تبلیغات
تور دمیستر معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی تور دمیستر مدیر شرکت Adamant Capital

  • توسط mahsa
  • 8 دقیقه

تور دمیستر Tuur Demeester یکی از علاقه مندان به ارز دیجیتال و سرمایه گذاران است که در زمینه ارز دیجیتال فعالیت می کند. که این حرفه را در سال ۲۰۱۲ آغاز کرد و بسیار موفق است. او بسیار آینده نگر است و چشم انداز مثبتی به این موضوع دارد و هم چنین در تویتر فعالیت دارد و نظرات خود را در آنجا به اشتراک می گذارند. این کار باعث شده طرفداران بسیار زیادی هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی پیدا کند. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با وی آشنا شوید.

تور دمیستر کیست؟

یک اقتصاد دان، سرمایه گذار و نویسنده بیت کوین است. او علاقه خاصی به مقایسه بیت کوین نشان داده است. در سال 2017 او Adamant Capital را تأسیس کرد. یک شرکت کوچک که با بیت کوین به عنوان یک دارایی وثیقه، پایه ای برای تجارت، معیار مالی و یک فناوری در حال توسعه کار می کند. آدام بک مدیر عامل Blockstream به عنوان مشاور بیت کوین در آنجا کار می کند.

شرکت Adamant Capital چه شرکتی است؟

Adamant Capital، شرکتی است که به تحلیل بازارهای مالی و سرمایه‌ گذاری در ارز های دیجیتال متمرکز است. این شرکت معمولاً تحلیل‌ های گسترده‌ای در مورد بازار بیت‌ کوین و ارز های دیجیتال ارائه می‌ دهد و به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای تصمیم‌ گیری‌ های سرمایه‌ گذاری در این بازارها شناخته می‌ شود.

 دارایی خالص این فرد چقدر است؟

درآمد Tuur Demeester به طور دقیق ثبت نشده زیرا به صورت روزانه در حال کم و زیاد شدن است و باعث می شود که افراد زیادی در رابطه با درآمد این شخص نظر های متفاوتی بدهند، اما باید دقت کرد که درآمد های ثبت شده ناخالص هستند و دقیق نیستند.

تور دمیستر روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

یکی از موضوعاتی که این شخص در یکی از ویدیو های یوتیوب خود بهش اشاره کرد سرمایه گذاری در بیت کوین می باشد که از نظر او امروزه یکی از سود مند ترین رمز ارزها است. او مطمئن است که در آینده نه چندان دور قیمت آن ها بسیار بالا می رود و روند بسیار خوبی در پیش دارد. او در ادامه ویدیو خود اشاره کرد که علاقه بسیار زیادی به این کار دارد و فعالیت خود را قرار است ادامه دهد که این جمله باعث دلگرمی طرفداران او شد، زیرا دانستن این موضوع باعث دلگرمی و آرامش خاطر سرمایه گذاران میشود.

تور دمیستر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

تور دمیستر از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

او فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز کرد و بسیار فکر شده قدم بر می داشت و هیچ وقت بدون اطلاعات کافی هیچ فعالیتی مانند سرمایه گذاری انجام نمی داد این امر باعث شد که در تمام دوران فعالیتش در رمز ارزها کمتر از سایر افراد شکست بخورد و تبدیل به یک غول سرمایه گذاری شود و میلیارد ها دلار ثروت به دست آورد و این امر باعث شد که طرفداران زیادی به دست آورد و حتی به آن ها هم راهنمایی دهد. او یک مشاور بسیار خبره دارد که او را از نوسانات رمز ارزها مطلع می کند.

عکس های Tuur Demeester را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید با جست وجو نام او در گوگل در قسمت تصاویر به تمام تصاویر های آن دست پیدا کنید و هم چنین با جست وجو نام این شخص در پلت فرم های مختلف مانند اینستاگرام و یوتیوب و تویتر به برخی از تصاویر های آن دسترسی پیدا کنید. ایشان به دلیل شغل و فعالیت که دارن بسیار معروف و محبوب هستند که باعث شده هزاران هزار عکس آن گرفته بشه و در صفحات مجازی منتشر شود. تصاویر ایشان در برخی از مجلات و روزنامه ها هم چاپ شده است که می توانید با خریدن آن ها تصاویر ها را مشاهده کنید.

آیا تور دمیستر در اینستاگرام فعالیت دارد؟

او یکی از افرادی است که در صفحات مجازی فعالیت کمی دارد و گاهی در صفحه یوتیوب و یا تویتر خود فعالیت دارد تا نکاتی مهم در خصوص رمز ارزها به اشتراک بگذارد. این محتوا ها به شکل نوشته و یا ویدیو است. همچنین برخی از طرفدارانش برای آن صفحاتی ساخته اند تا از این طریق مطالب و نکاتی که می گوید را به طور خلاصه در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

این شخص از اطلاعات زیادی در زمینه کاری خود بر خور دار است اما تحصیلاتش مربوط به این موضوع نیست. البته که قابل به ذکر است ‌که او تحصیلات خود را ادامه داده و به دانشگاه هم رفته است ولی فعالیتش به رشته تحصیلی اش مربوط نیست که بسیار جالب است که اینگونه توانسته در رمز ارز پیشرفت چشم گیری داشته باشد. افرادی مانند تور دمیستر انگشت شمار هستند زیرا این افراد از هوش بالای در زمینه سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال بهره مند اند که باعث پیشرفت شان در این زمینه بسیار پر پیچ و خم شده است.

اخبار مربوط به تور دمیستر را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید در صفحات و شبکه های مربوط به خبر اخبار از اخبار این شخص مطلع شوید و او کار های او را دنبال کنید. اما اگر می خواهید اخبار دقیق از او به دست آورید بهتر است در شبکه و صفحاتی اخبار تخصصی در رابطه با این مدل افراد که در زمینه رمز ارز فعالیت دارند، سری بزنید. همچنین با دنبال کردن صفحات مجازی او می توانید اخباری که از خود منتشر می کند را ببینید و از راست و دروغ بودن بعضی از خبر ها مطلع شوید زیرا افرادی در جهان هستند که با منتشر کردن اخبار دروغ افکار مردمان جامعه را بهم بریزند و فقط به فکر سود کاری خود هستند این رسانه ها اغلب در پلتفرم های مانند اینستاگرام فعالیت دارند که با این شیوه بازدید های صفحه هایشان را بالا می برند و کسب درآمد می کنند که به این اخبار اخبار زرد می گویند. یکی از ویژگی های این اخبار انتشار یافتن به سرعت این خبر ها است. اگر شما صفحات و یا افراد سودجویی را می شناسید که در این صفحات فعالیت دارند با معرفی به پلیس فتا به جامعه خود می توانید خدمت کرده باشید.

تاکنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

او در اوایل شهرت خود در بسیاری از شبکه های اجتماعی و مجلات گفتگو کرد تازمانی که اسمش در تمام دنیا پیچید ولی اومدتی است که زیاد مصاحبه نمی کند و سعی دارد که نظرات و توصیه های خود را در ویدیو های یوتیوب اش با دنبال کننده هایش به اشتراک بگذارد‌. زیرا می تواند به موضوعات به صورت تخصصی تر اشاره کند و با دیدن ویدیو ها می توان درک بهتری در این رابطه پیدا کرد و تور دمیستری در یوتیوب اخبار و نظرات خود را به صورت تغییراتی که در جامعه و جهان اتفاق می افتد تولید می کند که در مصاحبه های تلویزیونی این امکان وجود ندارد و داشتن رسانه شخصی برای او بسیار بهتر و برای مخاطبانش بسیار مفید تر است.

آیا تور دمیستر به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا تور دمیستر به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

 او در شروع فعالیت خود تا حدی که اطلاعات او به او اجازه می داد سعی میکرد موضوعات مرتبط با سرمایه گذاری و رمز ارزها را تحلیل کند ولی با گسترش کارو بیشتر شدن سرمایه هایش او تحلیل گرانی را استخدام کرد که با کمک های آن ها هم خودش پیشرفت سریع تری پیدا کرد و هم نکات تخصصی زیادی را با دنبال کننده هایش به اشتراک گذاشت تا آن ها هم روند درست تر و سریع تری را طی کنند. او امروز تحلیل گران و مشاوران خوب دنیا را در کنار خود دارن که با تحقیقات بسیاری که انجام می دهند می توانند از آینده رمزارزها با خبر شوند و با علمی که دارند سرمایه گذاری پر سود انجام می دهند.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

خب مشخص است که این افراد می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی افرادی بگذارند که قصد خرید رمز ارز را داشته باشند و آن ها را به راهی که خود دنبال می کنند سوق دهند. برای مثال تور دمیستر در آخرین ویدیو اش اشاره کرد که بیت کوین قرار است آینده چشم گیری داشته باشد و ساعاتی بعد مردم برای خرید هجوم بردند او تنها یک جمله گفت ولی مردم اعتماد زیادی به او دارند و فورا برای ثبت نام اقدام کردن این نشان دهنده تاثیر گذار بودن این افراد است. پس همان طور که متوجه شدید، آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها از مهم ترین مسائل در این زمینه است.

تور دمیستر کجا زندگی می کند؟

خب مشخص است که افرادی که مانند تور دمیستر شهرت جهانی دارند هیچ وقت از محل زندگی خود صحبت نمی کنند که این امر باعث می شود که در هیچ سایت خبری مخل زندگی این افراد ثبت نشود. زیرا با مزاحمت های خبرنگار ها مواجه می شوند و باعث بهم خوردگی آرامش زندگی و اعضای خانواده هایشان می شود که برای این افراد بسیار ناراحت کننده است. امروزه افراد زیادی به دنبال سرک کشیدن در زندگی افراد مشهور هستند که باعث بهم خوردن زندگی شخصی و خلوت هایشان شده است.

سوالات متداول

بایگانی ‌های تور دمیستر در کجا ثبت می شود؟

خب مشخص است که این افراد به دلیل داشتن فعالیت های روزانه پرونده های باز و بسته زیادی دارند و آن ها را به صورت جدا گانه بایگانی می کند که این بایگانی ها در قسمت بایگانی شرکت او قرار دارد.

تور دمیستر در چه زمینه های فعالیت دارد؟

او به خاطر هوش بالای که دارد می تواند همزمان در زمینه های مختلف فعالیت کند مانند سرمایه گذاری، بیت کوین، تحلیل گر، نویسنده گزارش او در تمام این حرفه ها بسیار خوش درخشیده است.

آیا تحلیل‌گر برتر ارزهای دیجیتال تور دمیستربوده است؟

او در چند سال اخیر توانسته بهترین راهنمای ها را به افرادی بکند که می خواهند در این رشته فعالیت کنند که نشان دهنده این است که او بهترین تحلیل گر است.‌

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها