تبلیغات
بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال کدامند؟ ابزارها

بهترین نرم افزار ترید ارز دیجیتال به همراه لینک دانلود

  • توسط sajjad
  • 20 دقیقه

ارزهای دیجیتال یا کریپتو ها یکی از بزرگ ترین بازار های مالی در جهان به شمار می روند. بازار ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و مسائل زیادی در آن نقش داشته و افراد زیادی هم در آن فعالیت دارند. یکی از مسائل مهم در رابطه با ارزهای دیجیتال مسئله ترید رمز ارزها می باشد. ترید به معنای معامله می باشد و برای این کار تا کنون اپلیکیشن های زیادی به عنوان نرم افزار ترید ارز دیجیتال ارائه شده اند که هر کدام از آن ها حجم وسیعی از ترید های رمز ارزها را پوشش می دهند.

ترید در بازار ارزهای دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارند و اگر به صورت اصولی انجام شود می تواند سود بسیار زیادی برای تریدر ها به همراه داشته باشد. با توجه به سود حاصل از ترید در بازار ارزهای دیجیتال این حرفه به یک نوع شغل تبدیل شده است و در این زمان نرم افزار های ترید به مراتب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به حجم بسیار زیاد ترید در بازار ارز دیجیتال این اپ ها اهمیت زیادی دارند. در حال حاضر بسیاری از کاربران معاملات و ترید ارزهای خود را با استفاده از همین نرم افزار ها انجام می دهند که در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به معرفی بهترین اپ ها برای ترید ارزهای دیجیتال پرداخته که با خواندن آن می توانید از هر سوالی در این زمینه بی نیاز شوید.

نرم افزار های ترید ارز دیجیتال به چه دلیل به وجود آمدند؟

نرم افزار های ترید ارز دیجیتال به چه دلیل به وجود آمدند؟

همان طور که اشاره شد بازار ارزهای دیجیتال بسیار گسترده هستند. روزانه معاملات بسیار زیادی در بازار ارزهای دیجیتال با استفاده از نرم افزار ها صورت می گیرد. هدف از ارائه این نرم افزار ها به دلایل مختلفی بود که در حال حاضر اهمیت زیادی هم پیدا کرده اند و جزو اپلیکیشن های پر کاربرد در حوزه رمز ارزها هستند.

با توجه به حجم بسیار زیاد معاملات ارزهای دیجیتال نرم افزار های ترید ارائه شدند. نرم افزار های ترید باعث آسان شدن کار برای کاربران، افزایش سرعت معاملات و دیگر مسائل این چنینی می شوند. با توجه به این موضوع امروزه اکثر کاربران معاملات خود را با استفاده از نرم افزار های ترید انجام می دهند و کمتر از سایت ها برای این کار استفاده می کنند.

بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال کدامند؟

بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال کدامند؟

همان طور که در قسمت های قبل اشاره شد در حال حاضر نرم افزار های بسیار زیادی برای ترید ارز دیجیتال ارائه شده اند. هر کدام از این نرم افزار ها ویژگی های خاصی دارند و برای معاملات و ترید رمز ارزهای مختلفی را پوشش می دهند.

تقریبا تمامی این نرم افزار ها توسط صرافی های ارز دیجیتال ارائه شده اند که در این قسمت به بهترین و پر استفاده ترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال اشاره شده است که شما نیز می توانید برای خرید ارز دیجیتال و فروش و سایر معاملات در حوزه ارزهای دیجیتال از آن ها استفاده کنید.

صرافی بایننس (Binance)

صرافی بایننس بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال جهان می باشد. صرافی بایننس یک صرافی متمرکز بوده که در سال ۲۰۱۷ میلادی در کشور چین ایجاد شد. صرافی بایننس چندی پیش نرم افزاری ارائه داد که به کاربران این امکان را می دهد تا با نصب آن بر روی گوشی موبایل خود بتوانند خرید و فروش و سایر معاملات مانند فروش بیت کوین را با استفاده از این نرم افزار انجام دهند. این نرم افزار که توسط صرافی بایننس ارائه شده است در حال حاضر جزو بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال به شمار می رود.

صرافی کوکوین (KuCoin)

صرافی کوکوین هم یکی دیگر از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان به شمار می رود. صرافی کوکوین هم برای آسان تر کردن کار کاربران خود برای انجام ترید ارزها نرم افزاری ارائه کرده است که افراد و کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار کوکوین رمز ارزهای ارائه شده توسط این صرافی را معامله و خرید و فروش کنند در حال حاضر نرم افزار کوکوین جزو پر استفاده ترین نرم افزار های ترید به شمار می رود.

وب سایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)

یکی دیگر از نرم افزار های بروز که برای ترید ارزهای دیجیتال از آن استفاده می شود کوین مارکت کپ می باشد. شما با مراجعه به وب سایت کوین مارکت کپ می توانید به این نرم افزار دسترسی داشته باشید و رمز ارزهای مد نظر خود را به آسانی ترید کنید.

وب سایت CoinGecko

وب سایت CoinGecko

از این سامانه هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین نرم افزار ها برای ترید ارز دیجیتال اشاره کرد. کوین گیکو پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین نرم افزار های ترید کریپتو ها می باشد که کاربران ایرانی هم می توانند از این سایت استفاده کنند.

 تریدینگ ویو (TradingView)

تریدینگ ویو هم یکی از بهترین و محبوب ترین اپ های ترید ارز دیجیتال است. شما با ایجاد یک حساب کاربری به راحتی می توانید برای ترید ارزهای دیجیتال خود از این نرم افزار استفاده کنید. اگر قصد دانلود این نرم افزار را دارید می توانید از طریق گوگل پلی و اپ استور برای دانلود اقدام کنید.

بهترین اپلیکیشن های برای ترید ارز های دیجیتال کدامند؟

بهترین اپلیکیشن ها برای ترید ارزهای دیجیتال کدامند؟

در قسمت گذشته به بهترین نرم افزار های ترید اشاره شد. علاوه بر نرم افزار و وب سایت هایی که در قسمت گذشته به آن ها اشاره شد اپلیکیشن های دیگری هم وجود دارند که جزو بهترین نرم افزار ها برای ترید ارز می باشند. در این قسمت به بهترین اپلیکیشن ها برای ترید ارز دیجیتال اشاره شده است.

اپلیکیشن Coinigy

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار ها برای ترید ارز دیجیتال به شمار می رود. این نرم افزار و اپلیکیشن محبوب، جزو پر استفاده ترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال می باشد که در حال حاضر چه در ایران و چه در خارج از ایران کاربران بسیار زیادی هستند که از این اپلیکیشن برای ترید ارزهای خود استفاده می کنند.

اپلیکیشن Simple Bitcoin Widget

این نرم افزار جزو بهترین نرم افزار ها می باشد. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق سایت های مختلفی اقدام کنید و پس از نصب آن با ایجاد یک حساب کاربری می توانید فرآیند ترید خود را آغاز کنید و خرید و فروش های خود را انجام دهید.

اپلیکیشن Bitcoin Checker

این نرم افزار هم جزو بهترین و محبوب ترین نرم افزار های ارز دیجیتال به شمار می رود. با این نرم افزار می توانید برای ترید انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ترون، تتر و … استفاده کنید. در حال حاضر این نرم افزار در بسیاری از سایت های معتبر قابل دسترسی می باشد.

اپلیکیشن Blockfolio

این نرم افزار هم یکی دیگر از بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال به شمار می رود. نرم افزار Blockfolio در حال حاضر جزو پر استفاده ترین اپ ترید هم به شمار می رود.

اپلیکیشن  Crypto Price IQ

نرم افزار کریپتو هم یکی دیگر از نرم افزار های محبوب برای ترید به شمار می رود. این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد و با توجه به سرعت بالایی که در هنگام ترید و خرید و فروش دارد باعث شده تا کاربران بسیار زیادی از آن برای ترید استفاده کنند. این نرم افزار هم در حال حاضر در سایت های زیادی وجود دارد که می توانید به راحتی آن را دانلود و پس از ایجاد حساب کاربری از ان استفاده کنید.

اپلیکیشن  ZTrader

 ZTrader هم یکی دیگر از اپلیکیشن های برتر و محبوب در زمینه ترید ارز دیجیتال می باشد. این نرم افزار از سرعت و امنیت بالایی برخوردار می باشد به همین دلیل در اکثر کشور ها مورد استفاده قرار گرفته است. اگر قصد دانلود این نرم افزار را دارید می توانید باز هم از طریق گوگل پلی و یا اپ استور اقدام کنید.

ربات های معامله گر برای ترید ارز دیجیتال

در کنار تعداد بی شماری که اپلیکیشن و نرم افزار برای ترید ارز وجود دارد ربات های معامله گر هم ارائه شده اند. این ربات ها هم مانند نرم افزار های ترید ارز دیجیتال وظیفه ترید و معامله ارزها را دارند که در این قسمت به معروف ترین ربات های معامله گر اشاره شده است.

TradeSanta

ترید ساتا یکی از بهترین و معروف ترین ربات های معامله گر می باشد. اگر قصد استفاده از منبعی به جز نرم افزار ها را برای ترید دارید ربات ترید ساتا بهترین منبع می باشد. ترید ساتا تمام استراتژی های معاملاتی را به صورت اتومات انجام می دهد و کاربران بسیار زیادی هم از این نرم افزار استفاده می کنند.

3commas

3commas هم یکی دیگر از بهترین ربات های معامله گر به شمار می رود. حجم معاملات روزانه ای که با استفاده از این ربات صورت می گیرد بیش از 60 میلیون دلار می باشد و در حال حاضر بیش از 120 هزار کاربر فعال دارد. شما می توانید آموزش های لازم در رابطه با ترید با این ربات را تر سایت های مختلف به صورت رایگان مشاهده کنید.

نرم افزار ترید خودکار ارز دیجیتال shrimpy

نرم افزار ترید خودکار ارز دیجیتال shrimpy

در قسمت قبل نام ربات های معامله گر گفته شد که برخی از آن ها استراتژی های ترید را به صورت خودکار انجام می دهند. علاوه بر ربات هایی که این عملیات را به صورت خودکار انجام می دهند، نرم افزاری هم به نام shrimpy وجود دارد که استراتژی های ترید را به صورت خودکار انجام می دهد.

این نرم افزار هم مانند سایر نرم افزار های نام برده شده در این مقاله برای ترید بسیار مناسب است. اگر قصد دانلود این نرم افزار را دارید می توانید از طریق سایت های مختلفی برای دانلود و نصب این نرم افزار اقدام کنید و سپس به راحتی می توانید معاملات مد نظر خود را مانند خرید و فروش ارزهای دیجیتال انجام دهید.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در جدول قسمت زیر به مهم ترین نکات پیرامون نرم افزار ترید ارز دیجیتال اشاره شده است.

موضوعنرم افزار ترید ارز دیجیتال
بهترین ربات های ترید کریپتو کدامند؟TradeSanta و 3commas
بهترین نرم افزار های ایرانی برای ترید کدامند؟نوبیتکس، اوکی اکسچنج، اکسیر
بهترین اپ های خارجی برای ترید رمز ارزها کدامند؟بایننس، کوکوین، تریدینگ ویو، کوین گیکو
ترید ارز دیجیتال یعنی چه؟ترید ارز دیجیتال به معنی معاملات رمز ارزها می باشد.

آیا کاربران ایرانی می توانند از نرم افزار های ترید ارز دیجیتال خارجی استفاده کنند؟

موضوع استفاده از نرم افزار های خارجی توسط کاربران ایرانی یک چالش بسیار جدی است. همان طور که می دانید ایران در بخش های زیادی تحریم است و این تحریم ها در بازار ارزهای دیجیتال هم وجود دارند. در حال حاضر برخی از صرافی های ارز دیجیتال مانند صرافی هوبی گلوبال امکان دسترسی کاربران ایرانی را مسدود کرده اند و اگر از ایران کاربری از این صرافی استفاده کند سرمایه آن ها بلوکه خواهد شد.

حال نرم افزار هایی که توسط این صرافی ها ارائه شدند هم همین قضیه را دارند. کاربران ایرانی از نرم افزار هایی که توسط صرافی های تحریم شده ارائه شده اند نمی توانند استفاده کنند اما استفاده از سایر نرم افزار ها مانند نرم افزار بایننس منعی برای کاربران ایرانی ندارد.

سیستم عامل مورد نیاز برای نرم افزار ترید ارز دیجیتال

همان طور که می دانید هر نرم افزاری که می خواهید نصب کنید برای آن باید حداقل سیستم مورد نیاز را داشته باشید. این مسئله برای نرم افزار های ترید ارز دیجیتال هم وجود دارد. سیستم مورد نیاز هر کدام از نرم افزار های ترید ارز دیجیتال متفاوت است به طور مثال شما برای استفاده از یک نرم افزار نیاز به اندروید 8 دارید و برای یک نرم افزار هم باید حداقل اندروید 10 داشته باشید.

در حال حاضر نرم افزار های ترید ارز دیجیتال بر روی گوشی هایی که از اندروید 6 هم پشتیبانی می کنند، قابل نصب هستند. نرم افزار های ترید برای کامپیوتر هم معمولا چندان پیچیده نیستند و شما می توانید آن ها را بر روی سیستم های معمولی هم نصب کرده و به راحتی از آن ها استفاده کنید. البته میزان سیستم مورد نیاز نرم افزار ها هم به پیچدگی و کاربرد نرم افزار ها هم بستگی دارد.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال با گوشی

همان طور که اشاره شد صرافی ها با توجه به حجم بسیار زیاد معاملات نرم افزار های مختلفی ارائه کردند. حال یکی از نکات مهم در مورد این نرم افزار ها آموزش استفاده از آن ها برای ترید می باشد.

زمانی که شما یک نرم افزار را بر روی موبایل خود نصب می کنید ممکن است آشنایی زیادی با آن نداشته باشید. با توجه به این موضوع خود صرافی ها و توسعه دهندگان این نرم افزار ها آموزش هایی هم ترتیب داده اند که کاربران با مشاهده آن ها بتوانند معاملات خود را به آسانی انجام دهند. اگر به دنبال آموزش خرید و فروش با موبایل هستید می توانید از سایت های ارائه دهنده اپ ها و همچنین دیگر سایت های مربوطه این آموزش ها را دریافت کنید.

نرم افزار ارز دیجیتال برای ویندوز

در حال حاضر اکثر نرم افزار هایی که برای ترید ارائه شده اند برای موبایل می باشند. اما این به معنای آن نیست که نرم افزاری برای ویندوز وجود ندارد بلکه تعداد آن ها نسبت به اپ های موبایل کمتر است.

معمولا اگر نرم افزاری برای ویندوز هم وجود داشته باشد توسط سایت های رسمی ارائه می شوند. شما اگر به دنبال نرم افزار ارز دیجیتال برای ویندوز هستید با سرچ آن در گوگل می توانید نرم افزار های مختلفی پیدا کرده و با نصب آن بر روی کامپیوتر و لپ تاپ از آن ها برای خرید و فروش کریپتو ها استفاده کنید.

نرم افزار ارز دیجیتال ایرانی

در این مقاله به نرم افزار های مختلفی اشاره شد که برای ترید ارز دیجیتال به کار می روند. نرم افزار هایی که تاکنون به آن ها پرداخته شد همگی جزو بهترین نرم افزار ها و وب سایت های خارجی می باشند. در کنار این نرم افزار ها در ایران هم نرم افزار های مختلفی وجود دارند که از آن ها برای ترید ارز دیجیتال استفاده می کنند. در قسمت زیر نام بهترین نرم افزار های ایرانی برای ترید ارز دیجیتال گفته شده است.

  • نرم افزار نوبیتکس
  • نرم افزار اوکی اکسچنج
  • نرم افزار اکسیر

هر کدام از موارد ذکر شده به عنوان صرافی هم فعالیت دارند. با توجه به این که این سایت ها و نرم افزار ها ایرانی می باشند و دسترسی به آن ها برای کاربران ایرانی آسان است از همین رو این نرم افزار ها در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب هستند و عده زیادی از کاربران ایرانی از آن ها برای معاملات و خرید و فروش های خود استفاده می کنند.

دانلود رایگان نرم افزار ترید ارز دیجیتال

دانلود رایگان نرم افزار ترید ارز دیجیتال

در حال حاضر بر خلاف نرم افزار های کیف پول ارز دیجیتال، نرم افزار های ترید رمز ارزها رایگان هستند. معمولا نرم افزار های که در حوزه ارزهای دیجیتال ارائه شده اند با توجه به نحوه کاربردی که دارند گاهی هزینه در پی دارند و برخی از آن ها نیز رایگان هستند.

به طور مثال نرم افزار هایی که از آن ها به عنوان کیف پول ارز دیجیتال استفاده می شود هزینه در پی دارند و کاربران با پرداخت مبلغی می توانند از آن ها استفاده کنند اما نرم افزار هایی مانند اپ های ترید و یا اپ هایی که به عنوان ماشین حساب استفاده می شوند رایگان هستند.

سوالات متداول

بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال کدامند؟

از نرم افزار های بایننس، کوکوین، تریدینگ ویو، کوین گیکو می توان به عنوان بهترین نرم افزار های ترید ارز دیجیتال اشاره کرد که در طول مقاله به صورت مفصل توضیح داده شده اند.

بهترین نرم افزار های ایرانی برای ترید ارز دیجیتال کدامند؟

نرم افزار های نوبیتکس، اوکی اکسچنج و اکسیر بهترین نرم افزار های ایرانی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشند.

سیستم مورد نیاز برای نصب نرم افزار های ترید کریپتو چقدر است؟

سیستم مورد نیاز برای نصب نرم افزار های ترید بستگی به پیچدگی و میزان کارایی نرم افزار ها دارد که در طول مقاله بیشتر به آن ها پرداخته شده است.

آیا نرم افزار های ترید ارز دیجیتال رایگان هستند؟

در حال حاضر اکثر نرم افزار های ترید ارز دیجیتال به صورت رایگان ارائه شده اند و کاربران بدون پرداخت هزینه ای می توانند از آن ها استفاده کنند.

چگونه نرم افزار های ترید ارز دیجیتال را دانلود کنیم؟

شما با مراجعه به سایت اصلی نرم افزار ها و صرافی ها و یا با استفاده از گوگل پلی و اپ استور می توانید نرم افزار های مد نظر خود را دانلود کنید که در طول مقاله این موضوع بیشتر توضیح داده شده است.

آیا ترید ارزهای دیجیتال قانونی هستند؟

در حال حاضر استفاده از ارزهای دیجیتال برای ترید قانونی هستند.

آیا می توان با گوشی هم ترید ارز دیجیتال انجام داد؟

امروزه نرم افزار های زیادی ارائه شده اند که کاربران می توانند با گوشی های موبایل خود خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند.

آیا امکان استفاده از نرم افزار ترید با کامپیوتر وجود دارد؟

برخی از نرم افزار های ترید ارائه شده قابلیت نصب بر روی کامپیوتر را هم دارند که در طول مقاله به آن اشاره شده است.

ترید ارز دیجیتال یعنی چه؟

ترید ارز دیجیتال به معنای خرید و فروش کریپتوکارنسی ها می باشد.

بهترین ربات های ترید کریپتو کدامند؟

TradeSanta و 3commas بهترین ربات ها برای ترید ارزهای دیجیتال می باشند که در طول مقاله به این دو ربات بیشتر اشاره شده است.

آموزش ترید ارز دیجیتال با نرم افزار را از کجا دریافت کنیم؟

شما در حال حاضر می توانید از طریق سایت های مربوطه در گوگل این آموزش ها را به صورت ویدیو دریافت کنید.

آیا ترید ارز دیجیتال سود آور است؟

ترید ارز دیجیتال اگر به صورت اصولی انجام شود می تواند سود زیادی در پی داشته باشد.

تریدر به چه کسی می گویند؟

تریدر به افراد معامله گر گفته می شود.

کریپتو یا کریپتوکارنسی یعنی چه؟

کریپتو یا کریپتوکارنسی نام دیگر ارزهای دیجیتال می باشد.

کدام نرم افزار استراتژی های ترید ارز دیجیتال را به صورت خودکار انجام می دهد؟

در حال حاضر نرم افزار shrimpy می تواند استراتژی های ترید ارز دیجیتال را به صورت خودکار انجام دهد و کار را برای کاربران راحت تر سازد. در طول مقاله به این نرم افزار بیشتر اشاره شده است.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها