تبلیغات
Safemoon آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی ارز دیجیتال Safemoon برای خرید و سرمایه گذاری

  • توسط zeinab
  • 18 دقیقه

امروزه افراد زیادی جهت کسب سود به واسطه استراتژی سرمایه گذاری های کلان شرکت ها و دیگر افراد به دنبال انجام عمل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نیز می باشند. افراد بسیاری در حال حاضر به دنبال ریسک کردن در این عرصه می باشند و با ارزهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کنند. آن ها ضرر های این کار را می پذیرند تا به سود های هنگفتی دسترسی پیدا کنند. ما در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به بررسی یکی از ارزها در بین 3900 ارز دنیا می پردازیم و تمامی اطلاعات مربوط به این ارز را برای شما در این مقاله قرار می دهیم. بررسی ارز Safemoon در این مقاله به طور کامل انجام می شود.

فهرست محتوا

ارز دیجیتال Safemoon چیست؟

ارز سیف مون یکی از ارزهای جدید می باشد که با سرعت زیادی رشد کرده است و این امر او را برای تریدر ها جذاب کرده است. تنها چند ماه از آمدن این ارز در بازار دیجیتالی نیز می گذرد اما در حال حاضر دارای سیر رشدی زیادی نیز می باشد. در حال حاضر این ارز نزدیک به 11000% رشد داشته است و این مقدار برای یک ارز رمز پایه نیز بسیار خوب می باشد. سیف مون یکی از ارزهای آلت کوین است و این ارز بنا شده بر روی سیستم بلاک چین نیز می باشد. این ارز با حضور خود در دسته کوین ها شباهت ها و تفاوت های بارز خود با بیت کوین را نشان می دهد. کارشناسان و تاسیس کنندگان این ارز آن را یک کوین نمی دانند و آن را یک توکن دیفای نیز می خوانند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

بهتر است بدانید که ما در این مقاله به شما مشاوره ای برای خرید این ارز نخواهیم داد و تنها به بررسی و جمع آوری اطلاعات این ارز نوپا می پردازیم تا شما بتوانید به راحتی و داشتن اطلاعات درست به خرید و فروش این ارز بپردازید. تمامی تریدر ها تحلیل های خود را برای خرید و فروش ارزها دارند و به نسبت تحلیل های انجام شده نیز به خرید و فروش ارزها فکر می کنند. درباره Safemoon در این بخش توضیحاتی بر مبنا خرید نیز ارائه نمی شود. اما قیمت ارز Safemoon و قیمت Safemoon در آینده و بهترین قیمت سیف مون در این مقاله برای شما بازگو خواهد شد.

 آینده ارز سیف مون در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز سیف مون در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

بهتر است بدانید که توسعه دهندگان این ارز برنامه هایی را برای این ارز نو پا در نظر گرفته اند. این ارز با این که به تازگی وارد دنیای ارزها شده است اما تا به امروز رشد بسیار خوبی را از خود نشان داده است. البته مقدار رشد آن در بازار ارزها به حد نساب نرسیده است. این ارز برای آینده خود در حال برنامه ریزی است و به دنبال نفوذ بیشتر در برخی از بازار های آفریقایی می باشد و به گستر تیم خود در این باره نیز توجه می کند. این ارز به دنبال راه اندازی بهترین کیف پول ارز دیجیتال و بازی های مربوطه نیز می باشد. این امر نشان دهنده آینده ای روشن برای این ارز نیز می باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

سیف مون نام خود را از عبارت SEFLEY TO THE MOON الهام گرفته است. این عبارت برای تریدرها نیز شناخته شده است و معنی آن رشد تا ماه نیز می باشد. بسیاری از توسعه دهندگان دوج کوین آن را ارزی با این عبارت می دانند و سیف مون نیز این امر را بر روی خود پیاده کرده است. این ارز تا به امروز به همه ثابت کرده است که رشد او بسیار نیز می باشد. این رمز ارز برای سال 2021 برنامه های زیادی را اجرا کرده است. همان طور که در قسمت قبل توضیح داده شد، این ارز به دنبال راه اندازی صرافی NFT و امن ترین کیف پول نیز می باشد. این ارز تا به امروز 25% گسترش نیرو داشته است و نماد Safemoon به شکل یک فضانورد و ماه می باشد.

برای ماینینگ Safemoon چه کاری باید انجام داد؟

برای ماینینگ Safemoon چه کاری باید انجام داد؟

بسیاری از تریدر ها بعد از سود های هنگفتی که از ارزها به دست آورده اند به دنبال ماینیگ کردن ارزها نیز می باشند. در حال حاضر یکی از ارزهایی که در دسته ارزهای قابل استخراج قرار دارد سیف مون نیز می باشد. باید بدانید که برای استخراج تمامی ارزها نیاز به سیستم کامپیوتری به همراه سخت افزاری قوی نیاز دارید که این عملیات تنها با داشتن اینترنت نیز انجام می شود. بهتر است بدانید که استخراج ارزها دارای مراحل زیادی می باشد. این ارز امروزه خود را در دسته نوسان گیر ها جای داده است و این امر کمی شک و شبه برای هلد کردن آن نیز به وجود آمده است.

جدول Safemoon

ما در این قسمت چکیده ای از اطلاعات این ارز را برای شما گرد آوری می کنیم تا در صورت نیاز از آن نیز استفاده کنید و تحلیل های لازم را انجام دهید.

موضوعارز SAFE MOON
تعداد توکن ها1.000.000.000.000.000
تعداد گسترش تیم این ارز 25%
مقدار فروش تا به امروز 11000%
صرافی برای خرید سیف مونصرافی پنکیک سواپ

ماینر های سیف مون کدامند؟

در دنیای امروزی پول های دیجیتالی نقش مهمی در سرمایه های زندگی افراد دارند و می توان گفت که تعداد تریدر ها در سرتاسر جهان رو به افزایش نیز می باشد. بهتر است بدانید که تا به امروز بسیاری از افراد به دنبال ماینر های مخصوص برای استخراج ارزهای مورد نظر خود می باشند. ماینر ها بسته به الگو های هر ارز متفاوت هستند. شما می توانید به راحتی به نسبت الگو ها و تحلیل های مورد نظر به استخراج این ارز بپردازید.

استخراج سیف مون با گوشی امکان پذیر است؟

برای استخراج ارزها باید به برخی از مراحل توجه داشته باشید و باید بدانید که استخراج ارزها وابسته به برخی از شرایط نیز می باشد. به یاد داشته باشید که برای استخراج ارزها نیاز جدی به اینترنت و کامپیوتری که دارای قدرت سخت افزاری زیادی می باشد دارید و تلفن همراه شما نمی تواند این حجم از قدرت را دارا باشد. شما می توانید با گوشی خود به انجام این عمل بپردازید اما سود زیادی در این راستا نمی کنید چرا که سود شما بسته به قدرت سخت افزار شما می باشد.

لزوم داشتن کیف پول برای Safemoon چیست؟

داشتن کیف پول یکی از ملزومات ارزها و ترید کردن نیز می باشد. باید بدانید که کیف پول ها حکم محلی برای نگه داری هلد ها و تراکنش های شما را دارد و شما به واسطه کیف پول می توانید ارزها را جابه جا کنید و به کیف پول افراد دیگر و یا به استخر ها برای استخراج و یا به صرافی ها نیز منتقل کنید. برای دانلود کیف پول Safemoon می توانید از طریق سایت های معتبر مربوط به این ارز نیز اقدام کنید.

ارز دیجیتال Safemoon قانونی است؟

ارز دیجیتال Safemoon قانونی است؟

در حال حاضر از نظر قانونی استخراج ارزها در ایران غیر قانونی می باشد و در صورت مشاهده افراد، مجازات سختی برای آن ها در نظر گرفته شده است. در ایران وجود و کار کردن با ارز دیجیتال ممنوع نمی باشد اما به طور کلی قانونی نیز نمی باشد. Safemoon ارز دیجیتال غیر قانونی ایران می باشد و این امر نه تنها برای این ارز بلکه برای دیگر ارزها نیز انجام می شود. دستگاه استخراج Safemoon در صورت دیده شدن، جرائم نقدی و دادگاهی دارد، چرا که در دین اسلام وجود این عمل حرام می اشد.

حکم شرعی Safemoon در ایران چیست؟

بهتر است بدانید که تا به امروز بیشتر فتوا ها بر پایه حرام بودن و غیر قانونی بودن این ارز بوده است. به گفته برخی از مرجع های تقلید این ارزها به واسطه قمار به دست می آیند و به همین دلیل آن را باطل می دانند. بهتر است بدانید که مراجع تقلید بر این باورند که دو طرف معامله مشخص نمی باشد و به همین دلیل ارزهای دیجیتال حرام می باشند. ارز Safemoon به تومان مانند قمار به دست می آید و ارز سیف مون یکی از حرام ها نیز می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید Safemoon کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید Safemoon کدام است؟

افراد زیادی بعد از کمی ترید کردن به دنبال راه اندازی سایت صرافی می باشند و به واسطه این امر شروع به فعالیت در صرافی های خودساخته می کنند. ما در این بخش برخی از معتبر ترین صرافی ها برای خرید سیف مون را به شما معرفی می کنیم. قیمت لحظه ای Safemoon در این بخش برای شما بازگو می شود.

صرافی پنکیک سواپ

این صرافی توسط سایت سیف مون معرفی شده است و این صرافی را برای خرید سیف مون نیز پیشنهاد می دهد. بهتر است بدانید که این صرافی از ابتدا کار ارز دیجیتال سیف مون شروع به فروش آن کرده است و این امر باعث اعتماد افراد زیادی به این صرافی می باشد. صرافی Safemoon دارای بستر شبکه انتقال Safemoon می باشد.

صرافی binance

توسعه دهندگان ارز سیف مون در مورد این صرافی قول داده اند که تا مارس سال 2021 به طور اختصاصی راه اندازی شود و شما به راحتی بتوانید از این صرافی خرید کنید و این نشان دهنده شروع قوی و با پشتوانه این ارز نیز می باشد. صرافی خرید Safemoon به زودی در سایت این ارز معرفی می شود و راه اندازی می شود.

صرافی bitlink

یکی دیگر از صرافی هایی که به فروش این ارز می پردازد می باشد. در حال حاضر صرافی های غیر متمرکز نیز برای فروش این ارز وجود ندارند و تعداد محدود آن ها در بخش های قبلی برای شما بازگو شده است پس از آن باید برای خرید این ارز از صرافی های متمرکز نیز استفاده کنید.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

در حال حاضر تنها یکی از صرافی ها در ایران این ارز را به لیست ارزهای خود اضافه کرده است و به خرید و فروش آن نیز می پردازد. صرافی بیت پین تنها صرافی می باشد که در حال حاضر اقدام به فروش این ارز کرده است. به یاد داشته باشید که این صرافی یکی از محصولات شرکت سنا ایمن مبادله می باشد که یکی از معتبر ترین شرکت ها در حوزه فناوری و اطلاعات و ارتباطات می باشد. این صرافی دارای مزیت های زیادی می باشد که یکی از آن ها ساده بودن مراحل ثبت نام کاربری نیز می باشد. اگر شما یک تریدر حرفه ای در زمینه کریپتو کانسی باشید و یا یک آماتور در زمینه ارزهای متفاوت می توانید با استفاده از این سایت به راحتی مشکلات خود را حل کنید.

آیا تعداد توکن های سیف مون محدود است؟

بهتر است بدانید که برخی از رمز ارزها دارای تعداد محدودی توکن می باشند و این امر باید تسلط تیم توسعه دهنده نیز تعیین شود. باید بدانید که برخی از تیم های توسعه دهنده در بین مبادلات تصمیم به تغییر تعداد توکن ها می کنند. تعداد توکن های این ارز 1,000,000,000,000,000 می باشد و یکی از ارزهای دارای توکن محدود داست.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

باید بدانید که یکی از مهم ترین عوامل داشتن پشتوانه های مالی و علمی فناوری می باشد که بر روی تمامی ارزها تاثیر مستقیم دارد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی ارزها مارکت کپ نیز می باشد که ارزش بازار وابسته به بازار ارزها است. باید بدانید که این ارز دارای مراحلی برای انجام توکن سوزی می باشد و این امر را به صورت دستی وارد می کنند و امکان دارد که این مورد روی این ارز تاثیراتی بگذارد.

منظور از توکن سوزی Safemoon چیست؟

منظور از توکن سوزی Safemoon چیست؟

بهتر است بدانید که سیستم توکن سوزی این ارز بسته به روش دستی نیز می باشد و این امر به جای سوزاندن مدام برخی از توکن ها به صورت کنترل شده به سوزاندن آن ها می پردازند و این امر برنامه ریزی می شود. بهتر است بدانید که سیف مون تمامی کاربران خود را از توکن سوزی ها با خبر می کند و با چیدن مکانیزمی کنترل شده قادر به دادن پاداش به کاربران خود نیز می کند.

در واقع سوزاندن توکن ها به کمک تیم پشتیبان سیف مون نیز انجام می شود و تیم پشتیبانی به دلیل دانستن کاربران از مقدار سوزش های توکنی نیز تمامی تعداد توکن ها را فاش می کنند. استخر طراحی شده توسط تیم سیف مون دارای دو مزیت می باشد، اولین مزیت آن شفاف سازی مراحل توکن سوزیم می باشد و دومین مزیت آن در این است که از خریداران و فروشندگان توکن های این ارز مالیات دریافت می کند و این مالیات را در صندوق نقدینگی برای ایجاد کف قیمت استفاده می کند.

جایزه ماین کردن سیف مون چیست؟

در حال حاضر افراد زیادی به دنبال ماین کردن ارزها می باشند چرا که تمامی افرادی که ماین می کنند از ارزی که استخراج می کنند کارمزد نیز دریافت می کنند. اصولا کارمزد های آن ها تعدادی از توکن ها می باشد. ماین ارز سیف مون کارمزدی برابر با چند توکن از خود ارز را دارد. نمودار Safemoon و حساب سیف مون برای ماین کردن مهم می باشد و دارای تحلیلات لازمه است.

مقایسه ارز دیجیتال Safemoon با دیگر رمز ارزها

ارزها دارای انواع متفاوتی می باشند و امروزه نزدیک به 2800 ارز دارای توکن می باشند. انواع Safemoon در این بخش با برخی از ارزهای دیگر نیز مقایسه می شود، چرا که برای سرمایه گذاری نیاز به اطلاعات لازمه دارید. این ارز جز ارزهای اولیه به حساب نمی آید اما به دلیل رشد بسیار زیادی که داشته است خود را به تریدر ها و افراد تازه وارد نشان داده است.

مقایسه ارز دیجیتال Safemoon با بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین یکی از امن ترین ارزها برای معاملات می باشد و در سیستم بلاک چین به طور اختصاصی ثبت شده است. باید بدانید که بیت کوین بر روی بلاک چین خود عمل می کند اما ارز سیف مون دارای زنجیره هوشمند بایننس می باشد که روی دیگر ارزها قرار دارد. ارز بیت کوین دارای کیف پول مربوط به خود می باشد و به واسطه این کیف پول بیت کوین برخی از معاملات را انجام می دهد.

مقایسه ارز دیجیتال Safemoon با اتریوم

ethereum یکی از مهم ترین ارزها در بازار پول دیجیتالی می باشد چرا که بسیاری از ارزهای توکن دار بر روی کیف پول و بلاک چین این ارز چیده شده اند و اگر روزی این ارز نابود شود تمامی رمز ارزها نیز نابود می شوند. سیف مون یکی از آن رمز ارزها وابسته به اتریوم می باشد. اتریوم در حال حاضر نه تنها این ارز را بلکه برخی از رمز ارزها را به واسطه خود وارد دنیای ارز کرده است.

مقایسه ارز دیجیتال Safemoon با دوج کوین

دوج کوین که به ارز شوخی تا جدی با نماد سگ شیبا می باشد و یکی از زیر شاخه های لاکی کوین و لاکی کوین یکی از زیر شاخه های لایت کوین و لایت کوین یکی از زیر شاخه های بیت کوین می باشد و این امر تفاوت را با ارز سیف مون مشخص می کند.

مقایسه ارز دیجیتال Safemoon با ترون

trx در حال حاضر یکی از مهم ترین ارزها می باشد و خود را جز ارزهای اصلی می داند، این ارز دارای پشتوانه مالی و فناوری قوی می باشد و بسیاری از تریدر ها به دلیل آینده معلوم این ارز آن را برای هلد انتخاب می کنند. ارز سیف مون در حال حاضر قابل مقایسه با این ارز نیست اما یکی از ارزهایی می باشد که قول آینده ای روشن تر از تمامی ارزها را داده است.

سوالات متداول

میزان رشد سیف مون تا به امروز چقدر بوده است؟

این ارز یکی از جدید ترین رمز ارزها در دنیای ارزها می باشد و تا به امروز رشد سعودی زیادی داشته است. این ارز در عرض چند ماه 11000 هزار درصد نیز رشد داشته است و این امر باعث جلب توجه آن شد.

زمان راه اندازی ارز سیف مون در چه تاریخی می باشد؟

این ارز در مارس 2021 وارد بازار شد و تا به امروز نزدیک به 2 میلیون کاربر را جذب خود کرده است و بر این باور است که تا پایان امسال یکی از بهترین ها می شود.

این ارز بر روی کدام بلاک چین بستر دارد؟

این ارز یک توکن دیفای می باشد که بر روی بستر بلاک چین بایننس اسمارت چین نیز قرار دارد و با شعار ایمن به سوی ماه در حال حرکت است.

مدیر عامل این ارز کیست و ارزش آن در آمریکا چقدر است؟

مدیر عامل این ارز جان کارونی می باشد و در حال حاضر ارزش این ارز زیر یک دلار آمریکا می باشد، اما مدیر عامل آن قول آینده ای خوب را داده است.

ویژگی برتر Safemoon چیست؟

هر کسی که توکن خود را بفروشد حدود 10% سود می گیرد و سپس این سود را در بین دارندگان این ارز نیز تقسیم می کند. این ارز در اینباره شباهتی با رمز ارز هوگو دارد.

عملکرد های این ارز برای هر معامله چیست؟

این ارز دارا عملکرد های خاص خود برای معامات است که به ترتیب جمع آوری نقدینگی، پاداش های استاتیک و توکن سوزی دستی می باشد.

دلیل پاداش استاتیک ارز Safemoon چیست؟

یکی از دلیل های این امر این است که امکان دارد افراد در دام تامین کننده نقدیگی apy بیافتند که منظور از تامین کننده نقدینگی توسعه عملکرد سالانه می باشد.

توکن سوزی دستی چه سودی برای کف قیمت دارد؟

هر چه نقدینگی بیشتر باشد به حفظ قیمت کمک بیشتری می کند و این امر باعث حفظ موقعیت کف قیمت نیز می شود.

هدف ارز سیف مون چیست؟

این ارز ادعا دارد که برای حل مشکلات دیگر رمز ارزها وارد بازار شده است و دارای آینده ای روشن نیز می باشد و در اصل برای نوسانات شدید قیمت های توکن وارد شده است.

خبر جدید ارز سیف مون چیست؟

به تازگی در توییتر تیم خود درباره صبر کردن برای بایننس لیست کردن خبر داده است و این خبر نشان دهنده تیم قوی این ارز می باشد.

آیا شعار سیف مون مانند دوج کوین می باشد؟

اسیف مون دارای شعاری همانند دوج کوین می باشد و به دنبال رشد زیادی هست و ایمن تا ماه را همانند دوج کوین منتشر کرده است.

مقدار پیشرفت این ارز در گسترش نیرو ها به چه صورت است؟

ارز سیف مون یکی از ارزهای موفق از زمان ورود خود بوده است و تا به امروز نزدیک به 25% نیرو های خود را گسترش داده است و به دنبال پیشرفت چشمگیر نیز می باشد.

ارز سیف مون برای نوسان گیری یا هولد مفید است؟

به دلیل سود 10 درصی خود و نحوه انجام برخی از عوامل برخی از تریدر ها آن را برای هولد نگه داشته اند و برخی از دیگ آن را برای نوسان گیری نیز نگه داشته اند.

رتبه ایمن ارز سیف مون به چند رسیده است؟

این ارز دارای پیشرفت زیادی بود است و در حال حاضر در رتبه ایمن 4.8 نیز قرار دارد و شما باید برای خرید با تحلیل های لازمه تصمیم بگیرید.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها