تبلیغات
نکسو آموزش ارزهای دیجیتال

نکسو (NEXO) چیست؟ بررسی ارزش خرید ارز دیجیتال نکسو

  • توسط zeinab
  • 22 دقیقه

اگر به دنبال سوال NEXO چیست؟ هستید و درباره این پروژه اطلاعات دقیقی ندارید، ما را در این بخش دنبال کنید. به طور کل نکسو یک سیستم وام دهی برای بستر بلاک چین می باشد و به کاربران خود اجازه می دهد که وام دیجیتالی بگیرید و … در ادامه با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا با این ارز دیجیتال آشنا شوید.

فهرست محتوا

ارز دیجیتال نکسو چیست؟

نماد نکسو به رنگ آبی می باشد و با نام خود شرکت آغاز می شود. همان طور که در قسمت قبل برخی از توضیحات را برای شما در نظر گرفتیم، این پلتفرم مربوط به وام دهی در بازار دیجیتالی است و این وام دهی بر بستر بلاک چین می باشد که وثیقه آن ارزهای دیجیتالی است. برخی از کاربران می توانند از ارزهای این پلتفرم پشتیبانی کنند و برای وثیقه خود استفاه کنند. شما می توانید به دادن وثیقه ای از کوین ها وامی آنی به صورت 45 ارز فیات مانند دلار و یورو دریافت کنید.

آیا ارز نکسو ارزش خرید دارد؟

نکسو ارز دیجیتال آینده داری می باشد و این امر تنها به واسطه تحلیل ها مشخص می شود. اگر به فکر خرید این ارز هستید، بهتر است برخی از عوامل را در نظر بگیرید و تحلیل های تکنیکال را دنبال کنید. به یاد داشته باشید که نکسو پلتفرمی مربوط به وام است و تا به امروز 10 سال از کار کردن در این پروژه می گذرد. حال شما می توانید برخی از تحلیل های خود را دقیق تر انجام دهید.

قیمت ارز نکسو چقدر است؟

در حال حاضر قیمت این ارز $2.42 است و قیمت آن به تومان 72.754 می باشد. حال شما می توانید قیمت لحظه ای این ارز را به واسطه برخی از نمودار ها دنبال کنید و یا با استفاده از اطلاعات مربوط به ارز دنبال قیمت لحظه ای آن باشید. ارزها دارای نوسانات زیادی هستند.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات مربوط به نکسو را به صورت چکیده ای از داده ها در جدول زیر قرار داده ایم.

موضوعنکسو
عوامل تاثیر گذار بر روی این ارزمارکت کپ، رسانه ها، نوسانات
صرافی های ایرانی برای خرید و فروش این ارزبایننس، HUOBI ،BIONE
صرافی های خارجی برای خرید و فروش این ارزآبان تتر، ایران بایننس
تعداد عرضه کل نکسو1,000,000,000 
آینده ارز نکسو در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟


آینده ارز نکسو در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

در سال 2022 تحلیل ها برخی از تریدر ها به نسبت این ارز درباره پیشرف آن می باشد. شما می توانید برخی از تحلیل ها مربوط به آینده این ارز را به واسطه نمودار ها و یا ترید های متفاوت و معتبر دنبال کنید. برخی از افراد معتقد هستند که این ارز برای هولد کردن مناسب نیست.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

درباره نکسو در سال 2021 برخی از تحلیل ها صورت گرفته است. تغییرات این ارز از دو سال پیش تا به امروز دارای نوسانات زیادی شده است. این ارز دارای سود زیادی در یک سال پیش بوده است، اما در حال حاضر حدود شش ماه در ضرر بوده و تا به امروز تنها 9.46 درصد بالا آمده است. برخی از عوامل بر روی قیمت این کریپتو تاثیر گذاشته است.

نکسو در ایران

این ارز به واسطه برخی از صرافی ها وارد ایران شده است. شما می توانید با نمودار های مربوط به قیمت و تحلیل های این ارز برای خرید و فروش آن اقدام کنید. حال در این مقاله درباره برخی از صرافی ها صحبت می کنیم چرا که در ایران صرافی های کمی این ارز را پشتیبانی می کنند.

برای ماین کردن نکسو چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن نکسو چه کاری باید انجام داد؟

ماینینگ نکسو دارای مراحل بسیار آسانی می باشد. شما با استفاده از یک کامپیوتر و اینترنت می توانید این ارز را ماین کنید و بعد از آن پاداش ها را دریافت کنید. شما می توانید با استفاده از ماینر ها به استخراج این ارز بپردازید. حال شما برای ماین کردن به سیستم سخت افزاری نیاز دارید تا بتوانید به این واسطه ارزها را استخراج کنید.

ماینر های نکسو کدامند؟

ماینر های مربوط به استخراج این ارز را در این بخش برای شما بازگو خواهیم کرد تا شما بتوانید بهترین دستگاه ماینر را برای ماین انتخاب کنید. ماینر ها دارای انواع متفاوتی می باشد و شما برای استفاده از آن ها باید الگو ارز را با آن تطبیق دهید.

ماینر innosilicon A10 pro

این دستگاه یکی از دستگاه های معتبر برای استخراج ارزها می باشد. به طور کل این ماینر وزنی حدود 8/5 کیلوگرم دارد. ماینر مورد نظر مربوط به شرکت اینو سیلیکون است و این شرکت یکی از بهترین شرکت ها برای تهیه ماینر است.

ماینر bitmain antminer E3

یکی از ماینر هایی که می توانید با آن به استخراج این ارز بپردازید دستگاه bitmain antminer E3 است. شما می توانید به واسطه این دستگاه برخی از ارزها مهم را استخراج کنید. برای استخرج این ارز می توانید از سایت های ماین کردن استفاده کنید.

دستگاه bitmain antminer E3 با (190Mh\s)

یکی از دستگاه های معتبر برای استخراج این ارز می باشد. این دستگاه دارای هش ریت بالایی است و باطری آن 760W است. شما می توانید برای استخراج برخی از ارزها از سایت های متفاوت استفاده کنید. دستگاه معرفی شده دارای ویژگی های بسیار خوبی برای استخراج است.

استخراج NEXO با گوشی امکان پذیر است؟

شما می توانید این ارز را به واسطه تلفن همراه استخراج کنید و سود خود را در نظر بگیرید اما برخی از عوامل در این بین مهم هستند که یکی از آن ها سود کمی است که از استخراج با تلفن همراه به دست می آورید. برای استخراج ارزها نیاز به سیستم سخت افزاری دارید و سیستم تلفن همراه شما این امر را تامین نمی کند.

قیمت لحظه ای نکسو

قیمت این ارز در حال حاضر 2.42$ است. ارز نکسو به تومان حدود 72.906 می باشد و محاسبه این ارز با نرخ تتر 30.099 تومان است. قیمت لحظه ای این ارز در نمودار ها مربوط به تحلیل این ارز موجود می باشد. شما می توانید با جستجو نام این ارز در گوگل به قیمت دقیق و لحظه ای آن دسترسی پیدا کنید.

آیا نکسو کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

بستر شبکه انتقال نکسو برخی از اطلاعات مربوط به والت این ارز را دارا می باشد. شما به واسطه جستجو سایت این ارز و استفاده از والت آن می توانید وارد بهترین کیف پول ارز دیجیتال مورد نظر شوید و در بستر انتقال، ارزها را جا به جا کنید. به یاد داشته باشید که برخی از والت ها را می توان بازیابی کرد و به بهتر است که برای هولد کردن آن والت ها را استفاده کنید.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید نکسو کدام است؟

بهترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی برای خرید نکسو کدام است؟

برای خرید ارز NEXO از صرافی های متعبر اقدام کنید و در این صرافی ها می توانید به فروش ارز NEXO بپردازید. برخی از صرافی ها در ایران فیلتر می باشند و شما برای استفاده از آن ها باید از وی پی ان استفاده کنید. ما در این بخش برخی از صرافی هایی که نیازی به وی پی ان ندارد را به شما معرفی می کنیم.

بیستکس

صرافی بیستکس علاوه بر اینکه خدمات به خارجی ها ارائه می کند، یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی نیز به حساب می آید.

بایننس

بایننس در حال حاضر در دیگر صرافی ها رتبه بسیار خوبی دارد و برخی از افراد آن را یکی از بهترین ها می دانند. در حال حاضر بایننس این ارز را در لیست خود قرار داده است و به دنبال این امر شما را برای خرید و فروش این ارز با کارمزدی بسیار معقول همراهی می کند.

HUOBI

این صرافی در سال 2013 در پکن چین منتشر شده است. به طور کل این صرافی دارای لیست بسیار بزرگی از ارزها می باشد و دارای کیف پول مربوط به خود است. این صرافی دارای ربات ترید است و این یکی از ویژگی های خوب آن است.

BIONE

این صرافی دارای شرکت بسیار معتبری است. رابط کاربری این صرافی بسیار راحت می باشد و شما می توانید با وارد کردن ایمیل های خود وارد این صرافی شوید. هزینه این صرافی بسیار کم است و در برخی از موارد برای تراکش ها کارمزدی دریافت نمی کند.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

قیمت ارز NEXO در صرافی های ایرانی موجود است و برخی از تحلیل ها در صرافی ها انجام می شود. شما می توانید به واسه برخی از صرافی های ایرانی این ارز را خریداری کنید. حال باید بدانید که هر صرافی دارای مزایا و معایب زیادی است که ما در این بخش با استفاد از معرفی آن ها خرید شما را از صرافی ها راحت می کنیم .

ایران بایننس

یکی از صرافی های ارز دیجیتال که این ارز را در ایران برای خرید و فروش ارائه می دهد ایران بایننس می باشد. این صرافی ارز دیجیتال به صرافی بایننس متصل است و تمامی ارزهای ارائه شده در صرافی بایننس را ارائه می دهد.

آبان تتر

آبان تتر دارای پشتیبانی بسیار خوبی می باشد و امسال حدود 25 درصد کاربر برای پشتیبانی به تیم خود اضافه کرده است. این صرافی دارای کارمزد بسیار زیادی است و دلیل انتخاب نکردن آن توسط برخی از افراد کارمزد زیاد آن می باشد.

آیا تعداد توکن های NEXO محدود است؟

تمامی رمز ارزها محدود به تعدادی توکن مشخص شده هستند که این تعداد توسط تیم توسعه دهنده مشخص می شود. این ارز دارای عرضه کل به اندازه 1,000,000,000 می باشد و این تعداد تا به امروز به صورت ثابت به همه معرفی شده است و درگیر تغییرات نشده است.

پاداش استخراج نکسو چیست؟

جایزه ماین کردن نکسو به اندازه تعدادی از توکن های خود است. هر تریدر بعد از تصمیم برای ماین کردن به دنبال کارمزد و یا پاداش این عملیات می باشد. استخراج این ارز با ماینر ها و سایت های مربوط به ماین کردن امکان پذیر است.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

تا به امروز عوامل زیادی بر روی قیمت این ارز تاثیر گذار بوده است و یکی از آن عوامل ارزش بازار یا مارکت کپ می باشد. به طور کل قیمت برخی از ارزها به دلیل ریزش بیت کوین درگیر نوسانات شد. برخی از ارزها به واسطه رسانه ها رشد بسیار خوبی را تجربه می کنند و این امر نشان دهنده تاثیر رسانه ها بر روی ارزها می باشد.

منظور از توکن سوزی نکسو چیست؟

تعدادی از توکن های ارز به دلیل پاداش دادن به کاربران، پر کردن استخر نقدینگی می سوزد. این فرآیند برای تمامی ارزهای توکن اتفاق می افتد و تنها درصد آن متفاوت است. ویژگی های ارز NEXO در توکن سوزی به روش تمامی رمز ارزها می باشد و برای پر کردن استخر مالی نکسو مقدای از توکن ها می سوزد.

مقایسه ارز دیجیتال نکسو با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال نکسو با دیگر ارزهای دیجیتال

برای خرید و هولد کردن ارزها نیاز به اطلاعات درباره ویژگی های دو ارز دارید چرا که امکان دارد بعد از خرید ارزها پشیمان شوید. برای تحلیل درست باید ویژگی های ارزهای دیگر را در نظر بگیرید. ارزش هر یک NEXO ها به اندازه ارزش هر ارز دیگر نیست و به همین دلیل ما در این بخش برخی از ارزهای مهم را برای شما نام خواهیم برد و ویژگی های خاص آن ها را یادداشت می کنیم.

مقایسه با بیت کوین کش

بیت کوین کش ارزی است که بعد از هارد فورک بیت کوین متولد شد و تا به امروز خود را به خوبی به دنیای ارزها ثابت کرده است. یکی از ویژگی های این ارز این است که به عنوان یک شبکه پرداخت و یک کریپتوکارنسی عمل می کند. سرعت تراکنش ها، میزان خروجی و میزان کارمزد این ارز از نکسو بهتر است.

مقایسه با اتریوم کلاسیک

یکی از پلتفرم های محاسباتی مبتنی بر بلاک چین است. این تفاوت در اتریوم کلاسیک وجود دارد که با استفاده از برنامه نویسی دوباره وارد بازار شده است و بهتر از اتریوم عمل کرده است. این نسخه، نسخه اصلاح شده ارز اتریوم است. به واسطه هارد فورک این ارز به وجود آمده است و تفاوت این ارز با نکسو در این است که دارای پشتوانه بهتری است.

مقایسه با وان اینچ

وان ویچ در رتبه 68 کوین ها می باشد و به طور کل یک پلتفرم است که تمامی صرافی های غیر متمرکز را در یک فضای واحد جمع آوری می کند. ویژگی این ارز در این مورد است که کاربران می توانند به طور دائمی در مدیریت این پلتفرم نقش داشته باشند.

مقایسه با اکی بی

اکی بی یکی از رمز ارزهای کاربردی است و به واسطه شرکت اکی بلاک چین ساخته شده است. حدود سیصد میلیون واحد توکن از این ارز دیجیتال وجود دارد و از نظر جایگاهی می توان گفت که با ارز دیجیتال نکسو تفاوتی ندارد.

تحلیل تکنیکال نکسو

نمودار نکسو در سایت های معتبر تحلیل های متفاوتی از برای شما در نظر گرفته است که یکی از آن ها تحلیل تکنیکال یا تحلیل آینده نگری می باشد. آینده ارز NEXO به واسطه این تحلیل مشخص می شود و شما می توانید برای خرید و هولد کرد این ارز اقدام کنید. تمامی تحلیل ها به صورت تایم فریم در اختیار شما قرار داده شده است.

تحلیل فاندامنتال نکسو

فاندامنتال یکی دیگر از روش های تحلیل می باشد. بالاترین و پایین ترین قیمت نکسو در تحلیل فاندامنتال دیده می شود و شما می توانید به واسطه این تحلیل برخی از اطلاعات را درباره قیمت حال و نحوه رشد این ارز دنبال کنید. نمودار های NEXO دارای تحلیل های متفاوت است که یکی از آن ها فاندامنتال نام دارد.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

سازنده این پلتفرم شرکتی به نام credissimo می باشد و نام شخصی در پشت این پلتفرم نیست. این شرکت به دنبال موفقیت این ارز به واسطه پشتوانه خوب و تیم توسعه دهنده قوی است. این ارز تا به امروز به واسطه تیم توسعه دهنده خود پیشرفت خوبی کرده است و تنها از شش ماه پیش درگیر نوسانات و ضرر شده است.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این پروژه یکی از پروژه های موفق در بازار ارزها می باشد و این امر باعث می شود که تمرکز این پروژه بر روی پلتفرم خود باشد. به طور کلی این پروژه تنها از روش خود حمایت می کند و به دنبال گسترش وام دهی در بین کاربران ارزها است. امسال سال دهم کار این شرکت بر روی پلتفرم وام دهی برای کاربران دیجیتالی است و در این سال قصد دارد پلتفرم خود را توسعه دهد.

سوالات متداول

نکسو چه ارزی است؟

این ارز یکی از ارزهای مربوط به پلتفرم وام دهی از شرکت credissimo است. شرکت نام برده دارای پشتوانه مالی بسیار خوبی است و به کاربران وام دیجیتالی می دهد و این عملیات را با داشتن وثیقه های ارزی انجام می دهد.

چه عواملی بر روی ارز نکسو تاثیر می گذارد؟

تا به امروز عوامل زیادی بر روی این ارز تاثیر گذاشته است که یکی از آن ها مارکت کپ است. حال در نظر داشته باشید که با ریزش قیمت بیت کوین این ارز تحت تاثیر قرار گرفت و تا به امروز رشد خوبی را تجربه نکرده است.

آیا می توان بر روی ارز نکسو سرمایه گذاری طولانی مدت کرد؟

این ارز دارای برخی از ویژگی های مثبت برای سرمایه گذاری می باشد. برخی از تحلیل های مربوط به تریدر های معروف درباره سرمایه گذاری بر روی این ارز صحبت می کنند، اما در حال حاضر برخی از تریدر ها این ارز را تنها برای نوسان گیری و ترید های روزانه پیشنهاد می دهند.

صرافی های خارجی از این ارز پشتیبانی می کنند؟

تا به امروز صرافی های زیادی از این ارز پشتیبانی کرده اند که ما تنها 3 مورد از آن ها را برای شما معرفی کرده ایم. حال هر یک از صرافی های نام برده شده دارای ویژگی های مثبت و منفی می باشد که برای خرید و فروش این ارز مهم است. بایننس، HUOBI ،BIONE صرافی های مورد اعتماد برای خرید این ارز هستند.

آیا این ارز در ایران به فروش می رسد؟

این ارز به واسطه برخی از صرافی ها در ایران به فروش می رسد و تنها در برخی از صرافی ها پیدا می شود. تا به امروز این ارز به واسطه صرافی های زیادی وارد ایران نشده است. حال شما می توانید این ارز را با استفاده از صرافی معتبر ایران بایننس خریداری کنید.

توکن سوزی در این ارز اتفاق می افتد؟

یکی از عملیات مهم در فناوری این ارز توکن سوزی است که برای پر کردن استخر مالی و نقدینگی استفاق می افتد. این ارز برای دادن پاداش به برخی از کاربران توکن سوزی را ادامه می دهد و چند درصد از توکن های خود را برای این عملیات می سوزاند.

آیا می توان این ارز را برای هولد کردن انتخاب کرد؟

این ارز دارای پشتوانه قوی مالی و فناوری می باشد که شما می توانید به واسطه این امر برای خرید ارزها اقدام کنید. برخی از تحلیل ها این ارز را برای هولد کردن مناسب نمی دانند.

تعداد عرضه کل این ارز چقدر است؟

تعداد عرضه کل 1,000,000,000 می باشد و این امر در وایت پیپر این ارز نوشته شده است. شما می توانید در برخی از نمودار های تحلیل تعداد عرضه کل را دنبال کنید.

قیمت لحظه ای این ارز را چگونه دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن قیمت این ارز به صورت لحظه ای از نمودار های تحلیل این ارز استفاده کنید. در برخی از نمودار ها قیمت لحظه ای، قیمت به تومان و قیمت با محاسبه نرخ تتر را گردآوری کرده اند.

از نمودار ها و تحلیل های متفاوت چه چیزی به دست می آید؟

در برخی از تحلیل ها شما متوجه آینده این ارز می شوید و به واسطه این فهم می توانید برای خرید و هولد کردن این ارز اقدامات لازم را انجام دهید. به این نحوه تحلیل که به واسطه تایم فریم ها اتفاق می افتد تحلیل تکنیکال می گویند. در تحلیل فاندامنتال لحظه حال و گذشته کوتاه این ارز تحلیل می شود و شما می توانید به واسطه این امر برای خرید و فروش ارز خود اقدام کنید.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها