تبلیغات
متیو روزاک معرفی افراد تاثیرگذار

بیوگرافی متیو روزاک شریک موسسه Tally Capital

  • توسط mozhde
  • 9 دقیقه

در دنیای رو به پیشرفت ارز دیجیتال که همواره تعداد زیادی از افراد هر روز به آن اضافه می شوند، تعدادی هم هستند که بسیار از این حوزه سود برده و ثروت خود را چند برابر می کنند. این افراد معمولا به خود ارزها بسنده نمی کنند و به سمت کارایی این رمز ارزها، مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال و یا اینکه شبکه بلاک چین آن ها می روند. در این مقاله قصد داریم درباره متیو روزاک Matthew Roszak یکی از افراد فعال در این عرصه صحبت کنیم و درباره او و فعالیت هایش بیشتر بدانیم پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

متیو روزاک کیست؟

در این قسمت قصد داریم بیشتر درباره این فرد بدانیم. متیو روزاک تا حدودی به یک شخص برتر در بخش ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. او یک سرمایه‌گذار با تجربه و در بلاک چین است که شریک موسسه Tally Capital یک شرکت سرمایه‌ گذاری خصوصی با تمرکز بر فناوری مبتنی بر بلاک چین شده است.

با بیش از هجده سال تجربه در سهام خصوصی و سرمایه گذاری ریسک پذیر تخمین زده می شود که او بیش از 1 میلیارد دلار در طیف متنوعی از صنایع از استارتاپ ها تا عرضه های عمومی اولیه یا IPO سرمایه گذاری کرده است. او در مورد شرکت‌ های سرمایه‌گذاری، تأمین مالی شرکت‌ ها و معاملات، واگذاری‌ ها، بازسازی مالی و از جمله موارد دیگر دارای طیف وسیعی از تجربه است.

روزاک هم چنین بنیان گذار و رئیس Bloq یک شرکت نرم افزاری سازمانی بلاک چین است. به گفته متیو، او اولین بیت کوین خود را به ریچارد برانسون و بیل کلینتون داده است. متیو روزاک معتقد بود که پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین پتانسیل تغییر جهان را دارد و زمان و انرژی خود را برای سرمایه گذاری در آن تلف نکرد و تالی کپیتال متولد شد. Tally Capital یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که بر روی اکوسیستم ارز دیجیتال متمرکز شده و در سال 2013 تاسیس شد.

نام”Tally از Tally Stick گرفته شده است و شکلی از ارز که توسط پادشاه هنری اول در حدود سال 1100 در انگلستان قرون وسطی آغاز شد. Bloq یک شرکت نرم افزاری سازمانی است که راه حل های فناوری بلاکچین را برای شرکت های جهانی ارائه می دهد. دفتر مرکزی آن در شیکاگو، ایلینوی است. این پلتفرم فرصتی را برای شرکت‌ ها فراهم می‌ کند تا اکوسیستم‌ های قوی مبتنی بر بلاکچین را با پشتیبانی از خدمات و پشتیبانی در سطح سازمانی بسازند، مدیریت و مقیاس‌ بندی کنند.

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

متیو روزاک یکی از افراد بسیار ثروتمند در دنیای ارز دیجیتال شناخته می شود. از میزان دارایی او به صورت دقیق اطلاعاتی در دسترس نیست اما براساس تخمینی که سایت های معتبر در این زمینه زده اند میزان دارایی او را از 800 میلیون تا 1/7 میلیارد دلار تعیین کرده اند. البته ممکن است این میزان دارایی بر اساس درآمدی که او دارد و یا رمز ارزهایی که برای خود ذخیره کرده است تغییر کند اما باز هم بعید به نظر می رسد که از 800 میلیون دلار پایین تر باشد.

متیو روزاک روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

این فرد از آن دسته از کسانی است که روی یک رمز ارز به صورت مستقیم کار نمی کنند و در واقع فعالیت روی رمز ارزها را به صورت مستقیم ندارد. در واقع این فرد به صورت مستقیم با کار روی شبکه بلاک چین و دادن اطلاعات به افراد دیگر فعالیت می کند و از این طریق فعالیت را انجام می دهد.

متیو روزاک از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

متیو روزاک از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

متیو برای اولین بار در سال 2011 با بیت کوین یکی از 10 ارز دیجیتال برتر جهان آشنا شد. زمانی که یکی از شرکت های نمونه کار او که یک شرکت بازی های اجتماعی در سنگاپور بود می خواست ببیند آیا بیت کوین می تواند به عنوان یک منبع پرداخت بالقوه استفاده شود یا خیر. او تصمیم گرفت با خواندن کاغذ سفید ساتوشی ناکاموتو درباره بیت کوین بیشتر بیاموزد و مجذوب پتانسیل بیت کوین شد. ارزی که باز، غیرمتمرکز و امن بود و چیزی بود که متیو را مجذوب خود کرد.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس های متیو روزاک چند راه داریم. اول اینکه باید بگوییم این شخص بسیار معروف است و در زمینه ارز دیجیتال و بلاکچین و فناوری های دیجیتال دیگر بسیار محبوبیت دارد. به همین خاطر در سایت های اینترنتی درباره او مقالاتی نوشته شده است و خبر هایی چاپ شده است. برای دیدن این عکس ها می توان به سایت های مربوطه مراجعه کرد. اما راه آسان تری نیز وجود دارد. به وسیله این راه شما می توانید به موتور جستجوی گوگل مراجعه کرده و نام این فرد را در قسمت تصاویر آن بنویسید. در قسمت نتایج می توانید تمام عکس های موجود او در اینترنت را ببینید. هم چنین می توانید این عکس ها را ذخیره کرده تا دوباره مجبور به جستجوی آن ها نباشید.

آیا متیو روزاک در اینستاگرام فعالیت دارد؟

برای اینکه به اینستاگرام Matthew Roszak دسترسی داشته باشیم و یا اینکه بدانیم این فرد در این پلتفرم حساب کاربری دارد یا خیر! باید نام او را در اینترنت به همراه اینستاگرام بنویسیم. در قسمت نتایج معمولا نتیجه اولی که ظاهر می شود صفحه فرد مورد نظر است. معمولا این صفحه دنبال کنندگان بیشتری دارد و یا اینکه از اینستاگرام تیک آبی گرفته است. اگر به غیر از این موضوع باشد، احتمالا صفحه مربوط به خود شخص نیست و یا اینکه یک پیج پرایوت است و فرد علاقه ای به بودن افراد غریبه در صفحه خود ندارد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

متیو در رشته اقتصاد از کالج لیک فارست فارغ التحصیل شد. او هم مانند بسیاری از کسانی که در حوزه رمز ارز فعالیت دارند تحصیلاتی در زمینه مالی و اقتصاد دارد. البته بیشتر این افراد در زمینه رایانه، هوش مصنوعی یا فناوری اطلاعات نیز دانش و اطلاعات دارند و یا اینکه در دانشگاه آن ها را خوانده اند.

اخبار مربوط به متیو روزاک را در کجا مشاهده کنیم؟

برای اینکه اخبار پیرامون این افراد را بخوانیم و از اخبار آن ها آگاه باشیم، بهترین راه این است که به اینترنت مراجعه کرده و سایت هایی که مربوط به کار این افراد است را بخوانیم. یا اینکه جستجو کنیم و بدانیم که فرد دارای شبکه های اجتماعی است یا خیر. معمولا این رسانه ها می توانند منبع خوبی برای اخبار باشند، زیرا خود فرد با آن ها در ارتباط است و اخبار را خودش منتشر می کند.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

با این فرد مانند خیلی از افراد معروف دیگر تا به حال مصاحبه هایی انجام شده است که سایت ها آن ها را منتشر می کنند. برخی از این مصاحبه ها متنی هستند و برخی به صورت ویدیو و یا پادکست منتشر می شوند. شما می توانید با مراجعه به این سایت ها و خواندن مصاحبه ها یا دیدن و شنیدن آن ها آگاه شوید. البته ممکن است نیاز باشد که دانش زبان انگلیسی داشته باشید زیرا معمولا این سایت ها انگلیسی بوده و کمتر به فارسی مطلب ارائه شده است.

آیا متیو روزاک به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا متیو روزاک به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

Matthew Roszak بسیار در این حوزه فعالیت دارد و بیشتر اوقات مطالبی را در سایت های مختلف از خودش منتشر می کند. اما تحلیلی در زمینه رمز ارز ندارد. یعنی نمی توان گفت این فرد تحلیل گر رمز ارز است. اما با اطلاعاتی که برای بقیه در زمینه بلاکچین و جوانب رمز ارز ارائه داده است توانسته کاری شبیه به تحلیل را انجام دهد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

این فرد تاثیری برای رمز ارزها ندارد و تا به حال صحبتی را نکرده است که با آن حرف قیمت ارزها جابه جا شود و یا اینکه مشکلی برای آن ها پیش آید. این فرد با اینکه بسیار در این حوزه ثروتمند است اما تاثیر زیادی بر بازار ندارد فقط اگر روزی تعدا زیادی رمز ارز را با هم بخرد ممکن است برای بازار آن رمز ارز اتفاقاتی بیوفتد.

متیو روزاک کجا زندگی می کند؟

همان طور که در بالا گفتیم شرکت این فرد در شیکاگو ایلینوی آمریکا قرار دارد، با اینکه اطلاعات دقیقی از محل زندگی این فرد منتشر نشده است اما به نظر می رسد این فرد در محل شرکت خود یعنی شیکاگو زندگی می کند. البته بیشتر کسانی که در ارز دیجیتال معروف هستند در آمریکا زندگی می کنند.

در طول مقاله بسیار در مورد بیت کوین صحبت شد. اگر این موضوع نظر شما را جلب کرده است می توانید توسط لینک های موجود مقالات کیف پول بیت کوین و خود پرداز بیت کوین را برای شناخت بیشتر مطالعه کنید.

سوالات متداول

سرمایه گذاری متیو روزاک روی چه چیزی انجام شد؟

همان طور که در متن گفتیم متیو روزاک روی بلاکچین سرمایه گذاری کرده است. در واقع بلاکچین را برای شرکت ها معرفی می کند تا از این فناوری استفاده کنند و شرکت خود را پیشرفته تر از هر زمان بکنند. زیرا بلاکچین بسیار امن است و قرارداد ها روی آن با امنیت بالا انجام می شود.

همسر متیو روزاک چه کسی است؟

به نظر می رسد متیو روزاک متاهل است اما اطلاعات دقیقی درباره همسر او وجود ندارد. شاید او دوست ندارد درباره همسر خود و زندگی خصوصی خود صحبتی بکند.

ایمیل متیو روزاک را چطور به دست آوریم؟

معمولا اطلاعات ایمیل این افراد در سایت های آن ها و یا سایت شرکت آن ها وجود دارد. برای ارتباط با آن ها می توان به بخش ارتباط سایت خود فرد یا شرکت مراجعه کرد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها