تبلیغات
کومودو آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز کومودو چگونه است؟ تحلیل لحظه ای قیمت ارز KMD

  • توسط sara
  • 24 دقیقه

یکی از خلاق‌ ترین پروژه‌ های بلاک چین که در دنیای ارز دیجیتال طراحی و ارائه شد تکنولوژی ارز کومودو می باشد. این پروژه یکی از مناسب ترین راه حل ها را براساس زیرساخت بلاک چین انتها به انتها در این عرصه ارائه کرده است و همین امر سبب شده تا ارزهای مشابه کومودو سبب پیشرفت و ارتقاء تکنولوژی بلاکچین باشند.

فهرست محتوا

کومودو به شبکه قدرتمند بیت کوین متصل است که همین امر موجب ایمنی معاملات و نقل و انتقال ایمن اسناد در آن می‌شود. به این معنا که در هر ۱۰ دقیقه یک بلاک بر روی پلتفرم بیت کوین ذخیره می کند و با این عمل حدود ۵۱ درصد از حملات و خطرهای هک شدن ایمیل می شود. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با این پروژه نیز آشنا گردید.

ارز دیجیتال کومودو چیست؟

بلاک چین کومودو ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۱۴ طراحی و به بازار ارائه شده است. نماد کومودو با نشان اختصاری KMD در بازار شناخته شده است و هدف از طراحی چنین پلتفرمی ارائه یک سیستم با تمرکز بیشتر بر امنیت و حریم خصوصی بوده است.

بسیاری از تحلیلگران بازار او را به عنوان بخش دوم انقلاب دنیای کریپتوکارنسی ها قلمداد کرده‌اند. به خاطر اینکه بلاکچین این پلتفرم طوری طراحی شده است که از بلاک چین بیت کوین با استفاده از پروتکل اثبات کار با تاخیر استفاده شده است و از این ارز متن باز در جهت ارائه تراکنش های محرمانه، ناشناس، شفاف و قابل تعویض استفاده می ‌شود.

به همین خاطر به پلتفرم کمودو سیستم چند بلوکی هم گفته می شود. به طور کلی این ارز دیجیتال به سه روش در توسعه کریپتوکارنسی ها تاثیرگذار بوده است به این صورت که موجب:

  • در بلاک چین های شخص ثالث ایمنی ایجاد کرده است.
  • موجب ارتقاء اپلیکیشن ها با اضافه کردن مزیت های حفاظت از حریم خصوصی به آن ها
  • از طریق ارائه ابزارهای مناسب و مورد نیاز موجب ایجاد ثبات قیمت در سرویس‌ های پرداخت همتا به همتا شده است.

آخرین نکته ای که در رابطه با ارز دیجیتال کومودو لازم است متذکر شویم این است که این رمز ارز، ارز اصلی اکوسیستم سوپرنت محسوب می شود.

این ارز ارزش خرید دارد؟

این ارز ارزش خرید دارد؟

با توجه به سند وایت پیپر کومودو به این نتیجه می رسیم که این ارز نوآوری‌ ها و ابزار های جدیدی و متعددی را در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است. همچنین با توسعه و گسترش این قابلیت ها و امکانات از جمله بارتردکس و پیرچین قطعاً موجب جذب کاربران و سرمایه گذاران بیشتر به سمت این ارز خواهد شد و همین امر ممکن است منجر به پیشرفت و توسعه قابل توجه در آینده کومودو بشود.

همان طور که با مقایسه این ارز با رقیبانش شاهد آن هستیم که در مقایسه با آن ها از سرعت رشد بیشتری برخوردار بوده و این که در دوره عرضه اولیه خود موفق شد سود چشمگیری برای سرمایه گذارانش ایجاد کند.

این سودآوری در صورت ارتقاء و اصلاح این شبکه در زمینه بازاریابی ادامه دار نیز خواهد بود. بنابراین سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال می‌توانند به این ارز دیجیتال هم برای خرید و سرمایه گذاری فکر کنند. البته مهم ترین نکته در رابطه با بازار ارزهای دیجیتال این است که به طور قطع و صد در صد نمی‌ توان در رابطه با آینده این بازار و‌ ارزهای رایج در آن اظهار نظر کرد چرا که این بازار همواره پر از نوسان و اتقافات غیر منتظره بوده و خواهد بود.

قیمت ارز کومودو چقدر است؟

ارز کومودو برای اولین بار در ۱۵ اکتبر تا ۲۰ نوامبر سال ۲۰۱۶ در بازار عرضه شد و قیمت komodo در آن زمان حدود ۰.۳۷۶ دلار ثبت شد. به خاطر کارایی و امکاناتی که در این پلتفرم ارائه شده بود در همان ماه های آغازین با استقبال قابل توجهی مواجه شد و قیمت آن روند صعودی را در پیش گرفت تا این که در سال ۲۰۱۷ به قیمت ۱۱.۶۱ دلار رسید.

اما این افزایش قیمت پایدار نبود و در سال های بعد فراز و نشیب های زیادی را تجربه کرد و در سال ۲۰۱۸ قیمت آن به ۰.۵ دلار رسید و با وجود این که بعد از آن با کمی افزایش همراه بود اما این افزایش چندان قابل توجه نبود و به ۱.۸ دلار رسید و از آن زمان به بعد تغییر چندان محسوسی را نداشته است.

آینده ارز کومودو در سال ۲۰۲۲ چگونه پیش ‌بینی می‌ شود؟

ارز کومودو از زمان عرضه اولیه تا به حال نوسانات زیادی را پشت سر گذاشته است. اما به طور کلی با بررسی و مقایسه آن با برخی از ارزهای دیگر به خوبی توانسته جایگاه خود را در میان دیگر رمز ارزها تثبیت و حفظ کند. به خصوص در همان ماه های آغازین توزیع از استقبال خوبی برخوردار بود.

این ارز هدف و کارایی خوب و ایده آلی را در سند وایت پیپر خود مطرح کرده است و در صورتی که بتواند به سمت این اهداف به درستی پیش برود قطعا آینده رو به رشدی خواهد داشت. پیش بینی ها در خصوص سطح قیمت کومودو متفاوت است برخی از وب سایت ها پیش بینی کرده اند که قیمت آن در پایان سال ۲۰۲۲ با قیمت ۱.۸۳ دلار تثبیت خواهد شد و برخی دیگر برای آن قیمت ۰.۹۴۵ دلار تخمین زده اند حال باید دید این پیش بینی ها تا چه حد به واقعیت نزدیک خواهد شد.

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱چگونه خود را نشان داد؟

اگر بخواهیم ارز دیجیتال کومودو را در سال ۲۰۲۱ مورد بررسی قرار دهیم، خواهیم دید که این ارز نوسان زیادی نداشته و حدوداً روال سال قبل را در پیش گرفته است با وجود این که در این سال در یک برهه از زمان که بازار ارز دیجیتال روند صعودی را در پیش گرفته بودند اما تغییر چندان محسوسی در قیمت این ارز مشاهده نشده و معمولا در بین رقم ۰.۹۵ تا ۱.۷ دلار در نوسان بوده است.

برای ماین کردن کومودو چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن کومودو چه کاری باید انجام داد؟

پلتفرم ارز دیجیتال کومودو مبتنی بر سه الگوریتم می باشد به همین خاطر به این شبکه، شبکه چند بلوکی بلاکچین هم گفته می‌شود. به این صورت که با تبعیت از پلتفرم زی کش از سیستم اثبات دانایی صفر استفاده می کند که موجب حفظ حریم خصوصی، ناشناس بودن تراکنش ها و تعویض پذیری هر ارز دیجیتال می شود. الگوریتم دیگر روش اثبات کار با تاخیر می باشد روشی که در واقع خود طراحان کومودو آن را ایجاد کرده‌اند.

در این پروتکل ترکیبی از اثبات کار بیت کوین و مکانیزم اعتبارسنجی استفاده شده است تا مطمئن شوند که هیچ دستکاری در شبکه بلاک چین صورت نگرفته است و آخرین پلتفرم سوپرونت می باشد که به صورت یک سازمان غیر متمرکز ابزارهای غیرمتمرکز و متن باز را برای ارز دیجیتال فراهم می کند.

بر این اساس شیوه استخراج کومودو به این صورت است که توکن های آن همانند روش بیت کوین یعنی به واسطه دستگاه های ماینر انجام می شود اما برای ایجاد امنیت بیشتر توسط ۶۴ نود که از قبل تعیین شده اند مورد اعتبار سنجی قرار می‌گیرد.

ماینرهای کومودو کدامند؟

ارز دیجیتال کومودو را می توان به دو روش استخراج کرد. یک روش که در واقع در قدیمی ترین شیوه استخراج ارز دیجیتال می باشد با استفاده از کارت های گرافیکی صورت می گیرد که امروزه به دلیل وجود دستگاه های پیشرفته ماینر دیگر کاربردی ندارد و تقریبا منسوخ شده اند.

روش دیگر که در واقع رایج ترین شیوه استخراج ارز می باشد استفاده از دستگاه های ماینر می‌ باشد که بسیار مقرون به صرفه تر از کارت های گرافیکی فرایند استخراج را انجام می دهند. برخی از دستگاه های ماینر که برای استخراج کومودو مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از:

A9 Zmaster (lnnoslicon)

این دستگاه ماینر در سال ۲۰۱۸ ساخته و به بازار ارائه شده است. قدرت آن در استخراج حدود ۵۰ هش ریت و با قدرت ۶۲۰W می باشد. این دستگاه در بازار با قیمت ۱۲۷۶ دلار معامله می شود و روزانه حدود ۱.۵۴ دلار سود برای استخراج کنندگان ایجاد می کند.

Antmainer Z9 (Bimain)

این دستگاه ماینر نیز در سال ۲۰۱۸ ساخته و به بازار ارائه شده است. قدرت آن در استخراج حدود 10ksol هش و با قدرت 300W می باشد. این دستگاه در بازار با قیمت 660 دلار معامله می شود و روزانه حدود 0.2- دلار سود برای استخراج کنندگان ایجاد می کند.

Zeon 180K (Asic mainer)

این دستگاه ماینر در سپتامبر سال ۲۰۱۸ ساخته و به بازار ارائه شده است. قدرت آن در استخراج حدود ۱۸0ksol هش و با قدرت۲۲۰۰W می باشد. این دستگاه در بازار با قیمت ۲۳۰۰ دلار معامله می شود و روزانه حدود ۱۵.۵۶ دلار سود برای استخراج کنندگان ایجاد می کند.

استخراج Komodo با گوشی امکان پذیر است؟

همان طور که گفته شد استخراج و تولید ارز کمودو با استفاده از دستگاه های پیشرفته ماینر صورت می ‌گیرد. لذا گوشی های موبایل چنین قابلیتی ندارند و نمی‌توان برای استخراج ارز دیجیتال کومودو از گوشی موبایل استفاده کرد.

قیمت ‌لحظه‌ ای کومودو

کومودو یک شکل از دارایی های دیجیتال است که با نماد KMD در بازار معرفی شده است ارزش آن در بازار حدود ۸۹.۶۵ میلیون دلار برآورد شده است و در حال حاضر در رتبه ۴۵۸ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. تعداد واحد های در گردش کومودو ۱۲۹.۲۹ میلیون واحد می باشد و تعداد کل در نظر گرفته شده برای آن ۲۰۰ میلیون خواهد بود.

حجم معاملات روزانه کومودو ۱.۸ میلیون دلار می باشد و در حال حاضر یعنی در زمان نگارش این مقاله هر واحد ارز کومودو ۰.۶۹۳ دلار معامله می شود که با احتساب نرخ تتر ۳۰.۰۲۲ تومان قیمت آن ۲۰.۸۱۸ تومان می باشد.

آیا کومودو کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

آیا کومودو کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

طراحان ارز دیجیتال کومودو برای ذخیره و نگهداری این ارز کیف پول مخصوص آن را که Agama نام دارد را طراحی و منتشر کرده اند. از مهم ترین خصوصیات این کیف پول این است که دارای ویژگی تقویت کننده حریم خصوصی به نام Jumblr می باشد.

این کیف پول از سیستم عامل های لینوکس، مک و ویندوز پشتیبانی می کند و فقط در نسخه بتا موجود می باشد. اما طراحان آن این وعده را داده‌اند که در آینده‌ ای نزدیک این مشکلات را برطرف نمایند. Agama یک کیف پول Multi-coin می باشد که از کومودو و دیگر ارزهای رمز پایه و مبادلات بین آن ها پشتیبانی می‌ کند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید کومودو کدام است؟

با توجه به ورود صعودی و ایده آلی که ارز کومودو به بازار ارزهای دیجیتال داشت خیلی سریع در بسیاری از صرافی های معتبر ارزهای دیجیتال اضافه شد و مورد معامله قرار گرفت و برخی از این صرافی های معتبر عبارتند از:

بایننس

از جمله صرافی های خارجی که معاملات کومودو در آن انجام می‌شود صرافی بایننس می باشد که تقریباً ۳۷ درصد از تراکنش های کومودو در آن با بیت کوین و ۸ درصد دیگر آن نیز با ارز اتریوم صورت می ‌گیرد.

آپ بیت

آپ بیت دیگر صرافی خارجی می باشد که حجم قابل توجهی از معاملات ارز کومودو در آن صورت می گیرد. بعد از بایننس این صرافی بیشترین معاملات کومودو را به خود اختصاص داده است و سهم آن حدود ۳۳ درصد از تراکنش ها در بازار می باشد.

بیت رکس

در صرافی بیت رکس نیز خرید و فروش ارز کومودو انجام می‌شود و ۱۷ درصد از تراکنش های معاملات در بازار در این صرافی صورت می ‌گیرد. کاربران این صرافی می‌توانند معاملات ارز کومودو خود را در این صرافی انجام دهند.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می‌ کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می‌ کنند؟

ارز دیجیتال کومودو در ایران نیز مورد توجه برخی از معامله‌ گران و سرمایه ‌گذاران قرار دارد و معامله گران ایرانی که می خواهند در صرافی های ایرانی خرید و فروش این ارز دیجیتال را انجام دهند می‌توانند به واسطه صرافی های زیر به راحتی معاملات خود را انجام دهند:

آبان تتر

صرافی آبان تتر متشکل از یک تیم متخصص و قوی در زمینه ارز دیجیتال در ایران فعالیت دارد. این صرافی ارز کومودو را در لیست ارزهای خود قرار داده و کاربران آن می‌توانند به معامله کومودو در این صرافی بپردازند.

هلو اکس

صرافی هلو اکس از دیگر صرافی های داخلی در ایران می باشد که در زمینه بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارد و کاربران هلو اکس می توانند علاوه بر ارزهای دیجیتال متنوع ارز کومودو را در این صرافی نیز خرید و فروش کنند.

سلام کریپتو

یکی دیگر از صرافی‌ های داخلی در کشور ایران که معاملات ارز کومودو در آن صورت می ‌گیرد صرافی سلام کریپتو می باشد. علاقمندان می‌توانند بعد از ثبت نام و احراز هویت معاملات خود را در این صرافی انجام دهند.

جدول اطلاعات

مهم ترین نکات کلیدی مرتبط با ارز کومودو در جدول زیر خلاصه می شود:

موضوعکومودو
کومودو چیست؟بلاک چین مبتنی بر الگوریتم اجماع اثبات کار
در چه سالی و توسط چه کسی مطرح شده؟سال ۲۰۱۴ توسط جیمز لی
مقدار عرضه کل۲۰۰ میلیون سکه
نماد کومودوKDM

آیا توکن های Komodo محدود است؟

تعداد کل دارایی های کومودو برای عرضه در بازار به ۲۰۰ میلیون سکه محدود است که این رقم یک عدد ثابت و تغییر ناپذیر است. از این تعداد ارز ۱۰۰ میلیون آن استخراج شده که ۹۰ میلیون آن در میان سرمایه‌ گذاران عرضه شده است و ۱۰ میلیون الباقی برای توسعه و پیشرفت های آینده پلتفرم کومودو و هزینه های مربوط به بازاریابی این کنار گذاشته شده است.

استخراج ۱۰۰ میلیون باقیمانده ارز کومودو براساس الگوریتم اجماع اثبات کار انجام می شود. طبق محاسبات طراحان کومودو این طور برنامه ریزی شده است که تمامی ۲۰۰ میلیون سکه آن در یک بازه زمانی ۱۴ ساله استخراج و تولید شود و در حال حاضر تعداد ارز در گردش این پروتکل حدود ۱۲۲.۹ میلیون ارز می باشد.

پاداش استخراج کومودو چیست؟

جایزه ماین کردن کومودو به این صورت است که افراد با کمک دستگاه های ماینر موفق به استخراج ارز KDM شوند ارز KDM به آن ها پاداش داده می شود. علاوه بر این سرمایه گذارانی که این ارز را در کیف پول خود ( آدرس کیف پول این افراد با حرف Rن شان داده می شود)، ذخیره کرده اند، ۵ درصد سود سالیانه به آن ها اختصاص می یابد و این روند تا پایان استخراج تمامی ۲۰۰ میلیون ارز کومودو ادامه خواهد داشت.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

مهم ترین عاملی که در قیمت یک ارز در بازار تاثیر گذار می باشد میزان عرضه و تقاضا برای یک ارز در بازار می باشد. هر چه تقاضا برای یک ارز در بازار زیاد باشد مسلما قیمت آن نیز رو به افزایش خواهد بود که این عامل نیز بستگی به بازخوردهای مثبت و خبرهای فاندامنتالی مربوط به ارز در میان سرمایه گذاران آن و معامله گران می باشد.

منظور از توکن سوزی کومودو چیست؟

برخی از پلتفرم ها و توکن های موجود در بازار برای اینکه بتوانند از کاهش قیمت ارز خود در بازار جلوگیری و ارزش آن را حفظ کنند اقدام به استراتژی توکن سوزی می کنند. به این صورت که اگر مقدار ارز در گردش بیشتر از حد در نظر گرفته شده باشد تعداد ارزهای اضافی به اصطلاح سوزنده می‌ شوند.

مقایسه ارز دیجیتال کومودو با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال کومودو با دیگر ارزهای دیجیتال

در این قسمت از مقاله به مقایسه برخی از ویژگی های ارز KDM با برخی از ارزهای دیجیتال معتبر در بازار می پردازیم تا به صورت کامل برای انتخاب و مقایسه معیار های خوبی داشته باشید که عبارتند از:

مقایسه با بیت کوین

بیت کوین به عنوان نسل سوم ارزهای دیجیتال شناخته می شود که بلاک چین آن مبتنی بر گواه اثبات کار می باشد در حالی که بلاک چین کومودو با ترکیبی از سه الگوریتم از یک سیستم چند بلوکی برخوردار است و برای استخراج آن علاوه بر اجماع اثبات کار به اعتبار سنجی نود های معتبر هم نیاز است.

مقایسه با اتریوم

کومودو یک پلتفرم منبع باز است که هدف از ارائه آن ایجاد ایمنی بیشتر و حریم خصوصی امن تر در مقایسه با ارزهای قبلی خود از جمله اتریوم بوده است. سرعت انجام تراکنش های در این پلتفرم در مقایسه با بیت کوین با سرعت بیشتری صورت می گیرد.

مقایسه با دوج کوین

دوج کوین ارز دیجیتالی است که همانند کومودو به واسطه ماینرها استخراج می شود اما این فرایند در کومودو کمی بیشرفته تر و با امنیت بیشتری صورت می ‌گیرد چرا که این فرایند باید توسط اعتبارسنج ها تایید شود. همچنین در پلتفرم کومودو ابزارهایی وجود دارد که در دوج کوین دیده نمی شود.

مقایسه با ترون

ارز ترون پروژه ای است که بیشتر تمرکزش بر روی قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن ‌های غیر متمرکز می باشد در صورتی که بلاک چین KDM با هدف ایجاد امنیت بیشتر و حفظ حریم خصوصی طراحی شده است.

تحلیل تکنیکال کومودو

برای تحلیل تکنیکال کومودو با استفاده از شاخص ها و ابزارهای محاسباتی روند قیمت ارز را در تایم فریم های مختلف ساعتی، روزانه و هفتگی مورد بررسی و ارزیابی قرار می ‌دهد و بهترین موقعیت ورود به بازار را به واسطه استراتژی ها و نوانسانگرهای معتبری از جمله استوکاستیک، شاخص قدرت نسبی و مکدی شناسایی و مشخص می کنند. بنابراین تحلیل تکنیکال مربوط KDM در تایم فریم های مختلف متفاوت می باشد.

تحلیل فاندامنتال کومودو به چه صورت است؟

تحلیل فاندامنتال یکی از مهم ترین عواملی است که در میزان عرضه و تقاضا عرض کومودو در بازار و به تبع آن قیمت این ارز بسیار تاثیر گذار است. تحلیل‌های فاندامنتال که با بررسی شاخص های مهمی صورت می‌گیرد، نقش و عملکرد یک ارز را در سیستم مالی و اقتصادی در یک جامعه مورد ارزیابی قرار می دهد به این گونه مشخص می شود که آیا ارز ارزش سرمایه گذاری و معامله دارد یا خیر؟

بالاترین و پایین ترین قیمت کومودو چه بوده است؟

با بررسی نمودار کومودو و نوسان قیمت آن از سال عرضه اش به بازار تاکنون شاهد نوسانات و فراز و نشیب های بسیاری در قیمت این هستیم. بالاترین قیمتی که در رابطه با این ارز در بازار ثبت شده است مربوط می‌شود به بیست و یکم دسامبر سال ۲۰۱۷ که حدود ۱۱.۶۱ دلار در بازار مورد معامله قرار گرفت و کمترین قیمت آن حدود ۰.۵ دلار ثبت شده است.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

تیم تشکیل دهنده بلاک چین متشکل از ۵۰ نفر از اقتصاددانان و کارآفرینان مطرح در عرصه مالی می باشد و رهبری این تیم را شخصی به نام جیمز لی به عهده دارد. این بلاک چین در بیست و یکم فوریه سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی فعالیت خود را در بازار آغاز کرد و در مدت کوتاهی توانست خودش را در بین ۵۰ رمز ارز برتر بازار قرار دهد.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

از جمله پروژه هایی که با بلاک چین کومودو مشابهت های زیادی دارد و باهم همکاری هایی هم داشته اند می توان به پروژه های Bitsharez, Zcash و Waves اشاره کرد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به منابع خارجی سری بزنید.

سوالات متداول

مهم ترین ویژگی بلاکچین کومودو چیست؟

تمامی پروتکل های موجود در بلاک چین از یک سیستم استفاده می‌کنند در حالی که در کومودو از چندین زنجیره بلاک چین غیرمتمرکز استفاده می شود.

بلاکچین کومودو چگونه به بلاکچین بیت کوین متصل می شود؟

در هر ۱۰ دقیقه یک بلاک بر روی پلتفرم بیت کوین ذخیره می کند و با این عمل حدود ۵۱ درصد از حملات و خطرهای هک شدن ایمیل می شود.

هدف از ارائه ارز کومودو چه بوده است؟

هدف از طراحی چنین پلتفرمی ارائه یک سیستم با تمرکز بیشتر بر امنیت و حریم خصوصی بوده است.

نظر تحلیلگران در رابطه با پروتکل کومودو چه می باشد؟

بسیاری از تحلیلگران بازار کومودو را به عنوان بخش دوم انقلاب دنیای کریپتوکارنسی ها قلمداد کرده‌ اند.

کارایی این پلتفرم چگونه است؟

این ارز متن باز در جهت ارائه تراکنش های محرمانه، ناشناس، شفاف و قابل تعویض استفاده می ‌شود.

برای این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۲ چه سطح قیمتی پیش بینی شده است؟

برخی از وب سایت ها پیش بینی کرده اند که قیمت آن در پایان سال ۲۰۲۲ با قیمت ۱.۸۳ دلار تثبیت خواهد شد.

در ساختار بلاک چین کومودو از چه الگوریتمی الهام گرفته شده است؟

پلتفرم زی کش، اثبات کار با تاخیر بیت کوین و سوپرونت

منظور از اثبات کار با تاخیر در پلتفرم کومودو چیست؟

در این پروتکل ترکیبی از اثبات کار بیت کوین و مکانیزم اعتبارسنجی استفاده شده است تا مطمئن شوند که هیچ دستکاری در شبکه بلاک چین صورت نگرفته است.

آیا برای استخراج این ارز نیاز به دستگاه استخراج کومودو می باشد؟

شیوه استخراج کومودو به این صورت است که توکن های آن به واسطه دستگاه های ماینر انجام می شود.

ماینر های کومودو چیست؟

A9 Zmaster ،Antmainer Z9 و Zeon 180K

شیوه استخراج کومودو به چند روش است؟

به دو روش استفاده از کارت های گرافیکی و دستگاه های ماینر.

کیف پول مخصوص کومودو چه نام دارد؟

کیف پول مخصوص کومودو Agama نام دارد.

مهم ترین ویژگی کیف پول آگاما چیست؟

این کیف پول دارای ویژگی تقویت کننده حریم خصوصی به نام Jumblr می باشد.

صرافی های خارجی پشتیبان ارز کومودو چه نام دارند؟

بیت رکس، آپ بیت و بایننس

بالاترین و پایین ترین قیمت ثبت شده برای ارز کومودو چه رقمی می باشد؟

بالاترین قیمت ۱۱.۶۱ دلار در بازار مورد معامله قرار گرفت و کمترین قیمت آن حدود ۰.۵ دلار ثبت شده است.

5/5 - (1 امتیاز)
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها