تبلیغات
دلار بایننس آموزش ارزهای دیجیتال

راهنمای خرید خرید دلار بایننس با قیمت لحظه ای BUSD

  • توسط zeinab
  • 22 دقیقه

در دنیای ارزها نمی توان ارزش رمز ارزها را نادیده گرفت و ارزش استیبل کوین ها را کم کرد. تمامی کاربران ارزها بارها مجبور به تبدیل دارایی خود شده اند. افرادی که تا به امروز تتر داشته اند عملیات تبدیل به کوین ها را بار ها انجام داده اند. حال اگر روزی تتر دیگر با ثبات نباشد، آیا می توان ارزی را جایگزین آن کرد؟ ما در این مقاله و در صرافی بیستکس به برخی از سوالات شما راجع به دلار بایننس می پردازیم.

فهرست محتوا

دلار بایننس با نام اختصاری BUSD در دنیای ارزها شناسایی می شود. این استیبل کوین دارای پشتوانه دلار آمریکایی می باشد که به اندازه هر واحد توسط صرافی بایننس عرضه می شود. توکن مورد نظر در ابتدا بر روی شبکه اتریوم شروع به فعالیت کرده است و بعد از مدتی به شبکه اصلی بایننس منتقل شد.

به طور کل در دنیای ارزها استیبل کوین ها هرگز ارزش خود را از دست نمی دهند و نمی توان از کارایی آن ها چشم پوشی کرد. BUSD استیبل کوین مهم در صرافی بایننس می باشد. این استیبل کوین قانونی می باشد و مبتنی بر دلار آمریکا است. سرنوشت این ارز به دلار آمریکایی گره خورده است و هولدر های این توکن می توانند توکن بایننس را به ارز فیات نیز تبدیل کنند.

ارز دیجیتال دلار بایننس چیست؟

این ارز در سال 2019 با همکاری صرافی بایننس و پاکسوس راه اندازی شده است. این ارز اولین استیبل کوین پروژه ونوس می باشد. پاکسوس دارای رهبری به نام چارلز کاسکاریلا می باشد که یک موسس مالی در آمریکا است. به طور کل رهبر پاکسوس این شخص است و دارای تیمی قوی و با پشتوانه ای خوب است.

این تیم دارای تجارب به دست آمده از وال استریت و سیلیکون ولی هستند. این ارز با هدف بهتر شدن اکوسیستم مالی به واسطه یک شبکه جهانی و بدون هیچ گونه اختلالی ساخته شده است تا دارایی های دیگر را با سرعت بیشتر و انعطاف بیشتر در شبکه حرکت دهد.

تمامی افرادی که در صرافی بایننس معامله ای را انجام داده اند نام این ارز به گوششان خورده است و می توان گفت که این توکن در بین ارزهایی که در صرافی ارائه می شود وجود دارد. این ارز نسخه دیجیتالی دلار آمریکا می باشد که ارزش آن به پول فیات متکی است.

اگر شما یکی از تازه واردان در حوزه کریپتو هستید و نمی دانید چرا در هنگام معامله این ارز یو اس دی بی را نگه داری می کنند باید بدانید که استیبل کوین ها بخش بسیار مهمی از اکوسیستم رمز ارزها می باشند. رمز ارز مورد نظر به عنوان یک استیبل کوین دارای هدفی مهم می باشد.

هدف آن ارزش پایدار شده است. این رمز ارز به کاربران ارزها اجازه می دهد تا بدون نیاز به خارج شدن از فضای موردنظر دارایی خود را در بلاک چین به صورت نوسانات کم حفظ کند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

به طور کلی برای خرید این رمز ارز باید کمی تحلیل کنید و به دنبال تجارب افراد دیگر باشید. برخی از افراد این رمز ارز را به عنوان رمز ارز هولد انتخاب می کنند و آن را در کیف پول خود نگه می دارند اما برخی از افراد آن را مناسب برای نوسان گیری می دانند.

ما در این قسمت به شما مشاوره ای برای خرید حتمی این استیبل کوین ارائه می دهیم و از شما می خواهیم قبل از خرید خود تحلیل های لازم را انجام دهید چرا که دلار بایننس یکی از مهم ترین استیبل کوین ها می باشد و اگر پیشنهاد ما را می خواهید بهتر است این رمز ارز را انتخاب کنید.

قیمت ارز دلار بایننس در نمودار های تکنیکال و فاندامنتال وجود دارد و شما می توانید به واسطه نمودار این رمز ارز تصمیم خود را برای خرید آن بگیرید.

آینده ارز دلار بایننس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز دلار بایننس در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

به طور کل این ارز یکی از رمز ارزهای با پشتوانه خوب می باشد و می توان گفت که آینده این ارز به دلار آمریکا بستگی دارد و این کار نشان دهنده این است که پیشرفت آنی ارز بیشتر از احتمالات ضرر است. شما می توانید این ارز را انتخاب کنید اما بهتر است قبل از انتخاب این رمز ارز برخی از تحلیل های تریدر های متفاوت و با تجربه را دنبال کنید.

تا به امروز تریدر های ایرانی زیادی از این رمز ارز استفاده کرده اند و تجارب خود را در توییتر و یا دیگر صفحات مجازی منتشر کرده اند. به طور کل تریدر ها تجارب خود را به عنوان ویدیو های آموزشی نیز می فروشند و از شما می خواهند که در دوره تحلیل های مربوط به ارز خود شرکت کنید.

شما نیاز است تحلیل ها را دنبال کنید و نمودار های متفاوت را برای تحلیل های خود پیگیری کنید. در دنیای ارزهای دیجیتالی تفکر قبل از معامله و سرمایه گذاری بسیار مهم است. آینده این ارز به واسطه پشتوانه خوبی که دارد رو به پیشرفت می باشد و تیم توسعه دهنده این ارز در توییتی اعلام کرده است که می تواند در آینده خود را یکی از مطرح ترین رمز ارزها بداند و این امر نشان دهنده برنامه ریزی قوی آن می باشد.

  • در همین راستا پیشنهاد ما این است تا مقاله 10 ارز دیجیتال برتر 2022 در جهان را از دست ندهید و آن را مطالعه کنید.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

این ارز در سال 2021 یکی از بهترین استیبل کوین ها و رمز ارزها برای نوسان گیری شناخته شد و تریدر های زیادی این رمز ارز را برای نوسانات خود انتخاب کردند. به طور کل می توان گفت که این ارز دارای پشتوانه خوبی می باشد و روز به روز به دنبال بر طرف کردن باگ های فناوری خود است. نماد دلار بایننس به رنگ نارنجی است و دلار بایننس ارز دیجیتال نوسان گیری مناسبی می باشد.

برای ماین کردن دلار بایننس چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن دلار بایننس چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن این ارز باید الگو ارز خود را دنبال کنید و ماینری که هم خوانی با الگو ارز دارد را انتخاب کنید. به طور کل می توان گفت که برای ماین کردن این رمز ارز نیاز به اینترنت و دستگاه ماینر است و می توانید با استفاده از کامپیوتر و سیستم سخت افزاری مناسب به ماین کردن این ارز بپردازید. ماینینگ دلار بایننس نیاز به برخی از تجربه ها برای استفاده از ماینر دارد. دلار بایننس در ایران ماینر نمی شود و جزو مهم ترین ارزها محسوب نمی شود.

  • ماینر چیست؟ جهت کسب اطلاعات لازم بر روی لینک کلیک کنید.

ماینر های دلار بایننس کدامند؟

بیشتر ماینر ها در حال حاضر برای ماین کردن ارزهای اصلی مانند اتریوم و یا بیت کوین استفاده می شوند و می توان گفت که این امر بیشتر برای ماین کردن به صرفه است. اگر به دنبال ماین کردن این ارز هستید می توانید با استفاده از تلفن همراه خود این امر را انجام دهید. دستگاه استخراج دلار بایننس در این قسمت برای شما گردآوری می شود.

proof of stake

یکی از ماینر هایی که می توانید برای رمز ارزها استفاد کنید proof of stake است. به طور کل برای ماین کردن این ارز نیاز به ماینر های بسیار قوی ندارید و باید به برخی از موارد دیگر مانند قدرت سخت افزاری به اندازه الگو ارز توجه کنید.

بیت مین

Bitmain یکی از دستگاه های خوب با پردازنده قوی می باشد. این ماینر دارای سابقه زیادی در ماین کردن ارزهای دیگر و اصلی تر می باشد اما برای ماین کردن این ارز نیز استفاده می شود. به طور کل توصیه می شود قبل از خرید دستگاه به برخی از موارد مانند قدرت پردازنده و مادر برد آن توجه کنید.

میکرو بی تی

میکروبی تی یکی از ماینر های های قدیمی می باشد که از سال 2005 وارد بازار شده است. به طور کل برای نصب آن نیاز به مراحل بسیار سخت ندارید و به راحتی می توانید از این ماینر استفاده کنید.

استخراج busd با گوشی امکان پذیر است؟

برخی از ترید ها به دنبال استخراج ارزها با تلفن همراه می باشند و این امر را برای راحتی خود انجام می دهند. به طور کل می توان گفت که استخراج ارزها به واسطه تلفن همراه امکان پذیر است. شما می توانید از برخی برنامه های کاربردی مانند miner gate mobile mine، crypto miner نیز استفاده کنید و به ماین کردن این ارز بپردازید.

قیمت لحظه ای دلار بایننس

قیمت لحظه ای این ارز را می توانید به واسطه نمودار ها دنبال کنید. در حال حاضر در تاریخ 28 آذر سال 1400 قیمت لحظه ای این ارز 0.999814$ می باشد و با احتساب نرخ تتر 30.280 تومان است. ارز دلار بایننس به تومان با قیمت 30.276 تومان عرضه می شود. نمودار دلار بایننس تمامی قیمت های این ارز را نشان می دهد و می توانید این ارز را با استفاده از حساب دلار بایننس در صرافی ها بخرید.

آیا دلار بایننس کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

این ارز بر روی صرافی بایننس موجود می باشد و شما می توانید این رمز ارز را به واسطه ایمن ترین کیف پول های متفاوت و معتبر خریداری کنید. این رمز ارز دارای کیف پول مخصوص خود نمی باشد و درباره دلار بایننس این مورد ذکر نشده است. به طور کل می توان گفت که ویژگی های busd دارای ویژگی کیف پول شخصی نمی باشد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید دلار بایننس کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید دلار بایننس کدام است؟

تا به امروز این رمز ارز را در صرافی های زیادی برای خرید و فروش انتخاب کرده اند اما ما در این قسمت معتبر ترین آن ها را نام می بریم و بالا ترین و پایین ترین قیمت دلار بایننس را برای شما در این صرافی ها مثال خواهیم زد. استخر مالی دلار بایننس در صرافی ها مشخص می شود و شما با ورود به صرافی های نام برده می توانید تمامی جزئیات این ارز را دنبال کنید.

صرافی بایننس

یکی از صرافی های معتبر که از این رمز ارز پشتیبانی می کند بایننس می باشد و این صرافی دارای ارزهای متفاوت دیگری است. به طور کل در این صرافی شما می توانید این ارز را با کارمزد متوسطی خریداری کنید و انواع دلار بایننس را دنبال کنید.

پنکیک سواپ

یکی دیگر از صرافی هایی که از رمز ارزهایی هم چون دلار بایننس پشتیبانی می کند، پنکیک سواپ نام دارد. شما می توانید با ورود به این صرافی از این ارز دیدن کرده و قیمت لحظه ای busd را برای خرید ببیند. به طور کل این ارز دارای قیمت متفاوتی می باشد و دلیل آن نوسانات زیاد رمز ارز بایننس است.

یونی سواپ

یونی سواپ به تازگی این رمز ارز را وارد لیست رمز ارزهای خود کرده است و به واسطه قرار دادن وایت پیپر دلار بایننس در قسمت رمز ارز بایننس تریدر های زیادی را جذب کرده است. روزانه حدود 3.056.780.000$ معامله در این صرافی برای این رمز ارز انجام می شود.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

در حال حاضر این رمز ارز در ایران ارائه می شود و صرافی های زیادی این رمز ارز را برای فروش قرار داده اند. صرافی های ایرانی دارای برخی از ویژگی های مناسب برای خرید شما می باشند و شما می توانید به واسطه این ویژگی ها ارزهای خود را ارزان تر بخرید. در ابتدا شما را با برخی از صرافی هایی که دارای کارمزد بسیار کمی می باشند آشنا می کنیم.

بیستکس

بهترین و معتبرترین صرافی ارز دیجیتال و به طور کلی سایت کریپتو ایران بی شک سایت بیستکس است. شما می توانید این ارز را خیلی راحت از سایت ما خریداری کنید.

بیت 24

یکی از صرافی هایی که به راحتی به خرید و فروش این ارز می پردازد صرافی بیت 24 می باشد. این صرافی رمز ارز دلار بایننس را در لیست خود قرار داده است و می توانید آن را در این صرافی دنبال کنید. صرافی بیت 24 مقداری کارمزد برای تراکنش های شما در نظر گرفته است.

ایران بایننس

یکی از صرافی های قدیمی و معتبر ایرانی که تمامی توکن ها و رمز ارزها را پشتیبانی می کند و در هنگام معرفی هر رمز ارز سعی دارد آن را وارد لیست خود بکند، ایران بایننس می باشد. دلار بایننس در این صرافی برای خرید و فروش وجود دارد.

نوبیتکس

تمامی تریدر ها این صرافی را یکی از معتبر ترین ها می دانند و می توان گفت که دلیل این امر کارمزد کم و پشتیبانی سریع این صرافی از ارزها و رمز ارزها می باشد. به طور کل می توان گفت که این رمز ارز در این صرافی با کارمزدی بسیار کم ارائه می شود.

آیا تعداد توکن های busd محدود است؟

تمامی رمز ارزها دارای توکن های محدود می باشند و دلیل این محدودیت و انتخاب تعداد توکن ها، تیم توسعه دهنده می باشد. به طور کل می توان گفت که تیم توسعه دهنده مقدار آن را انتخاب کرده است. عرضه کل busd مساوی با 14.4 billion می باشد.

پاداش استخراج دلار بایننس چیست؟

جایزه ماین کردن دلار بایننس تعدادی از توکن های آن است و این جایزه ماین کردن برای اشخاصی است که به ماین کردن این ارز دیجیتال فکر می کنند و می خواهند این ارز دیجیتال را به عنوان ارز اصلی خود ماین کنند.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

تا به امروز عوامل زیادی بر روی این ارز دیجیتال تاثیر گذاشته است که مارکت کپ و ارزش بازار یکی از آن ها بوده است. به طور کل می توان گفت که رایانه ها و حتی رمز ارزهای دیگر بر روی این رمز ارز تاثیر مستقیم دارد.

جدول اطلاعات

ما در این بخش برخی از چکیده های این مقاله را به صورت جدول در اختیار شما قرار می دهیم.

موضوعدلار بایننس
ماینر برای استخراج proof of stake، بیت مین، میکرو بی تی
صرافی های خارجی یونی سواپ، پنکیک سواپ، صرافی بایننس
صرافی های ایرانی نوبیتکس، ایران بایننس، بیت 24
قیمت لحظه ای 0.999814$


منظور از توکن سوزی دلار بایننس چیست؟

تمامی رمز ارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتالی به منظور پر کردن استخر نقدینگی خود، مداری از توکن تراکنش ها را می سوزانند. این رمز ارز همانند دیگر رمز ارزها می باشد و برای برطرف کردن برخی از مشکلات و دادن پاداش به کاربران به توکن سوزی ادامه می دهد.

مقایسه ارز دیجیتال دلار بایننس با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال دلار بایننس با دیگر ارزهای دیجیتال

دلار بایننس یکی از پر طرفدار ترین رمز ارزهای بازار دیجیتالی می باشد و تا به امروز تریدر های زیادی آن را انتخاب کرده اند. بسیاری از افراد تازه کار به دنبال مقایسه این رمز ارز با برخی از ارزهای دیگر هستند تا بتوانند قدرت تصمیم گیری خود را بیشتر کنند. ما در این بخش به برخی از مقایسه ها می پردازیم.

مقایسه با بیت کوین

بیت کوین اولین ارز مهم در بازار دیجیتالی می باشد و می توان بدون اغراق گفت که تمامی بازار دیجیتالی به این ارز متصل است. به طور کل می توان گفت که این ارز دارای پشتوانه ای بسیار محکم و قدرت مند است و به واسطه این پشتوانه تمامی برنامه های خود را به سمت بهتر شدن پیش می برد. این ارز دارای بلاک چین اختصاصی می باشد و کیف پول خصوصی خود را دارد.

مقایسه با اتریوم

مدتی پیش دلار بایننس مبتنی بر بلاک چین اتریوم بوده است و بعد از گذشت مدتی دیگر این عملیات بر روی بلاک چین اتریوم انجام نشده است. به طور کل می توان گفت که اتریوم یکی از مهم ترین ارزها می باشد که دارای بلاک چین است و رمز ارز بایننس بر روی بلاک چین های دیگر کار می کند.

مقایسه با دوج کوین

دوج کوین تا به امروز خود را به دنیا ارزها ثابت کرده است و می توان گفت که دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. این ارز دارای کیف پول و بلاک چین است و این امر آن را از دلار بایننس مجزا می کند.

مقایسه با ترون

ترون با کلمه اختصاصی TRX در دنیای ارزها وجود دارد و دارای برخی از محدودیت ها و برخی از ویژگی های مثبت می باشد. این ارز دارای پشتوانه علمی و فناوری قوی می باشد و به نسبت دلار بایننس تجربه بیشتری را در خرید و فروش در بازار ارزها دارد.

تحلیل تکنیکال دلار بایننس

این دلار در نمودار تکنیکال به واسطه تایم فریم ها برای تحلیل های ساعتی، هفتگی و ماهانه قرار دارد. قیمت این دلار در نمودار تکنیکال 1.00$ می باشد. به طور کل در این نمودار وضعیت خرید و فروش را در تایم فریم ها تحلیل می کنید.

تحلیل فاندامنتال دلار بایننس

در نمودار تحلیل فاندامنتال شما برخی از موارد بنیادی را در نظر می گیرد و در این نمودار فعالیت کاربر، رفتار توسعه دهنده را تحلیل می کنند. به طول کل در تحلیل فاندامنتال شما می توانید قیمت های متفاوت این رمز ارز را مشاهده کنید.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

این ارز دیجیتال به واسطه صرافی ارز دیجیتال بایننس و پاکسوس راه اندازی شده است که بینان گذار پاکسوس به نام چازل کاسکاریکا به دنبال راه اندازی این رمز ارز مبتنی بر دلار آمریکایی بوده است.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

به طور کلی هدف اصلی این رمز ارز حمایت از ارز دیجیتال پایدار و ثابت در تراکنش ها و بهتر شدن اکوسیستم مالی توسط یک شبکه جهانی می باشد. در صورت تمایل می توانید از منابع خارجی نیز استفاده کنید.

سوالات متداول

دلار بایننس در چه سالی وارد بازار شده است؟

دلار بایننس در سال 2019 توسط صرافی بایننس و شرکت پاکسوس رونمایی شده است.

موسس این ارز چه کسی می باشد؟

موسس این ارز چارلز کاسکاریکا می باشد و بنیان گذار اصلی شرکت پاکسوس است.

هدف این ارز چیست؟

این ارز با هدف بهتر شدن تراکنش ها و اکوسیستم مالی به واسطه شبکه های جهانی وارد بازار شده است.

آیا آینده دلار بایننس برای سرمایه گذاری خوب است؟

برای تصمیم گیری برای آینده این ارز بهتر است پیشینه و پشتوانه این ارز را تحلیل کنید.

رمز ارزها به چه دلیل توکن سوزی می کنند؟

به دلیل پر کردن استخر های نقدینگی و دادن پاداش به کاربران خود به توکن سوزی می پردازند.

کدام صرافی های ایرانی این ارز را برای فروش در لیست خود قرار داده اند؟

تا به امروز این ارز در صرافی های ایرانی زیادی به فروش رفته است و ما در این مقاله برخی از آن ها مانند نوبیتکس، ایران بایننس، بیت 24 را معرفی کرده ایم.

آیا صرافی خارجی این رمز ارز را می فروشد؟

صرافی های یونی سواپ، پنکیک سواپ، صرافی بایننس از این ارز پشتیبانی می کنند.

قیمت لحظه ای ارز را از کجا ببینیم؟

قیمت لحظه ای این ارز درحال حاضر 0.999814$ می باشد.

چه عواملی بر روی این ارز تاثیر می گذارد؟

عواملی هم چون مارکت کپ، رسانه ها، بیت کوین و پشتوانه علمی فناوری بر روی ارز تاثیر می گذارد.

آیا این ارز پاداشی را برای ماین کردن در نظر گرفته است؟

کارمزد و یا پاداش ماین کردن این ارز، تعدادی از توکن های این ارز می باشد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها