تبلیغات
کاتلین بریتمن معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی کاتلین بریتمن و راز ثروت بالای او

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

کاتلین بریتمن یکی از بهترین ها در زمینه رمز ارز می باشد. او با ارائه نظرات بسیار زیاد در زمینه ارزهای دیجیتال توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین ها و تاثیر گذار ترین ها در این زمینه ارائه دهد. در این مقاله با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا در کنار یک دیگر به زندگینامه کاتلین بریتمن Kathleen Breitman بپردازیم.

کاتلین بریتمن کیست؟

بریتمن اصالتا اهل نیوجرسی است. کاتلین برایتمن در شمال نیوجرسی بزرگ شد. او دختر یک پیمانکار بزرگ شده در برانکس و یک معلم مدرسه ابتدایی ایرلندی است. در زمینه علاقه مندی های این شخص باید بگوییم که وی از ورزش گلف لذت بسیاری می برد.

کاتلین با آرتور بریتمن شریک زندگی او در تجارت و زندگی ازدواج کرده است. آرتور از او در میدان کنکورد فرانسه خواستگاری کرد. ملاقات بی‌ نظیر آن ها در مقاله‌ ای با عنوان “در بزرگترین رسوایی رمزنگاری جهان” در وایرد بازگو شد. آرتور او را به یک ناهار ماهانه برای لیبرال های کلاسیک دعوت کرده بود که در واقع برای آنارکوکاپیتالیست ها بود.

Kathleen Breitman در کالج عضو رابرت ال بارتلی برای وال استریت ژورنال بود. او سمت‌ های مختلفی در شرکت‌ های مختلف از جمله Bridgewater Associates، De Dicto و Accenture داشته است. کاتلین دانش گسترده ای در زمینه فناوری بلاک چین دارد و در سال 2014 به همراه همسرش وایت پیپر را برای تزوس منتشر کرد. آن ها این پروژه را به طور رسمی در اکتبر 2016 راه اندازی کردند و از حمایت سرمایه گذاران بزرگی مانند تیم دریپر برخوردار شدند.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

کاتلین بریتمن مدیر عامل Dynamic Ledger Solutions است. شرکتی که اولین نسخه Tezos را ایجاد کرد. یک پلتفرم قرارداد هوشمند مبتنی بر بلاک چین با مکانیزم حاکمیت روی زنجیره برای هماهنگی و ارتقاء شبکه خود. Tezos یک پلتفرم غیرمتمرکز خود اصلاح کننده برای ساخت dApps است.

این پلتفرم شبیه به اتریوم است به گونه ای که هر دو بلاک چین از dApp های ساخته شده با استفاده از قرارداد های هوشمند پشتیبانی می کنند. با این حال تزوس دارای چند ویژگی منحصر به فرد است که آن را از اتریوم متمایز می کند.

در زمان ICO Tezos در تابستان سال 2021 این شرکت بلاک چین رکورد جدیدی را برای به اصطلاح “ارائه اولیه سکه (ارز) ” با جمع آوری 232 میلیون دلار ثبت کرد. در حال حاضر دارایی خالص این شخص تنها از شرکت tezos عددی بالغ بر 232 میلیون دلار می باشد.

کاتلین بریتمن روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

کاتلین بریتمن روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که اشاره کردیم این شخص یکی از نخبه های رمز ارز می باشد و توانسته با دانستن و ترجمه کردن وایت پیپر رمز ارزها به همراه همسر خود ارز مخصوص به خود را ارائه دهد که آن تزوس tezos نام دارد. Tezos یک بلاک چین غیرمتمرکز منبع باز است که می تواند تراکنش های همتا به همتا را اجرا کند و به عنوان یک پلتفرم برای استقرار قرارداد های هوشمند عمل کند. ارز رمزنگاری شده بومی برای بلاک چین تزوس تز است که دارای نماد XTZ است.

شبکه تزوس با استفاده از اثبات سهام به اجماع دست می یابد. تزوس از یک مدل حاکمیت زنجیره‌ ای استفاده می‌ کند که پروتکل را قادر می‌ سازد زمانی که پیشنهاد های ارتقاء رأی مثبت جامعه دریافت می‌ کنند، اصلاح شود. این به تزوس اجازه می دهد تا از هارد فورک اجتناب کند.

شبکه آزمایشی این پلتفرم در ژوئن 2018 راه‌ اندازی شد و شبکه اصلی آن در سپتامبر 2018 فعال شد. از آگوست 2021 حدود 400 گره اعتبارسنجی بلوک (که به آن ها bakers گفته می شود) در شبکه تزوس وجود دارد.

کاتلین بریتمن از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

Kathleen Breitman یک از با تجربه ها در زمینه فین تک است که بیشتر به عنوان یکی از خالقان بنیاد تزوس شناخته می شود. او دو سال پس از انتشار وایت پیپر اصلی آن در سال 2014 به همراه همسرش آرتور بریتمن در سال 2016 اولین نسخه از پلتفرم Tezos را تاسیس کرد.

قبل از تاسیس Tezos حضور Breitman در اکوسیستم بلاک چین به سال 2014 باز می ‌گردد. در حالی که با Accenture کار می‌ کرد و این سرویس را بر روی برنامه‌ های تجاری مستقر می‌ کرد. او هم چنین برای R3، یک شرکت مستقر در نیویورک که متخصص در راه حل های بلاک چین برای پرداخت ها و تسویه حساب است کار کرده است.

تزوس به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی راه اندازی شد که از طریق عرضه اولیه سکه به دنبال تامین مالی بود. طی سال‌ ها این شرکت قرارداد های چند میلیون دلاری را از طریق منابع مالی متعدد از سوی کار آفرینان کهنه‌ کار مانند تیم دریپر منعقد کرده است و در حال حاضر ارزشی بالغ بر ۸ میلیارد دلار دارد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های بسیاری از این شخص در فضای مجازی وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به قسمت جست و جو تصاویر گوگل اقدام به جست و جو تصاویر این شخص به همراه نام لاتین او یعنی kathleen breitman کنید. با این جست و جو می توانید به راحتی عکس های این فرد را با کیفیتی بسیار عالی در سایت های معتبر و مختلف مشاهده کنید. هم چنین ناگفته نماند که می توانید از انواع اپلیکیشن های مربوط به تصاویر نیز در این زمینه استفاده کنید.

آیا کاتلین بریتمن در اینستاگرام فعالیت دارد؟

با جست و جو نام این شخص در اینستاگرام مشاهده می کنید که هیچ گونه صفحه رسمی ای برای وی به وجود نیامده است. البته این موضوع کمی رایج در بین افرادی است که در زمینه رمز ارزها فعالیت دارند. معمولا این دسته از افراد به دلیل این که زندگی شخصی خود را دور از عموم نگهدارند، خود را از فضای مجازی دور کرده و تا حد امکان سعی می کنند در این فضا فعالیت نداشته باشند و یا تنها در توییتر فعالیت داشته باشند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

Kathleen Breitman در دانشگاه نیویورک و دانشگاه کرنل تحصیل کرد. دانشگاه نیویورک یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در شهر نیویورک است. در سال 1831 توسط مجلس قانون گذاری ایالت نیویورک NYU توسط گروهی از نیویورکی ها به رهبری آلبرت گالاتین، وزیر خزانه داری وقت تاسیس شد.

هم چنین دانشگاه کرنل یک دانشگاه خصوصی Ivy League و دانشگاه تحقیقاتی قانونی است که در ایتاکا نیویورک مستقر است. کورنل که در سال 1865 توسط ازرا کورنل و اندرو دیکسون وایت تاسیس شد، با هدف تدریس و مشارکت در همه زمینه ‌های دانش از کلاسیک تا علوم و از نظری تا کاربردی تاسیس شد.

این دانشگاه به هفت کالج در مقطع کارشناسی و هفت بخش فارغ التحصیل در پردیس اصلی خود در ایتاکا سازماندهی شده است که هر کالج و بخش استاندارد های پذیرش و برنامه های آکادمیک خاص خود را در خود مختاری تقریباً مشخص می کند. این دانشگاه هم چنین دارای دو پردیس ماهواره‌ ای است، یکی در شهر نیویورک و دیگری در شهر آموزش، قطر.

اخبار مربوط به کاتلین بریتمن را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید با مراجعه به توییتر این فرد و یا مراجعه به انواع سایت های خبری در این زمینه اقدام به مشاهده کردن اخبار مربوط به کاتلین بریتمن کنید. کافیست تنها نام وی را در گوگل به صورت فارسی جست و جو کرده و سپس مشاهده کنید که تعداد سایت های بسیاری در این زمینه وجود دارند که شما می توانید با مراجعه به آن ها اقدام به مشاهده کردن این دسته از اخبار کنید.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

تا کنون مصاحبه های بسیاری با کاترین بریتمن انجام شده است. در این مصاحبه ها ما شاهد بودیم که نکات بسیار خوبی در زمینه سرمایه گذاری ها و مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال از سوی این شخص به افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند ارائه شده است.

اگر شما نیز جزء دسته افرادی می باشید که در زمینه سرمایه گذاری رمز ارزها فعالیت می کنید و قصد دارید بهترین نکات را از حرفه ای ها در این زمینه دریافت کنید، بهترین روش مراجعه به یوتیوب و مشاهده کردن مصاحبه های این شخص با جست و جو نام او می باشد.

آیا کاتلین بریتمن به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا کاتلین بریتمن به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

کاتلین بریتمن در ابتدا کار خود را به عنوان یک تحلیل گر آغاز کرد. او با تحلیل بازار رمز ارزها و هم چنین استفاده از راه های بسیاری که در زمینه سرمایه گذاری آن ها وجود دارد توانست به عنوان یک تحلیل گر ظاهر شود اما سریعا نظر خود را در این زمینه تغییر داد و سپس اقدام به فعالیت در این زمینه به صورتی دیگر کرد. در حال حاضر اما می توانید با مشاهده کردن مصاحبه های مربوط به این شخص نکاتی را در زمینه تحلیل از این فرد مشاهده کنید.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

Kathleen Breitman با ارائه رمز ارز مخصوص به خود به نام تزوس توانسته نوسانات بسیاری را در بازار رمز ارز ایجاد کند و این کار نیز باعث شده تا به ثروت بسیار زیادی دست پیدا کند. این شخص قبل از راه اندازی تزوس نیز یکی از بهترین ها در زمینه رمز ارزها بود.

کاتلین بریتمن کجا زندگی می کند؟

کاتلین بریتمن در حال حاضر در گرین فیلد در نیویورک آمریکا زندگی می کند. وی در این کشور به فعالیت در زمینه رمز ارزها پرداخته و توانسته جزء بهترین ها در این زمینه باشد.

سوالات متداول

دارایی خالص کاتلین بریتمن چه مقدار می باشد؟

کاتلین بریتمن با ارائه رمز ارز مخصوص به خود دارای دارایی خالص 232 میلیون دلاری می باشد.

آیا این فرد دارای اینستاگرام می باشد؟

Kathleen Breitman در اینستاگرام هیچ گونه فعالیتی ندارد.

رمز ارز مخصوص به این شخص چه نام دارد؟

این فرد دارای رمز ارز مخصوص به خود به نام tezos است.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها