تبلیغات
کیف پول ریپل کیف پول

آموزش ساخت کیف پول ریپل برای هولد کردن مطمئن آن

  • توسط zeinab
  • 14 دقیقه

رایا فوجر اولین شخصی بود که ریپل را پایه گذاری کرد و قبل از بیت کوین در رابطه با این شرکت صحبت های خود را مطرح کرد. او اعلام کرد که این فناوری یک اکوسیستم همتا به همتا می باشد و بسیار قابل اعتماد است و هم چنین پول ها را می توان به واسطه آن منتقل کرد. در این مطلب در صرافی ارز دیجیتال بیستکس ما به کیف پول ریپل می پردازیم و نکاتی را خاطر نشان می کنیم.

کیف پول ریپل

کیف پول ریپل

لازم به ذکر است که این کیف پول از امنیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. این کیف پول به طوری طراحی شده است که هکر ها قادر به هک آن نمی باشند. این کیف پول مانند فناوری فلش می باشند که مانند یو اس بی به دستگاه لپ تاب یا کامپیوتر شما وصل می شود.

این کیف پول برای چه سیستم عامل هایی ارائه شده است؟

در این قسمت ما به سیستم عامل های مختلف این والت می پردازیم و هم چنین دانلود کیف پول ریپل را برای سیستم عامل های گوناگون مورد بررسی قرار می دهیم. برای داشتن اطلاعات بیشتر تا ادامه این مطب ما را همراهی کنید.

کیف پول ریپل برای اندروید

کیف پول ریپل همانند لجر نانو اس، ترزور تی کیف پولی سخت افزاری می باشد و برای سیستم عامل های هم چون اندروید و آی او اس وجود ندارد. به طول کل ریپل یکی از امن ترین کیف پول ها بعد از دو گزینه نام برده می باشد و ارزهای دیجیتال زیادی را پشتیبانی می کند.

کیف پول ریپل برای آیفون

به طور کلی این کیف پول به صورت سیستم های سخت افزاری وجود دارد از این رو نرم افزاری برای دانلود او ایجاد نشده است. اما باید بدانید که این کیف پول یکی از معتبر ترین و هم چنین امن ترین کیف پول ها در دنیا ارز دیجیتال می باشد.

کیف پول ریپل برای ویندوز

همان طور که در این مقاله گفته شد این کیف پول یک سخت افزار بسیار قوی و قدرتمند می باشد که بسیار شبیه فلش عمل می کند. او از طریق یو اس بی به سیستم کامپیوتر شما نصب می شود و این والت بیشتر مورد استفاده سیستم عامل ویندوز می باشد.

کیف پول ریپل در ارزجو ارائه شده است؟

این کیف پول یکی از غول ترین کیف پول ها در عرصه ارزهای دیجیتالی می باشد که کاربران زیادی به دلیل اعتبار و هم چنین امنیتی که این کیف پول دارد از آن استفاده می کنند. قابل توجه است که این سخت افزار بسیار قابل استفاده و کاربردی می باشد. این والت در ارز جو ارائه شده است و در رابطه با آن مسائلی ذکر شده است که بسیار مفید می باشد.

کیف پول ریپل نوبیتکس

اولین صرافی ایرانی که خرید و فروش بسیاری از رمز ارزها را امکان پذیر کرده است نوبیتکس نام دارد. افرادی که تمایل دارند ریپل را در صرافی نوبیتکس خرید و فروش کنند می توانند با ثبت نام در آن به این اقدام دسترسی پیدا کنند و این کار را با سریع ترین زمان ممکن انجام دهند. این صرافی طوری طراحی شده است که جدا از سایت شما با اپلیکیشن آن نیز می تونید به طور 24 ساعته در آن فعالیت داشته باشید.

کیف پول کاغذی ریپل هم داریم؟

اگر قصد شما این است که بتوانید ارز ریپل را برا مدت خیلی زیادی نگهدارید، اقدامی که لازم است انجام دهید این می باشد که آن را از نرم افزار معاملاتی خود یا همان صرافی خارج کنید. باید آن را به یک کیف پول بسیار امن که به اینترنت هیچ دسترسی ندارد منتقل کنید.

برای این که این کار را به امن ترین و کم هزینه ترین روش ممکن به انجام برسانید فقط کافی است از کیف پول کاغذی ریپل استفاده کنید.

تگ کیف پول ریپل چیست؟

اسم دیگر تگ ریپل برچسب های مقصد می باشد. در حقیقت شامل کد های شناسایی می شوند که خاص هستند و با استفاده از ارزهای رمز پایه به منظور شناختن گیرنده معامله قابل استفاده می باشند. برای انجام معامله به وسیله این برچسب های مقصد نیازمند به آدرس و برچسب مقصد می باشد تا عملیات با موفقیت انجام شود.

آموزش ساخت کیف پول ریپل

آموزش ساخت کیف پول ریپل

در ابتدا شما به سایت مخصوص تراست والت می روید و نسخه مناسب را برای گوشی خود (اندروید، آیفون، ios) پیدا می کنید و از طریق گوگل پلی یا اپ استور آن ها را نصب می کنید. بار اولی که شما نرم افزار را اجرا می کنید متن بسیار طولانی برای شما ظاهر می شود و مطلب اصلی که آن متن شامل این می باشد که برای فعال سازی کیف پول شما باید 29 توکن به عنوان حق فعال سازی برای آن واریز کنید.

جدول اطلاعات

خلاصه مقاله به صورت جدول برای شما گردآوری شده است.

موضوعکیف پول ریپل
آیا این والت نرم افزاری است؟خیر سخت افزار می باشد.
میزان توکنی که برای ورود به والت باید پرداخت؟20 توکن
به چه صورت به سیستم نصب می شود؟از طریق کابل یو اس بی
آیا این والت دکمه بازیابی دارد؟بله

بازیابی کیف پول ریپل چگونه است؟

اگر شما از کیف پول های دیجیتالی استفاده می کنید، در بعضی مواقع احتمال دارد براساس اتفاقات ناگهانی مانند دزدیده شدن کیف پول شما یا حتی خرابی سیستم دیگر راه ارتباطی با کیف پول خود نداشته باشید. بعضی از کیف پول ها وجود دارند که دارای قابلیت seed می باشند و این واژه به منظور کلید بازیابی است.

این کلید بازیابی شامل 12 کاراکتر است و شما می توانید با نصب دوباره کیف پول خود بر روی سیستم مورد نظر توسط آپشن seed دارایی ها و اطلاعات والت خود را مورد بازیابی قرار دهید.

مقایسه کیف پول ریپل با دیگر والت ها

یکی از روش هایی که از طریق آن می توانید به تحلیل های درستی دست پیدا کنید مقایسه می باشد. در این قسمت ما به مقایسه این والت با والت های تراست والت، کوینمی و هم چنین ترونی می پردازیم و از این طریق به شما در تصمیم گیری در رابطه با انتخاب بهترین والت کمک می کنیم.

مقایسه با تراست ولت

به طور کلی کیف پول ریپل تفاوت های زیادی از نظر فناوری ها با تراست والت دارد. تراست والت یکی از کیف های مهم نرم افزاری می باشد که دارای سابقه بسیار خوبی در فروش بیت کوین است. تفاوت اصلی این دو کیف پول در سیستم عامل های پشتیبانی شده آن ها می باشد.

تراست والت کیف پول مناسب برای سیستم عامل آی او اس و اندروید می باشد و ریپل کیف پول مناسب برای سیستم عامل های سخت افزاری است.

مقایسه با کوینومی

کوینمی برای گوشی های همراه طراحی شده است اما نسخه دکستاپ آن نیز موجود می باشد که یکی از تفاوت های این دو والت این می باشد که کوینمی به صورت نرم افزار وجود دارد اما والت ریپل به صورت سخت افزار به سیستم نصب می شود.

مقایسه با کیف پول ترونی

کیف پول ترونی برای خرید ارز دیجیتال و فروش ارزهای بسیاری می باشد که دارای آپشن های امنیتی زیادی است. این والت برای سیستم عامل های مختلفی نسخه بندی شده است. برای سیستم عامل اندروید، دسکتاب و آی او اس به صورت نرم افزار طراحی شده است. تفاوت این والت با ریپل والت در این است که والت ریپل به صورت سخت افزار می باشد.

ویژگی های کیف پول ریپل چیست؟

یکی از امن ترین کیف پول های موجود می باشد که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و از عملکرد آن بسیار راضی می باشند. این والت به صورت یک سخت افزار می باشد که از طریق کابل به سیستم شما وصل می شود و خدمات خود را بعد از ورود به آن برای شما ارائه می دهد.

قیمت کیف پول ریپل چقدر است؟

طبق تحقیقاتی که ما انجام داده ایم این والت یکی از پر طرفدار ترین والت ها در بین کاربران ارزهای دیجیتال می باشد. جزو معدود والت هایی است که رایگان می باشد و فقط برای ورود به آن باید تعداد 20 توکن به عنوان حق ورود بپردازید.

معایب این والت چیست؟

معایب این والت چیست؟

به دلیل این که این والت یک سخت افزار می باشد توانایی پشتیبانی از ارزهای زیادی را ندارد و تنها از ارزهای اصلی پشتیبانی می کند. ایراد دیگری که این والت به خود اختصاص داده است این می باشد که برای سیستم عامل های مختلفی وجود ندارد و فقط برای سیستم ویندوز قابل استفاده است.

سوالات متداول

آیا این والت نرم افزار است یا سخت افزار؟

این والت به صورت یک سخت افزار طراحی شده است که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند و از عملکرد آن راضی می باشند.

این والت به چه صورت به سیستم وصل می شود؟

شکل این والت مانند فلش می باشد و همانند فلش از طریق یو اس بی به لپ تاب یا کامپیوتر شما نصب می شود.

برای خرید والت باید چه مبلغی را بپردازیم؟

خرید این والت به صورت رایگان است و شما تنها برای ورود به والت باید توکن پرداخت کنید.

این والت برای چه سیستم عاملی مناسب می باشد؟

در حقیقت این سخت افزار مناسب برای ویندوز می باشد چرا که از طریق کابل راه اندازی می شود.

آیا این والت کیف پول کاغذی دارد؟

برای این که بخواهید یک مدت طولانی ریپل های خود را نگهداری کنید بهتر است در کیف پول کاغذی ریپل آن ها را ذخیره کنید.

زمان خرابی دستگاه والت ریپل باید چه کار کرد؟

با مشاوران سایت بیستکس تماس بگیرید تا شما را آگاه سازند.

تعداد توکنی که هنگام ورود به والت باید بپردازیم چقدر می باشد؟

برای ورود به کیف پول در ابتدا ورود باید 20 توکن به عنوان حق ورود پرداخت کنید.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها