تبلیغات
هک بیت کوین با نرم افزار ژنراتور اورجینال 100 تضمینی کیف پول

آموزش هک کیف پول ارز دیجیتال + راه های پیگیری و بازگردانی

  • توسط zahra
  • 20 دقیقه

یکی از بیشترین نگرانی هایی که امروزه افراد فعال در عرصه رمز ارزهای دیجیتالی دارند این است که کیف پول و والت نرم افزاری دیجیتالی آن ها مورد حمله قرار بگیرد و کیف پول آن ها هک شود. در واقع هک کیف پول یکی از بزرگ ترین عواملی است که نگرانی های زیادی را میان کاربران و سرمایه گذاران به وجود آورده است.

در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم درباره هک کیف پول های دیجیتالی به شما اطلاعات جالبی را ارائه داده و همه توضیحات لازم را پیرو این موضوع به شما بدهیم. شما می توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر درباره مورد حمله سایبری قرار گرفتن کیف پول های خود این پست را مطالعه کرده و اطلاعات زیادی را در این باره به دست آورید.

هک کیف پول های ارز دیجیتال آسان است؟

هک کیف پول های ارز دیجیتال آسان است؟

یکی از بیشترین سوالاتی که امروزه افراد دارند این است که هک کردن کیف پول های ارز دیجیتالی می تواند سخت باشد و یا انجام این کار آسان می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کیف پول ها و والت های ارزهای دیجیتالی برای محافظت و نگه داری از رمز ارزهای دیجیتالی شما طراحی شده و نمی تواند به راحتی مورد حملات سایبری قرار بگیرد.

این کیف پول های دیجیتالی به منظور نگه داری از ارزهای شما در برابر سرقت و یا هک اطلاعات می باشد و اگر بتواند مورد حمله قرار بگیرد، بی شک یکی از بزرگ ترین نقاط ضعف آن محسوب می شود. در حالت کلی باید بگوییم که هک کیف پول های دیجیتالی به راحتی امکان پذیر نبوده و باید برای این کار مراحل سخت و پیچیده ای طی شود.

البته این به معنای آن نیست که این کار به هیچ عنوان نتواند انجام بگیرد، بلکه هک کردن والت های دیجیتالی پس از طی کردن مراحلی امکان پذیر می باشد.

هک بیت کوین با نرم افزار ژنراتور اورجینال 100 تضمینی

در ماه های اخیر گفته می شد که یکی از برنامه هایی که به وسیله آن می توان رمز ارز دیجیتالی بیت کوین را استخراج کرد، ژنراتور اورجینال می باشد که به صورت 100 درصد تضمینی این کار را برای شما انجام می دهد. با جست و جو ها و تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که این مسئله صحت ندارد.

گاهی دیده می شود که افرادی با فیلم گرفتن از صفحه مرورگر خود نشان می دهند که به وسیله کامپیوتر ها و لپ تاپ های خانگی خود و به وسیله نرم افزار ژنراتور اورجینال نزدیک به 5 بیت کوین و یا بیشتر را ماین و استخراج کرده اند.

شما می توانید با کمی فکر کردن به راحتی متوجه شوید که این موضوع هیچ واقعیتی ندارد. البته برنامه های دیگری به غیر از ژنراتور اورجینال طراحی و ساخته شده است که می تواند به راحتی بیت کوین هایی که بر سطح بلاک چین قرار گرفته است را هک کرده و در اختیار شما قرار دهند.

هک ربات بیت کوین

در ماه ها و سال های اخیر یکی از انواع ربات هایی که رمز ارز دیجیتالی بیت کوین را استخراج می کند اسکریپت ربات بیت کوین می باشد که تنها ربات فعال در این عرصه می باشد. برخی از افراد با جست و جو هایی که انجام داده اند، متوجه شدند که این ربات بیت کوینی قابل هک شدن می باشد و با کمی دقت می توان این کار را انجام داد.

شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت هایی مانند آپارات، فیلم ها و کلیپ های آموزشی بسیاری را از هک کردن این ربات مشاهده نمایید. همچنین در بسیاری از کانال های تلگرامی و برنامه هایی مانند یوتیوب می توانید راهنمایی های زیادی را در خصوص هک ربات بیت کوین ببینید و از آموزش هایی که به شما ارائه می دهند بهره مند شوید.

البته نکته قابل ذکر این است که انجام هک ربات رمز ارزهای دیجیتالی و پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین کاملا غیر قانونی بوده و نوعی جرم تلقی می شود.

دانلود نرم افزار هک بیت کوین

دانلود نرم افزار هک بیت کوین

نرم افزار های زیادی مانند ربات بیت کوین ها و ژنراتور اورجینال وجود دارد که می تواند به راحتی انجام کار های هک کردن رمز ارز دیجیتالی بیت کوین را انجام دهد. همچنین شما می توانید با استفاده از نرم افزاری مانند اسکریپت این کار را انجام دهید. شما می توانید برای دانلود نرم افزار های مربوطه به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کرده و با جست و جوی نام نرم افزار مورد نظر خود آن را دانلود نمایید.

همچنین شما می توانید در کانال های تلگرامی مختلف نرم افزار های مورد نظر خود را برای هک رمز ارز دیجیتالی بیت کوین دانلود کنید. البته در برخی از برنامه ها مانند بازار و مایکت نیز نرم افزار های زیادی برای انجام این کار موجود می باشد که می توانید آن را بارگیری و دانلود نمایید.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

امروزه یکی از بزرگ ترین نگرانی هایی که افراد برای محافظت از رمز ارزهای خود دارند، هک شدن آن ها می باشد که نرم افزار های مختلفی نیز برای آن ها طراحی شده است. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود در این زمینه را برای شما جمع بندی کنیم.

موضوعهک کیف پول
نرم افزار هک کیف پول دیجیتالیژنراتور اورجینال
طریقه دانلود نرم افزار هک بیت کوینسایت های مختلف اینترنتی، بازار، مایکت
روش های هک کیف پولحمله فیشینگ، حمله آچار 5 دلاری
چه کیف پول هایی هک شده؟تراست والت، کوینومی، بایننس

هک کیف پول های مختلف

در بازار رمز ارزهای دیجیتالی جهانی کیف پول های مختلفی وجود دارد که دارای امنیت و اعتبار بسیار بالایی می باشند اما گاهی این کیف پول ها با توجه به ساز و کار های امنیتی زیادی که دارند، باز هم مورد حمله سایبری قرار گرفته و هک می شوند. در این قسمت می خواهیم برخی از کیف پول هایی که تا به حال مورد حمله قرار گرفته است را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را درباره آن ها به شما ارائه دهیم.

هک کیف پول تراست ولت

در سال های اخیر خبر هایی مبنی بر این که کیف پول دیجیتالی تراست والت هک شده است منتشر شد. پس از آن در این رابطه تحقیقاتی را انجام دادیم و پیرو این موضوع جست و جو هایی کردیم. طبق این تحقیقات متوجه شدیم که کیف پول دیجیتالی تراست والت مورد حملات سایبری شدید قرار گرفته اما نتوانسته است که هک شود. شما می توانید برای یافتن اطلاعات بیشتر پیرو هک کیف پول تراست والت به سایت رسمی این کیف پول مراجعه نمایید.

هک کیف پول کوینومی

بیشترین سوالی که امروزه افراد می پرسند این است که آیا کیف پول دیجیتالی کوینومی نیز قابل هک شدن می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در حالت کلی این کیف پول های دیجیتالی برای جلوگیری از این که ارزهای دیجیتالی شما هک و یا سرقت نشود، ساخته و طراحی شده است.

اما نباید از این موضوع غافل شد که در برخی مواقع امکان دارد که کیف پول های دیجیتالی نیز هک شوند. در آبان ماه سال 99 کیف پول کوینومی یکی از والت هایی بود که مورد حمله قرار گرفت و اطلاعات کاربران و سرمایه گذاران بسیاری در آن هک شد. البته لازم به ذکر است که با تلاش های فشرده مهندسان این کیف پول مجددا در امنیت کامل قرار گرفت.

هک کیف پول بایننس

افرادی که در عرصه رمز ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند، حتما برای یک بار هم که شده نام صرافی و یا کیف پول بایننس را شنیده اند. والت دیجیتالی بایننس یکی از مطمئن ترین و معتبر ترین و امن ترین کیف پول های دیجیتالی می باشد که به راحتی قابل هک شدن نمی باشد. جالب است بدانید که این والت دیجیتالی تا به حال هک و یا سرقت نشده است و از امنیت بالایی نیز بهره مند می باشد.

هکر ها با چه روش هایی کیف پول شما را هم هک می کنند؟

هکر ها با چه روش هایی کیف پول شما را هم هک می کنند؟

برخی از هکر ها و افرادی که قصد حمله به سایت های ارزهای دیجیتالی را دارند، برای انجام این کار از شیوه های متفاوت و منحصر به فردی استفاده می کنند. برخی از این هکر ها روش هایی دارند که فقط مخصوص به خود می باشد و دیگری توانایی استفاده کردن از آن را ندارد. در این قسمت می خواهیم برخی از این روش ها را به شما معرفی کنیم و درباره هرکدام به شما اطلاعاتی را ارائه داده و توضیحات اندکی از آن به شما بدهیم.

در دسترس قرار دادن اطلاعات محرمانه و پسوردهایتان

در دسترس قرار دادن اطلاعات محرمانه و پسوردهایتان

یکی از شایع ترین روش هایی که هکر ها از آن استفاده می کنند تلاش برای به دست آوردن اطلاعات محرمانه شما و رمز عبورتان می باشد که از راه های مختلفی آن را به دست می آورند. در برخی از مواقع افراد با توجه به حیله ها و نقشه هایی که دارند، اطلاعات محرمانه سرمایه گذاران و کاربران را به دست آورده و به راحتی حساب آن ها را هک می کنند. این روش یکی از شایع ترین روش ها و همچنین معروف ترین آن ها می باشد که هکر ها به راحتی از آن استفاده می کنند.

حمله فیشینگ

فیشینگ نوعی حمله مهندسی اجتماعی است که عموماً از طریق ایمیل و با هدف سرقت اطلاعات ورود به سیستم و سایر اطلاعات حساس مانند اطلاعات کارت اعتباری برای سرقت هویت افراد انجام می شود. با این که حمله فیشینگ یکی از بهترین روش ها برای هک اطلاعات می باشد اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که در صورت موفقیت آمیز بودن حمله عواقب جبران نا پذیری که به دنبال دارد هم برای افراد و هم برای سازمان ها خواهد بود.

شما می توانید برای مطالعه ماجرا هایی که درباره حملات فیشینگ می باشد، به سایت فیشینگ مراجعه کرده و با خواندن آن ها و یاد گرفتن روش های مختلف امنیت حساب خود را به صورت کامل تضمین کنید.

حمله آچار 5 دلاری

حمله آچار 5 دلاری که یکی از غیر معمول ترین و احتمالی ترین روش ها برای هک حساب های کاربران و سرمایه گذاران می باشد از خطرناک ترین حملات است. این حمله درست در زمانی رخ می دهد که شخصی شما را تهدید به آزار رساندن می کند و حتی این امکان وجود دارد که شما را به مرگ نیز تهدید نماید.

در این حمله از شما خواسته می شود کیف پول خود را باز کنید تا سارق بتواند و به راحتی دارایی دیجیتال شما را به سرقت ببرد. حمله آچار 5 دلاری بیشتر برای افرادی انجام می شود که در جامعه معروف و سر شناس باشند و پول های زیادی را با خود به همراه داشته باشند.

حمله کپی پیست کردن (Copy & Paste)

یکی از جدید ترین روش ها برای هک حساب کاربری شما استفاده کردن از روش کپی پیست کردن می باشد. این روش یکی از غیر منتظره ترین روش هایی می باشد که می تواند به راحتی حساب شما را مورد حملات سایبری شدید قرار دهد. همه ما متن ها و نوشته هایی را کپی می کنیم که می تواند برای کار های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

اما در برخی از مواقع امکان دارد که هکر ها به شما دستوراتی را با عنوان این که این نوشته را کپی کنید و مشکل خود را حل نمایید ارائه نمایند. شما نیز با وارد کردن کد ارائه شده، به راحتی اطلاعات خود را در اختیار هکر ها قرار می دهید و حسابتان سرقت خواهد شد.

ربات های هک Slack

یکی از جدید ترین سخت افزار های تولید شده برای هک رمز ارزهای دیجیتالی خود و همچنین بیت کوین ها ربات های هک می باشد که از ساده ترین روش های طراحی شده می باشد. تا به حال ساز و کار این ربات ها دقیقا مشخص نشده است و معلوم نیست که چگونه کار می کنند اما یکی از بهترین روش های هک می باشد.

البته لازم به ذکر است که روش هک کردن به وسیله ربات ها کاملا غیر قانونی بوده و انجام آن نیز برای شما جرم تلقی می شود. مهم است بدانید که هک کیف پول با این شیوه جریمه هایی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

افزونه مرورگر ها

حتما تا به حال شیوه افزونه مرورگر ها را شنیده اید و این سوال برای شما به وجود آمده که افزونه مرور گر ها چه معنا و مفهومی می تواند داشته باشد؟ در این روش هکر ها سعی می کنند به وسیله صفحات اضافه ای که به هنگام استفاده از مرورگر ها به شما ارائه می دهند، کار خود را پیش ببرند.

آن ها در میان این صفحات، صفحه هایی را که مورد نظر خود بوده و قابلیت هک کردن را دارند به شما ارائه کرده و به این روش سعی می کنند که کیف پول شما را مورد حمله قرار داده و اطلاعات آن را هک کنند. ممکن است در زمانی که شکا در مرورگر خود هستید، اطلاعاتی که در آن وارد می کنید را هکر ها بخوانند.

تبلیغات دروغ

در برخی از مواقع هکر ها دست به دامن روش هایی مانند تبلیغات دروغ شده و با استفاده از آن می خواهند که کار خود را پیش ببرند. آن ها تلاش می کنند که به وسیله تبلیغات دروغین، سرمایه گذاران و کاربران را به خود جذب کردهد و پس از این که اطلاعات محرمانه آن ها در اختیارشان قرار گرفت، اقدام به سرقت اطلاعات آن ها کرده و همچنین ارزهای دیجیتالی آن ها را هک نمایند. با توجه به این که در کشور انجام این کار ها جرم محسوب می شود، اگر پلیس فتا چنین مواردی را مشاهده نماید، برخورد های سختی را با طرفین خواهد داشت.

چگونه از هک کیف پول خود جلوگیری کنیم؟

چگونه از هک کیف پول خود جلوگیری کنیم؟

در برخی از مواقع برای این که از هک شدن حساب خود جلوگیری کنید و امنیت آن را به صورت کامل فراهم کنید، روش هایی وجود دارد که باید به آن آگاه باشید. یکی از این روش ها احراز هویت های دو مرحله ای می باشد که به وسیله آن شما می توانید خطرات حمله فیشینگ را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهید.

از دیگر مواردی که باعث می شود از هک شدن حساب شما پیشگیری شود، استفاده نکردن از وای فای ها و اینترنت های عمومی می باشد که می تواند به راحتی اطلاعات شما را در اختیار افراد سود جو و هکر ها قرار دهد. یکی دیگر از روش هایی که باعث می شود حساب شما هک و یا سرقت نشود، آفلاین نگه داشتن کلید های خصوصی است که کمک بسیار زیادی را می تواند به شما کند.

یکی دیگر از ساده ترین روش هایی که باعث حفاظت و نگه داری از اطلاعات حساب شما می شود، استفاده کردن از صرافی های معتبر ارزهای دیجیتالی می باشد که می تواند خطر هک شدن حساب شما را بسیار کاهش دهد.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا هک کیف پول دیجیتالی ترون امکان پذیر می باشد؟

یکی از انواع کیف های دیجیتالی ترون، ترون لینک می باشد که به راحتی قابل هک شدن نمی باشد. جالب است بدانید که این کیف پول بار ها مورد حمله قرار گرفته و هک نشده است.

آیا هک رمز ارز دیجیتالی بیت کوین به وسیله تلفن های همراه نیز امکان پذیر می باشد؟

در حالت کلی رمز ارز دیجیتالی بیت کوین را می توان به شیوه های متفاوتی هک کرد که یکی از این روش ها هک کردن به وسیله نرم افزار های تلفن های همراه می باشد.

غیر معمولی ترین روش برای هک کردن توسط هکر ها کدام یک از روش ها می باشد؟

غیر معمول ترین و سخت ترین روش برای هک کردن توسط هکر ها حمله فیشینگ می باشد که از سخت ترین روش ها است.

کدام یک از کیف پول های دیجیتالی امنیت و اعتبار بالاتری را در مقایسه با سایر والت های دیجیتالی دارا می باشد؟

از مطمئن ترین و معتبر ترین کیف پول های دیجیتالی بایننس می باشد که کاربران و سرمایه گذاران بسیاری نیز در آن فعالیت می کنند.

چه نرم افزار هایی برای هک رمز ارز دیجیتالی بیت کوین طراحی شده است؟

یکی از انواع نرم افزار هایی که برای هک کردن و سرقت اطلاعات کاربران و به صورت 100 درصد تضمینی طراحی و تولید شده است، ژنراتور اورجینال می باشد که از موثر ترین روش ها است.

آیا کیف پول های دیجیتالی به آسانی می توانند هک و یا سرقت شوند؟

در حالت کلی کیف پول ها و والت های دیجیتالی برای جلوگیری و محافظت کردن از کیف پول های شما در برابر سرقت و یا هک شدن آن ها می باشند اما در برخی از مواقع امکان دارد که با حملات سایبری این کیف پول ها هک شوند.

از چه طریقی می توان نرم افزار هک بیت کوین را دانلود کرد؟

شما می توانید با جست و جو در سایت های مختلف اینترنتی و همچنین برنامه هایی مانند بازار و مایکت، نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کرده و دانلود نمایید.

آیا دستگاه های سخت افزاری نیز برای هک رمز ارزهای دیجیتالی موجود می باشد؟

یکی از جدید ترین دستگاه های سخت افزاری، ربات های هک می باشد که به تازگی تولید و طراحی شده اند.

آیا کیف پول و والت دیجیتالی تراست والت تا به حال هک شده است؟

این والت دیجیتالی تاکنون بسیار مورد حمله قرار گرفته است اما تاکنون هک نشده است.

یکی از شایع ترین روش های هک کردن توسط هکر ها چه می باشد؟

یکی از شایع ترین و رایج ترین روش ها برای هک کردن استفاده از روش کپی پیست کردن می باشد.

آیا تبلیغات دروغ نیز می تواند باعث هک حساب شما شود؟

در حالت کلی می توان به وسیله تبلیغات دروغ کاربران را به خود جذب کرده و اطلاعات آن ها را سرقت کرد.

یکی از ساده ترین روش ها برای جلوگیری از هک شدن حساب شما چه می باشد؟

از ساده ترین روش ها برای پیشگیری از هک حساب استفاده از صرافی های معتبر ارزهای دیجیتالی می باشد.

آیا هک کردن کیف پول های دیجیتالی می تواند نوعی جرم محسوب شود؟

در حالت کلی هک شدن حساب های شما به وسیله هکر ها جرمی بزرگ می باشد.

چه ربات هایی برای هک کردن بیت کوین ها طراحی شده است؟

یکی از ربات هایی که برای این کار طراحی و تولید شده است، ربات slack می باشد.

کیف پول کوینومی از چه مقدار امنیتی بهره مند می باشد؟

با این که این کیف پول دارای امنیت و اعتبار زیادی می باشد اما تا به حال یک بار مورد حمله قرار گرفته و هک شده است.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها