تبلیغات
کیف پول mycelium کیف پول

آموزش کیف پول mycelium (مای سیلیوم) + لینک دانلود

 • توسط behrouz
 • 10 دقیقه

کیف پول mycelium چیست؟ در این مقاله قصد بر این داریم تا به صورت تخصصی راجب این موضوع سخن گفته و آن را به صورت تخصصی برای شما شرح دهیم پس در ادامه پیشنهاد می کنیم که همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا به دنیای امن ترین کیف پول های دیجیتال وارد شوید.

کیف پول mycelium چیست؟

کیف پول mycelium چیست؟

حال ابتدا نگاهی خواهیم داشت بر این بحث و کیف پول mycelium را برای شما معرفی خواهیم کرد که در همین راستا می توان گفت این کیف پول، والت دیجیتالی نرم افزاری بیت کوین و اتریوم بوده و برای سیستم عامل های اندروید و ios طراحی و ساخته شده است که به راحتی توسط پلتفرم های دانلود موجود قابل دانلود است.

می توان گفت که این کیف پول در دسته بهترین کیف پول ارز دیجیتال بوده و به عنوان کیف پول بیت کوین نیز شناخته می شود. همان طور که گفته شد این کیف پول برای سیستم عامل های اندروید و ios ارائه شده است و شما می توانید از هر دو آنان استفاده کنید.

در ادامه جالب است که بدانید نصب کیف پول mycelium آسان بوده و می توانید برای استفاده روزانه از آن استفاده کنید. این کیف پول دارای قابلیت های زیادی است به طور مثال می توان به این اشاره کرد که می توان کیف پول های سخت افزاری مانند لجر نانو اس و کیف پول ترزور را به این کیف پول متصل کرد و با بهره گیری از نرم افزار مخصوص ارز دیجیتال بیت کوین و سایر  ارزهای دیجیتال دیگر را بر روی شبکه اتریوم فرستاد و یا دریافت کرد.

در ادامه می توان افزود که قابلیت اسکن کد QR و پرداخت ارز دیجیتال بیت کوین توسط والت کاغذی نیز وجود دارد. در قالب یک نکته پایانی می توان گفت که این کیف پول از قدیمی ترین کیف پول های بیت کوین بوده و دارای مزیت های زیادی است که در ادامه به شما معرفی خواهند شد.

مهم ترین مزایا و معایب کیف پول mycelium

حال در ادامه بهتر است تا نگاهی داشته باشیم بر این موضوع و مهم ترین مزایا و معایب کیف پول mycelium را برای شما شرح دهیم که عبارتند از:

 • این کیف پول شناخته شده است و دارای اعتبار خوبی نیز است.
 • متصل شدن به این کیف پول بسیار ساده و یکنواخت است و می توان به راحتی به آن متصل شد.
 • کنترل کامل کلید ها به صورت ۱۰۰ در صدی در اختیار کاربران است.
 • کیف پول mycelium متن باز است.
 • با کیف پول های سخت افزاری مانند کیف پول ترزور، لجر نانو اس و کیپ کی سازگار است.
 • متاسفانه این کیف پول فاقد نسخه دسکتاپ است.
 • متاسفانه در نسخه های ios دارای بهینه سازی راضی کننده ای نیست.
 • در نهایت باید گفت که مدیریت آن اندکی برای تازه کاران مشکل است.
ارزهای پشتیبانی شده در کیف پول mycelium کدامند؟

ارزهای پشتیبانی شده در کیف پول mycelium کدامند؟

در این باب شاید برایتان جالب باشد تا بدانید که این کیف پول از کدام ارزها پشتیبانی کرده است که در جواب می توان گفت در اوایل کار خود از بیت کوین پشتیبانی کرده بود و در ادامه از ارز دیجیتال اتریوم و ارزهای شبکه اتریوم و در ادامه نیز از رمز ارز ETH و توکن‌های ERC20 همچون تتر، USD Coin، هیوبی توکن، بایننس USD، بیتفینکس LEO و 0x پشتیبانی کرد.

امنیت Mycelium wallet چقدر است؟

خب در ادامه نگاهی خواهیم داشت بر این موضوع تا بدانیم که امنیت این کیف پول دیجیتالی چقدر است که در جواب می توان گفت کیف پول mycelium برای تامین امنیت کاربران اقداماتی را در نظر گرفته است که به عنوان مثال از یک پین کد برای باز کردن والت، ارسال و اشتراک گذاری کلید های خصوصی استفاده می نماید. می توان ادعا کرد که تاکنون این روش بسیار خوب جواب داده و امنیت را به خوبی تامین کرده است.

مقدار کارمزد در کیف پول mycelium چقدر است؟

خب مقدار کارمزد نیز بحث مهمی است که باید بدان بپردازیم که در ادامه می توان گفت این کیف پول دارای ۴ نوع مقدار کارمزد است که قادر هستید تا هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. بهتر است که این نکته را بدانید که این هزینه ها و کارمزد ها در حقیقت به استخراج کننده ها پرداخت می شوند و به تیم توسعه دهنده کیف پول هیچ ارتباطی ندارند. انواع این کارمزد ها عبارتند از:

 • Priority: مقدار این کارمزد برابر با ۶۰۰ ساتوشی بر بایت بوده و برای تایید تراکنش چیزی در حدود ۱۰ دقیقه زمان لازم است.
 • Econimic: مقدار این کارمزد برابر با ۱۴۳ ساتوشی بر بایت بوده و برای تایید این تراکنش ۲ ساعت زمان لازم است.
 • Normal: مقدار این کارمزد برابر با ۱۹۶ ساتوشی بر بایت بوده و برای تایید تراکنش  ۳۰ دقیقه زمان لازم دارد.
 • Low-Priority: مقدار این کارمزد برابر با ۱۲۹ ساتوشی بر بایت بوده و برای تایید تراکنش  ۳ ساعت زمان لازم دارد.
نحوه دانلود کیف پول mycelium

نحوه دانلود کیف پول mycelium

خب در ادامه این بحث مطرح می شود که دانلود این کیف پول چگونه است و چگونه می توان آن را دانلود کرد که در جواب می توان گفت برای دانلود کیف پول mycelium می توانید به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید و یا این که از پلتفرم های دانلود موجود مانند گوگل پلی و یا اپ استور آن را دانلود و سپس نصب کنید‌. بعد از دانلود و نصب باید نحوه کار با آن را بیاموزید که در ادامه به شما آموزش داده خواهد شد.

آموزش کار با Mycelium wallet

خب در این قسمت بهتر است تا بحث را اندکی جدی کرده و راجب آن صحبت کنیم که در همین رابطه می توان افزود باید ابتدا این کیف پول را نصب کرده و بعد از این کار حتما قبل از هر اقدام دیگری باید عبارت بازیابی را در جایی امن یادداشت کرده و نگهداری کنید و در قدم بعد نیز یک رمز عبور قدرتمند برای کیف پول خودتان گزینش کنید.

برای این کار نیز باید به قسمت تنظیمات رفته و بر روی گزینه backup کلیک کنید و در ادامه بر روی گزینه yes کلیک کرده و عبارت بازیایی ۱۲ کلمه ای که برایتان نمایش داده می شود را در یک کاغذ نوشته و در مکانی امن از آن نگهداری کنید.

اما در این جا یک نکته مهم وجود دارد و آن نیز این است که این عبارت ۱۲ کلمه ای بسیار مهم بوده و برای بازیابی کیف پولتان به آن نیاز پیدا خواهید کرد. اگر رمز عبور خودتان را فراموش کنید  یا  دستگاه شما خراب شود و یا حتی گم شود می توانید توسط این عبارت دارایی خودتان را بازیابی کنید و بدون این عبارت این کار ممکن نیست پس باید از آن به شدن محافظت کنید.

بعد از این که اقدامات مربوط به عبارت بازیابی را انجام دادید از شما در خواست می شود تا برای محافظت از ارزهایتان یک پسورد قوی برای آن گزینش کنید و در ادامه بر روی گزینه set pin code زده و رمزعبور مورد نظرتان را گزینش کنید. حال در ادامه مراحل نصب و راه اندازی این کیف پول به پایان رسیده و قادر هستید تا بدین وسیله ارسال و دریافت ارز دیجیتال را توسط این کیف پول شروع کنید.

نحوه استفاده از کیف پول کاغذی در این کیف پول

خب در ادامه راجب این موضوع می توان گفت که یکی از قابلیت های جالب این کیف پول این است که می توان ارز دیجیتال بیت کوین را بر روی کیف پول کاغذی منتقل کرد که برای این کار باید در گوشه بالای نرم افزار گزینه منو را لمس کنید و گزینه cold storage را انتخاب کنید و در صفحه قادر هستید تا بر روی گزینه کد کیوآر کلیک کرده و بعد از این که دوربین گوشی باز شد توسط اسکن کلید خصوصی والت کاغذی آن را به هر کیف پولی که می خواهید ارسال کنید.

استفاده از این کیف پول برای کاربران ایرانی ممکن است؟

استفاده از این کیف پول برای کاربران ایرانی ممکن است؟

بله ممکن است و کاربران ایرانی می توانند به راحتی برای این کار اقدام کرده و پس از دانلود و نصب آن، از این کیف پول برای معاملات خودشان استفاده کنند. ولی بخاطر تحریم ها در زمینه ارزهای دیجیتال برخی محدودیت ها برای ایرانیان وجود دارد که با رعایت کردن برخی نکات می توانند به راحتی از امکانات دنیای ارزهای دیجیتال استفاده کنند.

سوالات متداول

کیف پول mycelium برای کدام سیستم عامل ها ساخته شده است؟

برای سیستم‌عامل های اندروید و ios طراحی و ساخته شده است.

امنیت کیف پول mycelium در چه سطحی است؟

می توان گفت که تاکنون راضی کننده بوده است.

استفاده از کیف پول mycelium برای کاربران ایرانی ممکن است؟

بله ایرانیان می توانند از آن استفاده کنند.

کیف پول mycelium یک کیف پول بیت کوین به شمار می آید؟

بله کیف پول mycelium یک کیف پول بیت کوین است.

امتیاز دهید
behrouz

behrouz

فوق لیسانس کامپیوتر متخصص SEO و بهینه سازی وب سایت هستم. فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و در سال ۱۴۰۱ به تیم بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها