تبلیغات
ماینر زی کش استخراج

5 ماینر زی کش برتر + راهنمای خرید دستگاه ماینر زی کش خوب و ارزان

  • توسط zahra
  • 15 دقیقه

پس از اعلام موجودیت بیت کوین، ارزهای دیجیتال زیادی پا به حضور در بازار ارزهای دیجیتال نهادند. در این بین برخی از این ارزها دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر رقبا بودند. به عنوان مثال ارز دیجیتال زی کش که در این مقاله قصد داریم در مورد این ارز منحصر به فرد و به خصوص ماینر زی کش توضیحات کامل و ساده ای را ارائه دهیم. برای ورود به دنیای زی کش با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

5 ماینر زی کش برتر جهان

5 ماینر زی کش برتر جهان

امروزه حتما نام ارز زی کش را شنیده اید. رمزارز زی کش یا (Zcash) مشابه بسیاری از هم خانواده های خود وابسته به استخراج می باشد تا اینکه این امکان را بیابند تا معاملات خود در بازار ارزهای دیجیتال را به بلوک های در دسترس خود به روی بلاک چین مورد نظر اضافه کنند. در این فرایند این استخراج کنندگان رمز ارز زی کش می باشند که امنیت شبکه بلاک چین را بر عهده خواهند داشت.

بعلاوه استخراج زی کش در سی پی یو ها و پردازنده ها بسیار مورد توجه است و از نظر درآمد سازی مورد توجه بازار می باشد. در این بخش به بحث در مورد عوامل مورد نیاز برای استخراج زی کش، روش ها و ماینرها، حالت ها و تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز آن می پردازیم. همچنین یک مقایسه از نقات قوت و ضعف موجود در ماینر های برتر انجام می دهیم تا بدانیم خصوصیات هر ماینر چیست.

ای‌ سیک ماینر زئون

یکی از ماینر های پر استفاده ماینر زئون بوده است. در واقع از سال ۲۰۱۸ ماینر ها با استفاده از این دستگاه به سود های قابل توجهی دست پیدا کرده اند. با این حال در حال حاضر رقبا با ورود خود به این رقابت کار را برای ماینر ها مانند قبل راحت نگذاشته اند و احتمالا سود آوری ماینر ها مانند قبل نخواهد بود.

در حال حاضر ماینر زئون می تواند برای تمامی کسانی که از آن استفاده می کنند در هر روز ۱۱ دلار سود به ارمغان آورد. این سود طبیعتا در کشورهایی مانند ایران که دارای قیمت مصرفی برق بسیار کم قیمت هستند می تواند به مراتب بیشتر نیز باشد.

از نقاط قوت ماینر زئون می توان به قدرتمند بودن این دستگاه در بین دیگر رقبا اشاره نمود. همچنین نسبت قدرت فوق العاده آن برق به نسبت کمی است که مصرف می کند. دیگر مزیت زئون کم صدا بودن این دستگاه است. به همین دلیل بسیاری افراد می توانند این دستگاه را در محل زندگی خود استفاده نمایند.

از معایب برجسته زئون قیمت بسیار بالای آن می باشد. این دستگاه حدود ده هزار دلار است که ممکن است بسیاری از خریداران را منصرف نماید. همچنین وزن ۲۷ کیلو گرمی و نسبتا بالای آن از دیگر معایب این ماینر معروف می باشد.

اینوسیلیکون ای‌۹ پلاس پلاس زی‌ مستر

از آنجایی که ماینر زئون دارای وزن و قیمت بسیار بالایی می باشد، به نظر می‌ رسد که زی‌ مستر می تواند رقابت خوبی برای ماینر زئون داشته باشد. از مزیت های این دستگاه ماینر طول عمر بسیار مناسب دستگاه‌ های اینوسیلیکون و تجربیات موفق در مدل‌ های قبلی می باشد. در حال حاضر سودآوری ماینر زی‌ مستر در طول یک روز ۹ دلار است. با این حال اکثر متخصصان بر این باورند که با افزایش مصرف آن سود حاصل از آن بسیار کاهش خواهد یافت.

قیمت دستگاه زی‌ مستر در حدود دو هزار دلار می باشد که یک مزیت مهم این دستگاه در ارزان بودن آن است. از دیگر نقات قوت زی‌ مستر مصرف برق پایین و دارا بودن ۴ فن خنک کننده بسیار قدرتمند است. همچنین این دستگاه دارای نقات ضعف هایی نیز می باشد که از جمله آن ها می توان به وزن نسبتا بالای ۱۱ کیلو گرمی و صدای بالای آن اشاره نمود.

بیت مین انت ماینر زی۱۱

می توان گفت انت ماینر یک ماینر متعال نسبت به دو گزینه قبلی می باشد. در واقع در این ماینر تمامی نقاط ضعف و قوت دو ماینر قبلی به صورتی به تعادل رسیده است. از مزیت های ماینر انت می توان به قیمت و وزن مناسب آن اشاره نمود. همچنین این ماینر دارای سایز مناسب و مصرف برق نسبتا پایین می باشد. از معدود نقاط ضعف این ماینر صدای به نسبت بالای آن است.

پاندا ماینر

از دیگر ماینر ها که برای استخراج ارزهای دیجیتال از جمله زی کش مناسب می باشند، پاندا ماینر است. این ماینر در سال ۲۰۱۸ معرفی شده است و دارای ابعاد 490x 280 x 170mm و ۱۳۰۰۰ گرم می باشد‌.

بیت ماین

از دستگاه های ماین جدیدی که می توان برای استخراج رمز های ارز به خصوص زی کش استفاده کرد، می توان به بیت ماین اشاره کرد. این دستگاه از دستگاه های جدید می باشد که به سرعت مورد توجه ماینر ها قرار گرفت. معرفی این دستگاه ماینر در سال ۲۰۲۰ انجام شده است. ابعاد نسبتا کم 133 x 245 x 290mm و وزن ۹۰۰۰ گرمی از مزیت های این دستگاه ماینر است.

قیمت ماینر زی کش چقدر است؟

در این قسمت، قیمت برخی ماینر ها را مقایسه می کنیم.

$1276A9 ZMaster
$660Antminer Z9 Mini
$2300Zeon 180K
$2666B3 Pro
$2699B3 Pro (8G)
مقایسه قیمت ماینر زی کش با دیگر ماینر ارز های دیجیتال

مقایسه قیمت ماینر زی کش با دیگر ماینر ارزهای دیجیتال

ماینر هایی موجود می باشند که می توانید با آن ها چندین ارز دیجیتال را استخراج نمایید. در واقع هر چه ماینر شما انعطاف بیشتری در استخراج داشته باشد و تعداد بیشتری ارز دیجیتال را پوشش دهد، طبیعتا برای شما مناسب تر و البته سود ده تر و مفید تر است.

با این حال می توانیم ماینر ها را از نظر اینکه بالاخره خرید کدام به صرفه تر است انتخاب کنیم. کاملا معقول است که با توجه به ارز دیجیتالی که ماین می کنند و قیمت ماینر می توان یک مقایسه درست انجام و تصمیم را طوری گرفت که با کمترین پول و هزینه برای خرید ماینر بیشتر سود نصیب ما شود.

لایت کوین و زی کش

به عنوان مثال یک دستگاه مشترک برای زی کش و لایت کوین، دستگاه ماینر بیت ماین می باشد. در واقع شما با خرید دستگاه ماینر بیت ماین که آن را قبلا کاملا باز کرده ایم می توانیم هم در ارز دیجیتال زی کش ماین انجام دهیم و هم در ارز دیجیتال لایت کوین مشغول به ماین باشیم.

بیت کوین و زی کش

از آنجایی که بیت کوین اولین، معروف ترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال می باشد، طبیعتا بهترین ماینر ها نیز در اختیار آن قرار دارد، اکثر ماینر هایی که برای ارز دیجیتال زی کش استفاده می شوند، برای استخراج بیت کوین نیز مناسب می باشند. به همین دلیل استفاده از ماینر های بیت کوین به صرفه تر به نظر می رسد‌.

اتریوم و زی کش

از ماینر های معروف، ماینر اتریوم اسیک و ریگ بوده که این ماینرها دارای قیمت بسیار بالایی می باشند. البته ماینر اسیک قابل رقابت با ماینر های خوبی از زی کش مانند زئون می باشد. با این حال به نظر می رسد با توجه به قیمت و بازدهی این ماینر ها که قبلا توضیح داده ایم، ماین کردن زی کش به صرفه تر باشد. با این حال ماینر های جدیدی ممکن است وارد بازار شوند و معادلات را بر هم زنند.

جدول اطلاعات

در جدول زیر برخی اطلاعات کلیدی متن در مورد ماینر زی کش گلچین شده است.

موضوع ماینر زی کش
2 ماینر زی کش برتر جهان ای‌ سیک ماینر زئون و اینوسیلیکون ای‌ ۹ پلاس پلاس زی‌ مستر
گرانترین قیمت ماینر زی کش $2699
بهترین راه کم کردن صدای ماینر های زی کش سالنتس باکس
بهترین وسیله درست کردن سالنتس باکس چوب و فلز
استخر های ماینر زی کش

استخر های ماینر زی کش

برای استخراج زی کش از دستگاه های ای سیک استفاده می شود. دستگاه ای سیک شامل مدار هایی می باشد که برای اهداف خاص طراحی و استفاده می شوند. یکی از این اهداف خاص استخراج ماینر بخصوص در زی کش می باشد. این دستگاه ها مشابه کارت گرافیک عمل می کنند با این حال نسبت به کارت گرافیک بسیار از نظر مصرف برق و کارآمدی موثر تر عمل می نمایند.

استخر استخراج یک محل به صورت مجازی می باشد که استخراج کنندگان می توانند در آن با هم تعامل داشته باشند. در این رویکرد برای استخراج هر ماینر به این صورت می باشد که استخراج کنندگان براساس توان پردازشی دستگاه خود سود کسب می کنند. بدون این که به استخر برای استخراج ماین بپیوندید، احتمال اینکه بتوانید در ماین موفق باشید بسیار پایین خواهد و فقط می توانید فارم های استخراج بزرگ که به صورت مستقل عمل می‌ کنند را دریافت کنید.

خرید ماینر زی کش چگونه ممکن است؟

خرید و منبع خرید ماینر بسیار مهم است. برای خرید ماینر زی کش شاید خود شما هم حدس زده باشید که می توانید از طریق دیوار یا برخی سایت ها اقدام کنید و دستگاه مورد نظر خود را به دست آورید. با این حال اگر به دنبال یک خرید حرفه ای هستید، می توانید با مشاورین صرافی ارز دیجیتال بیستکس در تماس باشید تا با کمترین قیمت بتوانید به بیشترین سود آوری برسید.

ماینر a9 زی کش ماینر خوبی است؟

همان طور که قبلا در مورد برخی ماینر ها به طور مفصل صحبت کردیم، ماینر زی کش نیز مورد بحث و مقایسه قرار گرفت. ماینر a9 زی‌ مستر با توجه به قیمت مناسب و البته طول عمر قابل قبول می تواند از برخی از رقبا مانند زئون بیشتر مورد توجه ماینر ها قرار گیرد.

با این حال در دنیای ماینر ها رقابت همیشه وجود دارد و طبیعتا یکه تازی همیشگی نیست. اگر نیاز دارید یک ماینر متوسط رو به بالا را تجربه کنید، ماینر a9 زی‌ مستر یکی از بهترین ها بخصوص برای ماین کردن زی کش می باشد‌. هم اکنون برای خرید و فروش ماینر زی کش می توانید با مشاوران سایت بیستکس در تماس باشید.

چگونه صدای ماینر های زی کش را کم کنیم؟

چگونه صدای ماینر های زی کش را کم کنیم؟

سر و صدای دستگاه های ماین یکی از مشکلاتی است که اکثر ماینر ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. در واقع ماینر ها برای این که یک دستگاه ماین در خانه داشته باشند نیاز دارند که ماینر آن ها حداقل صدا را ایجاد کند تا در زندگی روزمره آن ها خللی ایجاد نشود.

منشا سر و صدای دستگاه‌ های ماین، فن های آن می باشد. برای این کار باید از دستگاه هایی استفاده کرد که با توجه به کاهش دما فن ها به طور خودکار وارد دور کند می شوند و شما برای اینکه فن ها وارد دور کند شوند، می توانید ماینر های خود را در یک مکان خنک قرار دهید. همچنین استفاده از عایق های صوتی و .. نیز می تواند راه گشا باشد که طبیعتا در اولویت بعدی قرار دارد.

آموزش درست کردن سالنتس باکس برای ماینر های زی کش

یکی از راه های حرفه ای برای کم کردن صدای یک ماینر ساخت سایلنت باکس می باشد. در واقع در یک سایلنت باکس با قرار گرفتن ماینر در جعبه عایق، سر و صدای فن ها به خارج از آن نمی آید. این عایق ها، عایق های صوتی می باشند و از طرفی باید برای ساخت اش به تهویه آن بسیار توجه کرد. زیرا نباید عایق صوتی باعث گرم شدن و کاهش کارایی دستگاه ماین شود.

اکثر متخصصان از چوب برای ساخت سایلنت باکس استفاده می کنند. با این حال اگر یک سایلنت باکس بزرگ مورد نظر شما می باشد، باید اسکلت آن را طبیعتا فلزی بسازید. همان طور که گفته شد تاکید می کنیم برای ساخت سایلنت باکس شما حتما باید تهویه مناسب در آن ایجاد نمایید زیرا خود عایق هوا باعث ایجاد گرما برای دستگاه ماین می شود.

  • تیم بیستکس به شما پیشنهاد می کند در ادامه مقاله ماینر a1 را هم بخوانید.

سوالات متداول

آیا ماینر ارزان برای زی کش وجود دارد؟

این موضوع در متن توضیح داده شده است.

استخر ماینر چیست؟

در متن به طور مفصل توضیح داده شده است.

آیا استفاده از فلز در سایلنت باکس مناسب است؟

بله به خصوص در اسکلت.

موارد مورد توجه در مورد ماینر های زی کش چیست؟

قیمت، کارایی، عمر متوسط، وزن، بازدهی و…

آیا تمامی ماینر های زی کش مناسب ماین می باشند؟

برخی بازدهی خوبی نسبت به قیمت ندارند.

چرا باید صدای ماینر زی کش کم باشد؟

با توجه به اینکه بسیاری از ماینر ها، در محل زندگی ماینر خود را قرار می دهند برای عدم ایجاد مزاحمت نیاز است که صدای ماینر کم باشد.

برای کاهش صدای ماینر زی کش چکار کنیم؟

برای کاهش صدا راه های مختلفی وجود دارد که در متن توضیح داده شده است.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها