تبلیغات
wabi آموزش ارزهای دیجیتال

قیمت ارز دیجیتال wabi با نحوه خرید و فروش تائل

  • توسط zeinab
  • 20 دقیقه

در دنیای امروزی افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری و یک استراتژی سرمایه گذاری خوب می باشند تا بتوانند خود را از نظر مالی تامین کنند چرا که تنها راه پیشرفت مالی سرمایه گذاری نیز می باشد. امروزه دنیای ارز دیجیتال به مردم اجازه ریسک کردن و انتخاب و تحلیل را برای به دست آوردن پول های هنگفت می دهد. ما در این بخش یکی از ارزهای دیجیتال به نام wabi را بررسی می کنیم و با اطلاعات کافی که در اختیار شما قرار می دهیم تا سرمایه گذاری را برای شما آسان می کنیم.

بررسی ارز wabi در حال حاضر در ایران به صورت انگشت شمار انجام می شود و علت آن این است که این ارز یکی از پر سود ترین ارز دیجیتال اصلی برای سرمایه گذاری نیز نمی باشد. wabi در ایران در حال گسترش است و امروزه تریدر های زیادی این ارز را برای نوسانات پیشنهاد می دهند. ما در این مقاله درباره wabi و انواع wabi نیز توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده ایم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

ارز دیجیتال wabi چیست؟

یکی از ارزهایی که امروزه توجه بسیاری از تریدر ها را به خود جلب کرده است وابی نیز می باشد. بهتر است بدانید که اکوسیستم این ارز به گونه ای طراحی شده است که برند ها و مصرف کنندگان را به هم متصل می کند و امکان تبادل و محرمانه و یکپارچه را فراهم می کند و اطلاعات را با ارزش زیاد و محرمانه نگه می دارد.

این ارز یکی از ارزهای تشویق کننده می باشد که به واسطه توییتر به تمامی افرادی که از این ارز و برنده ها استفاده می کنند اطلاع رسانی می کند. شما می توانید با دنبال کردن اکانت wabi در توییتر نیز به راحتی به تمامی اطلاعات روزانه آن نیز دسترسی پیدا کنید.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

وابی همانند دیگر ارزهای رمز گذاری شده و توکن دار دارای تحلیل های مربوط به خود می باشد و شما به واسطه تحلیل و تصمیم گیری خود برای خرید آن نیز باید اقدام کنید. به یاد داشته باشید که تا به امروز بسیاری از ارزهای دیجیتال اصلی ضرر هایی را برای تریدر ها فراهم کرده است و بسیاری از ارزهای روزمره و توکن دار باعث سود شده است.

آینده ارز wabi در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز wabi در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

بهتر است بدانید که وابی یکی از ارزهای تازه در ایران می باشد که تا به امروز اطلاعات کمی برای خرید و فروش این ارز وجود دارد. چیزی که وابی را منحصر به فرد می کند این است که مصرف کنندگان این توکن در بازار اختصاصی باز خرید می کنند و در این بازار هزاران محصول از سرتاسر جهان برای خرید نیز وجود دارد تا بتوانند خریداری کنند. برندهای شرکت‌ کننده در بازار اختصاصی از توکن‌ های Wabi برای به دست آوردن مجموعه داده‌ های منحصر به‌ فرد در مورد رفتار اشخاص مصرف کننده محصول نیز استفاده می کنند.

به طور کلی وابی از بودجه بازاریابی مربوط به شرکت ها 1.6 تا 1.9 تریلیون دلار در سال سود کرده است و این نشان دهنده موقعیت مالی درست این ارز می باشد. آینده تمامی ارزها به برخی از عوامل بستگی دارد اما در حال حاضر این ارز دارای پشتوانه مالی زیادی به نسبت برخی از ارزهای مربوط به برند های جهانی نیز می باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز در این سال رشد خود را به برخی از تریدر ها نیز ثابت کرده است و به طور کلی در حال حاضر در رتبه 799 مارکت کپ نیز قرار دارد و در 24 ساعت گذشته نزدیک به 8.24 نیز رشد داشته است. باید بدانید که رشد و ریزش ارزها به عوامل زیادی بستگی دارد که در آینده به آن ها نیز می پردازیم.

اما به طور کلی ارزهای توکن دار حدود 2800 ارز را تشکیل داده اند و این نشان دهنده موفقیت و رشد آن ها بوده است چرا که تریدر های زیادی از آن ها نیز استفاده کرده اند و تا به امروز به سود زیادی دست پیدا کرده اند. نماد wabi به رنگ نارنجی می باشد و مانند خود این ارز دارای اشتیاق زیادی نیز می باشد. قیمت wabi در آینده در این مقاله بازگو می شود.

برای ماینینگ wabi چه کاری باید انجام داد؟

ارزهای دیجیتال به واسطه برخی از کارشناسان تبدیل و به عبارتی استخراج می شوند و این امر نیاز به روش های رایانه ای و پیچیده ای دارد. برای استخراج این ارز باید در ابتدا با برخی از عبارت ها آشنا شوید. یکی از این عبارت ها هش است که در راستای تولید و استخراج می باشد و به معنی یک نوع مکانیزم عملی برای اتصال بلوک های اطلاعاتی در بلاک چین به بلوک های قبلی نیز می باشد. برای استخراج این کریپتو باید به یاد داشته باشید که مراحل را مو به مو انجام دهید.

ماینر های wabi کدامند؟

ارز وابی مانند دیگر ارزها نیاز به استخراج دارد و می توان گفت که به دلیل رسیدن به پول مورد نظر ارزها باید به واسطه کارشناسان ماینینگ شود. همان طور که در قسمت قبل به آن اشاره شد در حال حاضر به علت سود دهی های زیادی که در بازار ارزها وجود دارد تمامی افراد به دنبال ماینینگ کردن نیز می باشند.

شما می توانید به واسطه اطلاعات داده شده بهترین ماینر ها را برای این ارز پیدا کنید. در حال حاضر بهترین دستگاهی که در سال 1400 انتخاب شده است bitmain antminer s19 pro می باشد و شما می توانید برای انتخاب استخراج این دستگاه را انتخاب کنید.

استخراج وابی با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج وابی با گوشی امکان پذیر است؟

بهتر است بدانید که شما برای استخراج تمامی ارزها و ارزهای توکن دار باید به کامپیوتر و اینترنت دسترسی داشته باشید و این امر وابسته به سی پی یو شما می باشد. باید بدانید که استخراج ارزها به واسطه تلفن همراه نیز امکان پذیر می باشد چرا که شما می توانید با داشتن اینترنت نیز به انجام این عمل بپردازید اما به یاد داشته باشید که برای استخراج ارزها نیاز به قدرت سخت افزاری سیستم دارید و سوالی که در این زمان برای شما پیش می آید این است که آیا استخراج این ارز با گوشی برای شما به صرفه است؟ باید بدانید که استخراج با تلفن همراه در این بخش نمی تواند دارای ارزش و مفهوم خاصی باشد و شما باید به این موضوع توجه کنید که از نظر سخت افزاری می توانید ارزهای توکن دار مانند وابی را استخراج کنید؟

باید به این موضوع توجه کنید که شما برای انجام این عمل با گوشی نمی توانید به سود هنگفتی دسترسی پیدا کنید چرا که سود دهی بیشتر وابسته به قدرت سخت افزاری سیستم نیز می باشد و شاید شما نتوانید برخی از هزینه های هنگفتی مانند تامین نیرو ها را نیز پرداخت کنید. wabi ارز دیجیتال روزمره می باشد و در بیشتر مواقع تریدر ها برای نوسانات از آن استفاده می کنند.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از اطلاعات و چکیده برخی از اعداد را برای شما در این جدول گردآوری می کنیم تا به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید.

موضوعارز WABI
میزان سود ارز از بودجه شرکت ها1.6 تا 1.9 تریلیون دلار
صرافی های خارجیPIONEX, BINANCE
تعداد توکن ها100.000.000
مبنا اکوسیستممتصل کردن برند ها ومصرف کنندگان

لزوم داشتن کیف پول برای wabi چیست؟

داشتن بهترین کیف پول ارز دیجیتال یکی از واجبات ارز دیجیتال می باشد چرا که شما به واسطه کیف پول تراکنش ها را جمع آوری و هلد می کنید و یا در اختیار صرافی ها و یا اشخاص دیگر نیز قرار می دهید. شما برای مبادلات زیاد و انجام برخی از تراکنش ها به امن ترین کیف پول نیز نیاز دارید. اگر شما به دنبال سیو کردن پول خود می باشید آن را در کیف پول خود قرار می دهید. ارزهای دیجیتال هم به نسبت ارزهای خود دارای کیف پول هستند و در کیف پول ها نگه داری می شوند.

شما به واسطه کیف پول می توانید به ارسال و دریافت ارزها بپردازید. پس این امر نشان دهنده اهمیت آن نیز می باشد. بهتر است بدانید که هر ارزی بر روی بستر انتقال مخصوص خود نیز منتقل می شوند و بستر شبکه انتقال وابی یکی از آن بستر ها می باشد، که ارز ها از کیف پول دیگران به کیف پول شما منتقل می شود.

ارز دیجیتال wabi قانونی است؟

ارز دیجیتال wabi قانونی است؟

بهتر است بدانید که تمامی ارزها در ایران غیر قانونی می باشند اما در حال حاضر هیچ عملکردی برای جلوگیری از آن ها صورت نگرفته است. در صورت مشاهده استخراج به واسطه ماینر ها نیز جرایم نقدی در انتظار شما می باشد پس شما می توانید از ارزها استفاده کنید تا زمانی که دست به استخراج ارزها به طور شخصی نزنید. در حال حاضر برخی از کشور ها این ارزها را کاملا قانونی می دانند و به واسطه این ارزها موقعیت مالی افراد کشور خود و بازار خود را در مرحله بسیار خوبی قرار داده اند، اما ایران این امر را قانونی می داند. دستگاه استخراج wabi در صورت دیده شدن باعث ایجاد دردسر های زیادی از نظر قانونی می شود.

حکم شرعی وابی در ایران چیست؟

بهتر است بدانید که بیشتر مرجع تقلید ها این ارز را حرام می دانند و انجام این عمل را گناه نیز می خوانند. برخی از مرجع تقلید ها این امر را گناه نمی دانند و تنها استخراج ارزها را حرام می دانند و در حال حاضر فتوا های متفاوتی برای ارزهای متفاوتی نیز وجود دارد اما این ارز به تازگی وارد ایران شده است و اطلاعات زیادی برای آن وجود ندارد و به همین دلیل فتوا ها به طور کلی برای ارزهای دیجیتال در سایت های شرعی منتشر شده است. حساب wabi از دیگر ارزها جدا نیست و در این دایره به همراه دیگر ارزها حرام خوانده می شود.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید وابی کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید وابی کدام است؟

امروزه صرافی های زیادی برای انجام استخراجات مربوط به ارزها وجود دارد و می توان گفت که کارشناسان زیادی به طور فعال در برخی از صرافی ها در حال انجام برخی از استخراج ها نیز می باشند. شما می توانید به واسطه این بخش با برخی از بهترین صرافی ها برای خرید و فروش این ارز آشنا شوید. وابی یکی از ارزهای رمزگذاری شده می باشد که به واسطه توکن عمل می کند و شما می توانید صرافی wabi را نیز در این قسمت بشناسید.

صرافی PIONEX

یکی از صرافی هایی که در حال حاضر این ارز را خرید و فروش می کند و دارای چندین هزار کاربر فعال برای خدمت رسانی نیز می باشد. تا به امروز درباره خود به این گونه صحبت کرده است که دارای خدمات رسانی زیادی می باشد و می توان گفت که یکی از بهترین ها برای خرید وابی می باشد. قیمت لحظه ای wabi نیز در این صرافی برای شما نشان داده می شود.

صرافی binance

یکی دیگر از صرافی هایی که در خرید و فروش ارز دیجیتال وابی نیز نقش دارد را به شما معرفی کردیم. به یاد داشته باشید که تا به امروز بسیاری صرافی ها تنها با برخی از ارزهای دیجیتال بزرگ و مهم مانند بیت کوین کار می کنند و با ارزهای رمز نگاری شده و توکن دار کار نمی کنند.

صرافی Liquid

شما می توانید به واسطه این صرافی نه تنها به این ارز بلکه به دیگر ارزهایی که با توکن کار می کنند نیز دسترسی پیدا کنید. این صرافی دارای مراحل احراز هویت آسانی نیز می باشد و دارای پشتیبان بسیار قوی هست و به همین دلیل ما برای خرید و فروش ارز وابی این صرافی را به شما پیشنهاد می دهیم.

صرافی Bitglobal

این صرافی یکی از صرافی ها با کارمزد کم در معاملات نیز می باشد و می توان گفت که دارای پشتیبانی بسیار قوی برای انجام و پاسخگویی به برخی از سوالات کاربران نیز می باشد. باید بدانید که این صرافی دارای هیچ محدودیتی برای خدمات رسانی به برخی از کشور ها نمی باشد و می توانید به راحتی از این صرافی خرید کنید. ارز wabi به تومان را می توانید به واسطه نمودار ها حساب کنید و یا از ماشین حساب ارز دیجیتال wabi برای انجام این عمل استفاده کنید.

صرافیCoinDCX

صرافی CoinDCX دارای پشتیبانی خرید و فروش در ارزهای متفاوت برای کاربران نیز می باشد و می توان گفت که یکی از بهترین صرافی ها برای خرید ارز نیز می باشد. به یاد داشته باشید که تا به امروز بسیاری از ارزها در برخی از صرافی ها وجود ندارند. این صرافی دارای امنیت بالایی برای مقابله با هکر ها و حمله های ناشی از دزدیدن اطلاعات می باشد. شما می توانید تمامی نمودار های ارزها را نیز در این صرافی پیدا کنید. نمودار wabi در این صرافی موجود است و می توان گفت که این صرافی خرید wabi را یکی از ارزهای خوب خود می داند.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

صرافی دارای اطلاعات بسیاری زیادی می باشد و می توان گفت که اطلاعات در این شغل بسیار اهمیت دارد. در حال حاضر برخی از صرافی ها در ایران این ارز را خرید و فروش می کنند چرا که بیشتر صرافی ها تمرکز خود را برای روز ارز های اصلی مانند بیت کوین، اتریوم، ترون و در برخی از موارد آدا نیز کرده اند.

یکی از سایت هایی که به شما اجازه خرید و فروش از صرافی خود را می دهد، نوبیتکس نیز می باشد که دارای کارمزد بسیار زیادی رای انجام برخی از معاملات هست. باید بدانید که این صرافی با داشتن 82 کارمند یکی ازبزرگ ترین صرافی ها در ایران می باشد.

آیا تعداد توکن های wabi محدود است؟

بهتر است بدانید که تمامی ارزهای دارای توکن توسط توسعه دهندگان خود برنامه ریزی می شوند و تعداد توکن های آن ها از قبل مشخص می شود. تعداد توکن های این ارز محدود می باشد و مقدار آن 100,000,000 می باشد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

بهتر است بدانید که عوامل زیادی بر روی این ارز و دیگر ارزها به طور مستقیم اثر دارد و می توان گفت که در این بازار تمامی ارزها در برخی از شرایط با هم در یک شرایط رشد می کنند. یکی از مهم ترین عواملی که روی این ارز تاثیر می گذارد، مارکت کپ نیز می باشد و این امر نه تنها بر روی این ارز بلکه بر روی تمامی ارزها نیز تاثیر می گذارد.

اکوسیستم این ارز تنها به چرخه محصولات در بازار متصل می باشد و این امر با نوسانات بازار کمی باعث تاثیر بر روی نمودار این ارز می شود. کمپین های بازاریابی FMCG یکی از دلایل مختل کردن سایر صنایع نیز می باشد. باید بدانید که پشتوانه های علمی فناوری نیز یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی این ارز می باشد. شما می توانید تمامی دلایل را برای خرید این ارز تحلیل کنید.

منظور از توکن سوزی wabi چیست؟

بهتر است بدانید که این ارز همانند ارزهای توکن دار دیگر دارای اکوسیستم خاص خود می باشد و می توان گفت که یکی از ارزهای منحصر به فرد در بازار نیز می باشد. این ارز به توکنو میکس نیز متصل می باشد و ما در این بخش به مفهوم این عمل می پردازیم. با رشد اکوسیستم وابی، عرضه ها در گردش ها نیز کاهش می یابد و این امر نشان دهنده این است که با صفر شدن هر امتیاز، یک وابی از گردش نیز خارج می شود. این امر باعث متفاوت شدن این ارز نیز می باشد. شما می توانید از سایت وابی به تعداد دقیق وابی های خارج شده دسترسی پیدا کنید.

جایزه ماین کردن wabi چیست؟

یکی دغدغه های مردم سرمایه گذاری در ارزهای متفاوت نیز می باشد. برخی از افراد تصمیم به ماین کردن برخی از ارزها نیز می گیرند و سوال در این قسمت به این گونه پیش می آید که سود ماین کردن برای این افراد چیست؟ بهتر است بدانید که شما هر ارزی که تصمیم به استخراج آن می کنید، دارای کارمزد نیز می باشد و کارمزد آن ها حدود چند تعداد از توکن های همان ارز نیز می باشد. برای مثال اگر شما تصمیم به ماین کردن ارز دیجیتال وابی بگیرید، می توانید به عنوان کارمزد و یا جایزه ماین کردن تعدادی از توکن های این ارز را دریافت کنید.

مقایسه ارز دیجیتال wabi با دیگر رمز ارزها

امروزه نزدیک به 3900 ارز در دنیای خرید و فروش ارزها نیز وجود دارد و می توان گفت که این امر باعث تنوع در انتخاب تریدر ها نیز شده است. ما در این بخش برخی از ارزها را با ارز دیجیتال وابی نیز مقایسه می کنیم.

مقایسه ارز دیجیتال wabi با بیت کوین

معمولا توکن ها به عنوان یک دارایی یا کاربردی برای اپلیکیشن نیز می باشند و این ارز یکی از ارز های رمزنگاری شده می باشد که بر روی یک پلتفرم یک بلاک چین دیگر ایجاد می شود. بیت کوین یکی از ارزهای با پشتوانه های مالی بسیار قوی نیز می باشد و دارای پشتوانه علمی و فناوری نیز می باشد و می توان بر روی این ارز به طور طولانی مدت ریسک کرد و آن را هلد کرد. ارز وابی یکی از ارزهای توکن دار می باشد و در برخی از تحلیل ها توسط برخی از تریدر ها این ارز را به دلیل نداشتن آینده نیز برای هلد کردن مناسب نمی دانند.

مقایسه ارز دیجیتال wabi با اتریوم

اتریوم یکی دیگر از ارزهایی می باشد که بر روی سیستم ثبت اطلاعات نیز ثبت شده است و می توان گفت که این ارز دارای امنیت بالایی می باشد. این ارز یکی از پلتفرم های آزاد برای پیاده کردن برنامه های غیر متمرکز نیز می باشد. بسیاری از ارزهای توکن دار به واسطه بلاک چین این ارز و کیف پول این ارز کار می کنند.

مقایسه ارز دیجیتال wabi با دوج کوین

این ارز را به ارز شوخی می شناسند و این ارز تمام نظریه ها را راجع به خود عوض کرد و در حال حاضر یکی از ارزهای با ارزش چند صد دلار در بازار ارز نیز می باشد. باید بدانید که این ارز وابسته به یکی از زیر شاخه های بیت کوین می باشد. وابی یکی از ارزها با پیشرفت زیاد نیز می باشد و می توان گفت به دلیل وجود این ارز در بازار برند ها نیز رشد خوبی داشته است البته اگر ریزش های این اواخر را نادیده بگیریم. اما در هر صورت از نظر سیستمی با دوج کوین یکی نمی باشند و به اندازه دوج کوین در بازار فروش و خرید نداشته است.

مقایسه ارز دیجیتال wabi با ترون

ترون با نام اختصاصی trx، یکی از بهترین و اصلی ترین ارزها نیز می باشد و می توان گفت که این ارز دارای پشتوانه علمی و فناوری بسیار قوی نیز است. باید بدانید که این ارز تا به امروز به طوری از آینده خود صحبت می کرد که شما می توانید به واسطه آینده این ارز تصمیم به هلد این ارز بگیرید. در حال حاضر این ارز کمی با نزول همراه بوده است اما به طور کلی با وجود پشتوانه خوب ارز وابی نیز قابل مقایسه با این ارز نمی باشد.

سوالات متداول

آیا وابی یکی از ارزهای آینده دار در بازار ارزها می باشد؟

این ارز وابسته به دنیای محصولات و برند های متفاوت می باشد و می توان گفت که محصولات زیادی روزانه وارد و خارج کشور ها می شوند که با خواندن بارکد بسته های بیرونی محصولات، یک پاداش به مصرف کنندگان وابی داده می شود.

آیا این ارز دارای شبکه امنیت نمی باشد؟

این ارز یک ارز توکن دار می باشد و وابسته به بلاک چین یک کوین نیز می باشد. باید بدانید که اگر یک روز آن کوین و بلاک چین از بین برود این ارز نیز از بین می رود.

آیا ارز وابی با دوج کوین برابری می کند؟

این ارز شباهتی به دوج کوین ندارد و نحوه گردش های او با دوج کوین متفاوت است. باید بدانید که این ارز یکی از منحصر به فرد ترین ارزهای محصولاتی می باشد.

کارمزد عملیات ماین ارز وابی چیست؟

برای ماین کردن این ارز شما کارمزدی را دریافت می کنید که این کارمزد تعدادی از توکن های ارز وابی نیز می باشد. شما می توانید در بازار تهیه شده وابی های خود را خرید و فروش کنید.

اکوسیستم وابی بر چه مبنی ساخته شده است؟

اکوسیستم این ارز برند ها و مصرف کنندگان را به هم متصل می کند و امکان تبادل های محرمانه و منصفانه را به مصرف کننده می دهد.

برای استخراج این ارز باید چه کرد؟

برای استخراج این ارز نیاز به کامپیوتر و اینترنت و قدرت سخت افزاری دارید. باید بدانید که این عوامل برای استخراج تمامی ارزها یکسان می باشد.

آیا این ارز دارای بلاک چین می باشد؟

این ارز دارای توکن می باشد و وابسته به بلاک چین های یک ارز دیگر نیز می باشد. می توان گفت که این ارز بر روی سیستم اطلاعات به طور اختصاصی ثبت نشده است.

آیا ارز وابی دارای سیستم پرداخت جهانی می باشد؟

این ارز یکی از ارزهای توکن دار می باشد و به نسبت کوین ها دارای سیستم های پرداخت جهانی نمی باشد. این امر او را به نسبت دیگر کوین ها جدا سازی کرده است.

آیا وابی توکن دار به کوین ها متصل است؟

باید بدانید که تمامی توکن ها بر روی بلاک چین های دیگر کوین ها نیز متصل می شوند و این امر نشان دهنده اتصال این ارز به آن ها است.

آیا این ارز دارای هش می باشد؟

هش مربوط به بلاک چین می باشد و این امر نشان دهنده این است که هیچ ربطی به ارز توکن دار وابی ندارد چرا که این ارز بر روی سیستم اطلاعات بلاک چین به طور اختصاصی ثبت نشده است.

تیم ارز وابی چگونه عمل می کند؟

تیم وابی یکی از جامع ترین پایگاه های اطلاعاتی برای این ارز می باشند و شما می توانید از صفحه توییتر آن ها و یا سایت آن ها به اطلاعات کافی دسترسی پیدا کنید.

وابی چه چیز منحصر به فردی دارد؟

چیزی که وابی را منحصر به فرد می کند، بستر کامل بازاریابی چابک نیز می باشد و این امر نشان دهنده یک پلتفرم برای مصرف کنندگان و برند ها به صورت جداگانه می باشد.

تیم وابی برای فروش توکن ها چگونه برخورد کرده اند؟

این تیم بازاری را ایجاد کرده اند که مصرف کنندگان برخی از تعاملات معاملاتی توکن های خود را انجام دهند، در حال حاضر محصولات زیادی از کشور های دیگر برای مصرف کنندگان نیز ارسال می شود.

وابی توسط چه شخصی ساخته شده است؟

این ارز در سال 2013 و توسط الکس بوساروف و یاز بلینسکی نیز ساخته شده است. این دو نفر در دبیرستان با یک دیگر آشنا شدند و بعد از آن در رشته اقتصاد فارغ التحصیل شدند.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها