تبلیغات
معایب کیف پول Trust Wallet چیست؟ کیف پول

نحوه انتقال ارز دیجیتال به کیف پول تراست ولت

  • توسط asie
  • 16 دقیقه

هر فردی که در حوزه کریپتوکارنسی یا همان ارزهای دیجیتال مشغول به کار می باشد به خوبی می‌داند که برای نحوه انتقال ارز دیجیتال به تراست ولت نیاز به امن ترین کیف پول دارد. باید ابتدا یک حساب در صرافی ها ایجاد کند و پول های فیات خود را به پول ارزی تبدیل کند در این هنگام که پول خود را تبدیل کرده است‌ افراد باید بدانند که تمامی معاملات خود را باید در صرافی انجام دهند زیرا در صرافی ها کارمزد های بسیار پایین تری از شما می‌ گیرند و شما باید ابتدا در صرافی ها کار خود را تمام کنید.

سپس بعد از انجام دادن تمامی کار های گفته شده برای انتقال پول از صرافی به تراست ولت شما باید یک تراست ولت را ایجاد کنید و در آن جا پس از ایجاد یک کیف پول آدرس را کپی کرده و در صرافی مورد نظر جایگزین کنید و پول های خود را انتقال دهید دقت شود که اگر پول های شما به آدرس اشتباه فرستاده شود به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست پس باید نهایت دقت را داشته باشید‌.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی ها به کیف پول تراست ولت

نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی ها به کیف پول تراست ولت

امروزه برای قانونمندی استفاده از ارزهای دیجیتال و شرایط استفاده آن شما باید در مرحله اول ابتدا در یک صرافی کیف پول را ایجاد کنید پس از ایجاد یک کیف پول در داخل صرافی شما می توانید پول های خود را به صرافی انتقال داده و در آن جا به دلار تبدیل کنید.

البته دلار دیجیتالی از تبدیل دلار های خود به عرصه‌ های مختلف که مدنظر شما می باشد و آن ها را به کیف پول انتقال می دهید. این مراحل شاید در نگاه اول برای افرادی که به صورت کلی به این قضیه نگاه می‌ کنند پیچیده باشد.

اما پس از گذشت زمان بسیار کمی شما هم نیز به راحتی می توانید این مراحل را پشت سر بگذارید و بدون هیچ دغدغه ای آن ها را انجام دهید‌ در واقع این انتقال ها فقط نیاز به دقت بیشتر دارد زیرا اگر انتقال شما به اشتباه باشد دیگر پول های شما قابل برگشت نیست و نمی توانید آن ها را بازگردانی کنید‌. پس توصیه می شود تمامی مراحل را به خوبی چندین بار چک کنید و سپس اقدام به انتقال دارایی کنید.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از نوبیتکس به کیف پول تراست ولت

از آن جایی که ایرانی‌ ها برای انتقال دارایی های خود به صرافی های بزرگ دنیا مراجعه می کنند ابتدا باید پول های ریالی خود را به پول‌ های دلاری تبدیل کنند و باید از یک صرافی ایرانی استفاده کنند. صرافی نوبیتکس صرافی ایرانی می باشد که شما می توانید به عنوان مبدا برای تبدیل پول های خود از آن استفاده کنید و پس از تبدیل پول ها آن ها را به صرافی خارجی انتقال دهید. البته در این پلتفرم نیز می توانید اقدام به معامله کنید که بسته به سلیقه شخصی شما است‌.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از بایننس به کیف پول تراست ولت

در صرافی بایننس شما می‌ توانید به راحتی به هر جا دنیا که اراده کنید پول های خود را انتقال دهید. این صرافی قابلیت این را دارد که تمامی کیف پول ها را تحت پوشش قرار دهد البته ناگفته نماند که تمامی صرافی ها و کیف پول های دیجیتالی در تمامی دنیا این قابلیت را به کاربران می دهند و یکی از بزرگ ترین مزایای حوزه بلاک چین غیر متمرکز بودن آن است که دلیلی برای رشد بسیار عظیم پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین در طی سالیان اخیر شده است.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از کوینکس به کیف پول تراست ولت

صرافی کوینکس در میان ایرانیان بسیار شناخته شده است و بیشتر کاربران این صرافی از سوی کشور ایران می باشند. این صرافی از سوی ایران و همچنین از سوی خود صرافی کشورمان تحریم شده است و انتقال ارز دیجیتال در این صرافی‌ مانند صرافی دیگر است و شما می توانید به راحتی ارزهای دیجیتال خود را به هر مقصدی که می خواهید انتقال دهید و صرافی هیچگونه انسدادی برای شما ایجاد نمی کند. البته چند وقتی می باشد که احتمالا از سوی کشور ایران تحریم شده است.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از هات بیت به کیف پول تراست ولت

این صرافی نیز مانند صرافی هایی دیگر انتقال ارزهای دیجیتال را از صرافی خود به دیگر کیف پول ها از جمله کیف پول تراست ولت کاملا باز گذاشت و در اختیار کاربران قرار داده است. در کل باید گفت مزایا بلاک چین همین است و علاقه مردم باعث شده است که قیمت بیت کوین تا به این حد بالا رود و این بالا رفتن قیمت بیشتر به خاطر همین موضوع بوده که شما توانایی انتقال پول های خود را به هر کشوری و در هر زمانی و در هر پلتفرمی می دهید.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از رمزینکس به کیف پول تراست ولت

شاید بیشتر افراد بگویند که رمزینکس یک صرافی ایرانی می باشد و انتقال پول از این صرافی به صرافی خارجی امکان پذیر نمی باشد اما باید گفت که از هر صرافی که دارای فضایی بلاک چین می باشد می توانید پول های خود را انتقال دهید، می‌ خواهد صرافی ایرانی باشد و یا صرافی خارجی چه کشور تحریم شده و چه کشور آزاد. همگی در فضای بلاک چین در امان خواهند بود و می توانند فایل های خود را به راحتی انتقال دهند و دلیل اصلی علاقه بیشتر مردم دنیا به بازار رمز ارزها همین حقایق بوده است.

نحوه انتقال ارز دیجیتال از آبان تتر به کیف پول تراست ولت

همانطور که گفته شد این صرافی نیز مانند صرافی هایی دیگر انتقال پول خود را از کیف پول های صرافی به کیف پول های تراست ولت باز گذاشته است و شما می توانید به راحتی با آدرس مقصد پول های خود را وارد کنید و این امکان برای تمامی صرافی از تمام دنیا وجود دارد.

شما نمی توانید هیچ صرافی را پیدا کنید که انتقال پول را به آدرس مقصد مورد نظر تحریم کند. به این شکل که اگر آدرس از کشور تحریم شده باشد صرافی از آن جلوگیری کند. در واقع باید گفت که هیچ آدرسی قابل شناخت نیست و شما به راحتی می توانید فایل های خود را از هر صرافی به کیف پول و یا صرافی دیگر انتقال دهید‌.

کارمزد انتقال ارز دیجیتال از نوبیتکس به کیف پول تراست ولت چقدر است؟

کارمزد انتقال ارز دیجیتال از نوبیتکس به کیف پول تراست ولت چقدر است؟

کارمزد معاملاتی و کارمزد انتقال پول ها از صرافی ها به کیف پول ها و همچنین از کیف پول ها به صرافی ها یک امر بسیار مهم می باشد که در مبالغ بالا برای بیشتر افراد حائز اهمیت است. باید بدانید که اگر شما مبالغ بسیار بالا اقدام به تریدری می کنید تمامی کارمزد های معاملاتی در هر کشوری را باید زیر نظر بگیرید و بهترین صرافی را برای معاملات خود انتخاب کنید. از آن جا که در ایران صرافی های بسیار زیادی وجود دارد و شما می توانید بین این صرافی‌ ها بهترین راه را انتخاب کنید ترجیح داده می‌ شود که صرافی هایی با قدمت بیشتر و همچنین کارمزد بیشتر انتخاب شود.

از آن جایی که صرافی نوبیتکس یکی از صرافی قدیمی کشور می‌ باشد از لحاظ اعتبار نیز می توان به این صرافی اعتبار خوبی داد و از آن استفاده کرد و نحوه انتقال و کارمزد بسته به صرافی می باشد. به این شکل که اگر شما هزار دلار امریکا را انتقال دهید کارمزد شبکه یک دلار می باشد و صرافی نیز بابت آن کارمزدی از شما دریافت می کند که این کار برای انتقال نیست بلکه برای تبدیل پول های شما به یکدیگر است.

جدول اطلاعات

در این جا نکاتی در مورد نحوه انتقال ارز دیجیتال به کیف پول تراست ولت را شرح می دهیم.

موضوع نحوه انتقال ارز دیجیتال به کیف پول تراست ولت
مزایای کیف پول Trust Wallet چیست؟ امنیت بالا
معایب کیف پول Trust Wallet چیست؟ کارمزد بالا
نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی ها به کیف پول تراست ولت ایجاد کیف پول در صرافی
آدرس bep20 در تراست ولت در داخل صرافی

آدرس bep20 در تراست ولت

در کیف پول ها بسیاری از آدرس ها وجود دارد و شما می توانید این آدرس ها را داخل کیف پول ها مشاهده کنید. آدرس bep20 یکی از آدرس‌ هایی می باشد که در داخل این صرافی وجود دارد و شما می توانید بر بستر این شبکه پول‌ های خود را انتقال دهید. البته ناگفته نماند که شبکه‌ های انتقال در حال حاضر به ۶ عدد رسیده است و هر شبکه انتقال پول شما را با کارمزد متفاوت انجام می‌ دهد. در حال حاضر بیشترین کارمزد برای شبکه اتریوم می باشد و کم ترین کارمزد برای شبکه ترون است ولی شبکه beb20 از شبکه‌ هایی می باشد که در ترنسلیت حمایت می شود و شما می توانید بر بستر این شبکه پول خود را انتقال دهید.

انتقال دوج کوین به تراست ولت

انتقال دوج کوین به تراست ولت

از آن جایی که ارز دیجیتال دوج کوین در بسیاری از شبکه های اجتماعی معروف شده است و بسیاری از مردم طرفدار این ارز دیجیتال می باشند و در بسیاری از مقالات نیز به صورت تخصصی به این ارز دیجیتال پرداخته می‌ شود و برای هر موضوع تایید این ارز دیجیتال وجود دارد.

اما باید بدانید که ارز دیجیتال دوج کوین یک ارز دیجیتال کاملاً بی پشتوانه از این شبکه می تواند هر لحظه پول شما را به ضرر و نابودی برساند. اما باید گفت که برای داشتن این ارز دیجیتال شما باید در کیف پول صرافی های ایرانی پول های ریاضی خود را به این ارز دیجیتال به طور مستقیم تبدیل کنید.

همچنین می توانید ابتدا پول های خود را به ارز دیجیتالی دلاری تبدیل کنید و سپس بعد از انتقال به صرافی های خارجی آن را به دوج کوین تبدیل کرده و پس از مقدار آن هر چقدر که می باشد به تراست انتقال دهید و در آن جا آن را نگهداری کنید. البته پیشنهاد می شود که این ارز دیجیتال را به کلی فراموش کنید و به سمت ارز های دیجیتال با آینده بهتری بروید.

تبدیل ارز ها در تراست والت چگونه است؟

تبدیل ارزها در تراست والت چگونه است؟

شما در صرافی ها به راحتی می توانید جفت ارزهای معاملاتی خود را به یکدیگر تبدیل کنید و از سود های آن لذت ببرید. هر چند که کارمزد صرافی ها بسیار کم می‌ باشد و همین کارمزد در میان برخی صرافی‌ ها به رقم صفر می رسد. زیرا در صرافی های جبری رقابت وجود دارد و برخی از صرافی‌ ها کارمزد های خود را پایین تر می آورند که مخاطبان بیشتری به آن صرافی‌ ها جذب شود.

اما باید بدانید که نحوه اساسی و کنترل اصلی کیف پول ها نگهداری ارزهای دیجیتال می باشد و برای نوسان گیری و رقم‌ های پایین اصلا توصیه نمی شود. اما کیف پول ها فقط برای بلند مدت می باشند. شما باید با انتقال ارزهای خود به آن جا حداقل ۶ ماه تا یک سال آن ها را در آن جا نگهداری کنید و بعد از سود هایی که به دست آوردید آن ها را خارج کنید و برای نوسان گیری و مقدار معاملات کم حتماً به صرافی‌ ها مراجعه کنید.

زیرا در کیف پول ها برای تبدیل جفت ارزها به یکدیگر شما کارمزد های بسیار سنگینی را پرداخت می کنید که با بالا رفتن مبلغ این تبدیل ها شما کارمزد های بیشتری را نیز باید به کیف پول دهید که اصلا توصیه نمی‌ شود.

مزایای کیف پول Trust Wallet چیست؟

مزایای کیف پول Trust Wallet چیست؟

از آن جایی که هر والت نرم افزاری و یا هر صرافی که وجود دارد دارای مزایا و معایبی می باشد کیف پول تراست ولت نیز دارای مزایایی است و همین مزایا باعث شده است که این کیف پول را از سایر کیف پول ها متمایز کند. این کیف پول دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و از آن جایی که شبکه این کیف پول تحت نظر بزرگ ترین صرافی دنیا یعنی صرافی بایننس می باشد اعتبار آن را دو چندان می کند. آن چیزی که این کیف پول را دارای اعتبار خیلی بیشتری می کند ارز دیجیتال این کیف پول است.

شما می توانید با خرید ارز دیجیتال این کیف پول که در حال حاضر در محدوده یک دلار در حال معامله می باشد آن را نیز خریداری کنید. همچنین توسط صرافی‌ های بسیاری حمایت می‌ شود و از لحاظ امنیت بهترین کیف پول ارز دیجیتال دنیا می باشد و به راحتی شما می توانید با نصب این کیف پول بدون هیچ استرسی ارزهای دیجیتال خود را در آن جا نگهداری کنید. اما با توجه به حمایت‌ های بسیار سنگینی از این ارز دیجیتال می شود و در بلند مدت می تواند ارز خود را به جایگاه‌ های بهتری نیز برساند.

معایب کیف پول Trust Wallet چیست؟

همانطور که گفتیم هر چیزی دارای معایب و هرچیزی دارای مزایایی است. کیف پول تراست ولت دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که اگر شما به عنوان یک ترازو مزایا و معایب این ارز دیجیتال را با هم مقایسه کنید به راحتی تشخیص می‌ دهید که مزایای آن بیش از معایبش می باشد. اما نباید چشم پوشی کرد که این کیف پول نیز معایبی دارند.

یکی از بزرگ ترین معایب کیف پول ها کارمزد بسیار بالا برای تبدیل جفت ارزها می باشد و از این لحاظ نیز کارمزد بیشتری نسبت به دیگر رقبایش می گیرد و شما برای تبدیل هر جفت ارزی در این کیف پول کارمزد های سنگینی را باید پرداخت کنید و برای تبدیل ها حتماً باید پول خود را از این کیف پول خارج کنید و در صرافی تبدیل های خود را انجام دهید.

پس از انجام این تبدیل ها آن ها را دوباره به کیف پول انتقال دهید که همین پروسه می تواند بسیاری از افراد را از سرمایه گذاری در درون کیف پول ها منصرف کند. از دیگر معایبی که این کیف پول ها دارند عدم استفاده در ویندوز به صورت می باشد.

برای استفاده از این کیف پول ها شما باید حتما یک برنامه اندروید را داشته باشید و برای استفاده آن در ویندوز باید نکات بسیار زیادی را رعایت کنید و عملا استفاده آن در ویندوز کار بسیار مشکلی می باشد.

سوالات متداول

نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی کوینکس به کیف پول چگونه است؟

در وهله اول باید وارد سایت کوینکس شوید و در قسمت منو اصلی وارد کیف پول خود شوید و بعد از ورود در آن ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب کرده و به کیف پول مدنظر خود انتقال دهید. باید توجه داشت که آدرس کیف پول را اشتباه وارد نکنید زیرا یک اشتباه باعث از بین رفتن تمام دارایی شما می‌ شود و دیگر آن ارز دیجیتال قابل برگشت نیست.

انتقال ارز از هات بیت به کیف پول چگونه است؟

برای انتقال ارز دیجیتال از کیف پول های این صرافی به کیف پول های دیجیتالی مانند تراست ولت و یا غیره شما باید ابتدا یک کیف پول دیجیتالی را طراحی کنید. آدرس آن را در آن جا کپی کنید و به صرافی باز گردید و در درون صرافی در قسمت ارسال پول ها آدرسی را که کپی کرده‌ اید پیست کنید. همچنین این شبکه را انتخاب کنید و آن را به کیف پول مورد نظر خود انتقال دهید.

آدرس کیف پول نوبیتکس کجاست؟

اول از همه باید گفت که تمامی صرافی های موجود در بازار ارزهای دیجیتال در داخل صرافی قابلیتی در رابطه با کیف پول دارند و کیف پول صرافی نوبیتکس هم در داخل صرافی قرار دارد اما پیشنهاد می شود که در صورت اجبار از کیف پول های صرافی ها استفاده کنید.

آموزش انتقال از تراست ولت به نوبیتکس را در کجا ببینیم؟

در رابطه با این موضوع کلیپ های آموزشی بسیاری در برنامه هایی چون یوتیوب و آپارات وجود دارد و به صورت رایگان می توانید این آموزش ها را دنبال کنید فقط کافیست که اینترنت و فیلتر شکن خود را روشن و به یوتیوب مراجعه کنید.

انتقال ارز از رمزینکس به تراست ولت چگونه است؟

ابتدا باید بدانید که رمزینکس یک صرافی ایرانی می باشد و شما برای این انتقال باید رمز ارز خود را از یک صرافی ایرانی به یک کیف پول بین المللی انتقال دهید که در مرحله اول باید وارد سایت نوبیتکس شوید و آیکون ورود به داشبورد را انتخاب کرده و بعد بر روی منو کیف پول های کلیک کنید. به عنوان مثال شما ارز ترون دارید و در کنار ارز ترون آیکون برداشت نوشته شده است باید بر روی این آیکون کلیک کنید و بعد از آن مبلغ برداشت و آدرس کیف پول تراست ولت را وارد می کنید. برای آموزش و یادگیری بهتر سراغ آموزش های تصویری آپارات بروید.

در چه مواردی توصیه می شود که از کیف پول تراست ولت استفاده کنید؟

همانطور که می دانید کیف پول تراست ولت بسیار معتبر و مشهور می‌ باشد اما تمامی سرمایه‌ گذاران و تریدر های معروف بازار این کیف پول را برای خرید و فروش و معامله پیشنهاد نمی کنند زیرا کارمزد زیادی را دریافت می‌ کنند و بیشتر برای نگهداری از ارزهای دیجیتال شما پیشنهاد می شود زیرا از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

تراست والت از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی می کند؟

این کیف پول بر روی گوشی های اندروید بالا ۶ و گوشی های آیفون قبل سری ۱۳ قابل نصب و استفاده است.

نصب و دانلود تراست ولت چقدر هزینه دارد؟

خوشبختانه این کیف پول را می توان از طریق گوگل پلی و اپ استور به صورت رایگان بر روی گوشی موبایل خود نصب و استفاده کرد.

تراست ولت قابلیت پشتیبانی از کدام رمز ارزها را دارد؟

در پاسخ به این سوال با جرئت می توان گفت که این کیف پول پشتیبانی از تمام ارزهای دیجیتال معتبر و مطرح بازار مانند: بیت کوین، اتریوم، تتر و … را دارد.

چگونه ارز دیجیتال خود را به کیف پول تراست انتقال دهیم؟

۱. وارد کیف پول تراست خود شوید.
۲. از طریق گزینه + بالا صفحه ارز دیجیتال خود را به واچ لیست ولت خود اضافه کنید‌.
۳. بر روی گزینه Receive کلیک کنید‌.
۴. ‌‌آدرس کیف پول خود را کپی کنید.

کدام منابع برای نصب و دانلود تراست ولت معتبر می باشند؟

وب سایت کیف پول تراست، گوگل پلی و اپ استور.

مزایا تراست ولت چیست؟

دانلود و استفاده رایگان و همچنین بر روی گوشی های اندروید و غیر قابل اجرا است و قابلیت پشتیبانی و ذخیره سازی از تعداد زیادی از رمز ارزهای دیجیتال.

قیمت کیف پول تراست والت چقدر است؟

دانلود این کیف پول از طریق گوگل پلی، اپ استور و سایت رسمی تراست والت رایگان است.

بزرگ ترین عیب تراست ولت چیست؟

کارمزد های بالا آن.

استفاده از تراست ولت در ویندوز امکان پذیر است؟

باید گفت بله اما راه و روش ها و دردسر های بسیار سختی دارد.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها