تبلیغات
آیا پرفکت کریپتو معتبر است؟ صرافی

ورود به صرافی پرفکت کریپتو + لینک دانلود اپلیکیشن

  • توسط asie
  • 19 دقیقه

پرفکت کریپتو یکی از سایت‌ های صرافی ایرانی می‌ باشد که در سال گذشته بسیاری از مردم به این سایت ایرانی مراجعه کردند و در آن اقدام به خرید ارز دیجیتال کردند. این سایت ایرانی یکی از سایت‌ هایی می ‌باشد که به‌ صورت صرافی با پلتفرم فارسی در اختیار عموم مردم قرار گرفته است و خرید و فروش ارزهای رمز نگاری شده مانند فروش بیت کوین در این سایت برای کاربران ایرانی به صورت کاملاً آزاد وجود دارد.

شما در این سایت می توانید به صورت اتوماتیک احراز هویت شوید. همچنین نسبت به صرافی های دیگر کم ترین کارمزد ممکن را از شما دریافت می کند و سفارشات شما را دارد. همچنین سایت این ایرانی از بسیاری از رسانه‌ های دیجیتال حمایت می کند و توانسته است تاکنون چندین ارز دیجیتال را با جفت ارز دلاری به پلتفرم خود اضافه کند. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این سایت آشنا گردید.

پرفکت کریپتو چیست؟

پرفکت کریپتو چیست؟

پرفکت کریپتو در واقع یک سایت ایرانی می باشد که به صورت صرافی رمز ارزها را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید این رمز ارزها را در آن خریداری کنید. از آن جایی که این صرافی مدت زمان بسیار زیادی نیست که وارد بازار شده است و از سال ۱۳۹۷ با هدف پاسخگویی به نیاز های تجارت الکترونیک و پرداخت های بین المللی در قالب کانال ربات تلگرامی فعالیت خود را آغاز کرده است.

در حال حاضر به عنوان صرافی برای کاربران خود ایجاد کرده است شما می‌ توانید در این بستر اقدام به خرید و فروش رمز ارز مورد نظر در این صرافی بکنید.

اپلیکیشن پرفکت کریپتو

اپلیکیشن پرفکت کریپتو

از آن جایی که هر صرافی دارای اپلیکیشن های مختلف می باشد و در سیستم عامل های ویندوز و همچنین سیستم عامل های اندروید قابل استفاده می باشد صرافی پرفکت کریپتو نیز دارای اپلیکیشن خود می باشد و شما می توانید از این صرافی در داخل اندروید و همچنین ویندوز استفاده کنید و این صرافی مزیت هایی نیز دارد.

از جمله آن می توان گفت به گفته عده ای در این صرافی راه‌ های دسترسی متفاوت است که می ‌تواند از طریق اپلیکیشن ربات ‌تلگرامی و همچنین وب سایت باشد. خدمات متنوع و متفاوت به صورت اتوماتیک را نیز به کاربران می دهد. همچنین به گفته آن ها تضمین امنیت و کیفیت برای مجموعه افراد وجود دارد و خدمات جدید را هر روز به پلتفرم خود اضافه می کنند.

اعتبار صرافی پرفکت کریپتو

از آن جایی که صرافی بایننس بزرگ ترین صرافی دنیا می باشد نمی توان اعتبار آن را در بسیاری از موارد به صورت کامل تضمین کرد در رابطه با صرافی های ایرانی نیز به نسبت به صرافی بایننس در رتبه بسیار پایین تری قرار دارند و باید گفت که اعتبار و تضمین کاملی وجود ندارد و شما می توانید اعتبار و تضمین صرافی ‌ها را به صورت کلی از بالا ترین صرافی تا پایین ترین صرافی به نسبت به خدماتی که آن ها می‌ دهند و همچنین صحبت‌هایی که مدیر عاملان آن ها می کنند بسنجید و با عقل و منطق خود وارد این صرافی ها شوید.

از آن جایی که صرافی پرفکت کریپتو یکی از صرافی های تازه وارد می باشد و در سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی وارد بازار ارزهای رمز نگاری شد می توان گفت از لحاظ امنیت در آینده دچار نوساناتی خواهد شد. همچنین باید گفت که استفاده از چنین صرافی هایی برای سرمایه ‌گذاری بلندمدت اکیداً توصیه نمی شود و شما باید بدانید برای نگهداری پول های خود باید به چنین صرافی هایی ورود نکنید و پول ‌های خود را در داخل امن ترین کیف پول نگهداری کنید.

کارمزد پرفکت کریپتو چقدر است؟

امروز شما پس از ورود به دنیا کریپتوکارنسی و یا همان ارزهای دیجیتال به خوبی درک خواهید کرد که هر صرافی شعار این را می دهد که کارمزد های کم تری نسبت به صرافی های دیگر می گیرد. طراحی پرفکت کریپتو نیز از این دسته سایت ها می باشد و در این صرافی شما شعار کارمزد کم تر را به سادگی می توانید دریافت کنید.

در واقع این صرافی یکی از صرافی هایی می باشد که شعار کارمزدی کم را از اساسی ترین راه های پیشرفت خود دانسته است و در واقع می‌ توان گفت که نسبت به صرافی های دیگر هم نوع خود و همراه خود که در راستا ارزهای دیجیتال اقدام به فعالیت می ‌کنند کارمزدی کم تر را دریافت می‌ کند.

اما باید بدانید که اعتبار این صرافی نسبت به صرافی های ایرانی دیگر بسیار کم تر می باشد و شما می توانید به صورت کامل به صرافی اعتماد کنید البته این گفته دلیلی بر آن نیست که این صرافی دچار مشکلی باشد و اساساً کار این صرافی با مشکل باشد فقط به صورت کلی باید بدانید که هیچ صرافی قابل اعتماد نمی باشد.

آیا پرفکت کریپتو معتبر است؟

آیا پرفکت کریپتو معتبر است؟

در رابطه و معتبر بودن صرافی پرفکت کریپتو باید گفت که در سه سال فعالیتش توانسته است اعتبار بسیار زیادی را کسب کند و کاربران زیادی در این صرافی اقدام به خرید و فروش می‌ کنند. اما باید بدانید که اعتماد به صرافی کار درستی نیست و باید همیشه محتاطانه عمل کرد. با توجه به این که صرافی بایننس بزرگ ترین صرافی بازار ارزهای دیجیتال است هم نباید به آن اطمینان کامل کرد و پرفکت کریپتو هم که جای خود را دارد‌.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در اینجا درباره پرفکت کریپتو اطلاعات ارزشمندی را با هم مرور می کنیم.

موضوع پرفکت کریپتو
اعتبار صرافی پرفکت کریپتو عملکرد و ویژگی های صرافی
این صرافی از چه زمانی کار خود را آغاز کرد؟ اردیبهشت ۱۳۹۷
صرافی perfectcrypto از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟ بیت کوین، اتریوم و ریپل
ویژگی های صرافی پرفکت کریپتو چیست؟ کارمزد پایین
ثبت نام پرفکت کریپتو

ثبت نام پرفکت کریپتو

برای ثبت نام در این صرافی مانند صرافی های دیگر باید قوانین را به صورت کامل رعایت کنید تا در این صرافی ورود پیدا کنید.

ایمیل

به صورت کلی و در حالت اول شما برای ورود به صرافی های ارزهای دیجیتال نیاز به یک ایمیل دارید. ایمیلی که شدیداً توصیه می شود با شرایط سنی شما و همچنین واقعیت زندگی شما کاملاً یکی باشد و شما حتماً به درستی همه آن ها را وارد کنید.

ورود با ایمیل

در واقع پس از ایجاد یک ایمیل در گام دوم شما می توانید با ورود به صرافی و دادن ایمیل و همچنین دادن شماره تلفن از سوی صرافی ثبت نام اولیه را انجام دهید و بعد از ثبت نام فردی وارد صرافی شوید و خدمات اندکی را در اختیار داشته باشید.

احراز هویت

در گام سوم شما باید حتماً احراز هویت شوید که در حالت کلی احراز هویت مشتریان در صرافی های ایرانی به این حالت می باشد که فرد متقاضی باید تصویر کارت ملی خود را به صورت سلفی برای صرافی ارسال کند. همچنین کارت بانکی خود را به صرافی واگذار کند و استفاده از آی پی غیر مجاز نداشته باشد و برای احراز هویت نهایی یک ویدیو کامل را از خود بگیرد. البته استفاده از این مقادیر برای صرافی پرفکت کریپتو می باشد و شما می توانید این مراحل را در صرافی هایی دیگر به صورت دیگر داشته باشید.

در این سه گام شما می توانید به راحتی در صرافی احراز هویت کرده و اقدام به معامله گری کنید از آن جایی که در صرافی خارجی شما بدون احراز هویت قادر به معامله گری می باشید باید بدانید که در صرافی ایرانی و برای تبدیل پول های ریالی خود به پول های دیجیتالی حتماً باید احراز هویت کرده باشید. زیرا صرافی ایرانی بدون احراز هویت خدمات مالی را به شما ارائه نمی دهند و نمی توانید از خدمات کلی آن ها استفاده کنید.

ویژگی های صرافی پرفکت کریپتو چیست؟

ویژگی های صرافی پرفکت کریپتو چیست؟

هر صرافی در هر جای دنیا ویژگی های مخصوص به خود را دارد و شما در صرافی که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال می ‌شود و می‌ خواهد که کاربران به این صرافی ورود کنند باید خدمات ویژه ای نسبت به صرافی های دیگر بدهد.

در واقع صرافی پرفکت کریپتو با وجود زمان کمی که از سال ۱۳۹۷ وارد بازار شده است به دلیل کارمزد بسیار کم توانسته کاربران بسیار زیادی را به خود جلب کند‌. این صرافی همچنین توانسته است با شعار هایی کاربران مورد نظر خود را در داخل صرافی مجاب به نگهداری از پول هایشان در این صرافی کند.

البته استفاده از کلمه مجاب به این معنی نیست که صرافی پول های شما را مسدود می کند و یا به زور آن ها را در ترافیک گیر می دهد بلکه با دادن خدماتی و همچنین جایزه هایی در ازای پول هایی که شما در این صرافی قرار می دهید به شما پاداشی می‌ دهد که همین دلیل باعث شده بسیاری از مردم در این صرافی شروع به معامله کنند و پول های خود را در آن نگهداری کنند.

مزایای پرفکت کریپتو چیست؟

مزایای پرفکت کریپتو چیست؟

همانطور که گفته شد مزایای این صرافی بسیار بالا می باشد و علت آن می‌ تواند تازه تاسیس بودن آن صرافی باشد‌. زیرا این صرافی برای تشویق کاربران به استفاده از خود مجبور می باشد که خدمات مثبتی به آن ها دهد خدماتی که می‌ تواند بسیاری از کاربران فعال در بازار ارزهای دیجیتال را تشویق به سرمایه‌ گذاری در این صرافی کند. این صرافی مزایایی چون ساده بودن استفاده از پلتفرم را دارد. در این صرافی شما کم ترین کارمزد را نسبت به صرافی های دیگر ایرانی می دهید.

همچنین می توانید با استفاده از کم بودن این کارمزد ها دیگر از صرافی های خارجی بی‌ نیاز شوید و در داخل همین صرافی‌ ها اقدام به معامله گری کنید. هرچند که در داخل این صرافی ابزار های کمکی بسیار کمی وجود دارد اما از آن جایی که تازه تاسیس است جا برای پیشرفت بسیار زیادی دارد و می‌ تواند در آینده نه چندان دور بسیاری از ویژگی ها را به خود اضافه کند و آن را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

معایب پرفکت کریپتو چیست؟

همانطور که همه ما می‌ دانیم هر صرافی دارای مزایا و معایبی می باشد. از آن جایی که صرافی پرفکت کریپتو تازه تاسیس می باشد و از زمان تاسیس آن زمان بسیار زیادی نگذشته است به کاربران خدمات ویژه می دهد که باعث می شود بسیاری از کاربران به این صرافی ورود کنند.

در حال حاضر این صرافی کارمزد های بسیار کمی را می گیرد اما در مقابل به دلیل اینکه این صرافی تازه تاسیس می باشد و زمان زیادی از تاسیس آن نگذشته است می تواند به عنوان یک عیب باشد.

زیرا بسیاری از پروژه ها اسکم بسیار کمی دارند و همین می‌ تواند از معایب صرافی باشد که با گذشت زمان این عیب به صورت خودکار برداشته می شود. از دیگری عیب های این صرافی نداشتن ویژگی‌ های معامله گری در پلتفرم خود می باشد که می توان امیدوار بود در آینده این ویژگی‌ ها را به پلتفرم خود اضافه کند و در اختیار مشتریان قرار دهد.

برای آموزش پرفکت کریپتو به کجا مراجعه کنیم؟

امروز افرادی که می خواهند با بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوند در اولین گام بسیاری از اساتید به آن ها معرفی می شوند که همگی آن ها بازار های مالی را به خوبی به شما آموزش می دهند. البته ناگفته نماند بسیاری از آن ها نمی توانند آن طور که باید بازار های مالی را برای شما آموزش دهند.

در رابطه با صرافی پرفکت کریپتو آموزش پولی وجود ندارد و شما می توانید آموزش این صرافی را در داخل کانال های تلگرامی و همچنین کانال های یوتیوب با یک سرچ ساده تماشا کنید و از کاربرد های این صرافی بهترین استفاده را ببرید.

صرافی perfectcrypto از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

از آن جایی که این صرافی مدت زمان بسیار زیادی نیست که وارد بازار رمز ارزها شده است و کاربران آن را می شناسند ارزهای بسیار زیادی را در لیست خدماتی خود ندارد. اما می‌ توان گفت ارزهای بسیار مهم را در لیست خدماتی خود ارائه کرده است و شما می توانید از این ارزها به صورت مستقیم در این صرافی استفاده کنید‌.

ارزهایی که در رتبه بندی بازار در کوین مارکت کپ از رده یکم تا ۱۰۰ وجود دارند به صورت کلی و بهترین ارز در این صرافی لیست شده اند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. البته بسیاری از ارزها در این صرافی لیست نشده‌ اند و می‌ تواند یکی از بزرگ ترین صرافی باشد که در آینده و با گذشت زمان آن ها را می‌ تواند یکی یکی لیست کند.

بیت کوین

از آن جایی که همه صرافی ها برای ورود به بازار نیاز به این دارند که بزرگ ترین ارز بازار و یا به صورت کلی رمز ارزها را لیست کنند مجبور به لیست کردن پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین می باشند و هر صرافی که ارز دیجیتال بیت کوین را در لیست خود نداشته باشد با مشکلات بسیار بزرگ مواجه می‌ شود و اعتماد کردن به آن ممکن نیست و از همین‌ رو همگی آن ها این ارز دیجیتال را دارند و صرافی پرفکت کریپتو نیز این ارز را با حجم بازاری یک میلیون دلار در روز در درون صرافی خود جای داده است.

اتریوم

دیگر رمز ارزی که این روز ها باید در تمامی صرافی ها باشد و نبود آن می‌ تواند ضربه بزرگی به هر صرافی بزند رمز ارز اتریوم است که از بزرگ ترین ارزها پس از بیت کوین می‌ باشد و وجود آن در درون صرافی به لحاظ فنی کاملا واجب است. زیرا اگر این ارز دیجیتال در داخل صرافی ها نباشد بسیاری از حجم معاملات را شما از دست خواهید داد و نبود این ارز دیجیتال می تواند ضربه بزرگی به صرافی شما بزند.

ریپل

ارز دیجیتال ریپل یکی دیگر از ارزهایی می باشد که در درون این صرافی در جایگاه سوم قرار دارد و با ۱۲۱ هزار دلار در طول روز سومین ارز دیجیتال برتر از لحاظ حجم در درون صرافی پرفکت کریپتو می باشد. البته در بسیاری از صرافی ها ریپل نمی‌ تواند در جایگاه سوم باشد و بیشتر صرافی ها در جایگاه سوم اصولاً ارز دیجیتال کاردانو و یا بایننس کوین را دارد. اما از آن جایی که کاربران این ارز دیجیتال علاقه خاصی به ریپل دارند از لحاظ حجم بازار این ارز دیجیتال درون صرافی در جایگاه سوم قرار دارد.

این صرافی از چه زمانی کار خود را آغاز کرد؟

صرافی پرفکت کریپتو در گذشته نیز با نام تجاری پرفکت یو اس دی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ با هدف پرداخت های بین المللی در قالب کانال و ربات تلگرامی فعالیت خود را آغاز کرده است و در ادامه با رشد روز افزون کاربران این صرافی وب سایت اپلیکیشن صرافی را نیز در کنار ربات‌ تلگرامی ارائه کرد و از نظر خود بهترین خدمات را به کاربران داد و در حال حاضر این صرافی حدود سه سال است که به کاربران خدمات می‌ دهد.

نحوه شارژ حساب در پرفکت کریپتو

شما برای شارژ حساب خود در صرافی های ایرانی از جمله صرافی پرفکت کریپتو باید ابتدا در صرافی ها احراز هویت کنید و یک واقعیت در ایران وجود دارد که شما برای انتقال دارایی های خود به صرافی های خارجی حتماً باید واحد های ریاضی خود را به واحد های دلاری تبدیل کرده و سپس با انتقال از صرافی ایرانی به صرافی خارجی اقدام به معامله کنید و حتماً باید در یک صرافی ایرانی احراز هویت کرده باشید و بدون احراز هویت شما امکان استفاده از صرافی را ندارید.

در صرافی پرفکت کریپتو نیز همین قضیه حاکم است و شما برای شارژ حساب خود با استفاده از این پلتفرم حتماً باید مراحل اولیه ثبت نام و همچنین احراز هویت را طی کرده باشید تا بتوانید حساب خود را شارژ کنید و پس از شارژ حساب شروع به معامله کنید. شارژ حساب در صرافی ها بسیار ساده می باشد.

همچنین در صرافی پرفکت کریپتو شما به سادگی با خواندن قوانین سایت و با آموزش‌ های آن می‌ توانید حساب خود را شارژ کنید و اقدام به معامله گری کنید و جفت ارزهای خود را در داخل صرافی نیز به یکدیگر تبدیل کنید و با توجه به این که این صرافی کار مستحکم تری می گیرد شما می توانید به راحتی از این صرافی استفاده کنید.

سوالات متداول

پرفکت کریپتو چیست؟

صرافی پرفکت کریپتو محیطی امن برای تبدیل ارزهای دیجیتال شما به ریال و همچنین دیگر رمز ارزها را فراهم کرده است و شما می توانید به این صرافی اعتماد کنید زیرا از سال ۱۳۹۷ تاسیس شد و در این سه سال از اعتبار بسیاری برخوردار شده است.

صرافی آنلاین معتبر ایرانی کدام است؟

یکی از صرافی های معتبر ایرانی که کاربران ایرانی از این صرافی استفاده می‌ کنند نوبیتکس می باشد این صرافی ویژگی های زیادی برای خرید و فروش و معامله ارزهای دیجیتال دارد و همچنین در این صرافی می توان ارز دیجیتال را با ریال خریداری کرد.

منظور از ترید در بازار ارز دیجیتال کریپتوکارنسی چیست؟

اول از همه باید بدانید معنی لغوی واژه ترید، تجارت است و فردی که در این بازار مشغول به معامله و خرید و فروش و همچنین تبدیل ارزهای دیجیتال می باشد را تریدر می‌ گویند و همچنین این عمل اصطلاحا ترید در بازار ارز دیجیتال نام دارد.

صرافی آنلاین پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی یکی از مشهور و محبوب ترین سرویس های پرداخت بین المللی می باشد که ویژگی ها و کاربرد های متعددی دارد، از ویژگی های مثبت این سرویس می توان به عدم اعمال تحریم علیه کاربران ایرانی اشاره کرد و این ویژگی باعث شده از انتخابی بسیار ایده آل در بین کاربران و تریدر های ایرانی واقع شود.

قیمت کریپتو چقدر است؟

قیمت روز خرید کریپتو در هنگام نگارش این مقاله $0.254087 و به تومان ۷,۰۹۵ بوده است همچنین باید گفت که قیمت ارز صعودی بوده است و هر کس این رمز از را دارد در سود می باشد.

خدمات صرافی پرفکت مانی چیست؟

انتقال پول، پرداخت آنلاین، صدور کد ووچر پرفکت مانی، افتتاح و وریفای حساب و در نهایت تبدیل ارزهای دیجیتال و فیات به سایر ارزهای دیجیتال در اسرع وقت در این صرافی‌ امکان پذیر است.

صرافی پرفکت کریپتو معتبر است؟

درباره پرفکت کریپتو باید گفت که این صرافی در این سه سال فعالیت در بازار توانسته است سابقه و اعتبار بسیار خوبی را در نزد کاربران به جای بگذارد.

صرافی پرفکت کریپتو با چه هدفی فعالیت خود را آغاز نمود؟

این صرافی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ با هدف پرداخت های بین المللی در قالب ربات تلگرامی و کانال و پاسخگویی به نیاز های تجارت الکترونیک فعالیت اش را شروع کرد.

نام تجاری صرافی پرفکت کریپتو چیست؟

نام تجاری پرفکت یو اس دی.

در صرافی پرفکت کریپتو می توان بدون احراز هویت فعالیت کرد؟

در این صرافی بدون احراز هویت نمی توان از خدمات صرافی استفاده کرد‌.

مزایای اصلی صرافی پرفکت کریپتو چیست؟

کارمزد پایین صرافی.

کدام صرافی از پرفکت کریپتو پشتیبانی می کند؟

در حال حاضر هیچ صرافی از پرفکت کریپتو حمایت نمی کند.

صرافی پرفکت کریپتو از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

بیت کوین، اتریوم، ریپل و … .

دلیل معتبر بودن صرافی پرفکت کریپتو چیست؟

زیرا در این سه سال عملکرد خوبی را به جا گذاشته است.

عیب صرافی پرفکت کریپتو چیست؟

تازه تأسیس بودن صرافی.

2/5 - (2 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها