تبلیغات
الگورند آموزش ارزهای دیجیتال

الگورند چیست؟ + تحلیل آینده ارز الگورند در سال 2022

  • توسط sara
  • 23 دقیقه

در این مقاله قصد داریم به طور مفصل به بررسی ارز الگورند و ساختار بلاک چین آن بپردازیم. الگورند ارز دیجیتالی است که در سال ۲۰۱۹ فعالیت خود را به صورت رسمی در بازار آغاز کرد و به عنوان نسل سوم بلاک چین های ارز دیجیتال شناخته می شود. این ارز دارای یک شبکه غیر متمرکز، مستقل و مبتنی بر بلاک چین است که از طیف گسترده ای از برنامه‌های متنوع پشتیبانی و حمایت می کند.

فهرست محتوا

هدف سازندگان این ارز این است که یک سیستم مالی سریع و با امنیت بالا را ارائه دهند و برای این منظور در تلاش هستند تا سیستم این ارز را به سمتی هدایت کند تا بتوانند همانند دیگر سیستم‌ های پرداخت از جمله ویزا کارت و مستر کارت عمل کند. در صورتی که بتواند به چنین هدفی جامعه عمل بپوشند قطعاً تاثیر بسیار مثبتی در آینده algo خواهد داشت. پس با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا به آینده قدم بگذارید.

ارز دیجیتال الگورند چیست؟

طبق آن چه که در وایت پیپر الگورند ذکر شده است این توکن به عنوان نسل سوم ارزهای دیجیتال یک شبکه مبتنی بر گواه اثبات سهام می باشد. هدف از طراحی آن مقیاس پذیری گسترده و افزایش سرعت تراکنش ها در بازار ارزهای دیجیتال می باشد. این شبکه دارای برنامه های قدرتمند غیر متمرکز است و به خاطر همین ویژگی های algo به عنوان ستون‌ فقرات اقتصاد آینده معرفی شده است.

توکن بومی این بلاکچین algo است که وظایف متعددی از جمله پرداخت کارمزد های معاملات و محاسبات قراردادها و همچنین پشتیبانی از فعالیت‌های شبکه را به عهده دارد. علاوه بر این در کنار وظایفی که در بلاک چین الگو بر عهده دارد، در برنامه‌ های دیفای ساخته شده در الگورند نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

بنابراین افرادی که مالک این توکن باشند به صورت خودکار می ‌توانند در کلیه عملکرد های پروتکل از جمله شرکت در اجماع به واسطه پیشنهاد برای رای دادن در مورد بلوک ها با توجه به میزان سهام و دارایی خود مشارکت داشته باشند.

این ارز ارزش خرید دارد؟

به طور کلی با بررسی حجم معاملات، تحلیل فاندامنتال الگورند و نوسانات قیمت آن می توان نتیجه گرفت این ارز می تواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد. به خصوص این که توکن این بلاک چین مهم ترین مشکل مربوط به ارز بیت کوین که همان مقیاس پذیری باشد را برطرف کرده است.

نکته قابل توجه این است که شما هیچ اجباری برای این که یک ارز الگورند را به صورت کامل خریداری کنید ندارید بلکه می توانید سرمایه خود را به واحد های کوچکتر این توکن اختصاص داده و خریداری کنید. نکته مهم دیگر این است که بدانید بهترین زمان خرید یک ارز چه موقع می باشد. بنابراین با بررسی دقیق نمودار الگورند و تحلیل فاندامنتال می ‌توانید حدودی حدس بزنید که چه موقع اقدام به خرید هم این توکن کنید.

آینده ارز الگورند در سال ۲۰۲۲ چگونه پیش ‌بینی می‌ شود؟

آینده ارز الگورند در سال ۲۰۲۲ چگونه پیش ‌بینی می‌ شود؟

در سالی که گذشت نوسانات زیادی را در قیمت ارزهای دیجیتال به از جمله قیمت algo شاهد بودیم. این امر تاثیرات منفی بر این توکن به همراه داشت. اما با توجه به ویژگی ها و کارایی که این توکن دارد به خصوص مشارکت با پروژه های مختلف و همچنین پیشرفت و توسعه فنی که موجب شده مقیاس پذیری این شبکه تا ۱۰۰ هزار تراکنش در ثانیه افزایش یابد، همگی این ها می توانند تحول و تغییر اساسی در قیمت این رمز ارز داشته باشد.

آن چه که مسلم است در رابطه با آینده و پیشرفت ارزهای دیجیتال نمی‌ توان با قطعیت اظهار نظر کرد. چرا که این بازار همواره در نوسان و فراز و نشیب های بسیار قرار دارد و درباره الگورند نیز همین امر صدق می کند. علاوه بر این پیش بینی ها و اظهار نظر های تحلیلگران در رابطه با رمز ارزها متفاوت می باشد. در مجموع برخی از تحلیلگران این احتمال را داده‌اند که بالا ترین قیمت ارز الگو در سال ۲۰۲۲ به سطح ۲.۳۸۴ دلار برسد.

این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱چگونه خود را نشان داد؟

در سالی که گذشت یعنی سال ۲۰۲۱ سال پر فراز و نشیب برای توکن الگو بود. در ابتدای این سال همچنان روند نزولی قیمت مطابق سال قبل ادامه داشت و در ابتدای سال ۲۰۲۱ قیمت الگو حدود ۰.۳۷ دلار ثبت شد. اما کمی بعد با اندکی افزایش قیمت به ۲.۰۴ دلار رسید.

ولی این افزایش قیمت ادامه دار نبود و در حال حاضر یعنی در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۱.۲۸ دلار معامله می‌شود. برخی از تحلیلگران معتقد بودند که در صورتی که این توکن بتواند پلتفرم خود را گسترش و ارتقاء دهد می‌ تواند با قیمت بیشتری در بازار معامله شود.

این طور پیش بینی شده است که الگو بتوانند با قیمت ۴.۲ دلار سال ۲۰۲۱ را به پایان برساند. این که در روز های آخر سال ۲۰۲۱، شاهد آن هستیم که این پیش بینی ها آن طور که انتظار می رفت صورت نگرفت.

جدول اطلاعات

در جدول اطلاعات قسمت زیر به مهم ترین نکات پیرامون الگورند اشاره شده است.

موضوعالگورند
الگورند در چه سالی ارائه شد؟سال ۲۰۱۹
توکن الگورندAlgo
هدف از طراحی الگورندارائه یک سیستم مالی سریع و با امنیت بالا
وظیفه توکن الگوپرداخت کارمزد ها و پشتیبانی از شبکه
برای ماین کردن الگورند چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن الگورند چه کاری باید انجام داد؟

همان طور که در مطالب بالا بیان کردیم شبکه بلاک چین ارز دیجیتال الگورند بر الگوریتم گواهی اثبات سهام مبتنی است. بر این اساس ساختار ارزهایی که از چنین الگوریتمی پیروی می کنند قابلیت استخراج به روش دستگاه های ماینر را ندارند. به این معنا که برای تولید توکن و بلاک جدید در این شبکه نیاز به مجموعه ‌ای از تایید کنندگان برای تایید بلوک جدید به واسطه تایید مجموعه ای از تراکنش ها می‌ باشد.

بنابراین هر بلوک جدید توسط کاربران شبکه تایید، منتشر و ذخیره می ‌شود. البته افراد در این شبکه با توجه به میزان دارایی ها و حجم توکنی که استیک کردند حق رای و اظهار نظر دارند و افرادی که علاقمند به مشارکت در شبکه هستند، می ‌توانند با خرید توکن و قفل کردن آن به عنوان یک گره یا نود به تایید تراکنش های شبکه کمک کرده و از آن پشتیبانی کنند و در کنار آن سود و پاداشی که برای آن ها در پی دارد نیز بهره ببرند.

ماینرهای الگورند کدامند؟

برای ماینینگ الگورند نیازی به دستگاه استخراج الگورند نمی باشد چرا که این شبکه بر گواه اثبات سهام مبتنی است. بنابراین برای تولید بلوک جدید نیاز به افرادی با حجم توکن زیاد می باشد. این افراد به عنوان ولیدیتور که نماینده جمعی از سرمایه گذاران توکن الگو هستند، حجم قابل توجهی از این توکن را در کیف پول های مخصوص قفل و به اصطلاح استیک می کنند و چیزی شبیه استخر های مالی الگورند ایجاد می کنند.

این ولیدیتور ها می ‌توانند در تصمیم‌ گیری‌ های مهم این شبکه مشارکت داشته باشند و با تاییداتی که انجام می ‌دهند در نهایت به ایجاد توکن و بلوک جدید کمک می کنند.

استخراج algo با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج algo با گوشی امکان پذیر است؟

شبکه الگورند طوری طراحی شده است که وظیفه تولید و ایجاد توکن جدید بر عهده سرمایه داران بزرگ این شبکه که همان ولیدیتور ها باشند است. آن ها این عمل را با ذخیره سازی توکن الگو در کیف پول خود انجام می دهند که به راحتی با یک گوشی موبایل هم قابل انجام است.

بنابراین اگر کسی بخواهد با گوشی موبایل خود در فرآیند ایجاد توکن جدید مشارکت داشته باشد در صورتی که شرایط لازم را داشته باشد به راحتی می تواند این کار را انجام دهد. اما از آن جایی که برای رسیدن به این جایگاه نیاز به حجم گسترده ای از توکن می باشد، اکثر ولیدیتور ها برای حفظ امنیت و سهولت کار از سیستم‌ های کامپیوتری استفاده می ‌کنند.

در همین راستا پیشنهاد ما این است تا مقالات مرتبط زیرا را نیز مطالعه فرمایید:

قیمت ‌لحظه‌ای الگورند

با بررسی نمودار الگورند به این نتیجه می رسیم که ارزش این توکن در بازار حدود ۸.۷۸ میلیارد دلار برآورد شده است. این ارز همچنین ۰.۳۷ درصد از حجم کل معاملات را به خود اختصاص داده است. این رمز ارز در رتبه ۲۳ بازار قرار دارد و در زمان نگارش این مقاله هر توکن این ارز دیجیتال با قیمت ۱.۳۸ دلار معامله می‌شود که با احتساب نرخ تتر ۳۰.۳۱۴ تومان ارز الگورند به تومان حدود ۴۲.۰۵۶ تومان معامله می شود.

ماشین حساب الگورند

ماشین حساب به الگورند ابزاری است که در برخی از صرافی‌ ها و همچنین وب سایت این شبکه ایجاد شده است. معامله گران می توانند برای انجام محاسبات خود در تحلیل تکنیکال از این ماشین حساب ارز دیجیتال استفاده کنند. در واقع این ابزار برای سهولت کار معامله ‌گران ایجاد شده است و استفاده های زیادی هم دارد.

آیا الگورند کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

کیف پول های متعددی از ارز الگورند پشتیبانی می کنند که از جمله معتبرترین این کیف پول ها می توان به کیف پول کوینومی، تراست والت، اتمیک و کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس اشاره کرد. اما تیم تشکیل دهنده این توکن کیف پول های مخصوص به الگو را نیز طراحی و ارائه کرده‌اند که به عنوان کیف پول تحت وب مای الگو و همچنین کیف پول الگورند کور معرفی شده اند و کیف پول های رسمی این توکن هستند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید الگورند کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید الگورند کدام است؟

در حال حاضر بسیاری از صرافی های خارجی از توکن الگو پشتیبانی می کنند. علاقه مندان به خرید و فروش این توکن می ‌توانند در هر کدام از این صرافی ها ثبت نام کرده و با ایجاد حساب این توکن رو معامله کنند. برخی از معتبر ترین این صرافی ها به این شرح می باشد:

بایننس

در صرافی بایننس ارزهای زیادی برای معامله و خرید و فروش وجود دارد و یکی از این ارزها، ارز دیجیتال الگورند می باشد. کاربران این صرافی می ‌توانند به راحتی پس از خرید ارز الگو از بایننس فرآیند انتقال algo را به کیف پول خود انجام دهد.

کوکوین

کوکوین یکی از صرافی های معتبر در زمینه معاملات ارزهای دیجیتال می باشد. این صرافی از ارزهای بسیاری در این صرافی لیست شده اند و روزانه حجم گسترده‌ای از این ارزهای دیجیتال معامله می‌شوند. صرافی کوکوین از جمله صرافی هایی است که از توکن الگو پشتیبانی می‌کند و کاربران این صرافی می توانند در بازار کوکوین معاملات الگو را انجام دهند.

صرافی ZG

صرافی ZG از جمله صرافی های فعال در زمینه بازار ارزهای دیجیتال می باشد. این صرافی در حال حاضر یکی از فعال ترین صرافی هایی است که توکن الگو در آن معامله و خرید و فروش می‌شود. حجم معاملات توکن الگو در این صرافی حدود ۲۱.۴۸ درصد برآورد شده است که این میزان بیشترین حجم معامله بین صرافی ها می باشد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند؟

در ایران هم صرافی های زیادی وجود دارد. معامله گران ایرانی که قصد خرید و فروش الگورند در ایران دارند می توانند در صرافی هایی که این توکن در آن ها لیست شده اند ایجاد حساب کرده و به معامله بپردازند. برخی از این صرافی های ایرانی که می توان در آن الگورند خرید و فروش کرد عبارتند از:

بیت ۲۴

صرافی بیت ۲۴ از جمله صرافی های فعال و معتبر داخلی باشد که ارزهای دیجیتال متنوعی از جمله الگرند پشتیبانی می کند. معامله‌ گران می‌توانند در این صرافی ایجاد حساب کرده و از خدمات آنلاین و ۲۴ ساعته این صرافی برای خرید و فروش کنند استفاده کنند.

آبان تتر

صرافی آبان تتر یکی دیگر از صرافی های ایرانی فعال در زمینه ارزهای دیجیتال می باشد که حدود ۱۰۰ ارز دیجیتال مختلف را در لیست خود قرار داده است. این صرافی با رابط کاربری بسیار ساده بستر مناسبی برای معاملات ارزهای دیجیتال فراهم کرده است و به همین خاطر حجم بالایی از کاربران در این صرافی عضویت دارند. اگر قصد معامله الگورند در این صرافی را دارید ابتدا باید در آن را ثبت نام کرده و سپس می‌توانید معاملات خود را انجام دهید.

تبدیل

صرافی ایرانی تبدیل متشکل از تیمی با تجربه و متخصص در زمینه بازار های مالی به خصوص ارز دیجیتال می باشد. این صرافی حجم بالایی از معاملات روزانه ارزهای دیجیتال در ایران را به خود اختصاص داده است. از جمله ارزهایی که در این صرافی معامله می شود توکن الگو می باشد که در دسترس کاربران صرافی تبدیل قرار دارد.

آیا توکن های algo محدود است؟

تعداد توکن تولید شده برای الگورند میزان ۱۰ میلیارد واحد می باشد. از این تعداد حدود ۶.۳۳ میلیارد آن در گردش می باشد و در بازار معامله می شود. همچنین با فعالیت ولیدیتور ها روز به روز به تعداد این بلاک ها نیز افزوده می شود. با توجه به این نمی توان گفت که تعداد توکن های الگورند محدود است.

پاداش استخراج الگورند چیست؟

پاداش استخراج الگورند چیست؟

جایزه ماین کردن الگورند در واقع پاداشی است که به کاربران شبکه به خاطر مشارکت و پشتیبانی از الگورند اختصاص می یابد. به این صورت که برای تامین شبکه الگورند و ایجاد بلاک جدید باید تعداد قابل توجهی از توکن آن در کیف پول های مخصوص استیک شود.

به همین خاطر به منظور تشویق افراد به ذخیره سازی توکن خود به کسانی که دارایی های خود را به این منظور در کیف پول استیک می کند یا به عنوان نماینده تعدادی از سرمایه گذاران این عمل را انجام می ‌دهند پاداشی به صورت توکن الگو دریافت می کنند و این پاداش بین افراد تقسیم می‌شود.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

همواره عوامل مختلفی در قیمت رمز ارز در بازار ارز دیجیتال تاثیر گذار است. مهم ترین عامل میزان عرضه و تقاضا می باشد به این معنی که هرچه تعداد توکن در عرضه یک ارز زیاد باشد قیمت آن مسلماً کاهش پیدا می ‌کند و هر چیه تقاضا برای یک ارز بیشتر باشد به دنبال آن قیمت آن نیز افزایش پیدا می ‌کند.

عامل مهم دیگر اخبار و تحلیل فاندامنتال می باشد که تاثیر زیادی در میزان تقاضا برای یک ارز از جمله الگورند در بازار دارد بازخوردها و خبرهای مثبت طبیعتاً موجب تشویق سرمایه گذاران به سمت خرید ارز می شود در حالی که کوچک ترین خبر منفی موجب عدم تمایل سرمایه گذاران به خرید می شود و متقابلاً سرمایه گذاران برای پیشگیری از ضرر های احتمالی اقدام به فروش ارزهای خود می‌ کنند.

منظور از توکن سوزی الگورند چیست؟

توکن سوزی در بازار ارز دیجیتال یک استراتژی کاربردی است که در بلاک چین بعضی از ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. به این معنا که برای حفظ ارزش توکن و جلوگیری از کاهش قیمت آن در بازار در صورتی که تعداد ارز در گردش یک توکن از حد مورد نظر فراتر رود اقدام به از بین بردن و سوزاندن ارزهای اضافی می‌ کنند.

البته این ویژگی در رابطه با همه ارزهای دیجیتال صدق نمی‌ کند و فقط برخی از رمز ارزها چنین ویژگی دارند. توکن الگو از جمله بلاک چین هایی است که از چنین استراتژی استفاده نکرده و ارزهای خود را بدون هیچ محدودیتی در بازار ارائه کرده است.

بستر شبکه انتقال الگورند

توکن های الگو در بستر بلاک چین الگورند انتقال می یابد. در واقع الگورند شبکه بلاک چین اختصاصی خود را برای انتقال توکن خود دارد. مهم ترین ویژگی این شبکه این است که سرعت انجام تراکنش ها در این شبکه در مقایسه با برخی از ارزهای معتبر از جمله اتریوم بسیار سریع تر صورت می گیرد طوری که به حدود هزار تراکنش در ثانیه می رسد در حالی که این رقم در اتریوم حدود ۱۵ تراکنش در ثانیه می رسد.

مقایسه ارز دیجیتال الگورند با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال الگورند با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه بین رمز ارزها یک عمل رایج است. شبکه بلاک چین الگورند با استفاده از الگوریتم اثبات سهام و بلاک چین منبع باز و همچنین امکان نوشتن قرارداد های هوشمند عمومی سرعت بسیار بالا و مقیاس پذیری در انجام تراکنش ها برخوردار است با توجه به این ویژگی کاربران این امکان را دارند که تراکنش های مرتبط با استیبل کوین ها را در کم ترین زمان ممکن و حداقل کارمزد ها انجام دهند. برای درک بهترین ویژگی ها و خصوصیات شبکه الگورند در ادامه این رمز ارز را با برخی از کریپتو های معتبر مقایسه خواهیم کرد.

  • کریپتو چیست؟ پاسخ به سوالات متداول در مورد کریپتو ها تنها در این لینک پس کلیک کنید.

مقایسه با بیت کوین

در بازار ارز دیجیتال همواره بیت کوین به عنوان معتبرترین و با ارزش ترین ارز دیجیتال شناخته می‌شود. این ارز حجم قابل توجهی از معاملات را به خود اختصاص داده است. اما این ارز به عنوان نسل اول ارزهای دیجیتال ایرادات و نواقصی دارد که برخی از این ایرادات در شبکه های جدید از جمله الگورند که نسل سوم ارزهای دیجیتال هستند بر طرف شده است. از مهم‌ ترین این ویژگی‌ ها می ‌توان به روش استخراج و تولید توکن جدید، مقیاس پذیری و سرعت انجام تراکنش ها اشاره کرد.

مقایسه با اتریوم

اتریوم که بزرگ ترین جامعه توسعه دهندگان در بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است. اتریوم همواره با مشکل مقیاس پذیری و هزینه بالای تراکنش ها درگیر بوده است. اما پروتکل الگورند از نظر فنی یک پلتفرم بسیار مناسب است که مشکل مقیاس پذیری را تا حد زیادی برطرف کرده و همین امر موجب افزایش سرعت تراکنش ها و کاهش هزینه ها شده است.

مقایسه با دوج کوین

دوج کوین به عنوان یکی از آلت کوین های بازار ارزهای دیجیتال ساختاری بسیار مشابه ساختار بلاک چین بیت کوین دارد. اما از برخی جهات شباهت هایی به ارز الگورند نیز دارد. از جمله این که این دو ارز در مقدار نامحدودی عرضه شده اند و همین امر موجب پایین بودن قیمت آن شده است.

مقایسه با ترون

ارز ترون همچون ارز الگورند یکی از ارزهای تازه وارد در بازار محسوب می شود که از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند. یکی از مهم ترین ویژگی های ترون و الگورند این است که به دنبال غیر متمرکز کردن سیاست های مالی هستند و هزینه تراکنش ها در آن بسیار پایین است.

تحلیل تکنیکال الگورند

تحلیل تکنیکال همواره یکی از ابزارهای مهم و مناسب برای تحلیل قیمت و پیش‌ بینی آن در آینده بازار می باشد. به همین خاطر معامله‌ گران ارز الگورند همواره به تحلیل تکنیکال این ارز توجه داشته به دقت آن را مورد بررسی و ارزیابی قرار می ‌دهند تا بهترین لحظه ورود و خروج به بازار را به واسطه این تحلیل شناسایی کنند.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

این ارز دیجیتال توسط چند تن از کار آفرینان و شناخته شده در عرصه بازار های مالی طراحی و ارائه شده است. افرادی از جمله استیو کوکینوس، شان فورد و لاگ می این به عنوان مدیر عامل و سرمایه‌ گذاران ارشد این پروژه شناخته می‌ شوند. شبکه الگورند برای اولین بار در ژوئیه سال ۲۰۱۸ به صورت مشارکتی عرضه آزمایشی خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۹ به صورت رسمی برای مشارکت عموم مردم به بازار عرضه شد.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

یکی از عواملی که سبب پیشرفت و موفقیت توکن الگورند شده است، همکاری این پروتکل با پروژه های مهم و معتبر می باشد. از جمله این پروژه ها می توان به تاپ نتوورک، اتوی، سینک سورت و ساید کریپتو اشاره کرد.

سوالات متداول

بر اساس وایت پیپر الگورند این ارز را چگونه می توان تعریف کرد؟

طبق آن چه که در وایت پیپر الگورند ذکر شده است این توکن به عنوان نسل سوم ارزهای دیجیتال یک شبکه مبتنی بر گواه اثبات سهام می باشد.

هدف از طراحی و ارائه توکن الگورند چیست؟

هدف از طراحی آن مقیاس پذیری گسترده و افزایش سرعت تراکنش ها در بازار ارزهای دیجیتال می باشد.

مالکان توکن الگو از چه امتیازی برخوردار می شوند؟

افرادی که مالک این توکن باشند به صورت خودکار می ‌توانند در کلیه عملکردهای پروتکل شرکت کنند.

آیا توکن الگو ارزش سرمایه گذاری دارد؟

به طور کلی با بررسی حجم معاملات، تحلیل فاندامنتال الگورند و نوسانات قیمت آن می توان نتیجه گرفت این ارز می تواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد.

آیا برای سرمایه گذاری باید یک ارز الگو را به صورت کامل خریداری کنیم؟

افراد هیچ اجباری برای این که یک ارز الگورند را به صورت کامل خریداری کنند ندارند بلکه می توان سرمایه خود را به واحد های کوچک تر این توکن اختصاص داده و خریداری کرد.

برای ارز الگورند در سال ۲۰۲۲ چه سطح قیمتی پیش بینی شده است؟

برخی از تحلیلگران این احتمال را داده‌اند که بالاترین قیمت ارز الگو در سال ۲۰۲۲ به سطح ۲.۳۸۴ دلار برسد.

بالاترین سطح قیمتی ارز الگورند در سال ۲۰۲۱ چه قیمتی بود؟

با اندکی افزایش قیمت به ۲.۰۴ دلار رسید.

آیا این طور که برای سطح قیمت الگورند در سال ۲۰۲۱ پیش بینی می شد صورت گرفت؟

امروزه در روزهای آخر سال ۲۰۲۱، شاهد آن هستیم که این پیش بینی ها آن طور که انتظار می رفت صورت نگرفت.

برای ماین کردن الگورند چه باید کرد؟

ساختار ارزهایی که از الگوریتم اثبات سهام پیروی می کنند قابلیت استخراج به روش دستگاه های ماینر را ندارند.

تولید بلاک جدید در شبکه الگورند چگونه صورت می گیرد؟

برای تولید توکن و بلاک جدید در این شبکه نیاز به مجموعه ‌ای از تایید کنندگان برای تایید بلوک جدید به واسطه  تایید مجموعه ای از تراکنش ها می‌ باشد.

الگورند چیست؟

یک نوع ارز دیجیتال که در طول مقاله به آن اشاره شده است.

کاربران چگونه می توانند در شبکه الگورند مشارکت داشته باشند؟

می ‌توانند با خرید توکن و قفل کردن آن به عنوان یک گره یا نود به تایید تراکنش های شبکه کمک کرده و از آن پشتیبانی کنند.

کیف پول مخصوص الگورند چیست؟

کیف پول تحت وب مای الگو و همچنین کیف پول الگورند کور معرفی شده اند و کیف پول های رسمی این توکن هستند.

فعال ترین صرافی معاملات الگورند کدام صرافی است؟

صرافی ZG با حجم معاملات حدود ۲۱.۴۸ درصد.

در کدام صرافی های ایرانی می توان الگورند معامله کرد؟

صرافی های آبان تتر، بیت ۲۴، تبدیل

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

1 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها