بیکری توکن آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی آینده ارز بیکری توکن برای خرید و سرمایه گذاری

  • توسط zahra
  • 31 دقیقه

شما می توانید در بیکری توکن سرمایه گذاری کنید تا در کوتاه مدت درآمد قابل توجهی کسب کنید زیرا بر اساس پیش بینی قیمت سکه ما این یک سرمایه گذاری خوب است. با این حال بر خلاف بازار پول، ماهیت ارزهای دیجیتال شامل نوسانات عظیم است. BAKE زیرا انگیزه‌ های ارائه‌ دهنده نقدینگی ماهیتی بسیار پر نوسان دارد.

فهرست محتوا

در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم کمک کنیم تا در این ارز عاقلانه سرمایه گذاری کنید تحقیقات خود را انجام دهید، پیش‌ بینی قیمت‌ های آینده را دنبال کنید و مشاوره سرمایه‌ گذاری مناسب قبل از سرمایه‌ گذاری انجام دهید پس با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال بیکری توکن چیست؟

ارز دیجیتال بیکری توکن چیست؟

Bakery Swap خود را به عنوان تکرار بعدی Uniswap معرفی می کند. هدف آن این است که نسخه سریع‌ تر و ارزان‌ تر از Uniswap باشد. به ارائه‌ دهندگان نقدینگی، توکن‌ های BAKE پاداش داده می‌ شود که از آن‌ ها می‌ توانند سهمی از کارمزد های معاملاتی Bakery Swap به دست آورند و از آن برای رای دادن به عنوان بخشی از حاکمیت Bakery Swap استفاده کنند.

پروتکل غیر متمرکز بازار سازی خودکار Bakery Swap پاداش های خوبی را برای کاربران فراهم می کند. زنجیره هوشمند بایننس به دلیل انتقال داده ها با سرعت بالا و قابلیت همکاری به همراه عملکرد قرارداد هوشمند خود خدمات را با هزینه تراکنش نسبتاً کمتری تسهیل می کند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

این ارز ویژگی هایی دارد که باعث می شود ارزشمند جلوه کند. مثلا کاربران Bakery می‌ توانند توکن‌ های BEP-20 را بدون واسطه مبادله کنند، توکن‌ های سهام برای کسب درآمد غیر فعال، پرورش Bakery Token (BAKE) و خرید یا فروش NFT در بازار Bakery Swap و گالری Bakery استفاده می شود.

هر یک از این عملکرد ها به گسترش اکوسیستم Bakery Swap کمک کرده است و به نوبه خود محبوبیت رو به رشد مالی غیر متمرکز (DeFi) را در سراسر اکوسیستم بلاک چین تقویت می کند.

شبکه از فرمول های ثابت محصول برای مدیریت قیمت بین دو دارایی استفاده می کند. این همان فرمول های مورد استفاده در پلتفرم Uniswap است. در واقع تعادل بین دارایی ها را در پلتفرم های ذخایر رمزی حفظ می کند. هیچ واسطه ای بین تجارت AMM وجود ندارد و در یک محیط بدون اعتماد رخ می دهد.

Automated Market Maker بر روی زنجیره هوشمند Binance اجرا می شود. AMM هیچ دفترچه سفارشی ندارد به جای اینکه روی استخر نقدینگی کار می کند.

قیمت ارز بیکری توکن چقدر است؟

نمودار قیمت BakeryToken یک حرکت ترکیبی را بدون الگوی تاییدی در هیچ یک از طرفین نشان می دهد. سقوط شدید قیمت در 07 سپتامبر کل بازار کریپتو را تحت تأثیر قرار داد که همچنین باعث کاهش شدید قیمت برای BakeryToken نیز شد.

تجزیه و تحلیل شاخص های فنی بیشتر: اصلاح فیب 2.17 است و باند های بولینگر هنوز باز نشده اند. میانگین جهت شاخص جهت افقی را منعکس می کند. هیچ یک از اندیکاتور های فنی سیگنال خرید تاییدی برای BakeryToken نداده است.

پیش‌ بینی‌ های قیمت BakeryToken به سرمایه‌ گذاران و معامله‌ گران می‌ گوید که منتظر یک روند واضح به سمت صعود برای ورود باشند. با این حال این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که سطح مقاومت فوری عبور کند. سپس قیمت BakeryToken به 2.9 دلار می رسد که در آن سرمایه گذاران می توانند سرمایه گذاری کوتاه مدت با بازده مورد انتظار 3 دلار را آغاز کنند.

پیش‌ بینی‌ های BAKE برای پایان سال صعودی هستند و نتیجه می‌ گیرند که مخالفت فعلی در حرکت برای تأیید روند واضح به دلیل ترس از نشانه‌ های جهانی است و کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال اندکی کاهش یافته است.

بر اساس پیش‌ بینی‌ های ارزهای دیجیتال زمانی که سکه‌ های اصلی شتاب گرفتند، آلت‌ کوین‌ ها نیز مسیر خود را تأیید می‌ کنند.

آینده ارز بیکری توکن در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

پیش بینی قیمت Bakery Token برای یک دوره پنج ساله از سوی بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال برای یک سرمایه گذاری سود آور مثبت است. بر اساس پیش‌ بینی‌ های BAKE / USD، ارز دیجیتال Bakery Token ممکن است با حداقل قیمت 3.01 دلار در ابتدای سال 2022 معامله شود.

پیش‌ بینی قیمت Bakery Token برای اواسط سال 2022 از 4 دلار به 5 دلار افزایش می‌ یابد. پیش بینی قیمت برای سال 2022 پیش بینی می کند که قیمت Bakery Token ممکن است تا پایان سال به 5.298 دلار برسد. میانگین قیمت برای سال 4.167 دلار پیش بینی شده است.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

نماد بیکری توکن در سه ماهه اول حدود 3 دلار در بایننس معامله شد. پیش‌ بینی قیمت Bakery Token برای سال 2021 نشان داد که تا پایان نوامبر قیمت BAKE تا 2.28 دلار افزایش خواهد یافت. پیش‌ بینی‌ های BAKE / USD نشان داد که حداقل قیمت تا دسامبر 2021 از 3.5 دلار عبور کرد. میانگین قیمت Bakery Token برای سال 2021 در سطح 2.6 دلار به دست آمد.

بیکری توکن در ایران قانونی است؟

ارزهای دیجیتال مانند بیکری توکن در ایران قانونی نیستند، با این وجود منع قانونی نیز ندارند. بازار ارزهای دیجیتال اغراق آمیز است و سردرگمی، ترس را در معامله گران عادی ایجاد می کند اما همچنان پول سازان حقیقت را می پذیرند، سکه های دیجیتال نسل بعدی سیستم تراکنش خواهند بود.

ورود افراد به کریپتو و تعداد آلت کوین ها به طور مرتب در حال افزایش است. مردم عادی به جای اینکه فقط به سناریوی اقتصادی کشور شان فکر کنند، به بازار های جهانی و نرخ تورم جهانی نگاه می کنند.

برای ماین کردن بیکری توکن چه کاری باید انجام داد؟

ماینینگ بیکری توکن یا استخراج ارزهای دیجیتال فرآیند استفاده از قدرت پردازش رایانه شما برای حل معادلات پیچیده ریاضی برای به دست آوردن پول نقد دیجیتال است. «کریپتو» در رمزنگاری مخفف رمزنگاری است که به کدی اشاره دارد که برای کسب ارز دیجیتال باید حل شود.

هنگامی که مشکل حل شد، به لیست عمومی تراکنش ها به نام بلاک چین اضافه می شود. در ازای انجام این کار افراد با ارزهای دیجیتال پاداش می‌ گیرند – از این رو اصطلاح استخراج ارز دیجیتال به آن داده می‌ شود. در بخش بعدی برای استخراج بیکری توکن ماینر های مناسبی معرفی می شود.

ماینر های بیکری توکن کدامند؟

در این بخش بهترین دستگاه ماینر هایی که برای بیکری توکن معرفی می شود عبارتند از:

Whatsminer M30S

DragonX Whatsminer M30S یکی از بهترین سخت افزار های استخراج ارز دیجیتال است که به کامپیوتر میزبان یا نرم افزار مجزایی نیاز ندارد. این یک پورتال مدیریت وب داخلی را ارائه می دهد.

Bitmain Antminer S7

Bitmain Antminer S7 یک تجهیزات استخراج بیت کوین ارزان قیمت است. این یکی از محبوب ترین سخت افزار های استخراج بیت کوین است زیرا مصرف انرژی کمتری دارد. منبع تغذیه توصیه شده برای استفاده از S7 1600 وات است. این دستگاه بهترین ماینر بیت کوین موجود در بازار است.

Antminer S19

Antminer S19 آخرین استخراج کننده بیت کوین ASIC از Bitmain است. اگر توانایی پرداخت ولتاژ برق زیاد را دارید، باید آن را بخرید. واحد های منبع تغذیه همراه با خود ماینر ها قرار می گیرند تا به سخت افزار جداگانه نیاز نداشته باشید.

استخراج bakery token با گوشی امکان پذیر است؟

هیچ چیز ناامنی در مورد استفاده از گوشی برای استخراج ارزهای دیجیتال وجود ندارد. با این حال از آنجایی که برای استخراج موثر به یک اتصال اینترنت پرسرعت و یک رایانه واقعا قدرتمند نیاز است، ممکن است متوجه شوید که هزینه‌ های استخراج ارزهای دیجیتال از هر پول دیجیتالی که ممکن است به دست آورید، بیشتر باشد.

در واقع یکی از راه‌ هایی که ممکن است متوجه رمزنگاری بی‌ معنا شوید این است که رایانه شما بیش از حد CPU (واحد پردازش مرکزی) خود را کار می‌کند که می‌تواند باعث کند شدن گوشی شما شود.

قیمت لحظه ای بیکری توکن

با خواندن شاخص های بیکری توکن ارز دیجیتال شاخص قدرت نسبی در حدود 52.39 است، نه در سمت فروش اما نه یک خرید تأییدی. خط MACD از خط سیگنال عبور کرد اما هر دو علاوه بر این در یک محدوده هستند و سخت تلاش می‌کنند تا روند صعودی را پیش ببرند. در حال حاضر اندیکاتور مکدی نیز روند خنثی را نشان می دهد.

نوسانگر حجم و ماشین حساب ارز دیجیتال بیکری توکن علاوه بر این در یک محدوده پایدار است و از تغییرات دقیقه اجتناب می کند. اگرچه خط MACD از خط سیگنال از پایین عبور کرد، نشانگر نتوانست قدرتی برای تأیید یک جهت پیدا کند.

آیا بیکری توکن کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

آیا بیکری توکن کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

وب سایت Bakery Swap یک برگه جداگانه برای بازار NFT دارد. کاربران می توانند NFT های پرفروش، هنرمندان و هنرشان را جستجو کنند. دارایی های بازی و گیمیفیکیشن نیز در وب سایت موجود است. تسهیلات لانچ پد در Bakery Swap مکانی است که کاربر می تواند به پروژه های تازه راه اندازی شده زنجیره هوشمند Binance دسترسی داشته باشد. Bakery swap به کاربر این امکان را می دهد که ترکیبات NFT یعنی گروهی از تصاویر صوتی و تصویری یا هنری را انتخاب کند.

از آنجایی که Bakery Swap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است، NFTs را به شیوه مکانیزم ارائه اولیه dex صادر می کند. در این صرافی ارز بیکری توکن به تومان، محاسبات مربوط به دستگاه استخراج بیکری توکن، نمودار بیکری توکن و حساب بیکری توکن موجود می باشد.

اولین IDO که در Bakery Swap اتفاق افتاد Battle Pets بود. این یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که به کاربر اجازه می دهد حیوانات خانگی NFT خود را در BSC پرورش دهد، مبادله کند و نبرد کند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید بیکری توکن کدام است؟

Bakery Token در صرافی‌ های اصلی ارزهای دیجیتال مانند Binance، Gate.io، Pancakeswap، Hotbit، Anyswap و غیره در دسترس است که تعدادی از آن ها را در این بخش معرفی می کنیم.

Binance

بایننس یک صرافی ایمن در نظر گرفته می شود که امکان محافظت از حساب کاربری را از طریق استفاده از احراز هویت دو عاملی (2fa) فراهم می کند. در 7 می 2019 بایننس یک هک بزرگ را تجربه کرد که منجر به سرقت 7000 بیت کوین از صرافی شد.

Hotbit

صرافی کریپتو هات‌ بیت اعلام کرد که هات‌ بیت از حدود ساعت 8 بعد از ظهر UTC، 29 آوریل 2021 یک حمله سایبری جدی را متحمل شد که منجر به فلج شدن تعدادی از خدمات اساسی شد.

Anyswap

در Anyswap کاربران می توانند با خیال راحت سکه ها و توکن ها را بدون نگرانی در مورد خرید توکن های کلاه برداری معامله کنند. علاوه بر این Anyswap از یک فناوری زنجیره‌ ای متقابل استفاده می‌کند و این تنها صرافی است که به همه کاربران از جمله معامله‌ گران مبادله برای استفاده از پلتفرم پاداش می‌ دهد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

در این بخش تعدادی از صرافی‌ های ایرانی فهرست شده است و برخلاف سایر ارزهای دیجیتال اصلی نمی‌ توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما همچنان می توانید با خرید اتریوم از هر صرافی فیات به کریپتو و سپس انتقال به صرافی که پیشنهاد داد و ستد این سکه را ارائه می دهد، به راحتی این سکه را خریداری کنید.

آبان تتر

این صرافی در سال های اخیر با خدمات خود توانسته باز دهی مناسبی را از بازار ارزهای دیجیتال به ویژه بیکری توکن کسب نماید.

والکس

این صرافی با یک دید دانشگاهی فعالیت می نماید زیرا مدیران آن از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران و شریف بوده اند. به همین دلیل خدمات خاص خود را ارایه می دهند.

اکسکوینو

اغلب فعالان بازار این صرافی را به مشاوران و متخصصان آن می شناسند. این متخصصان که در زمینه بازار ارزهای دیجیتال نیز فعالین دارند همواره مورد توجه مشتریان بوده اند.

آیا تعداد توکن های bakery token محدود است؟

گالری Bakery Swap یک پلتفرم صدور NFT است و برای رقابت با پروژه‌ های مبتنی بر اتریوم با کیفیت بالا طراحی شده است. برخلاف بازاری که باز است، گالری Bakery Swap بسته است. از سه چیز اصلی تشکیل شده است، یک برگه “قطره های آینده” که شامل اطلاعات قطره های NFT آینده است، هنرمند برجسته که شامل اطلاعات و جزئیات هنرمند و اثر هنری است. یک هنرمند می‌ تواند گالری نانوایی را در معرض دید بیشتری قرار دهد.

آن ها هنرمندان جوان جدید را در پلتفرم معرفی و تبلیغ می کنند، جوانان را با بازی های ویدئویی یکپارچه سازی با سیستم عامل مستقل در NFT مشغول می کنند. Bakery Token جایگاه خود را در بین ده برتر رتبه بندی اجتماعی Lunar Crush به دست آورد.

این شبکه تاکنون بیش از 14 میلیون تراکنش و 5 لاک منتینگ داشته که روز به روز در حال افزایش است. در کنار ایجاد بهترین پروژه‌ های NFT و ارتقا NFT به NFT 2.0، Bakery Swap سعی در مدیریت پرداخت چند سکه، فیلترینگ و جستجوی پیشرفته و همچنین ایجاد مجموعه خود داشت.

پاداش استخراج بیکری توکن چیست؟

پاداش استخراج ارزهای دیجیتال به خصوص ارز بیکری توکن یک ارز دیجیتال می باشد که به ازاری استخراج هر بلاک به استخراج کننده هدیه داده می شود. این هدیه به مدت شش تا چند سال در حساب استخراج کننده می نشیند. سرمایه گذاری های کریپتو همیشه در معرض خطر هستند.

پیش‌ بینی قیمت Bakery Token نشان می‌دهد که آینده کریپتو خوب است و به دلیل موضوع منحصر به فرد و خدمات ارائه شده توسط مؤمنان BAKE. سکه دارای پتانسیل درآمد طولانی مدت است. پیش‌ بینی‌ های قیمت ما پیش‌ بینی می‌کنند که Bakery Token یک سرمایه‌ گذاری سود آور در بلند مدت خواهد بود.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

رمز ارز بومی Bakery Token BAKE نام دارد. این توکن حاکمیت BEP-20 به دارنده اجازه می دهد تا تصمیمات رای گیری را داشته باشد. این مخصوص زنجیره های هوشمند Binance است. پرورش توکن BAKE یک فرآیند دو مرحله‌ ای است که نقدینگی را برای هر یک از استخر ها فراهم می‌کند تا توکن BLP را پس بگیرید، توکن حاصل را برای دریافت توکن BAKE به اشتراک بگذارید. Bakery Token در سپتامبر 2020 منتشر می شود.

در وب سایت Bakery Swap می توانید انواع خوراکی ها و تنقلات را با نام زیر تب BAKE کسب کنید که شامل وافل، دونات، رول، لاته، کروسان و … می باشد. هر میان وعده روش پخت متفاوتی را مشخص می کند. این با یک موضوع مرتب شده است اگر گرسنه هستید چیزی برای کسب درآمد BAKE بگیرید که یک روش و ایده بسیار عجیب برای جذب کاربر است.

اگر نان را انتخاب می‌کنید، می‌توانید BAKE را برای کسب درآمد BAKE شرط کنید. اگر وافل ها را انتخاب می کنید، می توانید BAKE-BUSD BLP را برای کسب BAKE شرط بندی کنید، ROI هر مورد متفاوت خواهد بود.

تمامی این ویژگی‌ ها و خدمات شبکه در وب‌ سایت Bakery Swap موجود است اما کاربر برای بهره‌ مندی از خدمات باید کیف پولی را به وب‌ سایت متصل کند. کیف پول متامسک به راحتی از BSC و Dapps پشتیبانی می کند.

منظور از توکن سوزی بیکری توکن چیست؟

منظور از توکن سوزی از بین بردن توکن های اضافی در جهت افزایش قیمت بیکری توکن است. این عمل بر موارد مختلفی از جمله جایزه ماین کردن بیکری توکن تاثیر می گذارد. خدمات فناوری جدید، سیستم پاداش، سهولت استفاده، افزایش تنظیمات حریم خصوصی، کاهش واسطه‌ ها و همچنین زمان تراکنش، هزینه تراکنش با یکدیگر کریپتو ایجاد یک پایگاه پذیرش بزرگ در سطح جهانی است.

اکوسیستم Bakery Token در تلاش است تا چیز های جدیدی را آزمایش کند. پیش‌ بینی‌ های آتی ارز دیجیتال Bakery Token بر این باور است که زمانی که کسب‌ و کار رشد کرد و مورد استقبال گسترده قرار گرفت، در آینده افزایش قیمت خواهد داشت.

بستر شبکه انتقال بیکری توکن چیست؟

بستر شبکه انتقال بیکری توکن چیست؟

کاربران می توانند با انتخاب توکن ها نقدینگی را به استخر اضافه کنند، برای این کار ابتدا باید نقدینگی را به DEX اضافه کنند و هر دو توکن را عرضه کنند، سپس می توانند در استخر نقدینگی خاص شرکت کنند. هنگامی که نقدینگی فراهم شد، کاربر می تواند کشاورزی BAKE را شروع کند.

برای مثال اگر کاربر نقدینگی را به استخر DOT-BNB ارائه دهد، توکن‌ های DOT-BNB BLP را دریافت می‌ کند، کاربر می‌ تواند این توکن BLP را در مزرعه BAKE قرار دهد.

پس از تکمیل تراکنش شرط بندی کاربر می تواند بعداً تعداد BAKE های به دست آمده را بررسی کند. هیچ پیش فرض، پیش فروش و تخصیص تیمی برای BAKE وجود ندارد. تیم BakerySwap تنها 1٪ از کل BAKE تولید شده را دریافت خواهد کرد.

یک کارمزد تراکنش 0.3% برای هر معامله اعمال می شود که 0.25% آن برای تامین کنندگان نقدینگی است و مابقی به BakeToken تبدیل شده و به عنوان پاداش به کاربران واریز می شود.

به جای ماین کاربر مجاز است به سادگی توکن های BAKE را نیز خریداری کند. توکن های Bakery به تدریج بر اساس پاداش چند نفره در استخر ها منتشر می شوند. آن ها ادعا می کنند که استخر BAKE-BNB در مقایسه با سایرین 10 برابر بیشتر پاداش دریافت می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد درباره بیکری توکن و انواع بیکری توکن در بیستکس موجود می باشد.

مقایسه ارز دیجیتال بیکری توکن با دیگر ارزهای دیجیتال

در این بخش ارزهای دیجیتال مختلف را مقایسه می نماییم که عبارتند از:

مقایسه با استاتوس

اگر به دنبال ارزهای مجازی با بازده خوب هستید، SNT می تواند یک گزینه سرمایه گذاری سود آور باشد. با سرمایه گذاری 5 ساله انتظار می رود درآمد حدود +505.86٪ باشد.

مقایسه با فانتازما

NFT ها را می توان بر حسب تقاضا و با کسری از هزینه ها در مقایسه با سایر بلاک چین ها تولید کرد.

مقایسه با دوج کوین

DOGE یک سرمایه گذاری خوب برای مبتدیان است زیرا برگزاری DOGE برای مدت طولانی می تواند به سرمایه گذاران دیدگاهی نسبت به سرمایه گذاری در رمزارزها بدهد.

مقایسه با Mx Token

محدودیت‌ های برداشت MXC وجود دارد، به این معنی که می‌ توانید روزانه تا 5 بیت کوین را بدون انجام عملیات KYC برداشت کنید.

جدول اطلاعات

در جدول زیر برخی اطلاعات کلیدی متن در مورد بیکری توکن گلچین شده است.

موضوع بیکری توکن
پیش بینی قیمت بیکری توکن 3.8 دلار تا پایان سال
پشتیبان بیکری توکن صرافی بیکری سواپ
صرافی های خارجی بیکری توکن Binance ،Gate.io ،Pancakeswap ،Hotbit، و غیره
بهترین سایت اخبار بیکری توکن سایت بیستکس

تحلیل تکنیکال ارز بیکری توکن

پیش‌ بینی‌ های نمودار هفتگی نشان می‌ دهد با وجود اینکه سه تا چهار هفته گذشته با رنگ سبز معامله می‌ شوند و از شمع‌ های قرمز دو هفته در میان دوری می‌ کنند اما باز هم تغییر قیمت بسیار کمتر بوده است. یک شکل مثلث نزولی در نمودار قیمت هفتگی قابل مشاهده است.

اگر قیمت BAKE یک حرکت روند صعودی را از سطح فعلی تأیید کند، می توان یک الگوی “w” را در نمودار هفتگی انتظار داشت. اگر این اتفاق بیفتد، قیمت Bakery Token تا پایان سال به سطح 3.8 دلار خواهد رسید.

فراتر از این نقطه مانعی در سطح مقاومت 3.160 دلاری وجود دارد که نزدیک به حداکثر سطح قیمت پیش بینی شده سال Bakery Token است. شمع ها امتیاز 2.051 دلار را آزمایش می کنند و پشتیبانی فوری در 1.753 دلار قرار می گیرد که در دو هفته گذشته دو بار آزمایش شده است.

پشتیبانی اصلی Bakery Token 1.546 دلار است، هر قیمتی که کمتر از این محدوده باشد، سیگنالی قوی برای فروش Bakery Token خواهد بود.

تحلیل فاندامنتال ارز بیکری توکن

تحلیل بنیادی اغلب با بررسی عوامل بیرونی امکان پذیر است. در این تحلیل می توان کاهش و افزایش قیمت را پیش بینی نمود. بیشترین کاهش قیمت Bakery Token در هفته سوم ماه مه رخ داد که در نتیجه واکنشی به تصمیم مالی چین برای ممنوعیت خدمات مرتبط با دارایی های دیجیتال بود.

سطح مقاومت فوری در 2.183 دلار قرار دارد که از هفته گذشته سه بار آزمایش شده است. Bakery Token نتوانست صدا را برای غلبه بر سطح مقاومت بازگرداند. اگر حداقل سطح قیمت Baker yToken بتواند منطقه 2.18 دلار را بشکند، سطح مقاومت بعدی در 2.953 دلار قرار می گیرد.

وایت پیپر بیکری توکن

وایت پیپر یا کاغذ سفید بیشتر یک سند فنی است و به طور متوسط می تواند حدود 25 صفحه باشد. بنابراین بسیار مهم است که کاغذ سفید خود را در دسترس و راحت برای ناوبری قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وایت پیپر بیکری توکن به سایت بیستکس مراجعه نمایید.

بالاترین و پایین ترین قیمت ارز بیکری توکن

داده‌ ها نشان می‌ دهد که بیشتر سکه‌ های دیجیتال اصلی برای 10 نوامبر همچنان بی‌ ثبات بودند، اشتیاق مردم برای سرمایه‌ گذاری در توکن‌ ها، ترس از تورم جهانی، تغییر در رفتار سرمایه‌ گذاری همراه با اختلالات اقتصادی در بازار های جهانی باعث نوسانات می‌ شود.

اما داده های آشکار حرکت بازار در حال جمع آوری بالا به صورت روزانه در طول سه ماهه مالی گذشته سرمایه گذاری در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل فنی در نمودار روزانه نشان می دهد که قیمت فعلی BakeryToken (BAKE) حدود 2.1 دلار است و محدوده امروزی 2.04 دلار تا 2.21 دلار است، با حجم معاملات 24 ساعته 83,785,702 دلار. قیمت BakeryToken امروز کمتر از 75٪ در مقایسه با بالاترین قیمت خود است.

بالاترین قیمتی که BakeryToken با آن معامله شد 8.5 دلار در 2 می 2021 است. کل سرمایه بازار 405,904,992 دلار است، با عرضه در گردش 193,529,487 BAKE.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

این ارز توسط صرافی بیکری سواپ پشتیبانی می شود. Bakeryswap با Dogemongo اولین بازی AR NFT همکاری می کند که در آن گیمر ها می توانند سکه های DOGE کسب کنند. اولین و بزرگ ترین بازار در BSC با بسیاری از شرکت ها برای بهبود کسب و کار مرتبط است. BakerySwap با Levyathan اولین شاخص مالی غیر متمرکز در زنجیره هوشمند Binance شریک شده است.

آن ها همچنین با اسباب بازی های کیمیاگری برای بهبود و معرفی خدمات جدید NFT همکاری کرده اند. هر دو پلتفرم DeFi تصمیم گرفتند منابع و فناوری خود را ترکیب کنند تا شفاف ترین خدمات را به کاربران ارائه دهند که می تواند یک مکانیسم سرمایه گذاری کارآمد ایجاد کند.

استخر مالی بیکری توکن

دارایی های موجود در استخر توسط حامیان و کاربران Bakery Swap ارائه می شود. استخر های نقدینگی، ارزهای دیجیتال یا توکن‌ هایی هستند که در قرار داد های هوشمند قفل شده‌اند. دو نوع استخر نقدینگی در Bakery Swap با پاداش BAKE و بدون پاداش BAKE وجود دارد در پاداش BAKE کسانی که نقدینگی اضافه می‌کنند بر اساس سهم خود رمز نقدینگی دریافت می‌کنند.

این توکن LP را می توان به یک توکن اصلی تبدیل کرد. کاربران می‌توانند در مزرعه ارز دیجیتال Bakery Token شریک شوند و کاربران می‌ توانند NFT‌ ها را خریداری یا ضرب کنند. به همین دلیل استخراج و به طبع آن استخر های مالی بیکری توکن مورد توجه است.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

Bakery Swap عمدتاً سه سرویس دارد، اولی یک بازارساز خودکار است که در آن کاربران می توانند توکن ها را به اشتراک بگذارند، سکه ها را مبادله کنند و کشاورزی نقدینگی را انجام دهند. دومین مورد لانچ پد IDO است که پیشنهاد اولیه سکه را از بهترین شرکت انتخاب شده برای دسترسی زودهنگام به سرمایه گذاران ارائه می دهد.

آخرین مورد بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) است که در آن شرکت‌ کنندگان یا هنرمندان می‌توانند آثار هنری یا اقلام NFT بازی‌ سازی شده خود را ضرب کنند یا معامله کنند.

سوالات متداول

قیمت این ارز در آینده نزدیک چگونه پیش بینی می شود؟

قیمت این ارز در سال های اخیر کاملا پیش بینی شده است به توضیحات متن مراجعه کنید.

ارز بیکری توکن در مقایسه با دیگر ارزها چگونه بوده است؟

این ارز در مقایسه با ارزهای دیگر در متن به طور مفصل بحث شده است.

ارز بیکری توکن چه ویژگی هایی دارد؟

این ارز ویژگی های منحصر به فردی دارد از جمله آن ها ارائه خدمات در بستر توکن خود می باشد.

ارز bakery token در چه صورت می تواند قله های قیمتی خود را پس بگیرد؟

این ارز در صورت رشد طبق تحلیل های ارائه شده می تواند به قله های قبلی خود برسد.

قیمت ارز bakery token را چگونه می تواند به دست آورد؟

قیمت این ارز را می توان از سایت های معتبر به صورت آنلاین به دست آورد.

فروش ارز bakery token از چه طریقی امکان پذیر است؟

فروش این ارز از طریق صرافی های معتبری که معرفی شده است، امکان پذیر است.

خرید ارز bakery token در چه صرافی هایی مناسب است؟

صرافی های داخلی و خارجی که امکان خرید ارز بیکری توکن را فعال کرده اند، در متن مشخص شده اند.

قیمت ارز BAKE را از چه سایتی دنبال کنیم؟

قیمت این ارز در سایت های معتبر مانند بیستکس قابل دسترس می باشد.

آیا خرید ارز BAKE سود آور است؟

خرید این ارز باید از با تحلیل های مختلف بررسی شود.

آیا فروش ارز BAKE در حال حاضر مناسب است؟

فروش این ارز با توجه به سیستم معاملاتی شما امکان پذیر خواهد بود.

ثبت نام صرافی برای ارز BAKE چگونه است؟

صرافی های مناسب برای بیکری توکن در متن آورده شده است.

بهترین ویژگی های ارز BAKE را نام ببرید؟

بهترین ویژگی های این ارز را می توان در بخش های مربوطه متن دید.

پشتوانه ارز BAKE چه چیزی می باشد؟

اطلاعات تخصصی توسط تیم پشتیبانی این ارز در وایت پیپر عنوان شده است.

قیمت لحظه ای ارز BAKE را در کجا مشاهده کنیم؟

قیمت لحظه ای این ارز را می توان در سایت های معتبر مانند بیستکس مشاهده نمود.

نمودار های ارز BAKE در کجا قابل دسترسی می باشند؟

نمودار ها و اطلاعات قیمتی این ارز در سایت بیستکس در دسترس می باشند.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها