تبلیغات
جیهان وو معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی جیهان وو + برسی درآمد او در سال 2024

  • توسط mozhde
  • 11 دقیقه

در حوزه کریپتوکارنسی، عرضه اولیه کریپتوکارنسی و رمز ارزها عده ای فعالیت می کنند که به استخراج و یا به اصطلاح ماین کردن رمز ارز مشغول هستند. این افراد معمولا می توانند به صورت فردی یا گروهی و یا در شرکت های بزرگ کار کنند. یکی از این اشخاص جیهان وو بنیان گذار شرکت استخراج بیت کوین، بیت مین است که در این متن می خواهیم درباره او بیشتر بدانیم و با او آشنا شویم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

جیهان وو کیست؟

اگر در کار استخراج بیت کوین یا ارز دیجیتال باشید حتما تا به حال نام این فرد را شنیده اید و دوست دارید بدانید که جیهان وو کیست. وی متولد سال ۱۹۸۶ در پکن چین است و یکی از میلیارد ها و افراد بسیار ثروتمند در دنیا است که توانسته با تاسیس یک شرکت استخراج بیت کوین از این راه درآمد و دارایی بسیار زیادی را برای خود کسب کند. در واقع این فرد در شرکت خود تراشه های دستگاه های ماینر بیت کوین را تولید می کند.

امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا هستند که به استخراج بیت کوین از استخر های مرتبط با آن روی آورده اند. این افراد برای این کار به دستگاهی به نام ماینر احتیاج دارند که این دستگاه ها در روز معادلات موجود در استخر های بیت کوین را حل کرده و با هر حل و باز شدن گره به اندازه چند ساتوشی استخراج انجام می دهند. این معادلات توسط همان تراشه هایی انجام می شود که جیهان وو آن ها را در بیت مین تولید می کند. به همین خاطر شرکت وی تبدیل به یکی از شرکت های بزرگ در زمینه رمز ارز شده و هر روز نیز با توجه به اهمیتی که بیت کوین نسبت به بقیه ارزها پیدا می کند، ارزش آن بالاتر می رود. در ادامه نیز باید گفت که در بالاتر به ماینر اشاره شد و اگر می خواهید بدانید که ماینر چیست؟ می توانید از لینک مربوطه کمک بگیرید.

دارایی خالص جیهان وو چقدر است؟

جیهان وو یکی از افراد بسیار ثروتمند در دنیا است. وی یکی از ثروتمندان بزرگ در چین نیز هست و دارایی خالص او ۲/۳۹ میلیارد دلار است. این فرد در سال ۲۰۱۸ در لیست ثروتمندان زیر ۴۰ سال در دنیا در رتبه سوم قرار گرفته بود و این رتبه را برای چند سال از آن خود کرده بود.

جیهان وو بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

جیهان وو بر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

این فرد در درجه اول بر روی رمز ارز بیت کوین تمرکز دارد و در شرکت خود نیز تراشه برای استخراج همین رمز ارز تولید کرده است. اما با بوجود آمدن تعداد تراکنش های بالا و سختی شبکه در بیت کوین و شلوغ شدن آن مجبور شدند تا بیت کوین کش را بوجود آورند که روی بلاک چین بیت کوین بود. این رمز ارز نیز مورد علاقه این فرد است.

جیهان وو از چه زمانی وارد حوزه ارزهای دیجیتال شد؟

در سال ۲۰۱۱ این فرد با بیت کوین آشنایی پیدا کرد. او به همراه چانگ جیا اولین سایت مربوط به بیت کوین را در چین تاسیس کردند و او اولین کسی بود که وایت پیپر ساتوشی ناکاموتو را ترجمه کرد. در سال ۲۰۱۲ وی شرکت ASICMINER را تاسیس کرد که یک سال بعد این شرکت شکست خورد. در سال ۲۰۱۳ هم به همراه میکره ژان شرکت بیت مین را که آن هم برای استخراج بیت کوین است را تاسیس کرد که امروزه به یکی از بهترین ها در نوع خود تبدیل شده است.

شغل جیهان وو قبل از ورود به این عرصه چه بود؟

قبل از اینکه این فرد شرکت بیت مین را به همراه همکار خود راه اندازه کند و بعد از تمام کردن کالج خود در یک شرکت سهامی خاص به عنوان یک تحلیلگر مالی فعالیت می کرد. او بعد از آن آشنایی با بیت کوین همان طور که گفتیم تصمیم به تاسیس شرکت استخراج ابتدایی خود زد و در همان سال ها نیز مقدار زیادی پول قرض کرده بود تا بیت کوین بخرد.

عکس های جیهان وو را در کجا مشاهده کنیم؟

این شخص معروف در زمینه رمز ارز یکی از افراد بسیار معروف در زمینه رمز ارزها و بیت کوین است و بخاطر شرکتی که مدیریت آن را بر عهده دارد، افراد زیادی درباره او صحبت می کنند و سایت های زیادی درباره او مقاله هایی را می نویسند. این سایت ها معمولا عکس هایی را نیز برای آشنایی بیشتر مخاطب با وو قرار می دهند. شما می توانید با جستجوی نام او در اینترنت و در قسمت تصاویر گوگل به تمام عکس های این فرد دسترسی داشته باشید و آن ها را تماشا کنید.

تحصیلات جیهان وو چقدر است؟

تحصیلات جیهان وو چقدر است؟

این فرد در مدرسه چونگ کینگ نانکای در پکن درس خوانده است. او بعد از آن وارد دانشگاه پکن شد و به دلیل علاقه ای که به رشته های اقتصاد و روان شناسی داشت مدرک هر دو را در سال ۲۰۰۹ گرفت. بعد از آن مطالعات خود را در زمینه علوم کامپیوتر و بیت کوین انجام داد تا بتواند شرکت خود را در این زمینه تاسیس کند.

پیج اینستاگرام جیهان وو چیست؟

جیهان وو در اپلیکیشن اینستاگرام حسابی به نام خودش ندارد و در آن عضو نیست. بیشتر کسانی که در زمینه رمز ارز فعالیت دارند یا اینکه از افراد ثروتمند در دنیا هستند، در شبکه ها اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت نمی کنند. زیرا علاقه ای برای به اشتراک گذاشتن عکس های خود و یا زندگی خود با بقیه ندارند. این افراد حتی ممکن است وقت مشارکت در این شبکه ها را هم نداشته باشند. اگر نام جیهان وو را هم برای اینستاگرام در اینترنت جستجو کنید، صفحاتی که در نتایج نشان داده می شوند، تقلبی بوده و مربوط به این شخص نیست.

اخبار مربوط به Jihan Wu را در کجا مشاهده کنیم؟

همان طور که گفتیم این شخص یک فرد بسیار معروف است و معمولا اخبار او برای افرادی که در رمز ارزها فعالیت دارند، بسیار مهم است. برای دسترسی به این اخبار باید نام او را در اینترنت و در موتور جستجوی گوگل نوشته و بعد از آن کلمه اخبار یا news را قرار دهید. می توانید خبر های مربوط به او را در سایت های معتبر فارسی و انگلیسی در این زمینه تماشا کنید.

جیهان وو مدیر و بنیان گذار چه شرکت هایی است؟

جیهان وو همان طور که در بالا بیان کردیم اولین بار در سال ۲۰۱۲ کمپانی ASICMINER را تاسیس کرد. این شرکت نیز مربوط به استخراج بیت کوین بود. بعد از آن به همراه میکره ژان در سال ۲۰۱۳ بیت مین را تاسیس کرد. وی در سال ۲۰۱۹ از بیت مین بیرون رفت و مدیریت شرکت ماتریکسپورت را بر عهده گرفت که این شرکت مربوط به خدمات مالی رمز ارزها بود. بعد از اینکه ژان از بیت مین رفت جیهان وو دوباره سرپرستی این شرکت را بر عهده گرفت.

آیا Jihan Wu به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

آیا Jihan Wu به عنوان تحلیلگر ارز دیجیتال هم فعالیت دارد؟

این شخص از آن دسته از افراد معروف در زمینه رمز ارز است که اطلاعات بسیار زیادی دارد. این فرد بیت کوین و شبکه بلاک چین آن را به خوبی می شناسد و با تحلیل هایی که از شبکه آن انجام داد توانست وجود بیت کوین کش را پیش بینی کند. پس می توانید از تحلیل های این شخص برای راهنمایی نیز استفاده کنید. برای این کار می توانید به اینترنت مراجعه کرده و نام او را جستجو کنید و تحلیل های او را بخوانید.

جیهان وو کجا زندگی می کند؟

در بالا نیز بیان کردیم که جیهان وو در پکن چین متولد شده است. او در همین شهر بزرگ شده و کسب و کار خود را نیز در آن جا شروع کرده است. وی هم اکنون در پکن سکونت دارد و زندگی خود را در آن جا می گذارند. البته او سفر های بسیار زیادی را به نقاط مختلف دنیا داشته است که برای اقامت نبوده است.

مصاحبه و کنفرانس های Jihan Wu را در کجا مشاهده کنیم؟

با جیهان وو به واسطه شرکتی که دارد و کاری که در دنیای رمز ارزها انجام می دهد، مصاحبه های زیادی انجام شده است. هم چنین او در کنفرانس ها و سمینار ها سخنرانی های مهمی را داشته که می توانید تمام این موارد را در اینترنت پیدا کنید. شما با جستجوی نام وی توانید در سایت های معتبر مصاحبه های او را به صورت متنی بخوانید و یا اینکه فیلم های سخنرانی او را در یوتیوب و دیگر سایت ها تماشا کنید.

جیهان وو چه تاثیری در حوزه رمز ارزها دارد؟

این فرد به دلیل شرکت مهمی که دارد تراشه هایی که برای استخراج بیت کوین تولید می کند، می تواند تاثیر بسیار زیادی را بر دنیای رمز ارزها به خصوص بیت کوین بگذارد. هم چنین ممکن است حمایت وی از یک رمز ارز یا انتقاد او از رمز ارز دیگر به بازار آن یا قیمت آن رمز ارز تاثیر بگذارد.

سوالات متداول

آیا جیهان وو از مشاهیر کریپتوکارنسی است؟

این فرد به واسطه خدمات بسیار بزرگی که در حوزه رمز ارز داشته است تبدیل به یکی از مشاهیر بزرگ در این زمینه شده است.

آیا جیهان وو ویکی پدیا دارد؟

این فرد یک صفحه ویکی پدیا به نام خودش دارد که در آن به معرفی جیهان وو به زبان فارسی و انگلیسی و بررسی خدمات او پرداخته شده است.

آدرس توییتر جیهان وو چیست؟

این فرد در توییتر فعال است و آدرس توییتر او JihanWu است. شما می توانید با دنبال کردن او از اخبار مختلف درباره او از این مکان نیز با خبر باشید.

آیا جیهان وو خالق رمز ارز است؟

جیهان وو شرکت مربوط به استخراج بیت کوین دارد و فقط در این زمینه فعال است. البته او ایده بیت کوین کش را داشت که او خودش آن را اجرا نکرد.

جیهان وو چند سال دارد؟

جیهان وو متولد سال 1986 است و هم اکنون 36 سال دارد.

آیا جیهان وو از افراد ثروتمند در دنیا است؟

جیهان وو یکی از افراد بسیار ثروتمند در دنیا و همین طور در چین است که در مجله فوربز نیز از او نامبرده شده است.

آیا جیهان وو یک کارآفرین است؟

جیهان وو با شرکت هایی که تاسیس کرده است توانسته عنوان کار آفرین را برای خود کسب کند. زیرا برای افراد زیادی کار ایجاد کرده است.

همسر جیهان وو کیست؟

جیهان وو هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. اگر این فرد ازدواج کند، خبر آن در سایت های معتبر خبری موجود می شود.

آدرس یوتیوب جیهان وو چیست؟

این فرد در یوتیوب حساب کاربری ندارد، اما ویدئو های زیادی درباره در این پلتفرم توسط کابران دیگر گذاشته شده است.

درآمد جیهان وو چقدر است؟

از میزان درآمد دقیق این فرد اطلاعاتی موجود نیست. اما به نظر می رسد این عدد بسیار زیاد باشد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها