تبلیغات
وان اینچ آموزش ارزهای دیجیتال

وان اینچ چیست؟ بررسی صرافی ها، کارمزد و آینده ارز 1inch

  • توسط zeinab
  • 25 دقیقه

وان اینچ در واقع یک پلتفرم بوده که با هدفی شامل جمع آوری صرافی های غیر متمرکزی را دنبال می کند. امکانی که وان اینچ برای کاربران ایجاد می کند شامل تبادل راحت و هم چنین موثر در میان نرم افزار ها و یا کانال های مختلف می باشد. به طور کلی اگر کاربر یا معامله گری قصد داشته باشد که صرافی معتبر برای معاملات خود در نظر بگیرد، قبل آن باید به تحقیق ها و هم چنین تحلیل های زیادی بپردازد و در آخر از میان تعدادی صرافی غیر متمرکز بهترین آن ها را انتخاب کند.

فهرست محتوا

به همین دلیل این پلتفرم امکانی را فراهم می کند که با استفاده از آن در میان تمامی صرافی های موجود بهترین آن ها را انتخاب کنید. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به بهترین ها دست پیدا کنید.

ارز دیجیتال وان اینچ چیست؟

وان اینچ یک ارز است که از طریق یک صرافی غیر متمرکز ارائه شده است. این توکن در نرم افزار وان اینچ به عنوان یک توکن حاکمتی ایفا نقش می کند و مورد استفاده قرار می گیرد. از این توکن می توان در پروتکل نقدینگی نیز استفاده کرد و هم چنین در تمامی رای گیری های پروتکل مورد استفاده قرار می گیرد.

این امکان برای کاربران وجود دارد که با استفاده از توکن ها به عنوان نقدینگی در نرم افزار وان اینچ سود هایی بدست آورند و به این جریان استخراج نقدینگی می گویند. به این روش می باشد که تریدر ها ارزهایی مانند اتریوم را به یک استخر مشخص منتقل می کنند و هم چنین آن را قفل می نمایند و از این طریق وان اینچ توکن آن را به جهت سود دریافت خواهد کرد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

به طور کلی کاربران زیادی وجود دارند که از این ارز استفاده می کنند. کاربران با استفاده از توکن های آن به عنوان نقدینگی از آپشن استخراج نقدینگی نرم افزار وان اینچ بهره مند می شوند. در حقیقت این شما هستید که باید تصمیم بگیرید چه ارزی ارزش خرید دارد چرا که شما باید تحلیل های زیادی را برای این کار انجام دهید و این تحلیل ها هستند که به شما در خرید یک ارز کمک رسان می شوند. شما می توانید برای مشاهده قیمت ارز وان اینچ به نمودار آن سر بزنید.

آینده ارز وان اینچ در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز وان اینچ در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

یکی از سوال هایی که امروزه در دنیا ارزهای دیجیتال ذهن کاربران را بسیار درگیر می کند دانستن آینده ارزها می باشد. سرمایه گذاران حرفه ای و هم چنین تریدر های با سابقه با توجه به نوسانات یک ارز در دوره های مختلف می توانند آینده یک ارز را حدس بزنند.

ما در این قسمت به معرفی این ارز و هم چنین گفتن ویژگی های آن می پردازیم و آن را برای آینده تضمینی نمی کنیم چرا که این شما هستید که با تحلیل هایتان می توانید آینده ارز را تشخیص دهید. توسعه دهندگان فرضیه ای که در رابطه با این فرایند داده اند شامل این است که آینده آن می تواند رو به بهبود باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز در یک سال اخیر دارای نوسانات صعودی و نزولی بسیاری بود. اوایل سال روند صعودی مطلوبی را طی کرد بعد از گذشت چند ماه دچار افت شدید شد. بعد از چند ماه از افت شدید، صعود بسیار خفیفی داشت که جبران کننده ضرر هایی که ایجاد کرد نشد. امروزه به دلیل افت شدید بیت کوین تمامی ارزها با نزول بسیار زیادی رو به رو شدند. وان اینچ در ایران از کاربران بسیار زیادی برخوردار می باشد.

برای ماین کردن وان اینچ چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن وان اینچ چه کاری باید انجام داد؟

اصول و قواعدی که ماین کردن در پیش دارد شامل داشتن اینترنت، کامپیوتر و دستگاه ماین کردن بسیار قوی می باشد. تمامی افراد می توانند با داشتن این سه اصل به ماین کردم ارزهای مد نظر خود بپردازند. البته هر چه دستگاه ماینر شما قوی تر باشد می تواند ارزهای بیشتری را با سرعت بیشتری نیز استخراج کند. شما در ایران نیز می توانید به ماینینگ وان اینچ بپردازید.

ماینر های وان اینچ کدامند؟

استخراج کردن ارزها توسط دستگاه های ماینر امری است که امروزه افراد بسیار به دنبال آن هستند. دستگاهی که شما برای استخراج انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در روند استخراج دارد از این رو هر چه دستگاه قوی تر باشد عمل استخراج سریع تر صورت می گیرد.

اشخاصی که دستگاه ماینر دارند از صدا آزار دهنده آن ها بسیار عصبی هستند و این امر را بیان کرده اند که مصرف برق ماینر بسیار بالایی دارند تا حدی که گاهی هزینه برق بیشتر از سودی است که استخراج به همراه دارد. در این قسمت ما بهترین دستگاه ماینر را معرفی می کنیم.

بیت مین انت ماینر اس 17 پلاس

قدرت این دستگاه 73 تراهش بر ثانیه می باشد و هم چنین میزان برق مصرفی آن 2.920 وات می باشد. این ماینر ها در حال حاضر جز پرچمداران است. البته که بیت مین یکی از تولید کنندگان بزرگ دستگاه های ماینر است. این دستگاه در سال 2019 وارد مارکت ها شد و قیمت آن حدود 2.600 دلار می باشد.

بیت مین انت ماینر اس 17 پرو

قدرت این دستگاه 53 تراهش بر میزان ثانیه می باشد و هم چنین میزن مصرفی برق آن 2.094 وات است. قبل از این که دستگاه 17 پلاس تولید شود دستگاه 17 پرو جز بهترین دستگاه ها مشخص می شود اما امروزه جز رده دوم قرار دارد. قیمت جهانی این دستگاه معادل 1.900 دلار می باشد.

اینوسیلیکون تی 3 پلاس

قدرتی که این دستگاه دارا می باشد شامل 52 تراهش بر ثانیه است و هم چنین میزان برق مصرفی آن 2.100 وات می باشد. این نسل از دستگاه ها را می توان یک ترمیناتور در بین ماینر ها دانست. بعد از این که دستگاه ماینر تی 3 با موفقیت های زیادی همراه بود مدتی بعد دستگاه بعدی یعنی تی 3 پلاس در سال 2019 وارد مارکت شد. قیمت این دستگاه 1.700 دلار می باشد.

استخراج 1inch با گوشی امکان پذیر است؟

به دلیل هزینه های زیادی که دستگاه های ماینر به همراه دارند بیشتر افراد به دنبال این هستند که بتوانند ارزها را با استفاده از گوشی خود ماین کنند. ماین کردن با گوشی امکان پذیر می باشد و افرادی هستند که به این کار مشغول باشند چرا که از هزینه های زیادی که دستگاه های ماینر به همراه دارند را شامل نمی شود و هم چنین از صدا های نا به هنجار دستگاه های ماینر در امان هستند. البته این نکته لازم به ذکر است که اگر گوشی شما قدرت زیادی را نداشته باشد نمی توان فشار عمل استخراج را تحمل کند و منجرب به سوختن می شود.

قیمت لحظه ای وان اینچ

اگر شما به دنبال این هستید که بتوانید از قیمت لحظه ای این ارز دیجیتال آگاه شوید باید ابتدا سایت اختصاصی این ارز را پیدا کنید. سپس با توجه به نمودار و یا جدول قیمت ها می توانید از قیمت لحظه آن آگاه شوید و از نوسات ارز با خبر شوید.

وان اینچ ارز دیجیتال

این فناوری فرآیندی می باشد که بهترین قیمت ها را برای رمزنگاری در صرافی های غیر متمرکز به انجام می رساند. این نرم افزار رزم حاکمیت خود را که وان اینچ نام دارد در سال 2020 طراحی کرد. بهترین راهی که می توانید این رمز ارز را بدست بیاورید از طریق ارائه نقدینگی به نرم افزار این فرایند می باشد.

آیا وان اینچ کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

کیف پول های زیادی وجود دارد که این ارز را پشتیبانی می کنند. یکی از عوامل مهم در عرصه ارزهای دیجیتال کیف پول ها می باشند که باید در انتخاب آن ها بسیار دقت داشته باشید چرا که بیشتر تراکنش ها در آن ها صورت می گیرند.

ماشین حساب ارز دیجیتال وان اینچ ابزاری است که شما از طریق آن می توانید ارزی را به واحد پول دیگری تبدیل کنید برای مثال می توانید از طریق ماشین حساب به انجام تبدیل ارز وان اینچ به تومان بپردازید.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید وان اینچ کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید وان اینچ کدام است؟

یکی دیگر از عوامل مهم در بازار های ارز دیجیتال انتخاب بهترین صرافی ها می باشد. شما باید برای انتخاب بهترین صرافی تحلیل های زیادی را انجام دهید تا از این طریق بتوانید به انتخاب بهترین صرافی بپردازید. ما در این قسمت شما را با بهترین صرافی های خارجی آشنا می کنید و هم چنین ویژگی های آن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد.

کوکوین

این صرافی جز صرافی هایی است که کارمزد بسیار پایینی نسبت دیگر صرافی ها را دارا می باشد. این صرافی از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند و هم چنین دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته می باشد که در تمامی طول روز پاسخگوی اومورات کاربران می باشند.

بایننس

یکی از صرافی های ارز دیجیتال بسیار معتبر و پر کاربر می باشد که دارای کارمزدی مناسب است و هم چنین از رمز ارزهای زیادی پشتیبانی می کند. این صرافی ارز دیجیتال نیز تیم پشتیبانی بسیار قوی می باشد.

کوینکس

صرافی ارز دیجیتال دیگری که از اعتبار زیادی بین کاربران برخوردار می باشد و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند کوینکس می باشد. بیشتر رمز ارزها از جانب این صرافی مورد پشتیبانی قرار می گیرند.

جدول اطلاعات

در قسمت زیر به مهم ترین موضوعات پیرامون وان اینچ اشاره شده است.

موضوعوان اینچ
صرافی های خارجیکوکوین، بایننس
صرافی های ایرانیبیستکس
عوامل تاثیر گذار بر قیمتمارکت کپ، رسانه ها
تعداد عرضه کل1.500.000.000

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

امروزه در ایران بازار های ارز دیجیتال از محبوبیت زیادی برخوردار است و افراد زیادی به آن ها می پردازند. در ایران امروزه صرافی های بسیاری تشکیل شده است تا افراد بتوانند در آن به معاملات خود بپردازند و از معتبر بودن آن ها بهره مند شوند. در این قسمت بهترین آن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد و مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بیستکس

یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی که از کاربران بسیار زیادی برخوردار و بسیار معتبر است بیستکس می باشد. این صرافی ارز دیجیتال از ارزهای زیادی پشتیبانی می کند و محبوب ترین صرافی فارسی است.

بیت 24

یکی از صرافی های ارز دیجیتالی که از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد و هم چنین دارای کارمزد بسیار پایینی دارد این صرافی است. به گفته کاربران این صرافی ارز دیجیتال یکی از 24 صرافی های برتر می باشد.

آبان تتر

این صرافی ارز دجیتال کارمزد نسبتا بالایی نسبت به دو صرافی ارز دیجیتال بالا دارا می باشد اما جز معتبر ترین صرافی های ایرانی محسوب می شود و کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

آیا تعداد توکن های 1inch محدود است؟

اصولا ارزهای توکن تعداد محدودی توکن دارند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وایت پیپر ارز دیجیتال وان اینچ مراجعه کنید و در آن جا مقدار عرضه کل و تعداد توکن های آن را مشاهده کنید.

پاداش استخراج وان اینچ چیست؟

زمانی که این ارز استخراج می شود تعداد از توکن های آن به عنوان پاداش به شما داده می شود. شما می توانید توسط نمودار وان اینچ از حساب وان اینچ و هم چنین قیمت لحظه آن آگاه شوید. توکن سوزی عملی است که از طریق آن استخر های نقدینگی پر می شوند.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

یکی از عواملی که بسیار روی قیمت ارزها تاثیر گذار می باشد مارکت کپ است. اختلافات قیمتی در بازار ها را مارکت کپ می گویند که تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت ارزها دارد. عامل دیگری که وجود دارد قوانین و مقررات کشور می باشد. رسانه ها و شبکه های اجتمایی عاملی هستند که می توانند بسیار بر روی قیمت یک ارز تاثیر گذار باشند.

منظور از توکن سوزی وان اینچ چیست؟

توکن سوزی یک فرآیند مهم در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. توکن سوزی در حقیقت زمانی رخ می دهد که یک ارز برای پر کردن استخر های نقدینگی شروع به توکن سوزی می کند و در صورت دیگر که توکن سوزی انجام می شود جایزه ماین کردن وان اینچ است. بستر شبکه انتقال وان اینچ دارای اطلاعات برای انتقال ارزها می باشد. بسیاری از افراد از طریق توکن سوزی به پر کردن استخر های نقدینگی می پردازند.

مقایسه ارز دیجیتال وان اینچ با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال وان اینچ با دیگر ارزهای دیجیتال

یکی از راه هایی که می توان از طریق آن به تحلیل های درستی دست یابید مقایسه ارزها با یک دیگر می باشد. شما از این طریق می توانید مزایا و معایت یک ارز را درک کنید و بر مبنا آن تصمیم درست تری بگیرید. در این قسمت ما ارز وان اینچ را با چهار ارز بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و ترون مقایسه می کنیم.

مقایسه با بیت کوین

یکی از شباهت هایی که این دو ارز با یک دیگر دارند غیر متمرکز بودن آن ها می باشد. ارز بیت کوین برای عمل انتقال نیاز به واسطه ندارد. بیت کوین اولین ارز در جهان می باشد که طرفداران او بسیار زیاد می باشند.

مقایسه با اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم به عنوان پر فناوری ترین ارز جهان شناخته شده است. تلاش این ارز بر این مبنا می باشد که بتواند روز به روز خود را آپدیت کند. این ارز دارای شبکه اتریوم مادر می باشد.

مقایسه با دوج کوین

ارز دیجیتال دوج کوین یکی از ارز هایی می باشد که شوخی بیش نبود و شعار بالا آمدن آن از شوخی تا جدی می باشد. ارز دیجیتال وان اینچ از همان ابتدا فعالیت خود را جدی شروع کرد.

مقایسه با ترون

ترون ارزی است که نماد آن trx می باشد و بر روی بستر بلاک چین ترون می باشد. هدفی که این ارز دارد این می باشد که بتواند تغییرات زیادی در دنیا سرگرمی ایجاد کند و هدف آن با وان اینچ بسیار متفاوت است.

تحلیل تکنیکال وان اینچ

تحلیل تکنیکال فرآیندی است که توسط آن می توان آینده یک ارز را تحلیل کرد که این کار توسط نایم فریم ها انجام می شود. این تحلیل می تواند تغییرات یک ساله، دو ساله، چند ماه را مورد بررسی قرار می دهد و توسط آن ها تحلیل را ارائه می دهد.

تحلیل فاندامنتال وان اینچ

تحلیل فاندامنتال وان اینچ

این تحلیل به گونه ای می باشد که تغییرات ارز را به طور لحظه ای مورد بررسی قرار می دهد. نمی تواند زمانی بیشتر از یک هفته را یا آینده های دور را پیش بینی کند. البته در برخی موارد این امکان وجود داشته که گذشته ارز را مورد بررسی قرار دهد. بالاترین و پایین ترین قیمت وان اینچ در کنار نمودار قیمت آن مشخص شده می باشد.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

سازنده های این ارز شامل sergej kunz و anton bukov می باشند که این فرآیند را در سال 2019 طراحی و تولید کرده اند. همان طور که در قسمت های بالا گفته شد استخر مالی وان اینچ توسط عمل توکن سوزی پر می شوند.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این ارز یکی از ارزهای نو پا در بازار است و از پروژه های خاصی حمایت نمی کند و تنها می تواند از روش خود حمایت کند. تیم توسعه دهنده این ارز روش های زیادی را برای سود سازی کاربران ارائه داده اند که ما در این مقاله به برخی از آن اشاره کرده ایم.

سوالات متداول

آِیا صرافی این ارز غیر متمرکز می باشد؟

می توان گفت که این ارز توکنی می باشد که از طرف صرافی خود که یک صرافی غیر متمرکز می باشد ارائه شده است.

استخراج نقدینگی در این ارز چه می باشد؟

امکانی برای کاربر وجود دارد که از طریق توکن های این ارز به عنوان نقدینگی در نرم پلتفرم وان اینچ سود هایی را کسب کند که به این فرایند استخراج نقدینگی می گویند.

در وایت پیپر این ارز چه چیزی مشخص می شود؟

به طور کلی در تمامی وایت پیپیر ها ویژگی ها و هم چنین مشخصات یک فرآیند به طور خلاصه و مفید بیان شده است که شما با مطالعه آن از اطلاعات مربوطه آگاه می شوید.

برای ماین کردن این ارز نیاز به چه چیزی می باشد؟

شما برای این که بتوانید ارز مد نظر خود را ماین کنید باید مجهز به اینترنت، سیستم و دستگاه ماینر باشید. هر چه دستگاه شما قوی تر باشد سرعت استخراج نیز بیشتر است.

عوامل تاثیر گذار بر روی این ارز چه می باشند؟

یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی این ارز مارکت کپ می باشد. عاملی دیگری که تاثیر بسیار زیادی دارد رسانه ها و شبکه های اجتمایی می باشد.

ماشین حساب این ارز برای چه کاری است؟

ماشین حساب های دیجیتالی فرایند هایی هستند که می توان از طریق آن ها ارز را به واحد پول دیگری و یا واحد ارز دیگری تبدیل کرد.

آینده این ارز چه طور می باشد؟

تشخیص آینده ارزها مبحثی می باشد که افراد با سابقه و هم چنین تریدر های سرشناس می توانند از پس آن بر آیند. این کار را توسط بررسی دقیق نوسانات روزانه و ساعتی انجام می دهند. برای این که بتوانید آینده ارز را تشخیص دهید باید به تحلیل های زیادی بپردازید و اطلاعات زیادی را در رابطه با آن ارز برای خود جمع آوری کنید.

آیا توکن سوزی در این ارز اتفاق می افتد؟

عمل توکن سوزی در ارزهای توکن دار انجام می شود و یکی از دلایل توکن سوزی پر کردن استخر های نقدینگی می باشد و دیگری پاداش کاربران برای عمل استخراج است.

ماین کردن این ارز با گوشی مناسب می باشد؟

این امکان برای شما فراهم است که بتوانید توسط گوشی همراه خود به عمل ماین کردن بپردازید اما در صورتی که گوشی شما توان مقاومت در مقالب قدرتی که عمل استخراج نیاز دارد را داشته باشد که اگر در غیر این صورت باشد گوشی شما از کار می افتد و می سوزد. اما به طور کلی شما می توانید با استفاده از گوشی به این عمل دست یابید.

سیستم سخت افزاری بر روی ماین کردن این ارز تاثیر دارد؟

بله چرا که شما با استفاده از سیستم های سخت افزاری می توانید به عمل ماین کردن ارز دست یابید. هر چه قدرت سیستم شما بیشتر باشد سرعت و میزان ارزهای استخراجی نیز افزایش می یابد.

استفاده از ارز وان اینچ در ایران قانونی است؟

استفاده از این رمز ارز برای خرید و فروش قانونی است.

حکم شرعی استفاده از رمز ارزها در ایران چیست؟

جایز نیست.

استفاده از وان اینچ برای پرداخت ها در ایران قانونی است؟

استفاده از این ارز برای پرداخت ها غیر قانونی می باشد.

وان اینچ چیست؟

یک نوع ارز دیجیتال که در مقاله به آن اشاره شده است.

وان اینچ در چه سالی عرضه شد؟

2019 میلادی

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها