دوره های آموزشی ارز دیجیتال صرافی

مقایسه دوره های آموزشی ارز دیجیتال و معرفی بهترین دوره ها

  • توسط zeinab
  • 16 دقیقه

در این مطلب در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به دوره های آموزشی ارز دیجیتالی می پردازیم. ما این مبحث را در قالب آموزش گام به گام و هم چنین صفر تا صد کریپتوکارنسی ها و بیت کوین برای سرمایه گذاری گردآوری کرده ایم و هم چنین به معرفی بهترین و سرشناس ترین اشخاص در آموزش می پردازیم که این اشخاص ایرانی نیز می باشند.

این مقاله شامل معرفی بهترین سایت ها برای آموزش ارزهای دیجیتال می باشد و بهترین افراد که در تحلیل ارزهای دیجیتال بسیار سر رشته دارند و این سایت ها را رهبری می کنند. ما در این قسمت بهترین مدرس ارز دیجیتال نی نی سایت را به شما معرفی می کنیم چرا که افراد زیادی توسط این سایت به آموزش می پردازند و به دنبال درست یا غلط بودن این سایت می گردند.

به همین دلیل ما تمامی دوره های آموزشی را از دید تریدر های متفاوت و سرشناس مقایسه می کنیم و بهترین مباحث آموزشی را برای شما در نظر داریم. برخی از تریدر های ایرانی به دنبال برگزاری کلاس ها به روش های حضوری می باشند و این امر را در شهر های متفاوت پایه گذاری می کنند.

در دوره های آموزشی ارز دیجیتال چه مطالبی بیان می شود؟

در دوره های آموزشی ارز دیجیتال چه مطالبی بیان می شود؟

این مطالب شامل بحث های مختلف این عرصه می باشد که اعم از مفهوم های اولیه مارکت های دیجیتالی، معرفی سایت های معتبر و کاربردی، آموزش نصب امن ترین کیف پول ها و آموزش کامل برای کار کردن با صرافی های مختلف، تحلیل و اخبار فاندامنتال و ابزار های دیجیتالی را نیز می باشد.

آموزش ها فقط در این مباحث خلاصه نمی شوند بلکه مطالبی مانند آموزش ماینینگ و استخراج ارزهای دیجیتال که شامل آموزش ارزهای مختلف و جهیزات لازم است. این آموزش تحلیل گری و تریدینگ ویو را نیز در بر می گیرد. آموزش لحظه به لحظه ای تحلیل تکنیکال کاربردی که مخصوص ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم و… می باشد.

ما در این مطلب به دیدگاه های مختلف تریدر های معروف و سرشناس نسبت به بهترین آموزش ارز دیجیتال می پردازیم و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوانید از نظریه های آن ها بهره مند شوید.

بهترین دوره های آموزشی ارز دیجیتال در ایران

در حال حاضر دوره های آموزشی زیادی برای ارزهای متفاوت در ایران وجود دارد که توسط تریدر های زیادی برگزار می شود. به طور کلی می توان گفت که برخی از افراد به دنبال آموزش های مجازی می باشند و به واسطه ویدیو ها و دوره های آموزشی به صورت کتبی و سمینار ها به یادگیری می پردازند.

افراد زیادی هر روز تصمیم به یادگیری و سرمایه گذاری در ارزها دارند و این امر باعث می شود که ابتدا در مرورگر ها با جستجو دوره های آموزشی ارزها با ویدیو و یا آموزش ارز دیجیتال pdf به برخی اطلاعات دسترسی پیدا کنند و در نهایت به ترید کردن بپردازند.

امروزه یادگیری به علت کرونا و شرایط به وجود آمده به صورت مجازی می باشد و این امر باعث می شود که افراد زیادی تن به دوره های آموزشی به جای سمینار و کلاس های حضوری دهند. برای برخی از دوره ها فیلم دوره و جزوه دوره را به صورت رایگان برای افراد شرکت کننده در نظر می گیرند.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال هلاکویی

آموزش ارز دیجیتال هلاکویی در دوره های متفاوتی تقسیم می شود و دارای انواع دوره ها با روش های متفاوت آموزشی می باشد. دکتر هلاکویی درباره یادگیری سیستم ارزها این گونه نظر می دهد که با استفاده از ویدیو های آموزشی و قدم به قدم به همراه برخی از سمینار ها و یا دوره های کتبی به خوبی دوره ارزها را در بر می گیرید و این امر باعث پیشرفت شما می شود.

دوره جامع تمامی مباحث را به خوبی از ابتدا امر تا انتها توضیح می دهد. شما بعد از کلاس های دکتر هلاکویی به هیج آموزش دیگری نیاز ندارید و به راحتی می توانید به سرمایه گذاری بپردازید.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال امید فدوی

امید فدوی تا به امروز دوره های آموزشی زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است و دارای مقالات زیادی برای آموزش ارزها و دنیای بزرگ آن ها می باشد. به طور کلی می توان گفت که برخی از افراد به واسطه دنیای مجازی بسیار معروف تر و سر شناس تر می شوند و این اتفاق برای امید فدوی نیز رقم خورده است.

شما می توانید به واسطه برخی از ویدیو های این تریدر و کارشناس به برخی از سوالات خود درباره ارزها پاسخ دهید. در این دوره ها آموزش صفر تا صد بیت کوین و کریپتو کارنسی ها در نظر گرفته می شود و در یکی از مراکز آموزشی و با بهترین اساتید این اتفاق رقم می خورد. کلاس ها به صورت جلسه ای می باشد و می توان گفت که در 17 جلسه 3 ساعت نیز برگزار می شود.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال حسینی فاینانس

حسینی فایننس دارای آکادمی تخصصی برای آموزش های مربوط به دوره ارزها می باشد و این امر باعث شده است که افراد زیادی به واسطه آکادمی این شخص به درآمد برسند. شما می توانید وارد صفحه اصلی سایت آکادمی شوید و توضیحات مختصر و جلوه صفحه اصلی سایت را دنبال کنید و با استفاده از گزینه های مطرح شده به برخی از سوالات خود پاسخ دهید.

این تریدر با یکی دیگر از تریدر های معروف پارسا یوسفی بر روی پروژه های یکسانی کار کرده اند و در حال حاضر با هم همکاری مستقیم داشته اند. به طور کلی آموزش ارز دیجیتال فراچارت یکی از دوره های سایتی معتبر می باشد.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال کالج اسپارک

کالج اسپارک محلی برای یادگیری شما درباره دنیای بزرگ ارزها می باشد. شما می توانید به واسطه برخی از دوره های مربوط به ارزها و یا نحوه خرید ارز دیجیتال و فروش ارزهای متفاوت به اطلاعات زیادی برای ترید کردن دسترسی پیدا کنید. شما می توانید به واسطه این امر به دنبال ثبت نام در دوره های متفاوت در سطح های متفاوت نیز باشید.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال مهدیار حاج علی

مقالات حاج علی جزوه مقاله های مهم و پر طرفدار می باشد که این امر را به واسطه اطلاعات زیادی که درباره ارزها دارد پشتیبانی می کند. شما می توانید برخی از ارزهای تازه را با این شخص تحلیل کنید و باید بدانید که تحلیل های درستی به شما آموزش می دهد.

دوره های متفاوتی درباره نمودار خوانی و کندل شناسی دارد و به طور دقیق به تمامی تغییرات و حتی موارد پیش پا افتاده می پردازد و این امر باعث می شود که برای آموزش های خود بسیار راحت تر عمل کنید.

آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

آموزش تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

به طور کلی ارزها دارای نمودار می باشند و این نمودار ها دارای انواع متفاوت هستند. شما می توانید برخی از ارزها را به طور دقیق در این نمودار ها دنبال کنید و با استفاده از قیمت های درج شده تصمیم خود را برای خرید و فروش بگیرید.

برخی از افراد تشخیص می دهند که تحلیل های خود را بر پایه تکنیکال انجام دهند و این امر را برای خرید و فروش چک کنند چرا که نمودار تکنیکال دارای تایم فریم می باشد و می توان گفت که این امر برای افراد زیادی مهم است.

در ابتدا ورود خود به صفحه نمودار تکنیکال در سمت چپ تصویر می توانید برخی از قیمت ها مربوط به ارزش روزانه را دنبال کنید. این نمودار دارای قیمت های لحظه ای و عرضه کل ارز می باشد. شما می توانید حجم ارزها را در این نمودار دنبال کنید.

در این نمودار می توانید نحوه نمودار خود را تغییر دهید و از روی قسمت مورد نظر بر روی تکنیکال کلیک کنید. نمودار ها دارای نوار هایی برای اثبات قیمت ها، پیشرفت و پسرفت نیز می باشند و این امر را در تمامی نمودار ها می بینید. تایم فریم های تکنیکال به سه دسته ساعتی، ماهانه، هفتگی نیز تقسیم می شود.

جدول اطلاعات

شما می توانید برخی از مباحث این مقاله را به واسطه جدول زیر نیز به دست آورید و به دنبال چکیده های مربوط به دوره های آموزشی باشید.

موضوعدوره های آموزشی ارز دیجیتال
تریدر های معروف برای دوره آموزش ها هلاکویی، امید فدوی، حسین بایننس
کلاس های حضوری در کدام شهر ها برگزار می شود؟مشهد، تبریز، تهران، شیراز
سطوح دوره های آموزشی مقدماتی، متوسط، پیشرفته
مطالب بیان شده در کلاس ها مفهوم اولیه ارزها، فناوری های مربوط سیستم ارزها

دوره های آموزشی ارز دیجیتال در چه شهر هایی برگزار می شود؟

در برخی از موارد افرادی تصمیمی به برگزاری دوره ها به صورت حضوری می گیرند و دلیل آن برخی از اتفاقات برای دوره های آموزشی مجازی می باشد. به واسطه دوره های حضوری برخی از افراد سود بیشتری را برای این امر دنبال می کنند.

دوره های آموزشی به تازگی به صورت جلسه ای در یک هفته نیز برگزار می شود و در شهر های متفاوت این اتفاق می افتد. برخی از دوره ها دارای وبینار ها رایگان نیز می باشد که بیشتر شرکت کنندگان برای شرکت اقدام می کنند.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال تهران

دوره های آموزشی مربوط به پایتخت ایران بسیار جامع می باشد و دارای قیمت های متفاوتی است. شما می توانید برخی از دوره ها و خلاصه های مربوط به دوره شرکت آن ها را به واسطه سایت های متفاوت و یا تریدر های سرشناس نیز دنبال بگردید. شما می توانید به دنبال برخی از دوره های تخصصی باشید و این امر را باید در ابتدا به صورت اینترنتی انجام دهید.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال مشهد

مشهد یکی از شهر هایی می باشد که دارای دوره های متفاوت زیادی برای انجام و اطلاعات زیادی برای ارزها می باشد. به طور کلی می توان گفت که کلاس ها دارای روز های متفاوتی می باشند و در بیشتر مواقع در برخی از سالن های بزرگ برگزار می شوند.

برخی از کالج ها به دنبال آموزش های مهم به صورت کلاس می باشند و در نهایت شما به واسطه کلاس ها مقطعی را رد می کنید. برخی از کلاس ها به دنبال آموزش تازه وارد ها می باشد و به همین دلیل در سطح مقدماتی آموزش ها منتشر می شود.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال شیراز

شما می توانید تمامی دوره های مربوط به ارزها و نحوه تحلیل های آن ها را به صورت حضوری در شهر شیراز دنبال کنید و به واسطه برخی از تریدر های به برخی از اطلاعات مربوط به نمودار ها و اعداد شناسی برسید. برخی از تریدر ها تصمیم می گیرند که برای آموزش ها به شهر های دیگر بروند و شیراز یکی از شهر هایی می باشد که دارای تریدر های تهرانی زیادی است.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال اصفهان

دوره آموزشی در اصفهان تنها در سالن های بزرگ برگزار می شود و تمامی تریدر ها در یک تیم برای این عملیات در حال تلاش هستند. شما می توانید برخی از کلاس های آموزشی را به صورت مجازی شرکت کنید تا در تایم خود صرفه جویی کنید.

تمامی کلاس ها در این شهر به دو روش برگزار می شود. در ابتدا امر به صورت حضوری و در مراکز آموزشی با بهترین استاد ها برگزار می شود و هر دوره حدود 15 جلسه است.

کلاس های آموزشی ارز دیجیتال تبریز

تبریز دارای تریدر های زیادی نمی باشد و این نسبت به شهر های بزرگ محسوب می شود. شما می توانید تمامی کلاس ها را در یکی از کالج های مربوط به ارزهای دیجیتال نیز بگذرانید. به طور کل می توان گفت که بیشتر کلاس ها به صورت مجازی برگزار می شود. یکی از کلاس های شهر تبریز حدود 8 ساعت طول کشیده است و این امر به دلیل نبود استاد برای توضیحات بوده است.

دوره های آموزشی ارز دیجیتال در چند سطح اجرا می شود؟

دوره های آموزشی ارز دیجیتال در چند سطح اجرا می شود؟

به طور کلی دوره های آموزشی در چند سطح برگزار می شود و به دنبال این امر شما می توانید به واسطه دانایی خود کلاس و سطح خود را مشخص کنید. برخی از افراد از دوره های اولیه شروع می کنند و تا انتها برای آموزش ها وقت می گذارند. شما می توانید در این بخش با برخی از روش های آموزشی نیز آشنا شوید.

مقدماتی

اولین سطح برای آموزش می باشد که در این طرح با کلیت ها ارزها و برخی از ارزهای مهم آشنا می شوید و نحوه یادگیری با آن ارزها را فرا می گیرد. اما در این دوره به کلمات بسیار تخصصی، اتفاقات مربوط به کندل شناسی و یا تحلیل نمودار ها با روش های متفاوت می پردازیم.

در این دوره شما می توانید برخی از ارزهای مهم مانند بیت کوین را بشناسید و برای سرمایه گذاری آن تصمیمی بگیرید. اما در حال حاضر در بسیاری از دوره ها افراد به واسطه نظرات خود در ارزهای متفاوتی نیز سرمایه گذاری می کنند.

متوسط

در این سطح با کمی پیش زمینه از این بازار بزرگ و نحوه آموزش ها آشنا شده اید. شما در این مرحله برخی از روش ها را کمی جدی تر فرا می گیرید و نحوه تحلیل کردن ارزهایی که می توانید بر روی آن ها سرمایه گذاری کنید را فرا می گیرید. به طور کلی می توان گفت که در این دوره شما با برخی از مفهوم ها به صورت جدی تر آشنا می شوید و تمامی دوره های مربوط به تحلیل ها و نحوه اجرا و ساخت کیف پول را فرا می گیرید.

پیشرفته

در این دوره شما با برخی از دوره ها تخصصی تر آشنا می شود و روش ها متفاوتی را برای کندل شناسی و یا حتی هارد فورک ها و نحوه اجرا برخی از برنامه ها و ساخت و انتقال برخی از ارزها فرا می گیرید. این دوره بیشتر به صورت فناوری و اطلاعات مربوط به تیم توسعه دهنده و نحوه الگو های تمامی ارزها می باشد.

سوالات متداول

داشتن آموزش چه کمکی به ما می کند؟

جدا از ارز دیجیتال شما اگر بخواهید وارد هر عرصه کاری دیگری شوید باید آموزش های لازم نسبت به آن را داشته باشید تا بتوانید در آن خوب عمل کنید. داشتن اطلاعات و آموزش های لازم در این عرصه به شما در کسب کار پر رونق و هم چنین سرمایه گذاری های موفقیت آمیز بسیار کمک می کند.

آیا در آموزش شناسایی صرافی ها نیز لحاظ می شود؟

این موضوع را در نظر داشته باشید که در آموزش ارزهای دیجیتالی شناسایی صرافی ها یکی از عنوان های مهم است که به آن بسیار پرداخته می شود، در نتیجه باید این امر را دانست که تنها شامل شناسایی ارزها و کیف پول ها نیست بلکه صرافی ها نیز لحاظ می شوند.

آیا می توان دوره ها را به صورت فشرده دنبال کرد؟

دوره های آموزشی به صورت فشرده انجام می شود و می توان گفت که این مورد از نظر تریدر ها مشکلی ندارد، اما اگر به دنبال آموزشی مفید هستید، نمی توانید این مباحث بزرگ و عمیق را به صورت فشرده انجام داد و فرا گرفت.

آیا در دوره های آموزشی و به صورت پیشرفته نحوه کندل شناسی را فرا می گیریم؟

در آخرین دوره از آموزش شما می توانید مباحث مربوط به کندل شناسی را دنبال کنید. دوره های آموزشی بنا به هر تریدر متفاوت می باشد و هر تریدر با روش های خود مباحث را توضیح می دهند. هر دوره دارای چندین جلسه می باشد. در برخی از شهر ها حدود 17 الی 18 جلسه برای آموزش ها در نظر گرفته می شود.

در کدام شهر ها کلاس ها به صورت حضوری برگزار می شود؟

در حال حاضر به دلیل همه گیر شدن بازار های دیجیتالی در تمامی شهر ها کلاس ها برگزار می شود و این امر تنها برای شهر های بزرگ می باشد. برای شرکت در کلاس های شهر مورد نظر خود از سایت های تریدر های مخصوص آن شهر استفاده کنید. شما می توانید روش کلاس خود را انتخاب کنید و یا به صورت حضوری و یا به صورت مجازی از آن ها استفاده کنید.

کدام تریدر های ایرانی دارای دوره های آموزشی می باشند؟

در حال حاضر تریدر های ایرانی زیادی به وجود دارد و شما می توانید به واسطه دوره های متفاوت آن ها تصمیم به دنبال کردن یکی از روش های آن ها را بگیرید. دکتر هلاکویی، حاج علی، حسینی فایننس و امید فدوی را در این مقاله به شما معرفی کردیم. در برخی از کلاس ها و دوره های مربوط به شهر های دیگر نیز شرکت می کنند و آموزش های لازمه را در اختیار تازه واردان در عرصه ارزهای دیجیتالی می گذارند.

کدام کلاس ها رایگان می باشد؟

در ابتدا امر شما باید در نظر بگیرید که آموزش و فرا گرفتن برخی از موارد تخصصی رایگان نمی باشد و شما برای تمامی دوره ها باید مبالغی را در نظر بگیرید. در این دوره ها وبینار های رایگانی برگزار می شود و آن ها برای عموم آزاد می باشد.

آیا می توان برخی از کلاس ها را به صورت وبینار شرکت کرد؟

شما تا حدودی می توانید برخی از مباحث را در وبینار ها دنبال کنید و این امر به واسطه مقدار پاسخ های شما به برخی از سوالات دارد. در حال حاضر وبینار ها برای آموزش جامع و کلی بسیار کم می باشد. شما می توانید برخی از موارد را تنها با گرفتن دوره های آموزشی تریدر ها دنبال کنید.

آیا می توان با کلاس های مجازی مطالب را فرا گرفت؟

شما می توانید با گرفتن دوره های آموزشی به صورت مجازی به برخی از موارد به راحتی بپردازید و برای سوالات خود، تکرار را در نظر بگیرید. کلاس های مجازی تنها برای برخی از افراد سخت می باشد چرا که برای این امر حجم بالای کلاس ها و مباحث در نظر گرفته می شود. برخی از افراد نمی توانند دوره های مجازی را دنبال کنند.

در دوره های آموزشی دکتر هلاکویی چه نظراتی را درباره ارزها و نحوه آموزش بیان می کند؟

دکتر درباره یادگیری سیستم ارزها می گوید که شما می توانید با استفاده از آموزش های تصویری و ویدیو های مربوط به سوالات پر تکرار به برخی از مباحث و سوالات دسترسی پیدا کنید. برای کلاس های مورد نظر خود باید تاکید بر تمامی مباحث داشته باشید.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها