تبلیغات
سای آموزش ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال سای چیست؟ معرفی همراه بررسی ویژگی ها

  • توسط zeinab
  • 22 دقیقه

امروزه با توجه به این که رمز ارزها در بین مردم محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و تعداد کسانی که در این رابطه فعالیت می کنند بسیار زیاد شده است، پروژه هایی مختلف از رمز ارزها مانند سای نیز روز به روز رو به افزایش می باشند. هر کدام از این پروژه ها هدف خاصی را دنبال می کنند. معمولا هدف این پروژه ها این است که بتوانند کمبود ها و مشکلاتی که در شبکه های قبلی وجود داشته است را از بین ببرند.

فهرست محتوا

ارز سای یک نمونه از همین رمز ارزهایی می باشد که تلاش کرده اند در آن مشکلات و کمبود هایی که وجود داشته است را تا حدودی از بین ببرند و امروزه این ارز با این هدف معرفی شده است. در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس می خواهیم به صورت کامل تری درباره این رمز ارز که همان ارز سای می باشد صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این رمز ارز تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آیا این ارز ارزش خرید دارد؟

همان طور که گفته شد ارز دیجیتال سای هدف هایی برای از بین بردن مشکلات قبلی در شبکه ها را دارد. این رمز ارز رتبه 535 را در میان جدول رمز ارزهایی که وجود دارد را دارا است و به مرور تلاش بر این موضوع می کند که با نمونه هایی دیگر از کوین هایی که در رده این ارز می باشد رقابت کند و جایگاه بهتری برای خود فراهم کند.

بنابراین می توان گفت که ممکن است این رمز ارز به جایگاه بهتری از جایگاهی که الان دارد برسد و قیمت ارز سای افزایش یابد و برای خریداران بسیار پر سود شود. به این دلایلی که موجود است می توان بر روی این ارز در آینه امیدوار بود و ارزش خرید کردن را به آن داد.

هر چند که تا به امروز حجم معاملات این رمز ارز بسیار پایین آمده است زیرا هنوز افراد زیادی این ارز را نمی شناسند. تا به الان بیشترین قیمت ارز سای 25.31 دلار و پایین ترین قیمت آن 1.92 دلار بوده است و نوسانی بیشتر از این نداشته است.

آینده ارز سای در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز سای در سال 2022 چگونه پیش بینی می شود؟

آینده ارز دیجیتال سای این گونه پیش بینی شده که می تواند تغیرات چشمگیری را ایجاد کند. موسسین و محققان این پروژه اعلام کرده اند که از این رمز ارز به مقدار حدود 3،145،532 وجود دارد که تا به امروز این میزان از آن معامله شده است.

بسیاری از تحلیل گران و کسانی که در این بازار فعالیت زیادی دارند این گونه اعلام کرده اند که می شود از روی قیمتی که این ارز در گذشته تا به الان داشته و نوساناتی که در این ارز اتفاق افتاده است آینده آن را در ماه ها و سال های آینده با تحلیل کردن پیش بینی کرد. اما اینکه تا سال 2022 دقیقا چه اتفاقی برای این ارز می افتد مشخص نیست و تحلیل دقیقی در این رابطه هنوز موجود نمی باشد.

این ارز دیجیتال در سال 2021 چگونه خود را نشان داد؟

ارز دیجیتال سای مانند دیگر رمز ارزها در سال 2021 توسط موسسین و محققانی که بر روی این پروژه کار می کنند منتشر و معرفی شده است و در بازار معاملاتی نماد سای را در کنار این ارز می توان مشاهده کرد. با اعلام مقدار این ارز توسط آن ها و وعده هایی که در رابطه با این ارز داده اند، توانسته اند نظر تعدادی از افراد را به این ارز جلب کنند.

پس از معرفی این رمز ارز افراد کمی برای معاملات خود بر روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند. اما به مرور زمان و با توجه به اعلام برخی از وعده ها توسط موسسین، تعداد معاملات نسبت به سال 2021 در این ارز افزایش یافته است. هم چنین از آن جایی که این رمز ارز جدید است و می تواند با دیگر ارزها رقابت کند ممکن است در آینده قیمت سای پیشرفت های زیادی داشته باشد. سای در ایران نیز در برخی از صرافی ها می تواند معامله شود.

برای ماین کردن سای چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن سای چه کاری باید انجام داد؟

برای ماین کردن یا همان استخراج کردن این ارزها راه هایی مختلف وجود دارد. ماین کردن روشی می باشد که عده ای برای کسب درآمد از طریق استخراج انواع ارزهای دیجیتال استفاده می کنند. برای استخراج این رمز ارز می توان از روش ماینینگ استفاده کرد. برای ماین کردن این ارز که در پلتفرم اتریوم قرار دارد می توان از راه هایی مانند ریگ ماینینگ اتریوم و اسیک ماینینگ اتریوم استفاده کرد.

ریگ های ماینینگ کامپیوتر های ارتقا یافته ای می باشند که دارای تعداد بسیار زیادی کارت گرافیک هستند. این کارت گرافیک ها برای حل معادله های شبکه ارز دیجیتال می باشند. ریگ ها در برابر اسیک ها قدرت کم تری دارند اما می توان از آن ها برای استخراج اتریوم و ارزهای زیر رده آن استفاده کرد.

درست است که اسیک ها توان بیشتری نسبت به ریگ ها دارند اما محدودیت هایی دارند که معمولا باعث می شوند افراد از روش های دیگری استفاده کنند. برای ماینینگ سای و دیگر ارزها باید به ویژگی های تابع هش، سختی شبکه و هش ریت توجه کنید تا بتوانید در تصمیم گیری برای خرید این دستگاه ها بهتر عمل کنید.

ماینر های سای کدامند؟

همان طور که برای ساختن طلا نیاز به دستگاه ها و تجهیزات می باشد، برای استخراج تمامی رمز ارزها به دستگاه های ماینری که بتواند آن ارز را استخراج کند نیاز می باشد. امروزه دستگاه های ماینر مختلفی وجود دارد. سای کوین رمز ارزی است که در پلتفرم اتریوم قرار دارد و توسط ماینر های اتریوم استخراج می شود. قبل از این که به معرفی ماینر ها بپردازیم باید این را در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در این بازار ها می تواند سود ها و ضرر های سنگینی به همراه داشته باشد و باید این موضوع را برای این که بتوانید معامله کنید بپذیرید. ماینر اتریوم در دو دسته اسیک ها و ریگ ماینینگ تقسیم می شوند. دستگاه استخراج سای همان دستگاه های استخراج اتریوم هستند و برای استخراج این ارز از این دستگاه ها استفاده می شود.

ماینر bitmain antminer E3 با(180Mh\s)

این ماینر نمونه ای از ماینر هایی می باشد که در سال 2018 وارد بازار شد و برای استخراج اتریوم و ارزهای زیر شاخه آن به فروش رسید. وزن این ماینر حدودا 13 کیلوگرم می باشد. این گونه ماینر از چهار فن خنک کننده و یک پاور 800w برخوردار است که ولتاژ آن تقریبا 12 ولت می باشد. این دستگاه را می توانید با استفاده از یک کابل شبکه LNA به اینترنت متصل کنید.

ماینرbiymain antminer E3 با(190Mh\s)

می توان گفت که این نمونه از ماینر از ماینر قبلی که معرفی کردیم بهتر می باشد. می توان گفت به دلیل این که باتری کم تری (760W) مصرف می کند دارای هش ریت بالاتری می باشد. علاوه بر این خصوصیات وزن آن تقریبا 10 کیلو گرم است و به ولتاژ بین 10 تا 13 ولت نیاز مند است.

ماینرinnosilicon A10 pro ETH mi

این نوع از ماینر توسط شرکت اینو سیلیکون ساخته شده است. این ماینر به نسبت دو ماینر قبلی ویژگی های بهتری دارد و از آن ها برتری دارد. هش ریت این ماینر 500MH\s است و پاور موجود در این دستگاه دارای 950 وات می باشد. هم چنین این نوع ماینر از بقیه وزن کم تری دارد. وزن این ماینر تقریبا می توان گفت که 8\5 کیلو گرم می باشد.

استخراج sai با گوشی امکان پذیر است؟

استخراج sai با گوشی امکان پذیر است؟

برای استخراج رمز ارزها دستگاه های ماینر نیاز می باشد. امروزه به دلیل این که این دستگاه ها هزینه زیادی دارند و برق بسیار زیادی استفاده می کنند خرید آن برای عده ای مقدور نیست. هم چنین این دستگاه ها صدای بسیار زیادی دارند که گاهی آزار دهنده هستند.

اما عده ای فکر می کنند که اگر با گوشی موبایل این کار را انجام دهند برق کم تری مصرف می کند و هزینه آن ها کاهش می یابد. درست است که می شود با گوشی موبایل هم استخراج ارزها را انجام داد ولی این کار درست نیست چرا که حجم سنگینی که دارد باعث سوختن و یا آسیب دیدن موبایل می شود و هزینه برق آن اصلا کاهش نمی یابد و تفاوتی ندارد. پس بهتر است برای استخراج ارزهای دیجیتال به جای گوشی موبایل از دستگاه های ماینر استفاده شود.

قیمت لحظه ای سای

همان طور که می دانید قیمت رمز ارزها به صورت مداوم در حال تغییر می باشد. زیرا با توجه به حجم خرید و فروش و معاملاتی که انجام می شود نوساناتی در بازار ایجاد می شود که نتیجه آن بالا رفتن و یا کاهش یافتن قیمت این ارزها می باشد. در حال حاضر در 24 ساعت گذشته این ارز تغییر چندانی نداشته است و هم اکنون در بازار جهانی قیمت این رمز ارز 0.015389 دلار می باشد زیرا ارز دیجیتال ارزی است که تازه معرفی شده و جدید می باشد.

اما این قیمت ها ثابت نیست و ممکن است بیشتر و یا کم تر شود. برای محاسبه قیمت این ارز می توانید از ماشین حساب سای استفاده کنید. با استفاده از ماشین حساب های ارز دیجیتال می توانید با مشخص کردن در آن، ارز را به راحتی به تومان و فیات تبدیل کنید.

آیا سای کیف پول مخصوص به خود را دارد؟

کیف پول های دیجیتال گونه ای از سخت افزار ها و نرم افزار هایی هستند که می توان در آن ها ارزهای دیجیتالی مختلفی را نگهداری کرد و در آن دارایی های دیجیتالی ای که دارید را ذخیره و یا این که به کیف پول های دیگر انتقال دهید. نمی توان گفت که این ارز کیف پول اختصاصی برای خود دارد زیرا ساختار کیف پول این گونه نمی باشد.

اما کیف پول هایی هستند که می توان در آن ها این ارز را قرار داد و در آن ارز سای را ذخیره و یا ارسال کرد. برای مشاهده قیمت های لحظه ای این ارز می توانید نمودار سای را مشاهده کنید. هم چنین در کیف پول خود می توانید یک حساب سای برای خود بسازید.

در رابطه با کیف پول های ارز دیجیتال می توانید مقالات زیر را مشاهده کنید:

بهترین صرافی های خارجی برای خرید سای کدام است؟

بهترین صرافی های خارجی برای خرید سای کدام است؟

با توجه به این که تعداد معاملات در ارزهای دیجیتال و بازار های سای بسیار زیاد شده است برای معامله و سرمایه گذاری نیازمند صرافی های معتبر برای امنیت و بهتر شدن معاملات هستیم. در واقع می توان گفت که بدون وجود صرافی ها انجام دادن این معاملات امکان پذیر نمی باشد.

امروزه صرافی های معتبری به وجود آمده اند تا این کار را برای مردم راحت تر کنند. در ادامه چند نمونه از این صرافی های خارجی که می توان در آن ارز سای را معامله کرد به شما معرفی خواهیم کرد.

بیت رکس (Bitrex)

در صرافی bitrex سرعت انجام معاملات بسیار بالا است و دارای امنیت زیادی نیز می باشد. این صرافی از انواع ارزهای متنوع پشتیبانی می کند و دارای رابط کاربری راحت و ساده ای می باشد. هم چنین در صرافی بیت رکس حجم معاملات بسیار بالا می باشد.

کوکوین (kucoin)

صرافی کوکوین نیز دارای رابط کاربری راحت و مقدار کارمزد پایین تر از دیگر صرافی ها می باشد. هم چنین این صرافی از رمز ارزهای متعددی پشتیبانی می کند و امکان خرید مستقیم انواع ارزهای دیجیتال را به شما می دهد. یکی دیگر از ویژگی های این صرافی این است که دارای اپلیکیشن موبایل برای سیستم عامل های اندروید و ios می باشد.

صرافی کوینکس

این صرافی که در شهر هنگ کنگ به ثبت رسیده است، در زمینه رمز ارزهای بین المللی فعالیت می کند. این صرافی فعالیت خود را در سال 2017 شروع کرده است. توسط بهترین متخصصان اینترنتی اداره می شود و به این دلیل که تحریم بر روی آن تاثیری ندارد یکی از صرافی های محبوب ایرانیان می باشد و تا الان بیش از 100 کشور از سرویس های این صرافی استفاده می کنند.

کدام صرافی های ایرانی این ارز دیجیتال را خرید و فروش می کنند؟

اگر نمی دانید که صرافی ها چگونه شبکه هایی هستند باید بگوییم که صرافی ها که می توانند در قالب سایت و یا اپلیکیشن های موبایل باشند و یا این که هر دو ویژگی را داشته باشند. صرافی ها که امروزه تعداد زیادی از آن ها فعالیت می کنند فضایی را برای شما فراهم کرده اند که بتوانید در آن ارزهای دیجیتال را معامله کنید و پول ملی خود را به ارز مورد نظرتان تبدیل کنید و یا اینکه ارزی که دارید را به پول ملی خود تبدیل کنید یا حتی ارزهای خود را به فروش برسانید. این ارز دیجیتال در برخی از صرافی های ایرانی و خارجی می تواند معامله شود. در ادامه چند نمونه از صرافی های ایرانی که در حال حاضر فعالیت می کنند را معرفی خواهیم کرد.

صرافی آبان تتر

این صرافی ایرانی یکی از صرافی های معتبر و با عملکرد بهتر نسبت به برخی صرافی های دیگر می باشد. این صرافی توسط دانشجویان علاقه مند جوان تشکیل شده است که از سال 1397 فعالیت در این زمینه را آغاز کردند و تا الان در مسیر پیشرفت آن تلاش های بسیاری کرده اند.

این صرافی با هدف به وجود آوردن شرایطی آسان برای معاملات ارز تتر برای ایرانی هایی که فعالیت می کنند فعالیت خود را آغاز کرده است. امروزه این صرافی توانسته تعداد زیادی از کریپتوکارنسی های پر معامله از تمامی ارزهای مختلف را در خود جای دهد. هم چنین ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با دیگر صرافی ها نیز دارد.

صرافی بیت 24

این صرافی نیز یکی از بهترین صرافی های ایرانی می باشد که تلاش کرده است با حذف کردن واسطه ها، کاربران ایرانی بتوانند بدون به وجود آمدن مشکلات احراز هویتی به آسانی به معامله کردن ارزهای دیجیتالی خود بپردازند. این صرافی مزایا و معایبی نیز دارد که می توان گفت دارای تنوع بالایی از رمز ارزها می باشد و امکان فروش سریع به خود صرافی را دارد.

از معایب آن می توان گفت که با تمام ویژگی هایی که دارد فاقد اپلیکیشن برای سیستم عامل های ios و نسخه دکستاپ می باشد.

صرافی بیت پین

این صرافی یک صرافی دیگر از صرافی های ایرانی می باشد که توسط محققان و شرکت هایی که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می کنند شکل گرفته است. صرافی بیت پین دارای پشتیبانی از نسخه وب، ios و اندروید می باشد و هم چنین پشتیبانی 24 ساعته در تمام هفته به صورت فوری از طریق چت، تلفنی و ایمیل و انواع این خدمات دارد.

آیا تعداد توکن های sai محدود است؟

همان طور که می دانید تمامی ارزهای دیجیتال دارای تعداد مختلفی از توکن ها می باشند که با مراجعه به برخی سایت ها تعداد آن ها مشخص می شود. تعداد توکن ها معمولا توسط موسسین و محققان آن ارز مشخص و اعلام می شود. ارز دیجیتال سای هم نیز تعدادی محدود از آن وجود دارد. در حال حاضر موسسین این پروژه تعداد 3،145،531 توکن را موجود اعلام کرده اند و در بازار ارزهای دیجیتال تنها این مقدار از توکن برای معامله وجود دارد.

پاداش استخراج سای چیست؟

معمولا هنگامی که عمل استخراج این رمز ارز در بستر استخراج سای انجام می شود تعدادی توکن به صورت رایگان به عنوان پاداش و یا جایزه به کسی که ماین می کند تعلق می گیرد که این توکن ها گاهی ممکن است توکن های همان ارز و یا توکن هایی از ارزهای دیگر باشد.

این عمل که به آن جایزه و یا پاداش ماین کردن نیز می گویند و در این ارز هم به آن جایزه ماین کردن سای می گویند، در واقع همان سودی است که با ماین کردن توسط روش های مختلف به دست می آید. ارز سای هم می تواند از این ویژگی برخوردار باشد.

جدول اطلاعات

در این قسمت خلاصه ای از اطلاعات این مقاله را در جدول اطلاعات در اختیار شما قرار خواهیم داد.

موضوع سای
تعداد توکن سای3،145،531 عدد
صرافی های معتبر ایرانیصرافی آبان تتر، بیت24، بیت پین
صرافی های معتبر خارجیصرافی بیت رکس، کوکوین، کوینکس
قیمت لحظه ای0.015389

چه عواملی بر تعیین قیمت این رمز ارز تاثیر گذار است؟

عوامل مختلفی وجود دارند که بر تعیین قیمت این رمز ارزها تاثیرات زیادی دارند. قیمت این رمز ارز هم با توجه به حجم معاملات و خرید و فروش هایی که از آن انجام می شود تغییر می کند. هم چنین زمانی که تعداد توکن های این ارز که توسط عوامل این پروژه کم تر می شود ارزش آن نیز بیشتر می شود. اگر معامله های کم در این ارز شکل بگیرد و استخراج این ارز انجام نشود قیمت آن ثابت می ماند و ممکن است کاهش یابد.

منظور از توکن سوزی سای چیست؟

توکن سوزی عملی دیگر در بازار های مالی رمز ارزها می باشد. گاهی موسسین سازنده برخی از رمز ارزها تصمیم می گیرند مقداری از توکن های موجود آن ارز دیجیتال را بسوزانند و به این عمل توکن سوزی می گویند. موسسان این پروژه با توجه به دلایلی هنگامی که به سوزاندن توکن ها از انواع سای بپردازند باعث افزایش قیمت آن هم می شوند.

مقایسه ارز دیجیتال سای با دیگر ارزهای دیجیتال

مقایسه ارز دیجیتال سای با دیگر ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتالی در انواع بسیار زیادی وجود دارند که وابسته به نوع و حجم بازاری که دارند و عواملی دیگر با هم تفاوت های بسیاری دارند. در ادامه چند نمونه از این تفاوت های ارز سای و ویژگی های sai با برخی دیگر از ارزها را برای شما توضیح خواهیم داد.

مقایسه با بیت کوین دایموند

بیت کوین دایموند نمونه ای از هارد فورک های ارز دیجیتالی بیت کوین می باشد. در اوایل به وجود آمدن این ارز در سال 2017 این پروژه را کلاهبرداری از سمت کلاهبرداران ارز دیجیتال می دانستند به همین دلیل از همان ابتدا قیمت آن کاهش یافت و نتوانست به قیمت قبلی خود بازگردد. تفاوت این ارز با سای این است که بیت کوین دایموند در بستر بیت کوین و ارز سای در بستر اتریوم شکل گرفته است.

مقایسه با اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک که با نماد ETC شناخته می شود نمونه دارایی دیجیتالی می باشد که ارزشی که الان دارد تقریبا 4.73 میلیارد دلار است و رتبه 38 بازار را به خود اختصاص داده است. قیمت هر اتریوم کلاسیک به ریال معادل 1،078،930 تومان می باشد در صورتی که ارز سای زیاد شناخته نیست و قیمت آن نسبت به این ارز بسیار پایین تر است. هزینه خرید sai به ریال در حال حاضر 4،800 تومان می باشد.

مقایسه با دگ کوین

گفته شده است که دگ کوین پروژه ای کلاهبرداری هرمی می باشد که با وعده های تو خالی مردم را برای ثروتمند شدن به سمت سرمایه گذاری بر روی این ارز ترغیب می کنند. اما پروژه ارز سای پروژه ای معتبر است که طبق روالی برای پیشرفت شکل گرفته است و توسط موسساتی معتبر ساخته شده است.

مقایسه با ICP

این توکن یا همان ارز دیجیتال ICP توسط شرکت دفینیتی ساخته شده است و تا به امروز 469،213،710 عدد در بستر بلاک جنسیس ارائه شده است در صورتی که ارز دیجیتال سای تا الان تعداد اعلام شده آن 3،145،531 می باشد.

تحلیل تکنیکال سای

تحلیل تکنیکال سای به این گونه است که می توان با توجه به نمودار هایی که در چارت این ارز از گذشته تا الان وجود داشته است و با ارزیابی و سنجش توسط تحلیل گران، آینده قیمت و نموداری آن را پیش بینی کرد.

تحلیل فاندامنتال سای

تحلیل فاندامنتال همان پیش بینی ها و یا اخباری که در رابطه با ارزها است می باشد. با توجه به تحلیل برخی از تحلیل گران مطرح، پیش بینی هایی بر این مبنا که ارز سای تا سال 2023 افزایش قیمت شدید و چشمگیری دارد، وجود دارد. البته این پیش بینی ها ممکن است همیشه درست نباشد.

موسس این ارز دیجیتال کیست؟

بنیان گذار این ارز دیجیتال شرکت میکر می باشد و این شرکت توسط کسی که به آن خالق اتریوم می گویند یعنی ویتالیک بوترین پشتیبانی می شود. این شرکت سازمان غیر مستقلی است که با استفاده از قرارداد های هوشمند خود را اداره می کند. بنابر این هیچ گروه و شخصی در ایجاد این توکن نقشی نداشته اند. این شرکت توانست در سال 2017 ارز دیجیتال سای را در بازار عرضه کند.

این ارز دیجیتال از چه پروژه هایی حمایت می کند؟

این ارز دیجیتال به این دلیل که ارزی غیر متمرکز است و در پلتفرم اتریوم تشکیل شده است هیچ نهاد و یا سازمانی از آن با دلار واقعی حمایت نمی کند و هیچ سازمانی نمی تواند آن را از بین ببرد مگر این که بخواهد کل شبکه اتریوم را قطع کند. در ادامه در رابطه با استخر مالی سای صحبت خواهیم کرد.

سوالات متداول

استخر مالی سای چگونه عمل می کند؟

سای مانند دریافت وام براساس ارزش اتریوم می باشد. کاربران می توانند توسط استخر های مالی طی فرایندی که انجام می شود از مقدار اتری که دارند به صورت سای وام بگیرند.

یک ویژگی از ارز سای چیست؟

نمونه ای از ویژگی sai این است که بستری برای وام و یا قرض گرفتن برای کاربران فعال فراهم کرده است.

ارز دیجیتال sai چگونه ارزی می باشد؟

ارز سای یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در بستر بلاکچین و پلتفرم اتریوم شکل گرفته است.

آیا سای بر دیگر ارزها برتری دارد؟

یکی از برتری های sai این است که نمی توان به راحتی آن را از بین برد و برای این کار باید کل شبکه اتریوم را پاک کرد.

وایت پیپر سای چیست؟

وایت پیپر sai هدف ها و برنامه هایی می باشد که موسسات سازنده این ارز قصد دارند بر روی آن پیاده کنند.

بالاترین و پایین ترین قیمت سای در نرخ روز چگونه بوده است؟

طبق نوساناتی که ارزها توسط معاملاتی که بر روی آن ها انجام می شود، قیمت آن ها هیچ وقت ثابت نمی ماند. طبق محاسبات بالاترین نرخ روز این ارز 0.16105 و پایین ترین قیمت روز آن 0.015637 اعلام شده است.

چه کیف پول هایی این ارز را پشتیبانی می کنند؟

تقریبا تمامی کیف پول هایی که به صورت اپلیکیشن در نسخه انواع سیستم عامل ها وجود دارند می توان سای را در آن نگهداری کرد.

برای تهیه سای باید چه کاری انجام دهیم؟

برای دریافت سای کاربران می توانند در صرافی های غیر متمرکزی که بر بستر اتریوم قرار دارد آن را معامله کنند.

ویژگی ها ارز سای کدامند؟

ارز سای در حال حاضر ارزش آن 1 دلار است و می تواند مانند تمام توکن های ERC20 به آسانی معامله شود. هم چنین هر کسی که کیف پول اتریوم دارد می تواند با سادگی سای را انتقال دهد و یا نگهداری کند.

نوسانات سای چگونه است؟

سازندگان تلاش کرده اند که این ارز را با نوسانات ثابت و کم تری به نسبت دیگر ارزها طراحی کنند و از مکانیزم هایی هستند که در افزایش و کاهش قیمت ها دخالت می کنند و نمی گذارند این ارز نوسانات ناگهانی داشته باشد.

امتیاز دهید
zeinab

zeinab

زینب احمدنژاد نویسنده تولید محتوا بیستکس هستم. به بررسی و ارائه دانستنی های روز ارزهای دیجیتال در بیستکس می پردازم.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها