مزایای ولت سخت افزاری کیف پول

بهترین والت نرم افزاری به همراه معایب و مزایا آن

  • توسط asie
  • 15 دقیقه

در ابتدا باید گفت که ولت نرم افزاری تفاوت‌ های بسیاری با ولت های سخت افزاری دارند و این ولت ها از لحاظ امنیت بسیار مرتبه پایین تری از کیف پول های سخت افزاری دارند. زیرا کیف پول های نرم افزاری دائم در دسترس هستند و ارزهای شما داخل اینترنت آماده هر گونه کمک می باشد. اما در کیف پول های سخت افزاری چنین چیزی ممکن نیست.

ولت نرم افزاری به دو نوع گسترده سیستمی و کیف پول های صرافی ها تقسیم می شوند که هر کدام به نوبه خود یک تعریف دارند. در واقع باید گفت کیف پول های نرم افزاری برای افرادی مناسب می‌ باشند که دائماً در حال تجارت می باشند و سریع معاملات خود را جا به جا می کند. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این ولت ها آشنا شوید.

کیف پول های دیجیتالی

انواع ولت نرم افزاری کدامند؟

در کل ولت نرم افزاری به دو دسته کلی تقسیم می شوند که یک دسته از آن ها به صورت خصوصی که در دولت های خاصی از آن ها حمایت می‌ کنند نگهداری می‌ شوند که از لحاظ امنیت بالا تر از کیف پول های صرافی می باشد. زیرا ولت صرافی‌ ها با توجه به صرافی که در آن قرار دارید از امنیت بسیار پایینی برخوردار هستند و هر لحظه امکان هک شدن آن ها و به سرقت رفتن دارایی شما وجود دارد.

باید گفت که کیف پول های صرافی ها به به چندین دسته تقسیم می‌ شود. زیرا در بسیاری از صرافی ها کیف پول ها از امنیت بالایی برخوردارند و این به خاطر مدیریت صرافی می باشد. صرافی بایننس از جمله معتبر ترین صرافی ها می باشد که شما می توانید ارزهای خود را با امنیت در آن ها نگهداری کنید.

کیف پول های دیجیتالی

این گونه کیف‌ پول ها از لحاظ امنیت بالا تر از صرافی‌ ها می باشند و شما می توانید نسبت به کیف پول های صرافی با خیال راحت ترید ارزهای خود را در این گونه کیف ها نگهداری کنید. البته ناگفته نماند در کیف پول های دیجیتالی شما باید کیف پولی را که انتخاب کردید مناسب باشد زیرا بسیاری از کیف پول ها هیچ ضمانتی در قبال ارزهای شما نمی دهند.

امن ترین کیف پول هایی چون تراست ولت، کیف پول اتمیک و کیف پول کوینومی از دسته کیف پول هایی می باشد که شما می توانید به راحتی ارزهای خود را در آن جا نگهداری کنید و مشکلی برای رمز ارز شما به وجود نیاید. همچنین این کیف پول ها در قبال ارزهای شما ضمانتی به شما می دهد که می تواند گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

ولت های خاص (کیف پول های موجود در صرافی ها)

امروزه هر سرمایه گذاری که قصد خرید ارزهای دیجیتال را داشته باشد باید به نوعی یک کیف پول را ایجاد کند. در واقع شما با ورود به صرافی و خرید ارزهای دیجیتال یک نوع کیف پول را قبل از انتقال پول باید ایجاد کنید تا بتوانید آن ها را انتقال دهید‌ شما پس از ایجاد آدرس در صرافی مورد نظر دارای یک کیف پول می باشید که هیچ گونه هزینه ای برای شما ندارد و صرافی این کیف پول ها را به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می دهد و در همه صرافی ها این گونه کیف پول ها رایگان می باشد.

باید دقت کرد که برای نگهداری ارزهای خود به صرافی مورد اطمینان تری رجوع کنید. صرافی های خارجی اکثراً ایران را تحریم کرده اند. البته باید گفت که برای صرافی های معتبر خارجی شما مجبور به استفاده از فیلترشکن می باشید. در واقع صرافی هایی که ایران را تحریم نکرده اند می توانند خطرناک تر از صرافی هایی باشند که ایران را تحریم کرده اند زیرا درصد کلاهبرداری توسط کلاهبرداران ارز دیجیتال در این صرافی ها بسیار بالا تر از حالت عادی می باشد. در کلام آخر باید بدانیم که برای سرمایه های بزرگ کیف پول های صرافی اصلا مناسب نمی باشد.

جدول اطلاعات

مزایای ولت نرم افزاری

ولت نرم افزاری یا همان کیف پول های نرم افزاری همان گونه که امنیت پایینی دارند مزایای بسیار زیادی را نیز دارد. این مزایا می تواند برای شما در بلند مدت از لحاظ کارمزد خود را نمایان کند. افرادی که در بازار رمز ارزها یا همان کریپتوکارنسی مشغول به نوسان گیری هستند و معاملات زود هنگام را دارند به طور قطع باید از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنند زیرا در کیف پول های سخت افزاری مانند لجر نانو اس اینگونه امکان پذیر نمی باشد و دارای کارمزد های بسیار سنگین است.

در دسترس بودن

در ولت نرم افزاری شما هر زمان که اراده کنید می توانید به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم مقداری از آن ها را بفروشید یا بخرید. در واقع باید گفت که در دسترس بودن این عرصه‌ ها می‌ تواند مزایایی بسیار بزرگی باشد. زیرا در کیف پول های سخت افزاری مانند کیف پول ترزور پول های شما همیشه در اختیار شما قرار ندارند و نمی توانیم مستقیم و در هر لحظه به آن ها دسترسی داشته باشید. در حالی که در ولت نرم افزاری این دسترسی بسیار سریع و آسان می باشد و تنها با به یاد داشتن رمز خود می توانید کیف پول را ریکاوری کنید و به رمز ارزهای خود دسترسی پیدا کنید.

امکان ترید در کم ترین زمان

در واقع شما با داشتن کیف پول های نرم افزاری می توانید سرمایه گذاری های کوتاه مدت بسیاری را داشته باشید و از این وضعیت به خوبی استفاده کنید. بسیاری از افرادی که در بازار کریپتوکارنسی مشغول به کار هستند اقدام به نوسان گیری می کنند و برای این نوسان گیری ها نیاز به یک بستر مناسب برای ترید دارند که بستر مناسب توسط صرافی‌ ها برای آن ها تعبیه شده است که آن ها می‌ توانند از این بهتر به راحتی استفاده کنند و از آن لذت ببرند.

کارمزد پایین

شما در سیستم کیف پول های سخت افزاری برای جابجایی و انتقال پول های خود باید کامزد های سنگین تری را پرداخت کنید و برای نصب کردن این گونه پول ها درد سر بیشتری را دارید. اما برای کار کردن در کیف پول های نرم افزاری شما کارمزد های بسیار پایین تری را پرداخت می کنید. در واقع شما با میلیون ها دلار دارایی و انتقال آن ها می توانید با کمترین کارمزد این کار را در ولت نرم افزاری انجام دهید. البته باید گفت که کارمزد در کیف پول های دیجیتالی بسیار بالا تر از کیف پول های صرافی ها می باشد. در واقع داخل صرافی ها برای تریدر های کوتاه‌ مدت مکانی بسیار مناسب باشد.

جدول اطلاعات

در این جا درباره ولت نرم افزاری بیشتر می خوانیم.

موضوع ولت نرم افزاری
انواع ولت نرم افزاری کدامند؟ کیف پول های دیجیتالی و کیف پول های موجود در صرافی‌ ها
مزایا ولت نرم افزاری در دسترس بودن، امکان ترید در کم ترین زمان و کارمزد پایین
معایب ولت نرم افزاری امکان هک و در دسترس بودن
قیمت کیف پول نرم افزاری چقدر است؟ رایگان

معایب ولت نرم افزاری

همانگونه که هر چیزی که در دنیا مزایایی دارد دچار معایبی نیز می باشد. این قضیه در ولت نرم‌ افزاری نیز صدق می کند. شما با داشتن کیف پول های نرم افزاری هر آن باید منتظر ربوده شدن پول های خود باشید و با کمترین زمان ممکن امکان از دست دادن آن ها را دارید. البته نوع سرمایه گذاری شما در کیف پول ها نیز می‌ تواند حائز اهمیت باشد و از این قضیه شما را محفوظ کند.

در واقع در کیف پول های دیجیتالی شما با انتخاب یک شرکت بسیار مناسب از لحاظ ایمنی می توانید ارزهای دیجیتال خود را بسیار ایمن تر کنید و در صرافی ها نیز با انتخاب صرافی مناسب می توانید این عمل را به خوبی پوشش دهید و این عیب را کنار بزنید.

امکان هک

در واقع این کیف پول ها امکانات بسیار بالایی را دارند. البته با توجه به نوع کیف پولی که شما انتخاب می کنید درصد امنیت آن نیز تغییر می‌ کند. اما ناگفته نماند که بهترین صرافی ها و همچنین بهترین کیف پول های دیجیتالی نیز همیشه در خطر از بین رفتن امنیت خود هستند و هکر ها می‌ توانند این لایه امنیتی را کنار بگذارد و ارزهای دیجیتال شما را از شما بدزدند. البته راهکار این قضیه می تواند انتخاب صرافی مناسب یا کیف پول دیجیتال مناسب باشد که شما را از این لحاظ ایزوله کند و خیال شما از این بابت راحت باشد.

در دسترس بودن

به همان اندازه که در دسترس بودن این کیف پول ها می تواند یک مزیت باشد می تواند معایبی نیز داشته باشد‌. در واقع با در دسترس بودن این کیف پول ها شما امکان ورود به افرادی که به شما نزدیکی خاصی دارند را می دهید و می توانند با داشتن رمز های شما بدون اطلاع قبلی شما وارد این کیف پول ها شوند و کیف پول های شما را به تاراج ببرند و برای از بین رفتن این مشکل شما می توانید از برنامه گوگل اسنتیکیتور استفاده کنید که یک برنامه کاملا ایمن و دارای کد های یکبار مصرف هر ۲۰ ثانیه ای می باشد. از این لحاظ نیز شما می توانید امنیت حساب خود را بالا تر ببرید.

قیمت کیف پول نرم افزاری چقدر است؟

قیمت کیف پول نرم افزاری چقدر است؟

از آن جایی که کیف پول های سخت افزاری با قیمت های مختلفی در بازار قابل عرضه می باشند. باید گفت که در ولت نرم افزاری شما بدون دادن هیچ گونه پولی می توانید به این کیف پول ها ورود پیدا کنید. البته ناگفته نماند که این گونه کیف پول ها شاید در نگاه اول شما پولی دریافت نکنند اما در واقع با هرگونه سرمایه ای که وارد این گونه کیف پول ها می شود و مدت زمانی که در آن ها دست نخورده باقی می مانند می تواند مزیت بسیار خوبی برای شرکت مورد نظر باشد.

همچنین از لحاظ کارمزد این کیف پول ها می تواند بسیاری از پول های مورد نظر خود را ساپورت کند. در واقع کیف پول های دیجیتالی کاربرد های بسیار سنگین تری از کیف پول های صرافی می‌ گیرند و شاید جالب باشد که ترید بر روی کیف پول های دیجیتالی نیز صرفه اقتصادی ندارد و تنها جایی که می توانید ترید را با کارمزد بسیار پایین انجام دهید همان صرافی ها می باشد.

برای خرید والت نرم افزاری چه کاری باید انجام داد؟

برای خرید والت نرم افزاری چه کاری باید انجام داد؟

برای خرید ولت های نرم افزاری شما نیاز به هیچگونه پولی ندارید بلکه این کیف پول ها همگی رایگان می باشند و شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که دانش استفاده از این نوع کیف پول ها را داشته باشید. این نوع کیف پول ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند که این دو دسته کیف پول های دیجیتالی و کیف پول های صرافی هستند. باید گفت کیف پول های دیجیتالی صرافی‌ ها می باشند و هیچ گونه پولی از شما دریافت نمی کنند.

در واقع سود این گونه کیف پول ها از کارمزد تراکنش هایی است که شما در آن جا انجام می دهید و به صورت گسترده این کار می‌ تواند سود خوبی برای صرافی‌ ها داشته باشد و همچنین کیف پول های دیجیتالی این گونه هستند. البته توصیه می شود که در کیف پول های دیجیتالی به طور قطع ترید انجام نشود زیرا کارمزد های بسیار بالایی دارد.

نحوه استفاده از ولت نرم افزاری

امروزه هر فرد که در بازار ارزهای دیجیتال یا همان کریپتوکارنسی مشغول به کار است باید بداند که استفاده از کیف پول های دیجیتالی یک امر کاملاً واجب است و برای استفاده از این کیف پول باید آموزش‌ هایی ببیند. در واقع استفاده از ولت نرم افزاری بسیار متفاوت‌ تر از کیف پول سخت افزاری می باشد. در کیف پول های نرم افزاری شما با ایجاد یک حساب در صرافی ها و یا ایجاد یک حساب در کیف پول های دیجیتالی می توانید حساب مختص به رمز ارز مورد نظر را ایجاد کنید و کیف پول آن را در آن جا طراحی کنید.

البته منظور از طراحی پیچیدگی نیست و بر عهده صرافی می باشد و شما فقط با چند کلیک ساده می توانید کیف پول خود را طراحی کنید. آموزش های لازم جهت درست کردن کیف پول در قالب کلمات قابل بیان نیست. زیرا باید به صورت تصویری انجام گیرد اما به صورت کلی باید گفت که طراحی کیف پول ها بسیار ساده می باشد ولی به دقت بسیار بالایی نیاز دارد.

لیست قیمت ولت های نرم افزاری

در واقع ولت نرم افزاری هیچ گونه پولی را دریافت نمی‌ کنند و به صورت کلی باید گفت که هیچ گونه شرکت و یا صرافی در ازای ایجاد کردن کیف پول برای شما از شما پول دریافت نمی‌ کند، بلکه شما را تشویق به سرمایه گذاری در صرافی خود می کند که این گونه توانسته اند پول های شما را در نزد صرافی و کیف پول دیجیتالی خود نگه دارند.

همانطور که می‌ دانید ولت نرم افزاری تنها برای دسترسی شما به ارزهای دیجیتال می باشند و یک حساب داخلی برای اثبات این که شما ارزهای دیجیتال را در آن نگهداری می کنید می باشند. باید گفت که هیچ گونه پولی برای ایجاد این گونه کیف پول‌ ها از شما دریافت نمی‌ شود و هر شرکتی که از شما پولی برای آن دریافت کند کلاهبرداری و غیرقابل اطمینان می باشد.

بهترین ولت نرم افزاری چیست؟

از آن جایی که ولت نرم افزاری بسیار گسترده می باشند و شرکت ها و همچنین صرافی های مختلفی در آن ها اقدام به تولید کیف پول کردند. باید گفت که ما به چندین نام بزرگ اشاره می‌ کنیم و اشاره نکردن به نام های دیگر دلیلی بر ضعیف بودن آن ها نیست. باید گفت که در کیف پول های دیجیتالی می توان به کیف پول هایی مانند تراست ولت، کوینومی و اتمیک اشاره کرد که شعار آن ها امنیت است.

این ولت های نرم افزاری بسیار در برابر ارزهای شما امنیت ایجاد می‌ کنند. همچنین ضمانت آن ها را به شما می دهند. در مورد صرافی‌ ها نیز می‌ توان به معتبر ترین آن ها اشاره کرد که صرافی های بایننس، کوکوین و اوککس می باشند.

فروش ولت نرم افزاری

شاید بهتر باشد که برای این تیتر نام دیگری بگذاریم و به جای فروش ولت نرم افزاری بگوییم که کدام کیف پول های نرم افزاری چگونه توانستند رتبه های بالاتری کسب کنند و اعتماد مردم را بیشتر به سمت خود جلب کنند؟ در واقع کیف پول های دیجیتالی بسیاری در حال فعالیت می باشند که از این تعداد اندکی توانستند اعتماد مردم را کسب کنند که نام آن ها در این مقاله به کرات آورده شده است و درباره صرافی‌ ها باید گفت که صرافی های معتبر همیشه کیف پول های معتبر دارند.

شما می‌ توانید با نگاهی به گذشته صرافی تشخیص دهید که چقدر در برابر سرمایه های شما ضمانت ایجاد می‌ کنند. در واقع صرافی هایی مانند بایننس که در گذشته دچار حمله هکر ها شده‌ اند و حساب‌ های مردم در آن ها خالی شده است خود را موظف دانستن این حساب‌ ها را دوباره به مردم برگرداند و در همین زمان این عمل باعث می شود که شما به این گونه صرافی‌ ها و یا همچنین کیف پول های دیجیتالی اعتماد کنید. این قضیه برای کیف پول کوینومی نیز پیش آمده است و همه دارایی ها را به افرادی که در این کیف سرمایه‌ گذاری کردند بازگردانده است.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانیان

از آن جایی که کشورمان ایران توسط کشور های دیگر دچار تحریم شده است در دنیا ارزهای دیجیتال نیز کیف پول ها و صرافی های معتبر کشور مان را تحریم کردند و در واقع می‌ توان گفت که بهترین کیف پول ها برای ایرانیان همان کیف پول های بزرگ دنیا می باشند. درست است که آن ها ایران را دچار تحریم کردند اما بهترین ایده استفاده از فیلتر شکن می‌ باشد که سرمایه‌ های شما در امنیت باشند.

زیرا در کیف پول های نا معتبر دیگر که ایران را تحریم نکرده‌ اند سرمایه گذاری خیلی خطرناک می باشد. البته در حال حاضر تراست و کوینومی کشور مان را تحریم نکرده اند ولی صرافی ها همگی ما را در لیست تحریم خود گذاشته اند.

تفاوت کیف پول سخت افزاری با نرم افزاری در چیست؟

ولت نرم افزاری و سخت افزاری تفاوت‌ های بسیاری با هم دارند اما می‌ توان به بزرگ‌ ترین تفاوت های آن ها یعنی امنیت و همچنین سرمایه گذاری اشاره کرد. در واقع شما برای سرمایه گذاری بلند مدت باید به ولت های سخت افزاری و برای نوسان گیری به ولت نرم افزاری مراجعه کنید.

سوالات متداول

وب سایت نصب تراست والت برای کامپیوتر چیست؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که برای نصب پنج گیگابایت فضا ذخیره‌ سازی و چهار گیگا بایت رم نیاز دارید. سپس به وب سایت bluestacks.com بروید و بر روی آیکون دانلود بزنید.

کیف پول کوینومی چیست؟

یک ولت نرم افزاری رمزنگاری محبوب است که توانایی ذخیره بیش از ۵۰۰ رمز ارز را در خود دارد و یکی از امن ترین کیف پول های بازار کریپتوکارنسی می باشد.

آموزش ساخت کیف پول ارز دیجیتال در کدام اپ موجود است؟

خوشبختانه کلیپ های آموزشی بسیاری در رابطه با این موضوع موجود می باشند و شما با مراجعه به آپارات و یوتیوب می توانید بهترین آموزش ها را مشاهده کنید.

زمان انتخاب بهترین ولت نرم افزاری بیت کوین باید به چه مواردی توجه کنیم؟

رابط کاربری ساده، پشتیبانی و توسعه مستمر، امنیت بالا و امکان کنترل کلید خصوصی.

از ویژگی های بارز ولت کوینومی چیست؟

قابلیت مبادله در کیف پول یعنی شما بدون این که ارزهایتان را از کیف پول تان خارج کنید می توانید یک رمز ارز را با ارز دیجیتال دیگری مبادله کنید.

عیب های ولت نرم افزاری چیست؟

نیاز به آپدیت و به روزرسانی و همچنین امکان آلودگی به بد افزار ها از مزایای اصلی آن می باشد.

ولت نرم افزاری بر روی چه دستگاه هایی قابل اجرا است؟

این کیف پول ها بر روی تمامی دستگاه ها چون: لپ تاپ، تلفن همراه هوشمند و کامپیوتر قابل اجرا است.

قیمت ولت نرم افزاری چقدر است؟

اول از همه باید بدانید ولت های نرم افزاری چند نوع می باشند و این کیف پول ها قیمت ندارند و بدون قیمت می توان آن ها را داشت.

برای نوسان گیری باید به کدام ولت ها مراجعه کرد؟

ولت نرم افزاری مختص نوسان گیری می باشد.

ولت نرم افزاری به چند دسته تقسیم می شود؟

کیف پول های دیجیتالی و کیف پول های صرافی ها.

کدام کیف پول ها راحت تر هک می شوند؟

ولت نرم افزاری امنیت پایین تری نسبت به ولت سخت‌ افزاری دارد.

تفاوت بارز ولت نرم افزاری و سخت افزاری در چیست؟

تفاوت اصلی این دو مربوط به امنیت می باشد زیرا امنیت ولت نرم‌ افزاری نسبت به سخت‌ افزاری بیشتر است.

کارمزد ولت نرم‌ افزاری و سخت‌ افزاری چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

باید بدانید که ولت سخت افزاری کارمزد بیشتری را دریافت اما در قبال کارمزد بیشتر امنیت بیشتری را ایجاد می‌ کنند.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال صرافی چیست؟

صرافی بایننس.

بهترین ولت نرم افزاری کدام است؟

تراست والت در بین ولت نرم‌ افزاری جز بهترین ها می باشد.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها