تبلیغات
پکس گلد آموزش ارزهای دیجیتال

آینده ارز پکس گلد + بررسی وایت پیپر و قیمت فعلی آن

  • توسط sajjad
  • 30 دقیقه

پکس گلد یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که در طی یک سال گذشته نتوانسته است موفقیت های زیادی را به همراه داشته باشد. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم در رابطه با این ارز دیجیتال به شما اطلاعاتی داده و بررسی کنیم که چه عاملی مانع از پیشرفت آن بوده است. در ادامه می توانید با خواندن این پست از اطلاعات دقیق و مفیدی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

فهرست محتوا
ارز دیجیتال پکس گلد چیست؟

ارز دیجیتال پکس گلد چیست؟

پکس گلد یکی از شبکه های دیجیتالی است که دارای ویژگی ها و مزایای خاصی می باشد. از جمله آن ها می توان به باز خرید فیزیکی و پشتوانه فیزیکی اختصاصی، مالکیت کم، عدم وجود هزینه نگهداری، تسویه سریع صورت حساب اشاره کرد.

پکس گلد یک توکن ERC-20 است که بر بلاک چین شبکه دیجیتالی اتریوم راه اندازی شده و در انواع بسیاری از صرافی های خارجی مبادله و معامله می شود. این ارز پشتوانه ای تمام و کمال از طلا می باشد که برای راحت شدن در تقسیم و مبادله و معاملات و انعطاف پذیری تشکیل شده است.

پکس گلد محدودیت های خرید برای کالا ها را برداشت و سبب شد که کاربران و سرمایه گذاران رمز ارز دیجیتالی مقادیر بسیار نامحدودی از طلا را معامله و خریداری کنند.

با ایجاد این شبکه ارز دیجیتالی توکن سرمایه گذاران راحت تر و آسان تر و قابل دسترس تر به خرید طلا می پردازند. پروتکل پکس گلد به طور کامل بر روی بلاک چین شبکه دیجیتالی اتریوم تشکیل شده است و با مدل اثبات کار (PoW) ایمن و پشتیبانی شده است.

این ارز به صورت خلاصه برای کاربران ارز دیجیتالی اهداف پکس گلد، مدیریت نوسانات دارایی های ارز دیجیتالی، حذف تنش های ایجاد شده از تراکنش های بین المللی و جهانی، پرداخت های معتبر و با اطمینان و مطمئن در دارایی ها و سرمایه های مبتنی بر بلاک چین، تشکیل ارزش پایدار و استقامت برای کشورهای با ارز ملی ناپایدار می باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

بیشترین سوالی که افراد سرمایه گذار دارند این است که کدام ارز دیجیتالی می تواند ارزش خرید ارز دیجیتال و فروش را داشته باشد. بر اساس تحقیقات و جست و جو هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که این ارز در مقایسه با سال گذشته ریزش قیمت هایی داشته است.

این طور به نظر می رسد که در آینده نیز قیمت آن تغییرات زیادی را داشته باشد. با همین موضوع می توانیم به این نتیجه برسیم که بهتر است ارز دیجیتالی پکس گلد در حال حاضر خریداری نشود.

قیمت ارز پکس گلد چقدر است؟

در تاریخ 24 آذر ماه سال 1400 رمز ارز دیجیتالی پکس گلد بالاترین قیمت خود را در بازار رمز ارزهای جهانی داشته است. جالب است بدانید که همین ارز در 13 همان ماه توانست در کمترین مقدار خود باشد. اگر بخواهیم قیمت این ارز را به صورت دقیق بیان کنیم ممکن است که دچار اشتباهاتی شویم چرا که دارای قیمت های لحظه ای مختلف می باشد. شما می توانید برای اطلاع از ارزش و بهای رمز ارز پکس گلد به سایت ارز دیجیتال مراجعه کنید.

آینده ارز پکس گلد در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

سوال مهم و اساسی کاربران رمز ارز دیجیتالی پکس گلد در خصوص این است که آینده رمز ارز دیجیتالی پکس گلد چگونه خواهد بود. در پاسخ خواهیم گفت که آینده‌ ارز دیجیتال پکس گلد به عوامل متعدد و بسیاری بستگی خواهد داشت.

می توان گفت که از آن جمله به شرایط کلی بازار ارزهای دیجیتالی و قیمت های ارزها و اهداف و هدف های به وجود آمدن و شکل گرفتن و تاسیس و عملکرد و شیوه های شبکه پکس گلد اشاره کرد. رمز ارز دیجیتالی پکس گلد قادر بوده است که جهشی قابل توجه را در سال های پیش تجربه کند و از ارزش بازار حدود ۱۰۰ میلیون دلاری به ارزش بازار ۳۲۰ میلیون دلاری برسد.

انتظار می رود که این ارز در سال 2022 نیز روند افزایشی خود را طی کند و افزایش قیمت هایی داشته باشد. پس می‌توان آینده این رمز ارز را روشن پیش بینی کرد، زیرا پکس گلد صعود قابل توجهی در ارزش بازار داشته است. پکس گلد را می توان یک انتخاب عالی و درجه یک برای تبدیل سرمایه های طلای کاربران و سرمایه گذاران ارز دیجیتالی دانست زیرا سرمایه ها و دارایی های دیجیتال آن با پشتوانه طلا می باشد. با نگاهی به نمودار قیمت ارز دیجیتال پکس گلد از زمان عرضه تاکنون می‌ توان به صعودی بودن این رمز ارز دیجیتالی پی برد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز دیجیتال در سال 2021 نوسانات زیادی داشت. اگر در اینترنت و سایت های مختلف جست و جو کنیم متوجه می شویم که پکس گلد در سال 2021 توانسته است افزایش و کاهش قیمت های زیادی را شامل شود. البته گفتنی است که پکس گلد توانست در این سال رتبه خود را در کوین مارکت کپ ارتقا دهد. در ادامه می توانید روند تغییرات قیمت این ارز را در سال 2021 مشاهده کنید.

  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی پکس گلد در طی 1 روز گذشته: 0.27 درصد کاهش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی پکس گلد در طی 1 هفته گذشته: 1.12 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی پکس گلد در طی 1 ماه گذشته: 2.80 درصد افزایش قیمت داشته است.
  • تغییر قیمت رمز ارز دیجیتالی پکس گلد در طی 1 سال گذشته: 6.85 درصد کاهش قیمت داشته است.

برای ماین کردن پکس گلد چه کاری باید انجام داد؟

اگر بخواهیم رمز ارز دیجیتالی PAXG را استخراج کنیم باید نکاتی را مورد توجه قرار دهیم. اولین گام برای ماین کردن رمز ارز دیجیتالی پکس گلد، تهیه یک استخر مالی برای نگه داری از دستگاه های ماینر می باشد. در دومین گام باید این نکته را مورد توجه قرار دهیم که ماینر خریداری شده دارای میزان مصرف برق ماینر و انرژی پایین باشد و همچنین نرخ هش ریت بالایی را دارا باشد.

ماینر های پکس گلد کدامند؟

ماینر های درجه یک بسیاری در بازار وجود دارد که می تواند ارزهای دیجیتالی مختلف مانند پکس گلد را استخراج کند. در این قسمت می خواهیم برخی از آن ها را به شما معرفی کرده و توضیحاتی درباره آن ها به شما بدهیم.

بیت مین انت ماینر تی 19

یکی از دستگاه های جدیدی که در سال 2020 افتتاح و راه اندازی شده است، بیت مین انت ماینر تی 19 می باشد که دارای 14.5 کیلوگرم وزن می باشد. این دستگاه دارای 4 فن می باشد و همچنین 3150 وات مصرف برق را دارا است.

کنان آوالون ماینر 166 پرو

آوالون ماینر یکی از دستگاه هایی می باشد که در سال 2020 افتتاح و راه اندازی شده است. این دستگاه دارای 12 کیلوگرم وزن بوده و همچنین 3400 وات برق را مصرف می کند.

اینو سیلیکون تی 3 پلاس

اینو سیلیکون یکی از دستگاه های استخراج پکس گلد می باشد که در سال 2019 افتتاح شده است. این دستگاه دارای 2800 وات مصرف برق و انرژی بوده و همچنین 10 کیلوگرم وزن را دارا می باشد.

استخراج pax gold با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج ارزهای دیجیتال با گوشی یکی از سوالات رایج کاربران است. در حالت کلی می توان همه ارزهای دیجیتالی را به وسیله تلفن های همراه استخراج کرد اما مهم این است که بدانیم نمی توان سود های زیادی را از این طریق به دست آورد. البته این کار خطراتی مانند ترکیدن باتری را نیز برای استفاده کنندگان به همراه خواهد داشت.

قیمت لحظه ای پکس گلد

همان طور که خود بر این موضوع واقف هستید، همه ارزهای دیجیتالی دارای قیمت های لحظه ای می باشند. پکس گلد نیز یکی از ارزهایی است که از قیمت های مختلفی بهره مند می باشد. اگر می خواهید که از قیمت های مختلف این ارز مطلع شوید، کافی است که به سایت ارز دیجیتال مراجعه کرده و انواع قیمت های آن را در زمان های مختلف ببینید.

آیا پکس گلد کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

آیا پکس گلد کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

امروزه کیف پول های ارز دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارند. می توان بیان کرد یکی از کار ها و روش هایی که به حفاظت و حفظ سرمایه و دارایی شما بعد از خرید ارزهای دیجیتالی پکس گلد کمک می‌ کند، انتقال دادن ارزهای دیجیتالی خود به والت های معتبر می باشد.

حال به چه دلیل باید این کار را انجام دهیم؟ زیرا صرافی‌ ها همواره در معرض خطر هک و یا کلاه‌ برداری و مشکلاتی از این قبیل هستند. در ادامه مطالبمان چند کیف پول مناسب برای ذخیره رمز ارز دیجیتال پکس گلد به شما کاربران ارز دیجیتالی معرفی خواهیم کرد.

یکی از کیف پول های معتبری که می تواند رمز ارز دیجیتالی پکس گلد را ذخیره کند Gemini می باشد که به دلیل استاندارد ERC-20 همه کیف پول های اتریومی قادر به نگهداری از دارایی دیجیتال شما خواهند بود. Ledger Wallet نیز یکی از مناسب ترین کیف پول PAX های ارز دیجیتالی می باشد که کاربران ارز دیجیتالی می توانند بعد از خرید در آن نگهداری کنند.

کیف پول تراست والت از دیگر والت های معروف در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد که هر سرمایه گذار و کاربر ارز دیجیتالی در محدوده و حوزه ارزهای دیجیتال احتمالا روی موبایل و گوشی های همراه خودشان نصب کرده اند. این کیف پول دارای امنیت بالا می باشد و از ارزهای دیجیتالی زیادی را پشتیبانی و حمایت می کند.

جدول اطلاعات

پکس گلد یکی از ارزهای دیجیتالی است که در جایگاه 171 کوین مارکت می باشد. در این قسمت می خواهیم در یک جدول همه اطلاعات مربوط به این ارز را جمع بندی کنیم.

موضوعپکس گلد
رتبه در کوین مارکت171
بالاترین قیمت24 آذر سال 1400
پایین ترین قیمت13 آذر سال 1400
نمادPAXG

بهترین صرافی های خارجی برای خرید پکس گلد کدام است؟

صرافی های خارجی بسیاری وجود دارد که ارزهای دیجیتالی را خرید و فروش و معامله می کنند. در این قسمت می خواهیم برخی از این صرافی ها را به شما معرفی کرده و توضیحاتی درباره آن ها به شما ارائه دهیم. لازم به ذکر است که بیستکس نیز یکی از صرافی هایی است که در آینده این ارز را حمایت می کند.

بیسکیو

یکی از بهترین صرافی های غیر متمرکز بیسکیو می باشد که دارای مزایای بسیار زیادی بوده و همچنین از امنیت و اعتبار بالایی بهره مند می باشد. این ارز دیجیتالی از PAXG حمایت می کند و همچنین دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است.

کوینکس

صرافی کوینکس یکی از بزرگ ترین صرافی هایی می باشد که کاربران فعال زیادی در آن فعالیت می کند و همچنین امنیت بسیار زیادی را دارا می باشد. در این صرافی شما می توانید با سرعت بالا انتقال را انجام داده و همچنین کارمزد کمی را پرداخت کرد.

کوکوین

صرافی کوکوین یکی از صرافی هایی است که در سال 2017 افتتاح و راه اندازی شده و از ارزهای زیادی حمایت و پشتیبانی می کند. این صرافی دارای یک رابط کاربری ساده بوده و قابلیت نصب بر تلفن همراه و لپ تاپ را دارا می باشد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

صرافی های داخلی بسیاری هستند که می توانند با سرعت بالا تراکنش ها را انجام دهند. در این قسمت می خواهیم برخی از صرافی های ایرانی را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی درباره آن ها به شما بدهیم.

تبدیل

تبدیل یکی از جدید ترین صرافی های ایرانی می باشد که قابلیت پاسخگویی 24 ساعته را به کاربران دارا می باشد. این ارز از همه کیف پول های دیجیتالی حمایت می کند و همچنین سرعت بالای انتقال و دریافت کارمزد کم را دارا است.

نوبیتکس

نوبیتکس یکی از صرافی های داخلی و ایرانی می باشد که بدون اهراز هویت می توان به آن وارد شد. در این صرافی کارمزد پایین تری برای معاملات در نظر گرفته شده است و همچنین قابلیت معامله همه ارزها را دارد.

والکس

والکس از جمله صرافی هایی است که می تواند هم بر روی تلفن همراه و هم بر روی لپ تاپ نصب شود. این صرافی دارای یک پشتیبانی قوی بوده و محیطی امن برای انجام معاملات به شمار می رود.

آیا تعداد توکن های pax gold محدود است؟

از دیگر سوالات رایج کاربران رمز ارز دیجیتالی تعداد محدود یا نامحدود توکن های ارز دیجیتالی پکس گلد می باشد. می دانیم که حتی غیر قابل شمارش بودن تعداد توکن ها به معنای نامحدود بودن تعداد توکن های رمز ارز دیجیتالی نمی باشد.

اما این جا به کاربران ارز دیجیتالی پکس گلد خواهیم گفت که تعداد توکن های در دسترس 177,956 می باشد و تعداد توکن های موجود 17956 می باشد.

پاداش استخراج پکس گلد چیست؟

هر استخراج در رمز ارزهای دیجیتالی دارای پاداش هایی است که از جنس خود ارزهای دیجیتالی می باشد. کاربران دیجیتالی به ازای هر معامله ای که انجام می دهند پاداش هایی را می گیرند. پاداش ها به افزایش فعالیت تجاری در صرافی ها هم کمک می کنند و همچنین سبب نقدینگی بیشتر می شود.

PAXG یک ارز دیجیتال رمز گذاری شده می باشد و ارز PAX Gold در عمل یک توکن غیر قابل استخراج است. توکن های غیر قابل استخراج در ابتدا توسط موسس و بنیان گذار آن توکن استخراج شده اند و سپس به کاربران و سرمایه گذاران ارز دیجیتالی عرضه شده اند.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

یکی از بیشترین سوالاتی که کاربران ارز دیجیتالی دارند این است که چه عواملی می تواند روی قیمت ارزهای دیجیتالی تاثیر گذار باشد. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت ارزها سخنرانی و توئیت های افراد بزرگی مانند ایلان ماسک می باشد که می تواند باعث کاهش و یا افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی شود.

از دیگر عواملی که تاثیرات زیادی بر قیمت ارزهای دیجیتالی دارد قیمت دلار می باشد که باعث افزایش و یا کاهش قیمت ارزهای دیجیتالی می شود.

منظور از توکن سوزی پکس گلد چیست؟

افراد سرمایه گذار در زمینه رمز ارزهای دیجیتالی برای یک بار هم که شده اصطلاح توکن سوزی را شنیده اند. این اصطلاح به معنای حذف دائمی و از رده خارج کردن سکه های توکن به منظور افزایش قیمت ارزهای دیجیتالی می باشد. بر خلاف تصور افراد، توکن سوزی منحصر به یک ارز نبوده و شامل همه ارزهای دیجیتالی می شود.

بستر شبکه انتقال پکس گلد

همان طور که خود این موضوع را می دانید، بستر شبکه انتقال ارزهای دیجیتالی بر شبکه بلاک چین طراحی و تعبیه شده است. بر همین اساس نیز به این نتیجه می رسیم که بستر شبکه انتقال پکس گلد بر شبکه بلاک چین طراحی شده است.

مقایسه ارز دیجیتال پکس گلد با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال پکس گلد با دیگر ارزهای دیجیتال

پکس گلد یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که در رتبه 172 بازار رمز ارزهای جهانی قرار گرفته و دارای سهم 0.01 درصدی می باشد. در این قسمت می خواهیم پکس گلد را با سایر ارزهای دیجیتالی مقایسه کنیم.

مقایسه با بیت کوین گلد

بیت کوین گلد یکی از ارزهایی می باشد که اکنون در رتبه 116 قرار دارد و ارزشی برابر با 777.05 میلیون دلار قیمت می باشد. این در حالی است که پکس گلد با ارزش 326.68 میلیون دلار در جایگاه 171 است.

مقایسه با ماتیپ

ماتیپ یا پلیگان یکی از ارزهایی است که در بازار رمز ارزهای جهانی 0.74 درصد سهم داشته و در رتبه 14 بازار است. درحالی که پکس گلد 0.01 سهم داشته و در جایگاه 171 است.

مقایسه با دوج فادر

دوج فادر یکی از موفق ترین ارزهای دیجیتالی می باشد که در طی یک سال گذشته توانسته است 1375 درصد افزایش قیمت داشته باشد. در حالی که پکس گلد نسبت به سال قبل 6.85 درصد ریزش قیمت دارا بوده است.

مقایسه با موون لایت

موین لایت یکی از انواع ارزهایی می باشد که به نسبت سال گذشته 1.39 درصد افزایش قیمت را دارا بوده است. در مقایسه با آن پکس گلد دچار ریزش قیمت 6.85 درصدی بوده است.

تحلیل تکنیکال پکس گلد

نمودار ها و تحلیل های تکنیکال در PAXG وجود دارد که اطلاعات را به وسیله و از طریق اخبار و سایت های معتبر مختلف اطلاع رسانی می کنند. کاربران ارز دیجیتالی با مراجعه به سایت های معتبر از داده ها و اطلاعات آماری مطلع خواهند شد.

از دیگر مکان هایی که شما می توانید در آن تحلیل های تکنیکال را مشاهده کنید، صرافی های مختلفی می باشد که ارز دیجیتالی پکس گلد را حمایت می کند.

تحلیل فاندامنتال پکس گلد

در نمودار های فاندامنتال و تحلیل های فاندامنتال می توان روند تغییرات قیمت ارزهای دیجیتالی را نسبت به سال های گذشته دانست و از آن ها آگاه شد. کاربران ارز دیجیتالی می توانند در سایت های معتبر و کانال های تلگرامی و در پیج های رسمی ارزهای دیجیتالی اطلاعات قابل مشاهده را بررسی کرده و ببینند. همچنین نمودار های فاندامنتال می توانند پیش بینی قیمت هایی از ارزهای دیجیتالی داشته باشند.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

معرفی بنیان گذاران ارز دیجیتال شبکه PAXG از جمله سوالات متعدد و بسیاری از کاربران رمز ارز دیجیتالی است. سوالی که در این قسمت مطرح می باشد این است که موسس و بنیان گذار ارز دیجیتالی پکس گلد چه فرد یا افرادی هستند؟

آقای چارلز کاسکاریلا موسس و بنیان گذار و مدیر اجرایی دو شرکت دیجیتالی Paxos Standard و Pax Gold است. آقای مدیر کاسکاریلا تجربه بسیار زیاد در مدیریت و اجرای سرمایه ها و دارایی ها دارد. این فرد پس از دریافت مدرک مالی اش از دانشگاه، شرکت Cedar Hill Capital Partners را در سال 2005 بنیان گذاری کرد.

شروع کار آقای کاسکاریلا در کار ها و پروژه های مالی و مدیریت سرمایه بود. از سال 2005 آقای کاسکاریلا در بسیاری از کارها و پروژه ها سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین شرکت و ورود کرده است.

استخر مالی پکس گلد

استخر مالی پکس گلد

شبکه دیجیتالی پکس گلد مانند هر شبکه دیگر دیجیتالی دارای استخر مالی می باشد و دارای استخر نقدینگی است که تامین‌ کنندگان نقدینگی می‌توانند هر رمز‌ ارز دیجیتالی پکس گلد را به این استخر ها اضافه کنند.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

ارزهای دیجیتالی برای این که بتوانند جایگاه و موقعیت خود را حفظ کنند سعی می کنند که از پروژه های دیگر حمایت کنند. پکس گلد نیز یکی از ارزهای دیجیتالی می باشد که برای حفظ جایگاه خود از پروژه هایی مانند پکسوس پشتیبانی می کند.

سوالات متداول

نماد پکس گلد چیست؟

نماد این ارز PAXG می باشد.

این ارز در بازار چه مقدار سهام دارد؟

پکس گلد دارای 0.01 درصد سهام است.

این ارز در چه جایگاهی از کوین مارکت قرار دارد؟

پکس گلد در جایگاه 171 کوین مارکت قرار گرفته است.

پکس گلد به نسبت سال گذشته چه مقدار تغییر قیمت داشته است؟

این ارز دچار 6.85 درصد ریزش قیمت شده است.

ماشین حساب دیجیتالی این ارز از کجا قابل دانلود است؟

شما می توانید در سایت های مختلف و همچنین برنامه هایی مانند بازار قابل دانلود است.

آیا این ارز در ایران نیز معامله می شود؟

شما می توانید این ارز را در صرافی های ایرانی خرید و فروش کنید.

نمودار های پکس گلد را در کجا می توانیم ببینیم؟

شما می توانید در سایت های مختلف این نمودار ها را مشاهده کنید.

کدام سایت ایرانی این ارز را معامله می کند؟

پکس گلد یکی از سایت هایی است که این ارز را معامله می کند.

پاداش استخراج پکس گلد چیست؟

جایزه ماین این ارز همان پکس گلد می باشد.

شبکه انتقال این ارز در کجا است؟

بستر شبکه انتقال پکس گلد بر شبکه بلاک چین قرار گرفته است.

پکس گلد در بازار چقدر قیمت دارد؟

این ارز دارای ارزش 326.68 میلیون دلار می باشد.

بالا ترین قیمت این ارز در چه تاریخی بوده است؟

بالاترین قیمت آن در تاریخ 24 آذر ماه 1400 بوده است.

والت مخصوص این ارز کدام است؟

کیف پول متامسک و تراست والت از والت های مخصوص این ارز هستند.

والت های دیجیتالی این ارز در کجا قابل دانلود است؟

شما می توانید در برنامه هایی مانند بازار این والت ها را دانلود کنید.

پایین ترین قیمت این ارز در چه زمانی بوده است؟

در تاریخ 13 آذر 1400 پایین ترین قیمت پکس گلد بوده است.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها