تبلیغات
بلاک استک آموزش ارزهای دیجیتال

آینده بلاک استک به همراه بررسی وایت پیپر stx

  • توسط zeinab
  • 15 دقیقه

ما در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به بلاک استک می پردازیم. در نظر داشته باشید که با گسترش دنیای ارز دیجیتال بلاک چین ها نرم افزار های غیر متمرکز بسیار مهمی شناخته می شوند که باید بدانید، بلاک استک نیز یکی از این اپلیکیشن ها محسوب می شود که قرار است در ادامه مطلب با آن بیشتر آشنا بشویم.

باید بدانید که این فناوری خود را اینگونه توضیح داده است که یک شبکه یا کانال از منابع باز و هم چنین خواستار توسعه دهی برای ایجاد فناوری های غیر متمرکز و قرار داد های هوشمند می باشد. در نظر داشته باشید که ما در ادامه این مطلب قرار است به سوال ارز بلاک استک چیست بپردازیم و آن را مورد بررسی دقیق قرار دهیم.

بلاک استک چیست؟

یکی از دلایل بدست آوردن امنیت بیت کوین توسط بلاک استک ها این می باشد که اثبات انتقال یا Proof of transfer را از او کسب کرده است. باید بدانید که یکی از مزیت های خوب این فناوری این می باشد که قرار داد های هوشمند را به صورت ایمن و واضح بنویسید و قادر باشید که آن ها را در یک شبکه غیر متمرکز گرد هم آورید. این فناوری اعلام کرده است که در حال حاضر بیش از 500 تیم را میزبان می باشد که این افراد فناوری های خود را بر روی بلاک استک در حال ساخت می باشند.

ویژگی ها و خصوصیات بلاک استک (stx)

یکی از توضیحاتی که در رابطه با این فناوری وجود دارد این می باشد که به مخاطبان این اجازه را می دهد که بتوانند کنترل و هم چنین مالکیت داده های ذخیره شده در اینترنت را در دست بگیرند. در نظر داشته باشید که بلاک استک برای جا انداختن مفهوم بلاک چین در تمامی شبکه های وب طراحی شده است. بزرگ ترین هدف آن این می باشد که با راه اندازی یک فناوری کامل برای برنامه های غیر متمرکز به رشد خود کمک کند.

این برنامه طوری طراحی شده است که اشخاص توسعه دهنده برای همکاری داده های خود با دیگر سرور ها تلاش بر این موضوع دارد که بر روی نقاط اطمینان بلاک استک تمرکز داشته باشند. این عمل به طوری انجام می شود که بلاک استک این نقاط اطمینان را به وجود می آورد و از راه بلاک چین به داده ها متصل می کند.

بلاک استک ارز معتبری است؟

بلاک استک ارز معتبری است؟

این را در رابطه با این ارز بدانید که با نماد XTS نشان داده می شود. به طور کلی این ارز شبیه به ارز بیت کوین می باشد که شبکه های پرداخت آن بنا شده بر شبکه های بلاک چین است. این ارز به صورت کلی مجموعه از برنامه ها و هم چنین قرار داد ها می باشد که برای بیت کوین فعال بوده و به کاربران خود این امکان را می دهد که با استیکینگ کردن بیت کوین به کسب و کار خود بپردازند. به نوعی می توان گفت که با انجام استکس به عنوان تامین در پردازش تراکنش ها و هم چنین انجام قرار داد های هوشمند در معرض استفاده قرار می گیرد و تمامی کاربران در هنگام هم کاری با برنامه های غیر متمرکز و هم چنین قرار داد های هوشمند به تمامی اطلاعات دسترسی دارند و می توانند مالک آن ها باشند و آن ها را کنترل کنند. از این رو این امر موجب امنیت و هم چنین سطح بهتری از حریم خصوصی برای کاربران می شود.

قیمت بلاک استک چقدر می باشد؟

این ارز در تاریخ 6/8/1398 لانچ شده است و در تاریخ 18/9/1400 برای آخرین بار آپدیت شده است. این ارز در رتبه 55 مارکت قرار دارد و در بازار ارز کل آن معادلی مانند 2.745.446.373 می باشد. در نظر داشته باشید که هر جز از بلاک استک در لحظه با معادلی به قیمت 2 دلار و هم چنین احتساب نرخ تتر که 31.790.00000000 تومان می باشد، دارای مبلغ ریالی معادل 67.572 تومان می باشد.

شما برای دیدن قیمت لحظه ای این ارز می توانید به نمودار قیمت این ارز مراجعه کنید و از قیمت لحظه ای این ارز مطلع شوید.

ارز دیجیتال بلاک استک کدام صرافی ها لیست شده است؟

ارز دیجیتال بلاک استک کدام صرافی ها لیست شده است؟

در نظر داشته باشید که شما می توانید این ارز را در صرافی هایی مانند یونی سواپ، پنکیک سواپ و هم چنین بیت 24 خرید و فروش کنید چرا که این صرافی ها این ارز را مورد پشتیبانی قرار داده اند. در این قسمت قرار است که نحوه خرید بلاک استک در صرافی بیت 24 را به شما بگوییم.

بعد از اینکه امن ترین کیف پول را در سایت بیت 24 ایجاد کرده اید به بخش پروفایل خود رفته و بر روی گزینه خرید ما کلیک کنید. صفحه ای برای شما باز می شود که ارزهایی که بلاک استک شامل می شود را می توانید انتخاب کنید. مرحله بعد مقدار ارزی که قصد خرید آن را دارید مشخص کنید و با ذکر آدرس کیف پول در محل آدرس خود را وارد کنید با این عمل اقدام کنید. در نظر داشته باشید که آخرین مرحله در چرخه خرید بلاک استک پرداخت قیمت می باشد. امر پرداخت به دو شکل می باشد که شامل، آنلاین و دستی است. بهترین شیوه آنلاین می باشد که دلیل آن هم سرعت بالا و هم چنین تایید آنی می باشد.

خرید ارز بلاک استک چگونه ممکن می شود؟

به صورت کلی برای خرید هر ارز شما باید به صرافی هایی مراجعه کنید که ارز مد نظر شما را در لیست خود قرار داده باشند. ارز بلاک استک ارز توکن می باشد و صرافی هایی مانند یونی سواپ، پنکیک سواپ و هم چنین لینک 24 این ارز را تحت پوشش قرار داده اند و آن را در لیست دارند.

در نظر داشته باشید که شما هیچ گاه نمی توانید بدون داشتن بهترین کیف پول ارز دیجیتال به خرید های آنلاین خود در صرافی ها بپردازید چرا که داشتن کیف پول در خرید و فروش امری بسیار مهم است و لازمه هر معامله می باشد.

قبل از خرید هر ارز باید راجب انتخاب صرافی، کیف پول و هم چنین ارز مد نظر خود بسیار تحقیق کنید. تحلیل یکی از امر های مهم می باشد، چرا که شما بدون تحلیل نمی توانید به کسب و کار ثمر بخشی در این عرصه دست پیدا کنید و بیشتر معاملات شما دچار مشکل می شود.

قیمت لحظه ای بلاک استک

در نظر داشته باشید شما برای مشاهده قیمت لحظه ای بلاک استک می توانید به سایت کوین مارک کپ مراجعه کنید و از قیمت لحظه ای این ارز دیدن کنید. این سایت یعنی کوین مارک کپ یکی از سایت های بسیار معتبر می باشد که کاربران زیادی از عملکرد آن احساس رضایت داشته اند و بیشتر نوسانات ارزها را در آن جا مشاهده کرده اند.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات مربوط به تحلیل های این ارز و نحوه برخی از استراتژی سرمایه گذاری ها را به صورت جدولی نیز برای شما خلاصه و گردآوری کرده ایم. شما می توانید برخی از قیمت های مربوط به این ارز را به واسطه این جدول دنبال کنید.

موضوعبلاک استک
صرافی های معتبرپنیک سواپ، 24، اوکی اکسچنج
بالاترین قیمت ارز 3.61
عرضه کل ارز 1.818.000.000 STX
محاسبه قیمت با نرخ تتر 31.790.00000000
وایت پیپر STX

وایت پیپر STX

بهتر است بدانید که وایت پیپر به طور یک پی دی اف اطلاعاتی در ابتدا سایت های مخصوص ارزش ها می باشد. به طور کلی می توان گفت که این پی دی اف توضیحاتی را برای تیم ارز در نظر دارد. این اخبار درباره خرید ارزها و یا دیگر عوامل دیگر مربوط به بلاک استک نیز می باشد و به طور کلی این پی دی اف درباره این ارز و توضیحات مفید درباره آن می باشد. این پی دی اف مخصوص سوالات نیز بوده و به کاربرد پیش زمینه ای از بلاک استک که دنبال می شود را بازگو می کند. اوراق سفید در تمامی عرصه ها وجود دارد و تنها به ارزها بر نمی گردد. شما می توانید برای این امر برخی از اطلاعات لازمه را دنبال کنید.

بالاترین قیمت و پایین ترین قیمت این ارز چقدر بوده است؟

در حال حاضر می توان گفت که بازار ارزها دارای نوسانات زیادی می باشد و این امر بستگی به برخی از عوامل دارد. شما می توانید اخبار دقیق و لحظه ای را به واسطه نمودار این ارز به دست آورید چرا که زمان انتشار مقالات با زمان بازدید شما متفاوت خواهد بود. اما در حال حاضر در تاریخ دست نوشته این مقال، این ارز دارای بالا ترین قیمت 3.61 در 25 ابان 1400 بوده است. امروزه عوامل زیادی بر روی قیمت ارزها نیز تاثیر دارد و می توان گفت که یکی از مهم ترین آن ها ارز بازار می باشد. به طور کلی می توان گفت که مارکت کپ بر روی ارزها بسیار تاثیر گذار بوده و این امر به واسطه ارزش بازار بر تمامی موارد و سرمایه گذاری ها می باشد. شما می توانید بهترین و بدترین تاثیرات بر روی ارزها را در مقاله مربوط به عوامل تاثیر گذار نیز بخوانید تا کمکی بر روی تحلیل های شما باشد.

تحلیل فاندامنتال STX

تحلیل فاندامنتال STX

در تحلیل های فاندامنتال شما می توانید تمامی قیمت های لحظه ای را دنبال کنید و به دنبال این قضایا به برخی از اطلاعات لحظه ای این ارز دسترسی پیدا کنید. شما می توانید قیمت های لحظه ای و قیمت های نوسانی و در برخی از موارد بهترین قیمت ارز را در اختیار داشته باشید. در حال حاضر وضعیت فعلی این ارز به شرح زیر می باشد.

شما می توانید به واسطه تحلیل های مربوط، قیمت های لحظه را ببینید و نرخ ارزها را تبدیل کنید. در این تحلیل عرضه کل، حجم بازار، معاملات روزانه به صورت عددی مشخص می باشد و در حال حاضر می توان گفت که در برخی از تحلیل ها عرضه کل را نیز برای شما در نظر گرفته اند. شما می توانید جزییات این ارز را در تحلیل ها بررسی کنید و این امر به واسطه نواری باریک در قسمت سمت چپ این نمودار دیده می شود. حجم کل بازار و تغییرات ساعتی و روزانه را برای شما در نظر گرفته است و به دنبال این قضایا شما می توانید به راحتی به اخبار های روزانه و یا تحلیل های مهم برای خرید و فروش دسترسی پیدا کنید.

تحلیل تکنیکال STX

در ابزار تحلیل تکنیکال تمامی شاخص های تکنیکی این ارز نوشته شده است. به طور کلی می توان گفت که قسمت قیمت آن متفاوت نمی باشد و این تحلیل نیز تمامی قیمت های لحظه ای و پیشرفت های نموداری را در اختیار شما قرار داده است. به طور کلی می توان گفت که این امر به واسطه برخی از تحلیل های لحظه ای بر روی ارز می باشد. شما در این تحلیل می توانید به برخی از عوامل تاثیر گذار مانند حجم بازار و مقدار عرضه کل را به صورت عددی نیز دست پیدا کنید. به طور کلی می توان درباره این تحلیل به این گونه نظر داد که شما می توانید در پایین نمودار برخی از تایم فریم ها را مشاهده کرده که تغییرات روزانه، هفتگی و ساعتی این ارز را در اختیار شما قرار می دهد. این امر به واسطه این است که شما ممکن است به دنبال تحلیل برای خرید و یا فروش این ارز باشید.

بررسی نوسانات قیمت این ارز چگونه بوده است؟

بررسی نوسانات قیمت این ارز چگونه بوده است؟

این ارز دارای نوسانات زیادی بوده است و تا به امروز این امر را ثابت کرده است. به طور کلی می توان گفت که شما می توانید برخی از نوسانات را به عوامل مربوطه ربط دهید. به طور کلی برخی از عوامل بر روی نوسانات این ارز تاثیرات مستقیم داشته اند و شما می توانید برای بررسی برخی از نوسانات از تحلیل های متفاوت نیز استفاده کنید. در این مقاله به شما پیشنهاد می دهیم که برخی از نوسانات را به دست تحلیل های خود بسپارید تا بتوانید به راحتی و به واسطه برخی از تحلیل های دیگر به نوسان گیری در این ارز بپردازید. شما می توانید به راحتی و به واسطه برخی از تحلیل های برای نوسان گیری و ترید های روزانه از این ارز استفاده کنید.

هولدر های این ارز دیجیتال

در حال حاضر به دلیل نوسانات مربوطه به بازار نیز می توانید برای هولد کردن در این ارز تحلیل های لازمه را انجام دهید. این ارز در حال حاضر فرصت شگفت انگیزی را برای کاربران خود فراهم کرده است و برخی از افراد می توانند به واسطه هولد کردن در این ارز به سود های زیادی دسترسی پیدا کنند. به طور کلی می توان گفت که این امر به واسطه تحلیل های لازم درباره هر ارزی اتفاق می افتد. شما می توانید برخی از بهترین تحلیل های مربوط به این ارز را در این مقاله دنبال کنید.

آینده این ارز دیجیتال به چه صورت است؟

در حال حاضر آینده این ارز مشخص نمی باشد و می توان گفت که این امر به نوسانات بازار بر می گردد. تیم توسعه دهنده این ارز درباره آینده آن صحبت هایی را رد و بدل کرده اند. شما می توانید برای خرید و یا فروش این ارز به تحلیل های خود و دیگر تحلیل های معتبر بسنده کنید و ما در این مقاله شما را برای خرید و یا فروش این ارز تشویق نخواهیم کرد. شما می توانید به راحتی برخی از ارزهای خود را برای خرید و یا فروش به دست صرافی های معتبر بسپارید. اگر به فکر هولد کردن در این ارز می باشید، به یاد داشته باشید که برخی از ارزها دارای نوسانات زیادی می باشند و امکان دارد که در آینده ضربه مالی بدی را تجربه کنید. شما می توانید به راحتی با تحلیل های در دسترس جهت هولد کردن این ارز تصمیم نهایی خود را بگیرید.

سوالات متداول

آیا آینده ای برای بلاک استک وجود دارد؟

در حال حاضر نمی توان گفت که این ارز دارای آینده ای مشخص می باشد اما می توان حدس زد که این ارز در میان برخی از اتفاقات مربوط به عوامل تاثیر گذاری مانند مارکت کپ، رسانه ها و حتی قیمت بیت کوین نیز قرار دارد.

آیا بلاک استک در تحلیل های مربوطه برای خرید و فروش معتبر وجود دارد؟

این ارز دارای اعتبار زیادی می باشد و می توان گفتن که این امر به واسطه برخی از تحلیل ها و پشتوانه ها به دست آمده است. شما می توانید به راحتی به برخی از تحلیل های خود درباره خرید و فروش بپردازید.

آیا این ارز در تحلیل تکنیکال STX قرار دارد؟

تمامی ارزها در این تحلیل وجود دارند و می توان گفت که این نمودار و سیستم تمامی ارزها را تحلیل می کند و شما می توانید به واسطه تحلیل های انجام شده برای رفت و آمد نیز تصمیم بگیرید. به طور کلی می توان گفت که این امر برای راحتی شما می باشد و با استفاده از این تحلیل ها می توانید به راحتی تصمیم بگیرید.

آیا این ارز برای هولد کردن مناسب است؟

باید بدانید که هولد کردن یعنی سرمایه گذاری شما بر روی این ارز و شما باید برای این امر تصمیمات لازم را در نظر بگیرید. به طور کلی می توان گفت که برخی از تحلیل ها درباره این ارز به این گونه می باشد که شما نمی توانید بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید و این ارز مناسب نمی باشد اما برخی دیگر این ارز را مناسب می دانند.

نوسانات قیمت آن را چگونه بررسی کنیم؟

شما می توانید به واسطه برخی از نمودار ها و یا تحلیل های آماده مانند تکنیکال و غیره به انجام این امر بپردازید. باید بدانید که بازار در حال حاضر دارای نوسانات زیادی می باشد و شما می توانید برای در نظر گرفتن برخی از نوسانات از نمودار های لحظه ای ارز استفاده کنید. به طور کلی می توان گفت که این عمل باعث می شود که شما برای خرید و فروش نیز راحت تر تصمیم بگیرید.

بالا ترین قیمت این ارز چقدر بوده است؟

در حال حاضر بالا ترین قیمت این ارز در تاریخ 25 آبان سال 1400 ثبت شده است و مقدار آن معادل 3.61 نیز می باشد. به طور کلی می توان گفت بعد از آن تغییر چشمگیری نداشته است.

این ارز دارای وایت پیپر می باشد؟

تمام سیستم ها و ارزها دارای وایت پیپر می باشند و می توان گفت که برخی از آن ها دارای اطلاعات جامع راجع به ارز را در اختیار دارد و این امر به شما کمک می کند که این ارز را بهتر بشناسید.

عرضه کل ارز چه مقدار می باشد؟

به طور کلی طبق تحقیقات انجام شده راجع به این ارز، عرضه کل این ارز 1.818.000.000 STX می باشد و این مقدار کل دارایی آن نیز می باشد. شما می توانید برخی از اطلاعات این ارز را در نمودار ها مشاهده کنید.

خرید این ارز چگونه ممکن است؟

شما می توانید به واسطه برخی از صرافی های ایرانی و یا بین المللی برای خرید این ارز اقدام کنید. به طور کلی می توان گفت که برخی از ارزها در برخی از صرافی های ایرانی موجود می باشند و این ارز یکی از آن هاست. شما می توانید از صرافی 24 و یا پنکیک سواپ آن را خریداری کنید. در برخی از صرافی ها مانند اوکی اکسچنج نیز به تازگی بارگذاری شده است و در لیست ارزهای آن قرار گرفته است.

آیا این ارز معتبر می باشد؟

به طور کلی می توان گفت که این ارز اعتبار خود را ثابت کرده است و دلیل این اعتبار وابستگی به پشتوانه خوب آن می باشد. شما می توانید به راحتی برای خرید از صرافی ها برای این ارز اقدامات لازم را انجام دهید چرا که این ارز دارای اعتبار و سیستم توسعه دهنگان قوی نیز می باشد. این امر آن را در بین دیگر ارزها خاص کرده است. برخی از صرافی ها در ایران این ارز را ارائه می دهند.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها