تبلیغات
آموزش ارزهای دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در سال 2022

  • توسط asie
  • 16 دقیقه

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت می تواند متفاوت باشد. در برخی از سبد های سرمایه گذاری بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت شامل نام هایی می باشند. در کل باید فرق سرمایه گذاری به صورت بلند مدت و کوتاه‌ مدت را بدانیم و برای ورود به این بازار در مرحله اول تکلیف خود را مشخص کنیم که آیا قصد سرمایه گذاری بلند مدت را دارید و یا قصد سرمایه گذاری کوتاه مدت را. در حال حاضر بسیاری از افرادی که در بازار مشغول به کار می‌ باشند ارزهای خود را برای ۵ سال آینده نگهداری کرده اند.

همچنین باید گفت که سرمایه‌ گذاری به صورت کوتاه مدت ریسک بسیار زیادی دارد. زیرا برای یک معامله سودمند حداقل ۶ ماه تا یک سال نیاز است. افرادی که معاملات خود را به صورت کوتاه مدت در نظر می گیرند ممکن است دچار ضرر های سنگینی شوند.

پس پیشنهاد می شود که اگر قصد دارید وارد سرمایه گذاری در ارز دیجیتال به صورت کوتاه مدت شوید بهتر است سرمایه بسیار ناچیزی را در این راه وارد نمایید زیرا اگر متحمل ضرر شوید سرمایه کمی را از دست خواهید داد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ایران چیست؟

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت در ایران چیست؟

آن چیزی که در کلیت بازار کریپتوکارنسی و یا رمز ارزها مشخص است این که چه ارزهای دیجیتال در داخل ایران باشد و چه در داخل کشور های دیگر تفاوتی ایجاد نمی کند. در واقع اگر فردی ایرانی بیت کوین را خریداری کند و بیت کوین قیمتش افزایش پیدا کند همان سودی را خواهد داشت که یک فرد آمریکایی نسبت به خرید بیت کوین داشته است. همچنین باید گفت تمامی این ارزها مربوط به یک کشور خاص نمی باشد و کشور مشخصی از آن ها حمایت نمی‌ کند.

بلکه به صورت کلی هر فردی در هر جایی که وجود دارد می‌ تواند با هر کشور و هر ملیتی که دارد ارزهای دیجیتال را خریداری کند و میزان سود و ضرر آن در هر جای دنیا یکی می باشد. اگر بخواهیم در مورد ارزهای دیجیتالی که در کوتاه مدت به ما سود می دهند صحبت کنیم باید گفت که همان ارز دیجیتالی که در کشور آمریکا و یا آفریقا دچار افزایش و یا کاهش قیمت می‌ شود در ایران هم شرایطش همان می باشد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2021

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2021

در حال حاضر که مشغول نگارش این مقاله می باشیم باید گفت که در اواخر سال ۲۰۲۱ هستیم و سال ۲۰۲۱ رو به اتمام است. باید گفت که در سال ۲۰۲۱ بسیاری از مردم جهان علاقمند به ارزهای دیجیتال شدند. نوسانات بسیار شدید این بازار برای ارزهای مختلفی بوده است به گونه‌ ای که اگر فردی به صورت منطقی در این بازار در رمز هایی که رشد بسیار زیادی را تجربه کرده اند سرمایه‌ گذاری می‌ کرد در حال حاضر می‌ توانست فردی میلیارد دلاری باشد.

پنج ماه اول سال ۲۰۲۱ ارزهای دیجیتال رشد بسیاری کردند اما طولی نکشید که بعد از دو ماه یعنی در اواسط همان سال تمامی ارزهای دیجیتال دچار ریزش بسیار سنگینی شدند و بسیاری از معامله‌ گران بازار متحمل ضرر شدند. به همین منظور بسیاری از افراد سعی دارند که سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشند. زیرا سرمایه گذاری کوتاه مدت بسیار پر ریسک می باشد و برای سرمایه گذاری کوتاه مدت باید با دیدی بسیار باز به این بازار قدم گذاشت.

اما در نهایت باز هم بسیاری از تحلیلگران معتقدند که آلت سیزن بزرگی در راه می باشد که این موضوع باعث افزایش قیمت تمامی رمز ارزها خواهد شد. به همین منظور برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت بهتر است ارزهای دیجیتالی که از بازار جامانده اند را خریداری کنیم زیرا باعث سود بسیار کلانی می‌ شوند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2022

در پاسخ به این سوال باید گفت که اکنون در اواخر سال ۲۰۲۱ به سر می بریم و برای بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2022 باید بگویم که تمامی ارزهایی که در بازار موجود می باشند و حجم معاملاتی بسیار بالایی دارند آینده بسیار درخشانی را تجربه خواهند کرد. پیشنهاد می‌ شود ارزهای دیجیتالی چون شیبا، دوج‌ کوین، اتریوم، ترون و بیت کوین را خریداری کنید. زیرا با توجه به پیشنهاد تحلیلگران، این ارزها در سال جدید رشد چشم گیری را خواهند داشت.

همچنین بسیاری از معامله‌ گران و تریدر های بزرگ بازار معتقدند که ارزهای دیجیتالی که تازه به بازار می آیند و قیمت پایینی دارند اما حجم معاملاتی آن بالا هستند برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت و همچنین بلند مدت انتخاب بسیار خوبی می باشند. همچنین توجه داشته باشید زمانی که قصد دارید یک ارز‌ دیجیتال را خریداری کنید کلاهبرداری نباشد و از اعتبار خاصی برخوردار باشد. زیرا امروزه بسیاری از افراد در این بازار اقدام به کلاهبرداری می‌ کنند.

سال ۲۰۲۲ برای تمامی ارزهای دیجیتال می تواند سالی متفاوت تر و پر سود تر از سال گذشته یعنی سال ۲۰۲۱ باشد. پیش بینی شده است که اکثر ارزهای دیجیتال شروع به رشد بسیار چشم گیری خواهند کرد. اما باز هم باید بدانید که در بازار های مالی ریزش‌ های خطرناکی هم وجود دارد و ممکن است در اوج امیدواری تمامی معامله‌ گران دچار ضرر های سنگین شوند و شما همیشه باید به دنبال فرصت مناسب برای ورود به بازار باشید و هیچ موقع در سقف ارزها به آن ورود نکنید.

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟

برای این که متوجه شوید کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد بهتر است که به سایت کوین مارکت کپ مراجعه نمایید. زیرا در این سایت می توانید وضعیت تمامی ارزهای دیجیتال را رصد کنید و همچنین ارزهای دیجیتال را از نظر ویژگی ها و قیمت و همچنین نوسانات آن مقایسه فرمایید که این موضوع باعث می‌ شود دید باز تری نسبت به این بازار پیدا کنید و در انتخاب خود دقت بیشتری داشته باشید.

متاسفانه بسیاری از افراد چشم بسته وارد این بازار می‌ شوند و با توجه به اخبار زرد و کانال های تلگرامی کلاهبرداری اقدام به خرید ارز دیجیتال می‌ کنند. اما اگر به سایت کوین مارکت کپ مراجعه نمایید متوجه خواهید شد که ارز دیجیتال بیت کوین آینده بهتری نسبت به دیگر رمز ارزها دارد. زیرا تقریباً نصف بازار مالی را از آن خود کرده است که هیچ ارز دیجیتالی این پون مثبت را ندارد و همین موضوع باعث می‌ شود که افراد بسیاری به سمت بیت کوین بروند.

در نهایت به صورت خلاصه باید گفت که بیت کوین از آن دسته ارزهای دیجیتال می باشد که آینده بسیار درخشانی برای آن پیش‌ بینی شده است. همچنین ارز دیجیتال بیت کوین تعداد توکن های آن محدود می باشد و زمانی که استخراج توکن های آن به اتمام برسد قیمتی میلیارد دلاری برای آن در نظر گرفته شده است.

پس اگر قصد دارید وارد این بازار شوید و سرمایه گذاری سودمندی را تجربه کنید پیشنهاد می شود که ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری نمایید.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این بخش به اطلاعات مختصری در رابطه با بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت خواهیم پرداخت.

موضوع بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت
کدام ارز دیجیتال آینده بهتری دارد؟ بیت کوین
بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت 2022 اتریوم، بیت کوین
ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری کوتاه مدت هلیوم و ترون
بهترین ارز دیجیتال از نگاه معامله گران بیت کوین
ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری کوتاه مدت کدامند؟

ارزهای دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری کوتاه مدت کدامند؟

در پاسخ به این موضوع در وهله اول باید گفت که در این بازار سرمایه گذاری بر روی ارزهای رشد کرده عملاً کار اشتباه و غیر منطقی می باشد. زیرا باید به دنبال ارزهای دیجیتالی باشید که در زمان رشد بازار از بازار جا مانده اند و نتوانسته اند رشدی که مد نظرشان بوده است را به ثبت برسانند که باید گفت این ارزهای دیجیتال به یکباره در یک روز از جایگاه خود بلند می شوند و رشد و سود چشمگیر را تجربه می کنند. پس بهتر است سراغ چنین رمز ارزهایی بروید و زیاد درگیر قیمت ارزان و یا گران آن نباشید.

البته باید بدانید که یک ارز دیجیتال بدون هیچ کاری یکباره رشد نمی‌ کند و باید پشتیبانی و تیم فنی قوی را داشته باشد تا به پیشرفت برسد. هر رمز ارزی که وارد بازار بشود نمی‌ تواند ادعا پیشرفت داشته باشد و همچنین نباید افراد به آن اعتماد کنند زیرا اکثر ارزها پس از مدتی که قیمت آن بالا و پایین می رود به یکباره قیمت آن سقوط می کند و بعد از مدتی پول شما از بین خواهد رفت. در ادامه بهترین ارز دیجیتال ارزان قیمت برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت را لیست خواهیم کرد:

ترون

در رابطه با ارز دیجیتال ترون باید گفت از ارزهای دیجیتال ارزان قیمت بازار می باشد که برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت بسیار پیشنهاد می‌ شود. همچنین باید بدانید که این رمز ارز در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد و اکنون در اکثر صرافی های معتبر دنیا لیست شده است. ناگفته نماند که از ارزهای دیجیتال معتبر و شناخته شده بازار کریپتوکارنسی می باشد که بسیاری از معامله‌ گران و تریدر های بازار این ارز دیجیتال را معامله می کنند.

بیت تورنت

نرخ فعلی بیت تورنت 0.003510 است و در حال حاضر در این محدوده قیمتی خرید و فروش می‌ شود و به دلیل قیمت پایین آن بسیاری از سرمایه‌ گذاران و تریدر ها به سراغ این ارز دیجیتال می روند زیرا سرمایه بسیار کمی را طلب می کند.

همچنین باید گفت که بیت تورنت نسبت به دیروز پیشرفت و رشد نسبتاً خوبی را داشته است و باید گفت که درصد نوسان این رمز ارز بسیار پایین بوده است. به همین منظور برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت به عنوان ارز دیجیتال رایگان پیشنهاد می شود.

هلیوم

اگر به قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال ارز دیجیتال هلیوم مراجعه کرده باشید متوجه خواهید شد که ارز دیجیتال بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت می باشد و همچنین از قیمت کمی نیز برخوردار است. نماد اختصاری آن HNT است‌ و سهم ۰.۱۶ درصدی از کل بازار کریپتوکارنسی را در اختیار دارد.

در حال حاضر ارز هلیوم با قیمت ۴۴.۰۶ دلار خرید و فروش و معامله می شود. متاسفانه باید گفت که این ارز در روز گذشته کاهش قیمت داشته و بالا ترین قیمت آن مربوط به شانزدهم آبان ماه سال ۱۴۰۰ بوده است.

مانا

مانا یا دسنترالند از دیگر ارزهای دیجیتالی می باشد که برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت بسیار مناسب است. زیرا قیمت پایینی دارد و برای افرادی که سرمایه بسیار کمی دارند گزینه خوبی می باشد. با نماد اختصاری MANA معرفی شده است و سهم ۰.۲۱ درصدی از کل بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. در این لحظه هر واحد مانا با قیمت ۳.۲۵ دلار معامله می شود و جز بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت می باشد.

ناگفته نماند که اگر به نمودار تکنیکال این ارز دیجیتال توجه کرده باشید متوجه خواهید شد که ارز دیجیتال بسیار ارزانی می باشد اما رشد بسیاری را داشته است و با سرمایه بسیار نا چیزی می توانید این ارز را خریداری کنید و به سود های کلان در کوتاه مدت برسید. همچنین باید گفت که آن را از صرافی های معتبر و دست اول بازار کریپتوکارنسی تهیه کنید زیرا کلاهبرداری در بازار ارزهای دیجیتال زیاد می باشد.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت از نظر تریدر های معروف ایرانی

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت از نظر تریدر های معروف ایرانی

در رابطه با این موضوع باید گفت که تمامی ارزهای دیجیتال مقدار سود و ضرر شان در کل جهان یکسان می باشد. به این صورت که اگر ارز دیجیتالی در آمریکا رشد کند در ایران نیز به همان مقدار رشد خواهد داشت. اما با جرأت می‌ توان گفت همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد جهان وارد این بازار شوند و در آن سرمایه‌ گذاری کنند. پس باید گفت که نظر تریدر های معروف ایرانی با تریدر های معروف خارجی یکسان می باشد.

امروزه بسیاری از تریدر های معروف ایرانی چون استاد هلاکویی، علیرضا محرابی، امیر حسین بهرامی و دیگر اساتید معروف معتقدند که ارز دیجیتال بیت تورنت، ترون، هلیوم و مانا جز ارزهای دیجیتال ارزان می باشند و برای سرمایه‌ گذاری در کوتاه مدت بسیار مناسب هستند. پس اگر قصد دارید که با سرمایه کم وارد این بازار شوید و در کوتاه مدت به سود برسید بهتر است که این ارزهای دیجیتال را خریداری نمایید.

البته ناگفته نماند که باید گفت تمامی تریدر های جهان معتقد اند اگر قصد دارید که در این بازار به سود کلان برسید و آینده بسیار درخشانی در انتظار تان باشد بهتر است که ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری نمایید. زیرا آینده‌ ای بسیار درخشان دارد و با خرید این ارز دیجیتال می توانید آینده خودتان و فرزندان تان را تضمین کنید و همچنین ارزش پولتان روز به روز بیشتر می شود.

بهترین ارز دیجیتال از نگاه معامله گران

در رابطه با این موضوع باید گفت که معامله گران نظرات متفاوتی دارند. زیرا هر کدام از آن ها با توجه به مقدار سرمایه و همچنین زمان سرمایه گذاری، رمز ارز مختلفی را پیشنهاد می دهند. به همین منظور اول از همه باید به دنبال نوع سرمایه گذاری و هدف خود باشید.

به این صورت که اگر قصد دارید در بلند مدت به سود برسید بهتر است که ارز دیجیتال بیت کوین را خریداری کنید. زیرا این ارز حجم زیادی از بازار را در اختیار دارد و همچنین حجم معاملاتی آن بالا می باشد اما قیمت این ارز هم بالا است. پس باید افرادی این ارز را خریداری کنند که سرمایه زیادی را در دست دارند.

پس نتیجه گرفتیم که معامله گران بازار ارز دیجیتال بیت کوین را برای سرمایه گذاری پیشنهاد می‌ دهند. زیرا آینده بسیار درخشانی در انتظار این ارز می باشد و افرادی که این ارز را خریداری کنند از افراد میلیاردر سال های آینده خواهند بود.

اما برای کوتاه مدت و با سرمایه پایین ارزهای دیجیتالی چون: بیت تورنت، ترون، هلیوم و مانا پیشنهاد می شوند. زیرا این ارزها با توجه به قیمت پایین و حجم معاملاتی بالایی که دارند برای سرمایه گذاری در کوتاه مدت بسیار مناسب هستند. همچنین باید گفت که بسیاری از افراد از طریق سرمایه‌ گذاری در این ارزها به سود های کلان رسیده‌ اند.

سوالات متداول

ارز دیجیتال جدید رایگان کدام است؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که قضیه ارزهای دیجیتال رایگان مربوط به سال ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ می باشد زیرا در آن سال که بیت کوین برای اولین بار به بازار عرضه شد برای بیشتر شناخته شدن به صورت رایگان به مردم داده می‌ شد. اما امروزه از طریق اپلیکیشن ها و سایت هایی می توان ارزهای دیجیتال را به صورت رایگان دریافت کرد که البته در مقابل دریافت ارز دیجیتال رایگان باید اقداماتی را انجام دهید و جدید ترین ارز دیجیتال رایگان شیبا اینو می باشد.

بهترین رمزارزها برای سرمایه‌گذاری کدامند؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که ارز دیجیتالی که قیمت نسبتاً پایینی دارد و حجم معاملاتی آن در بازار بالا می باشد گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. همچنین باید توجه داشت که در زمان خرید رمز ارز، ارزهای دیجیتال کلاهبرداری را نخرید و ارز دیجیتالی را خریداری نمایید که از اعتبار بسیاری برخوردار است.

سرمایه گذاری کوتاه مدت در ارز دیجیتال هلاکویی کدام ارز دیجیتال می باشد؟

باید گفت که استاد محمد هلاکویی همیشه ارزهای دیجیتال معتبر را به مخاطبانش معرفی می‌ کند و در این چند سال فعالیتش سعی داشته است که با تجربه و علم بسیار به مخاطبانش اطلاعاتی را ارائه دهد و به آن ها پیشنهاد دهد که چه ارز دیجیتالی را خریداری نمایند. برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و با قیمت پایین ارزهای دیجیتالی چون: بیت تورنت، ترون، هلیوم و مانا را پیشنهاد کرده است زیرا با سرمایه نسبتاً پایین می توانید در کوتاه مدت به سود کلان برسید.

معروف ترین تریدر های ایرانی در رابطه با بازار ارز دیجیتال کدامند؟

اساتیدی چون: رمزعلی، محمد هلاکویی، امیرحسین نام آور، امیر شاهان فر، رضا گلشاهیان، امیر حسین بهرامی، علیرضا محرابی و … جزء بهترین تریدر ها در حوزه بازار ارز دیجیتال می باشند.

کدام ارزهای دیجیتال ارزان ارزش سرمایه گذاری دارند؟

ارزهای دیجیتالی چون: ترون، مانا، هلیوم و بیت تورنت جز ارزهای ارزان قیمت بازار کریپتوکارنسی می باشند که حجم معاملاتی بسیار بالایی دارند. اما با توجه به عملکرد آن ها باید گفت ارزش سرمایه گذاری دارند.

کدام ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری پیشنهاد می شوند؟

ارزهای معتبر و مشهوری چون: بیت کوین، اتریوم و بایننس جز بهترین ارزها برای سرمایه گذاری می باشند و بسیاری از تریدر ها این ارزها را پیشنهاد می‌ کنند.

بیت کوین در چه سالی بیشترین نوسانات قیمتی را تجربه کرد؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اواسط سال ۲۰۲۱ بسیاری از ارزهای دیجیتال کاهش قیمت داشتند و بیت کوین هم بیشترین نوسان قیمتی را در همین سال داشت و در پی آن بسیاری از ارزهای دیجیتال سقوط کردند.

چه موضوعی بر کاهش و یا افزایش قیمت ارزهای دیجیتال تاثیر گذار است؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که موضوعات مختلفی چون: تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال و شاخص ترس و طمع بر روی قیمت ارزهای دیجیتال بسیار تاثیر گذار است.

کدام ارز دیجیتال بیشترین حجم بازار را در اختیار دارد؟

ارز دیجیتال بیت کوین بیشترین حجم بازار را در اختیار دارد و همچنین باید گفت که مادر تمامی ارزهای دیجیتال می باشد.

بهترین و معتبر ترین صرافی برای ترید ارز دیجیتال کدام است؟

صرافی بایننس بزرگ ترین و معتبرترین صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد.

اپلیکیشن بایننس در چه سالی به بازار عرضه شد؟

این اپلیکیشن از صرافی بایننس می باشد که در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟

صرافی نوبیتکس از بهترین صرافی های ایرانی می باشد.

ارزهای دیجیتال از رشد بازار باز مانده کدامند؟

trx, eos, btt, icp و … جز ارزهای از رشد بازمانده آینده دار بازار هستند.

بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی کدامند؟

صرافی هایی چون: نوبیتکس، اکسیر، ارز جو و … .

کدام صرافی خارجی ایرانی ها را تحریم کرده است؟

صرافی بایننس که ایرانی ها بعد از تحریم معاملات خود را در صرافی کوینکس انجام می دهند.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها