مینا آموزش ارزهای دیجیتال

بررسی آینده ارز دیجیتال مینا با قیمت و روش ماین کردن Mina

  • توسط zeinab
  • 24 دقیقه

امروزه نام بازار ارز دیجیتال را شنیده اید. همان طور که در جریان این امر هستید بازار ارز دیجیتال بسیار محبوب در بین افراد قرار گرفته است و به این دلیل که هر کسی با هر جایگاه و هر سطحی از تحصیلات می تواند در این بازار فعالیت داشته باشد و با روش های متنوعی که در بازار های ارز دیجیتال وجود دارد همه می توانند از راه های مختلف آن کسب در آمد کنند. هم چنین این بازار دارای تنوعی از ارزهای مختلف است که توسط اشخاصی وارد بازار می شود و مورد استفاده برای کاربران قرار می گیرد. ارز دیجیتال مینا هم نمونه ای دیگر از این رمز ارزها می باشد که می توان از آن برای معاملات آنلاین ارز دیجیتال استفاده کرد. در ادامه این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس بیشتر به بحث این ارز دیجیتال می پردازیم. تا انتها برای اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

فهرست محتوا

ارز دیجیتال مینا چیست؟

این ارز نمونه ای دیگر از رمز ارزهای دیجیتالی می باشد که معرفی شده است. پروتکل های دیگر بلاک چین خیلی نسبت به این ارز سنگین تر می باشند و نیازمند واسطه برای اجرای گره ها هستند. بر خلاف پروتکل های دیگر پلتفرم و ارز دیجیتال mina خیلی سبک تر است و به همین دلیل است که هر فردی می تواند با متصل کردن peer to peer به سرعت زنجیره را تایید و هم گام سازی کند.

پلتفرم های دیگری که در بلاک چین وجود دارند مرتبط با اینترنت نیستند و دامنه کاربردی آن ها به همین دلیل محدود تر است اما پروژه مینا می تواند به راحتی و به صورت خصوصی با هر گونه وب سایتی تعامل ایجاد کند و هم چنین می تواند برای استفاده آنلاین به داده های معتبر دنیای واقعی نیز دسترسی داشته باشد.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

این ارز با هدف های ارزشمندی طراحی شده است. هدف پروژه ارز دیجیتال مینا این است که محدودیت هایی که از قبل در این زمینه وجود داشته است را از بین ببرد و گفته می شود که این ارز انقلابی در از بین بردن این محدودیت ها و راه حلی برای همه آن ها می باشد.

حجم بلاک چین این ارز بسیار کم تر از ارزهای دیگر می باشد اما با همین حجم بلاک چینی مقاومت بسیار خوبی را در قبال سانسور ممکن می کند. با توجه به تمام این موارد و هدف هایی که این پروژه دارد می توان گفت که این ارز بسیار ارزشمند است و می تواند ارز خوبی برای معامله باشد ولی قبل از آن باید بیشتر بررسی شود.

آینده ارز مینا

آینده ارز مینا در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

تحلیل ارزهای دیجیتال بسیار حائز اهمیت است. همیشه با توجه به تحلیل ها و بررسی هایی که انواع تریدر ها بر روی ارزهای دیجیتال انجام می دهند پیش بینی های متفاوتی از ارزها به دست می آورند و در اختیار کاربران قرار می دهند و یا خود وابسته به این پیش بینی هایی که می کنند بر روی آن ارز معامله می کنند.

همیشه دو دسته وجود دارند که دو نوع اعتقاد با توجه به پیش بینی خود دارند. برخی براساس نمودار این ارز معتقدند که این ارز تا سال های آینده یعنی حتی سال 2022 رشد خوبی خواهد داشت و حدودا به قیمت 9 دلار خواهد رسید اما برخی دیگر می گویند که نمی تواند رشدی داشته باشد و ممکن است قیمت ارز مینا از قیمت الان هم بیشتر کاهش یابد. گفته شده است که این ارز در سال 2022 فول نود را بر روی وب و موبایل ارائه دهد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

نماد مینا که همان عکسی است که در کنار این ارز نمایش داده شده است و با این نماد شناسایی می شود. ارز مینا در سال 2021 و ماه سپتامر به بالا ترین قیمت خود رسید و پس از آن این ارز دیجیتال در سال 2021 نوسانات زیادی نداشت و تقریبا بین یک قیمت ثابت مانده است.

در اوایل ماه نوامبر سال 2021 قیمت این ارز 4.30 دلار بود و در اواسط همان ماه 5.87 دلار رسید و پس از این رشد به مرور قیمت این ارز در سال 2021 کاهش یافت و کم کم تا به الان یعنی ماه دسامبر سال 2021 قیمت این ارز به 3.69 دلار رسیده است.

برای ماین کردن مینا چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن مینا چه کاری باید انجام داد؟

ارز دیجیتال مینا نمونه ای از رمز ارزها می باشد که قابلیت استخراج ندارد و چیزی به عنوان ماینینگ مینا وجود ندارد. زیرا این رمز ارز در ساختاری که دارد از الگوریتم ouroboros pos پیروی می کند و با توجه به این مساله و الگوریتمی که از آن استفاده می کند مشخص می شود که ارز دیجیتال مینا قابل استخراج نمی باشد. در مجموع می توان گفت که رمز ارزهایی قابل استخراج هستند که از الگوریتم های pow و یا اثبات کار استفاده می کنند.

ماینر های مینا کدامند؟

همان طور که در قسمت قبلی گفته شد ارز دیجیتال مینا ارزی غیر قابل استخراج می باشد. با توجه به این موضوع بهترین دستگاه ماینر مینا در حال حاضر در دسترس نیست بنابراین نمی توان از ماینر های موجود برای استخراج این ارز نام برد. درست است که ماینری برای این ارز هنوز ساخته نشده است اما در ادامه مقاله چند نمونه از ماینر های دیگر موجود در بازار را به شما معرفی می کنیم تا در صورت نیاز از این اطلاعات استفاده نمایید.

  • ماینر چیست؟ همه چیز در مورد ماینر ها در این لینک پس کلیک کنید.

انت ماینر s17 پرو

این نمونه دستگاه ماینر که در سال 2019 وارد بازار شده است دارای قدرت حداکثر 53 ترا هش می باشد و دارای سه حالت معمولی، کم مصرف و توربو می باشد که در زمان استفاده از این دستگاه می توانید آن را بر روی هر کدام از این حالت ها که خودتان می خواید بگذارید و از آن استفاده نمایید.

واتس ماینر M20s

این دستگاه پس از ورود به بازار باعث شد که شرکت سازنده آن به یک رقیب جدی برای شرکت های دیگر تبدیل شود. این دستگاه ماینر دارای وزنی حدودا دوازده کیلوگرم می باشد و برقی که این دستگاه مصرف می کند 3.360 وات است. هم چنین قدرت هش ریت این دستگاه ماینر 68 ترا هش می باشد.

انت ماینر t9+

این دستگاه که یکی از با کیفیت ترین دستگاه های شرکت بیت مین می باشد. دارای هش ریت حداکثر 10.5 ترا هش می باشد و برقی که مصرف می کند 1432 وات است. هم چنین ولتاژ ورودی این دستگاه هم بین 11.60 تا 13 ولت می باشد.

استخراج mina با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج و یا ماین کردن با گوشی موبایل هم امکان پذیر است اما برای استخراج رمز ارزها بهتر است از دستگاه های ماینر استفاده شود. برخی معتقد اند که استخراج ارزها با گوشی موبایل برق کم تری مصرف می کند اما این تفکر اشتباه است و مصرف برق ماین کردن در گوشی موبایل و دستگاه ها به صورت یکسان است و تفاوتی ندارد و حتی این عمل آسیب هایی به گوشی موبایل وارد می کند.

قیمت لحظه ای مینا

برای محاسبات قیمت مینا و تبدیل کردن آن به راحتی می توان به ماشین حساب ارز دیجیتال مینا مراجعه کرد. قیمت ارز دیجیتال مینا در ماه سپتامبر سال 2021 به اوج قیمت خود رسید و بعد از این اتفاق کم کم قیمت آن کاهش یافت. اگر می خواهید قیمت لحظه ای مینا را مشاهده کنید باید به سایت های بروزرسانی شده قیمت رمز ارزها مشاهده کنید اما در زمانی که این متن نگارش می شود قیمت لحظه ای ارز مینا به تومان 109.366 تومان می باشد که معادل 3.63 دلار است.

مینا ارز دیجیتال

ارز دیجیتال مینا در بازار های جهانی با نام mina شناخته می شود یک نمونه از دارایی های دیجیتالی است. ارزش بازار آن حدود 1.21 میلیارد دلار می باشد و رتبه این ارز در بازار 85 است. هم چنین این ارز دارای 0.04 درصد سهم از کل بازار می باشد و حجم معاملات این ارز دیجیتال در روز حدودا 34.06 میلیون دلار است. نمودار مینا به صورت دقیق نوسانات قیمتی این ارز از گذشته تا به امروز را نشان می دهد و برای مشاهده آن می توانید به نرم افزار های نموداری ارزها مراجعه کنید.

آیا مینا کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

کیف پول هایی امروزه طراحی شده اند که می توان به راحتی ارزهای دیجیتالی خود را در آن نگهداری کرد و حتی این کیف پول ها کاربرد های دیگری مانند انتقال ارزها را هم دارا هستند. اگر شما می خواهید از حساب مینا خود در جایی نگهداری کنید می توانید از کیف پول هایی که این ارز را پشتیبانی می کنند مانند کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس، کیف پول کلوریو، کیف پول نرم افزاری سیف پل و کیف پول اختصاصی خود سایت استفاده کنید. برخی از این کیف پول ها بستر شبکه انتقال مینا را هم فراهم می کنند.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید مینا کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید مینا کدام است؟

امروزه صرافی های بسیاری برای کسب درآمد و ایجاد فضای مناسب برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی روی کار آمده اند. این صرافی ها که در انواع مختلفی وجود دارند ویژگی ها و معایب مخصوص به خود را دارند. اگر قصد معامله ارز دیجیتال مینا را دارید بهترین صرافی های معرفی شده برای معامله این ارز صرافی بایننس، صرافی zt، صرافی hitbtc و karen که صرافی های خارجی هستند می باشند. در ادامه به توضیحاتی کوتاه درباره این صرافی ها می پردازیم.

صرافی ZT

این صرافی که یکی از صرافی های مناسب برای معامله این ارز می باشد در شهر هنگ کنگ و در سال 2018 تاسیس شده است. سافت بانک که یکی از بهترین بانک های انگلستان است در این صرافی سرمایه گذاری کرده است که مقدار این سرمایه نامشخص می باشد. گفته می شود که این صرافی قصد دارد با همکاری سافت بانک اکوسیستمی مبتنی بر بلاک چین ایجاد نماید.

صرافی بایننس

این صرافی که نمونه از بهترین صرافی های رمز ارز آنلاین در جهان است در آن امکان معامله بسیاری از رمز ارزها وجود دارد. هم چنین این صرافی در سال 2018 با توجه به فعالیت و ویژگی های بسیار زیادی که از خود نشان داد بهترین صرافی و بزرگ ترین مرکز جابجایی رمز ارزها معرفی شده است.

صرافیHITBTC

این صرافی نیز مانند صرافی ZT در شهر هنگ کنگ تاسیس شده است و فعالیت خود را از اواخر سال 2013 شروع کرده است. این صرافی بعد از گذشت چند سال از فعالیت خود به یکی از بهترین صرافی ها و معروف ترین آن ها تبدیل شد که بسیاری از سرمایه گذاران و کاربران فعال در این زمینه از آن استقبال کردند.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

کدام صرافی های ارز دیجیتال ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

معامله بر روی ارز دیجیتال مینا در ایران به دلیل تحریم ها برای افراد بسیار دشوار است. اما بسیاری از صرافی های ایرانی هستند که از قوانین این تحریم ها پیروی نمی کنند و می توان در آن ها به خرید و فروش هر کدام از انواع رمز ارزها پرداخت و یکی از صرافی های بسیار خوب برای معامله انواع مینا در ایران صرافی اوکی اکسچنج معرفی شده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما با صرافی های ایرانی چند نمونه از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بیستکس

بی شک بهترین و معتبرترین صرافی برای خرید این ارز بیستکس می باشد. این صرافی اولین صرافی ایرانی بود که این ارز را در سیستم خود اضافه کرد.

صرافی نوبیتکس

این صرافی نمونه ای از صرافی های ایرانی می باشد که بسیار مورد استفاده کاربران ایرانی قرار گرفته است. این صرافی به دلیل این که دارای اپلیکیشن موبایل است و احراز هویت آسانی دارد بسیاری از ایرانی ها از آن استقبال کرده اند.

صرافی اوکی اکسچنج

این صرافی نیز نوعی از صرافی های برتر ایرانی می باشد که از پانزده نوع ارز دیجیتالی که معروف هستند مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، دوج کوین، مینا و انواع این ارزها پشتیبانی می کند و بسیار در بین کاربران ایرانی محبوب می باشد.

صرافی اکسکوینو

این صرافی ایرانی دارای مجوز ساماندهی از وزارت ارشاد است و خود را نمونه ای از شرکت های دانش بنیان معرفی کرده است. این صرافی به دلیل داشتن مجوز نمی تواند به صورت قانونی ارزی مانند بیت کوین را برای معامله در خود جای دهد.

آیا تعداد توکن های mina محدود است؟

تمامی ارزها دارای تعداد مشخص و یا نامشخصی از توکن های مربوط به خود هستند. در ارز دیجیتال مینا تعداد توکن ها محدود است و این ارز در حال حاظر دارای 880،752،413 تعداد توکن می باشد که چند درصد از آن در بازار معامله شده است.

پاداش استخراج مینا چیست؟

همان طور که می دانید ارز دیجیتال مینا جزو توکن های غیر قابل استخراج می باشد. با توجه به این موضوع ماین و استخراج این ارز دیجیتال ممکن نیست و پاداشی هم برای آن تعیین نشده است.

جدول اطلاعات

در این بخش خلاصه ای از مطالب مرتبط با ارز مینا را به صورت جدول در اختیار شما قرار می دهیم.

موضوعمینا
تعداد توکن های این ارز 880،765،373
صرافی های ایرانی اکی اکسچنج، نوبیتکس
صرافی های خارجیبایننس، صرافی HITBTC
حجم بازار1،209،190،000،00


چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل مختلفی هستند که با تاثیرات مثبت و یا منفی که بر ارزها می گذارند باعث افزایش و یا کاهش قیمت آن ارز دیجیتال می شوند. ارز دیجیتال مینا هم ارزی است که بسیار در مقابل این تاثیرات واکنش نشان می دهد. عواملی مانند مارکت کپ، سرمایه گذاران، نهنگ ها و میزان خرید و فروشی که بر روی این ارز انجام می شود بسیار بر روی این ارز تاثیر می گذارند و قیمت آن را تعیین می کنند.

منظور از توکن سوزی مینا چیست؟

در برخی از موارد که برای ارزهای دیجیتالی مانند ارز دیجیتال مینا اتفاق می افتد و باعث مشکلاتی برای این ارز می شود. کسانی که این پروژه در دست آن ها است برای حفظ جایگاه ارز و کنترل قیمت آن تصمیم می گیرند که تعدادی از توکن های این ارز را بسوزانند و از بین ببرند تا به افزایش قیمت آن کمک کنند.

مقایسه ارز دیجیتال مینا با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال مینا با دیگر ارزهای دیجیتال

در دنیای ارزهای دیجیتال تنوع بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام از این ارزها با اهداف مختلف و در سال های متفاوتی ساخته و به بازار ارائه شده اند. برخی از این ارزها توانسته اند به جایگاه مناسبی دست پیدا کنند اما برخی دیگر نتوانسته اند رشد خوبی داشته باشند و این اتفاق به طور مکرر در حال انجام است.

ارز دیجیتال مینا نمونه ای از ارزهایی است که با هدف های بزرگی وارد این بازار شد و در سال 2021 رشد خوبی از خود نشان داد. در ادامه این ارز را با چند نمونه از ارزهای دیگر مقایسه خواهیم کرد.

مقایسه با بیت کوین

ارز دیجیتال بیت کوین نمونه ای از ارزهای بسیار معروف است که تغییرات آن بر روی تمامی ارزها تاثیر می گذارد و دارای حجم بازار بسیار زیاد و قوی می باشد اما ارز دیجیتال مینا ارز دیجیتال تاثیر پذیری است.

مقایسه با اتریوم

ارز دیجیتال اتریوم که ارزی محبوب در بین کاربران فعال می باشد، دومین ارز برتر پس از بیت کوین است که توانسته جایگاه بسیار خوبی در بازار ارز دیجیتال پیدا کند و دارای رتبه دوم است اما ارز مینا رتبه 85 بازار را کسب کرده است.

مقایسه با دوج کوین

کاربران ایرانی و خارجی بسیار زیادی به ارز دوج کوین علاقه مند هستند. سرمایه گذاران زیادی بر روی این ارز با آرزوی ثروتمند شدن سرمایه گذاری کرده اند و ارزی با جایگاه خوب و معروف می باشد اما ارز دیجیتال مینا جایگاه پایین تری نسبت به این ارز در حال حاضر دارد.

مقایسه با ترون

این ارز دیجیتال دارای تعدات توکن هایی به مقدار 101،900،409،184 عدد می باشد که تقریبا درصد بالایی از آن معامله می شود. اما ارز مینا دارای 880،752،413 تعداد توکن می باشد که هنوز نصف آن هم معامله نشده است و تنها درصدی از آن مورد معامله قرار گرفته است.

تحلیل تکنیکال مینا

تحلیل تکنیکال این ارز عملی است که تریدر ها نمودار های قیمتی این ارز را با کشیدن خطوط ها ارزیابی می کنند. تحلیل گران با توجه به تحلیل ها و با توجه به قیمت ارز و رشد و سقوط هایی که داشته است در آینده چه اتفاقاتی قرار است برای این ارز رخ دهد و این تحلیلات فقط با توجه به نمودار انجام می شود و همیشه دقیق نیست و اگر آن ارز اصول نموداری را رعایت کند پیش بینی ها به وقوع می پیوندند.

تحلیل فاندامنتال مینا

تحلیل فاندامنتال این ارز تحلیلی است که توسط تحلیل گران بزرگ با توجه به اهداف و میزان رشد مارکت کپ و عوامل دیگر محاسبه می شود. پیش بینی هایی از این ارز درباره رشد و یا کاهش قیمت می کنند و این پیش بینی ها را اعلام می کنند.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

پروتکل ارز مینا که در سال 2017 ارائه شد توسط افرادی به نام ایوان شاپیرو که بنیان گذار این پروژه است. sean inggs و مدیریت صندوق های سرمایه گذاری بین المللی را دارد، tees renearson و josh cincinnati که از دیگر افراد عضو این تیم هستند تاسیس شده است.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

ارز دیجیتال مینا تا به امروز از پروژه های خاصی حمایت نکرده است و اطلاعاتی در این رابطه موجود نمی باشد. اما چندین صندوق مالی سطح بالا وجود دارند که برای توسعه این ارز دیجیتال از آن ماین می کنند.

سوالات متداول

وایت پیپر مینا چیست؟

وایت پیپر مینا اخبار و وعده هایی است که توسط تیم تشکیل دهنده این ارز در رابطه با آینده این ارز اعلام می شود.

بالاترین و پایین ترین قیمت مینا در 24 ساعت اخیر چگونه بوده است؟

در طول بیست و چهار ساعت گذشته بالا ترین قیمت این ارز 3.69 دلار و پایین ترین قیمت آن 3.55 دلار بوده است.

تعداد توکن های ارز مینا چقدر است؟

هم اکنون تعداد موجود از توکن های این ارز 880،765،373 عدد می باشد که تقریبا نصف این تعداد معامله شده است.

ارز دیجیتال مینا در چه رتبه ای قرار دارد؟

این ارز با توجه به پیشرفت هایی که داشته است رتبه 85 بازار های جهانی را به دست آورده است.

آیا این ارز قابل استخراج است؟

ارز دیجیتال مینا با توجه به الگوریتمی که از آن پیروی می کند ارزی غیر قابل استخراج می باشد.

آیا کاربران ایرانی هم می توانند از این ارز برای معاملات خود استفاده کنند؟

کاربران ایرانی با مراجعه کردن به صرافی هایی که از این ارز پشتیبانی می کنند می توانند با این ارز معامله های خود را انجام دهند.

چه صرافی هایی برای معامله این ارز مناسب است؟

بهترین صرافی ها برای معامله این ارز صرافی بایننس، اوکی اکسچنج، صرافیkaren، صرافی Zt و صرافی HITBTC معرفی شده اند.

چه افرادی می توانند برای معاملات خود از این ارز استفاده کنند؟

تمامی کاربران و سرمایه دارانی که در این زمینه فعالیت دارند می توانند از این ارز برای معاملات خود استفاده نمایند.

اوج قیمت دلاری این ارز چقدر بوده است؟

اوج قیمت دلاری این ارز 17،980،924،043،71 دلار بوده است که 99.99 درصد کاهش یافته است.

حجم کل بازار ارز مینا چقدر است؟

در حال حاضر حجم کلی بازار این ارز 1،209،190،000،00 دلار می باشد و 0.04 درصد بر بازار تسلط دارد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها