تبلیغات
آموزش ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال iExec RLC چیست؟ آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

 • توسط sara
 • 24 دقیقه

همراه صرافی برتر ارز دیجیتال بیستکس باشید تا اطلاعات کاملی را درباره ارز دیجیتال iExec RLC با هم مرور و بررسی کنیم.

ارز دیجیتال iExec RLC چیست؟

iExec یک محاسبات ابری غیرمتمرکز است که بر روی پلتفرم بلاک چین ساخته شده است. این برنامه‌ های بزرگ موازی امکان این را می دهند تا در یک محیط گره توزیع‌ شده غیرمتمرکز پردازش و اجرا شوند. این امر از طریق ایجاد یک زیرساخت ابر مجازی که توسط شبکه ای از ارائه دهندگان مستقر در سراسر جهان تشکیل شده است امکان پذیر است. iExec بخش ها، صنایع و برنامه های مختلف مانند شبیه سازی های علمی، بخش مالی، رندر سه بعدی، رمزنگاری و محاسبات EDGE را پوشش می دهد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

خرید ارز دیجیتال RLC به دلیل مشارکت های برجسته خود امیدوارکننده هستند. آن ها پروژه هایی با شرکت های فناوری محبوب دارند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

 •  IBM – یکی از بزرگ ترین شرکت های فناوری آمریکایی با iExec RLC برای ساخت فناوری SGX همکاری کرد.  این به عنوان یک پلتفرم برای ایجاد برنامه های کاربردی در نظر گرفته شده بود.
 •  Google Cloud – iExec RLC برای به دست آوردن حفاظت از حریم خصوصی با این شرکت شریک شد.
 •  Alibaba Cloud – برند بزرگ تجارت الکترونیک چینی با iExec و Intel برای محاسبات رمزگذاری شده خود کار کرد.
 •  انویدیا – اگر یک گیمر رایانه شخصی هستید، احتمالاً از کارت گرافیک این شرکت استفاده می کنید.  برای ایجاد Inception انویدیا با iExec RLC ادغام شده است.

 اگرچه هنوز تحت تأثیر روند های بازار کریپتو قرار دارد. متأسفانه سقوط بیت کوین در اوایل سال جاری را با دیگری دنبال می کند. قیمت بیت کوین در زمان نگارش مقاله به 29000 دلار کاهش یافته است.

 همچنین با ارزهای دیجیتال مشابه رقابت دارد. Siacoin، Golem و SONM نیز قدرت محاسباتی را ارائه می دهند.  آن ها از سکه های RLC نیز ارزان تر هستند. قیمت RLC در زمان نوشتن 2.10 دلار است. این شماره 143 در لیست ارزهای دیجیتال است.  RLC دارای ارزش بازار 166,719,236.75 دلار و حجم معاملات در حدود 10,866,207.69 دلار است.

 اگر به RLC علاقه مند هستید، ممکن است بخواهید منتظر افت بیشتر بازار باشید. قیمت کریپتو ممکن است در هفته های آینده بیشتر کاهش یابد. اگر اکنون بخرید ممکن است ارزش قابل توجهی را از دست بدهند. در زمان نگارش این مقاله (مارس 2021)، iExec RLC دارای ارزش بازار تقریباً 170,900,000 دلار است.

 در حال حاضر 80 میلیون توکن در گردش است.  تعداد کل توکن ها 87 میلیون است یعنی تنها 7 میلیون توکن دیگر در آینده اضافه خواهد شد.  قیمت RLC در حال حاضر به طور متوسط ​​2 دلار برای هر توکن است.

مزایای ارز دیجیتال iExec RLC

مزایای ارز دیجیتال iExec RLC

 این پروژه توسط نهاد های بزرگ حمایت می شود. این یک سیگنال قوی به سرمایه گذارانی می فرستد که می خواهند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

 تیم اصلی تقریباً 2 دهه است که در زمینه رایانش ابری فعال بوده است.  تمام مسائل جاری در این زمینه برای تیم شناخته شده است و آن ها می دانند که برای بهبود سیستم چه کاری انجام دهند. تمام مراحل فیلمنامه انجام شده و به موقع انجام شده است.

 اگر شما یک توسعه دهنده dApp هستید، تیم پشتیبانی اختصاصی برای شما ارائه می کند. این تیم به تمام رویداد های مهم مرتبط با بلاک چین در سراسر جهان سفر می کند. این به آن ها اجازه می دهد تا محصول خود را به حرفه ای ها معرفی کنند.

 با توجه به ترکیب فرانسوی-چینی، iExec با نیاز های خاص در آسیا و اروپا آشنا است. انتظار می رود کل بازار رایانش ابری تا سال 2020 به 400 میلیارد دلار برسد. در مقایسه با ارزش بازار فعلی CDN بنابراین هنوز فضای زیادی برای رشد وجود دارد.

قیمت ارز دیجیتال iExec RLC چقدر است؟

قیمت فعلی ارز 3.87 دلار است و قیمت آن در 24 ساعت گذشته 2.01 درصد افزایش یافته است. در آخرین روز 12 اکتبر 2021 این ارز در حدود ساعت 09:19 بعد از ظهر به بالاترین قیمت 3.9953 دلار رسید و از آن زمان تا کنون شاهد کاهش قیمت بوده و اکنون پتانسیلی در قیمت نشان داده است.

 به عنوان یک سکه قیمت را حفظ می کند.  در عرض چند ساعت ارز 3.85 دلار مشاهده شد.  در اینجا ما یک پیش‌ بینی قیمت iExec RLC (RLC) ارائه می‌ کنیم که به هر معامله‌ گری کمک می‌ کند تا راهنمایی مناسبی در مورد قیمت‌ های مورد انتظار آینده این ارز شگفت‌ انگیز دریافت کند. پس در ادامه سایت بیستکس را دنبال کنید.

آینده ارز دیجیتال iExec RLC در سال2021 چگونه پیش بینی می شود؟

به دنبال پیش‌ بینی قیمت iExec RLC و تجزیه و تحلیل فنی، پیش‌ بینی می‌ شود که قیمت RLC در سال 2021 از سطح قیمت متوسط ​​4.5 دلار عبور کند و حداقل ارزش قیمت مورد انتظار iExec RLC تا پایان سال جاری 8 دلار باشد. 

علاوه بر این RLC پتانسیل دستیابی به حداکثر سطح قیمت 8 دلار را دارد. انتظار می رود ارزش RLC افزایش یابد.  به گفته کارشناسان خاص و تحلیلگران تجاری، قیمت سهام iExec RLC ممکن است تا سال 2030 به بالاترین حد خود یعنی 106.30 دلار برسد.

چگونگی ماین کردن ارز iExec RLC

در حوزه ماینینگ ارز ار ال سی قابل ذکر است که توکن های RLC قابل استخراج نیستند. در نتیجه برای افزایش ارزش یک موقعیت کاربران باید به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و استراتژی های معاملاتی اعتماد کنند.

ماینر های ار ال اس کدامند؟

استخراج ار ال اس فرآیندی است که طی آن ار ال اس های جدید وارد گردش می شوند.  همچنین این روشی است که تراکنش‌ های جدید توسط شبکه تأیید می‌ شوند و جزء حیاتی نگهداری و توسعه دفتر کل بلاک چین است. “کاوی” با استفاده از سخت افزار پیچیده ای انجام می شود که یک مسئله ریاضی محاسباتی بسیار پیچیده را حل می کند.

 اولین رایانه ای که راه حل مشکل را پیدا می کند بلوک بعدی ار ال اس را دریافت می کند و روند دوباره شروع می شود. ASIC/Solo/Pool از دستگاه استخراج ارز iExec RLC محبوب 2021 هستند.

استخراج ارز دیجیتال iExec RLC با گوشی همراه امکان پذیر است؟

استخراج ار اس ال با دستگاه اندرویدی امکان پذیر است حتی اگر دلایل زیادی برای دوری از آن داشته باشید.  همچنین استفاده از تلفن همراه برای استخراج سکه های رمزنگاری شده به روش کار نرم افزار یا سخت افزار استخراج سنتی نزدیک نیست.  همچنین استفاده از اپلیکیشن ساعت تلفن همراه برخلاف ساعت معمولی است.

استخراج کریپتو با یک گوشی هوشمند احتمالاً با توجه به وضعیت فعلی آن به اندازه کافی سود خوبی برای شما نخواهد داشت که ارزش تلاش و زمانی را که برای آن صرف می کنید داشته باشد.

 این به این دلیل نیست که این تلفن های هوشمند به اندازه کافی قدرتمند یا قوی نیستند که بتوانید از آن ها برای استخراج ارز دیجیتال استفاده کنید. دلیل آن این است که سایر ماینر ها از ابزار های قدرتمند تری استفاده می کنند که تقریباً استفاده از تلفن های هوشمند را بی فایده می کند. افرادی که از رایانه‌ های شخصی قدرتمند تر استفاده می‌ کنند، احتمالاً مشوق‌ های استخراج را دریافت می‌ کنند.

 همانطور که گفته شد استخراج منظم به معنای اعتبارسنجی تراکنش‌ های بلاک چین با حل مسائل پیچیده ریاضی است. برای انجام این کار ماینر ها از قدرت GPU یا پردازنده کامپیوتر استفاده می کنند که مقدار زیادی انرژی مصرف می کند.

 استخراج ارز دیجیتال ار ال اس  یک فعالیت صنعتی بسیار بیشتر است.  نرم افزاری به طور خاص برای استخراج وجود دارد. ماینر ها اکنون پول خود را در دستگاه های استخراج ASIC سرمایه گذاری می کنند تا حاشیه سود خود را افزایش دهند.

 این امر همچنین به استخر استخراج منجر شد. هدف این نوآوری ها گردآوری قدرت محاسباتی بیشتر برای بهبود شانس استخراج کنندگان برای حل مشکل الگوریتم و دریافت پاداش است.

 این روشی است که ماینینگ ار ال اس  موبایلی نیز کار می کند اما در مقایسه با مقیاس بسیار کوچک تر.  می توانید با تلفن هوشمند یا مزرعه ماینینگ موبایل خود به استخر ماینینگ بپیوندید. با این حال در مقایسه با سایر ماینر ها مقدار ناچیزی از قدرت را با شبکه خود به اشتراک خواهید گذاشت.

 بنابراین هنگامی که پاداش ها در شبکه به اشتراک گذاشته می شوند، درصد شما در مورد قدرت محاسباتی شما بسیار ناچیز خواهد بود.

iExec برای ارائه توان محاسباتی برای بسیاری از برنامه های مختلف مفید است. در اینجا چند برنامه وجود دارد که iExec در آن ها عالی کار می کند:

 •  در زمینه هوش مصنوعی (AI)
 •  هر چیزی که به داده های بزرگ مربوط می شود.
 • در امور مالی (DeFi)
 • برای رندر گرافیک سه بعدی
 • در رمزنگاری
قیمت لحظه ای ار ال اس

قیمت لحظه ای ار ال اس

خب قیمت فعلی ارز 3.87 دلار است و قیمت آن در 24 ساعت گذشته 2.01 درصد افزایش یافته است در آخرین روز 12 اکتبر 2021 این ارز در حدود ساعت 09:19 بعد از ظهر به بالاترین قیمت 3.9953 دلار رسید و از آن زمان تا کنون شاهد کاهش قیمت بوده و اکنون پتانسیلی در قیمت نشان داده است.

 به عنوان یک سکه قیمت را حفظ می کند. در عرض چند ساعت سکه 3.85 دلار مشاهده شد. در سایت بیستکس ما یک پیش‌ بینی قیمت iExec RLC (RLC) ارائه می‌ کنیم که به هر معامله‌ گری کمک می‌ کند تا راهنمایی مناسبی در مورد قیمت‌ های مورد انتظار آینده این ارز شگفت‌ انگیز دریافت کند.

ماشین حساب ار ال اس

ارز دیجیتال iExec RLC (RLC) یک ارز  قابل استخراج نیست بنابراین ما یک ماشین حساب ارز دیجیتال استخراج ارائه نمی دهیم.

کیف پول ار ال اس چیست؟

 iExec RLC (RLC) یک توکن اتریوم برای پلتفرم ابری iExec است که در آن کاربران می‌ توانند از قدرت محاسباتی و داده‌ ها کسب درآمد و اجاره کنند.  iExec توسعه‌ دهندگان را قادر می‌ سازد تا برنامه‌ های کاربردی را در آن چه به عنوان «یک بازار غیرمتمرکز برای منابع ابری» توصیف می‌ شود، تقویت کنند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید ارز iExec RLC کدام است؟

با وجود تحریم ها ما باید بهترین صرافی ارز دیجیتال را برای ایرانی ها انتخاب کنیم. صرافی کوینکس، هات بیت و بایننس از بهترین صرافی ها هستند.

بهترین صرافی های ایرانی برای خرید ارز iExec RLC کدام است؟

برای خرید ارز iExec RLC از صرافی های ایران مانند ایران بایننس، اکسیر و بیستکس می توان استفاده کرد. صرافی بیستکس این ارز را با بهترین  قیمت برای شما ارائه می دهد .

آیا تعداد توکن ارز ار ال سی محدود است؟

به طور گسترده به تصویب رسید که 83 میلیون RLC در گردش هستند که به کسب و کار ها اجازه می دهد سفر خود را در اکوسیستم iExec آغاز کنند.

پاداش استخراج ار ال سی چیست؟

یکی از مهم ترین رویداد ها در بلاک چین ار ال سی  نصف شدن است.  با کاهش تعداد ار ال سی  در گردش و افزایش تقاضا برای ار ال سی تورم را در قیمت ارز دیجیتال القا می کند.  نصف شدن ار ال سی پیامد هایی برای همه سهامداران در اکوسیستم ار ال سی دارد.

5 عامل موثر بر تعیین قیمت این ارز چیست؟

در این جا پنج مورد مهم در تعیین قیمت این ارز را با هم بررسی می کنیم:

 • کاربرد و تقاضا
 •  میزان رقابت در بازار
 •  مقررات دولتی و قانونی
 •  اهداف قیمت گذاری
 •  روش های بازاریابی مورد استفاده

منظور از توکن سوزی چیست؟

توکن‌ های ارز ار ال اس زمانی سوزانده می‌ شوند که به‌ طور دائم از عرضه در گردش عمدی حذف شوند. دقیقا برخلاف دارایی‌ هایی که در تصادف از دست می‌ روند. مانند ارسال ناخواسته به آدرسی بدون مالک یا از دست دادن دسترسی به کیف پولی که در آن جا از دست می‌ رود ذخیره می شوند.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال iExec RLC

پیش بینی تکنیکال iExec RLC برای سال 2022 نشان می دهد که پیش بینی می شود قیمت RLC از میانگین قیمت 4.09 دلار در سال 2022 عبور کند و حداقل ارزش پیش بینی شده قیمت iExec RLC تا پایان سال جاری باید 3.95 دلار باشد.

BLUEPRINT برای محاسبات ابری غیرمتمرکز

 هدف iExec ارائه برنامه‌ های غیرمتمرکز در حال اجرا بر روی بلاک چین، دسترسی ایمن، مقیاس‌ پذیر و آسان به خدمات، مجموعه داده‌ ها و منابع محاسباتی مورد نیاز است.  این فناوری بر قرارداد های هوشمند اتریوم متکی است و امکان ساخت یک زیرساخت ابر مجازی را فراهم می کند که خدمات محاسباتی با کارایی بالا را در صورت تقاضا ارائه می دهد.

 iExec از مجموعه‌ ای از فناوری‌ های تحقیقاتی استفاده می‌ کند که در مؤسسه‌ های تحقیقاتی INRIA و CNRS در زمینه محاسبات شبکه رومیزی توسعه یافته‌ اند. ایده Desktop Grid (معروف به محاسبات داوطلبانه) جمع آوری منابع رایانه ای است که در اینترنت برای اجرای برنامه های موازی بسیار بزرگ با هزینه کمتری از یک ابر رایانه سنتی استفاده نمی شود.

iExec به XtremWeb-HEP متکی است یک نرم افزار Desktop Grid بالغ، جامد و منبع باز که تمام ویژگی های مورد نیاز را پیاده سازی می کند: تحمل خطا، چند برنامه کاربردی، چند کاربر، زیرساخت ترکیبی عمومی/خصوصی، استقرار تصاویر مجازی، مدیریت داده ها، امنیت و مسئولیت پذیری و بسیاری موارد دیگر.

 iExec در حال توسعه یک پروتکل جدید اثبات مشارکت (PoCo) است که امکان اجماع خارج از زنجیره را فراهم می کند. به لطف Proof-of-Contribution ارائه‌ دهندگان منابع خارجی استفاده از منابع خود را مستقیماً در بلاک چین تأیید می‌ کنند.

هدف iExec استقرار یک زنجیره جانبی زیرساختی مقیاس‌ پذیر، با کارایی بالا، ایمن و قابل مدیریت است که شکل جدیدی از حاکمیت توزیع‌ شده را ترویج می‌ کند که شامل HPC کلیدی، داده‌ های بزرگ و رهبران صنعت ابر می‌شود.

ما به آینده‌ ای از زیرساخت‌ های غیر متمرکز و شبکه بازار اعتقاد داریم. جایی که داده‌ های بزرگ و برنامه‌ های کاربردی HPC، مجموعه‌ های داده با ارزش و منابع محاسباتی (ذخیره‌ سازی، CPU، GPU) با بالاترین سطح شفافیت، انعطاف‌ پذیری و قابلیت کسب درآمد در بلاک چین خواهند بود و iExec به عنوان پلتفرم کلیدی است که این آینده را تامین می کند.

موسس ارز دیجیتال iExec RLC کیست؟

 این پروژه لیون که به سال 2017 باز می گردد، توسط محققی به نام ژیل فداک هدایت می شود. او در INRIA (موسسه ملی تحقیقات انفورماتیک و کنترل) کار کرده است و تجربه خوبی در زمینه انفورماتیک دارد. یک استارت‌ آپ فرانسوی، اما با تبعات چینی زیرا Gilles Fedak توسط یکی از بنیانگذاران Haiwu He حمایت می‌ شود.

این استاد آکادمی علوم چین و همچنین عضو سابق INRIA در فهرست 100 «خلاق ترین افراد در تجارت سال 2017» در چین قرار دارد.

آینده این تیم و پروژه ار ال سی

 ویژگی های اصلی iEx.ec توسعه خودشان است. آن ها به عنوان بخشی از کار آن ها در INRIA و CNRS ساخته می شوند.  این تیم همچنین به آکادمی علوم چین وابسته است.

 بخش بلاک چین توسط دو متخصص از La Javaness ایجاد شده است.  این یک شتاب دهنده بهبود دیجیتال فرانسوی است.  دفتر چینی این شرکت همچنین دارای یک کارشناس مدیریت داده، یک توسعه دهنده Active Positive Server، دو متخصص روابط عمومی و یک متخصص رسانه جدید است.

 در آینده این تیم در زمینه تحقیقاتی با برخی از دانشگاه های معروف اروپایی و چینی همکاری خواهد کرد. همچنین برنامه هایی برای دریافت بودجه اضافی از طریق آژانس های تحقیقاتی ملی و اروپایی وجود دارد.

 بنابراین تیم اصلی iExec متشکل از دانشمندان است که توسط افرادی با دانش استثنایی هک و بازاریابان پیشرو تکمیل شده است.

 اعضای تیم iexec

(دکتر) ژیل فداک – مدیر عامل، هم بنیانگذار و محقق در سیستم های توزیع موازی.  ژیل فداک یکی از نویسندگان بیش از 80 مقاله علمی بررسی شده است. (دکتر) Haiwu HE – یکی از بنیانگذاران و رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه.

(دکتر) اولگ لودیگنسکی – CTO، مهندس، محقق و توسعه دهنده اصلی XtremWeb-HEP. (دکتر) Jean-Charles Cabelguen – مدیر بازاریابی بین‌ المللی دفتر نوآوری.

(دکتر) Mircea Moca – توسعه دهنده کسب و کار، متخصص فین تک و تحلیلگر هم افزایی. (دکتر) لی ژانگ – مدیر امنیت بلاک چین و رایانش ابری. علاوه بر این iExec نیز مشارکت با بازیگران پیشرو در بازار فناوری را نشان داده است. 

سوالات متداول

iExec RLC چیست؟

 RLC یک توکن اتریوم برای پلتفرم ابری iExec است که در آن کاربران می‌ توانند از قدرت محاسباتی و داده‌ ها کسب درآمد کرده و اجاره کنند.  iExec توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های کاربردی را در آنچه به عنوان “یک بازار غیرمتمرکز برای منابع ابری” توصیف می شود، تقویت کنند.

چه مجموعه ای از iExec RLC استفاده می کند؟

 IBM – یکی از بزرگ ترین شرکت های فناوری آمریکایی با iExec RLC برای ساخت فناوری SGX همکاری کرد.  این به عنوان یک پلتفرم برای ایجاد برنامه های کاربردی در نظر گرفته شده بود. Google Cloud – iExec RLC برای به دست آوردن حفاظت از حریم خصوصی با این شرکت شریک شد.

چگونه iExec RLC را استخراج کنم؟

 نحوه استخراج iExec RLC توکن های RLC قابل استخراج نیستند.  در نتیجه برای افزایش ارزش یک موقعیت، کاربران باید به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و استراتژی های معاملاتی اعتماد کنند.  قیمت و ارزش بازار RLC با افزایش و کاهش جریان ورودی و خروجی در مبادلات افزایش و کاهش می یابد.

آیا می توانم RLC را به اشتراک بگذارم؟

 این مکانیزم «PoCo» پروتکل اجماع iExec است یعنی اگر شما صاحب توکن های RLC هستید و منابع محاسباتی غیرفعال دارید، می توانید RLC خود را به اشتراک بگذارید و دستورالعمل های اینجا را دنبال کنید: در مورد نحوه راه اندازی یک کارگر iExec و شروع به استفاده از موجودی توکن های RLC خود کنید بیشتر از آن ها کسب کنید.

آیا RLC در کوین بیس است؟

 برای خرید و فروش iExec RLC در امن ترین صرافی ارز دیجیتال یک حساب Coinbase ایجاد کنید.

چگونه یک ارز RLC استخراج کنیم؟

 مرحله 1: یک حساب کاربری در Binance راه اندازی کنید. هر کدام از گزینه های بالا را که انتخاب کنید، اولین قدم پیوستن به Binance است- برای رفتن به سایت اینجا را کلیک کنید.
 مرحله 2: خرید بیت کوین (برای مبادله با iExec RLC) …
 مرحله 3: با استفاده از صرافی Binance بیت کوین را برای iExec RLC معامله کنید.

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها