تبلیغات
آموزش برداشت ارز از کیف پول تراست والت را از کجا دنبال کنیم؟ آموزش ارزهای دیجیتال

آموزش برداشت ارز از کیف پول تراست والت + فیلم

  • توسط sajjad
  • 19 دقیقه

دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و شامل بخش های مختلفی می باشد. یکی از مهم ترین بخش های ارزهای دیجیتال مربوط به کیف پول ها می باشد و با کیف پول های ارز دیجیتال به احتمال زیاد آشنایی دارید. این کیف پول ها انواع مختلفی دارند و به 4 دسته والت نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی تقسیم می شوند. یکی از این کیف پول های محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال کیف پول تراست والت می باشد. کیف پول تراست ولت یکی از بهترین، امن ترین و پر سرعت ترین کیف پول ها برای رمز ارزها به شمار می رود که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. یکی از موضوعات مهم در رابطه با این کیف پول برداشت ارز از کیف پول تراست والت می باشد. علاوه بر برداشت ارز انتقال وجه و کارمزد و دیگر مسائل هم جزوه مهم ترین مسائل در حوزه کیف پول تراست والت به شمار می رود.

برداشت وجه از کیف پول تراست والت چندان کار دشواری نیست. اگر شما می خواهید از کیف پول تراست والت استفاده کنید و به دنبال برداشت وجه هستید حتما این مقاله را تا پایان در صرافی ارز دیجیتال بیستکس مطالعه کنید. با مطالعه دقیق این مقاله می توانید از هر سوالی در زمینه برداشت ارز از کیف پول تراست والت بی نیاز شوید و به راحتی این عملیات را انجام دهید.

برداشت ارز از کیف پول تراست والت چه مراحلی دارد؟

برداشت ارز از کیف پول تراست والت چه مراحلی دارد؟

همان طور که گفته شد یکی از مهم ترین سوالات و چالش های کاربران برداشت ارز از کیف پول تراست والت می باشد. برای خیلی از کاربران این سوال پیش می آید که برای برداشت ارز از کیف پول تراست والت چه مراحلی را باید طی کرد و به دنبال یادگیری برداشت ارز از این کیف پول محبوب هستند. در این قسمت به مراحل برداشت ارز از کیف پول تراست والت اشاره شده است. برای برداشت ارز از کیف پول تراست والت مراحل زیر را با دقت انجام دهید.

انتخاب ارز

اولین کار اضافه کردن ارز است. برای این کار ابتدا وارد نرم افزار تراست والت شوید و سپس بر روی 3 خط بالای صفحه سمت راست کلیک کنید. در این قسمت نام تمامی ارزهای دیجیتال به چشم می خورد.

عملیات برداشت

نام ارز مد نظر خودتان را در کادر بالای صفحه که برایتان آورده است وارد (به عنوان مثال ارز تتر). همان‌ طور که مشاهده می کنید ارز تتر با شبکه‌ های مختلف پیدا می‌ شود. این در صورتی است که شما اگر دکمه مقابل هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید و آن ارز انتخابی تان را به لیست اولیه تراست والت اضافه می شود که پس از ورود به اپ می توانید مشاهده کنید و به این روش ها می توانید از کیف پول خود برداشت کنید.

نکته: توجه داشته باشید که حتما رمز خود را درست وارد کنید. اگر اشتباه بزنید یا فراموش کنید دیگر نمی توانید وارد کیف پول ارز یا برنامه یا حساب خود وارد شوید. اگر هم اختلالی پیش آمد یا کار ها به درستی انجام نشد می توانید یک فیلتر شکن روشن کرده و با آن ادامه دهید چون امکان فیلتر بعضی از سایت ها وجود دارد. البته ممکن است گاهی با خروج و ورود دوباره این اختلال رفع شود.

آیا کیف پول تراست والت برای برداشت وجه کارمزد دریافت می کند؟

خیلی از کاربران این سوال برایشان پیش می آید که کارمزدی که این کیف پول برای برداشت وجه از کاربران دریافت می کند چقدر است. این کیف پول کاملاً رایگان در اختیار شما قرار گرفته است اما برای فرستادن ارز از تراست والت به خارج از این کیف پول یا از صرافی به این کیف پول باید کارمزد شبکه را پرداخت کنید. یعنی کاربران باید برای امنیت و سهولت کار کارمزد تراکنش‌ها را به خود شبکه آن رمز ارز که برداشت خواهد کرد پرداخت کنند.

میزان این کارمزد هم بستگی به نوع توکن دارد. در قسمت های بعد به میزان کارمزد این کیف پول برای انتقال ارز از تراست والت به سایر کیف پول های ارز دیجیتال اشاره شده است.

مشکل برداشت از کیف پول تراست والت چیست؟

مشکل برداشت از کیف پول تراست والت چیست؟

مشکل برداشت وجه گاهی اوقات ممکن است برای هر کیف پول ارز دیجیتالی اتفاق بی افتد. مشکل در این کیف پول‌ ها ممکن است منجر به این باشد که رمز عبور برای وارد شدن به کیف پول یا برای ارسال تراکنش قابل به درستی ثبت شده باشد. ولی شما اگر این رمز ها را فراموش کنید دیگر هیچ راهی برای برگشت آن نخواهد بود اما اگر از کیف پول پشتیبان گرفته باشید می‌ توانید خود را در یک کیف پول دیگر بازیابی کنید.

قابل ذکر است که در برخی از کیف پول‌ های آنلاین امکان بازیابی رمز وجود دارد. در این مورد تنها چاره برگرداندن موجودی خود از بکآپ استفاده کنید. حتما شما به خوبی اهمیت بک‌ آپ گرفتن را درک کرده‌اید که چقد مهم است و با نصب برنامه کیف پول‌ ها روی موبایل یا کامپیوتر اولین کاری که باید بکنید حتما گرفتن بک‌ آپ است که مشکل برطرف می کند و حتما رمز را به یاد داشته باشید تا مشکلی برایتان پیش نیاید موفق باشید.

جدول اطلاعات

در جدول قسمت زیر به مهم ترین نکات پیرامون برداشت ارز از کیف پول تراست والت اشاره شده است. هر کدام از این موارد ذکر شده در جدول زیر از اهمیت بالایی برخوردار هستند می توانند کمک زیادی به شما برای برداشت وجه از این کیف پول بکنند.

موضوعبرداشت ارز از کیف پول تراست والت
تراست والت چیست؟یکی از بهترین و امن ترین کیف پول های ارز دیجیتال می باشد.
حداقل برداشت وجه از تراست والت چقدر است؟تراست والت محدودیتی برای برداشت وجه ندارد.
آیا با فیلترشکن می توان از تراست والت استفاده کرد؟در زمان اختلال در کیف پول می توان از فیلترشکن استفاده کرد.
کارمزد برداشت ارز از کیف پول تراست والت چقدر است؟کارمزد این کیف پول بستگی به نوع توکن دارد.
حداقل برداشت از کیف پول تراست والت چقدر است؟

حداقل برداشت از کیف پول تراست والت چقدر است؟

یکی از سوالات رایج کاربران در رابطه با برداشت وجه از این کیف پول حداقل میزان برداشت می باشد.

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که اطلاعات زیادی در رابطه با این موضوع وجود ندارد. با توجه به این مورد به نظر می رسد که برای برداشت از کیف پول تراست والت محدودیتی برای حداقل برداشت وجود نداشته باشد.

آموزش برداشت ارز از کیف پول تراست والت را از کجا دنبال کنیم؟

آموزش برداشت ارز از کیف پول تراست والت را از کجا دنبال کنیم؟

اگر به دنبال آموزش برداشت وجه از کیف پول تراست والت هستید حتما این قسمت را با دقت مطالعه کنید. برای برداشت ارز از کیف پول تراست والت مانند روش زیر عمل کنید.

ابتدا باید نرم افزار را نصب کنید. پس از نصب کردن و فعال ‌سازی کیف پول تراست والت برای انتقال دادن یا برداشت ارزهای دیجیتال خود در صرافی های ارز دیجیتال به وب‌ سایت این صرافی ها مراجعه کرده و ارز مد نظر خود را انتخاب کنید. حال در صفحه ای که می بینید وارد حساب کاربری خود شده و بعد از طرف منو وارد کیف پول خود شوید.

در قدم بعدی رمز ارز خود را که قصد انتقال آن به کیف پول تراست خود را دارید را پیدا کرده و روی گزینه قرمز رنگ برداشت که در رو به روی هر رمز ارز قرار دارد کلیک کنید. بعد در صفحه باز شده مبلغ را وارد کنید و توجه داشته باشید که زیر کادر در تصویر موجودی فعلی شما را نمایش می دهد و اگر قصد انتقال تمامی موجودی خود را داشته باشید، می‌ توانید بر روی گزینه سبز رنگ بزنید.

حال آدرس صرافی ای که می خواهید ارز را به آن انتقال دهید را وارد کنید. پس از آن در قدم بعدی باید بر روی گزینه Receive کلیک کنید بعد آدرس کیف پول را وارد کنید. در صفحه بعد کادری برای شما نشان داده می شود که باید کد احراز هویت دو عاملی که برای تلفن همراه شما ارسال شده را در آن وارد کنید. در ظرف مدت زمان ۵ الی ۱۵ دقیقه رمز ارزهای شما به کیف پول شما در تراست والت انتقال داده خواهد شد.

همچنین اگر به دنبال فراگیری این آموزش ها هستید می توانید از منابع مختلفی استفاده کنید. به طور مثال شما از طریق کلیپ های آموزشی در اینستاگرام، تلگرام و سایت های رسمی و فعال در این حوزه می توانید آموزش های مختلفی در رابطه با کیف پول تراست والت مشاهده کنید.

عدم نمایش موجودی در تراست والت چیست؟

عدم نمایش موجودی در تراست والت چیست؟

گاهی اوقات ممکن است به دلایل مختلف موجودی شما در تراست والت نمایش داده نشود. امکان دارد که بعضی وقت ها وقتی وارد نرم افزار یا برنامه می شوید کیف پول تان صفر نمایش داده شود که ممکن است به دلیل فیلتر بعضی از سایت ها باشد که باعث اختلال در این کیف پول شده و موجودی را نشان نیم دهد.

در این حالت شما اصلا نگران نباشید و با روشن کردن فیلترشکن این اختلال رفع می شود. این فیلترشکن یا همان وی پی ان قوی باعث می شود تا اختلال سایت یا کیف پول رفع شده و شما مبلغ کیف پول خود را مشاهده کنید.

نحوه واریز ریال به کیف پول تراست والت

نحوه واریز ریال به کیف پول تراست والت

در این قسمت به نحوه واریز ریال به کیف پول تراست والت اشاره شده است. برای این کار وارد کیف پول تراست والت شوید و در نوار سمت راست پنل کاربری، جزییات کیف پول تان را نمایش می دهد. بعد بر روی گزینه واریز کردن در مقابل کیف پول تومان کلیک کرده و مبلغ مورد نظرتان را در واحد تومان وارد کنید. در مرحله بعد دقت لازم را داشته باشید که در این روش شما می توانید فقط از طریق کارت های بانکی ثبت شده خود در اکسیر می توانید پول واریز کنید و در غیر این صورت مبلغ به کارت مبدا برگشت خواهد خورد و بعد به درگاه منتقل شده و پرداخت انجام می گیرد. 

حتما به یاد داشته باشید که اگر رمزی خواستند رمز را به درستی وارد کرده تا دچار مشکل نشوید. برای اینکه رمز تان از یادتان نرود آن را یک جا یادداشت کنید زیرا در تمامی مراحل پرداخت، واریز و … نیاز به رمز می باشد. پس از انجام درست این مراحل می توانید به کیف پول خود مراجعه کرده و مبلغ را در آن جا مشاهده فرمایید. به همین راحتی و برای این که کارتان راحت و راحت تر شود حتما اپلیکشین مخصوص را نصب کرده و طریق آن وارد شوید و عملیات را انجام دهید.

نحوه انتقال ارز از کیف پول تراست والت به صرافی های دیگر

انتقال ارز از کیف پول به صرافی ارز دیجیتال بسیار مهم است. برای انتقال ارز باید اول اپلیکیشن یا نرم افزار را نصب کرده و پس از نصب و فعال‌ سازی کیف پول تراست والت، جهت انتقال دارایی‌ های دیجیتال خود در صرافی های ارز دیجیتال به وب‌ سایت این صرافی ارز دیجیتال وارد شوید. در قسمت زیر به نحوه انتقال ارز دیجیتال از کیف پول تراست والت به صرافی های بایننس، کوکوین، کراکن و نوبیتکس اشاره شده است.

انتقال از کیف پول تراست والت به بایننس

برای این کار ابتدا وارد صفحه حساب کاربری خود در صرافی بایننس شوید. از بالای صفحه بر روی گزینه wallet کلیک و وارد قسمت flat and spot شوید. در صفحه باز شده تمام رمز ارزها نشان داده می شود. ارز مد نظر خود را برای انتقال انتخاب کرده و بر روی گزینه دریافت (deposit) کلیک کنید.

حال در این جا آدرس کیف پول ها نمایش داده می شود. حال وارد نرم افزار تراست والت شده و ارزی که می خواهید انتقال دهید را انتخاب کنید. بر روی گزینه send کلیک کنید و میزان انتقال و آدرس کیف پول را وارد کنید. بر روی گزینه continue کلیک کنید.

انتقال از کیف پول تراست والت به کوکوین

برای انتقال ارز از کیف پول تراست والت به کوکوین هم باید مانند مرحله قبل کار کنید. وارد صفحه کاربری خود در صرافی کوکوین شوید. از قسمت دریافت ارز مد نظر خود و کیف پول مبدا را انتخاب کنید. حال در کیف پول از قسمت send یا ارسال میزان انتقال ارز را وارد کنید.

انتقال از کیف پول تراست والت به کراکن

کراکن هم یکی دیگر از صرافی های ارز دیجیتال می باشد. انتقال از کیف پول تراست والت به صرافی کراکن هم بسیار آسان است. اگر قصد انتقال ارز از این کیف پول به صرافی کراکن را دارید باز هم می توانید مانند روش هایی که برای صرافی بایننس گفته شد استفاده کنید.

انتقال از کیف پول تراست والت به نوبیتکس

وارد حساب کاربری خود در صرافی نوبیتکس شوید. بر روی گزینه کیف پول های من کلیک کنید. کیف پول خود را به صرافی نوبیتکس متصل کنید. ارز مد نظر و میزان انتقال را مشخص کنید. بر روی گزینه سند کلیک کرده و پس از 15 دقیقه انتقال به صورت کامل انجام خواهد شد.

برای برداشت ارز از تراست والت باید فیلترشکن روشن کرد؟

یکی از مهم ترین سوالات کاربران در رابطه با استفاده از فیلترشکن در زمان برداشت وجه از کیف پول می باشد. برای پاسخ به این سوال باید گفت که برای استفاده از تراست والت همیشه آنلاین باید باشید و با آفلاین بود کار درستی پیش نمی رود حتما بررسی کنید که اینترنت شما مشکلی نداشته باشد.

حال وارد یک سایت شوید یا برنامه‌ دیگری را روی گوشی که به اینترنت متصل است، باز کنید. اگر باز نشد گوشی یا دستگاه خود را یک بار روشن خاموش کنید و یا اینترنت را باز و بسته کنید. اگر مشکلی در اتصال به اینترنت بود باید تنظیمات دستگاه یا ارائه دهنده اینترنت را بررسی کنید.

گاهی وقت ها امکان دارد بخاطر فیلتر بودن برخی از سایت ‌ها و برنامه‌ ها اختلال داشته  باشند و اتصال شما با مشکل رو به ‌رو شود پس برای حل این مشکل یک فیلترشکن در گوشی خود داشته باشید و اگر کار نکرد فیلترشکن راهم باز و بسته کنید.

در حالت عادی سعی کنید بدون فیلترشکن از کیف پول تراست والت استفاده کنید زیرا گاهی اوقات خود این کیف پول ها هم ممکن است خطرناک باشند و چندین بار تاکنون این اتفاق رخ داده است که کاربران با روشن کردن فیلترشکن در زمان استفاده از کیف پول سرمایه خود را از دست بدهند.

کارمزد برداشت ارز از کیف پول تراست والت چقدر است؟

یکی از سوالات رایج کاربران در رابطه با کارمزد برداشت وجه در کیف پول تراست والت می باشد. در رابطه با این موضوع باید بگوییم که میزان کارمزد این صرافی بستگی به نوع توکن دارد. به عنوان مثال ارز دیجیتال بیت کوین که به عنوان بهترین و پر سود ترین ارز دیجیتال در جهان شناخته می شود کارمزد آن در کیف پول تراست والت 0.00035 می باشد. البته این مقدار کارمزد در بیت کوین در صورتی است که درخواست 0.1 برای برداشت از بیت کوین ثبت شود.

سایر ارزهای دیجیتال هم همین داستان را در تراست والت دارند. میزان کارمزد سایر رمز ارزها هم بستگی به نوع توکن و میزان ثبت شده از آن برای برداشت می باشد. البته ناگفته نماند که این کارمزد هزینه دلاری یا ریالی ندارد بلکه از این کارمزد از همان توکن کسر می شود.

همچنین این کارمزد زمانی از شما گرفته می شود که قصد انتقال ارز به صرافی های یا دیگر کیف پول های خارج از شبکه را دارید و برای برداشت درون شبکه ای کارمزدی از کاربر دریافت نمی شود.

اپلیکیشن برداشت ارز از کیف پول تراست والت

اپلیکیشن برداشت ارز از کیف پول تراست والت

نرم افزار تراست والت یکی از بهترین اپ های ارز دیجیتال می باشد. این اپلیکیشن که Trust Wallet نام دارد به صورت رایگان در فروشگاه‌ های گوگل پلی و گوگل استور قابل مشاهده و دانلود است. تراست والت با اندروید 6 یا بالاتر و ios 13 یا بالاتر در گوشی ها سازگاری دارد.

برای دانلود این نرم افزار می توانید از منابع مختلفی استفاده کنید. نسخه اندروید را در Google Play Store گوگل پلی استور دانلود کنید و نسخه  ios را در Apple Store اپل استور دانلود کنید و همچنین از طریق سایت اصلی این صرافی هم امکان دانلود این نرم افزار وجود دارد.

سوالات متداول

تراست والت چیست؟

تراست والت یکی از بهترین و امن ترین کیف پول های ارز دیجیتال می باشد که جزو دسته کیف پول های نرم افزاری به شمار می رود. در طول مقاله به طور کامل معرفی شده است.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

کیف پول ارز دیجیتال ابزاری برای نگهداری رمز ارزها می باشد که به 4 دسته نرم افزاری، سخت افزاری، تحت وب و کاغذی تقسیم بندی می شوند.

نرم افزار تراست والت را چگونه دانلود کنیم؟

با استفاده از سایت رسمی تراست والت و همچنین گوگل پلی و اپ استور می توانید این نرم افزار را دانلود کنیم.

برداشت وجه از طریق تراست والت چگونه است؟

در طول مقاله به این موضوع به صورت کامل اشاره شده است.

کارمزد تراست والت چقدر است؟

کارمزد در تراست والت بستگی به نوع توکن دارد همچنین برای انتقال درون شبکه ای رایگان می باشد.

سایت تراست والت چیست؟

سایت رسمی این کیف پول trustwallet.com می باشد.

برداشت وجه از تراست والت چه مراحلی دارد؟

مراحل برداشت وجه در تراست والت در طول مقاله گفته شده است.

برای استفاده از تراست والت باید فیلترشکن روشن کرد؟

در زمانی که این کیف پول با اختلال رو به رو می شود می توانید از فیلترشکن استفاده کنید.

آیا نرم افزار تراست والت رایگان است؟

دانلود نرم افزار تراست والت برای تمامی کاربران رایگان است.

کاربرد نرم افزار تراست والت چیست؟

از نرم افزار تراست والت برای انتقال ارزهای، نگهداری ارزها و … استفاده می شود.

آیا کاربران ایرانی می توانند از تراست والت استفاده کنند؟

یکی از مزایای این کیف پول دسترسی راحت آن برای کاربران ایرانی می باشد.

عدم نمایش موجودی در تراست والت به چه دلیل است؟

گاهی اوقات تراست والت با اختلال رو به رو می شود و ممکن است موجودی کاربر را نشان ندهد که با روشن کردن فیلترشکن این مشکل بر طرف می شود.

حداقل برداشت وجه در تراست والت چقدر است؟

تراست والت در این زمینه محدودیتی ندارد و حداقلی برای برداشت وجود ندارد و کاربر به میزان دلخواه خود می تواند برداشت داشته باشد.

تراست والت از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

این کیف پول از رمز ارزهایی همچون بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، ترون، تتر، اتریوم کلاسیک و سایر رمز ارزهای معروف دنیا پشتیبانی می کند.

تراست والت در چه سالی عرضه شده؟

کیف پول تراست والت در سال 2018 میلادی به صورت رسمی ارائه شد و در حال حاضر برند این کیف پول در اختیار صرافی بایننس قرار دارد.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها