تبلیغات
ارز دیجیتال استار اطلس آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی آینده ارز دیجیتال استار اطلس + مقایسه آن با ارزهای محبوب

  • توسط zeinab
  • 19 دقیقه

امروزه در بازار های ارز دیجیتال افراد زیادی فعالیت می کنند و از این بازار به درآمد های بسیار خوبی رسیدند. این بازار فضایی را ایجاد کرده است تا هر کسی با هر سن و سالی و در هر کشوری که زندگی می کند بتواند به راحتی در این بازار معامله کند و درآمد های مناسبی از این بازار به دست بیاورد. در ادامه در صرافی ارز دیجیتال بیستکس قصد داریم تا درباره ارز دیجیتال استارت اطلس که یکی از دارایی های دیجیتالی در این بازار بزرگ رمز ارزها می باشد اطلاعاتی مفید در اختیار شما قرار دهیم تا در صورت نیاز از این اطلاعات استفاده نمایید. در صورت تمایل به شناختن این ارز دیجیتال تا پایان مقاله همراه ما باشید.

معرفی ارز دیجیتال استار اطلس

معرفی ارز دیجیتال استار اطلس

این ارز دیجیتال توانسته در طی مدت زمان فعالیت خود ۰.۰۰۹ حجم کل بازار را از آن خود کند. هم چنین ارزش بازار این ارز حدود ۲۲۲.۱۶ میلیون دلار می باشد. نماد ارز استار اطلس به طور اختصاری به صورت ATLAS نمایش داده می شود.

این ارز نمونه‌ ای از توکن های NFT می باشد که در عرض های دیجیتال امروزه بسیار رونق گرفته است. ترکیب توکن های NFT از طریق متاورس با صنعت بازی امروزه بسیار باعث تحول در دنیای فناوری دیجیتال شده است این ارز یک نمونه از پروژه هایی است که سرعت را برای نسل های بعدی بازی ها تعیین می کند و یک بازی ویدیویی بر بستر بلاک چین است که به صورت آنلاین در دسترس می باشد.

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال استار اطلس

ارز دیجیتال atlas در بازار رتبه ۲۹۰ را از آن خود کرده است. در طول زمانی که به وجود آمده و فعالیت می کند دچار نوسانات بسیاری شده و سال ۲۰۲۱ میلادی توانست به اوج قیمت دلاری خود که ۰.۲۷۰۹۳۴ دلار می‌باشد برسد. پس از آن دچار کاهش ۶۰ درصدی شده و با تعجب نوساناتی که تا به امروز داشته است هم اکنون در حال حاضر و در زمان نگارش این متن قیمت این ارز در لحظه ۰.۱۰۷۵۰۱ دلار است که اگر بخواهیم آن را به تومان تبدیل کنیم، قیمت ارز استار اطلس به تومان در حال حاضر ۳.۲۲۵ تومان می شود.

در ادامه بیشتر به ویژگی های این ارز، اتفاقات و تحلیل‌ هایی که بر روی این ارز وجود دارد صحبت خواهیم کرد در صورت کسب اطلاعات بیشتر درباره این ارز تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استار اطلس

تحلیل تکنیکال این ارز به شما کمک خواهد کرد که در صورت خرید ارز دیجیتال و یا فروش این ارز بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. با اطلاعات و آگاهی بیشتر این ارز را خریداری و معامله کنید اگر قصد خرید و فروش و معامله بر این ارز را دارید بهتر است از تحلیل تکنیکال استفاده کنید.

این تحلیل بر اساس بررسی‌ های نمودار این ارز انجام می شود و می توانید با توجه به بررسی دقیق قیمت این ارز را پیش بینی کنید و تصمیم بگیرید که در جای درست و در قیمت مناسب آن را خریداری کنید و به یا فروش برسانید. این تحلیل نیازمند آموزش ها و مهارت هایی است که برای انجام آن باید به دست بیاورید.

علاوه بر استفاده از تحلیل تکنیکال این ارز می توانید از تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال استار اطلس که اخبار را درباره این ارز ارائه می‌دهد استفاده نمایید و ممکن است بر تصمیم گیری شما بتواند کمک بسیاری کند.

خرید ارز دیجیتال استار اطلس

خرید ارز دیجیتال استار اطلس

این ارز دیجیتال توسط پروژه هایی که مبتنی بر بلاک چین سولانا می باشد پشتیبانی می شود که نمونه ای از این پروژه ها صرافی غیرمتمرکز serum و صرافی متمرکز اف تی ایکس می باشد. این صرافی‌ ها با توان تراکنش ۵۰۰۰۰ در ثانیه در شبکه خود ارزها را پشتیبانی می کنند.

برای خرید این ارز می‌توانید علاوه بر این صرافی ها به صرافی های دیگری که این ارز را درخود لیست کرده‌ اند مراجعه کنید و در امنیت، ارز مورد نظر خود را خریداری کنید و هم چنین می توانید در این صرافی‌ های موجود که در حال حاضر فعالیت دارند به معاملات رمز ارزی خود بپردازید.

تفاوت ارز ATLAS و ارز دیجیتال POLIS

ارز دیجیتال polic با ارز دیجیتال اطلس تفاوت‌ های بسیاری دارد که برخی از این تفاوت ها را خواهیم گفت. یک تفاوت اصلی که بین بین این ارز با ارز دیجیتال اطلس وجود دارد این است که ارز دیجیتال polic در آذر ۱۴۰۰ به قیمت ۲۴ دلاری رسیده است و پس از آن سقوط ۹۹ درصدی را تجربه کرده است اما ارز دیجیتال استارت اطلس توانسته در سال ۱۴۰۰ به اوج قیمت دلاری خود که ۰.۲۷۰۹۳۴ دلار است است برسد و نتوانسته به اندازه ارز دیجیتال polic به قیمت بالایی برسد و رشد چشمگیری داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که ارز دیجیتال اطلس به تازگی به وجود آمده و مدت زمان کمی است که به بازار ارائه شده و هنوز زمان زیادی برای رشد کردن و رسیدن به اهداف خود دارد.

بستر انتقال ارز دیجیتال استار اطلس

برای خرید و یا فروش ارز دیجیتال استار اطلس باید از بستر شبکه انتقال این ارز این فعالیت را انجام دهید که مبتنی بر بلاکچین ارز دیجیتال سولانا می باشد. تمامی معاملات و خرید و فروش هایی که بر روی این ارز انجام می‌ شود در این بستر اتفاق می‌افتد و برای انتقال آن نیز باید از همین بستر استفاده کرد.

در صرافی ها و کیف پول هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند می توانید این ارز را به راحتی انتقال دهید و یا معامله کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و درباره کیف پول ها تا پایان مقاله همراه ما باشید زیرا درباره کیف پول های این ارز اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مقایسه ارز ارز دیجیتال استار اطلس با ارزهای دیگر

مقایسه ارز ارز دیجیتال استار اطلس با ارزهای دیگر

ارزهای دیجیتالی که در حال حاضر در بازار های دیجیتال موجود هستند با یک دیگر تفاوت های بسیاری دارند. هر کدام در راستای هدف مخصوص به خود فعالیت می کنند، این ارزها هر کدام برای از بین بردن مشکلاتی که از قبل وجود داشته طراحی شده اند که بتوانند بازار ارزهای دیجیتال را رو به پیشرفت بیشتر هدایت کنند.

هم چنین دارای تفاوت هایی از نظر قیمت و حجم بازار و ارزش بازار و حتی رتبه‌ ای که در بازار از آن ها وجود دارد هستند که در ادامه ارز دیجیتال اطلس را با چند نمونه از ارزهای دیگر مقایسه خواهیم کرد و این تفاوت ها را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

مقایسه با دوج کوین

برای مقایسه این ارز و ارز دیجیتال اطلس می‌خواهیم به رتبه ای که آن ها در بازار دارند بپردازیم. رتبه ای که دوج کوین در بازار دارد هم اکنون ۱۲ می باشد اما رتبه ای که ارز اطلس توانسته در طول این مدت در بازار به دست بیاورد رتبه ۲۸۷ از بازار است که این تفاوت یک تفاوت بزرگ بین این دو عرض می باشد.

مقایسه با ریپل

در این بخش می‌ خواهیم ارز دیجیتال ریپل را با ارز دیجیتال اطلس مقایسه کنیم. هم اکنون ارز ریپل حجم کل بازار آن ۴۰.۰۵۷.۷۰۰.۰۰۰.۰۰ دلار می باشد اما حجم کل بازار ارز اطلس هم اکنون ۲۳۲.۹۱۲.۰۰ دلار است که نشان می‌ دهد این دو عرض از نظر حجم بازار تفاوت بسیاری با یک دیگر دارند.

مقایسه با مونرو

ارز دیجیتال مونرو یکی دیگر از دارایی های دیجیتالی می باشد که بسیار شناخته شده و محبوب در بین کاربران فعال است. این ارز در رتبه ۴۲ بازار قرار گرفته و ارزش بازار آن حدود ۴.۴۱ میلیارد دلار است که نشان می دهد این عرض پشتوانه با قدرتی دارد اما ارز دیجیتال اطلس دارای ارزش بازار حدود ۲۳۲.۹۱ میلیون دلار است و مشخص می کند که این دو ارز دیجیتال فاصله زیادی از نظر ارزش بازار با یک دیگر دارند.

مقایسه با SLP

این دارایی دیجیتالی که با نماد اختصاری slp در بازار نمایش داده می شود هم اکنون مارکت کپ آن در بازار حدود ۸۶.۸۱ میلیون دلار می باشد. این ارز مدت زمان کوتاهی است وارد بازار ارز دیجیتال شده است اما ارز دیجیتال اطلس ارزش بازار بیشتری به نسبت این عرض دارد و ارزش آن حدود ۲۳۲.۹۱ میلیون دلار است که توانسته رتبه بالاتری نیز از ارز slp در بازار نصیب خود کند.

مقایسه با ICP

یکی دیگر از ارزهایی که قرار است با عرضه اطلس مقایسه کنیم ارز دیجیتال icp می باشد. این ارز با توجه به این که رشد قیمتی مناسبی داشته و پشتوانه بسیار خوبی دارد یکی از ارزهای محبوب و شناخته شده در میان کاربران می باشد این ارز در بازار دارای ارزش حدود ۵.۲۵ میلیارد دلار است و در رتبه ۳۶ بازار قرار گرفته و همین ویژگی ها نشان می دهد که عرض مناسب تری نسبت به عرض اطلس می باشد.

مقایسه با BTT

این ارز دیجیتال یکی دیگر از ارزهای دنیای رمز ارزها می باشد که توانسته است رشد بسیار خوبی داشته باشد. اما به دلیل اتفاقاتی که در بازار افتاده با کاهش ۹۹ درصدی مواجه شده است و قیمت آن را بسیار کاهش داده اما این ارز هم چنان در رتبه ۵۷ بازار قرار دارد و ۰.۱۱ درصد از سهم کل بازار را در اختیار خود قرار داده است.

ارز دیجیتال اطلس هنوز نتوانسته رشد زیادی داشته باشد و هم اکنون سهم ۰.۰۰۹ درصد از کل بازار را از آن خود کرده است که درصد بسیار کمی می باشد.

جدول اطلاعات

در این بخش از مقاله چکیده ای از اطلاعات ارز استار اطلس را در قالب جدول برای شما قرار داده ایم.

موضوع استار اطلس
تعداد توکن های ارز اطلستعداد توکن موجود در بازار از این ارز 36.000.000.000 توکن است.
اوج قیمت دلاری ارز اطلساوج قیمت دلاری این ارز تا کنون 0.270934 دلار بوده است.
ارزش کل بازار ارز اطلسارزش کل بازار این ارز حدودا ۲۲۲.۱۶ میلیون دلار است.
رتبه ای که ارز اطلس در بازار دارد؟رتبه ای که این ارز در بازار دارد رتبه 287 می باشد.
 کیف پول ها مناسب برای ارز دیجیتال استار اطلس

کیف پول ها مناسب برای ارز دیجیتال استار اطلس

کیف پول ها فضا هایی هستند که در آن می توان به راحتی از ارزهای دیجیتال خود نگهداری کرد و حتی آن ها را انتقال داد. این فضا ها در قالب چند نوع به وجود آمده اند که انواع آن کیف پول های کاغذی، کیف پول های سخت افزاری، والت نرم افزاری و کیف پول های تحت وب می باشد و به ترتیب که نام برده شد امنیت در این کیف پول ها بالا تر و پایین تر می باشد.

در حال حاضر تعداد زیادی از کیف پول ها از ارز دیجیتال اطلس پشتیبانی نمی کنند اما چند کیف پول مناسب برای این عرض وجود دارد که می توان آن را در این کیف پول ها نگهداری کرد. در ادامه چند نمونه از این کیف پول ها را به شما معرفی می کنیم.

کیف پول ledjer

کیف پول از نوع کیف پول های سخت افزاری می باشد که شرایط مناسبی را برای نگهداری ارزها برای کاربران ایجاد کرده است. این والت دارای امنیت بالایی به نسبت کیف پول های دیگر که در رده های پایین تر مانند نرم افزاری و تحت وب هستند دارد و با اطمینان می توانید عکس های خود را در این کیف پول نگهداری کنید.

کیف پول Trust wallet

این کیف پول یکی از انواع کیف پول هایی است که برای استفاده در گوشی موبایل و تمام نسخه های دیگر بسیار مناسب است. این والت در قالب نرم افزار طراحی شده است این کیف پول یک کیف پول چند ارزی است که می تواند از انواع مختلفی از ارزها پشتیبانی کند و امکان خرید و فروش و انتقال و حتی ذخیره را به کاربران می دهد و می توان گفت که به نسبت این که یک نوع کیف پول نرم افزاری است اما از امنیت بالایی برخوردار می باشد و می توان برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود به کیف پول تراست والت اطمینان کرد.

کیف پول phantom

این کیف پول نوعی از کیف پول های تحت وب است. این کیف پول شبکه بلاک چین سولانا می باشد و به همین دلیل است که کیف پول مناسبی برای ارز دیجیتال اطلس است زیرا ارز دیجیتال اطلس نیز مبتنی بر شبکه بلاک چین ارز سولانا می باشد و می توان گفت که بهترین کیف پول برای ذخیره این ارز کیف پول فانتوم می باشد.

در چه صرافی هایی می توان این ارز را خرید؟

ارز دیجیتال اطلس هنوز نتوانسته در تمام صرافی‌ های موجود لیست شود اما برخی از صرافی های خارجی هستند که این ارز را در خود لیست کرده‌ اند. این صرافی ها این امکان را برای کاربران قرار دادند تا آن ها بتوانند در درون این صرافی ها ارز دیجیتال اطلس را خرید و فروش و معامله کنند.

در ادامه چند نمونه از این صرافی‌ ها که ارز اطلس را درخود لیست کرده‌اند را برای اطلاعات بیشتر شما معرفی خواهیم کرد تا در صورت نیاز از این صرافی ها استفاده کنید و اطلاعاتی مفید درباره آن ها داشته باشید.

صرافی Ftx

صرافی اف تی اکس می توان گفت که پس از صرافی بایننس و صرافی کویین بیس بزرگ ترین و معروف ترین صرافی در ارزهای دیجیتالی می باشد. پس از این که احراز هویت در صرافی بایننس اجباری شد گزینه مناسبی برای معاملات رمز ارزی برای کسانی که می خواستند بدون احراز هویت معامله کنند قرار گرفت و امروزه افراد بسیار زیادی هستند که از این صرافی برای معاملات خود استفاده می کنند و بسیار از امکانات این صرافی خشنود هستند.

صرافی Okoin

این صرافی یکی دیگر از صرافی های معروف خارجی می باشد که ارز دیجیتال اطلس در آن لیست شده است. این صرافی نیاز به احراز هویت خاصی ندارد و می‌ توان با وارد کردن شماره تلفن خود و ایمیل و استفاده از کدی که بر ایمیل و یا تلفن شما ارسال می شود در این صرافی ثبت نام کنید و از آن برای خرید و فروش این ارز دیجیتال و ارزهای دیگر نیز استفاده کنید.

صرافی L bank

صرافی ال بانک یکی از صرافی های معروف دیگر در این زمینه می باشد که در کشور هنگ کنگ تاسیس شده و شروع به فعالیت کرده است. این صرافی با توجه به این که حجم معاملات بسیاری را در خود دارد یک صرافی بزرگ در این زمینه شناخته می‌ شود و همواره در تلاش است که با صرافی های بزرگ دیگر مانند بایننس و دیگر صرافی های مانند آن رقابت کند و هم چنین گزینه خوبی برای معاملات رمز ارز می باشد. حتی ایرانیان هم می‌ توانند از این صرافی برای معاملات خود استفاده کنند

آینده ارز دیجیتال استار اطلس به چه صورت است؟

این ارز دیجیتال برای علاقه مندان به بازی های دیجیتالی فرصتی قوی ایجاد کرده است تا بتوانند با بازی کردن در این بستر درآمد هایی در درون بازی به دست بیاورند. به همین دلیل است که توانسته با اهداف بلند مدتی که دارد و اتصال به سیستم قدرتمند سولانا، وعده هایی در پیشرفت این زمینه بدهد که ممکن است در آینده اوضاع این ارز دیجیتال بهتر شود و پیشرفته چشمگیری برسد.

روند ارز دیجیتال استار اطلس در سال 2022 چگونه خواهد بود؟

هم اکنون از پیش بینی ارز دیجیتال استار اطلس در سال ۲۰۲۲ اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. اما با توجه به این که این ارز دیجیتال هنوز به رشد بالایی نرسیده است تحلیل گران حرفه ای بر این باورند که ممکن است در آینده ای نه چندان دور این ارز دیجیتال به قیمت بسیار بالایی برسد و سقف قبلی قیمتی خود را شکسته و یک سقف جدید بسیار بالا تری برای خود تشکیل دهد و می تواند آینده بسیار روشنی داشته باشد اما این اطلاعات به منظور سیگنال دادن از این ارز نیست و تنها بر روی احتمالات اعلام شده است و اگر قصد خرید این ارز را دارید بهتر است با توجه به بررسی ها و تحصیلات خود به خرید آن بپردازید.

سوالات متداول

تعداد توکن های این ارز چه مقدار است؟

هم اکنون تعداد توکنی که از این ارز در بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده و موجود است تعداد 36.000.000.000 توکن است و در دسته توکن های محدود می باشد.

چه مقدار از توکن های این ارز در بازار در گردش قرار گرفته است؟

با توجه به تعداد توکن موجود از این ارز که در قسمت قبل گفته شد هم اکنون تعداد 2.160.000.000 از توکن های این ارز در گردش می باشد.

موسسین این ارز دیجیتال چه کسانی هستند؟

بنیان گذاران ارز دیجیتال اطلس افرادی با نام های مایکل واگنر مدیر عامل این پروژه ، پابلو کیروگا و دب لوکاس که سرپرست عملیات این پروژه است، می باشند که برای این ارز تلاش بسیاری کرده اند.

توزیع ارز دیجیتال اطلس به چه صورت انجام می شود؟

توزیع این ارز دیجیتال به گونه ای انجام شده است که بیست درصد برای سهام داران، چهل و پنج درصد برای ایستگاه های استخراج، پانزده درصد برای توسعه دهندگان و بیست درصد برای اعضای تیم می باشد.

ارز دیجیتال اطلس در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

ارز ATLAST ارز پروژه استار اطلس می باشد که بر بلاک پین سولانا در سال 2021 ساخته شده است و تا کنون نتوانسته رشد قیمتی زیادی داشته باشد اما طبق اهدافی که مدیران این پروژه دارند ممکن است به زودی این ارز رشد چشم گیری داشته باشد.

بالا ترین و پایین ترین قیمت ارز دیجیتال استار اطلس در 24 ساعت گذشته چگونه بوده است؟

بالا ترین قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته از زمان نگارش این متن 0.108124 دلار و پایین ترین قیمت آن 0.101061 دلار بوده است.

اوج قیمت دلاری این ارز چقدر بوده است؟

اوج قیمت دلاری این ارز دیجیتال در طول کل مدت زمانی که اراده شده است و فعالیت دارد 0.270934 دلار بوده است و پس از آن با 60 درصد کاهش مواجه شد که این اتفاق باعث شد که نتواند بیشتر از این قیمت رشد داشته باشد.

اوج قیمت ریالی این ارز چقدر بوده است؟

ارز دیجیتال اطلس در سال 2021 و در ماه سپتامبر همان سال قیمت دلاری 0.270934 دلار را تجربه کرد و تا کنون اوج قیمت دلاری این ارز همین قیمت بوده است.

ارز دیجیتال استار اطلس در چه رتبه ای از بازار قرار دارد؟

این ارز دیجیتال که مدت زمان کوتاهی است که وارد بازار شده است در رتبه 287 این بازار قرار گرفته است.

وایت پیپر این ارز دیجیتال به چه معنایی است؟

وایت پیپر در واقع شناسنامه این ارز است که نشان می دهد این ارز چگونه به وجود آمده و در راستای چه هدفی فعالیت می کند و بیان گر تمام جزئیات این ارز است.

5/5 - (1 امتیاز)
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها