تبلیغات
ماینر s9j چیست؟ استخراج

ماینر s9j چه ارزهایی را استخراج می کند؟ بررسی مشخصات و قیمت خرید

  • توسط asie
  • 20 دقیقه

در واقع واژه ماینر به معنا استخراج کردن است البته به صورت کلی معنی استخراج را می دهد اما این به معنی معدنچی می‌ باشد. کسانی که در این حوزه فعالیت دارند بسیار باید جانب احتیاط را رعایت کنند این دستگاه ماینر s9j از شرکت بیت مین می باشد. ماینر s9j یکی از بهترین دستگاه ماینر و پر قدرت ترین دستگاه های این شرکت است. این دستگاه ماینینگ با الگوریتم پردازشی sha-256 امکان استخراج ارز بیت کوین را دارد و حداکثر هش ریت آن ۱۴ می باشد.

ماینر s9j چیست؟

ماینر s9j چیست؟

این دستگاه ماینر s9j از یک شرکت بسیار پر قدرت از چین تولید می شود و در میان ماینر های بیت کوین یکی از پر فروش ترین ها و بهترین ماینر بیت کوین نیز می باشد. دستگاه ماینر s9j از لحاظ قدرت پردازشی نماینده نسبت به ماینر های هم رده خود از شرکت های مختلف بهتر و از لحاظ قیمتی نیز به صرفه تر می باشد. این ماینر دارای سه برد با ۱۸۹ تراشه است که بر روی هر برد شصت و سه چیپ وجود دارد.

برای ارتباط این ماینر با اینترنت باید از یک کابل رابط استفاده کرد که این کابل رابط ethernet نام دارد. ماینر s9j از لحاظ حجم نیز حجم قابل تحملی دارد و به راحتی در یک خانه مسکونی نیز قابل استفاده می باشد. وزن آن هم ۴.۲ کیلو است و مصرف برق ماینر ۱۳۵۰ مگاوات می باشد. همچنین از لحاظ ابعاد ۳۵۰ در ۳۵ در ۵۸ است.

برای خرید ماینر s9j چه کاری باید انجام داد؟

امروز برای خرید دستگاه های ماینر باید دید که در چه کشوری زندگی می کنیم. در کشور ایران خرید و فروش انواع ماینر ها مانعی ندارد. شما می‌ توانید به خرید ماینر s9j آکبد از طریق فروشگاه های اینترنتی به صورت کاملا قانونی بپردازید. البته نه فقط ماینر s9j بلکه همگی آن ها را می توانید به صورت قانونی خریداری کنید اما پس از وصل کردن ماینر به شبکه برق شما اگر مجوز کار با ماشین را داشته باشید مانعی ندارد.

اما اگر بدون مجوز اقدام به استخراج ارزهای دیجیتال کنید از لحاظ قانونی شما دچار عملی خلاف با قوانین حاکم بر کشور شده‌ اید. پس از شناسایی شما به عنوان استخراج کننده می‌ توانند شما را مجرم شناخته و در ازای آن دستگاه ماینر شما را مصادره و شما را محتمل یک جریمه میلیونی کنند.

صدای ماینر s9j آزار دهنده است؟

هر ماینری برای استخراج بیت کوین دارای صدا می باشد البته این صدا بسته به نوع ماین کردن و فشاری که حاکم بر دستگاه است و نوع دستگاه قابل نوسان است. صدایی که از ماینر s9j خارج می شود یک صدای کاملاً گوش خراش می باشد. اگر شما بخواهید این گونه ماینر را در خانه نگه داری کنید حتماً باید آن را در جایی نگه دارید که صدای آن شما را آزار ندهد و یا باید از صدا گیر حلزونی برای ماینر s9j استفاده کنید.

کار صدا گیر حلزونی کاهش صدا دستگاه و تامین هوا ورودی و خروجی برای هشبرد های ماینر می‌ باشد. از لحاظ عددی هم تولید صدا و نویز این نوع دستگاه 76 دسی بل می باشد. پس باید به خاطر داشته باشید پس از خرید این دستگاه اگر اقدام به ماین غیر قانونی کنید حتماً باید برای صدا این دستگاه یک فکر اساسی بکنید اگر تعداد دستگاه ها در یک خانه بالا تر برود صدا آن می تواند غیر قابل تحمل تر بشود.

قیمت ماینر s9j چقدر است؟

قیمت ماینر s9j چقدر است؟

در حال حاضر و در همین لحظه شما برای خریدن این دستگاه ماینر باید به بهترین قیمت در بهترین سایت ها دسترسی پیدا کنید زیرا اگر اقدام به خرید این دستگاه از فرد خاصی بکنید و از قیمت آن اطلاعی نداشته باشید به هر قیمتی این دستگاه را می‌ تواند به شما بدهند و آنگونه که مشخص است خرید و فروش ماینر s9j در ایران غیر قانونی می‌ باشد. شما می توانید با خرید از یک سایت مطمئن در اینترنت بهترین قیمت را برای ماینر s9j استوک و آکبند بپردازید و یک ماینر نو و سالم را دریافت کنید.

در حال حاضر قیمت در حال معامله این دستگاه در محدوده ۱۸ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان می باشد که بسته به نوع چیپ های داخل آن این قیمت در حال نوسان می باشد البته نوسان قیمتی در این دستگاه به قیمت دلار هم ربط دارد. در نهایت می توان گفت قیمت ماینر s9j دست دوم ۱۸ تا ۱۹ میلیون تومان می باشد.

ماینر s9j چه ارزهایی را استخراج می کند؟

هر ماینری بسته به نوع آن می تواند از یک یا چند ارز پشتیبانی کند و در صورت صلاح دید فرد نگه دارنده آن و با توجه به نوسانات قیمتی در بازار رمز ارز در هر بازه زمانی یکی از این ارزها را استخراج کند. همانطور که از الگوریتم این دستگاه پیدا است این دستگاه علاوه بر بیت کوین قادر است تمامی ارزهایی که دارای الگوریتم sha-256 هستند را ماین کند. اگر بخواهیم به این گونه اظهارات پردازیم تعداد آن ها به جز بیت کوین ده ارز می باشد.

پس بنابراین با تنظیم این دستگاه بر روی ارزهای دیگر و با کاهش سختی استخراج آن به راحتی می‌ توانید ارزهای دیگر را هم استخراج کنید. البته مقدار ارزهای استخراج شده در این دستگاه در ارزهای مختلف متفاوت است. چند تا از ارزهایی که به غیر از پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین در این دستگاه ماین می شوند عبارتند از: ارز unb ارز dem، ارز acoin، ارز bch و ..‌‌‌‌‌. .

مشخصات ماینر s9j چیست؟

مشخصات ماینر s9j چیست؟

اگر بخواهیم به صورت تخصصی نگاهی کلی به ماینر s9j داشته باشیم باید به اولین چیزی که می پردازیم مقدار خالص درآمد این ماینر می باشد. ماینر s9j به طور میانگین در طول روز می‌ تواند ۳ دلار را استخراج کند که با نوسان ارزهای دیجیتال این مقدار دستخوش تغییر است. اما مشخصات فنی این دستگاه برای کسانی که اقدام به استخراج بیت کوین می کنند، می تواند بسیار جذاب باشد. پاور ماینر s9j هزار و هشتصد می باشد.

این دستگاه از ۲۸ چیپ نانو متری از دو فن برای تهویه هوا و توان مصرفی حدود ۱۸۰۰ وات یک معیار مناسب برای استخراج ارز می باشد‌ از لحاظ حجمی ماینر s9j دارای وزن ۴۲۰۰ گرمی می باشد و از سه برده ۱۸۹ تراشه تشکیل شده است. از لحاظ قیمتی هم نسبت به دیگر دستگاه های ماینر نسبت به استخراج ارز یک دستگاه منطقی به شمار می آید‌.

ماینر s9j چند آمپر است؟

دستگاه ماینر s9j با توجه به میزان برابر ورودی که در آن وجود دارد دارای ۱ آمپر مشخص است که با توجه به کارکرد آن در طول ۲۴ ساعت شبانه روز این ولتاژ ورودی در این آمپر مشخص می شود. در حال حاضر دستگاه ماینر s9j برق ورودی ۱۲۰ تا ۲۴۰ ولت را پشتیبانی می کند که مصرف برق آن ۱۳۵۰ وات می باشد و از لحاظ توان مصرفی این میزان ورودی و مصرف برق برای سیستم های خانگی یک توان بالا می باشد. اگر اقدام به ماین کردن با این دستگاه در منازل بکنید قطعاً با نوسانات بسیار بالای آن شما شناسایی و جریمه خواهید شد.

محاسبه مصرف برق ماینر s9j

مصرف روزانه دستگاه ماینر s9j به این بستگی دارد که شما در طول روز این دستگاه را چقدر روشن نگه دارید که با وجود پیشرفت علم و همچنین صنعت ماینینگ امروزه بسیاری از کاربران با روشن نگه داشتن ۲۴ ساعته دستگاه ها و تعمیر و نگهداری مناسب از آن ها استفاده می کنند. اما برای به دست آوردن مصرف روزانه این دستگاه باید در نظر داشت که این دستگاه در طول روز توان مصرفی حدود ۱۸۰۰ وات دارد.

برای به دست آوردن میزان مصرف آن در یک ماه باید این تعداد توان مصرفی را تقسیم بر ۱۰۰۰ و همچنین در ۲۴ ساعت شبانه روز و تعداد روز ها ضرب کرد تا به مقدار آن برسیم. با یک حساب ساده به عدد ۹۷۲ خواهیم رسید که اگر دستگاه شما به صورت شبانه روزی در حال استخراج ارز باشد، کمتر و یا بیشتر این مقدار به صورت ماهانه برای شما ثابت است.

درآمد ماینر s9j چقدر است؟

درآمد ماینر s9j چقدر است؟

در مورد این که یک ماینر چه میزان درآمدی در طول یک روز و یا در طول یک ماه دارد پارامتر های زیادی وجود دارد که می‌ تواند این درآمد را تغییر دهد. پارامتر هایی از جمله میزان کارکرد ماینر در طول روز و یا این که در زمان استخراج ارز ایکس قیمت آن چقدر می باشد. همه این پارامتر ها دست به دست هم می دهند که درآمد یک ماینر را تغییر دهند.

می توان به صورت کلی در مورد یک ماینر اعداد را بررسی کرد و یک عدد از آن گرفت. در مورد ماینر s9j باید گفت که این ماینر به صورت روزانه درآمدی معادل ۳ دلار دارد که با ضربات در طول روز های ماه می توان گفت که این ماینر در هر ماه ۹۰ دلار درآمد خالص دارد. این ۹۰ دلار با تغییر قیمت رمز ارز مورد نظری که از آن استخراج می شود قابل تغییر می باشد.

آموزش راه اندازی ماینر s9j

تقریبا می‌ توان گفت راه اندازی همه ماینر ها به یک شکل است. با اندکی تفاوت که نسبت به ارز قابل استخراج آن و هش ریت آن دارد. نحوه نصب ماینر s9j و همچنین نحوه نگهداری این ماینر به صورت کلی این است که این ماینر را پس از خرید می توان با وصل کردن به یک سیستم کاملاً بررسی شده و یک اینترنت پر سرعت بدون نوسان و همچنین وصل کردن آن با یک کابل مخصوص به دستگاه راه اندازی کرد.

همچنین باید گفت که حتما کیف پول و دیگر لوازم مورد نیاز برای یک معاینه را باید داشته باشیم زیرا پس از استخراج هر نوع رمز ارزی ماینر باید آن را به یک کیف پول انتقال داد اما نحوه نگهداری آن باید با دقت بسیار فراوان باشد. همیشه باید چند نماینده را چک کنیم، روغن مناسب در دستگاه بریزیم و از کابل مناسب برق استفاده کنیم‌. اگر غیر این عمل کنیم دچار سه عامل چون: کم شدن عمر دستگاه، بالا رفتن هزینه مصرف برق و کاهش میزان سرعت استخراج ماینر برای از بین رفتن ماینر a9j می شویم.

آپدیت ماینر s9j را از کجا تهیه کنیم؟

آپدیت ماینر s9j را از کجا تهیه کنیم؟

برای آپدیت کردن ماینر s9j شما نیاز به یک اینترنت پر سرعت دارید. همچنین باید در زمان آپدیت کردن ماینر هیچ گونه قطعی برقی وجود نداشته باشد زیرا با قطع شدن حتی یک ثانیه ای برق با فشار فراوانی که روی چیپست های ماینر می آید معاینه شما در آستانه خاموش شدن همیشگی قرار می گیرد و یا هزینه تعمیر آن دیگر به صرفه نخواهد بود زیرا فن ها و همچنین چیپ های آن آسیب های جدی دیده اند.

فقط در یک صورت ماینر شما هنگام آپدیت به سلامت آپدیت می شود که هیچ نقصی در قطعی اینترنت و برق تا پایان آپدیت صورت نگیرد. برای تهیه آپدیت های جدید هر نوع ماینری باید به شرکت مخصوص آن مراجعه کرد که در مورد ماینر s9j شما باید به شرکت بیت مین مراجعه کنید و در صورت قرار گرفتن آپدیت بر روی سایت آن را آپدیت کنید.

تاریخ عرضه این ماینر چه زمانی بود؟

عمر ماینر های فعلی و ماینر های مناسب که در حال حاضر قابل استفاده می باشند بیش از سه سال نیست. ماینر بیت مین s9j در تاریخ آگوست ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد البته شرکت بیت مین یکی از قدرتمند ترین و معتبر ترین شرکت تولیدات ماینر است. بعد از آن نیز این شرکت مجدد برای تولید این ماینر اقدام کرد زیرا بازدهی و فروش این ماینر بالا بوده است.

ابعاد این ماینر معمولا چقدر است؟

همانطور که در توضیحات گذشته این مقاله گفته شد ابعاد این ماینر بسیار بزرگ نیست و جز ماینر های سایز کوچک به حساب می آید. اگر به صورت عددی بخواهیم بگوییم این ماینر در ابعاد 135×158×350mm می باشد که دارای یک ماینر یک بعد مناسب است. از لحاظ حجمی نیز وزن این ماینر ۴۲۰۰ گرم می باشد.

آکستیک کردن صدا برای ماینر s9j

آکستیک کردن صدا یا به صورت معمولی تر خفه کردن صدا نام دارد. برای از بین بردن صدا ماینر ها راه های مختلف و بسیار زیادی وجود دارد و این راه ها برای یک یا چند نوع خاص ماینر نیست بلکه برای همه ماینر ها جواب می دهد. یکی از این راه ها راه اندازی این ماینر ها در زیر زمین می باشد که البته باید دما هوا را در نظر گرفت که با گرم تر شدن هوا امکان سوخته شدن ماینر ها بالا نرود.

یکی دیگر از این راه ها دور کردن مزرعه فارم شما از شهر می باشد و این عمل حتماً باید با مجوز قانونی صورت گیرد. همچنین یکی دیگر از راه ها که یک راه بسیار منطقی است عایق کردن اتاق ماینر ها می باشد که راه های مختلفی برای عایق کردن یک اتاق از صدا وجود دارد. در نهایت استفاده ازصدا گیر حلزونی هم گزینه بسیار مناسبی می باشد که شما می توانید یکی از این راه ها را امتحان کنید.

مراقبت های ماینر s9j شامل چه مواردیست؟

مراقبت های ماینر s9j شامل چه مواردیست؟

برای مراقبت کردن از یک ماینر باید چند نکته اساسی را در نظر گرفت آن هم این است که همیشه باید ماینر s9j و دیگر ماینر ها در دما مناسبی از هوا قرار بگیرند که فن های آن ها برای تهویه هوا داخل ماینر هوایی گرم را داخل ندهند. البته باید در نظر داشت که همیشه برق و اینترنت نماینده ها به صورت مناسب در اختیار آن ها باشد و همچنین رطوبت هوا اطراف ماینر s9j به اندازه کافی باشد.

به صورت کلی برای نگهداری و ماندگاری ماینر s9j باید در نظر داشت محیط آن شامل تهویه مناسب باشد که گرد و غبار به آن محیط وارد نشود زیرا عمر برد های سیستم الکترونیکی به نما کاری آن بسیار وابسته است. بی تردید بهترین گزینه سخت افزاری پیش رو برای ماینینگ بیت کوین همین دستگاه ماینر می باشد. این دستگاه بهترین عملکرد را نسبت به دستگاه های دیگر در مقابله با توان برق مصرفی دارد.

جایزه ماین کردن با ماینر s9j چیست؟

جایزه در ماینر ها همان درآمد آن ها است. به این صورت که شما با در اختیار گذاشتن یک سیستم به شبکه بلاک چین این امکان را فراهم کردید که بلاک این رمز ارز بزرگ و بزرگ تر شوند و هرچه سیستم شما در اختیار شبکه بلاک باشد میزان پاداش شما نیز متفاوت خواهد بود. این پاداش ها همان ارزهای دیجیتالی هستند که امروزه زیادی اسم های آن ها را شنیده ایم به همین دلیل است که درآمد ماینر ها بسته به نوع صعوی یا نزولی بودن بازار دائماً در حال تغییر است.

خنک کننده ماینر s9j

برای خنک کردن ماینر s9j، t9 و دیگر ماینر ها نیاز به دستگاه خنک کننده یا به عبارتی فن خنک کننده ماینر می باشد‌ که این فن ها در قیمت ها و مدل های مختلف در بازار های اینترنتی و حضوری موجود و قابل سفارش می باشند. به عنوان مثال می توان از اپلیکیشن دیجی کالا و دیگر سایت های اینترنتی ایرانی و خارجی فن خنک کننده در برند های بسیار پرطرفدار را خریداری کرد.

فن خنک کننده دستگاه ماینر 120 میلی‌ متری مدل Antminer S9j Avalon یکی از به صرفه ترین و پر کاربرد ترین فن های خنک کننده می باشد که معمولا برای تمامی ماینر ها قابل استفاده می باشد. مشخصات آن 6000 دور در ثانیه، ابعاد 120 میلی متر، توان مصرفی 2.7 آمپر و سوکت اش 4 پین می باشد. همچنین قیمت خنک کننده ماینز s9j نیز 470 هزار تومان است.

کم کردن صدای ماینر s9j

اول از همه باید بدانید که صدا زیاد ماینر s9j و دیگر ماینر ها به دلیل مکیدن هوای خارج و خارج کردن هوای گرم از داخل این دستگاه می باشد. اما خوشبختانه راه های بسیاری برای کم کردن صدا ماینر ها وجود دارد که در سطر بعدی به آن اشاره خواهیم کرد.

1- با در نظر گرفتن هوا و دما مناسب می توان دستگاه را در زیر زمین راه اندازی کرده ک صدا کم تری از آن به گوش افراد برسد.

2- راه حل دوم این می باشد، اتاقی که در آن دستگاه ماینر s9j وجود دارد را عایق کنید تا از افزایش صدا جلوگیری کند.

3- استفاده از صدا گیر حلزونی برای ماینر مورد نظر که این صدا گیر نقش بسزایی در کاهش تولید صدا دارد‌.

5 فروشگاه برتر برای فروشنده و خریداران ماینر s9j

5 فروشگاه برتر برای فروشنده و خریداران ماینر s9j

باید گفت که خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت دسترسی تمامی افراد به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیار آسان می باشد به همین منظور فروشگاه های بسیاری برای خرید و فروش ماینر s9j و همچنین ماینر s9j pro وجود دارند.

رادین ماینر

یک آنلاین شاپ بسیار معتبر می باشد که تمامی علاقه مندان به دستگاه های ماینر به این فروشگاه بزرگ سر زده اند. دفتر مرکزی رادین ماینر در جردن تهران واقع می باشد.

بیت مین ماینر

در این فروشگاه می توان به تمامی ماینر های مدل s دسترسی پیدا کرد. به عنوان مثال قیمت ماینر s9j 14 با کم ترین قیمت در بیت مین موجود می باشد و می توان اکثر ماینر ها را در این فروشگاه پیدا کرد. ‌‌

انت ماینر

در این فروشگاه قیمت تمامی ماینر های سری S وجود دارند. گفته شده است قیمت ماینر s9j در این فروشگاه بین ۹ تا ۱۰ میلیون تومان می باشد که این قیمت نسبت به فروشگاه های دیگر بسیار پایین و شک برانگیز باشد.

ایرسا بی تی سی

یکی دیگر از فروشگاه های معتبر برای خرید و فروش این ماینر ایرسا تی سی می باشد که قیمت دستگاه هایش نسبت به سایر فروشگاه ها بالا تر است.

زومیت

زومیت جز فروشگاه هایی می باشد که اکثر دستگاه های ماینر را در لیست فروشش دارد. قیمت ماینر s9j در زومیت ۱۹ میلیون تومان است. همچنین قیمت دستگاه ماینر s17 نیز در این فروشگاه ۱۲۰ میلیون تومان می باشد.

آیا داشتن این ماینر در ایران جرم است؟

باید گفت داشتن و استفاده از ماینر s9j در ایران با مجوز قانونی جرم محسوب نمی‌ شود اما اگر به صورت قاچاقی و بدون مجوز دولت راه اندازی و از آن کسب درآمد کنیم، جرم محسوب می شود‌.

سوالات متداول

سوالات متداول

آی پی گرفتن از ماینر s9j چگونه ممکن است؟

اول باید IP REPORTER را دانلود کرده، دوم سیستم و دستگاه را به یک مودم مشترک وصل کرده، سوم روی گزینه suitable for home servers کلیک کرده و بعد استارت را زده، چهارم دکمه IP Report را در روی دستگاه به مدت ۵ ثانیه نگه داشته تا دستگاه بوق بزند و در آخر آدرس آی پی ماینر s9j بر روی صفحه نمایش داده می شود.

قیمت دستگاه ماینر s11 چقدر است؟

قیمت آن بین ۲۸.۸۰۰.۰۰۰ تا ۳۴ میلیون تومان است.

تعداد کوین ها در ماینز s9j چقدر است؟

معمولاً بین ۴.۳۵ دلار در روز و ۱۳۰ دلار در ماه به استخراج دلار می پردازد. ‌

اصلی ترین راه برای کاهش صدای دستگاه ماینر s9j چیست؟

باید گفت راه های بسیاری برای کاهش صدا دستگاه های ماینر وجود دارد اما کاربردی ترین راه استفاده از صدا گیر حلزونی می باشد.

قیمت ماینر s9j 14 چقدر است؟

باید گفت که قیمت این دستگاه در اکثر سایت ها متغیر می باشد اما قیمتی بین ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

5/5 - (1 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها