بهترین صرافی ارز دیجیتال صرافی

بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان بدون تحریم

  • توسط zahra
  • 26 دقیقه

امروزه با رونق گرفتن کسب و کار و بازار رمز ارزهای دیجیتالی برخی از افراد به دنبال فضا هایی هستند که بتوانند رمز ارزهای دیجیتالی خود را بدون هیچ گونه مشکلی در آن ذخیره و نگه داری نمایند و یا بتوانند که در آن به سایر رمز ارزهای دیجیتالی تبدیل کنند. آن ها می خواهند در بهترین صرافی ارز دیجیتالی ارزهای خود را ذخیره کرده و امنیت آن ها را به صورت کامل فراهم نمایند.

فهرست محتوا

در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم که در رابطه با بهترین و معتبر ترین صرافی های ارز دیجیتالی به شما همه اطلاعات را ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات بسیار مفید و هیجان انگیزی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

بهترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا کدامند

بهترین صرافی های ارز دیجیتال در دنیا کدامند؟

صرافی های خارجی و بین المللی بسیاری وجود دارد که در سطح جهان فعالیت های خود را دنبال می کنند و دارای مزیت های بسیار زیادی می باشند. این صرافی ها با تبدیل رمز ارزهای دیجیتالی به یک دیگر و سرعت تراکنش بالا فعالیت های خود را دنبال می کنند. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از این صرافی ها را به شما معرفی کرده و درباره آن ها اطلاعاتی را برای شما شرح دهیم.

صرافی بایننس

یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی هایی که در سطح بین المللی فعالیت های خود را دنبال می کند، صرافی بایننس می باشد که در سال 2012 کار خود را آغاز کرده است. در حال حاضر در این صرافی نزدیک به 6 میلیون نفر کاربر فعال وجود داشته که ارزهای خود را در صرافی بایننس نگه داری می کنند. جالب است بدانید که این صرافی دارای یک کیف پول دیجیتالی نیز می باشد.

صرافی کوین بیس

از دیگر صرافی های خارجی و بین المللی صرافی کوین بیس می باشد که نسبت به سایر صرافی های دیجیتالی دارای سرعت تراکنش بسیار بالا تری می باشد. این صرافی از جمله صرافی هایی است که کارمزد بسیار پایینی را در ازای انتقال ارزهای دیجیتالی دریافت می کند و همچنین دارای ابزار تحلیل نمودار ها می باشد.

صرافی کراکن

یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی هایی که در زمینه رمز ارزهای دیجیتالی فعالیت می کند، صرافی کراکن می باشد که قابلیت پشتیبانی از رمز ارزهای بسیاری را دارا می باشد. در این صرافی شما می توانید جدید ترین خبر ها را در رابطه با رمز ارزهای دیجیتالی مشاهده کرده و سخنرانی های افراد معروف و بزرگ را در این رابطه بخوانید.

صرافی هیوبی گلوبال

از جمله صرافی هایی که دارای امنیت و اعتبار بسیار بالایی است، صرافی هیوبی گلوبال می باشد که در کشور ژاپن و در سال 2013 تاسیس و راه اندازی شده است. در این صرافی رمز ارزهای زیادی حمایت و پشتیبانی می شود و همچنین نمودار های فاندامنتال و تکنیکال زیادی را می توانید از انواع ارزهای دیجیتالی مشاهده کنید.

صرافی بیت فینکس

صرافی بیت فینکس نیز از دیگر صرافی هایی می باشد که در آن رمز ارزهای دیجیتالی بسیار محافظت و نگه داری می شود. شما می توانید در این صرافی ارزهای خود را با خیال راحت و امنیت بالا نگه داری نمایید. جالب است بدانید که در این صرافی دیجیتالی کیف پول دیجیتالی نیز وجود داشته که می تواند رمز ارزهای شما را حفاظت کند.

بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کدامند؟

بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کدامند؟

صرافی های ایرانی و داخلی بسیاری وجود دارد که دارای امکانات زیادی نیز می باشد. این صرافی ها دارای مزیت های بسیار زیادی مانند سرعت انتقال تراکنش بسیار بالا و دریافت کارمزد پایین می باشد. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از صرافی های رمز ارز دیجیتالی ایرانی را به شما معرفی کرده و در رابطه با آن ها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

صرافی آبان تتر

یکی از انواع صرافی های ارز دیجیتالی ایرانی آبان تتر می باشد که نزدیک به 40 هزار رمز ارز دیجیتالی را حمایت و پشتیبانی می کند. یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که این صرافی دارد امکان پاسخگویی 24 ساعته و 7 روز هفته به کاربران و سرمایه گذاران می باشد. همچنین شما می توانید در این صرافی سرعت بالای تراکنش ها را مشاهده نمایید.

صرافی بیت 24

یکی از محبوب ترین صرافی های ایرانی بیت 24 می باشد که از رمز ارزهای دیجیتالی محبوبی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش محافظت و نگه داری می کند. در این صرافی شما می توانید با سرعت بسیار بالایی تراکنش ها را انجام داده و همچنین تحلیل های متفاوتی را از افراد معروف و بزرگی مانند ایلان ماسک از رمز ارزهای دیجیتالی مطالعه کنید.

صرافی نوبیتکس

نوبیتکس نام یکی از صرافی های داخلی و ایرانی می باشد که دارای احراز هویت بسیار آسان می باشد. جالب است بدانید که شما می توانید این صرافی را بر دستگاه هایی مانند موبایل و تلفن های همراه نصب کنید. در این صرافی رمز ارزهای دیجیتالی با سرعت بسیار بالایی معامله و خرید و فروش می شود. شما می توانید برای یافتن این صرافی با یک جست و جوی ساده در اینترنت آن را پیدا کرده و نصب کنید.

صرافی والکس

صرافی والکس یکی از صرافی هایی می باشد که محیطی بسیار امن برای کاربران و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی محسوب می شود. این صرافی دارای یک پشتیبانی بسیار قوی می باشد که آن را از سایر صرافی های دیجیتالی متمایز کرده است. صرافی والکس قابلیت حفاظت و نگه داری از صد ها رمز ارز دیجیتالی را داشته و می تواند ارزها را با سرعت بالایی معامله کند.

صرافی اکسیر

اکسیر نام یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین صرافی های دیجیتالی می باشد که در داخل کشور فعالیت های خود را دنبال می کند. این صرافی از رمز ارزهای بسیاری حمایت و پشتیبانی می کند و تراکنش ها را با سرعت بالایی انجام می دهد.

این صرافی در رتبه 4 قرار گرفته و دارای یک اپلیکیشن اختصاصی می باشد. شما می توانید برای دانلود اپلیکیشن این صرافی به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کرده و با یک جست و جوی ساده این صرافی را پیدا نمایید.

ویژگی بهترین صرافی های ارز دیجیتال

ویژگی بهترین صرافی های ارز دیجیتال

صرافی های ارز دیجیتالی بسیاری وجود دارد که دارای ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی از یک دیگر می باشند. این صرافی های دیجیتالی دارای برخی از ویژگی ها و امکاناتی مانند سرعت تراکنش بالا می باشند. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از ویژگی های بهترین صرافی های ارز دیجیتال را به شما معرفی کرده و درباره آن ها توضیحاتی را برای شما شرح دهیم.

سرعت تراکنش بالا

یکی از بهترین ویژگی هایی که یک صرافی آنلاین ارز دیجیتالی می تواند داشته باشد، سرعت انتقال تراکنش بالا می باشد. این صرافی ها باید بتوانند که رمز ارزهای دیجیتالی را با سرعت مناسبی به یک دیگر تبدیل نمایند و یا آن ها را خرید و فروش و معامله نمایند.

صرافی بایننس یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال می باشد که دارای سرعت تراکنش بالایی بوده و در مقایسه با سایر صرافی ها دارای امتیاز بیشتری می باشد.

دریافت کارمزد پایین

از دیگر ویژگی هایی که یک صرافی مطمئن و معتبر می تواند داشته باشد، دریافت کارمزد پایین در ازای انجام تراکنش ها بوده که یک خصوصیت بسیار عالی برای صرافی ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که در سال گذشته تاکنون کارمزد انتقال و خرید ارز دیجیتال و فروش رمز ارزهایی مانند پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین افزایش چند برابری را داشته است.

ابزار تحلیل نمودار

اگر به دنبال یک صرافی مطمئن و معتبر برای ارزهای دیجیتالی خود می باشید از امکانات جالب یک صرافی مطمئن این است که دارای ابزار تحلیل نمودار تکنیکال و فاندامنتال مانند نمودار تکنیکال بیت کوین و تحلیل فاندامنتال بیت کوین باشد. در این صرافی ها می توان به وسیله ابزار های تحلیل نمودار ارزش و بهای رمز ارزهای دیجیتالی را به راحتی پیش بینی کرد.

پشتیبانی از رمز ارزهای دیجیتالی

یکی از بزرگ ترین مزیت ها و ویژگی هایی که یک صرافی دیجیتالی معتبر می تواند داشته باشد، پشتیبانی از رمز ارزهای دیجیتالی فراوان می باشد. یک صرافی خوب و درجه یک باید بتواند که ارزهای دیجیتالی بسیاری را در خود ذخیره و نگه داری کرده و امنیت آن ها را به صورت کامل فراهم کند. یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال هیوبی گلوبال می باشد که توانایی ذخیره و نگه داری ارزهای دیجیتالی بسیاری را دارا می باشد.

بهترین صرافی های ارز دیجیتال چه امکاناتی را ارائه می دهند؟

یکی از بیشترین سوالاتی که افراد فعال در عرصه ارزهای دیجیتالی می پرسند این است که یک صرافی مطمئن و معتبر می تواند چه امکاناتی را به سرمایه گذاران ارائه دهد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که یک صرافی معتبر دیجیتال باید امکاناتی مانند سرعت تراکنش بالا را به کاربران خود ارائه دهد.

از دیگر امکاناتی که باید یک صرافی دیجیتالی داشته باشد، داشتن ابزاری است که بتواند جدید ترین خبر های بازار رمز ارزها را به شما اراده دهد. یکی از بهترین ویژگی هایی که صرافی ارز دیجیتالی می تواند داشته باشد، ارائه کارمزد تراکنش پایین و همچنین ابزار های تحلیل نمودار فاندامنتال و تکنیکال می باشد.

معایب بهترین صرافی ارز دیجیتال چیست؟

اگر بخواهیم برخی از عیب های صرافی های ارز دیجیتالی را به شما ارائه دهیم باید بگوییم که برخی از آن ها از بعضی جفت ارزهای دیجیتالی حمایت و پشتیبانی نمی کنند و ارائه خدمات ضعیفی مانند دیر پاسخ دادن به سوالات مشتریان را دارند.

جالب است بدانید که برخی از این صرافی های دیجیتالی دارای سرعت انتقال تراکنش پایین تری در مقایسه با سایر صرافی های دیجیتالی بوده و خرید و فروش ضعیف تری را دارا می باشد. از دیگر معایبی که برخی از صرافی های داخلی ارز دیجیتالی دارند، دریافت کامزد تراکنش بالا می باشد که باعث می شود کاربران و سرمایه گذاران نتوانند در آن ارزهای دیجیتالی خود را ذخیره و نگه داری نمایند.

کارمزد تراکنش بهترین صرافی ارز دیجیتال چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ذهن سرمایه گذاران را به خود مشغول کرده است، میزان کارمزد تراکنش بهترین صرافی ارز دیجیتال می باشد. برخی از صرافی ها دارای کارمزد تراکنش پایین تر و برخی دیگر کارمزد بالا تری را در مقایسه با سایر صرافی ها دارا می باشد.

اگر بخواهیم به صورت دقیق به شما بگوییم که میزان تراکنش ارزهای دیجیتالی چقدر می باشد باید بگوییم که بستگی به مقدار ارزهای جا به جا شده شما دارد و مبلغ آن به صورت دقیق مشخص نیست.

بهترین صرافی ارز دیجیتال از چه ارزهایی حمایت می کند؟

اگر بخواهیم بگوییم که بهترین صرافی ارز دیجیتال از چه رمز ارزهایی حمایت و پشتیبانی می کند باید بگوییم که آن ها از رمز ارزهای محبوبی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دوج کوین و ترون حمایت می کنند. البته برخی دیگر از آن ها این ارزهای دیجیتالی را نمی توانند نگه داری کنند و در ازای آن صد ها ارز محبوب دیگر را پشتیبانی می کنند.

سرعت تراکنش بهترین صرافی ارز دیجیتال

سرعت تراکنش بهترین صرافی ارز دیجیتال

در رابطه با سرعت تراکنش بهترین صرافی ارز دیجیتال باید به شما بگوییم که در حالت کلی صرافی های خارجی سرعت بسیار بالا تری را در مقایسه با صرافی های ایرانی دارا می باشند. البته در برخی از مواقع باید دقت داشته باشید که به علت مشکلات پیش بینی نشده این امکان وجود دارد که سرعت انتقال تراکنش ها و همچنین خرید و فروش آن ها کاهش پیدا کند.

نام بهترین صرافی ارز دیجیتال

صرافی های رمز ارز دیجیتالی بسیاری در سراسر جهان وجود دارد که دارای خصوصیات منحصر به فردی نسبت به سایر صرافی های دیجیتالی می باشند. یکی از این صرافی ها بایننس است که نزدیک به 6 میلیون نفر کاربر فعال در آن مشغول به فعالیت می باشند.

از دیگر صرافی های معتبر و مطمئن ارزهای دیجیتالی بیت فینکس و هیوبی گلوبال می باشد که از کاربران و سرمایه گذاران بسیاری در عرصه ارزهای دیجیتالی بهره مند می باشد و دارای سرعت بالای انتقال تراکنش ها می باشد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

بهترین صرافی ارز دیجیتال دارای ویژگی ها و خصوصیت هایی می باشد که آن ها را از سایر صرافی های جهان متمایز کرده است. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات موجود را جمع بندی کنیم.

موضوعبهترین صرافی ارز دیجیتال
بهترین صرافی های دنیابایننس، هیوبی گلوبال، کوین بیس
بهترین صرافی های ایرانیاکسیر، آبان تتر، بیت 24
ویژگی های بهترین صرافیدریافت کارمزد پایین، سرعت تراکنش بالا
ارزهای پشتیبانی شونده بهترین صرافیبیت کوین، اتریوم، دوج کوین، ترون
بهترین صرافی ارز دیجیتال باید از چه ارز هایی پشتیبانی کند؟

بهترین صرافی ارز دیجیتال باید از چه ارزهایی پشتیبانی کند؟

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که صرافی های ارزهای دیجیتالی دارند، پشتیبانی از رمز ارزها می باشد. در این قسمت می خواهیم برخی از ارزهایی که بهترین صرافی های دیجیتالی پشتیبانی می کنند را به شما معرفی کرده و اطلاعاتی را درباره آن ها به شما بدهیم.

بیت کوین

بیت کوین نخستین ارز دیجیتالی می باشد که در صدر جدول کوین مارکت قرار گرفته و در مقایسه با سال گذشته افزایش قیمت های بسیاری را داشته است. این طور به نظر می رسد که این ارز در سال آینده ریزش قیمت هایی را داشته باشد.

اتریوم

اتریوم نام یکی از محبوب ترین رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که در جایگاه دوم جدول کوین مارکت قرار گرفته است. این ارز دیجیتالی در مقایسه با سایر ارزها از محبوبیت و مقبولیت بیشتری بهره مند می باشد. جالب است بدانید که اتریوم در مقایسه با سال گذشته افزایش قیمت 7000 درصدی را داشته است.

ترون

ترون یکی از هزاران ارز دیجیتالی می باشد که تا سال گذشته جزء 20 ارز برتر دیجیتالی هم نبود اما از سال گذشته تاکنون به علت افزایش قیمت هایی که داشته است از 10 ارز دیجیتال برتر محسوب می شود.

شیبا

شیبا یکی از انواع ارزهای دیجیتالی است که امروزه از 5 ارز برتر دیجیتالی محسوب می شود و در سال گذشته نزدیک به 50 درصد کاهش قیمت داشته است اما طی سال گذشته تاکنون مجددا قیمت خود را پیدا کرد و به روال سابق بازگشت.

دوج کوین

سومین ارز دیجیتالی در جدول کوین مارکت، دوج کوین می باشد که در ابتدا برای شوخی به وجود آمده بود اما با حمایت و پشتیبانی افرادی مانند ایلان ماسک توانست به اوج شهرت خود برسد. در حال حاضر این ارز دیجیتالی یکی از بهترین رمز ارزها می باشد.

تتر

تتر نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که دارای قیمت ثابت 1 دلاری می باشد و هیچ گونه کاهش یا افزایش قیمتی را نداشته است. این ارز اکنون یکی از 10 رمز ارز برتر دیجیتالی می باشد و دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد.

مقایسه بهترین صرافی های ارز دیجیتال

صرافی های ارزهای دیجیتالی دارای ویژگی های مخصوص و منحصر به فردی می باشند که از سایر صرافی ها متفاوت می باشند. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از این صرافی ها را با یک دیگر مقایسه کنیم.

مقایسه بهترین صرافی ارز دیجیتال بایننس و کوینکس

صرافی بایننس یکی از قدیمی ترین صرافی هایی می باشد که نزدیک به 6 میلیون نفر کاربر فعال در آن مشغول به فعالیت می باشند. در مقابل آن صرافی کوینکس یکی از صرافی هایی است که دارای کاربران و سرمایه گذاران کمی در مقایسه با صرافی بایننس می باشد.

مقایسه صرافی کوکوین و کراکن

کوکوین نام یکی از صرافی هایی می باشد که از محبوبیت ویژه ای در برابر صرافی های دیگر بهره مند می باشد. در مقابل آن صرافی کراکن یکی از صرافی هایی است که محبوبیت زیادی را نداشته و شناخته شده نیست.

مقایسه صرافی بیت فینکس و هیوبی گلوبال

یکی از انواع صرافی های خارجی بیت فینکس می باشد که دارای سرعت تراکنش بسیار بالایی در مقایسه با سایر صرافی ها بهره مند می باشد. در مقابل آن صرافی هیوبی گلوبال یکی از صرافی هایی است که سرعت تراکنش آن در مقابل بیت فینکس پایین تر می باشد.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی از نظر کاربران

کاربران و سرمایه گذاران زیادی با فعالیت کردن در عرصه ارزهای دیجیتالی نظرات خود را در رابطه با آن ها ارائه می دهند. یکی از این صرافی ها بایننس می باشد که از نظر کاربران دارای محبوبیت بسیار ویژه ای می باشد و در آن نیز کاربران بسیاری فعالیت می کنند. از دیگر صرافی های معتبر از نظر کاربران کوین بیس و هیوبی گلوبال است که کارمزد تراکنش پایین آن باعث شده است که افراد زیادی را به خود جذب کند.

صرافی های خارجی بهتر است یا ایرانی؟

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم باید بگوییم که برخی از صرافی های خارجی دارای مزیت هایی هستند که صرافی های ایرانی آن ها را ندارند اما در مقابل آن نیز برخی از صرافی های ایرانی نیز وجود دارند که مزیت هایی دارند که صرافی های خارجی دارا نمی باشند. پس نمی توان به صورت دقیق به این سوال پاسخ داد و گفت که کدام یک بهتر می باشد. هر کدام دارای مزیت هایی است که دیگری آن را ندارد.

معایب صرافی های ایرانی چیست؟

همان طور که صرافی های ایرانی دارای مزیت های زیادی هستند، معایبی را نیز دارند که از بزرگ ترین عیوب آن ها محسوب می شود. در این قسمت از مقاله می خواهیم برخی از عیب های این صرافی ها را به شما معرفی کنیم.

دریافت کارمزد بالا

یکی از بزرگ ترین عیب هایی که برخی از صرافی های ایرانی دارند، دریافت کارمزد تراکنش بسیار بالا می باشد که باعث می شود سرمایه گذاران به آن جذب نشوند.

پشتیبانی نکردن از برخی ارزهای دیجیتالی

از بزرگ ترین عیب هایی که برخی از صرافی های ایرانی دارند پشتیبانی نکردن از برخی ارزهای دیجیتالی می باشد که باعث شده است کاربران بسیاری از آن ها دلزده شوند.

سرعت تراکنش پایین

یکی از عیب هایی که باعث می شود صرافی های ایرانی اعتبار چندانی نداشته باشند، سرعت پایین تراکنش ها می باشد. برخی از صرافی های ایرانی برای انتقال دادن و خرید و فروش ارزهای دیجیتالی سرعت بسیار پایینی را دارند.

سوالات متداول

بهترین ارز دیجیتالی در سال 1400 کدام یک از ارزها بود؟

بیت کوین، بهترین ارز دیجیتالی در سال 1400 بود.

انواع صرافی های ارز دیجیتالی کدام یک می باشد؟

انواع صرافی های ارز دیجیتال، بایننس، بیت فینکس، هیوبی گلوبال و هزاران صرافی دیگر است.

شماره تلفن صرافی های ارز دیجیتال چیست؟

شما می توانید برای یافتن شماره صرافی های ارز دیجیتال به سایت های مختلف اینترنتی مراجعه کنید.

بهترین صرافی ارز دیجیتالی خارجی کدام است؟

بهترین صرافی خارجی بایننس و بیت فینکس است.

بهترین صرافی ایرانی کدام است؟

بهترین صرافی ایرانی آبان تتر و اکسیر می باشد.

صرافی خارجی بهتر است یا ایرانی؟

نمی توان به صورت دقیق به این سوال پاسخ داد چرا که هر کدام دارای مزیت هایی می باشد.

کارمزد تراکنش صرافی های ارز دیجیتال چقدر می باشد؟

کارمزد تراکنش ها بستگی به میزان جابجایی ارزها دارد.

آیا صرافی های خارجی در ایران تحریم است؟

برخی از صرافی های خارجی مانند بایننس در کشور ما تحریم می باشد.

سرعت تراکنش صرافی ها چگونه است؟

برخی از صرافی های دیجیتالی دارای سرعت بالاتر و برخی دیگر دارای سرعت پایین تری می باشد.

بهترین صرافی های دیجیتال از چه ارزهایی حمایت می کند؟

صرافی ها از ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم، تتر و ترون حمایت می کند.

ویژگی های یک صرافی دیجیتالی خوب چیست؟

از بهترین ویژگی های یک صرافی خوب کارمزد تراکنش پایین و سرعت بالای انتقال ارزها می باشد.

از نظر کاربران کدام ارز دیجیتالی برتر می باشد؟

بیت کوین از نظر سرمایه گذاران از بهترین ارزها می باشد.

کدام صرافی از نظر کاربران برتر می باشد؟

بایننس از بهترین صرافی هایی می باشد که کاربران انتخاب کرده اند.

معایب بهترین صرافی ارز دیجیتال چه می باشد؟

از بزرگ ترین عیب هایی که صرافی های ارز دیجیتال دارند، پشتیبانی نکردن از برخی ارزهای دیجیتالی می باشد.

کارمزد تراکنش بیت کوین چقدر می باشد؟

کارمزد تراکنش این ارز دیجیتالی به صورت دقیق مشخص نیست اما افزایش قیمت زیادی داشته است.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها