تبلیغات
بهترین کیف پول های IOS کیف پول

بهترین کیف پول های IOS در سال 2024

  • توسط zeinab
  • 11 دقیقه

امروزه افراد زیادی در سرتاسر جهان از سیستم عامل آی او اس برای تلفن های همراه خود و حتی مک بوک های خود استفاده می کنند. به طور کلی می توان گفت که این سیستم عامل طرفداران خود را دارد و این امر باعث می شود که سازندگان نرم افزار های زیادی به فکر ساخت اپ بر روی این سیستم عامل باشند. به طور کلی ما در صرافی ارز دیجیتال بیستکس در این مقاله بهترین کیف پول های IOS را برای ارزهای دیجیتالی معرفی می کنیم و بهترین ها را برای شما مشخص می کنیم چرا که تریدر های زیادی از این سیستم عامل استفاده می کنند و در برخی از موارد سوالاتی برای آن ها پیش می آید. اگر به تازگی وارد دنیای ارز دیجیتال شده اید و راجع به نحوه نصب و ساخت کیف پول بر روی سیستم عامل خود آگاه نیستید، می توانید از این مقاله استفاده کنید.

بهترین کیف پول های IOS کدامند؟

بهترین کیف پول های IOS کدامند؟

تا به امروز ارزهای زیادی در این بازار وارد شده اند و می توان این امر را نشان دهنده تعداد زیادی از والت ها مانند والت نرم افزاری برای سیستم عامل های متفاوت دانست. این امر به دلیل ارتباط ارزها و والت ها می باشد و به همین دلیل می توان گفت تعداد کیف پول ها برای هر سیستم عامل بسیار بی شمار می باشد. به طور کلی ما در این بخش برخی از بهترین کیف پول ارز دیجیتال این سیستم را برای شما معرفی و توضیحات مختصری را در اختیار شما قرار می دهیم.

والت بیت کوین brd

یکی از بهترین کیف پول ها برای ارز بیت کوین می باشد و می توانید به راحتی به دریافت، ارسال و نگه داری ارز بیت کوین بپردازید. به طور کلی می توان گفت که کار کردن با این اپ اصلا سخت نیست و به راحتی می توانید از پس آن بر بیایید. این کیف پول بیت کوین دارای قابلیت پشتیبانی و قابلیت گرفتن پین کد و بازیابی کیف پول و کلید ها می باشد.

والت copay

این والت یکی از محصولات مهم از شرکت BITPAY می باشد و یکی از رابط های بسیار ساده برای شما و ارزها نیز است. شما می توانید از تیم توسعه دهنده و فعال این والت استفاده کنید. این والت دارای مزایا زیادی می باشد.

کیف پول جکس

یکی دیگر از والت های کاربردی برای این سیستم می باشد و می توان گفت که دارای تیم توسعه دهنده فعال و قوی است. این والت دارای مزیت هایی هم چون وارد کردن کلید خصوصی، بازیابی کلید و حساب، پشتیبانی آنلاین و قوی می باشد.

والت بلاک چین

این والت قدیمی ترین کیف پول موبایل می باشد که در نسخه آی او اس نیز وجود دارد و شما می توانید به واسطه اپل استور به آن دسترسی پیدا کنید. این والت دارای 23 میلیون کاربر می باشد و دارای مزیت هایی هم چون قابلیت پشتیبانی از SEED قابلیت پین کد و وارد کردن کلید خصوصی را دارد.

والت BITPIE

این والت یک کیف پول HD می باشد که می توان چندین ارز را پشتیبانی کند. قابلیت های آن همانند دیگر کیف پول ها می باشد و در راستا این امر می توان گفت که دارای پشتیبانی قوی و فعالی است و می توانید این کیف پول را بازگردانی کنید.

ویژگی های بهترین کیف پول های IOS که باید به آن توجه داشت کدامند؟

ویژگی های بهترین کیف پول های IOS که باید به آن توجه داشت کدامند؟

به طور کلی شما باید در نظر داشته باشید که کیف پول خود را برای چه ارزی می خواهید یا ترجیح به انتخاب کیف پولی می دهید که بتوانید ارزهای زیادی را با آن پشتیبانی کنید؟ تا به امروز کیف پول های زیادی وارد بازار شده است و می توان گفت که برخی از آن ها اطلاعات شما را محافظت می کنند و در قبال این امر کارمزدی را دریافت می کنند.

به طور کلی امن ترین کیف پول باید دارای امنیت بالایی باشد تا شما بتوانید برای تمامی مشکلات خود از تیم پشتیبانی آن کمک بگیرید.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات مربوط به مقاله را برای شما گردآوری کرده ایم و به دنبال این امر شما می توانید از جدول زیر استفاده کنید.

موضوعبهترین کیف پول های IOS
کیف پول های سیستم عامل آی او استراست ولت، والت بیت کوین brd ، کیف پول جکس
مزایا کیف پول ها داشتن قابلیت انتخاب پین کد، بازیابی حساب و کلید خصوصی
معایب کیف پول ها نداشتن تیم پشتیبانی، نداشتن قابلیت ساخت کلی خصوصی
موسس تراست والت ویکتور راد چنکو

معایب برخی از کیف پول های IOS

به صورت کلی می توان گفت که تمامی اپ ها دارای باگ هایی می باشند که در آینده توسط تیم توسعه دهنده رفع می شود. برخی از کیف پول های آی او اس دارای باگ های زیادی مانند عدم پشتیبانی و پاسخگویی تیم توسعه دهنده و یا نداشتن محلی برای تشکیل کلید خصوصی بوده اند اما در حال حاضر تنها دارای برخی از معایب همانند نداشتن پشتیبانی و نداشتن قسمت بازیابی کیف پول می باشند که تیم های توسعه دهنده در حال حل کردن این باگ ها هستند.

بهترین کیف پول های IOS را از کجا دانلود کنیم؟

بهترین کیف پول های IOS را از کجا دانلود کنیم؟

شما می توانید تمامی کیف پول های مد نظر خود را با استفاده از اپل استور در سیستم عامل های آی او اس دریافت کنید. به طور کلی در برخی از موارد می توانید به عنوان یک افزوده بر روی بک گراند خود نگه داری کنید و آن را به واسطه سایت های مربوط به کیف پول های مورد نظر خود به صورت افزوده بر رو تلفن همراه داشته باشید. تا به امروز تمامی کیف پول های پشتیبانی شده این مورد را به خوبی در اپل استور خود پشتیبانی می کنند.

بهترین کیف پول های IOS را می توان بر روی اندروید هم استفاده کرد؟

برخی از کیف پول ها در تمامی سیستم عامل ها مانند اندروید و ویندوز و آی او اس پشتیبانی می شوند و می توان گفت این امر در کیف پول های قدیمی مانند بلاک چین اتفاق می افتد. به طور کل کیف پول های زیادی در بازار معرفی می شوند که بر روی تمامی سیستم ها کار می کنند. در حال حاضر کیف پول بلاک چین، کیف پول متامسک، والت کوینمی و دیگر والت ها که بر روی دو سیستم عامل اندروید و آی او اس پشتیبانی می شوند.

خرید بهترین کیف پول های IOS چگونه است؟

به طور کلی برخی از کیف پول ها برای استفاده شما مبلغی را در ابتدا می گیرند و شما باید با توجه به درخواست خود آن را تهیه کنید. بسیاری از والت ها در سیستم عامل ios دارای مبالغی برای دریافت می باشند. شما می توانید برای خرید آن ها وارد اپل استور شوید و با استفاده از جستجوگر نام آن ها را جستجو کنید و بعد از آن گزینه آبی رنگ کنار والت مورد نظر خود را بزنید و با ادامه دادن اطلاعات بانکی خود به خرید آن بپردازید. در حال حاضر بیشتر والت های معروف در این سیستم عامل به صورت رایگان دانلود می شوند.

سازنده کیف پول های ارز دیجیتال چه کسانی هستند؟

تا به امروز افراد زیادی به ساخت والت های مخصوص برای ارزها پرداخته اند که ما در این بخش برخی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد. والت تراست والت یکی از والت های خوب و کاربردی در تمامی سیستم عامل ها می باشد که توسط شخصی به نام ویکتور راد چنکو نیز ساخته شده است. امروزه تیم های زیادی به واسطه فناوری برای ساخت والت ها شروع به کار می کنند.

سوالات متداول

آیا می توان کیف پول را به تنهایی ساخت؟

شما می توانید بعد از ورود به سایت مورد نظر خود و انتخاب والت مورد نظر خود بر روی گزینه CREATE کلیک کنید و اطلاعات مورد نظر خود را برای ساخت والت وارد کنید.

آیا والت ها برای سیستم عامل آی او اس پولی هستند؟

برخی از والت ها دارای پرداختی در ابتدا نرم افزار می باشند و این امر بسیار کم پیش می آید، چرا که استفاده بیشتر از کیف پول ها به نفع تیم سازنده می باشد.

آیا والت ها در این سیستم عالم دارای معایب هستند؟

برخی از والت ها دارای معایب می باشند و این امر را می توان به واسطه باگ های آن ها برای استفاده از موارد مهمی مانند پشتیبانی و یا فعال نبودن پین کد ها فهمید و این امر در حال تصحیح شدن است.

آیا والت ها در موبایل دارای ویژگی خاصی می باشند؟

دارای ویژگی انتخاب پین کد و بازیابی حساب و کلید خصوصی می باشند. دارای سیستم پشتیبانی قوی و فعالی نیز هستند و تمامی آن ها ویژگی های کیف پول ها می باشد.

آیا می توان والت مورد نظر خود را به صورت رایگان دنبال کرد؟

تمامی والت ها معروف و مصرفی در سیستم عامل آی او اس رایگان می باشد و شما می توانید در ابتدا امر مبلغی را پرداخت نکنید و مبلغ پرداختی مربوط به کارمزد آن ها می باشد.

آیا سیستم عامل آی او اس دارای والت مخصوص می باشد؟

این سیستم عامل دارای برخی از والت ها می باشد که تنها بر روی این سیستم عامل پشتیبانی می شود اما به طور کلی تمامی والت ها دارا پشتیبانی چند سیستمی می باشند.

کدام والت در تمامی سیستم عالم ها پشتیبانی می شود؟

به طور کلی می توان گفت که برخی از بهترین والت ها در سرتاسر جهان از سیستم عامل های متفاوت استفاده می کنند. مانند تراست والت، کوکوین، کوین بیس که در تمامی سیستم ها وجود دارد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها