تبلیغات
بهترین آموزش ارز دیجیتال چه روشی است؟ آموزش ارزهای دیجیتال

آموزش ارز دیجیتال ار صفر تا صد به زبان ساده

  • توسط asie
  • 19 دقیقه

در رابطه با بحث آموزش ارز دیجیتال این موضوع اول را باید بدانید که ارز دیجیتال یک پول مجازی، غیر متمرکز و رمز نگاری شده می‌ باشد که بر مبنا فناوری بلاک چین است. مهم ترین ویژگی این رمز ارزها این می باشد که توسط هیچ دولتی مدیریت و یا صادر نشده اند و امروز بیش از ۵۰۰۰ رمز ارز متفاوت در بازار در حال گردش هستند. برای آموزش خرید و فروش و همچنین استخراج ارزهای دیجیتال فیلم های آموزشی و دوره های بسیاری در فضای مجازی و واقعی موجود می باشند.

فهرست محتوا

اما اول از همه شما باید با ارزهای دیجیتال و حتی 10 ارز دیجیتال برتر آشنا شوید و بدانید که قرار است در چه ارز دیجیتالی سرمایه گذاری کنید که تمامی این موارد آموزش های تقریبا مشابه ای دارند. قبل از این که ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاری خود انتخاب می کنید بهتر است که فیلم آموزش ارز دیجیتال را در سایت های مختلف مشاهده کنید. زیرا برای فعالیت در این حوزه باید یک سری نرم افزار هایی را دانلود کنید.

برای آموزش ارز دیجیتال بهتر است چه کاری انجام داد؟

برای آموزش ارز دیجیتال بهتر است چه کاری انجام دهیم؟

عده‌ ای برای آموزش ارز دیجیتال آپارات را انتخاب می کنند که باید گفت در آپارات و همچنین دیگر اپلیکیشن ها آموزش های معتبری در رابطه با بازار ارز دیجیتال وجود ندارد و بهتر است که دوره های آموزشی ارزهای دیجیتال استاد هلاکویی، امید فدوی، گلشاهیان و حسینی فاینانس را دنبال کنید.

همچنین باید گفت دوره های آموزشی این اساتید پر هزینه می باشند اما خوشبختانه تعداد زیادی از آموزش هایشان در یوتیوب موجود می باشند و اگر کسی قصد دارد وارد این حوزه کاری شود بهتر است سراغ اپلیکیشن یوتیوب برود. باید بدانید زمانی که وارد این حوزه می شوید نباید عجولانه تصمیم بگیرید و حداقل چند ماه را صرف دیدن کلیپ ها و دوره های آموزشی کنید.

پس در نهایت باید گفت برای آموزش و شناخت ارزهای دیجیتال بهتر است که تایم زیادی را اختصاص به این کار دهید. اکثر کلیپ های آموزشی را در رابطه با این موضوع مشاهده کنید تا تمام پیچ و خم های خرید و فروش ارزهای دیجیتال را یاد بگیرید. دوره های آموزشی تمام اساتید با تجربه و موفق این بازار را به صورت رایگان از کانال های تلگرامی تهیه و مشاهده کنید.

آموزش ارز دیجیتال صفر تا صد

در رابطه با این موضوع باید گفت که کلیپ های بسیاری با این محتوا و مضمون در فضای مجازی موجود می باشند و مدت زمان این کلیپ ها ۳ الی ۵ دقیقه می باشد. با توجه به مدت زمان این ویدیو ها باید گفت که این کلیپ ها بسیار تو خالی می باشند زیرا دنیا رمز ارزها بسیار گسترده و پر پیچ و خم می باشد و در عرض ۵ دقیقه نمی توان صفر تا صد این بازار را در دست گرفت بلکه برای موفقیت در این بازار و کسب تجربه بهتر است کلیپ های آموزشی بسیاری را مشاهده کنید.

بعد از شناخت این بازار با سرمایه کم شروع به فعالیت کنید تا تجربه کسب کنید و بعد از کسب تجربه با سرمایه های نسبتا بالا شروع به فعالیت و سرمایه گذاری کنید. در نهایت گول کلیپ های صفر تا صد یادگیری رمز ارز را نخورید و به چنین کلیپ هایی اکتفا نکنید. برای رسیدن به تجربیات بالا دوره های آموزشی اساتید و تحلیل گران بزرگ بازار را رصد کنید.

بهترین آموزش ارز دیجیتال چه روشی است؟

همانطور که می دانید امروزه ارزهای دیجیتال بسیار بر سر زبان ها افتاده است که یک نوع پول فیزیکی و غیر متمرکز می باشد. هیچ سازمان و نهادی بر روی آن نظارت ندارد و همه مردم به دنبال یادگیری و فعالیت در این بازار غیر متمرکز می باشند که آموزش سرمایه گذاری در ارز دیجیتال بسیار گسترده می باشد و کلیپ های بسیاری در این رابطه در فضای مجازی موجود می باشد.

اما برای انتخاب بهترین کلیپ آموزشی بهتر است که سراغ دوره‌ های آموزشی استاد هلاکویی بروید زیرا تجربه ثابت کرده است که این استاد و تحلیل گر بزرگ بازار بهترین نکته ها و تجربه ها را در کلیپ هایش به اشتراک می گذارد. البته که علاوه بر مشاهده این کلیپ ها باید سراغ کلیپ های آموزشی اپلیکیشن هایی چون یوتیوب و آپارات هم برویم زیرا در این ویدیو ها نیز نکات آموزشی بسیاری وجود دارند.

آموزش ارز دیجیتال مبتدی

آموزش ارز دیجیتال به صورت مبتدی یک آموزش سطحی می باشد که فقط فرد مورد نظر یک آشنایی نسبی با سازمان ها و ساز و کار این ارزها داشته باشد تا بتواند تشخیص دهد که چگونه در این عرصه اقدام به معامله کند. در واقع باید دانست که ارز دیجیتال و یا هر بازار مالی دیگری یک شب می‌ توانند سرمایه شما را چندین برابر و یا این که آن ها را نابود کنند باید آموزش های آن ها را به صورت حرفه ای و کاملاً تمرین شده جلو برد. زیرا آموزش مبتدی نمی‌ تواند کمک زیادی به شما بکند.

آموزش خرید فروش ارز دیجیتال

آموزش خرید فروش ارز دیجیتال

در حال حاضر هر فردی که در حوزه ارزهای دیجیتال بتواند خدماتی را ارائه دهد در سایت ها و اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب اقدام به تولید کلیپ می کند و از این کلیپ ها می توانید آموزش های زیادی را بردارید که برای شما می‌ تواند بسیار مفید باشد.

در واقع شما برای خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت حرفه‌ ای باید آموزش‌ ها و کلیپ هایی را از یوتیوب و اینستاگرام به صورت رایگان و یا این که به صورت پولی دریافت کنید و دقیق ترین آموزش ها را ببینید و خرید و فروش آن نیز در آن ها دیده می شود که می توانید با استفاده از این آموزش ها اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنید. همچنین آن ها را در جایی امن و در مکانی با آرامش نگهداری کنید تا در آینده از سود های آن ها استفاده کنید.

آموزش پرایس اکشن ارز دیجیتال را چگونه دریافت کنیم؟

شما هر آموزشی را که از ارزهای دیجیتال می‌خواهید دریافت کنید می توانید در کلیپ هایی درون شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب یا اینستاگرام پیدا کنید. آموزش به سبک پرایس اکشن یکی از آموزش‌ های خاص حوزه ارز دیجیتال می باشد که برخی از اساتید در کنار آموزش‌ های دیگر آن ها را به شما آموزش می دهند.

برخی دیگر آن ها را به صورت تخصصی و کاملاً متمرکز که از این اساتید می‌ توان به محمد حسین رمضان زاده اشاره کرد و آقا رضا گلشاهیان که این گونه اساتید به صورت کاملا اختصاصی بر روی دوره‌ های پرایس اکشن تمرکز زیادی داشته‌ اند.

راحت بودن سبک پرایس اکشن

در واقع می‌ توان گفت بازار های مالی به سبک پرایس اکشن بسیار روان تر و خوانا تر می باشند و هر سیگنال خرید و فروش نیز در سبک پرایس اکشن خیلی زود تر اتفاق می‌ افتد و دیده می‌ شود.

اهمیت آموزش ترید ارز دیجیتال

در حال حاضر بسیاری از افراد در حوزه ارزهای دیجیتال به صورت نا منظم و یا نادانسته اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می کنند که این گونه تریدر بر روی ارزهای دیجیتال یک نوع حماقت می باشد که دیر یا زود فرد معامله گر را از بازار حذف می‌کند و آن را مجبور به ترک بازار می‌ کند.

اما باید بدانید که در حوزه رمز ارزها باید آموزش کافی را حتی توسط کتاب های ارز دیجیتال دیده باشید زیرا پس از ورود شما به یک رمز ارز می‌ توانید در یک ساعت سرمایه شما را نابود کنند. اهمیت مدیریت سرمایه در ارزهای دیجیتال و اهمیت آموزش پرایس اکشن تحلیل فاندامنتال یا تحلیل تکنیکال بسیار بالا می باشد که پس از ورود به دنیا ارزهای دیجیتال شما باید این ها را به صورت کامل فرا گرفته و یاد بگیرید. همچنین توجه به اخبار فاندامنتال و تحلیل تکنیکال هفتگی را نیز نباید از یاد برد.

جدول اطلاعات

جدول اطلاعات

در این جا 4 فاکتور مهم درباره آموزش ارز دیجیتال را با هم مرور می کنیم پس برای کسب اطلاعات بیش تر این قسمت را از دست ندهید.

موضوع آموزش ارز دیجیتال
بهترین آموزش ارز دیجیتال دوره های آموزشی استاد هلاکویی
بهترین کتاب آموزش ارز دیجیتال کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی
بهترین اندیکاتور ها مکدی، Rsi و بولینگر باند
دریافت آموزش پرایس اکشن ارز دیجیتال از طریق یوتیوب و اینستاگرام

آموزش ارزهای دیجیتالی با استادان این حوزه

شما برای آموزش در هر حوزه نیاز به یک استاد دارید. حال استاد در حوزه ارزهای دیجیتال باشد و یا استاد در حوزه علوم پایه مانند ریاضیات باشد. برای فراگیری هر درس و یا هر موضوعی شما نیاز به یک استاد دارید در حوزه ارزهای دیجیتال استادان کلاهبردار و استادان بسیار خوب نیز وجود دارد و این با استفاده از هوش و ذکاوت شما می باشد که بتوانید استادان خود را از استادان بد تشخیص دهید وگرنه در کل ماجرا شما باید حتماً از یک استاد به عنوان رهبر خود برای آموزش این گونه ارزها داشته باشید زیرا در حوزه کریپتوکارنسی و یا همان ارزهای دیجیتال نوسانات بسیار سنگینی وجود دارد که این نوسانات می‌تواند به تمام شدن سرمایه شما منجر شود‌ که در نتیجه متوجه می شویم آمادگی تریدر ها برای نوسانات کوین ها از مهم ترین نکات این زمینه است.

دقت در انتخاب استاد در بازار کریپتوکارنسی

دقت در انتخاب استاد در بازار کریپتوکارنسی

پس باید بسیار دقت شود که در حوزه ارزهای دیجیتال از چه اساتیدی کمک بگیرید و از چه استادی کمک بخواهید در حال حاضر اساتید ارزهای دیجیتال بسیار زیاد شده اند. اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب باعث شده است که هر فردی که پتانسیل بازار های مالی را در خود می‌ بیند و یا تحلیل تکنیکال را به صورت فراگیر یاد گرفته است به صورت یک استاد ظاهر شود و در بازار اقدام به آموزش و یا حتی فروش سیگنال و پکیج کند که بسیار خطرناک می باشند و در صورت ضرر پول شما هیچ گونه مسئولیتی را به گردن نخواهند گرفت و در کل باید گفت که شما باید در انتخاب استاد بسیار محتاط باشید.

آموزش ارز دیجیتال هلاکویی

اساتید بسیاری در حوزه ارزهای دیجیتال مشغول به کار می‌ باشند که یکی از آن ها آقا محمد هلاکویی می باشد. این فرد بسیار نام آشنا در حوزه کریپتوکارنسی و یا همان ارزهای دیجیتال در ایران دارد. در حال حاضر به صورت کاملاً گسترده کار خود را افزایش داده است و قصدش این می باشد که در آینده آموزش های خود را به صورت کاملا رایگان از هر طریقی در حوزه ارزهای دیجیتال به ثبت برساند. آقا محمد هلاکویی در حال حاضر برای گسترش نام ارزهای دیجیتال از سوی ایران در تلاش است که در بین کشور های موجود نام ایران را بسیار جاودانه کند و ایران را از این رو پیشرو بداند.

آموزش ارز دیجیتال امید فدوی

یکی دیگر از اساتید حوزه کریپتوکارنسی استاد امید فدوی می باشد که تمامی کلیپ ها و پکیج های دوره آموزش ارز دیجیتال را در پیج اینستاگرام و وب سایتش در زمینه های متفاوت به فروش می‌ گذارد‌. همچنین بسیاری از دوره‌ های آموزشی این استاد رایگان می باشد و با دنبال کردن پیج اینستاگرام او می‌ توانید تجربیات و دانش بسیاری را در حوزه کریپتوکارنسی کسب کنید. خوشبختانه او در این حوزه کاری موفق بوده است و توانسته است در بین معامله‌ گران بازار فردی مفید و با تجربه شناخته شود. او در تلگرام کانال تلگرامی دارد و در آن سیگنال های خرید و فروش را به اشتراک می گذارد.

آموزش ارز دیجیتال گلشاهیان

رضا گلشاهیان نامی که هر تریدری باید آن را بشناسد و در رابطه با این استاد تحقیق کند. رضا گلشاهیان یکی از اساتید بسیار با تجربه و محترم بازار های مالی می باشد که از قدیم تا به الان در بازار های مالی به صورت رایگان آموزش‌ های خود را در اختیار عموم قرار داده است‌ آقا رضا گلشاهیان قبل از حوزه ارزهای دیجیتال نیز در بازار های مالی به صورت کاملاً حرفه ای اقدام به ترید کرده است‌ در حال حاضر با توجه به اصرار های دانشجویان خود دوباره اقدام به تولید کلیپ هایی در یوتیوب می‌ کند و باعث می‌ شود که بسیاری از کاربران دنیا ارزهای دیجیتال و یا بازار های مالی از تجربیات این استاد استفاده کنند.

آموزش ارز دیجیتال حسینی فایننس

حسینی فایننس یکی از معامله‌ گران با تجربه و موفق کریپتوکارنسی می باشد و امروزه بیش از یک میلیون طرفدار در اینستاگرام دارد‌. او آموزش هایش را در قالب آموزش ارز دیجیتال pdf و همچنین در قالب کلاس های مجازی و حضوری برگزار می کند که بسیاری از طرفدارانش توانسته اند با توجه به آموزش هایش در این حوزه موفق شوند. برخی از کلیپ های آموزشی وی رایگان می باشند.

آموزش ارز دیجیتال امیرحسین نام آور

امیرحسین نام آور یکی دیگر از اساتید مشغول در حوزه کریپتوکارنسی و بورس ایران از معدود اساتیدی که در داخل ایران اقدام به فعالیت می کند و در حال حاضر با توجه به داشتن پکیج های آموزشی در حوزه های بازار مالی آموزش هایی را در اختیار عموم قرار می‌ دهد. البته نه به صورت رایگان و با مقدار بسیار کمی چون یک میلیون تومان که در بسیاری از مواقع با آف خوردن در زمان های مناسب قیمت آن نیز نصف می شود.

بهترین کتاب آموزش ارز دیجیتال چه نام دارد؟

بهترین کتاب آموزش ارز دیجیتال چه نام دارد؟

از آن جا که ارزهای دیجیتال یک بازار مالی حساب می‌ شوند و به تازگی پدیدار شده اند نسبت به قدمت بازار های مالی که در آمریکا استفاده شده است باز هم ماهیت خود را دارند و به گونه‌ ای همان بازار مالی شناخته می شوند. اصول تحلیل تکنیکال از حدود ۱۵۰ سال پیش تا به الان همان تحلیل ها بوده است و در حال حاضر نیز از آن ها استفاده می شود.

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی یکی از مراجع تحلیلی بسیار معتبر در این بازار می باشد که بعد از چند مدت نیز این کتاب آپدیت شده است و از تاریخچه بازار های مالی و سرگذشت آن تا به امروز و همچنین آموزش های فراوانی که در آن وجود دارد نوشته شده است. این کتاب در بین افرادی که در بازار های مالی مشغول به کار هستند به عنوان کتاب مقدس ترید نیز شناخته می شود. آشنایی با اصطلاحات تحلیل تکنیکال نیز از مواردی است که نباید از آن غافل شد که باید نسبت به آنان اطلاعات کافی داشته باشید.

لزوم مطالعه کتاب تحلیل تکنیکال

این کتاب بسیار حائز اهمیت است که هر فردی که در حوزه بازار های مالی اقدام به ترید می کند این کتاب را خوانده باشد. لازم به ذکر است که بسیاری از اساتید در حوزه ارزهای دیجیتال از این کتاب به عنوان کتاب مرجع استفاده می کنند و با خواندن آن آموزش های آن را به صورت تصویری بیان می کنند.

قیمت پکیج آموزش ارز دیجیتال چقدر است؟

قیمت پکیج آموزش ارز دیجیتال چقدر است؟

قیمت پکیج‌ های ارزهای دیجیتال در بعضی از اساتید بسیار سرسام آور و در بعضی از اساتید بسیار پایین می باشد. با توجه به نوسانات قیمتی پکیج‌ های ارزهای دیجیتال می‌ توان قیمت آن ها را از ۵۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون تومان بسته بندی کرد و هر استادی با توجه به آموزش های خود این قیمت ها را بر روی پکیج های خود می گذارد.

آن ها به صورت کلاهبرداری اقدام به فروش پکیج های خود می کنند و اصطلاحاً به این گونه افراد پکیج فروش نیز گفته می شود. اما به صورت کلی در بین بسیاری از اساتید قیمت این پکیج ها در برخی از ماه های سال به عنوان هدیه به صورت آف خورده در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اهمیت آموزش اندیکاتور های مختلف جهت استفاده در بازار ارز دیجیتال

اندیکاتور ها و یا اسیلاتور ها نامی که افراد ترید در بازار های مالی بسیار با آن ها آشنا هستند. همه افراد می‌ دانند که فردی که در بازار های مالی به صورت کاملاً حرفه ای شروع کرده است و از این بازار اقدام به کسب درآمد می‌ کند باید حتماً با اندیکاتور ها و اسیلاتور ها آشنا باشد. در واقع اندیکاتور ها مجموعه‌ ای از کندل ها می باشند که به صورت میانگین های متحرک و یا ترکیبی از آن ها به یک بخش به اشتراک گذاشته می‌ شوند.

اندیکاتور های مهم بازار

بسیاری از اندیکاتور ها به صورت پولی در سایت های مختلف قرار داده می شود و بسیاری از اندیکاتور ها به صورت رایگان وجود دارد. در واقع اندیکاتور های بسیار مهم به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دارد و از اندیکاتور های معروف می توان به اندیکاتور مکدی، اندیکاتور Rsi، اندیکاتور بولینگر باند و اندیکاتور سوپر ترند اشاره کرد.

آیا آموزش های غیر حضوری در خصوص ارزهای دیجیتال مفید است؟

مفید بودن آموزش‌ های غیر حضوری و یا مفید نبودن آن ها بستگی به خود شخص دارد بسیاری از افراد با آموزش های غیرحضوری می‌ توانند آنچنان که باید مفاهیم را درک کنند. اما بسیاری از افراد نیز وجود دارند که با آموزش های غیرحضوری بهتر مفاهیم را درک می کنند و با پیگیری در آن ها بسیار پیشرفت می کنند. گاها دیده شده است که بسیاری از شاگرد ها از اساتید خود پیشی گرفتند با همین آموزش های غیر حضوری در واقع آموزش های غیر حضوری در دوران کرونا اوج خود را گرفتند و این تغییر باعث شد.

تاثیر کلاس های آموزشی غیر حضوری در کرونا

در حوزه کریپتوکارنسی و یا همان ارزهای دیجیتال آموزش ها به صورت غیر حضوری دایر شد اما با گذشت زمان بیشتر و ماندگاری بالا تر کرونا در تمام دنیا متوجه شدند که آموزش‌ های غیر حضوری نیز می‌ تواند مفید باشد و کارایی آموزش حضوری را به نسبت دارد. این آموزش ها فارغ از ارزهای دیجیتال برای هر آموزش دیجیتالی دیگری نیز کاربرد دارد‌

سوالات متداول

پی دی اف ها و پکیج های آموزش ارز دیجیتال اصفهان را از چه سایتی می توان تهیه کرد؟

در سایت های فکت کوینز، تدبیر و‌ اندیشه، مهارت گستر و ارزها نت موجود می باشند.

بهترین آموزش ماین کردن ارزهای دیجیتال را در چه اپلیکیشن هایی باید دنبال کرد؟

بهترین ویدیو های آموزشی ماینینگ رمز ارزها را بهتر است که در اپ هایی چون یوتیوب و آپارات رصد کنید.

آموزش ارز دیجیتال بابل توسط کدام استاد ارائه می شود؟

پکیج ها و کلاس های آموزشی در بابل توسط مهندس رضا ارائه می شود.

اندیکاتور های مهم بازار کدام اند؟

اندیکاتور مکدی، اندیکاتور Rsi، اندیکاتور بولینگر باند و اندیکاتور سوپر.

بهترین کتاب آموزش ارز دیجیتال چه کتابی شناخته شده است؟

کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی یکی از بهترین کتاب ها در این زمینه می باشد.

بهترین اساتید در حوزه آموزشی بازار کریپتوکارنسی چه کسانی می باشند؟

محمد هلاکویی، رضا گلشاهیان، امید فدوی، امیر حسین نام آور و … .

آموزش به سبک پرایس اکشن چیست؟

آموزش به سبک پرایس اکشن یکی از آموزش‌ های خاص حوزه ارز دیجیتال می باشد که برخی از اساتید در کنار آموزش‌ های دیگر آن ها را به شما آموزش می دهند.

کدام اساتید دوره های آموزشی پرایس اکشن دارند؟

استاد محمد حسین رمضان زاده و استاد گلشاهیان.

کلاس های آموزشی غیر حضوری ارزهای دیجیتال تا چه حد تاثیر گذار بوده است؟

در رابطه با تأثیر این کلاس های آموزشی باید گفت که بسیار مفید واقع شده است و بسیاری از شاگرد های اساتید با تجربه بازار کریپتوکارنسی تبدیل به معامله‌ گران بزرگ شده اند.

قیمت پکیج های آموزشی ارزهای دیجیتال چقدر است؟

با توجه به نوسانات، هر کدام از اساتید پکیج هایشان را با قیمت‌ های مختلفی به فروش می‌ رسانند.

چگونه باید پکیج های آموزشی استاد امید فدوی را تهیه کرد؟

از طریق پیج اینستاگرام و وب سایت رسمی این استاد می‌ توانید پکیج های آموزشی شان را تهیه کنید.

آموزش های اندیکاتور ها و اسیلاتور مختص چه افرادی می باشد؟

این نوع آموزش ها مختص افراد و معامله گران حرفه ای بازار رمز ارزها می باشد.

بهترین روش آموزشی ارز دیجیتال چیست؟

بهترین روش دوره ها و پکیج های آموزشی استاد هلاکویی می باشد.

می‌توان به کلیپ های آموزشی صفر تا صد ارز دیجیتال اعتماد کرد؟

در رابطه با این موضوع باید گفت که با دیدن یک کلیپ نمی توان یک شبه جزء افراد با تجربه بازار ارز دیجیتال شد و باید تعداد زیادی از این کلیپ ها و دوره های آموزشی اساتید را دنبال کرد.

قیمت پکیج های آموزشی استاد هلاکویی چقدر است؟

پکیج های آموزشی استاد هلاکویی رایگان می باشد اما قیمت کانال ها و سیگنال هایش بالا ۵۰۰ هزار تومان است.

2/5 - (1 امتیاز)
asie

asie

آسیه پناهلو دانشجو رشته کامپیوتر دانشگاه فردوسی هستم. از سال ۱۳۹۹ به تولید محتوا پرداختم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها