تبلیغات
آنتولژی آموزش ارزهای دیجیتال

ارزدیجیتال آنتولژی به همراه بررسی آینده آن

  • توسط zeinab
  • 23 دقیقه

ارز دیجیتال آنتولژی یکی از ارزهای شناخته شده است که تا به حال بسیار مورد توجه افرادی که در این بازار های ارز دیجیتال فعالیت می کنند قرار گرفته است. همان طور که می دانید همه به دنبال راهی برای سرمایه گذاری پول خود و افزایش دادن آن از این طریق می باشند. بازار های ارز دیجیتال امکان این را برای افراد زیاد کرده اند و با تنوع ارزهایی که در بازار وجود دارد به راحتی می توانند در این بازار ها معامله کنند و مقدار پول خود را حتی به چندین برابر تبدیل کنند. خرید ارز ONT می تواند گزینه مناسبی برای انجام این معاملات باشد. در ادامه بحث بیشتر به مباحث این بازار و ارز آنتولوژی می پردازیم همراه صرافی ارز دیجیتال بیستکس تا پایان این مقاله بمانید.

فهرست محتوا

ارز دیجیتال آنتولژی چیست؟

سایتی که به صورت رسمی مربوط به ارز آنتولژی می باشد این ارز را این گونه توصیف کرده است که یک پلتفرم بلاک چینی برای تطابق دادن و هم گام سازی با دیگر بلاکچین های عمومی و خصوصی می باشد و هدف آن این است که شرکت های دیگر بتوانند از نوآوری هایی که این ارز دارد بهترین استفاده را بکنند و از آن بهره ببرند.

آنتولژی نمونه ای از پروژه های بلاک چینی جدید می باشد. تیم سازنده این ارز درباره آنتولژی این گونه اعلام کرد که قرار است انواع آنتولژی انقلابی جدید در صنعت کریپتو و بلاک چین ایجاد کنند.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

فضای بلاکچین پروژه آنتولژی بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد و طوری ویژگی های خود را طراحی کرده است که با ساختن اکوسیستمی بدون مشکل، تمامی کار آفرینان و سرمایه گذاران بتوانند از ویژگی های فناوری بلاکچین استفاده کنند و برای این کار به آن ملحق شوند.

این شبکه از چند سیستم و بلاکچین مختلف ساخته شده است و می تواند برای هر نوع کسب و کاری قابل استفاده باشد و از تمامی آن ها پشتیبانی می کند. به همین دلیل است که می توان گفت پروژه آنتولژی یک نمونه از پروژه های با ارزش است که برای معامله بسیار مناسب می باشد.

قیمت ارز آنتولژی به چه صورت است؟

قیمت ارز آنتولژی که از هنگام ورود آن به بازار ارز دیجیتال یعنی سال 2018 در اوایل ماه مارس تقریبا پایدار بوده است. ارز آنتولژی اولین بار با قیمت 2.6 دلار وارد شد و بعد از این که حدودا یک ماه از عرضه این ارز گذشت توانست به قیمت 10 دلار دست پیدا کند.

هنگامی که بازار ارز دیجیتال شرایط مناسبی نداشت و تمامی ارزها ریزش داشتند این ارز بر خلاف بازار عمل کرد و در یک ماه رشد چشمگیری داشت و به قیمت 10.25 دلار افزایش یافت.

آینده ارز آنتولژی در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز آنتولژی در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

معمولا تریدیر های حرفه ای با توجه به خصوصیاتی که ارزهای دیجیتال چه از نظر پشتوانه و چه از نظر قیمت آن ارز از گذشته تا به امروز وجود دارد آن ارز را بررسی می کنند و تقریبا می توانند پیش بینی کنند که در آینده نزدیک و یا دور تر چه اتفاقی برای این ارز می افتد.

این تحلیل ها همیشه به صورت دقیق وجود ندارند و نمی شود تنها به این تحلیلات اعتماد کرد و بر روی ارزی سرمایه گذاری کرد. دو نوع پیش بینی از این ارز وجود دارد. عده ای از افراد می گویند با توجه به نمودار آنتولژی که از گذشته تا به الان شکل گرفته است این ارز نمی تواند حداقل در مدت نزدیک رشد زیادی داشته باشد.

اما عده ای دیگر از افراد هستند و بر این باورند که حساب آنتولژی با نمودار درست نیست و با توجه به پشتوانه قدرتمندی که دارد می تواند آینه مطلوبی داشته باشد. اما به طور دقیق آینده این ارز دیجیتال مشخص نمی باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

ارز دیجیتال آنتولژی که تقریبا از سال 2017 وارد بازار شد وسط یک ماه اول رشد خوبی را تجربه کرد و بعد از آن دچار نوسانات مختلفی شد. این نوسانات باعث این اتفاق شد که حجم معاملات این ارز در ماه جولای سال2021 به مقدار 214،705،769،00 برسد. در ماه اکتبر همان سال به مقدار 121،128،323،00 کاهش یابد و قیمت ارز ont نیز در راستای این اتفاق بسیار کاهش یافت.

آنتولژی در ایران

نماد آنتولژی به صورت اختصاری ONT می باشد که عموما آن را با این نام در ارزهای دیجیتال می شناسند. آنتولژی در برخی از صرافی ها در ایران معامله می شوند اما به دلیل فیلتر هایی که وجود دارد معامله این ارز در بسیاری از سایت های ایران امکان پذیر نمی باشد. برای معامله این ارز می توانید از صرافی های معتبری که وجود دارند در ایران استفاده کنید.

برای ماین کردن آنتولژی چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن آنتولژی چه کاری باید انجام داد؟

ماینینگ آنتولژی توسط افرادی که در انجام این کار حرفه ای هستند و تجربه کافی دارند انجام می شود. این ارز با دیگر ارزهایی مانند اتریوم بسیار متفاوت است. این سیستم یک سیستم پروف آف استیک است که با این روش توسط استیک ها ماین می شود. هم چنین برای ماین کردن ارز آنتولژی می توان از روش asic هم استفاده کرد و این ارز دیجیتال را استخراج نمود.

ماینر های آنتولژی کدامند؟

ارز دیجیتال آنتولژی از الگوریتم proof of stake برای استخراج کردن پیروی می کند. در این روش باید رمز ارز اصلی را که همان ارز دیجیتال آنتولژی می باشد به اصطلاح stake و یا همان سرمایه گذاری کرد. در این صورت آن ها به نود های اعتبار سنج در شبکه تبدیل می شوند.

بر خلاف روش های دیگر در این شبکه نیاز به استفاده از پردازنده های بسیار زیادی نمی باشد و این امر به کاهش یافتن مصرف زیاد برق کمک می کند. به همین دلیل می شود گفت که این ارز برای استخراج نیاز به دستگاه ماینر ندارد ولی در ادامه برای اطلاعات بیشتر شما چند نمونه از بهترین دستگاه ماینر را به شما معرفی می کنیم.

  • ماینر چیست؟ اگر نمی دانید بر روی این لینک کلیک کنید.

ماینر +bitmain Antminer S17

این ماینر که در سال 2019 وارد بازار شد دارای قدرتی حدود 73 ترا هش بر ثانیه دارد. نیاز برق این دستگاه 2،920 است که تا به الان به عنوان بهترین دستگاه ماینر بیت کوین شناخته شده است. هم چنین قیمت این دستگاه حدود 2،600 دلار می باشد.

Bitmain Antminer S17 Pro

این نوع از دستگاه ماینری که وجود دارد نیز در سال 2019 به بازار عرضه شد و دارای قدرت 53 ترا هش بر ثانیه می باشد. مصرف برق این دستگاه حدود 2،094 وات می باشد و هم چنین قیمت آن در بازار جهانی تقریبا 1،900 دلار می باشد.

ماینر52 +innosilicon T3

این دستگاه نمونه ای دیگر از دستگاه های ماینر می باشد که دارای وزن مناسبی است. این دستگاه 2،100 وات برق مصرف می کند. قیمت جهانی 1،700 دلار است و قدرت این دستگاه 52 ترا هش بر ثانیه می باشد.


استخراج ontology با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج کردن تمامی ارزها با گوشی امکان پذیر است اما تفاوتی با دستگاه از نظر مصرف برق ندارد. ماین کردن این ارز که با روش استیک انجام می شود و برای استخراج آن به دستگاه نیاز نیست را می توان با گوشی موبایل انجام داد که در این ارز این روش بسیار مناسب تر است.

این موضوع را لازم است بدانید که ont با توجه به ساختارش معمولا قابل استخراج نیست و نحوه استفاده آن بسیار با دیگر ارزها متفاوت می باشد. هم چنین چیزی با عنوان دستگاه استخراج آنتولژی وجود ندارد.

قیمت لحظه ای آنتولژی

این ارز دیجیتال هم مانند ارزهای دیگر با توجه به حجم بازار و نوساناتی که دارد قیمت آن ثابت نیست و به صورت مداوم بالا و پایین می شود. قیمت ارز ONT در این لحظه که این متن نوشته می شود 0،716031 می باشد. ارز دیجیتال آنتولژی به تومان در این لحظه 21،598 می باشد. با مراجعه به ماشین حساب ارز دیجیتال آنتولژی می توانید به راحتی قیمت لحظه ای آن را به دلار و حتی پول ملی خود مشاهده کنید.

آیا آنتولژی کیف پول مخصوص به خود را دارد؟


آیا آنتولژی کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال آنتولژی و یا همان ont کیف پول هایی رسمی با نام oWallet و ONTO شناخته شده است. از کیف پول های ارز دیجیتال ONT موجود در تمام سیستم عامل ها مانند ویندوز، لینوکس و همچنین ios و انروید موجود می باشد که به راحتی می شود از آن ها برای نگهداری ارز دیجیتال آنتولژی و ong استفاده کرد.

بهترین صرافی های خارجی برای خرید آنتولژی کدام است؟

بسیاری از صرافی های خارجی وجود دارند که برای معامله ارزهای دیجیتال و تبدیل آن ها به ریال و با تبدیل ریال به آن ها مناسب هستند. صرافی ها این فضا را برای کسب درآمد خود و همچنین معامله راحت تر کاربران در ارز دیجیتال ایجاد کرده اند.

در ادامه چند نمونه از صرافی های خارجی و اطلاعاتی درباره آن ها را به شما معرفی می کنیم تا در صورت نیاز با اطلاعات کافی از آن ها استفاده کنید. در برخی از صرافی های خارجی می توانید ارز آنتولژی را هم معامله کنید.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین که یکی از صرافی های معتبر خارجی است توسط افراد با تجربه و خبره که در این کار وجود دارند ایجاد شده است. این صرافی دارای فضایی مطمئن و پیشرفته در پلتفرم های خرید و فروش و تبدیل ارزهای دیجیتال می باشد. و از بسیاری از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند و در این موضوع تنوع بسیار زیادی نیز دارد.

صرافی بایننس

می توان گفت که صرافی بایننس دومین صرافی برتر است که از سال 2017 فعالیت خود را در این زمینه شروع کرده است. این صرافی دارای میزان کارمزد کم تری نسبت به برخی دیگر از صرافی ها می باشد و جدول بندی پیشرفته ای دارد. هم چنین از 15 نوع ارز فیات هم پشتیبانی می کند که یکی از بهترین مزیت های این ارز می باشد. این صرافی برای کاربرانی که حرفه ای تر هستند مناسب تر است.

صرافی کش آپ

این صرافی دارای شرایطی بسیار ساده است و علاوه بر آن ویژگی های بیشتری نیز دارد. اما در کنار ویژگی های مثبتی که دارد سه درصد کارمزد هنگام ارسال پول با کارت های اعتباری، دریافت می کند. هم چنین در طول بیست و چهار ساعت تنها امکان برداشت 2000 دلار بیت کوین در این صرافی وجود دارد.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟


کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

همان طور که گفته شد که صرافی های خارجی برای معاملات ارزهای دیجیتالی موجود می باشند، صرافی های معتبر ایرانی نیز هستند که بسیار معتبر و پیشرفته با امکانات مناسب برای کاربران فراهم شده اند. به دلیل این موضوع که فیلتر هایی وجود دارد برخی از صرافی ها این نمونه از ارزها را نمی توانند پشتیبانی کنند و در خود جای دهند. چند نمونه از صرافی های ایرانی معتبر و فعال را در ادامه این مقاله معرفی خواهیم کرد تا شما نیز با آن ها آشنا شوید.

صرافی والکس

این صرافی ایرانی که یکی از صرافی های معتبر در ایران می باشد و از تیم پشتیبانی بسیار قوی بهره مند است و دارای ذخیره امن برای دارایی های ارز دیجیتال به صورت آفلاین برای جلوگیری از سرقت های ارز دیجیتال می باشد. هم چنین امکان این که در تمام روز های هفته و به صورت بیست و چهار ساعته کاربران بتوانند معامله کنند را دارا می باشد.

صرافی نوبیتکس

این صرافی تا به امروز تلاش کرده است که پیشرفته ترین امکانات را همراه با بازار های جهانی به بهترین نوع در اختیار کاربران علاقه مند به این شبکه ها قرار دهند. این صرافی هم چنین دارای فضای سرد امنی می باشد که در آن هیچ گونه امکان سرقت از ارزها وجود ندارد و به همین دلیل یکی از بهترین صرافی های ایرانی محسوب می شود.

صرافی اکی اکسچنج

صرافی اکی اکسچنج در میان ده صرافی برتر ایران قرار دارد. این صرافی به دلیل فضای سخت تر و پیشرفته تری که دارد ممکن است برای افرادی که تازه کار هستند مقداری پیچیده و سخت باشد. هم چنین دارای اپلیکیشن گوشی موبایل است و از کوین های متعددی پشتیبانی می کند.

آیا تعداد توکن های ontology محدود است؟

تعداد توکن هایی که ارز ارز دیجیتالی آنتولژی که با نماد اختصاری ONT در بازار ارز دیجیتال شناخته می شود وجود دارد. در حال حاضر یک میلیارد توکن می باشد که تمام این توکن ها در دسترس کاربران قرار دارد و در بسیاری از صرافی ها مورد معامله قرار می گیرد. توکن های این ارز بسیار با ارزش هستند و بسیاری علاقه مند به خرید ارز ont می باشند.

پاداش استخراج آنتولژی چیست؟

در حال حاضر تمامی توکن هایی که از ارز دیجیتال آنتولژی وجود دارد که تعداد آن یک میلیارد می باشد در بستر شبکه انتقال آنتولژی قابل استخراج می باشد. پاداش و یا همان سود استخراج ارز آنتولژی که به آن جایزه ماین کردن آنتولژی هم می گویند در بین برخی از نهاد ها مانند تیم توسعه دهنه اصلی، شرکای نئو، جامعه و کاربران آنتولژی و شرکای نهادی و امثال آن ها به صورت درصد های متفاوت تقسیم می شود.

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عواملی هستند که بر روی تمامی رمز ارزها و حتی همین ارز آنتولژی تاثیرات فراوانی دارند. این عوامل می تواند نواساناتی باشد که این ارز از خود نشان می دهد و یا حجم بازار و کاربرانی که بر روی این ارز معامله می کنند می توانند بر تعیین قیمت این ارز تاثیر گذار باشند.

همچنین پشتوانه و معتبر بودن سازنده این ارز هم می تواند بر رشد قیمت آن موثر باشد و حتی جایگاهی که این ارز در بازار جهانی به دست می آورد در تغییر قیمت آن نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

منظور از توکن سوزی آنتولژی چیست؟

هنگامی که ارز دیجیتال آنتولژی به شرایط مناسبی برای توکن سوزی برسد شرکت سازنده آن تصمیم می گیرد که برای بهتر شدن جایگاه و پیشرفت این ارز تعدادی از توکن های آن را بسوزاند تا این ارز بتواند به حالت خوبی از خود دست پیدا کند و ارزش آن بیشتر شود. معمولا این امر با کاهش یافتن قیمت این ارز انجام می شود.

جدول اطلاعات

ما در این قسمت در جدول اطلات خلاصه ای از مقاله را قرار می دهیم.

موضوعآنتولژی
تعداد توکن ارز آنتولژی یک میلیارد توکن
صرافی ایرانیوالکس، اکی اکسچنج
صرافی های خارجیبایننس، کوکوین
عوامل تاثیر گذار نوسانات، مارکت کپ
مقایسه ارز دیجیتال آنتولژی با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال آنتولژی با دیگر ارزهای دیجیتال

همان طور که می دانید ارزها با یک دیگر تفاوت های بسیاری دارند و برخی از آن ها به هم شباهت هایی هم دارند. ارز دیجیتال ONT نحوه فعالیت و ساختار آن با دیگر ارزهای موجود بسیار تفاوت دارد که در ادامه این ارز را با چند نمونه از ارزهای دیجیتال موجود دیگر مقایسه می کنیم.

مقایسه با بیت کوین

بیت کوین یک نمونه از ارزهای بسیار شناخته شده است که در بازار ارز دیجیتال بسیار بسیار سرو صدا کرده است. این ارز یک نمونه از ارزهای غیر متمرکز است که در سال 2008 عرضه شده است در صورتی که ارز آنتولژی در سال 2017 وارد بازار شده است.

مقایسه با اتریوم

ارز اتریوم نیز مانند بیت کوین ارز دیجیتال پیشرفته و معروفی می باشد که برای استخراج کردن این ارز از دستگاه های ماینر اتریوم استفاده می شود اما استخراج ارز دیجیتال آنتولژی به دستگاه نیازی ندارد.

مقایسه با دوج کوین

این ارز دیجیتال که در ابتدا ارز بسیار بی اهمیتی بود و گفته می شود که قصد ساخت این ارز تنها یک شوخی بوده است که الان جایگاه بسیار خوبی در بازار دارد. ارز ONT از همان ابتدا هدفمند و با تلاش برای پیشرفت ساخته شده است.

مقایسه با نئو

در سایت نئو این ارز دیجیتال به عنوان شبکه توزیع شده و با هدف اقتصاد هوشمند معرفی شده است. این ارز دیجیتال دارای 17.5 میلیون توکن می باشد در صورتی که ارز دیجیتال ONT یک میلیارد توکن دارد.

تحلیل تکنیکال آنتولژی

بالا ترین و پایین ترین قیمت آنتولژی در نمودار های قیمتی بازار های جهانی موجود می باشد. تحلیل تکنیکال توسط تحلیل گران حرفه ای برای پیش بینی ها موقت و یا طولانی انجام می شود. تحلیل فاندامنتال آنتولژی با تحلیل تکنیکال آن متفاوت است و می توان گفت به معنای اخباری می باشد که از این ارز موجود است.

وایت پیپر آنتولژی موسس این ارز دیجیتال کیست؟

این ارز دیجیتال توسط شرکت Onchain که یکی از با سابقه ترین شرکت ها در این زمینه می باشد در سال 2017 تشکیل شده است. این پروژه به دست افرادی به نام Da hangfei و Erik zhang تاسیس شده است.

استخر مالی آنتولژی چیست؟

معمولا زمانی که توکن سوزی های این ارز انجام می شود مقداری از توکن های سوزانده شده یعنی حدود یک درصد از آن ها به استخر های مالی و یا همان استخر های نقدینگی که وجود دارند منتقل می شود و بقیه توکن ها از بین می روند.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

ارز دیجیتال ONT با استفاده کردن از ابزار ها و کیت های توسعه نرم افزار از چند نمونه زبان برنامه نویسی و برنامه های کاربردی غیر متمرکز پشتیبانی می کند تا بتواند پلتفرم و بستر خوبی برای توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز فراهم کنند.

سوالات متداول

وایت پیپر آنتولژی چیست؟

وایت پیپر ارز ONT به معنای اخباری است که از ارز ONT توسط موسسین آن اعلام می شود.

هزینه ONT برای خرید چقدر است؟

قیمت ارز ONT در حال حاضر 0.722633 دلار می باشد که در صرافی هایی قابل فروش هستند.

فروش ارز ONT چگونه انجام می شود؟

این ارز را می توان در تمام صرافی هایی که این ارز وجود دارد به راحتی خرید و فروش کرد.

عواملی که بر روی این ارز تاثیر می گذارند چیست؟

نوسان ها و تعداد افرادی که بر روی این ارز معامله می کنند نمونه ای از عواملی است که بر قیمت این ارز تاثیر می گذارد.

توکن های این ارز چه مقدار است؟

در حال حاضر تعدادی توکن که از این ارز می باشد یک میلیارد توکن است که تمام آن در دسترس می باشد.

ONT چیست؟

ONT نماد و یا نام اختصاری ارز دیجیتال آنتولژی می باشد که یکی از بهترین ارزها است.

حجم بازار این ارز چقدر است؟

حجم بازار و معامله هایی که در این ارز وجود دارد به مقدار 875،249،524 می باشد.

آیا این ارز برای هولد کردن مناسب است؟

با توجه به پیش بینی هایی که وجود دارد این ارز می تواند آینده روشنی داشته باشد و می توان روی آن حساب کرد.

این ارز در کدام کشور ساخته شده است؟

این ارز در سال 2017 در کشور چین و توسط یک کشور چینی ساخته و وارد بازار شده است.

این ارز برای چه کسانی قابل استفاده است؟

ارز دیجیتال ONT ارزی است که تمامی کاربرانی که در این زمینه فعایت می کنند می توانند بر روی آن سرمایه گذاری کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها