تبلیغات
برداشت ارز از رمزینکس صرافی

آموزش برداشت ارز از رمزینکس + مراحل انتقال به دیگر صرافی ها

  • توسط zeinab
  • 17 دقیقه

برداشت ارز از رمزینکس چگونه است؟ امروزه با گسترش مارکت های دیجیتالی افراد به دنبال پلتفرم های مختلف و معتبری برای انجام معاملات خرید و فروش خود می باشند و بیشترین دغدغه های آن ها در این خصوص خلاصه شده است. به طور کلی خوب بودن یک پلتفرم به عوامل مختلفی بستگی دارد. همه ما می دانیم که داشتن یک پلتفرم راحت و هم چنین قابل اطمینان مسئله ای است که باید هر پلتفرم آن را دارا باشد. در نتیجه رمزینکس یکی از پلتفرم های قدیمی برای معاملات بیت کوین و دیگر رمز ارزها می باشد که برای خرید و فروش در ایران گزینه مناسبی می باشد. ]’

برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با برداشت ارز از رمزینکس بهتر است که تا پایان این مطلب صرافی ارز دیجیتال بیستکس را همراهی کنید. اطلاعاتی در این مطلب گردآوری شده است که معامله گران حرفه ای با داشتن این اطلاعات توانسته اند با سرمایه گذاری های موفقیت آمیزی رو به رو شوند.

پتلفرم رمزینکس به عنوان یکی از بهترین سایت های کریپتویی ایران از دو بخش صرافی و تریدر تشکیل شده است و در بخش صرافی شما می توانید با قیمت هایی که رمزینکس در نظر گرفته است به راحتی به خرید و فروش ارزهای خود بپردازید. نکته ای که در رابطه با این صرافی وجود دارد این می باشد که شما نمی توانید قیمت مد نظر خود را برای خرید و فروش ها بیان یا مشخص کنید.

برداشت ارز از رمزینکس چه مراحلی دارد؟

سعی ما بر این می باشد که بتوانیم مراحل برداشت رمز ارز از رمزینکس را به صورت گام به گام و کامل مورد بررسی قرار دهیم و مراحل را با جزئیات کامل برای شما بازگو کنیم.

در ادامه این مطلب به مباحثی می پردازیم که لازم است همه افراد در دنیا ارزهای دیجیتال آن را بدانند و لازم است فردی که در این زمینه فعالیت می کند آموزش انتقال ارز به رمزینکس را آموخته باشد تا بتواند موضوع را به خوبی درک کند. هم چنین در ادامه ما اپلیکیشن برداشت ارز از رمزینکس را نیز برای شما معرفی خواهیم کرد.

ورود به پیج مربوط به ارزها

در این قسمت شما وارد صفحه ای می شوید که یک لیست از ارزهای مربوطه نمایان می شود. شما با انتخاب کردن ارزی که قصد دارید بر روی آن سرمایه گذاری کنید این مرحله را پشت سر می گذارید.

صفحه مربوط به وارد کردن اطلاعات

بعد از این که شما ارز مد نظر را انتخاب کرده اید به صفحه ای می رسید که باید اطاعات لازم در رابطه با برداشت وجه، شبکه و هم چنین مقدار دارایی برداشتی، آدرس کیف پولی که قرار است دارایی را به آن انتقال بدهید را مشخص می کنید و بعد به ادامه مراحل می پردازید.

صرافی کارمزد

صرافی ارز دیجیتال برای شما این امکان را فراهم می کند تا این که بتوانید وجه مورد نظر خود را با مشخص کردن میزان آن برداشت کنید و در ادامه سایر فعالیت ها را انجام دهید.

بررسی اطلاعات

این مرحله به قصد محکم کاری می باشد. شما باید قبل از اینکه گزینه ثبت را انتخاب کنید یک بار دیگر اطلاعاتی که وارد کردید را چک کنید که در تراکنش شما مشکلی ایجاد نشود و هم چنین اشتباهی رخ ندهد.

سیستم شناسی

در مرحله سیستم شناسی اتفاقی که رخ می دهد شامل این می باشد که صرافی برای انجام برداشت دارایی یک کد را از طریق پیامک و یا ایمیل برای شما سند می کند.

کد تایید

مرحله آخری که با آن سروکار دارید شامل کد تایید ارسال شده می باشد. در این قسمت کد ارسال شده را در سایت رمزینکس وارد می کنید و منتظر می مانید بررسی های لازم صورت بگیرد تا تیم پشتیبانی به تراکنش شما رسیدگی کند.

مشکل برداشت از رمزینکس چیست؟

مشکل برداشت از رمزینکس چیست؟

رمزینکس یکی از بهترین کیف پول ارز دیجیتال و دارای سابقه در عرصه ارزها می باشد که تا به امروز فعالیت خود را به خوبی انجام داده است و تنها در برخی از موارد کاربران خود را درگیر مشکلات کرده است. مشکل برداشت از این صرافی برای کاربران زیادی اتفاق افتاده و دلیل آن را مشکلات سایتی خوانده اند.

اما بیشتر کاربران زمان زیادی را در قسمت برداشت منتظر می مانند و در نهایت تیم پشتیبانی این صرافی خبر موثقی را در اختیار آن ها قرار نمی دهند. در حال حاضر تیم توسعه دهنده در پی این هستند که بتوانند به این مشکل رسیدگی کنند و آن را از بین ببرند.

نکاتی که در رابطه با برداشت از رمزینکس به نوبیتکس باید بدانید بسیار ضروری است چرا که دارای مباحثی می باشد که افراد فعال در دنیای ارز دیجیتال با دانستن آن ها می توانند کمک بزرگی به خود بکنند. در این مطلب به همه این موارد خواهیم برداخت و آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد.

حداقل برداشت از رمزینکس چقدر است؟

حداقل برداشت از رمزینکس چقدر است؟

ما در این قسمت حداقل و حداکثر برداشت آن را برای شما بازگو خواهیم کرد. به طور کلی حداقل برداشت برای تمامی ارزها می تواند از 100 دلار شروع شود و این بستگی به ارزها دارد اما اصول توضیح داده شده توسط تریدر ها بین 400 الی 600 دلار به علاوه سرمایه گذاری می باشد.

شما می توانید برای مقدار استراتژی سرمایه گذاری خود تصمیم بگیرید و اگر تازه وارد این بازار شده اید عاقلانه ترین کار سرمایه گذاری با مبلغ کم و یادگیری تحلیل ها می باشد. به طور کلی می توان این امر را در نظر گرفت که میزان برداشت شما رابطه مستقیم با میزان سرمایه گذاری شما دارد.

شما برای دانستن میزان برداشت و حتی میزان سرمایه گذاری بهتر است وارد صفحه اصلی رمزینکس شوید و راهنمای استفاده از رمزینکس را مطالعه کنید تا بتوانید به سوالات خود پاسخ دهید.

جدول اطلاعات

برای بدست آوردن اطلاعات این مقاله به صورت فشرده جدول زیر برای شما گردآوری شده تا بتوانید به راحتی به برخی از اطلاعات لازم مانند میزان حداکثر برداشت، نحوه انتقالات و اطلاعات لازم راجب این صرافی را بدست آورید.

موضوعبرداشت ارز از رمزینکس
مراحل برداشت ارز ورود به پیج مربوط به ارزها، صفحه مربوط به وارد کردن اطلاعات، صرافی کارمزد، بررسی اطلاعات، سیستم شناسی، کد تایید
امکان انتقال ارز از رمزینکس به کدام صرافی ها امکان پذیر است؟ بایننس، کوکوین، نوبیتکس و کراکن
مشکل برداشت از رمزینکس چیست؟پاسخ دهی ناقص پشتیبانی
حداکثر میزان برداشت ارزهای متفاوت مانند بیت کوین، تتر، اتریوم و دوج کوین چیست؟بیت کوین=0.0050، اتریوم=0.0090، دوج کوین=10دوج کوین، تتر=50.00
انتقال از آبان تتر به رمزینکس

انتقال از آبان تتر به رمزینکس

به طور کلی انتقال ارز از صرافی به صرافی دیگر در این بازار طبیعی می باشد و تنها باید برخی از نکات را در این امر رعایت کنید. شما نمی توانید از صرافی ایرانی انتقال خود را شروع و در صرافی خارجی انتقال خود را پایان دهید چرا که این امر باعث بلاک شدن شما می شود. نحوه انتقال ارز از رمزینکس به بایننس به همین منوال می باشد و ما در این بخش به طور کلی انتقال ارز را از صرافی به صرافی دیگر توضیح خواهیم داد.

در ابتدا امر شما باید ارز مورد نظر خود را در صرافی آبان تتر انتخاب کرده و بر روی گزینه برداشت در قسمت چپ تصویر کلیک کنید. بعد از این امر شما وارد صفحه ای برای گرفتن اطلاعات درباره نحوه انتقال خود می شوید. در کادر اول مبلغ برداشت را وارد کرده و میزان درخواستی خود را انتخاب می کنید. شما اگر به دنبال طریقه برداشت ارز از رمزینکس می باشید بهتر است قسمت قبل را مطالعه کنید.

در قسمت دوم آدرس امن ترین کیف پول مورد نظر خود را وارد می کنید و این کیف پول ارزش واسطه ای دارد و تنها واسطه ای برای انتقال می باشد. حال اگر برای شما سوال پیش می آید کیف پول رمزینکس کجاست می توانید به نسبت درخواست خود در صفحه اصلی و در قسمت سمت راست بالا، گزینه کیف های من را انتخاب کنید. به طور کلی استفاده شما از هر کیف پولی که خودتان با آن کار می کنید مجاز است و شما می توانید برای این امر از کیف پول هایی که ارزهای خود را پشتیبانی می کنند استفاده کنید.

بعد از کلیک کردن بر روی ارز مورد نظر خود و زدن گزینه receive می توانید آدرس کیف پول خود را کپی کنید. به طور کلی بعد از پرداخت کارمزد انتقال می توانید انتقال خود را انجام دهید.

آموزش برداشت ارز از رمزینکس را از کجا دنبال کنیم؟

لازم به ذکر است برای آموزش برداشت ارز و نحوه واریز ریال به صرافی رمزینکس باید وارد صفحه اصلی صرافی رمزینکس شوید و با استفاده از قسمت آموزش ها می توانید آموزش برداشت ارز را ببینید و استفاده کنید. در برخی از موارد بیشتر آموزش ها به صورت ویدئو و یا ویس های مرحله ای می باشد تا آموزش برای شما راحت تر شود.

نحوه انتقال ارز از رمزینکس به صرافی های دیگر

نحوه انتقال ارز از رمزینکس به صرافی های دیگر

در قسمت قبلی توضیحاتی را راجب نحوه انتقال از این صرافی به صرافی های دیگر را برای شما گرآوری کرده ایم. این امر را جدی بگیرید و برای انتخاب صرافی خود دقت های لازمه را انجام دهید. در حال حاضر شما می توانید دارایی خود را از صرافی های ایرانی به صرافی های بین المللی انتقال دهید. ما در این بخش به برخی از سوالات شما درباره نحوه انتقال پاسخ می دهیم.

انتقال از رمزینکس به بایننس

برای انتقال ارز از این صرافی در ابتدا امر باید وارد صفحه اصلی شوید و برای انتخاب ارز مورد نظر خود تصمیم گیری های لازم را انجام دهید. به طور کلی انجام بعضی از مراحل در تمامی انتقالات ارزی یکی می باشد و ما در این بخش مهم ترین های آن ها را به شما معرفی می کنیم. بعد از انتخاب ارز مورد نظر خود که این امر بستگی به علاقه شما به یک ارز و یا سود های زیادی که از آن ارز کرده اید، دارد. بعد از انتخاب ارز می توانید در قسمت چپ تصویر و رو به روی ارز مورد نظر گزینه برداشت را انتخاب کنید تا بتوانید به انتقال ارز خود ادامه دهید.

انتقال از رمزینکس به کوکوین

شما می توانید بعد از انتخاب ارز مورد نظر خود و زدن گزینه برداشت وارد صفحه ای جدید شوید و مقدار برداشت خود را در قسمت اولیه صفحه جدید انتخاب کنید. بعد از انتخاب این قسمت می توانید در قسمت بعدی آدرس کیف پول معتبر خود را وارد کنید. دلیل وجود کیف پول بخاطر این است که اگر ارزی به صورت مستقیم به صرافی خارجی منتقل شود حساب شما بلاک می شود. پس به همین دلیل در ابتدا امر بهتر است پول را در ابتدا به کیف پول انتقال دهید و بعد از این امر به صرافی کوکوین انتقالات لازم را انجام دهید.

انتقال از رمزینکس به کراکن

به طور کلی بعد از انجام تمامی مراحل ثابت برای انتقال می توانید مقدار کارمزد صرافی خود را ببینید و باید بدانید که برای انتقال ارز از شما کارمزد گرفته می شود. مقدار کارمزد قابل تغییر نیست و نمی توانید بخاطر استفاده از کیف پول مورد نظر خود مقدار کارمزد کم تری را پرداخت کنید. بعد از انجام مرحله های انتخاب کیف پول و مبلغ برداشت می توانید گزینه ایجاد درخواست را وارد کنید و به واسطه صرافی انتقال دهنده برای شما پیامکی با موضوع انتقال برای شما ارسال می شود. در برخی از موارد ایمیلی برای شما ارسال می شود و شما می توانید تاییدیه این انتقال را ببینید و کد مورد نظر خود را برای ادامه انتقال وارد کنید. انتقال ارز از رمزینکس به تراست ولت اولین روش برای انتقال ارز از صرافی به صرافی دیگر می باشد.

انتقال از رمزینکس به نوبیتکس

برای انتقال از این صرافی به بزرگ ترین و بهترین صرافی ایرانی باید به این امر توجه کنید که مقدار سرعت پشتیبانی در این امور بسیار مهم می باشد. همان طور که مراحل را در قسمت های قبلی توضیح داده ایم، بعد از ارسال درخواست خود باید پشتیبانی صرافی انتقال دهنده این امر را تایید کند که این اتفاق در صرافی های متفاوت متغیر است. مشکل سایت رمزینکس در برخی از موارد پشتیبانی آن می باشد. رمزینکس یا نوبیتکس؟ یکی از سوالاتی است که تمامی تریدر های ایرانی به دنبال پاسخ صحیح آن هستند. باید این را در نظر بگیرید که این امر، کاملا انتخابی است که شما می توانید با استفاده از تحلیل های مورد نظر و بررسی مزایا و معایب صرافی خود به دنبال بهترین آن ها باشید.

برای برداشت ارز از رمزینکس باید آی پی خود را تغییر دهیم؟

برای برداشت ارز از صرافی رمزینکس شما نیازی به تغییر آی پی خود ندارید و نمی توانید برای هر بار برداشت، آی پی خود را تغییر دهید. باید بدانید که این صرافی دارای امنیت قابل توجهی می باشد و شما تنها می توانید با استفاده از مراحل ذکر شده به برداشت خود ادامه دهید و برای اطمینان خاطر خود آی پی ها را تغییر دهید. ما در این بخش برخی از صرافی ها را در نظر می گیریم که به دلیل بین المللی بودن امکان بلاک شدن از طرفه دولت ایران را دارند و شاید نیاز باشد که شما برای محافظت آی پی خود را تغییر دهید.

کارمزد برداشت ارز از رمزینکس چقدر است؟

کارمزد برداشت ارز از رمزینکس چقدر است؟

مقدار کارمزد برداشت در تمامی صرافی ها متفاوت می باشد و این امر امری ثابت است. شما باید در ابتدا این برداشت متوجه این موضوع شوید. هر صرافی دارای کارمزدی به نسبت ارزها می باشد. کارمزد معاملات درصدی از مبلغ تراکنش است و این امر ثابت می باشد. بیشتر کارمزد های برداشت کارمزد های جهانی شبکه بلاک چین است. برای دسترسی به صفحه این صرافی می توانید رمزینکس نی نی سایت را در مرورگر خود وارد کنید و به صفحه اصلی رمزینکس و سوالات مهم مانند نحوه شارژ کیف پول رمزینکس و سطح برنزی در رمزینکس چیست دسترسی پیدا کنید. حداکثر کارمزد برداشت برخی از ارزها در این قسمت برای شما بازگو می شود.

بیت کوین حداکثر کارمزد 0.00050 برای برداشت در این صرافی را در نظر گرفته است و ارز اتریوم دارای انواع متفاوت می باشد و کارمزد های متفاوتی دارد. دوج کوین دارای حداکثر کارمزد برداشتی 10 دوج کوین می باشد. در ابتدا برداشت در برخی از صرافی ها فرایند احراز هویت تغییر می کند و سطح طلایی رمزینکس با تغییر این موارد امکان واریز و برداشت بدون محدودیت را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.

سوالات متداول

آیا میزان کارمزد برداشت ارز از رمزینکس متفاوت است؟

به طور کلی تمامی ارزها دارای کارمزدی برای برداشت ارز از رمزینکس می باشند و این امر در تمامی صرافی ها یکی می باشد. ما در این مقاله برخی از میزان کارمزد ها را معرفی کرده ایم و در نظر داشته باشید که ارزهای زیادی در بازار دیجیتالی وجود دارد و ما قادر به نام بردن تمامی آن ها نیستیم. کارمزد ها عبارتند از: بیت کوین 0.0050، اتریوم 0.0090، دوج کوین 10دوج کوین و تتر 50.00 و … .

حداکثر کارمزد برای ارز ترون چه مقدار می باشد؟

میزان کارمزد برای ارز ترون مساوی با 1.0000 می باشد و این امر در بیشتر ارزها متفاوت است. شما می توانید برای دسترسی به میزان حداکثر کارمزد برداشتی به صفحه اصلی صرافی رمزینکس دست پیدا کنید و بعد از آن با استفاده از قسمت کارمزد ها به حداکثر کارمزد برداشتی برای ارزهای متفاوت دسترسی پیدا کنید.

آیا اتریوم دارای انواع خاص می باشد و میزان کارمزد انواع آن متفاوت است؟

اتریوم دارای 3 شبکه متفاوت می باشد که تشکیل شده از شبکه های ERC20، BIP2، BIP20 (BSC)، و میزان کارمزد های آن ها به ترتیب از 0.0090 اتریوم 0.0005 اتریوم و 0.0030 اتریوم تشکیل شده است.

آیا عوض کردن آی پی برای برداشت الزامی می باشد؟

به طور کلی شما می توانید از سطوح متفاوت در این صرافی برای برداشت استفاده کنید و عوض کردن آی پی الزامی نمی باشد و تنها به این امر باز می گردد که شما تا چه حد از صرافی خود اطمینان دارید. برخی از صرافی ها دارای امنیت خوبی نمی باشند و عوض کردن آی پی باعث می شود که اطلاعات شما در خطر نباشد.

برای انتقال ارز از صرافی رمزینکس نیاز به انتخاب کیف پول خاصی داریم؟

به طور کلی برای انتقال از صرافی به صرافی دیگر در ابتدا وارد صفحه ای می شوید که ارز مورد نظر خود را انتخاب می کنید و بعد از آن باید کیف پول مورد نظر خود را برای این امر انتخاب کنید. دلیل انتخاب کیف پول انتقال ارز به کیف پول و بعد از آن انتقال از کیف پول به صرافی مورد نظر خود می باشد، چرا که اگر شما قصد انتقال به صرافی های خارجی را داشته باشید نمی توانید به صورت مستقیم این امر را انجام دهید، چرا که باعث می شود که صفحه شما بلاک شود.

برای انتقال ارز، پشتیبانی صرافی چه مقدار مهم است؟

برای انتقال ارز پشتیبانی حکم بسیار مهمی دارد چرا که شما در مرحله آخر باید اجازه صدور انتقال ارز را از یک صرافی به صرافی دیگر داشته باشید. به همین دلیل اگر پشتیبانی سریعا جواب ارسال این درخواست شما را بدهد انتقال شما بسیار سریع اتفاق می افتد.

آیا برای برداشت از این صرافی مشکلاتی برای کاربران به وجود می آید؟

به طور کلی تنها مشکلی که برای کاربران به وجود آمده است پشتیبانی بسیار ضعیف این صرافی بوده است و این امر برای انتقال بسیار مشکل ساز می باشد. صرافی رمزینکس دارای برنامه ریزی و تیم توسعه دهنده بسیار قوی می باشد و تنها باگ آن پشتیبانی در پاسخ گویی ها می باشد.

آیا مراحل خاصی برای برداشت ارز از این صرافی وجود دارد؟

برای برداشت ارز باید حدود 5 الی 6 مرحله را طی کنید که ما در این مقاله به طور کامل مراحل را توضیح داده و گام به گام برای حل مشکل شما پیش رفته ایم. مراحلی هم چون ورود به پیج مربوط به ارزها، صفحه مربوط به وارد کردن اطلاعات، صرافی کارمزد، بررسی اطلاعات، سیستم شناسی، کد تایید در این مقاله برای شما توضیح داده شده است.

سطح طلایی در این صرافی به چه معنا است؟

سطح طلایی برای احراز هویت و امکان جا به جایی ارزها و انتقال ارزها به صرافی های دیگر را راحت تر می کند.

آیا احراز هویت به برداشت ارز مرتبط می باشد؟

احراز هویت برای برداشت ازر بسیار مهم است و شما در ابتدا امر این عملیات را انجام می دهید تا سیستم صرافی شما را شناسایی کند. البته باید بدانید که این عملیات با داشتن ایمیل همراه است.

5/5 - (1 امتیاز)
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها