تبلیغات
مارکو سانتوری معرفی افراد تاثیرگذار

مارکو سانتوری کیست؟ بیوگرافی و راز های موفقیت او

  • توسط mozhde
  • 10 دقیقه

امروزه که توجه مردم به اینترنت و صفحات مجازی زیاد شده است بعضی از افراد در کنار شغل اصلی خودشان به فکر یک شغل دوم که فعالیت در دنیای رمز ارزها و ارزهای دیجیتال باشد هم روی آورنده اند. در این مقاله قصد داریم در مورد مارکو سانتوری اطلاعاتی ارائه دهیم. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید.

Marco Santori مدیر ارشد حقوقی صرافی دارایی دیجیتال kraken است. مارکو که به عنوان رئیس وکلای ارز دیجیتال شناخته می شود و یک مرجع شناخته شده در قانون و سیاست فناوری های بلاک چین نیز می باشد. قبل از نقل مکان به کراکن، مارکو مدیر ارشد حقوقی Blockchain و هم چنین شریک یک شرکت به نام Pillsbury Winthrop هم بود که در آنجا به بانک ها، دلال ها، صرافی ها، امن ترین کیف پول های دیجیتال ارائه دهندگان پرداخت و دیگر افراد مشاوره می داد.

مارکو سانتوری کیست؟

 همان طور که قبلا هم گفتیم مارکو سانتوری مدیر ارشد حقوقی صرافی دارایی دیجیتال kraken است. هم چنین وی به عنوان رئیس وکلای ارز دیجیتال شناخته می شود. مارکو معمولا در مورد قوانین انتقال پول و اوراق بهادار مانند مقررات ضد پول شویی به مشتریان خود مشاوره می دهد. وی هم چنین نوینسده کتاب سفید پروژه SAFT که تلاش خود تنظیمی برای محدود کردن عرضه اولیه سکه است می باشد. مارکو مشاور صندوق بین المللی پول، سفیر بلاک چین در ایالات دلاور و رئیس کمیته امور تنظیمی بنیاد بیت کوین هم می باشد.

دارایی خالص این فرد چه چقدر است؟

عمده فعالیت مارکو فعالیت روی پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین و سیاست فناوری های بلاک چین است. با توجه به فعالیت وی برای بیت کوین قطعا او سود زیادی را از این فعالیت به دست می آورد. زیرا خرید و فروش بیت کوین یک فعالیت رایج در دنیای رمز ارزها و ارزهای دیجیتال است که امروزه همه مردم در سراسر دنیا به این کار روی آورده اند و باعث شده اند سود زیادی از فروش بیت کوین به دست آورند.

مارکو سانتوری روی کدام رمز ارزها فعالیت دارد؟

همان طور که گفتیم فعالیت مارکو روی بیت کوین یکی از 10 ارز دیجیتال برتر جهان و سیاست های فناوری بلاک چین است. مارکو با خرید و فروش بیت کوین باعث می شود سود زیادی را از این راه به جیب بزند. البته با خرید و فروش به موقع و آگاهانه و هم چنین مارکو به شرکت ها و افرادی که در این زمینه نیاز به مشورت دارند، کمک می کند و به آن ها مشاوره می دهد تا راه و روش معامله و خرید و فروش به موقع و درست برای کسب سود زیاد را یاد بگیرند.

مارکو سانتوری از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

مارکو سانتوری از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شد؟

سال دقیقی برای این که مارکو از چه زمانی وارد حوزه رمز ارزها شده، بیان نشده است. اما همان طور که قبلا هم بیان شد، مارکو مدیر ارشد حقوقی صرافی دارایی دیجیتال Kraken است. هم چنین بعد از آن که به کراکن نقل مکان کرد، فعالیت خود را در حوزه بیت کوین و فناوری و کاربرد بلاک چین ادامه داد و در این راه به بانک ها و دلال ها و سایر افراد که نیاز به مشاوره داشتند، کمک های زیادی کرد. تا سال 2016 بسیاری از صرافی ارزهای دیجیتال فعال در اتحادیه اروپا دستور العمل دریافت پول الکتریکی اتحادیه اروپا را دریافت کردند.

عکس های این فرد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های مارکو سانتوری، این فرد موفق در دنیای رمز ارزها و دنیای ارز دیجیتال و حتی مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال را می توانید با سرچ کردن در گوگل مشاهده کنید. بعضی از سایت ها و مجلات خارجی هم وجود دارد که عکس هایی از مارکو را قرار داده اند و شما می توانید با سرچ کردن اسم این سایت ها در گوگل عکس های مارکو را ببینید. بعضی از سایت ها هم وجود دارند که عکس های مارکو را به صورت کاریکاتوری بامزه درست کرده اند.

آیا  Marco santori در اینستاگرام فعالیت دارد؟

 Marco santori حساب کاربری برای خود در اینستاگرام باز نکرده است و در اینستاگرام فعالیت ندارد. حساب های کاربری که با نام او در اینستاگرام فعالیت دارند، متعلق به مارکو نیست و صرفا ممکن است تشابه اسمی بین او و فرد دیگری باشد.

تحصیلات این فرد چقدر است؟

تحصیلات این فرد چقدر است؟

 به نظر می رسد سانتوری تحصیلات خود را تا مقطع دانشگاه گذرانده باشد و بعد از آن به دنیای رمز ارزها و ارزهای دیجیتال روی آورده است و مدیر ارشد حقوقی صرافی دیجیتال Kraken است. او در این زمینه آن قدر دارای اطلاعات است که به عنوان مشاور حقوقی هم مشاوره می دهد. بسیاری از افراد هم به مارکو مراجعه می کنند تا در این زمینه از او مشاوره بگیرند و مارکو هم تا جایی که بتواند اطلاعات مفیدی در اختیار آنان قرار می دهد.

اخبار مربوط به Marco santori را در کجا مشاهده کنیم؟

اخبار مربوط به مارکو سانتوری را می توانید با مراجعه به موتور جست و جو گر گوگل و هم چنین مراجعه به سایت هایی که در حوزه رمز ارزها و دنیای ارز دیجیتال وجود دارند، بخوانید. مارکو به دلیل مشاوره حقوقی بودن، اطلاعات بسیار مفیدی را در این حوزه در اختیار عموم قرار داده است تا مردم با مراجعه به آن ها، اگر قصد فعالیت در این حوزه ها را دارند، اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشند و با آگاهی کار خود را شروع کنند.

تا کنون چه مصاحبه هایی با این فرد صورت گرفته است؟

مصاحبه های بسیاری با Marco Santori صورت گرفته است که شما می توانید با مراجعه به گوگل و یا یوتیوب آن ها را مشاهده کنید. مارکو در مصاحبه هایش به طور کامل در مورد دنیای رمز ارزها و ارزهای دیجیتال صحبت کرده است و شما را راهنمایی می کند که چطور می توانید در این زمینه فرد موفقی شوید. اگر علاقه مند به دیدن ویدئو های مارکو باشید و به حرفای او گوش دهید ممکن است شما هم مشتاق شوید تا در این زمینه فعالیت خود را آغاز کنید و فردی موفق شوید.

آیا مارکو سانتوری به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

آیا مارکو سانتوری به عنوان تحلیل گر هم فعالیت دارد؟

 مارکو سانتوری به عنوان تحلیل گر هم فعالیت می کند. زیرا او اطلاعات زیادی در مورد دنیای رمز ارزها و دنیای دیجیتال دارد. هم چنین این را هم باید در نظر گرفت که او مشاور حقوقی است. پس طبعا می تواند تحلیل گر هم باشد. او با چک کردن سایت برای معامله و یا خرید و فروش متوجه تغییرات بازار می شود و با پیدا کردن علت اصلی آن اتفاق به تحلیل آن می پردازد که چرا چنین اتفاقی افتاده است. اگر شما هم قصد معامله و خرید و فروش داشته باشید باید به تحلیل ها توجه بسیار داشته باشید. زیرا در هر تحلیل نکته بسیاری وجود دارد که می تواند برایتان سودمند باشد.

آیا این فرد تاثیری هم بر روی نوسانات رمز ارزها دارد؟

 مارکو تاثیری در نوسانات رمز ارزها ندارد. تاثیر اصلی نوسانات رمز ارزها بالا و پایین شدن قیمت دلار است که اگر کسی قصد سرمایه گذاری و یا خرید و فروش و معامله دارد باید به قیمت روز دلار بسیار توجه کند. هم چنین از دیگر عوامل نوسانات رمز ارزها می توان به تعطیلات و یا یک خبر مهم در آن روز اشاره کرد. شما باید کاملا در زمینه معامله و خرید و فروش بیت کوین هوشیار باشید و بدانید چه زمانی بهتر است وارد معامله بشید که ضرر زیادی متحمل نشوید. البته باید این را توجه داشته باشید که اگر هم دچار ضرر شدید، نباید روحیه خود را از دست بدهید و بیخیال این کار شوید که در ادامه در این رابطه نیز آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها بسیار احساس می شود.

مارکو سانتوری در کجا زندگی می کند؟

 Marco Santori اصالتا در کشور آمریکا به دنیا آمده است و در آمریکا هم زندگی می کند. اخباری مبنی بر آن که مارکو ازدواج کرده و فرزندی دارد یا نه منتشر نشده است. اما وی با خانواده زندگی می کند و زندگی خوبی هم دارد. او با پشت کار بسیاری که در دنیای رمز ارزها و بیت کوین دارد و وقتی که برای انجام این کار گذاشته است باعث شده سود بسیاری به جیب بزند و زندگی آرامی داشته باشد. همان طور هم که گفتیم مارکو به افراد دیگر مشاوره می دهد و به آن ها در این زمینه اطلاعات می دهد. داشتن پشت کار و اراده در مسیر هدف و آرزویی که قصد رسیدن به آن را دارید یکی از مهم ترین عوامل در زمینه موفقیت است.

سوالات متداول

آیا مارکو سانتوری هنوز هم جزو افراد موفق آمریکا است؟

طبق لیستی که در سال 2021 منتشر شده است صد نفر از افرادی که دارای سود بسیار و موفق در آمریکا هستند را معرفی کرده اند که مارکو هم جزو این افراد بوده است.

صرافی کراکن که مارکو مدیر ارشد آن است چطور صرافی است؟

کراکن یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال است که به افراد و سازمان های بیش از 200 کشور جهان امکان سرمایه گذاری را ارائه می دهد. این صرافی بیش از 50 ارز دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین را پشتیبانی می کند.

دلیل موفقیت مارکو سانتوری در حوزه رمز ارزها چه بوده است؟

دلیل موفقیت مارکو در این زمینه تلاش شبانه روزی او و پشتکار او بوده است که باعث شده موفقیت زیادی در این زمینه کسب کند و دارای ثروت بسیار باشد.

امتیاز دهید
mozhde

mozhde

۵ سال است که به صورت تخصصی به نویسندگی محتوا در وب فارسی می پردازم و تا کنون بیش از ۵ هزار مقاله به انتشار رسانده ام. از سال ۱۴۰۱ به عضویت گروه بیستکس درآمدم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها