها 9500 دلار ارزش داشته باشد.

زمانی که جرمی آلر مدیر عامل Circle وارد این عرصه شد، می خواست راهی برای مردم بدون توجه به اینکه در کجای جهان هستند، ایجاد کند تا بتوانند به راحتی پول مبادله کنند. بنابراین Allaire و Circle به دنبال ایجاد دارایی بودند که تمام مزایای ارز دیجیتال و ثبات دلار سنتی را داشته باشد و سر انجام در کنار فعالیت در زمینه کریپتو در سال 2018 Circle سکه USD ایجاد کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

جرمی آلر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

جرمی آلر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

در اوایل دهه 1990 قبل از اینکه بسیاری از مردم حتی بدانند صفحه اصلی در مرورگر ها چیست، جرمی آلر هدف خود را روی اینترنت قرار داد. در سال 1995 او یکی از بنیان گذاران شرکت Allaire بود که نرم افزار توسعه وب را ایجاد کرد. شش سال بعد او شرکت را به مبلغ 360 میلیون دلار فروخت.

در سال 2004 آلر یک فرصت دیگر در بازار فناوری پیشرفته را مشاهده کرد و شرکت Brightcove یک سرویس پخش اینترنتی تلویزیون و ویدئو را تأسیس کرد. Brightcove به شبکه‌ ها و تولید کنندگان این فرصت را می‌ دهد تا رسانه‌ های خود را مستقیما از طریق وب‌ سایت‌ های زیادی بین مصرف‌کننده توزیع کنند.

وی به مرور زمان از سال 2004 خود را وارد عرصه کریپتو کرد و سپس تصمیم گرفت تا ارز مخصوص به خودش را تولید کند.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس های این شخص می توانید با مراجعه قسمت تصاویر گوگل اقدام به مشاهده کردن عکس های این شخص کنید. کافیست تنها به این قسمت مراجعه کرده و سپس اقدام به جست و جو نام این فرد با صورت لاتین کنید. هم چنین می توانید با مراجعه به اپلیکیشن های مربوط به تصاویر، اقدام به جست و جو نام این شخص کنید و عکس های بیشتری را از این فرد مشاهده کنید.

آیا Jeremy Allaire در اینستاگرام فعالیت دارد؟

با جست و جو نام این شخص به صورت لاتین در اینستاگرام و یا در گوگل به همراه کلمه اینستاگرام می توانید مشاهده کنید که هیچ گونه صفحه ای به صورت رسمی از سوی این فرد برای شما عزیزان نمایان نمی شود. هم چنین می توانید مشاهده کنید که صفحات بسیاری با نام و عکس این شخص برای شما نمایان می شود اما هیچ گونه صفحه رسمی این فرد نمی باشند. پس به صورت کلی می توان گفت که جرمی آلر در اینستاگرام فعالیتی ندارد اما در توییتر دارای یک اکانت رسمی می باشد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

در سال 1993 آلر از کالج Macalester در سنت پل، مینه سوتا فارغ التحصیل شد و در آنجا مدرک دوگانه خود را در علوم سیاسی و فلسفه با تمرکز بر اقتصاد دریافت کرد. زمانی که در Macalester بود، هم اتاقی و دوست دبیرستانی او که برای گروه فناوری اطلاعات پردیس کار می کرد، یک اتصال اینترنت پرسرعت به اتاق خوابگاه خود ایجاد کرد که به آلر اجازه می داد در روز های اولیه به اینترنت دسترسی داشته باشد و آن را آزمایش کند.

از سال 1990 تا زمان فارغ التحصیلی، آلر به اینترنت و چگونگی استفاده از آن برای تغییر سیستم های ارتباطات و رسانه های موجود و هم چنین تاثیر آن بر حقوق اساسی بشر مانند آزادی بیان علاقه مند شد.

اخبار مربوط به جرمی آلر را در کجا مشاهده کنیم؟

جرمی آلر در اینستاگرام هیچ فعالیتی ندارد که بتوانید به صورت مستقیم از این شخص اخبار مربوط به خودش را دنبال کنید پس باید به سراغ انواع سایت های معتبر در این زمینه بروید که فعالیت های خود را در زمینه این دسته از افراد به بهترین نحو ممکن ارائه می دهند. شما می توانید البته از طریق توییتر این فرد نیز اخبار مربوط به او را مشاهده کنید که راهی بسیار خوب و کاربردی می باشد، اما باید در توییتر اقدام به ساخت اکانت کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون مصاحبه های بسیاری با این فرد انجام شده است که شما می توانید با مشاهده کردن این دسته از مصاحبه ها اطلاعات بسیاری را در زمینه رمز ارزها برای خود داشته باشید. جرمی آلر در مصاحبه های خود به نکته های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در زمینه رمز ارزها اشاره می کند که استفاده کردن از آن ها برای افرادی که در این زمینه به صورت اختصاصی و حرفه ای فعالیت دارند بسیار سودمند خواهد بود. می توانید با مراجعه به یوتیوب اقدام به مشاهده کردن ویدیو های مربوط به مصاحبه این شخص کنید.

آیا Jeremy Allaire به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا Jeremy Allaire به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

جرمی آلار در زمینه تحلیل گری به صورت اختصاصی فعالیتی ندارد اما اگر مصاحبه های این شخص را مشاهده کنید، متوجه می شوید که نظر هایی را در این زمینه ارائه می دهد که همگی بسته به زمینه ای که در آن نظر ارائه شده است به نوعی تحلیل گری محسوب می شود. شاید نام او به این عنوان به جهانیان شناخته نشود اما خود در این زمینه دستی دارد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

جرمی آلر یکی از تاثیر گذار ترین افراد در زمینه نوسانات رمز ارزها می باشد. او با طرفداران بسیاری که دارد می تواند با ارائه نظرات خود در این زمینه افراد بسیاری را به سمت سرمایه گذاری در زمینه یک ارز خاص هدایت کند. پس این شخص می تواند تنها با یک حرف تاثیر بسیار زیادی بر روی رمز ارزها داشته باشد و حتی آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها را رقم بزند.

جرمی آلر کجا زندگی می کند؟

جرمی آلر در کشور آمریکا به دنیا آمده است. در این کشور اقدام به تحصیل، برپایی انواع شرکت ها و تشکیل خانواده کرده است و در حال حاضر نیز در این کشور زندگی می کند.

سوالات متداول

آیا جرمی آلر ویکی پدیا دارد؟

وی دارای ویکی پدیا به زبان فارسی و انگلیسی است.

آیا این شخص دارای اینستاگرام است؟

جرمی آلر در اینستاگرام هیج گونه صفحه رسمی ای ندارد.

این شخص بر روی کدام یک از رمز ارزها فعالیت دارد؟

وی در زمینه کریپتو به صورت اختصاصی فعالیت دارد.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها