سوالات متداول در مورد بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال ابزارها

بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال در سال 2023

  • توسط asie
  • 21 دقیقه

در رابطه با بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال باید گفت که اپلیکیشن بایننس جزء بهترین‌ ها در این عرصه می باشد. زیرا این اپلیکیشن از صرافی بایننس بوده و صرافی بایننس جز معتبر ترین ها و مشهور ترین ها در حوزه بازار ارزهای دیجیتال می باشد که کاربران بسیاری در این صرافی مشغول به خرید ارز دیجیتال و فروش و ترید ارزهای دیجیتال خود می باشند.

فهرست محتوا

این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد و به دلیل این که صرافی بایننس پشتیبان و عرضه کننده آن بود، از استقبال بسیار زیادی برخوردار بوده است. زیرا صرافی بایننس از اعتبار بسیاری برخوردار است و به دنبال این اعتبار برنامه بایننس هم در این چهار سال فعالیتش بسیار به شهرت رسیده است و کاملاً معتبر می باشد. در ادامه همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس باشید تا با این نرم افزار آشنا گردید.

بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال چه ویژگی هایی دارد؟

در رابطه با ویژگی های بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال باید گفت که یک اپلیکیشن خوب باید برای کاربران خدمات بسیار خوبی را ارائه دهد خدماتی چون: استفاده از خدمات رایگان اپلیکیشن، دانلود و نصب رایگان آن، پشتیبانی بر روی گوشی های آیفون، ios و همچنین سیستم عامل های ویندوز و مک بوک، کارمزد پایین، استفاده آسان از آن، دسترسی راحت و امنیت و اعتبار بالا.

امنیت بالا از بهترین ویژگی های اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

همانطور که می‌ دانید بازار ارزهای دیجیتال یک بازار مالی گسترده می باشند همچنین به دلیل ارزشمند بودن آن بسیاری از افراد و کلاهبرداران ارز دیجیتال سعی دارند که در این بازار کلاهبرداری هایی انجام دهند و از طریق این کلاهبرداری ها به سود های کلانی دست پیدا کنند. پس باید سراغ اپلیکیشنی بروید که از لحاظ اعتبار و امنیت بسیار بالا باشد و صرافی معتبری از آن پشتیبانی بکند.

کمیسیون معاملاتی پایین

باید توجه داشته باشید که اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال کمیسیونی بابت معاملاتی که در آن صورت می‌ گیرد دریافت می‌کنند و بهتر است اپلیکیشنی را انتخاب کنید که کمیسیون پایین از شما بگیرد. به عنوان مثال اپلیکیشن بایننس کمیسیون آن یک دهم درصد می باشد و اگر بایننس کوین خریداری کنید کمیسیون حتی از ده دهم درصد هم کم تر می شود.

بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال کدامند؟

در رابطه با بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال باید گفت که صرافی ها و سایت های بسیاری در پی ایجاد یک اپلیکیشن برای ترید ارزهای دیجیتال بوده اند. به دلیل فضای رقابتی و گسترده بازار ارزهای دیجیتال باید گفت برنامه های بسیاری در این عرصه فعالیت می کنند به عنوان مثال اپلیکیشن های: Binance، eToro، Coinbase، Robinhood، Gemini، KuCoin، Coinigy، Delta و … جز بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال می باشند.

بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال خارجی چه نام دارند؟

بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال خارجی چه نام دارند؟

همانطور که می دانید صرافی ها و سایت ها و همچنین اپلیکیشن های خرید و فروش ارزهای دیجیتال خارجی در بین بازار کریپتوکارنسی از پیشرفت چشمگیری برخوردار بوده اند. زیرا با ارائه خدماتی که به کاربران در این بخش ارائه داده‌ اند باعث شده است که از محبوبیت و شهرت بسیاری برخوردار شوند و همچنین از اعتبار بسیار زیادی برخوردارند.

بایننس (Binance)

همانطور که می دانید اپلیکیشن بایننس از صرافی معروف و معتبر دنیا یعنی صرافی بایننس می باشد و این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد و به دلیل پشتیبانی صرافی بایننس از اعتبار و شهرت بسیاری برخوردار است و هم چنین کمیسیون معاملاتی بسیار پایینی دریافت می کند.

ای تورو (eToro)

اپ ای تورو هم از بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد که در سال ۲۰۰۷ به بازار عرضه شده است و تاکنون بیش از ۱۲ میلیون تریدر و سرمایه گذار در این اپلیکیشن مشغول به خرید و فروش بوده اند و باید گفت که از اعتبار نسبتاً بالایی برخوردار است.

کوین بیس (Coinbase)

این اپلیکیشن برای افرادی که در زمینه ارزهای دیجیتال تخصص بسیاری پایینی دارند پیشنهاد می شود زیرا از پلتفرم بسیار ساده ای برخوردار است و همچنین باید گفت رابط کاربری آن هم آسان می باشد و در آخر باید گفت از بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال است.

رابین هود (Robinhood)

این اپلیکیشن بر روی گوشی های آیفون و اندروید قابل استفاده می باشد و همچنین باید گفت که به منظور کاهش هزینه‌ های معاملاتی به بازار عرضه شد و از زمان فعالیت آن تنها سه سال می گذرد زیرا در سال ۲۰۱۸ شروع به فعالیت کرده است و برای خرید و فروش ارز اتریوم و بیت کوین بسیار مناسب است.

جمینی (Gemini)

این اپلیکیشن به دلیل امنیت بسیار بالا جز بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال شناخته می‌ شود و باید گفت در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شده است و همچنین پشتیبان آن صرافی جمینی می باشد که همین موضوع باعث شده است پلفترم های بسیار منحصر به فردی را داشته باشد.

بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی چه نام دارند؟

بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی چه نام دارند؟

متاسفانه کشور ایران به دلیل تحریم هایی که از سوی کشور های جهان دارد باعث شده است که در این زمینه پیشرفت چشمگیری را نداشته باشد. همچنین بسیاری از اپلیکیشن های ایرانی کلاهبرداری می باشند که البته این موضوع برای اپلیکیشن های خارجی هم صدق می‌ کند. اما باز هم باید گفت برنامه‌ هایی برای خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارند که از اعتبار نسبتاً بالایی برخوردارند که به شرح زیر می باشند:

نوبیتکس

نوبیتکس از صرافی های معتبر و مشهور ایرانی می باشد که بعد از مدتی اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال را هم به بازار عرضه کرده باید گفت که اپلیکیشن نوبیتکس از بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی می باشد.

ارزجو

از دیگر اپلیکیشن های برتر خرید و فروش ارز دیجیتال ارزجو می باشد که به صورت مستقیم می‌ توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی و اپ استور و همچنین سایت رسمی آن دانلود کنید. زیرا بر روی تمامی گوشی های اندروید و ios قابل نصب و استفاده می باشد.

والکس

باید گفت که صرافی والکس از صرافی‌ های ایرانی می باشد که هم اکنون اپلیکیشن والکس نیز از این صرافی می باشد و باید گفت کاربران ایرانی می توانند با خیال راحت در این اپلیکیشن و صرافی اقدام به خرید و فروش کنند.

اکسیر

از دیگر بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی برنامه اکسیر می‌ باشد که از ارزهای دیجیتال بسیاری پشتیبانی می‌ کند و همچنین باید گفت که از شهرت نسبتاً بالایی برخوردار است.

رابین کش

پلتفرم معاملاتی اپلیکیشن رابین کش بستری بسیار مناسب برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال می باشد و به همین خاطر کاربران زیادی در این اپلیکیشن اقدام به ترید می‌ کنند و باید گفت از بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی می باشد.

جدول اطلاعات درباره بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

جدول اطلاعات درباره بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

در این جا اطلاعاتی درباره بهترین اپلیکیشن برای خرید و فروش ارز دیجیتال را با هم مرور می کنیم.

موضوع بهترین اپلیکیشن برای خرید و فروش ارز دیجیتال
بهترین اپلیکیشن برای تبدیل ارز دیجیتال بایننس
بهترین اپلیکیشن برای تحلیل ارزهای دیجیتال چه نام دارد؟ Bitcoin Checker
بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی نوبیتکس و ارز جو
بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال خارجی بایننس و جمینی

بهترین اپلیکیشن برای تبدیل ارز دیجیتال

در رابطه با این موضوع باید گفت که اپلیکیشن هایی که در آن می توان به خرید و فروش ارز دیجیتال پرداخت قابلیت تبدیل ارزهای دیجیتال را هم دارند. پس اپلیکیشن بایننس، رابین هود، ای تورو، کوین بیس، جمینی و … جز بهترین ها برای تبدیل ارز دیجیتال می باشند.

زیرا تمامی اپلیکیشن‌ هایی که ذکر شد از اعتبار بسیار بالایی برخوردارند و همچنین از ارزهای دیجیتال بسیاری پشتیبانی می کنند که این موضوع باعث می شود خرید و فروش و همچنین تبدیل ارزهای دیجیتال در این اپلیکیشن ها راحت تر انجام شود. ‌

خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران قانونی است؟

خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران قانونی است؟

با توجه به گسترش ارتباطات و فضای اینترنتی در جهان باید گفت که از زمان تاسیس بیت کوین یازده سال می‌ گذرد و در این یازده سال بسیاری از مردم ایران و همچنین سایر نقاط جهان به خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند خرید و فروش بیت کوین پرداختند. این کار را از طریق گوشی های همراه و اینترنت انجام می‌ دهند و خوشبختانه کشور ایران برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال هیچ مانعی ایجاد نکرده است و کاملاً قانونی می باشد. اما برای استخراج ارزهای دیجیتال توسط دستگاه های ماینر محدودیت های ایجاد کرده است و بدون گرفتن مجوز استخراج ارز دیجیتال غیر قانونی می باشد و همچنین جرم محسوب می شود.

معتبرترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال چه نام دارد؟

معتبرترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال چه نام دارد؟

هر کسی که در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به خرید و فروش باشد می‌ داند که اپلیکیشن بایننس جزء بهترین‌ ها و معتبر ترین ها برای خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد زیرا پشتیبان این اپلیکیشن صرافی بایننس می‌ باشد و صرافی بایننس هم از بهترین ها و معتبر ترین ها در بین صرافی های هم رده خود است.

بهترین اپلیکیشن ها برای ترید چه قوانینی دارند؟

در رابطه با قوانین اپلیکیشن‌ ها باید گفت که در زمان ثبت نام باید اطلاعات دقیقی را از خود وارد کرده و همچنین ایمیل وارد شده مطابق با مشخصات شخصی شما باشد. در غیر اینصورت قطعاً دچار مشکل خواهید شد پس بهتر است که تمامی اطلاعات وارد شده حقیقی و مطابق با اطلاعات شخصی شما باشند و همچنین قوانین اپ را کاملاً رعایت بفرمایید.

تمام اپلیکیشن های ارز دیجیتال به احراز هویت نیاز دارند؟

احراز هویت برای تمامی اپلیکیشن های ارز دیجیتال نیاز نمی‌ باشد و در برخی از اپلیکیشن ها با وارد کردن ایمیل و اطلاعات شخصی می توانید از خدمات آن استفاده نمایید. اما اپلیکیشن هایی مانند بایننس برای استفاده از آن باید احراز هویت انجام دهید که متاسفانه برای کاربران ایرانی قابل استفاده نمی باشد زیرا در موقع احراز هویت دچار مشکل می‌ شوند.

بهترین اپلیکیشن برای تحلیل ارزهای دیجیتال چه نام دارد؟

اپلیکیشن های بسیاری برای تحلیل ارزهای دیجیتال وجود دارند که شما با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود می توانید یک کدام از آن ها را برای تحلیل استفاده نمایید. اما اپلیکیشن Bitcoin Checker بهترین و مشهور ترین برنامه برای تحلیل ارزهای دیجیتال می باشد و در بین برنامه های هم رده خود جزو مطرح ترین ها شناخته شده است‌. در ادامه باید گفت که قیمت تمامی ارزهای دیجیتال در این اپلیکیشن وجود دارد و استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

اخبار بازار ارز دیجیتال را از کدام سایت ها دنبال کنیم؟

اخبار بازار ارز دیجیتال را از کدام سایت ها دنبال کنیم؟

برای دنبال کردن اخبار و قیمت ارز دیجیتال سایت های بسیاری در بازار موجود می باشند که علاوه بر این سایت ها صرافی های معتبر و مشهور بازار کریپتوکارنسی هم اخبار مهم را به اشتراک می‌ گذارند. به عنوان مثال در صرافی بایننس می توانید قیمت لحظه ای و اخبار فاندامنتال را دنبال کنید. همچنین سایت ارز دیجیتال از بهترین سایت ها برای دنبال کردن اخبار بازار ارز دیجیتال می باشد که البته این سایت برای ایرانیان پیشنهاد می‌ شود و سایت های خارجی بسیاری هم این اخبار را بهترین روش به اشتراک می‌ گذارند که اگر در زمینه زبان انگلیسی توانایی دارید بهتر است که از این سایت ها اخبار را دنبال کنید.

کدام یک از صرافی های ارز دیجتال اپ خوبی بیرون داده اند؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که اپلیکیشن‌ های بسیار معتبر و مشهوری در بازار موجود می باشند که اکثر این اپلیکیشن ها از صرافی های معتبر جهان هستند. به عنوان مثال صرافی بایننس معتبر ترین و بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال را ارائه داده است و علاوه بر صرافی معتبر از اپلیکیشن معتبری هم برخوردار است.

صرافی بایننس

همه فعالان در بازار کریپتوکارنسی می‌ دانند که صرافی بایننس از معتبر ترین صرافی های بازار ارزهای دیجیتال می باشد که چهار سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۷ اپلیکیشنی را هم برای خرید و فروش ارز دیجیتال به بازار عرضه کرد که امروزه این اپلیکیشن از شهرت بسیاری برخوردار است.

صرافی نوبیتکس

در ایران صرافی های بسیاری مشغول به فعالیت هستند اما از بین این صرافی‌ ها نوبیتکس جزء معتبر ترین ها می باشد که امروزه اپلیکیشنی را هم ساخته است. در این اپلیکیشن می توانید با خیال راحت اقدام به خرید و فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال خود کنید. همچنین باید گفت که اکثر کاربران این اپلیکیشن ایرانی می باشند.

صرافی کوین بیس

از دیگر صرافی های معتبر بازار کریپتوکارنسی می باشد که سرمایه داران و تریدر های بسیاری در این بازار مشغول به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند و باید گفت که این صرافی اپلیکیشنی را هم برای خرید و فروش و تبدیل ارز دیجیتال به بازار عرضه کرده است.

صرافی جمینی

اپلیکیشن جمینی در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد و باید گفت از امنیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا پشتیبان و حمایت کننده این اپلیکیشن صرافی جمینی می باشد. به همین منظور جزو بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد.

صرافی والکس

برخلاف عقیده بسیاری از افراد که گمان می کنند صرافی های ایرانی از شهرت پایینی برخوردارند باید گفت این صرافی هم بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال را به بازار عرضه کرده و از اعتبار بالایی برخوردار است.

سوالات متداول در مورد بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال

بهترین اپلیکیشن برای ترید ارز دیجیتال رایگان کدام است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بایننس زیرا صرافی بایننس از سال ۲۰۱۷ شروع به فعالیت کرده است و این صرافی علاوه بر سایت اپلیکیشنی را هم برای گوشی های اندروید ios و ویندوز و مک بوک ایجاد کرده است که بسیاری از کاربران از این صرافی، سایت و اپلیکیشن برای خرید و فروش و ترید ارز دیجیتال استفاده می‌ کنند. زیرا از معتبر ترین اپلیکیشن ها برای تریدر ها می باشد و همچنین کارمزد های آن بسیار پایین است.

برای نصب اپلیکیشن ارز دیجیتال تاپ چنج به کجا باید مراجعه کرد؟

همانطور که می دانید تاپ چنج یکی از بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال می باشند که سایت اختصاصی خود را دارد و شما با یک سرچ ساده در گوگل می توانید سایت شان را پیدا کنید و در سایت لینک مستقیم دانلود و نصب اپلیکیشن ارز دیجیتال تاپ چنج موجود می باشد.

بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال کدام است؟

همانطور که می دانید بسیاری از صرافی های معتبر جهان علاوه بر صرافی و سایت، اپلیکیشن‌ هایی را نیز برای ارائه خدمات به کاربران شان ایجاد می‌ کنند که معتبر ترین و معروف ترین صرافی دنیا یعنی بایننس در زمینه بهترین اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال هم حرف اول را می زند و جزء شناخته شده ترین ها می باشد.

اپلیکیشن موبایل ارز دیجیتال برای کدام گوشی ها قابل نصب و استفاده می باشد؟

در پاسخ به این سوال در وهله اول باید گفت که تمامی شرکت ها و سایت های مربوط به اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال سعی دارند که اپلیکیشن هایشان از گوشی های اندروید و ios پشتیبانی کنند و این اپلیکیشن هم مانند برنامه های دیگر بازار از طریق اپ استور و گوگل پلی برای گوشی های آیفون و اندروید قابل دانلود و نصب می باشد.

مراحل ثبت نام در اپلیکیشن ارز دیجیتال نوبیتکس چگونه است؟

در ابتدا باید بدانید که نوبیتکس از صرافی‌ های ایرانی می باشد که نسبت به صرافی های دیگر از اعتماد بیشتری برخوردار است و برای ثبت‌ نام در آن اول از همه باید این ایمیل خود را وارد کرده و یک پسورد ترکیبی از اعداد و حروف وارد کنید و بعد از آن اکانت شما ساخته می شود. اما باید بدانید که در این اپلیکیشن هم باید احراز هویت کنید و از طریق اطلاعاتی که از شما خواسته شده باید آن ها را وارد کرده و به این ترتیب می توانید از خدمات این سایت و اپلیکیشن استفاده نمایید.

ثبت نام در اپلیکیشن ارز دیجیتال بایننس برای ایرانیان ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که صرافی بایننس در چند ماه اخیر کاربران ایرانی را برای استفاده از خدمات صرافی تحریم و محدود کرده است به همین منظور کاربران ایرانی که ساکن ایران هستند نمی توانند از خدمات صرافی سایت و اپلیکیشن بایننس استفاده کند.

هزینه دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال شیبا چقدر است؟

خوشبختانه در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه دانلود و نصب این اپلیکیشن کاملاً رایگان می باشد و تاکنون ۱۰۰ هزار نفر این اپلیکیشن را نصب کرده اند و اکنون در حال استفاده از آن می‌ باشند زیرا خدمات بسیار منحصر به فردی به کاربرانش ارائه می دهد.

اخبار بازار ارز دیجیتال را از کدام سایت ها رصد کنیم؟

برای دنبال کردن اخبار بازار ارزهای دیجیتال و برای مطلع شدن از قیمت لحظه‌ ای تمامی رمز ارزها بهتر است که به سایت اختصاصی ارز دیجیتال مراجعه کنید. همچنین صرافی بایننس هم قیمت و نمودار تمامی ارزهای دیجیتال را با اطلاعات کامل منتشر می کند که پیشنهاد بسیار خوبی می باشد.

بهترین اپلیکیشن برای تحلیل ارزهای دیجیتال کدام است؟

اپلیکیشن Bitcoin Checker بهترین و مشهور ترین برنامه برای تحلیل ارزهای دیجیتال می باشد و در بین برنامه های هم رده خود جزو مطرح ترین ها شناخته شده است همچنین باید گفت که استفاده از این برنامه بسیار راحت می باشد و قیمت تمامی ارزهای دیجیتال در آن موجود است.

کدام صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال مورد اعتماد می باشد؟

همانطور که می‌ دانید نباید به هیچ کدام از صرافی‌ های دنیا اعتماد کرد و همیشه باید محتاطانه عمل کرد اما در بین صرافی های ایرانی نوبیتکس بهترین صرافی و اپلیکیشن برای خرید و فروش و ترید ارزهای دیجیتال شما می باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران جرم محسوب می شود؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران هیچ مشکلی ندارد و کاملاً قانونی می باشد زیرا هیچ صدمه‌ ای به دولت و یا مردم ایران نمی زند.

استخراج ارز دیجیتال در ایران قانونی است؟

همانطور که می دانید بسیاری از مردم ایران به دلیل سود های کلانی که در استخراج ارز دیجیتال وجود دارد اقدام به استخراج رمز ارزهای مختلف می کنند اما اگر دستگاه های ماینر خود را بدون مجوز راه اندازی کنند جریمه می شوند و پیگرد قانونی دارد.

ای تورو چه اپلیکیشنی می باشد؟

eToro یکی از برنامه ها برای ترید رمز ارزها می باشد که به عنوان بهترین اپلیکیشن برای خرید و فروش ارز دیجیتال شناخته شده است و همچنین باید گفت که در سال ۲۰۰۷ به بازار عرضه شده است.

بهترین اپلیکیشن های خرید و فروش ارز دیجیتال کدامند؟

eToro، Coinbase، Robinhood، Gemini، KuCoin، Coinigy و … .

اپلیکیشن Binance در چه سالی به بازار عرضه شد؟

همه شما می دانید که صرافی‌ بایننس یکی از معتبر ترین و مشهور ترین صرافی های ارز دیجیتال می باشد که اپلیکیشن آن در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شد.

امتیاز دهید
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها