تبلیغات
آموزش ارزهای دیجیتال

تحلیل ارز فانتوم برای بررسی آینده + علت های ریزش

  • توسط zahra
  • 24 دقیقه

فانتوم نام یکی از معروف ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که توانسته است در طی یک سال اخیر رشد قابل توجهی را داشته باشد. این رمز ارز دیجیتالی یک پلتفرم غیر متمرکز بوده و به منظور غلبه بر بلاک چین های نسل های قبل به وجود آمده است. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم که درباره فانتوم به شما اطلاعات مهم و هیجان انگیزی را ارائه داده و همه توضیحات لازم را درباره آن ها به شما بدهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات دقیقی پیرامون این کریپتو بهره مند شوید.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال فانتوم چیست؟

ارز دیجیتال فانتوم چیست؟

حتما تا به حال نام ارز دیجیتالی فانتوم را شنیده اید. هنگامی که پر سود ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین به وجود آمد برخی از افراد با مشکلاتی مانند غیر متمرکز سازی شبکه و تراکنش هایی با مدت زمان طولانی روبرو بودند. عده ای به فکر راهی برای جبران این مشکل افتادند و تصمیم گرفتند که رمز ارز دیجیتالی فانتوم را راه اندازی نمایند.

ساز و کار اجماع پر سرعت فانتوم که نام آن لاچسیس می باشد، امکان فعالیت با سرعت بسیار بالا و بی سابقه ای را برای سرمایه گذاران و کاربران فراهم کرد. یکی از بزرگ ترین مزایایی که این رمز ارز داشته این است که فانتوم ماژولار می باشد. ماژولار بودن به معنای سرعت بسیار بالا و داشتن یک لایه از پشته فناوری بلاک چین می باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

برخی از افراد که قصد دارند در زمینه رمز ارزهای دیجیتالی سرمایه گذاری هایی داشته باشند، می خواهند بدانند که آیا فانتوم ارزش خرید دارد؟ آیا این رمز ارز دیجیتالی می تواند آینده درخشانی را داشته باشد؟ اگر نگاهی به نمودار تکنیکال و فاندامنتال و همچنین تحلیل ها و پیش بینی های کارشناسان اقتصادی در خصوص این رمز ارز کنید، متوجه می شوید که فانتوم تنها ارز دیجیتالی می باشد که تا به حال هیچ کاهش قیمتی نداشته و سود آوری بسیاری را نیز برای سرمایه گذارانش داشته است.

با روند صعودی این نمودار و پیش بینی های بسیار درخشانی که کارشناسان مسائل اقتصادی در رابطه با آینده این رمز ارز دارند، می توانیم به این نتیجه برسیم که فانتوم می تواند در آینده هنوز هم روند بهتری داشته باشد و ارزش خریدن آن از این هم بالاتر برود.

آینده ارز فانتوم در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز فانتوم در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

اگر می خواهید که در عرصه ارزهای دیجیتالی و همچنین رمز ارز دیجیتالی فانتوم سرمایه گذاری کنید، بهتر است نگاهی به نمودار پیشرفت این ارز دیجیتالی در سال 2021 کنید. در نمودار های نشان دهنده ارز دیجیتالی فانتوم در سال گذشته می توانید ببینید که این ارز نه تنها دچار کاهش قیمت نشده است، بلکه افزایش قیمت قابل توجهی را نیز داشته است. بر همین اساس می توانید به این نتیجه برسید که رمز ارز دیجیتالی فانتوم ارزش خرید داشته و می تواند سود آوری بسیار زیادی را داشته باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

با توجه به نمودار های تکنیکال و فاندامنتالی که از فانتوم وجود دارد و همچنین این موضوع که ما اکنون در اواخر سال 2021 میلادی قرار داریم، می توانیم متوجه شویم که این ارز در سال 2021 چه روالی را طی کرده است. همان طور که از اسم این ارز دیجیتالی مشخص می باشد، فانتوم در سال اخیر توانست با افزایش قیمت بالایی که داشته است، مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد.

این رمز ارز دیجیتالی هیچ گونه کاهش قیمتی را تا به حال نداشته و سود آوری بالای آن باعث شده است که افراد بسیاری روی آن سرمایه گذاری کنند. در ادامه می توانید روند تغییرات قیمت فانتوم را در سال 2021 میلادی مشاهده کنید.

  • قیمت رمز ارز دیجیتالی فانتوم در همین لحظه: 2.57 دلار
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی فانتوم در مقایسه با 1 روز گذشته: 12.21 دلار
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی فانتوم در مقایسه با 1 هفته گذشته: 30.06 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی فانتوم در مقایسه با 1 ماه گذشته: 104.48 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی فانتوم در مقایسه با 6 ماه گذشته: 621.33 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییرات قیمت رمز ارز دیجیتالی فانتوم در مقایسه با 1 سال گذشته: 10203.40 درصد افزایش قیمت داشته است.

همان طور که در قسمت بالا مشاهده می کنید، رمز ارز دیجیتالی فانتوم توانسته است در مقایسه با سال گذشته افزایش قیمت ده هزار درصدی داشته باشد. پس می توانیم به این نتیجه برسیم که نام فانتوم بر همین اساس گذاشته شده است.

برای ماینینگ Fantom چه کاری باید انجام داد؟

افرادی که به ارزهای دیجیتالی و کسب درامد از آن علاقه مند هستند، دوست دارند که بتوانند فانتوم و سایر ارزهای دیجیتالی را چگونه باید استخراج نمایند. برای این که شما این کار را انجام دهید در ابتدا به دستگاهی احتیاج دارید که بتواند با کم ترین مصرف برق ماینر و انرژی بیشترین استخراج را داشته باشد. این دستگاه ها سعی می کنند که با حل کردن معادلات پیچیده و مسائل سخت ریاضی که بر شبکه بلاک چین قرار دارد ارزهای رمز نگاری شده را استخراج نمایند. البته باید توجه داشت که برخی از رمز ارزها را نمی توان استخراج کرد و فقط با خرید و فروش قابل معامله می باشند. به عنوان مثال ارزی مانند فانتوم علاوه بر استخراج از طریق ماینر ها از فرایندی به نام ماژولار نیز استفاده می کند.

ماینر های فانتوم کدامند؟

اگر به دنبال استخراج و ماین کردن ارزهای دیجیتالی هستید باید توجه کنید از دستگاهی استفاده نمایید که همه استاندارد های لازم را جهت استخراج ارزهای دیجیتالی داشته باشد. به عنوان مثال دستگاه ماینر بیت‌ مین انت‌ ماینر اس 19 پرو (Bitmain Antminer S19 Pro) از دستگاه هایی می باشد که علاوه بر داشتن حجم کم و تولید صدای پایین، استخراج را با سرعت بسیار بالایی انجام می دهد.

البته یکی از بزرگ ترین معایبی که این دستگاه دارد، مصرف بالای برقی می باشد که دارا است. از دیگر دستگاه هایی که این کار را انجام می دهد، مایکرو‌ بی‌ تی واتس‌ ماینر ام 30 پلاس پلاس (MicroBT Whatsminer M30S++) بوده که استاندارد های بسیاری را دارا می باشد و به عنوان بهترین دستگاه ماینر برای این ارز نیز شناخته می شود.

این دستگاه وزن کمی داشته و استخراج رمز ارز فانتوم را با سرعت بالایی انجام می دهد. البته مهم است بدانید که رمز ارز دیجیتالی فانتوم ماژولار نیز می باشد.

استخراج فانتوم با گوشی امکان پذیر است؟

سوالی که امروزه ذهن افراد زیادی را به خود درگیر کرده این است که آیا می توان به وسیله تلفن های همراه رمز ارز دیجیتالی فانتوم را استخراج کرد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که همه ارزهای دیجیتالی را می توان به وسیله تلفن و گوشی های همراه استخراج کرد.

فانتوم نیز یکی از انواع ارزهای دیجیتالی است که به وسیله تلفن های همراه قابل استخراج می باشد. البته این قابل استخراج بودن به معنای سود آوری بالا نبوده و ماین کردن به وسیله تلفن همراه نمی تواند همراه با سود باشد. نکته مهم ماجرا این است که اگر می خواهید این کار را به وسیله تلفن همراه انجام دهید باید باتری دستگاه خود را قوی کنید.

لزوم داشتن کیف پول برای فانتوم چیست؟

لزوم داشتن کیف پول برای فانتوم چیست؟

حتما تا به حال نام کیف پول های دیجیتالی را شنیده اید و از خود پرسیده اید که این کیف پول های دیجیتالی برای چه چیزی می توانند کاربرد داشته باشند؟ همان طور که می دانید اگر بخواهید از پول های کاغذی و اسکناس های خود نگه داری کنید باید آن را یا در کیف پول های امن و یا در بانک ذخیره نمایید.

ارزهای دیجیتالی نیز باید به همین صورت نگه داری شده و در جایی امن ذخیره شوند. حتما از خود می پرسید ارزهای دیجیتالی که فیزیکی نیستند، پس چگونه می توان آن را در بانک ذخیره کرد؟ همان طور که این پول ها دیجیتالی می باشند، این کیف پول نیز دیجیتالی بوده و از هک شدن یا سرقت ارزهای دیجیتالی شما به خصوص Fantom جلوگیری می کند. شما می توانید بهترین کیف پول ارز دیجیتال را در اپ های مختلف جست و جو کرده و دانلود نمایید.

ارز دیجیتال فانتوم قانونی است؟

افرادی که به تازگی وارد عرصه ارزهای دیجیتالی شده اند، این ترس را دارند که معامله ارزهای دیجیتالی و فانتوم در کشور ما غیر قانونی باشد. در حالت کلی خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتالی طبق قوانین کشور بوده و معاملات آن هیچ منعی در کشور ندارد.

البته مهم است بدانید که فقط خرید و فروش فانتوم و سایر ارزهای دیجیتالی در کشور قانونی می باشد و استخراج آن ممنوع بوده و مشکلاتی را مانند قطعی مداوم برق ایجاد می کند. مهم است بدانید که کشور چین خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را ممنوع اعلام کرده و جرایمی را نیز برای آن در نظر گرفته است.

نکته مهم تر این است که به تازگی کشور آمریکا، ایران را در لیست کشور های تحریم شده برای ارزهای دیجیتالی قرار داده است و خرید و فروش آن در کشور قابل اجرا نیست.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

فانتوم نام یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی می باشد که در طی 1 سال گذشته افزایش قیمت بسیار قابل توجهی را داشته است. در این قسمت می خواهیم در یک جدول اطلاعات موجود را جمع بندی کنیم.

موضوعفانتوم
صرافی های خرید و فروشبایننس، کوکوین، کراکن
سایت های خرید و فروشاوکی اکس چنج، اکسیر
جایزه ماین فانتومرمز ارز دیجیتالی فانتوم
عوامل تاثیر گذار بر قیمتکرونا، سخنرانی افراد معروف درباره ارزهای دیجیتالی

بهترین صرافی های خارجی برای خرید Fantom کدام است؟

صرافی های بسیاری در جهان هستند که خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتالی و البته فانتوم را انجام می دهند. هر کدام از این صرافی ها دارای ویژگی های خاصی بوده و از امکانات به خصوصی بهره مند می باشند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی ها را به شما معرفی کرده و درباره آن ها توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

هیوبی گلوبال

صرافی هیوبی گلوبال یکی از بهترین صرافی های جهان می باشد که خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتالی و Fantom را انجام می دهد. در این صرافی کاربران بسیاری مشغول به فعالیت بوده و تراکنش های زیادی را انجام می دهند. یکی از بزرگ ترین مزایایی که این صرافی خارجی دارد، انجام تراکنش های خرید و فروش با سرعت بسیار بالا می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت این صرافی را پیدا کنید.

بایننس

صرافی بایننس یکی از بزرگ ترین و معروف ترین صرافی های جهان می باشد که نزدیک به 6 میلیون کاربر در آن مشغول به فعالیت هستند. در این صرافی رمز ارزهای بسیاری خرید و فروش می شود و کارمزد بسیار پایینی را در ازای آن دریافت می کند. صرافی بایننس خود دارای ارز دیجیتالی مخصوص است و رسمی ترین صرافی موجود در جهان محسوب می شود.

کوکوین

از دیگر صرافی های بزرگ در جهان که رمز ارز دیجیتالی فانتوم را خرید و فروش می کند، کوکوین می باشد که از سرعت بسیار بالایی بهره مند است. این صرافی از جفت ارزهای زیادی پشتیبانی می کند و تراکنش ها را با کارمزد پایین دریافت می کند. از بزرگ ترین مزایایی که این صرافی دارد تحلیل نمودار های فاندامنتال و تکنیکال می باشد که می تواند راهنمایی ها و کمک های زیادی به شما کند.

کراکن

یکی از معروف ترین و بزرگ ترین صرافی های موجود در جهان کراکن می باشد که رمز ارز دیجیتالی Fantom را استخراج می کند. در این صرافی کاربران فعال بسیاری مشغول به فعالیت می باشند و این صرافی امنیت حساب همه کاربران را فراهم می کند. کراکن تلاش می کند تا با سرعت بالایی معاملات و خرید و فروش را انجام دهد و در ازای آن کارمزد پایینی را دریافت می کند.

کوین بیس

صرافی کوین بیس یکی از معروف ترین صرافی هایی است که در سطح بین المللی فعالیت می کند. شما می توانید برای ورود به این صرافی با یک جست و جوی ساده آن را پیدا کنید و در آن مشغول به فعالیت شوید. یکی از بزرگ ترین مزایای این صرافی بزرگ نشان دادن قیمت های به روز شده ارزهای دیجیتالی و فانتوم می باشد.

کدام سایت های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

سایت های ایرانی و خارجی زیادی هستند که در زمینه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند. یکی از این سایت ها اکسیر نام دارد که از رمز ارزهای بسیاری حمایت و پشتیبانی می کند. این سایت تلاش می کند تا امنیت حساب سرمایه گذاران را به صورت کامل فراهم کند.

از دیگر سایت های ایرانی که Fantom و سایر ارزها را خرید و فروش می کنند، اوکی اکس چنج نام دارد که در آن تحلیل های کامل نمودار فاندامنتال و تکنیکال وجود دارد.

آیا تعداد توکن های فانتوم محدود است؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت که تعداد همه توکن های ارزهای دیجیتالی محدود می باشد و نمی تواند نامحدود باشد. البته این محدود بودن تعداد توکن های رمز ارزهای دیجیتالی به این معنا نیست که بتوان به راحتی آن را شمارش کرد. در حال حاضر نزدیک به 2.5 میلیارد توکن از رمز ارز دیجیتالی فانتوم عرضه شده است که نزدیک به 80 درصد آن ها را تشکیل می دهد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل بسیاری هستند که می توانند بر ارزش و بهای رمز ارزهای دیجیتالی به خصوص فانتوم اثر گذار باشند. یکی از این عوامل ویروس کرونا می باشد که با ورود به جهان باعث شد افراد بسیاری خانه نشینی را به بیرون رفتن ترجیح بدهند.

با ورود این بیماری تقاضا از ارزهای دیجیتالی بالا رفت و عرضه آن کم تر شد. به دنبال همین اتفاق قیمت فانتوم و ارزهای دیجیتالی بالاتر رفت و باعث شد که رکورد آن در طی سال های اخیر بی سابقه باشد. از دیگر عامل هایی که بر ارزش و بهای این رمز ارز دیجیتالی تاثیر دارد سخنرانی افراد معروف و بزرگی مانند ایلان ماسک درباره ارزهای دیجیتالی می باشد.

منظور از توکن سوزی فانتوم چیست؟

همه افرادی که در عرصه ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند برای یک بار هم که شده اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. این اصطلاح به معنای آن است که سکه های توکن را به منظور افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی حذف کرده و از رده از خارج نمایند. نکته مهم ماجرا این است که توکن سوزی برای همه ارزهای دیجیتالی کاربرد دارد و منحصر به یک ارز نیست.

جایزه ماین کردن فانتوم چیست؟

جایزه ماین کردن فانتوم چیست؟

حتما از خود می پرسید که جایزه و پاداش استخراج و ماین کردن رمز ارز فانتوم چه می باشد. در حالت کلی پاداش ماین کردن هر ارز دیجیتالی همان ارز می باشد. به عنوان مثال جایزه استخراج و ماین کردن Fantom همان ارز فانتوم می باشد. برخی گمان می کنند که با تعویض دستگاه ماینر جایزه آن نیز تغییر پیدا می کند که کاملا در اشتباه هستند.

مقایسه ارز دیجیتال فانتوم با دیگر رمز ارز ها

مقایسه ارز دیجیتال فانتوم با دیگر رمز ارزها

فانتوم نام یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که با سهم 6.41 میلیارد دلار در رتبه 31 جدول کوین مارکت جای گرفته است. در این قسمت می خواهیم رمز ارز فانتوم را با سایر ارزهای دیجیتالی مقایسه کرده و اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

مقایسه ارز دیجیتال فانتوم با بیت کوین

فانتوم یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که در طی 1 سال گذشته هیچ گونه کاهش قیمتی نداشته و فقط سود آوری داشته است. این در حالی است که بیت کوین یک ارز بسیار پر نوسان بوده و مدام در حال افزایش و کاهش قیمت است.

مقایسه ارز دیجیتال فانتوم با اتریوم

اتریوم یکی از محبوب ترین ارزهای دیجیتالی است که در جایگاه دوم جدول کوین مارکت قرار گرفته است و حتی در دسته 10 ارز دیجیتال برتر جهان نیز قرار دارد. در مقابل آن فانتوم با 6.41 میلیارد دلار سهم توانسته است در جایگاه 31 جدول باشد.

مقایسه ارز دیجیتال فانتوم با دوج کوین

دوج کوین یکی از انواع رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که در ابتدا برای یک شوخی به وجود آمده بود اما مدتی بعد با حمایت افراد بزرگ به یکی از معروف ترین ارزها تبدیل شد. فانتوم نیز از ارزهایی می باشد که در حال حاضر طرفداران زیادی دارد و توانسته است به یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی تبدیل شود.

مقایسه ارز دیجیتال فانتوم با ترون

ترون نام یکی از ارزهای دیجیتالی است که با ارزشی کم تر از 1 دلار توانسته است در جایگاه 4 باشد. در حالی که فانتوم ارزشی به اندازه 2.63 دلار داشته و در رده 31 می باشد.

سوالات متداول

قیمت ارز فانتوم در حال حاضر چقدر است؟

قیمت این ارز اکنون 2.63 دلار بوده و در مقایسه با سال گذشته افزایش 10 هزار درصدی داشته است.

نماد فانتوم چیست؟

نماد رمز ارز دیجیتالی فانتوم FTM می باشد.

آیا این ارز در ایران خرید و فروش می شود؟

در حالت کلی خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و فانتوم در کشور ما انجام می گیرد.

قیمت لحظه ای فانتوم را در کجا می توان مشاهده کرد؟

برای مشاهده قیمت لحظه ای فانتوم شما می توانید به سایت کوین مارکت مراجعه نمایید.

ماشین حساب فانتوم از کجا قابل دانلود می باشد؟

برای دانلود ماشین حساب ارز دیجیتال فانتوم شما می توانید با جست و جو در اینترنت و البته اپ هایی مانند بازار این ماشین حساب را دانلود کنید.

قیمت ارز فانتوم به تومان چقدر می باشد؟

قیمت این ارز اکنون برابر با 73 هزار تومان می باشد.

یکی از دستگاه های استخراج فانتوم چه می باشد؟

نام یکی از دستگاه های استخراج فانتوم، بیت‌ مین انت‌ ماینر اس 19 پرو (Bitmain Antminer S19 Pro) است.

نمودار های فانتوم در کجا قابل مشاهده می باشد؟

برای دیدن نمودار های تکنیکال و فاندامنتال فانتوم شما می توانید به اپ ها و سایت های مختلف مراجعه نمایید.

بستر انتقال شبکه فانتوم چیست؟

بستر انتقال شبکه فانتوم بلاک چین نام دارد.

در چه جاهایی می توان اطلاعاتی را درباره فانتوم مطالعه کرد؟

شما می توانید در سایت های مختلف اینترنتی اطلاعاتی را درباره فانتوم مطالعه نمایید.

بهترین قیمت فانتوم چقدر است؟

بهترین قیمت فانتوم تاکنون 2.68 دلار بوده است.

کیف پول های فانتوم را از کجا می توان دانلود کرد؟

شما می توانید با جست و جو در سایت های مختلف و همچنین برنامه هایی مانند بازار و مایکت امن ترین کیف پول های فانتوم را دانلود کنید.

قیمت فانتوم در آینده چگونه پیش بینی می شود؟

به نظر می رسد که این ارز در آینده می تواند با روند خوبی که دارد به یکی از 10 ارز برتر در دنیا تبدیل شود.

رمز ارز فانتوم از کجا قابل خرید می باشد؟

برای خریدن فانتوم شما می توانید به سایت کوین مارکت و صرافی ها مراجعه نمایید.

صرافی فانتوم کدام است؟

یکی از صرافی هایی که فانتوم را خرید و فروش می کند بایننس می باشد.

امتیاز دهید
zahra

zahra

از سال ۱۳۹۶ به بهینه سازی وب سایت مشغول هستم. سال ۱۴۰۰ به تیم ارز دیجیتال بیستکس پیوستم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها