تبلیغات
بهترین اپ های کریپتو ایرانی چه نام دارند؟ ابزارها

بهترین اپ کریپتو در سال 1401 از نظر ایرانیان

 • توسط sajjad
 • 22 دقیقه

به احتمال بسیار زیاد تا کنون نام کریپتو یا کریپتوکارنسی را شنیده و ممکن است با آن ها در ارتباط باشید. کریپتو یا کریپتوکارنسی ها نام دیگر ارزهای دیجیتال می باشد که در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ ترین بازار های مالی جهان به شمار می روند. دنیای کریپتو ها بسیار بزرگ تر از آن چه که فکر می کنید می باشد و افراد زیادی در شاخه های مختلف کریپتو ها مشغول فعالیت هستند. ارزهای دیجیتال اهمیت بسیار زیادی دارند و روزانه معاملات بسیار زیادی با استفاده از هر یک از آن ها صورت می گیرد. در حال حاضر سایت های مختلفی نظیر صرافی ها، سایت های خبری، سایت های تحلیل و … در حوزه کریپتو ها فعالیت دارند و از طرف دیگر نرم افزار هایی هم در رابطه با آن ها ارائه شده است. نرم افزار های رمز ارزها انواع مختلفی دارند و بهترین اپ کریپتو ها معمولا دارای ویژگی های بالاتری نسبت به سایر اپ ها دارند.

فهرست محتوا

در این مقاله در صرافی ارز دیجیتال بیستکس به معرفی بهترین اپ های کریپتو خواهیم پرداخت و به هر سوالی که در این زمینه وجود دارد اشاره شده است. اگر به بازار ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

بهترین اپ کریپتو چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین اپ کریپتو چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که می دانید هر اپلیکیشن و نرم افزار ویژگی های مختلفی دارد که این ویژگی ها ممکن است در برخی بیشتر باشد. در حوزه ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها تا کنون نرم افزار و اپ های زیادی ارائه شده اند که هر کدام هم در راستای موضوعات مختلفی فعالیت دارند.

به طور مثال برخی از نرم افزار ها به عنوان امن ترین کیف پول دیجیتال و برخی به عنوان صرافی ارز دیجیتال و برخی هم به عنوان نرم افزار های تحلیل و پوشش اخبار مانند اخبار فاندامنتال معرفی شده اند که هر یک از آن ها دارای ویژگی ها منحصر به فردی هستند.

سرعت

سرعت یکی از مهم ترین ویژگی هایی می باشد که یک اپ کریپتو باید داشته باشد. سرعت در اپ هایی که به عنوان صرافی و کیف پول ارز دیجیتال فعالیت دارند بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا کاربران به دنبال اپ هایی هستند که معاملات، تبادل و یا خرید ارز دیجیتال و فروش ارزهای دیجیتال و دیگر مسائل این چنینی را با سرعت بالا انجام دهد به همین دلیل می توان از سرعت به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی اپ کریپتو ها نام اشاره کرد.

امنیت

امنیت هم یکی دیگر از مهم ترین و با اهمیت ترین ویژگی های یک اپ ارز دیجیتال به شمار می رود. همان طور که گفته شد اپ های ارز دیجیتال شامل صرافی ها، کیف پول ها و والت نرم افزاری و … می باشند. با توجه به این که تمام سرمایه دیجیتال یک کاربر در کیف پول محافظت می شود، امنیت در این لحظه حرف اول را می زند زیرا اگر امنیت یک اپ در حد مناسب نباشد قطعا هیچ کاربری از آن استفاده نمی کند و یا از اپ هایی که امنیت پایینی دارد برای خرید و فروش ارزها بهره نمی گیرد.

پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف

یکی دیگر از ویژگی یا قابلیت هایی که یک اپ کریپتو باید داشته باشد پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف است. هر اپ صرافی دیجیتال و کیف پول ارز دیجیتال از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کند. در این میان برخی از اپلیکیشن ها از 10 و برخی ها نیز از بیش از 100 ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند و یا نرم افزار های تحلیل و خبری هم اخبار مربوط به رمز ارزهای بیشتری را پوشش می دهند. معمولا کاربران به اپ هایی که از رمز ار های بیشتری پشتیبانی می کنند علاقه بیشتری دارند.

بهترین اپ های کریپتو کدامند؟

بهترین اپ های کریپتو کدامند؟

در حال حاضر اپلیکیشن های بسیار زیادی در ایران و خارج از ایران پیرامون ارزهای دیجیتال ارائه شده و هر یک کاربرد خاصی دارند. در میان این اپلیکیشن ها برخی با توجه به ویژگی ها و قابلیت های بالاتر و بهتری که دارند محبوب تر و بهتر هستند.

اپلیکیشن هایی همچون بایننس، کوین بیس، کوکوین، دلتا و … با توجه به امکاناتی که دارند جزو اپ های برتر در این زمینه به شمار می روند. در قسمت های بعد به بهترین اپ های ایرانی و خارجی فعال پیرامون ارزهای دیجیتال اشاره خواهیم کرد.

بهترین اپ های کریپتو خارجی چه نام دارند؟

بهترین اپ های کریپتو خارجی چه نام دارند؟

در قسمت قبل گفته شد که پیرامون ارزهای دیجیتال اپ های زیادی ارائه شده و هر کدام هم ویژگی های خاصی دارند. در این قسمت به معرفی بهترین اپ های خارجی کریپتو که برای خرید و فروش، تبادل و انجام معاملات رمز ارزها از آن ها استفاده می شود اشاره خواهیم کرد.

اپلیکیشن بایننس (Binance)

اپلیکیشن بایننس یکی از بهترین و معروف ترین اپ های کریپتو می باشد. این نرم افزار توسط صرافی بایننس ارائه شده است که این صرافی بزرگ ترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال در جهان لقب گرفته است. نرم افزار بایننس برای تبادل، معاملات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

اپلیکیشن کوکوین (Kukoin)

از نرم افزار و اپلیکیشن کوکوین هم می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین نرم افزار های کریپتو اشاره کرد. این نرم افزار هم توسط صرافی کوکوین که جزو 5 صرافی برتر ارز دیجیتال می باشد ارائه شده است. یکی از ویژگی های این نرم افزار کارمزد بسیار پایین برای انجام معاملات ارز دیجیتال می باشد.

اپلیکیشن کوین بیس (Koin base)

از کوین بیس هم می توان به عنوان یکی دیگر از اپ های برتر کریپتو نام برد که در حوزه معاملات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال استفاده می شود. اپلیکیشن کوین بیس پلتفرمی بسیار ساده دارد و برای افراد تازه وارد بسیار مناسب است.

اپلیکیشن دلتا (Delta)

دلتا هم یکی دیگر از اپلیکیشن های برتر حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. از نرم افزار دلتا برای انجام معاملات زیادی استفاده می شود و یکی از امن ترین و پر سرعت ترین اپ های موجود در حوزه کریپتو ها می باشد.

اپلیکیشن ای ترو (eToro)

اپلیکشین ای ترو جزو برترین اپ های خارجی حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. ای ترو توسط صرافی ای ترو معرفی شده است و در حال حاضر کاربران بسیار زیادی از این اپ استفاده می کنند.

بهترین اپ های کریپتو ایرانی چه نام دارند؟

در قسمت قبلی به بهترین اپ های خارجی حوزه ارزهای دیجیتال اشاره شد. علاوه بر اپ های خارجی در ایران هم نرم افزار های مختلفی در این زمینه ارائه شده اند که در این قسمت به آن ها اشاره خواهیم کرد.

اپلیکیشن نوبیتکس (Nobitex)

نوبیتکس یکی از بهترین نرم افزار های ایرانی در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. این نرم افزار توسط صرافی ایرانی نوبیتکس ارائه شده است که یکی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران است. نوبیتکس در سال 1396 ارائه شد که یک نرم افزار صرافی بوده که برای خرید و فروش و معاملات ارزها استفاده می شود. البته این نرم افزار به عنوان ماشین حساب ارز دیجیتال و نرم افزار تحلیل هم کاربرد دارد.

اپلیکیشن تبدیل (Tabdeal)

نرم افزار تبدیل یکی دیگر از اپ های کریپتو ایرانی می باشد که محبوبیت زیادی دارد. از این نرم افزار برای انجام معاملات کریپتوکارنسی ها استفاده می شود و استفاده از آن هم بسیار آسان است و امنیت بالایی هم دارد.

اپلیکیشن تاپ چنج (Top change)

از نرم افزار تاپ چنج می توان به عنوان یکی از بهترین اپ های کریپتو ایرانی اشاره کرد. تاپ چنج یک نرم افزار کیف پول بوده که در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب و پر کاربرد است. این کیف پول نرم افزار ایرانی از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کند که می توانید آن را از سایت های مختلف ایرانی دانلود و از آن استفاده کنید.

اپلیکیشن کیف پول من (Kifpool me)

کیف پول من بهترین کیف پول ارز دیجیتال ایرانی می باشد. نرم افزار کیف پول من هم جزو بهترین و معروف ترین نرم افزار های ایرانی حوزه ارزهای دیجیتال به شمار می رود که امنیت و سرعت بالایی هم دارد.

اپلیکیشن اکسیر (Exir)

اپلیکیشن اکسیر هم یکی از بهترین نرم افزار های ایرانی می باشد که توسط صرافی اکسیر ارائه شده است. صرافی اکسیر جزو 3 صرافی برتر ایرانی می باشد که این نرم افزار را برای تبادل و خرید و فروش ارزهای دیجیتال ارائه کرده است و دسترسی به آن هم بسیار آسان و ساده است.

بهترین اپ کریپتو به عنوان کیف پول کدام است؟

بهترین اپ کریپتو به عنوان کیف پول کدام است؟

در حال حاضر اپ های کیف پول زیادی ارائه شده که از رمز ارزهای مختلف پشتیبانی می کنند. اپ های تراست، بلو والت، کیف پول مای سلیوم و کیف پول الکتروم به عنوان بهترین اپ های کیف پول شناخته می شوند.

بهترین اپ کریپتو برای تبدیل ارز دیجیتال

در قسمت های گذشته بهترین نرم افزار های ایرانی و خارجی پیرامون ارزهای دیجیتال گفته شد. هر کدام از این نرم افزار ها کارایی خاصی دارد که برخی به عنوان صرافی، برخی به عنوان کیف پول و … مورد استفاده قرار می گیرند.

در حال حاضر نرم افزار که بایننس توسط بزرگ ترین و بهترین صرافی ارز دیجیتال ارائه شده است بهترین اپ برای تبدیل ارز می باشد. از نرم افزار بایننس می توانید برای تبدیل ارزهای زیادی استفاده کنید و حتی برای خرید و فروش و سایر معاملات هم این نرم افزار کاربرد زیادی دارد.

جدول اطلاعات

در قسمت زیر جدولی وجود دارد که در آن به مهم ترین نکات و سوالات پیرامون بهترین اپ کریپتو اشاره شده است. هر کدام از موارد ذکر شده جزو چالشی ترین سوالات برای کاربران به شمار می روند.

موضوعبهترین اپ کریپتو
بهترین اپ های خارجی کریپتو کدامند؟بایننس، ای ترو، کوکوین، کوین بیس، دلتا
بهترین اپ های ایرانی کریپتو کدامند؟اکسیر، کیف پول من، تاپ چنج، نوبیتکس، تبدیل
اپ های کریپتو پیرامون چه موضوعاتی هستند؟صرافی، کیف پول، تحلیل، پوشش اخبار
انواع نرم افزار های کریپتو کدامند؟نرم افزار های موبایل، نرم افزار های ویندوز
خرید و فروش کریپتو در ایران قانونی است؟

خرید و فروش کریپتو در ایران قانونی است؟

یکی از مهم ترین مسائل پیرامون ارزهای دیجیتال در ایران مسائل قانونی بودن آن ها است. در سال 2017 میلادی بود که بانک مرکزی ایران با انتشار خبری خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران را قانونی اعلام کرد. در حال حاضر در ایران استفاده از ارزهای دیجیتال برای خرید و فروش قانونی است اما دولت ایران تا کنون این ارزها را به رسمیت نشناخته است.

نا گفته نماد که استفاده از ارزهای دیجیتال در ایران فقط برای خرید و فروش قانونی است و استفاده به عنوان پرداخت ها غیر قانونی می باشد.

آیا بهترین اپ کریپتو رایگان است؟

در حال حاضر برخی از اپ ها رایگان و برخی نیز هزینه در پی دارند. معمولا نرم افزار های کیف پول هزینه بر بوده و نرم افزار های تحلیل و ترید معمولا رایگان هستند.

بهترین اپ کریپتو در چه سالی ارائه شد؟

در حال حاضر بهترین اپ کریپتو نرم افزار بایننس می باشد. نرم افزار بایننس توسط صرافی بایننس در سال 2018 میلادی ارائه شد.

معتبرترین اپ خرید و فروش کریپتو چه نام دارد؟

در حال حاضر اپ های زیادی ارائه شده اند که از آن ها برای خرید و فروش ارز کریپتو ها استفاده می شود. هر یک از این نرم افزار ها اعتبار و جایگاه خاص خود را دارند اما برخی به دلیل ویژگی های بهتر مانند امنیت، سرعت و … محبوب تر هستند به مراتب اعتبار و جایگاه بالاتری دارند.

از نرم افزار های بایننس، ای ترو، کوکوین و کوین بیس می توان به عنوان معتبر ترین نرم افزار های خرید و فروش کریپتو اشاره کرد.

بهترین اپ های کریپتو برای ترید چه قوانینی دارند؟

هر یک از اپ هایی که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند معمولا قوانین خاصی را برای کاربران قرار داده که باید رعایت شوند. معمولا قوانین اپ هایی که از آن ها برای ترید استفاده می شوند بیشتر است. نرم افزار های ترید همان نرم افزار های معاملاتی و تبادل می باشند که قوانین مشخصی دارند. در قسمت زیر نام مهم ترین قوانین وضع شده توسط نرم افزار های ترید ذکر شده است.

تمام اپ های ارز دیجیتال به احراز هویت نیاز دارند؟

احراز هویت یکی از مهم ترین مسائل در نرم افزار های ارز دیجیتال می باشد. احراز هویت برای بالاتر رفتن میزان امنیت می باشد که در اکثر نرم افزار های کریپتو وجود دارد. البته برخی از نرم افزار ها هم هستند که با استفاده از رمز و نام کاربری می توان وارد آن ها شد و نیازی به احراز هویت ندارند اما اکثر نرم افزار ها برای ورود نیاز به احراز هویت دارند.

بهترین اپ برای تحلیل کریپتو چه نام دارد؟

در قسمت های قبل گفته شد که در حال حاضر نرم افزار هایی هم وجود دارند که در حوزه تحلیل ارزهای دیجیتال فعالیت دارند. هر کدام از این نرم افزار ها ارزهای مختلفی را تحلیل می کنند که در این قسمت به بهترین و معروف ترین نرم افزار های تحلیل کریپتو اشاره شده است.

 • اپلیکیشن Crypto Hopper
 • اپلیکیشن HaasOnline
 • اپلیکیشن ۳Commas
 • اپلیکیشن Shrimpy
 • اپلیکیشن Coinigy
 • اپلیکیشن Zignaly
 • اپلیکیشن Kryll
 • اپلیکیشن Coinrule

اخبار بازار ارز دیجیتال را از کدام سایت ها دنبال کنیم؟

در کنار نرم افزار های موجود در حوزه ارزهای دیجیتال، سایت های زیادی مانند سایت تحلیل فاندامنتال هم فعالیت دارند. سایت هایی که پیرامون ارزهای دیجیتال فعالیت دارند اغلب به عنوان صرافی، سایت های تحلیل و سایت هایی که اخبار ارزها را پوشش می دهند می باشند. هر کدام از این سایت ها اهمیت ویژه ای دارند که در این قسمت به مهم ترین سایت های خبری حوزه ارزهای دیجیتال اشاره شده است.

 • سایت Coindesk
 • سایت Cryptovest
 • سایت CoinTelegraph
 • سایت CCN
 • سایت bitcoin.com

کدام یک از صرافی های حوزه کریپتوکارنسی اپلیکیشن خوبی ارائه داده اند؟

در قسمت های ابتدایی نام نرم افزار های مختلفی گفته شد که توسط صرافی های ارز دیجیتال ارائه شده اند. برخی از صرافی ها نتوانستند نرم افزار های چندان مناسبی ارائه دهند اما برخی ها نرم افزار های قدرتمند و بسیار خوبی ارائه داده اند که در این قسمت به صرافی هایی که بهترین نرم افزار ها را ارائه کرده اند اشاره شده است.

صرافی بایننس

صرافی بایننس بزرگ ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان می باشد که یکی از بهترین نرم افزار ها را ارائه کرده است. نرم افزار بایننس که در قسمت های گذشته به آن اشاره شد توسط صرافی بایننس ارائه شده است که از آن به عنوان ماشین حساب ارز دیجیتال، معاملات و خرید و فروش کریپتو استفاده می شود و در کنار همه این موارد از امنیت و سرعت بسیار زیادی بهره مند می باشد.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین هم یکی دیگر از بهترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان می باشد. کوکوین یک صرافی متمرکز بوده که در حال حاضر دارای یکی از بهترین نرم افزار های کریپتو می باشد. در مورد نرم افزار کوکوین در قسمت های گذشته توضیحاتی ارائه شد که با توجه به ویژگی هایی که این نرم افزار دارد به عنوان یکی از بهترین اپ های کریپتو شناخته می شود.

صرافی کوین بیس

کوین بیس هم یکی دیگر از صرافی های برتر جهان می باشد که یک اپ کریپتو قدرتمند ارائه کرده است. در مورد نرم افزار کوین بیس هم در قسمت های گذشته توضیحاتی گفته شد که در حال حاضر کاربران بسیار زیادی از آن استفاده می کنند.

صرافی هوبی گلوبال

هوبی گلوبال هم یک صرافی معروف ارز دیجیتال می باشد. این صرافی هم دارای یک نرم افزار بروز و بسیار مناسب برای کاربران می باشد. صرافی هوبی گلوبال یکی از صرافی هایی بوده که آی پی کاربران ایرانی را مسدود کرده است و اگر از نرم افزار این صرافی استفاده کنید اگر سرور متوجه ایرانی بودن شما شود حساب شما مسدود و سرمایه شما بلوکه خواهد شد.

صرافی کراکن

صرافی کراکن هم یکی دیگر از صرافی های برتر حوزه ارزهای دیجیتال می باشد. این صرافی هم دارای یک نرم افزار قدرتمند بوده که از آن برای انجام معاملات و خرید و فروش استفاده می شود.

سوالات متداول

بهترین نرم افزار های خارجی ارزهای دیجیتال کدامند؟

نرم افزار های بایننس، دلتا، کوین بیس، کوکوین و ای ترو بهترین نرم افزار های خارجی کریپتو می باشند که در طول مقاله بیشتر به آن ها اشاره شده است.

بهترین نرم افزار های ایرانی ارزهای دیجیتال کدامند؟

اپ های اکسیر، نوبیتکس، کیف پول من، تاپ چنج و تبدیل بهترین اپ های ایرانی کریپتو به شمار می روند.

انواع نرم افزار های کریپتو کدامند؟

نرم افزار های موبایل و نرم افزار های ویندوز انواع اپ های کریپتو می باشند.

کدام صرافی های ارز دیجیتال بهترین اپلیکیشن ها را دارند؟

صرافی های بایننس، کوکوین، کراکن، هوبی گلوبال و کوین بیس صرافی هایی هستند که بهترین نرم افزار های ارز دیجیتال را ارائه داده اند.

بهترین نرم افزار های کیف پول ایرانی کدامند؟

در حال حاضر کیف پول من و کیف پول تاپ چنج بهترین کیف پول های ایرز دیجیتال ایرانی به شمار می روند.

بهترین نرم افزار ها برای تحلیل ارزهای دیجیتال کدام اپ ها هستند؟

نرم افزار های HaasOnline، ۳Commas، Shrimpy، Coinigy، Zignaly، Kryll و Coinrule بهترین نرم افزار ها برای تحلیل ارزهای دیجیتال می باشند.

آیا اپلیکیشن های کریپتو نیاز به احراز هویت دارند؟

در حال حاضر اکثر نرم افزار ها برای بالا بردن میزان امنیت حساب کاربران از احراز هویت استفاده می کنند اما برخی از آن ها بدون احراز هویت و با نام کاربری و رمز عبور قابل دسترس خواهند بود.

اپ های کریپتو را چگونه دانلود کنیم؟

شما با استفاده از سایت های معتبر مانند سایت های صرافی و دیگر سایت های فعال در این زمینه می توانید نرم افزار کریپتو مد نظر خود را دانلود کنید. همچنین برخی از نرم افزار ها در گوگل پلی و اپ استور هم در دسترس هستند.

اپ های کریپتو پیرامون چه موضوعاتی هستند؟

اپ های کریپتو اغلب در جهت خرید و فروش، معاملات، تحلیل، پوشش اخبار، ماشین حساب و کیف پول فعالیت دارند.

آیا استفاده از ارزهای دیجیتال در ایران قانونی است؟

از حدود 4 سال پیش به گفته بانک مرکزی ایران استفاده از ارزهای دیجیتال در ایران منعی ندارد و قانونی می باشد. البته قانونی بودن ارزها فقط برای خرید و فروش آن ها می باشد و استفاده از هر ارز دیجیتال برای پرداخت های درون شبکه ای و یا بانکی غیر مجاز می باشد.

از کدام سایت ها اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال کنیم؟

شما از سایت هایی همچون Coindesk، Cryptovest، CoinTelegraph و CCN می توانید اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.شما از سایت هایی همچون Coindesk، Cryptovest، CoinTelegraph و CCN می توانید اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

بهترین نرم افزار کریپتو کدام است؟

در حال حاضر نرم افزار بایننس بهترین نرم افزار در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.

آیا نرم افزار های کریپتو رایگان هستند؟

امروزه برخی از نرم افزار های کریپتو مانند کیف پول ها هزینه دارند اما برخی از آن ها رایگان هستند.

نرم افزار های ترید ارز دیجیتال کدامند؟

نرم افزار های ترید ارز دیجیتال همان نرم افزار های معاملاتی می باشد که در طول مقاله مفصل به آن ها اشاره شده است.

آیا ترید کریپتو قانونی است؟

در حال حاضر ترید کریپتو ها در ایران و اکثر کشور های جهان قانونی می باشد.

امتیاز دهید
sajjad

sajjad

سجاد نوری عضو گروه seo و بهینه سازی بیستکس هستم. شما می توانید مطالب من را از صفحه من دنبال کنید.

0 نظر

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها