تبلیغات
لزوم داشتن کیف پول برای هارمونی چیست؟ آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی آینده ارز دیجیتال هارمونی + لیست صرافی برای خرید و فروش

  • توسط sajjad
  • 20 دقیقه

ارز دیجیتال هارمونی یکی از ارزهای دیجیتال برتر می باشد. هدف از ایجاد این ارز افزایش تمرکز زدایی و بهبود سرعت تراکنش ها و مقیاس پذیری است. در این مقاله به معرفی ارز دیجیتال هارمونی پرداخته و به تمامی موضوعات پیرامون این ارز دیجیتال اشاره شده است. اگر شما نیز به بازار ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید. با مطالعه این مقاله از هر سوالی در حوزه ارز دیجیتال هارمونی بی نیاز خواهید شد. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

ارز دیجیتال هارمونی یکی از رمز ارزهای معروف بازار جهانی می باشد که با هدف افزایش تمرکز زدایی، بهبود سرعت تراکنش ها و مقایس پذیری ایجاد شده است. این ارز دیجیتال جزو رمز ارزهای تازه وارد بازار می باشد که در سال 2019 میلادی توسط صرافی بایننس ارائه شده است.

پروژه هارمونی ابتدا در سال 2018 میلادی به صورت یک استارتاپ فعالیت خود را شروع کرد و در سال 2019 مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفت. این ارز دیجیتال در همان ابتدا 18 میلیون دلار توانست سرمایه کسب کند و 2.8 میلیارد توکن هم به فروش رساند.

ارز دیجیتال هارمونی با نماد ONE شناخته می شود و ارزش کل آن در بازار ارزهای دیجیتال حدود 2.40 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال در میان 100 رمز ارز محبوب بازار در رده 58 قرار گرفته است و تقریبا 0.09 درصد بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. از این ارز دیجیتال روزانه برای معاملات زیادی استفاده می شود که حجم این معاملات به طور میانگین حدود 105 میلیون دلار است.

در حال حاضر قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال 0.224008 دلار می باشد و در ایران هم با توجه به نرخ دلار و نوسانات این رمز ارز حدود 3200 هزار تومان خرید و فروش می شود. بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در 4 شهریور ماه سال 1399 رقم خورد که قیمت آن به 0.77 دلار رسید. تعداد کل واحد های این رمز ارز حدود 12.6 میلیارد می باشد که حدود 10.68 میلیارد واحد از آن در حال گردش است.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

یکی از مسائل مهم پیرامون ارزهای دیجیتال ارزش خرید یک ارز می باشد. اگر با بازار ارزهای دیجیتال سر و کار دارید ممکن است تا کنون به این چالش برخورد کرده باشید که آیا ارز مد نظر شما ارزش خرید دارد یا چندان مناسب نیست. با توجه به سرمایه گذاری های کلان و نوسانات ارز هارمونی ارزش خرید این ارز دیجیتال بسیار حائز اهمیت است. هر کدام از ارزهای دیجیتال ارزش خاص خود را دارند اما ممکن است در یک مدت زمانی اصلا ارزش خرید نداشته باشند و کاربر با ضرر مالی مواجه شود.

ارزش خرید یک ارز بستگی به بازه زمانی مد نظر شما دارد. ممکن است خرید یک ارز در حال حاضر مناسب باشد اما برای ماه بعد خوب نباشد. برای این که متوجه شوید که یک ارز دیجیتال مانند هارمونی ارزش خرید دارد یا خیر باید از نمودار عقربه ای تکنیکال هارمونی استفاده کرده و یا از تحلیلگران کمک بگیرید.

آینده ارز هارمونی در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز هارمونی در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

همان طور که می دانید در حوضه بازار ارزهای دیجیتال افرادی به عنوان تحلیلگر فعالیت دارند. وظیفه تحلیلگران پیش بینی نوسانات و آینده ارزهای دیجیتال و مسائلی از این قبیل می باشد که نقش زیادی هم در سرمایه گذاری افراد دارند. تحلیلگران و اساتید این حوزه با بررسی شرایط گذشته و حال ارزهای دیجیتال و با استفاده از نمودار های مختلف می توانند آینده ارزهای دیجیتال را تا حدود زیادی پیش بینی کنند. ارز دیجیتال هارمونی هم یکی از رمز ارزهای معروف بازار می باشد که تحلیلگران زیادی بر روی آن کار می کنند.

طبق نظر تحلیلگران فعال در حوزه تحلیل ارز هارمونی پیش بینی می شود که این ارز دیجیتال سال 2022 را با قیمت 0.25 دلار آغاز کند. تحلیلگران پیش بینی کرده اند که با توجه به نوسانات بازار ارزهای دیجیتال قیمت این ارز تا پایان 2022 هم به قیمت 0.31 دلار برسد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

ارز دیجیتال هارمونی در سال 2021 میلادی هم با نوسانات زیادی همراه بود. این ارز در ابتدای سال 2021 میلادی با قیمتی حدود 0.17 دلار معامله شد و کم کم بر قیمت آن افزوده شد. در حال حاضر که حدود 2 ماه تا پایان سال 2021 میلادی باقی مانده است قیمت هر واحد از این ارز 0.22 معامله می شود. قیمت این ارز تا پایان سال 2021 هم به 0.25 خواهد رسید.

برای ماینینگ Harmony چه کاری باید انجام داد؟

در حال حاضر حدود 1600 ارز دیجیتال فعال در بازار وجود دارد. همان طور که ممکن است بدانید در میان این رمز ارزهای دیجیتال برخی از آن ها غیر قابل استخراج می باشند و تنها توسط صرافی خلق کننده ارز استخراج می شوند. ارز دیجیتال هارمونی یکی از ارزهای غیر قابل استخراج می باشد که نمی توان آن را مانند سایر ارزهای دیجیتال استخراج کرد.

با توجه به این که ارز دیجیتال هارمونی از الگوریتم POS استفاده می کند قابل استخراج نمی باشد. این ارز فقط توسط صرافی ارائه دهنده این ارز استخراج می شود و پس از آن میان سایر صرافی ها و عموم عرضه می شود.

استخراج هارمونی با گوشی امکان پذیر است؟

در قسمت قبل گفته شد که ارز دیجیتال هارمونی یک رمز ارز غیر قابل استخراج می باشد و با ماینر های معمولی استخراج نمی شود. با توجه به این که استخراج ارزهای دیجیتال با ماینر های معمولی گاهی هزینه های زیادی در پی دارند ممکن است استفاده از آن ها به صرفه نباشند.

از همین رو نرم افزار هایی ساخته شده اند که به کاربران این امکان را می دهند که با گوشی موبایل خود برخی از ارزهای دیجیتال را استخراج کنند. با توجه به این که ارز دیجیتال هارمونی غیر قابل استخراج می باشد نرم افزار های ارائه شده هم نمی توانند این ارز را استخراج کنند.

لزوم داشتن کیف پول برای هارمونی چیست؟

کیف پول های دیجیتال وظیفه ای مشابه کیف پول های فیزیکی دارند با این تفاوت که در کیف پول دیجیتال از رمز ارز نگهداری می کنید. اصلی ترین لازمه استفاده از ارزهای دیجیتال و نگهداری از آن ها داشتن بهترین کیف پول ارز دیجیتال می باشد زیرا بدون آن نمی توان از ارزهای دیجیتال نگهداری کرد.

شما قبل از خرید هر نوع ارز دیجیتال حتما باید از قبل امن ترین کیف پول دیجیتال را داشته باشید که ارز به حساب کیف پول واریز شود. هر ارز دیجیتال کیف پول های مختلفی دارد که ارز هارمونی هم دارای کیف پول های دیجیتال معتبر زیادی می باشد که می توانید از آن ها استفاده کنید.

ارز دیجیتال هارمونی قانونی است؟

موضوع قانونی بودن ارزهای دیجیتال یکی از مسائل بسیار مهم در حوزه رمز ارزها می باشد. بحث قانونی بودن یک ارز دیجیتال به 2 قسمت تقسیم می شود. قسمت اول در رابطه با قانونی بودن خود ارز می باشد و مورد دوم هم در مورد استفاده از این ارز در کشور های مختلف است. به طور مثال ممکن است یک ارز قانونی باشد اما استفاده از آن در برخی از کشور ها غیر قانونی باشد.

ارز دیجیتال هارمونی جزو ارزهای شناخته شده و قانونی می باشد و تمام فعالیت ها مانند خرید و فروش و معاملات آن هم قانونی است. در ایران هم استفاده از هارمونی برای خرید و فروش قانونی است و تنها برای پرداخت ها استفاده از آن غیر مجاز می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید هارمونی کدام است؟

ممکن است در مورد صرافی های ارز دیجیتال تا حدودی اطلاعات داشته باشید. صرافی های ارز دیجیتال اصلی ترین منابع ارائه دهنده رمز ارزها می باشند که هر کدام از آن ها نیز ارزهای مختلفی را ارائه و عرضه می کنند. هر کدام از صرافی های خارجی از اعتبار خاصی برخوردار هستند اما در میان آن ها برخی از صرافی ها محبوب تر و بهتر می باشند. در حال حاضر ارز هارمونی هم از صرافی های مختلفی ارائه و عرضه می شود که در این قسمت به بهترین صرافی های خارجی برای خرید هارمونی اشاره خواهیم کرد.

صرافی Binance

صرافی بایننس بزرگ ترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال جهان می باشد. صرافی بایننس یک صرافی غیرمتمرکز می باشد که در سال 2017 میلادی تاسیس و فعالیت خود را در کشور چین آغاز کرد. صرافی بایننس ارزهای مختلفی را ارائه می دهد که یکی از آن ها ارز هارمونی می باشد. در حال حاضر حدود 40 درصد معاملات ارز هارمونی با استفاده از صرافی بایننس انجام می شود. کاربران ایرانی هم می توانند برای خرید هارمونی به صرافی بایننس مراجعه کنند.

صرافی BitMex

از صرافی بیت مکس می توان به عنوان یکی دیگر از صرافی های بزرگ و معتبر برای خرید ارز هارمونی اشاره کرد. بیت مکس یک صرافی همتا به همتا می باشد که روزانه حدود 2 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه آن می باشد. دفتر اصلی این صرافی در کشور هنگ کنگ می باشد که کاربران ایرانی هم امکان استفاده از آن را دارند.

صرافی KuCoin

نام صرافی کوکوین را تا کنون ممکن است شنیده باشید. این صرافی حدود 200 ارز دیجیتال را معامله می کند که یکی از آن ها هارمونی می باشد. کوکوین یک صرافی آفریقایی می باشد که در سال 2017 میلادی در کشور سیشل راه اندازی شد و در حال حاضر کاربران ایرانی هم امکان دسترسی به این صرافی را دارند.

صرافی gate.io

صرافی gate.io یکی از صرافی های برتر جهان می باشد که در سال 2013 در جزایر کیمن راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در آمریکا می باشد. با توجه به تحریم های اعمال شده آمریکا علیه ایران امکان استفاده کاربران ایرانی برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق این صرافی وجود ندارد.

صرافی WazirX

صرافی وزیر ایکس هم یکی دیگر از صرافی های برتر و ارائه دهنده ارز دیجیتال هارمونی می باشد. این صرافی در سال 2019 میلادی در هند تاسیس شد و در حال حاضر بیش از 100 رمز ارز را ارائه می دهد. اگر قصد خرید هارمونی را دارید این صرافی یکی از امن ترین و بهترین آن ها برای کاربران ایرانی می باشد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در جدول زیر به مهم ترین موضوعات پیرامون هارمونی اشاره شده است.

موضوعهارمونی
بهترین کیف پول های هارمونی کدامند؟Trezor، Coinomi، Atomic Wallet
بهترین صرافی های خارجی برای خرید هارمونی کدامند؟بایننس، کوکوین، وزیر ایکس، بیت مکس
بهترین سایت های ایرانی برای خرید هارمونی کدامند؟نوبیتکس، اوکی اکسچنج، اکسیر
آیا ارز هارمونی قابل استخراج است؟هارمونی در واقع یک ارز غیر قابل استخراج است.
کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

علاوه بر صرافی های بی شمار خارجی که در حوزه معاملات ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، در ایران هم سایت های زیادی در این زمینه وجود دارد. سایت ها و صرافی های ایرانی معمولا مناسب و محبوب تر میان کاربران ایرانی هستند که استفاده از آن ها بسیار آسان است. اگر قصد استفاده و از سایت ها و صرافی های ایرانی را دارید در قسمت زیر نام بهترین و محبوب ترین آن ها ذکر شده است.

  • سایت نوبیتکس
  • سایت بیت برگ
  • سایت اوکی اکسچنج
  • سایت اکسیر

آیا تعداد توکن های Harmony محدود است؟

همان طور که می دانید اکثر ارزهای دیجیتال موجود در بازار دارای توکن های محدود می باشند. ارز دیجیتال هارمونی یکی از رمز ارزهای غیر قابل استخراج می باشد که توکن ها آن هم محدود است. در کنار ارزهایی مانند بیت کوین و هارمونی که دارای توکن های محدود هستند برخی از آن ها مانند اتریوم توکن محدود ندارند.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

در تعیین قیمت ارزهای دیجیتال مانند هارمونی عوامل زیادی تاثیر گذار هستند زیرا این ارزها پشتوانه مشخصی ندارند. قیمت ارزهای دیجیتال بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شوند که هر کدام از آن ها هم اثر های مختلفی در تعیین قیمت یک ارز دیجیتال دارند.

عواملی همچون توکن سوزی، حمایت سلبریتی ها مانند ایلان ماسک، عرضه و تقاضا، حجم معاملات روزانه، کمیاب شدن، سختی استخراج و قانون گذاری ها از مهم ترین عامل های اثر گذار در تعیین قیمت یک ارز دیجیتال می باشند. هر کدام از این عوامل تاثیر خاص خود را دارند به طور مثال حمایت سلبریتی ها مانند ایلان ماسک تاثیر بسیار بیشتری نسبت به توکن سوزی دارد.

منظور از توکن سوزی هارمونی چیست؟

اگر با بازار ارزهای دیجیتال سر و کار دارید نام توکن سوزی حتما به گوشتان خورده است. توکن سوزی یکی از رایج ترین کار ها در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد که باعث بالا رفتن ارزش یک ارز دیجیتال می شود. با انجام توکن سوزی به نوعی توکن ها از بین می روند و باعث کم شدن آن ها می شود. با کم شدن توکن ها قیمت آن ارزش پیدا می کند که در قسمت قبل هم گفته شد که توکن سوزی یکی از عوامل تعیین کننده قیمت ارزهای دیجیتال می باشد.

توکن سوزی در ارز دیجیتال هارمونی هم زیاد صورت می گیرد. توکن سوزی هارمونی به این گونه است که توکن های این ارز دیجیتال به حساب های غیر فعال و غیر قابل استفاده ارسال می شوند. با ارسال توکن ها به این حساب های غیر فعال باعث می شود که توکن از بین برود و دیگر قابل استفاده نباشد که به این عمل توکن سوزی هارمونی گفته می شود.

جایزه ماین کردن هارمونی چیست؟

همان طور که می دانید اکثر ارزهای دیجیتال برای استخراج به ماینر های خود پاداش می دهند. میزان این پاداش و جوایز در هر ارز دیجیتال متفاوت است و بستگی به سختی استخراج ارزها دارد. با توجه به این که ارز دیجیتال هارمونی توسط صرافی اصلی این ارز استخراج می شود میزان این پاداش در این ارز مشخص نیست.

مقایسه ارز دیجیتال هارمونی با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال هارمونی با دیگر رمز ارزها

اگر قصد خرید ارزهای دیجیتال را داشته اید به احتمال زیاد با این چالش رو به رو شده اید که کدام یک از ارزهای دیجیتال برتر است. مقایسه ارزهای دیجیتال یک راهکار مناسب برای این موضوع می باشد که در قسمت زیر هم ارز دیجیتال هارمونی با 4 ارز دیجیتال برتر جهان همچون بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و ترون مقایسه شده است.

مقایسه ارز دیجیتال هارمونی با بیت کوین

قطعا با خبر هستید که ارز دیجیتال بیت کوین بهترین و بزرگ ترین ارز دیجیتال و پر سود ترین ارز دیجیتال حال حاضر جهان می باشد. بیت کوین در سال 2009 ارائه شد و اولین رمز ارز بازار جهانی می باشد که در قیاس با هارمونی از هر لحاظ بهتر است.

در حال حاضر قیمت هر واحد از ارز دیجیتال بیت کوین حدود 60 هزار دلار می باشد اما هارمونی کمتر از 1 دلار حدود 0.22 است. از نظر ارزش، امنیت، محبوبیت، حجم معاملات و اعتبار ارز بیت کوین سر تر از هارمونی می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال هارمونی با اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال برتر جهان شناخته می شود و در دسته 10 ارز دیجیتال برتر جهان نیز قرار دارد. در مقایسه بین اتریوم و هارمونی باز هم ارز دیجیتال اتریوم از نظر ارزش، رشد قیمت، حجم معاملات، امنیت و … برتر از هارمونی می باشد. در حال حاضر قیمت هر واحد از اتریوم 3.80 دلار می باشد و همان طور که می دانید هارمونی کمتر از 1 دلار است.

مقایسه ارز دیجیتال هارمونی با دوج کوین

دوج کوین هم یکی دیگر از رمز ارزهای معروف بازار و زیر مجموعه بیت کوین است. ارز دیجیتال هارمونی و دوج کوین از نظر قیمت اختلاف زیادی ندارند و هر دو کمتر از 1 دلار می باشد اما از نظر حجم معاملات روزانه و ارزش بازار دوج کوین بسیار بهتر از هارمونی می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال هارمونی با ترون

نام ارز دیجیتال ترون را ممکن است شنیده باشید. ترون هم یکی دیگر از رمز ارزهای ارزان می باشد که قیمتی کمتر از یک دلار دارد و قیمت آن حدود یک سوم هارمونی می باشد. هر چند که قیمت هارمونی بیش تر از ترون است اما از نظر محبوبیت و ارزش کل بازار باز هم ترون به عنوان ارز دیجیتال برتر نسبت به هارمونی شناخته می شود.

سوالات متداول

ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

هارمونی یکی از پول های اینترنتی می باشد که در سال 2019 میلادی ارائه شد و اکنون در بین 100 ارز دیجیتال برتر جهان قرار دارد.

بهترین کیف پول های هارمونی کدامند؟

کیف پول ترزور، Coinomi، Atomic Wallet

آیا ارز هارمونی قابل استخراج است؟

هارمونی جزو ارزهای غیر قابل استخراج می باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید هارمونی کدامند؟

بایننس، کوکوین، وزیر ایکس، بیت مکس

بهترین سایت های ایرانی برای خرید هارمونی کدامند؟

نوبیتکس، اوکی اکسچنج، اکسیر

قیمت ارز دیجیتال هارمونی چقدر است؟

قیمت هر واحد از این ارز دیجیتال 0.224008 دلار می باشد.

نماد ارز دیجیتال هارمونی چیست؟

نماد این ارز دیجیتال ONE می باشد.

آیا خرید و فروش هارمونی در ایران قانونی است؟

در حال حاضر خرید و فروش این ارز دیجیتال در ایران قانونی است.

بالا ترین قیمت ارز دیجیتال هارمونی چقدر بوده است؟

بالاترین قیمت این ارز دیجیتال 0.77 دلار بود که مربوط به شهریور ماه سال 1399 است.

آیا ارز هارمونی تا سال 2022 رشد خواهد کرد؟

طبق پیش بینی تحلیلگران قیمت این ارز تا پایان سال 2022 میلادی به 0.31 دلار خواهد رسید.

چگونه ارز هارمونی خریداری کنیم؟

با استفاده از صرافی های معتبر ایرانی و خارجی می توانید این ارز دیجیتال را خریداری کنید.

حجم معاملات روزانه ارز هارمونی چقدر است؟

حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال 105 میلیون دلار است.

تعداد کل توکن های ارز هارمونی چقدر است؟

تعداد کل توکن های این ارز دیجیتال 12.6 میلیارد واحد است.

ارز هارمونی چه تعداد توکن در حال گردش دارد؟

توکن های در حال گردش این ارز دیجیتال 10.68 میلیارد واحد می باشند.

قیمت ارز هارمونی به تومان چقدر است؟

قیمت این ارز به پول ایران حدود 3200 تومان است.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها