تبلیغات
پیتر اسمیت معرفی افراد تاثیرگذار

پیتر اسمیت کیست؟ بیوگرافی و میزان درآمد او

  • توسط mahsa
  • 9 دقیقه

یکی از مهم ترین دستاورد هایی که موجب شد مسئله مالکیت بر رمز ارزها تثبیت شود مسئله بلاک چین ها و حتی کاربرد بلاک چین بود. این فناوری انقلابی را در عرصه کریپتوکارنسی و به همراه آن عرضه اولیه کریپتوکارنسی ها به وجود آورد و به همین دلیل جهشی به سوی افزایش امنیت به خصوص امنیت بلاک چین و … در این فضا بود. بلاک چین ها به طور خلاصه عبارت است از سیستم های ثبت و ذخیره سازی داده که زنجیره ای به یکدیگر متصل شده اند و قابل تغییر در بلوک های قبلی خود نیستند و در این سیستم اطلاعات ثبت شده در این بستر برای همه کاربران در حال نمایش است. حال ممکن است بگویید فایده استفاده از بلاک چین ها چیست؟ عموما استفاده از ابزار مذکور با اهدافی چون جلوگیری از امکان هک، حذف و دستکاری اطلاعات ثبت‌ شده هم خوانی و مطابقت دارد. در کنار توسعه و اقبال کاربران این سبک اقتصادی خاص از اداره دارایی به شیوه نا متمرکز و درآمد های خوب حاصل از درک این بازار اسامی برخی افراد در توسعه بستر های مورد نیاز استفاده کنندگان برای داشتن تجربه ای خوب از کار با این فناوری به چشم می خورد که ممکن است مشهور یا کمتر شناخته شده باشند. از جمله اسامی مطرح در این حوزه می توان به نیک سابو و چانگپن ژاو و پیتر اسمیت و ویتالیک بوترین و … اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم که به بررسی یکی از افراد شاخص این حوزه یعنی پیتر اسمیت و زمینه کاری و .. او بپردازیم پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

پیتر اسمیت کیست؟

جهان ما از سال 2010 با پدیده نو آورانه ای چون رمز ارزها در ارتباط است و این تعامل نه تنها متوقف نشده بلکه با تلاش های فعالین این حوزه و توسعه دهندگانش روز به روز مسیر توسعه را سریع تر طی می کند. عموما ارزهای دیجیتال یا همان کریپتوکارنسی گونه ای از دارایی و ثروت است که بر مبنای علم رمز نگاری ایجاد شده است.

برای این که بتوانیم در این فضای اقتصادی نا متمرکز که از بانک ها و بانک مرکزی در یک کشور دور است و در سطح جهان نیز تحت کنترل فضای حفاظتی و حراستی بانک ها نیست استفاده کرد نیاز است تا در این فضا از ایجاد و رشد باگ ها و بستر های تقلب جلوگیری کرد.

نام پیتر اسمیت به گوش خیلی از علاقه مندان بازار کریپتوکارنسی ها آشناست پیتر اسمیت در انگلستان به دنیا آمد و بزرگ شد و قبل از تأسیس بلاک چین در ایالات متحده، آفریقا، آسیا و اروپا زندگی، تحصیل و کار کرده بود. مشارکت پیتر اسمیت در بیت کوین با تأسیس استارتاپ بلاک چین با نیکلاس کری در سال 2011 آغاز شد.

تحت رهبری پیتر اسمیت شرکت بلاک چین به یک رهبر در بازار فناوری ارزهای دیجیتال و دفتر کل توزیع شده تبدیل شده است. او برای مدتی یک سرمایه گذار فعال در صنعت کریپتو بود. تصاویر و مصاحبه ها و اخبار پیرامون پیتر در مجلات معروف به نمایش درآمده است و او اغلب به عنوان کارشناس و سخنران در کنفرانس های مختلف مرتبط دعوت می شود. در حال حاضر وی در لندن در حال اداره شرکت بلاک چین دات کام است و حوزه اصلی کاری او کوین ها و ارائه دهنده بهترین کیف پول ارز دیجیتال است.

  • کریپتو چیست؟ پاسخ به سوالات متداول در مورد کریپتو در این لینک
دارایی خالص این فرد چقدر است؟

دارایی خالص این فرد چقدر است؟

داده دقیقی مبنی بر رقم درآمدی و ارزش دارایی های خالص او یافت نشد اما با در نظر گرفتن برخی موارد می توان به محدوده درآمدی وی دست پیدا کرد. شرکت او از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات کیف پول های ارزهای دیجیتال است که قاعدتا هزینه های نسبتا زیادی نیز در حوزه تحقیق و توسعه می طلبد. بازار 70 میلیون نفری این شرکت مطابق سرانه های قیمتی خدماتی حوزه رمز ارزها حدود میلیون ها دلار قیمت و ارزش دارد.

پیتر اسمیت روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

Peter Smith نخستین بار با طراحی امن ترین کیف پول ارز دیجیتال برای بیت کوین به عنوان کیف پول بیت کوین وارد بازار شده است و از همین مسئله نیز برای جذب مشتری و مخاطب استفاده کرده است. در کنار این مسئله اکنون شرکت وی خدمات وسیعی را در حوزه کیف پول های ارزهای دیجیتال به مخاطبین خود ارائه می دهد و بالطبع به دلیل اقبال شدید مخاطب بر برخی ارزها نظیر بیت کوین، تمرکز بر این ارزها بیش از سایرین ممکن است باشد.

پیتر اسمیت از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

نخستین حضور پیتر اسمیت این کار آفرین حوزه ارزهای دیجیتال به حوالی سال 2011 بر می گردد. پیتر اسمیت در این سال به عنوان عضوی از بنیان گذاران شرکت blockchain.info  بوده است که به شکل تخصصی به توسعه و تحقیق پیرامون کیف های پول دیجیتالی در همان ابتدای تب ظهور و گسترش رسمی ارزهای دیجیتال بوده است و در نهایت این شرکت به نام blockchain.com تغییر نام داده است.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

پیتر اسمیت یکی از 15 چهره اثرگذار در حوزه کریپتو کارنسی است. درست است که داستان و شایعاتی خیلی کمتر از نیک سابو و ساتوشی ناکاماتو پیرامون وی وجود دارد ولی باز هم به دلیل ارتباط کاملا مستقیم با مشتریان این بازار در حوزه گاو صندوق ها یا کیف پول ها این مسئله سبب شده است که رسانه ها به اخبار پیرامون او واکنش نشان داده و حساس باشند. با جستجویی مولفه دار و دقیق در بستر گوگل با سایت های پوشش دهنده اخبار رمز ارزها و … که اخبار این افراد را نیز پوشش می دهند، با او آشنا شوید.

آیا پیتر اسمیت در اینستاگرام فعالیت دارد؟

عموما پیتر اسمیت در بستر حرفه ای و تخصصی لینکدین در حال فعالیت و کار می باشد با این حال صفحات متعددی به نام او در اینستاگرام موجود است که همه به جز حساب onemorepeter از اعتبار ساقط است و شخصیت اسمیت اداره کننده آن نیست.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

پیتر اسمیت در لندن انگلستان متولد شده است و دوران کودکی و نوجوانی خود را در همان جا گذرانده است. اما او هیچ زمان از این که در کدام مدرسه و دانشگاه و در چه رشته ای تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده است، صحبتی نکرده و اخباری نیز در این باره منتشر نشده است.

اخبار مربوط به پیتر اسمیت را در کجا مشاهده کنیم؟

اخبار پیرامون Peter Smith معمولا توسط رسانه های بزرگی انگلستانی و آمریکایی و اروپایی پوشش داده می شوند. زیرا اسمیت مغز متفکر حوزه کیف پول ها به حساب می آید و از طرفی این مسئله خود نیز باعث زوم شدن پیج ها و رسانه های خبری اقتصادی و خبرگزاری های کریپتوکارنسی بر این فرد شده است.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

مهم ترین مصاحبه و جدید مصاحبه با پیتر اسمیت در 21 سپتامبر 2021 توسط بنجامین پیمنتل انجام شده است و در خصوص حرکات اخیر وی از انتقال دفتر کاری خود به میامی آمریکا تا بررسی آینده بازار های کریپتوکارنسی بوده است. برای این مسئله طرح سوالاتی نظیر علل توسعه سال 2019 این شرکت و نظام های مالیاتی حاکم بر این بازار و … توسط رسانه های خارجی برجسته شد.

آیا پیتر اسمیت به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

آیا پیتر اسمیت به عنوان تحلیلگر هم فعالیت دارد؟

اظهار نظر های وی به عنوان یک شخصیت فعال در حوزه رمز ارزها همیشه مناقشه بر انگیز بوده است و از طرفی تا حدی سخنان وی تحلیلی بر مبنای واقعیت های موجود است. برای مثال زمانی بازار کوین ها به حباب در حال ختم شدن بود وی تحلیل از شکل جدیدی از دارایی ها را ارائه کرد که nft نام دارد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

بله سخنان وی ارزشمند است و می تواند بر ارزش و سیگنال های این بازار ارزش مثبت یا منفی بگذارد. از طرفی وی مشتریانی از 200 کشور مختلف و 70 میلیون کاربر دارد پس منطقی است که تصمیمات وی در حوزه کیف پول های الکترونیکی مستقیما بر آینده رمز ارزها و نوسانات این بازار داشته باشد.

پیتر اسمیت کجا زندگی می کند؟

پیتر اسمیت متولد انگلستان و شهر لندن است اما اخیرا یعنی در سال 2021 وی اقدام به تغییر محل شرکت خود از انگلستان به میامی آمریکا کرده است وی در پاسخ به این سوال که چرا این مسئله به وقوع پیوسته است تلویحا به گرایش مردم این منطقه به بازار رمز ارزها و افق 10 ساله پیرامون این مسئله در این شهر و کشور اشاره کرده است.

به طور دقیق تر او گفته بود که “ما می خواهیم جایی باشیم که جوامع واقعاً در مورد رمزارز هیجان زده باشند، و آن چه ما در میامی می دیدیم بخشی از ایالات متحده بود که واقعاً مناسب اهداف ما بود و ظرفیت تبدیل شدن به بخشی از انقلاب کریپتو در 10 سال آینده را داشت، ما می خواستیم برای این آن جا باشیم”. از طرفی هم به شکل عجیبی استعداد های زیادی در میامی در حال حاضر در حوزه کریپتو وجود دارد.

سوالات متداول

علت تغییر محل دفتر کمپانی اسمیت از انگلستان به آمریکا چه بود؟

موقعیت رو به رشد میامی و ظرفیت های موجود در این شهر در حوزه کریپتوکارنسی از دلایل این اتفاق بوده است.

علت تاسیس یک صرافی دیگر موازی با صرافی نخست توسط پیتر اسمیت چه بوده است؟

علت این تصمیم ارائه راه های دیگری برای تجارت ارزهای دیجیتال در جهان بوده است و این اقدام به استقبال خوب 35 میلیونی روبه رو شده است و هدف اصلی این مسئله یعنی تجارت فعال را محقق ساخته است.

عمده بازار و مشتریان پیتر اسمیت در کدام قاره متمرکز است؟

به گفته Peter Smith “عمده تجارت ما در اروپا است. بنابراین ما همیشه با تنظیم‌ کننده‌ های اتحادیه اروپا تعامل بیشتری داریم”.

امتیاز دهید
mahsa

mahsa

مهسا هستم و مفتخرم که در این وب سایت به ارائه دانستنی های حوزه کریپتو بپردازم. مطالب من را از صفحه من در بیستکس بخوانید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها