تبلیغات
روش خرید ارز آموزش ارزهای دیجیتال

آموزش روش خرید ارز دیجیتال برای تازه کار ها

  • توسط sara
  • 16 دقیقه

با صرافی ارز دیجیتال بیستکس همراه باشید تا درباره روش خرید ارز دیجیتال با هم اطلاعاتی را مرور کنیم تا دانشی کامل در این زمینه داشته باشید و با روش های گوناگون آن آشنا شوید.

روش خرید ارز در صرافی های مختلف

روش خرید ارز در صرافی های مختلف

برای خرید ارزها باید از طریق صرافی ها اقدام کنید. هر چند بعضی ارزها را مانند بیت کوین می توان از کانال های تلگرامی هم خرید اما این کار به شما پیشنهاد نمی شود زیرا از امنیت کافی برخورد دار نیست. در ضمن برای خرید ارز شما نیاز حضور فیزیکی به صرافی ها را ندارید و به صورت آنلاین می توانید ارز مورد نظر خود را از سایت ها یا اپلیکیشن ها اقدام به خرید کنید.

برای خرید از صرافی چند اقدام لازم است انجام دهید که خرید راحت و بدون دردسر با امنیت بالا داشته باشید:

انتخاب صرافی معتبر

برای این کار باید کمی تحقیق کنید زیرا صرافی مورد نظر باید از امنیت، اعتبار بالا، بالا بودن حجم معاملات برخورد دار باشد.

ثبت نام در این صرافی

به صورت اینترنتی می توان در این صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرد. صرافی ها در قالب اپلیکیشن و سایت فعالیت می کنند.

احراز هویت

احراز هویت به 2 صورت حضوری و الکترونیکی قابل انجام است و قبل از آن باید در سامانه سجام ثبت نام کرده باشید. احراز هویت برای هر کد ملی فقط یک بار انجام می شود.

ایجاد کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول های زیادی در بازار وجود دارد و شما باید طبق نیاز خود کیف پولی که امنیت بالایی دارد را انتخاب کنید. برای معامله ارز حتماً باید بهترین کیف پول ارز دیجیتال را داشته باشید.

تحلیل و پیشبینی قیمت ارز

سایت های زیادی وجود دارند که ارزها را تحلیل می کند که دو روش از بهترین روش های تحلیل ارز، تحلیل فاندامنتال و تکنیکال است.

خرید ارز

بعد از انجام اقدامات بالا نسبت به خرید ارز اقدام می کنیم و پس از تایید تراکنش، ارز شما با موفقیت خریده شده است.

روش خرید ارز در صرافی بایننس

خرید از صرافی بایننس به دو صورت قابل انجام است: اول از سایت Binance.com و دوم از طریق اپلیکیشن موبایلی Binance که معامله های ارزی را انجام می دهد. برای کار با این صرافی نیاز به اتصال به IP خارج از کشور ایران دارید.

روش خرید ارز در صرافی کوکوین

این صرافی از سال 2017 شروع به کار کرد. برای خرید از این صرافی شما می توانید از دو روش استفاده از سایت یا استفاده از اپلیکیشن موبایلی برای دو سیستم عامل اندروید و ios اقدام به خرید ارز دیجیتال دلخواه خود کنید. از ویژگی های صرافی کوکوین داشتن ارز دیجیتال مخصوص به خود است.

روش خرید ارز در صرافی اوکی ایکس

اوکی اکسچنج با نماد OKEX در بازار شناخته می شود که این صرافی ارز دیجیتال هم با دو روش سایت و اپلیکیشن کار می کند.

روش خرید ارز در کوینیکس

در این صرافی بعد از ساخت حساب در سایت یا اپلیکیشن باید ابتدا حساب خود را شارژ نموده سپس اقدام به خرید ارز کنید که این کار باعث آسان شدن کار کاربران شده است.

روش خرید ارز در پنکیک سواپ

برای خرید از صرافی پنکیک سواپ نیاز به اتصال به VPS خارج دارید و سپس از طریق سایت اقدام به خرید می کنید. این صرافی اپلیکیشن موبایلی ندارد.

روش خرید ارز شیبا به چه صورت است؟

این ارز دیجیتال را می توان به راحتی از دو صرافی ارز دیجیتال بایننس و کوینکس خریداری کرد که عبارتند از:

کوینکس

بعد از ثبت نام در این صرافی شما باید حساب خود را شارژ کنید. شارژ حساب همان شارژ کیف پول است که برای خرید ارز مورد نظر لازم است سپس ارز خود را خریداری می کنیم.

بایننس

مبلغی که برای حساب خود واریزی می کنید را تتر می نامند و بعد از شارژ حساب خود در کیف پول در صرافی می توانید اقدام به خرید هر ارزی کنید (تتر خود را تبدیل به ارز می کنید).

روش خرید ارز feg چگونه است؟

ارز فگ با بلاکچین اتریوم کار می کند. این ارز برای خود صرافی هم دارد و بعد از شارژ کیف پول خود آن را به صرافی متصل می کنید. سپس به منو رفته و ارز مورد نظر خود را مشخص می کنیم و بعد اقدام به خرید می کنیم. سپس قرارداد هوشمند FEG را به کیف پول خود اضافه می کنیم و حال ارز خود را خریداری کرده ایم.

روش خرید ارز دیجیتال در ایران

بعد از اینکه ارزهای دیجیتال به شهرت رسیدند، کاربران ایرانی زیادی برای خرید این ارزها صف کشیدند اما از وقتی صرافی های خارجی برای احراز هویت اقدام کردند به دلیل تحریم ایران دیگر کاربران ایرانی نتوانستند به راحتی از صرافی های خارجی خرید کنند. حال صرافی های ایرانی تاسیس شدند که خیلی راحت با پشتیبانی خوب و امنیت بالا می توانید از آن ها خریداری کنید.

آیا می توان از هر جایی ارز دیجیتال خرید؟

ارزهای دیجیتال را فقط از صرافی های مطمئن خریداری کنید و برای اطمینان از صرافی مورد نظر درباره کیف پول، حجم معاملات روزانه و نحوه احراز هویت آن تحقیق کنید. دیده شده ارزهای دیجیتال را در کانال های تلگرام هم به فروش می رسانند که این کار اصلا پیشنهاد نمی شود زیرا امنیت ندارد و دارای پشتیبانی نیستند.

بهترین صرافی های ایرانی با راحت ترین روش خرید ارز

بهترین صرافی های ایرانی با راحت ترین روش خرید ارز

در این جا برخی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی در این زمینه را با هم بررسی می کنیم که عبارتند از:

آبان تتر

آبان تتر را می توان یکی از پرسرعت ترین صرافی ارز در ایران دانست. این صرافی از تعداد زیادی از رمز ارزها پشتیبانی می کند.

بیت برگ

بیت برگ صرافی ایرانی که در سال 1397 تاسیس شد. بیت برگ در حال توسعه برای تمام نسخه های سیستم عامل است که باعث می شود در آینده کاربران زیادی به این صرافی رو بیاورند. از ویژگی های این صرافی ایرانی می توان ارسال سریع ارز به حساب کاربران، خرید و فروش 24 ساعته ارز، امنیت و سرعت بالا همراه با پشتیبانی 24 ساعته دانست.

بیت 24

بیت ۲۴ یک صرافی ارز دیجیتال رمزنگاری شده در کشور ایران است که با هدف حذف واسطه در ایران تاسیس شده است.

بیت پین

این صرافی ارز دیجیتال در سال 1399 در کشور ایران با هدف ایجاد امنیت در معاملات ارز دیجیتال تشکیل شد و شروع به کار کرد.

سریع ترین روش خرید ارز دیجیتال چیست؟

سریع ترین روش خرید ارز دیجیتال چیست؟

خرید ارز دیجیتال وقت زیادی از شما نمی گیرد و بیشترین زمان صرف شده برای خرید ارز انتخاب کردن آن ارز است. با فیلتر نوسان گیری می توان ارز دلخواه خود را به سریع ترین روش ممکن انتخاب کنید و اقدام به خرید آن کنید.

روش خرید ارز سیف مون چیست؟

برای خرید این ارز باید ابتدا ارز BNB را خریداری کنید که بعد به کیف پول انتقال پیدا می کند. سپس آن را تبدیل به بایننس چین کرده و تبدیل به سیف مون می کنیم.

بهترین کیف پول برای هولد کردن پس از خریدن ارزها

کیف پول های زیادی در بازار هستند و هر کدام قابلیت های خاصی دارند. برای انتخاب کردن امن ترین کیف پول خود باید ببینید ارزی که می خواهید خریداری کنید را پشتیبانی می کند یا نه. یکی از کیف پول های خوب بازار تراست والت است.

سوالات متداول

روش خرید ارز شیبا به چه صورت است؟

این ارز را می توان به راحتی از دو صرافی بایننس و کوینکس خریداری کرد.

روش خرید ارز دیجیتال در ایران آسان است؟

بعد از این که ارزهای دیجیتال به شهرت رسیدند، کاربران ایرانی زیادی برای خرید این ارزها صف کشیدند اما از وقتی صرافی های خارجی برای احراز هویت اقدام کردند به دلیل تحریم ایران دیگر کاربران ایرانی نتوانستند به راحتی از صرافی های خارجی خرید کنند. حال صرافی های ایرانی تاسیس شدند که خیلی راحت با پشتیبانی خوب و امنیت بالا می توانید از آن ها خریداری کنید.

سریع ترین روش خرید ارز دیجیتال چیست؟

خرید ارز دیجیتال وقت زیادی از شما نمی گیرد و بیشترین زمان صرف شده برای خرید ارز انتخاب کردن آن ارز است. با فیلتر نوسان گیری می توان ارز دلخواه خود را به سریع ترین روش ممکن انتخاب کنید و اقدام به خرید آن کنید.

روش خرید ارز سیف مون چیست؟

برای خرید این ارز باید ابتدا ارز BNB را خریداری کنید که بعد به کیف پول انتقال پیدا می کند. سپس آن را تبدیل به بایننس چین کرده و تبدیل به سیف مون می کنیم.

بهترین کیف پول برای هولد کردن پس از خریدن ارزها چیست؟

کیف پول های زیادی در بازار هستند و هر کدام قابلیت های خاصی دارند. برای انتخاب کردن کیف پول خود باید ببینید ارزی که می خواهید خریداری کنید را پشتیبانی می کند یا نه.

امتیاز دهید
sara

sara

سارا مسعودی دانشجو رشته کامپیوتر هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید انواع محتوا برای سایت ها و شبکه های اجتماعی می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها