نروس نتورک آموزش ارزهای دیجیتال

نروس نتورک چیست؟ بررسی آینده بلاکچین عمومی CKB

 • توسط sara
 • 25 دقیقه

با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا اطلاعات مفیدی درباره نروس نتورک به دست آورید و در ادامه تمام مطالب پیرامون را به صورت کامل تحت پوشش قرار دهیم.

نروس نتورک چیست؟

نروس نتورک چیست؟

شبکه Nervos یک بلاک چین عمومی و مجموعه ای از پروتکل ها است که هدف آن حل محدودیت های مقیاس پذیری شبکه های سنتی مانند بیت کوین و اتریوم است.  بلاک چین Nervos یک پروتکل لایه 1 است که از اجماع اثبات کار (PoW) استفاده می کند و از توسعه قرارداد های هوشمند پشتیبانی می کند.

 همچنین شامل مجموعه ای از محلول های پوسته پوسته شدن لایه 2 برای تسهیل موارد استفاده با حجم بالا است. توکن بومی Nervos (CKByte یا CKB) به کاربران و توسعه‌ دهندگان اجازه می‌ دهد تا فضای ذخیره‌ سازی در بلاک چین Nervos را متناسب با دارایی‌ های خود ادعا کنند.

 پروژه Nervos برای اولین بار در سال 2018 در جستجوی راه‌ حلی برای مشکلات مقیاس‌ پذیری که شبکه‌ های لایه 1 به‌ ویژه پلتفرم‌ های قرارداد هوشمند را در آن زمان گرفتار کرده بود راه‌ اندازی شد. Nervos به دنبال ساخت یک بلاک چین بود که بتواند نیاز های عملکردی موارد استفاده سازمانی را برآورده کند.

 شبکه اصلی Nervos در نوامبر 2019 راه اندازی شد. این یک بلاک چین عمومی است که با جدا کردن زیر ساخت خود به دو لایه از یک طراحی معماری متفاوت استفاده می کند: یک لایه پایه (لایه-1) و یک لایه کاربردی با کارایی بالا (لایه-2). 

توسعه دهندگان Nervos در حال ساخت مجموعه ای از پروتکل ها برای ارائه مقیاس پذیری و محیط لازم برای پشتیبانی از برنامه ها هستند.

در ژانویه 2020 شبکه Nervos یک صندوق کمک مالی 30 میلیون دلاری برای حمایت از توسعه دهندگان شخص ثالث که بر روی زیرساخت بلاک چین خود ایجاد می کنند راه اندازی کرد.  این تیم در ابتدا برنامه‌ های کاربردی متمرکز بر توسعه‌ های زیرساختی مانند پروتکل‌ های مشتری، محیط توسعه، قابلیت همکاری زنجیره‌ ای متقابل، زبان قرارداد هوشمند و ابزار توسعه‌ دهنده را هدف قرار دادند.

نروس نتورک نشانه اصلی Nervos CKB “بایت دانش مشترک” یا به اختصار CKByte است. CKBytes به دارنده توکن این حق را می دهد که بخشی از کل ذخیره سازی حالت بلاک چین را اشغال کند. به عنوان مثال با نگه داشتن 1000 CKByte کاربر می تواند سلولی با ظرفیت 1000 بایت یا چندین سلول با ظرفیت 1000 بایت ایجاد کند.

 در Nervos وضعیت شبکه در مجموعه ای از به اصطلاح “سلول” ذخیره می شود. تغییر حالت (مانند تراکنش یا تماس قرارداد هوشمند) مانند “بروزرسانی” محتوای سلول از طریق تخریب سلول و ایجاد سلول انجام می شود، به این معنی که محتوای سلول اصلی به طور مستقیم تغییر نمی کند. 

هر تراکنش در واقع تعدادی سلول را از بین می برد و سلول های جدید ایجاد می کند. سلول های تازه ایجاد شده صاحبان جدیدی خواهند داشت و داده های جدیدی ذخیره می کنند.

 NervosDAO Nervos CKB شامل یک قرارداد هوشمند ویژه به نام NervosDAO است. کاربرانی که دارایی های خود را به DAO سپرده گذاری می کنند، بخشی از صدور ثانویه شبکه را دریافت می کنند (صدور پایه، پاداش بلوک برای استخراج کنندگان PoW).

استفاده از CKB برای ذخیره داده ها در CKB هزینه فرصتی را برای دارندگان CKByte ایجاد می کند. آن ها نمی توانند CKB های اشغال شده را برای دریافت بخشی از صدور ثانویه به NervosDAO سپرده گذاری کنند.

 این ارز دیجیتال چه پروژه هایی را حمایت می کند؟

 این ارز دیجیتال چه پروژه هایی را حمایت می کند؟

مدل اقتصادی CKB تلاشی برای استفاده از یک انگیزه اقتصادی برای محدود کردن رشد دولتی است.  در حالی که CKB ها برای ذخیره وضعیت استفاده می شوند، نمی توان از آن ها برای کسب پاداش های صدور ثانویه از طریق NervosDAO استفاده کرد.

این باعث می شود که صدور ثانویه تابعی مانند “اجاره دولتی” در اشغال انبار دولتی باشد.  این مدل اقتصادی هزینه‌ های ذخیره‌ سازی دولتی را متناسب با فضا و زمان اشغال تحمیل می‌کند که با مدل‌ های «یک بار پرداخت برای همیشه اشغال کن» که توسط زنجیره‌ هایی مانند اتریوم استفاده می‌ شود، بسیار متفاوت است.

پاداش استخراج نروس نتورک چیست؟

پاداش ماینر به ماینر ها هم با پاداش بلوک و هم با کارمزد تراکنش پرداخت می شود. برای جوایز بلاک وقتی یک ماینر یک بلوک را استخراج می کند، پاداش صدور پایه کامل بلوک و بخشی از صدور ثانویه را دریافت می کند.  این بخش بر اساس شغل دولتی است.

بنابراین اگر نیمی از تمام توکن‌ های بومی برای ذخیره وضعیت استفاده شود، یک ماینر نیمی از پاداش صدور ثانویه برای بلاک را دریافت می‌ کند. هنگامی که پاداش استخراج Nervos در نهایت به پایان می رسد، ماینر ها همچنان درآمد «اجاره دولتی» را دریافت خواهند کرد که مستقل از تراکنش ها است.

آیا نروس نتورک یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است؟

 شبکه عصبی یک سرمایه گذاری خوب است. فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری جدید CKB در حال حاضر دست کم گرفته می‌ شود و وقتی مردم متوجه شوند چقدر عالی است، به افزایش آن کمک می‌ کنند.  YokaiSwap اولین صرافی غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر Nervos است و گام مهمی در رشد شبکه است زیرا پروژه‌ های نوظهور شروع به توسعه و راه‌اندازی برنامه‌ های غیرمتمرکز در اکوسیستم می‌کنند.

شبکه Nervos قابلیت همکاری بلاک چین را هدف قرار می دهد. هدف شبکه Nervos این است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های کاربردی جهانی بسازند که در اکوسیستم های مختلف بلاک چین عمل می کنند. توسعه دهندگان می توانند ارز دیجیتال و رابط را انتخاب کنند اما هر ماشین مجازی (VM) را مورد هدف قرار دهند و به کل اکوسیستم برنامه غیرمتمرکز (dApp) دسترسی پیدا کنند و از پرداختن به کیف پول ها و صرافی های متعدد اجتناب کنند.

 Nervos همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با راه حل های مقیاس بندی لایه 2 کار کنند. لایه 1 به معماری زیربنای بلاک چین اشاره دارد، در حالی که لایه 2 شبکه پوششی است که در بالا اجرا می شود. Nervos در حال ارتقاء پروتکل Layer 1 عمده است.

برنامه‌ ریزی کرده بود که ارتقا را تا اکتبر تکمیل کند تا ویژگی‌ های جدید و رفع اشکال اضافه کند اما در سپتامبر اعلام کرد که برخی از توسعه‌ دهندگان و ماینر ها آماده نیستند.

قیمت CKB از احساسات بازار کریپتو پیروی می کند؟

قیمت کریپتو CKB در نوامبر 2019 با قیمت 0.0091 دلار راه اندازی شد.  در مارس 2020 با کاهش بازار های ارزهای دیجیتال به 0.0026 دلار کاهش یافت.  قیمت تا آگوست 2020 بین 0.0400 تا 0.0500 دلار معامله شد، زمانی که به 0.0090 دلار رسید.  سپس تا پایان سال به 0.0030 دلار کاهش یافت.

 رالی در بازار های ارزهای دیجیتال در اوایل سال جاری قیمت CKB را به بالاترین سطح تاریخ 0.0441 دلار در 31 مارس رساند.  در 23 آوریل به 0.0164 دلار بازگشت، اگرچه در 10 مه به 0.0407 دلار بازگشت قبل از سقوط قیمت ها آن را به پایین ترین سطح 0.0079 دلار در 20 جولای بازگرداند، زمانی که بازار ها به کف رسیدند.

 توکن CKB به دنبال سایر ارزهای دیجیتال بالاتر از 0.02295 دلار در 9 سپتامبر بود، سپس با عقب نشینی بازار گسترده تر به 0.01103 دلار در 28 سپتامبر کاهش یافت. سپس قیمت مجدداً افزایش یافت و در 20 اکتبر به 0.02492 دلار رسید و سکه اکنون با قیمت 0.019 دلار (17 دسامبر) معامله می شود که به آن ارزش بازار 553.7 میلیون دلاری می دهد و آن را در رتبه 129 در لیست ارزهای دیجیتال پیشرو قرار می دهد.

پیش بینی قیمت نروس نتورک

پیش بینی قیمت نروس نتورک

در زمان نگارش این مقاله (17 دسامبر) تحلیل تکنیکی کوتاه مدت برای CKB از CoinCodex نزولی بود با 12 اندیکاتور سیگنال‌ های صعودی در حالی که 18 نشانگر نزولی بودند. با وجود آن CoinCodex پیش‌ بینی کرد که قیمت می‌ تواند تا 22 دسامبر کمی به 0.02 دلار کاهش یابد.

 پیش‌بینی ارز Nervos (CKB)از Wallet Investor تخمین زد که میانگین قیمت می‌ تواند تا آغاز سال 2022 به 0.0216 دلار برسد. سپس در پایان سال 2022 به 0.0359 دلار برسد و تا پایان سال 2025 با 0.079 دلار معامله شود.

 پیش‌ بینی قیمت کریپتو CKB DigitalCoin مشابه Wallet Investor برای سال‌ های 2022-2025 بود. این قیمت را در سال 2022 به طور متوسط ​​0.034 دلار قرار داد که در سال 2025 به 0.056 دلار افزایش یافت. تا سال 2028 میانگین می تواند به 0.088 دلار با حداکثر 0.095 دلار برسد.

پیش‌ بینی قیمت شبکه Nervos برای سال‌ های 2022-2025

 شبکه Nervos در حال حاضر به طور گسترده در دنیای ارزهای دیجیتال شناخته شده است و به عنوان یک ارز دیجیتال بسیار امیدوار کننده شناخته می شود. Nervos Network یک پروژه جدی است که دارای یک تیم قوی در پشت کریپتو با تخصص فراوان است.

در این مقاله می‌ توانید همه چیز را در مورد پیش‌ بینی قیمت Nervos Network آخرین اخبار Nervos Network و پیش‌ بینی شبکه Nervos برای سال‌ های 2022-2025 بخوانید. همچنین به شما می‌ گوییم که از کدام صرافی‌ های رمزنگاری می‌ توانید Nervos Network را خریداری کنید و چگونه کار می‌ کند.

 سپس می توانید به بزرگ ترین صرافی جهان یعنی بایننس بروید. بایننس یک صرافی بسیار کاربردی است که در آن می توانید بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده را بخرید یا بفروشید. صرافی دیگر OKEX است.  OKEX یک صرافی با تعداد زیادی گزینه است و همچنین در بین معامله گران ارزهای دیجیتال بسیار محبوب است.

با واریز پول به حساب صرافی خود می توانید بلافاصله شروع به خرید ارز دیجیتال کنید. این بسیار آسان است و می توان آن را به طور مستقیم انجام داد. برای سرمایه‌گذاری‌ های بزرگ‌ تر لازم است حساب خود را تأیید کنید اما این فقط از مقدار مشخصی اعمال می‌ شود.

در حال حاضر شبکه Nervos در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است. تا حدودی به دلیل مشارکت با تعدادی از شرکت های بزرگ و استقبال اجتماعی از نروس نتورک، آینده نروس نتورک بسیار روشن به نظر می رسد. 

این دو عامل همچنین به این واقعیت کمک می کند که پیش بینی قیمت شبکه Nervos برای سال 2022 بسیار خوب است. قیمت در حال افزایش است زیرا افراد بیشتری روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

 بسیاری از کارشناسان ارزهای دیجیتال معتقدند که قیمت شبکه Nervos در آینده به شدت افزایش خواهد یافت. این تا حدی به این دلیل است که بازار کریپتو به طور کلی در حال افزایش است و به طور گسترده‌ تری شناخته می‌شود، حتی دولت‌ هایی هستند که به آن توجه دارند.

 با این حال می‌ توانید بازار کریپتو را بسیار پرنوسان بنامید.  افزایش شدید قیمت و کاهش قیمت می تواند در کوتاه مدت اتفاق بیفتد.

 به همین دلیل به همه توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری در نروس نتورک آخرین اخبار نروس نتورک و نقشه راه شبکه عصبی را زیر نظر داشته باشند. به این ترتیب شما همیشه خواهید دانست که چه چیزی را باید انتظار داشته باشید، و در کدام سکه ها می توانید بهترین سرمایه گذاری کنید.

 با این حال واضح است که تیم پشت شبکه عصبی هنوز برنامه های بزرگی برای آینده دارد و نروس نتورک قطعا ارزی است که در آینده باید با آن حساب کرد. وقتی به گذشته قیمت نروس نتورک نگاه می‌کنید و به طور خلاصه آن را تحلیل می‌ کنید، افزایش ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی شبکه عصبی در سال‌ های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۵ مطمئناً فکر احمقانه‌ ای نیست. بنابراین پیش‌ بینی غیرواقعی نیست که شاهد افزایش زیاد این ارز دیجیتال در آینده باشیم.

استخراج نروس نتورک

شبکه Nervos توسط تیمی از توسعه دهندگان با ریشه های عمیق در فضای کریپتو ساخته می شود. ما یک گروه متنوع با پیشینه مهندسی هستیم. استخراج این ارز تحت proof of work تحت Eaglesong است و با cpu و GPU قابل استخراج است.

ماینر های نروس نتورک کدامند؟

چند تا از بهترین دستگاه ماینر سال 2020 عبارتند از :

 •  (+Bitmain Antminer S17)
 • قدرت: ۷۳ تراهش بر ثانیه (73TH/S)
 • (Bitmain Antminer S17 Pro)
 • قدرت: ۵۳ تراهش بر ثانیه
 • Innosilicon T3+ 52T)
 • قدرت: ۵۲ تراهش بر ثانیه

که توانایی ماین این ارز دیجیتال را دارند.

استخراج این ارز با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج ارزهای دیجیتال به دلیل حجم داده ها با گوشی بهتر است که انجام نشود اما تمامی این اپلیکیشن ها از گوگل پلی قابل دانلود است. در این مورد از سیستم عامل ios نمی توان استفاده کرد اما نرم افزار های اندروید وجود دارند که عبارتند از:

 • سی‌ جی‌ ماینر ( CGminer )
 • بی‌ اف‌ جی‌ ماینر( BFGminer )
 • ایزی‌ ماینر (EasyMiner)

ماشین حساب نروس نتورک چیست؟

استخراج Nervos (CKB) سودآور است اما اگر آن را هوشمندانه انجام دهید! می توانید Nervos و Ethereum را دوبار ماین کنید.  در حالی که نرخ هش ریت هر دو فرآیند را کاهش می دهد، به شما امکان می دهد شانس بیشتری برای دریافت جایزه ماینینگ خود داشته باشید.

پاداش های استخراج نروس نتورک چگونه محاسبه می شود؟

پاداش‌ ها بر اساس مقدار ارز دیجیتالی که در آن کیف پول خاص نگهداری می‌ کنید محاسبه می‌ شوند و هرچه بیشتر نگه دارید، Coinbase می‌ تواند از طرف شما سهام بیشتری داشته باشد و پاداش‌ های احتمالی بیشتری دریافت می‌ کنید.  جوایز نیز تحت تأثیر فراوانی بلوک‌ های تولید شده توسط شبکه آن ارز دیجیتال است.

بازده درصدی سالانه (APY) در کریپتو چیست؟

حال در ادامه بدین بحث می پردازیم تا بدانیم که بازده درصدی سالانه (APY) در کریپتو چیست؟ که در همین راستا می توان گفت:

 • ا APY نرخ بازدهی سالانه از یک سرمایه گذاری است که با فاکتورگیری در بهره مرکب که با موجودی تعلق می گیرد یا رشد می کند.
 •  CKb = (X – Y – Z) ÷ Y × 365/7.
 •  CKB = (1 + r/n)ⁿ – 1.
 •  بازده روزانه = تعداد کل توکن های شرط بندی شده × (APY برای توکن شرط بندی شده ÷ 365)

کیف پول نروس نتورک

کیف پول نروس نتورک مانند حساب بانکی شما می باشد. شما می توانید تا سقف 1.500.000 خرید کنید. این کیف پول آنلاین نیست و کیف پول سرد نامیده می شود که از بهترین کیف پول های سرد می توان از تراست والت نام برد.

صرافی های خارجی برای تبادل این ارز کدامند؟

امروزه برای این نوع ارز دیجیتال صرافی های زیادی در خارج از کشور وجود دارد اما عمده ترین صرافی که در مبحث خرید و فروش نروس نتورک binance است با سهم %۲۴.۰۹ از حجم معاملات روزانه است. دیگر صرافی های خارجی:

 • صرافی Binance
 • صرافی Huobi Global
 • صرافی کوکوین
 • صرافی Bithumb
 • صرافی Bittrex

از کدام صرافی های ایرانی می توان این ارز را خرید؟

صرافی های زیادی در ایران قابلیت تبدیل و استخراج ارز نروس نتورک را دارند و می توانیم از صرافی والکس، صرافی نوبیتکس، صرافی اکسیر نام برد.

تحلیل تکنیکال نروس نتورک

 علیرغم این واقعیت که تجزیه و تحلیل فنی 100٪ دقیق برای ارز دیجیتال شبکه Nervos به سختی امکان پذیر است، در این ابزار تحلیل تکنیکی پیشرفته توسط TradingView می توانید رتبه بندی خرید و فروش CKB را برای بازه زمانی انتخاب شده مشاهده کنید. خلاصه CKB/USD بر اساس محبوب ترین شاخص های فنی – میانگین متحرک، نوسان ساز ها و محور ها است.

استخر مالی نروس نتورک

 سودآورترین استخر استخراج Nervos برای GPU و ASIC. پرداخت های منظم، آموزش، سرور های قابل اعتماد، ربات نظارت بر دکل. کاملاً با Nicehash سازگار است.

تحلیل فاندمنتال این ارز

این ارز دیجیتال که طرفدارای زیادی دارد، قیمت فعلی اش 0.02355353 است و تامین فعلی این نوع ارز 34970191718.69014 است. (بازگشت سرمایه از زمان راه اندازی 138.1367324567286)

مقایسه ارز دیجیتال نروس نتورک با دیگر ارزهای دیجیتال

نروس نتورک دارای قیمت  $0.023604 است که از قیمت اتریوم، بیت کوین، دوج کوین کمتر است اما بیشترین تغییر قیمت را داشته است.

سوالات متداول

آیا استخراج CKB سودآور است؟

استخراج Nervos (CKB) سودآور است اگر آن را هوشمندانه انجام دهید. می توانید Nervos و Ethereum را دوبار ماین کنید. در حالی که نرخ هش هر دو فرآیند را کاهش می دهد، به شما امکان می دهد شانس بیشتری برای دریافت جایزه ماینینگ خود داشته باشید.

پاداش های ماینینگ نروس نتورک چگونه محاسبه می شود؟

پاداش‌ ها بر اساس مقدار ارز دیجیتالی که در آن کیف پول خاص نگهداری می‌ کنید محاسبه می‌شوند – هرچه بیشتر نگه دارید، Coinbase می‌تواند از طرف شما سهام بیشتری داشته باشد و پاداش‌ های احتمالی بیشتری دریافت می‌کنید.  جوایز نیز تحت تأثیر فراوانی بلوک‌ های تولید شده توسط شبکه آن ارز دیجیتال است.

آیا استخراج این ارز ممکن است؟

بله با صرافی بایننس می توانید آن را استخراج کنید.

جایگاه این ارز دیجیتال در لیست کجاست؟

این ارز در ردیف 112قرار دارد.

موسس این ارز دیجیتال چه کسی بوده است؟

می توان از Terry Tai، Kevin Wang و Daniel Lv نام برد.

آیا نروس نتورک یک ارز قانونی است؟

بله کاملا ارز قانونی است و در صرافی های ایران قابل استخراج است.

نمودار نروس نتورک چگونه است؟

نروس نتورک دارای نمودار نرولی است و در 24ساعت گذشته -2درصد ضرر کرده است.

آیا سرمایه گذاری بر روی این ارز عقلانی است؟

اگر عاقلانه و هوشمندانه روی این سهم سرمایه گذاری کنید، بله.

نماد نروس نتورک چیست؟

نروس نتورک را با نمادCKB می شناسند.

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها